ilvina salyangoz kremi kullananlar

EU1
12-11-08, 11:11
mrblar dün aktarda sivilce izlerim ve lekelrim için bu kremi tavsiye ettiler tester.ını verdiler kullanıp ona göre alıcam ama yinede sormak istedim dha önceden kullanan varsa ürün hakkındaki yorumlarını??

EU1
14-11-08, 10:11
yaa hiçmi kimse kullanmadı???yada o zmn şöle diim elezza kullananlarda memnun kalıp kalmadıklarını sölesin sonuçta aynı içerikli..cvp ltfeensenağlama

damllaa
14-11-08, 10:11
Merhaba arkadasım,benim yakın arkadasım kullandı elezza.Çok da memnun kaldı,yüzündeki bir çok leke gitti.

EU1
14-11-08, 20:11
saol canım cvp verdiin için,ya genelde böle tv.da fln çok reklemı yapılan şeyler işe yaramaz bende kullanmam kullanmayı düşünmem ama aktara gttm öle lekerim izlerim için aslında ben öle btki fln almaı düşünüodum evde kendim karışım yapıım die bunu tavsiye ettiler kremi almadan önce tester.ını verelim dediler 4 paket fln verdiler şimdi onları kullanıorum 2 gün oldu hemen belli olmaz işe yarayıp yaramıca bnde burda kullanan bilen varsa die bilg almak istedim

suskun89
15-11-08, 22:11
canım bende kulandım ilavana salyongoz çokta memuun kaldım.lekelerimi falan giderdi.yalnız biraz maliyetli bi krem .ben şimdi kükürtü sabul kullanıyorum çok ta ii geliyo.yalnız bu keremi gözaltı kapaklarına sürme.

EU1
16-11-08, 09:11
canım bnde testerını bikaç gündür kullanıorumm ii gibi geldi lekelerimde açılma oldu brz =) böle dvm edrse alıcam kremi,hem elezzaya göre çok dha ucuz sen ne kdra aldın bna gösterdkleri 36 yltdi sanırım

suskun89
16-11-08, 15:11
evt 36 ytl canım.ben öyle almıştım.

BenDerin
17-11-08, 09:11
Bende kullanıyorum ama hergün kullanmaya riayet edemiyorum. sürekli kullanımda işe yarayacağa benziyor...

EU1
17-11-08, 09:11
bnm lekerimin rengi brz açıldı gbi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

EU1
23-11-08, 22:11
bnm hoşuma gtti bu krem mucize beklemiodum ztn ama işe yarıo yavaş yavaş açılıo lekermn renkleri ve sivilcelerimede ii gelio =) nette siyah noktalarada ii gelio dio bakalım düzenli kullanımda onlardada işe yarıcakmı

journalisti
27-11-08, 15:11
Yakın arkadaşım kullandı. Çok memnun kaldığını söyledi az önce. 1 kutu daha alıyorum dedi. Çok problemli bir cildi vardı. Sivilceleri yok oldu ve izleri azalmaya başladı. Eşinin de göz çevresinde kırışıklarında azalma olmuş. Şimdi ben de sipariş ettim. Bakalım... Kullanacağım.

EU1
27-11-08, 16:11
bnde tester.larını kullandım memnun kaldım haftaya gidip alcam =) ben sivilce izlerim için bi ürün istemiştim aktardan bunu verdi sivilcelerimede ii geldi =) =)

EU1
15-12-08, 18:12
uzun zaman olmuş haftaya alıcam ddm ama alamadım.nese bugün aldım vee dha ucuza buldum =)) demirtepede sgm die biyer var her ürünü piyasaya gre dha ucuz ben yeni keşfettim =) normalde 36 ordan 27,75 e aldım artık =))))

EU1
2-01-09, 14:01
bodrumdayaz
ilvina salyangoz ve bitki özlü denilen kremin "çakma salyangoz kremi" olduğunu duymayan demek ki hala varmış...duymayan duysun..elicina bu kremin orjinalidir...ilvina ankarada yapılan ve sağlık bakanlığından defalarca kere ceza yemiş bir firma..taklit ürün yani...hala da alacak varsa gitsin alsın..
ben ilk defa duyuyorum,kullanıorum ve memnunumda sen nerden duydun canım almadan öncede araştırdım kötü bi yoruma rastlamadım hiç:uhm:

EU1
2-01-09, 18:01
canım kötülemek için diosun demedim dha önce hiç kötü bşi duymadım ondan.ayrıca sitesi var,üretildii yerin adreside yazıo üstünde:uhm: dmişsinya orjinali bu die sonuçta aynı içerikli farklı markalarda bisürü şey üretiolar, aynı özellikli rimeli farlı markalarda bulabliosun mesela bu dierlerinin sahte olduğunu göstermezki?? söledklernde bunun sahte olduunu kanıtlayacak bişi göremedim ben?? bunla ilgli bi sahte olduuna dair bi haber varmı?

EU1
3-01-09, 14:01
bodrumayaz orataya bişi attın gttn madem bi bildiğin var gzlce anlatta bzde anlayalım arkadaşım,tmm belki dediin doğrudur ama ben bunu kanıtlayan bi haber bulamadım

EU1
18-01-09, 11:01
bodrumdayaz elicina alın derken isim verebliosunda neden.'türkiye de çok güzel ürünler var ama benim isim vermem doğru olmaz'diosun anlaamadım kaldıki sen inanmıo olablrsn ama bu krem bna ii geldi herkesn cildi farklı bi krem herkese aynı etkiyi göstermeyebilir bu yüzdende piyasada aynı içerikli bi sürü ürün var,ben geçip herkes ilvina alsın demiorum başta merak ettm kullanan varmı die sordum dha snra kullandım memnun kaldım ve bunu paylaştım...

flamenko
21-01-09, 17:01
ben kullandım bu ilvina salyangoz kremini.yüzümdeki 3-5 sivilce için almıştım sivilce sayısı 15 e çıktı. a.sa.s hiiiç memnun kalmadım :1no2::1no2:

Ankara
23-03-09, 15:03
ExpireUser
bodrumdayaz elicina alın derken isim verebliosunda neden.'türkiye de çok güzel ürünler var ama benim isim vermem doğru olmaz'diosun anlaamadım kaldıki sen inanmıo olablrsn ama bu krem bna ii geldi herkesn cildi farklı bi krem herkese aynı etkiyi göstermeyebilir bu yüzdende piyasada aynı içerikli bi sürü ürün var,ben geçip herkes ilvina alsın demiorum başta merak ettm kullanan varmı die sordum dha snra kullandım memnun kaldım ve bunu paylaştım...
expireusermi :1shok: bu konuyu hylgzlm açmıştı ve burdaki öle görünen tüm msjlar onun nasıl oluo bu anlaamadım ???biri açıklık getrblrmi ayrıca arkdş listemdede göremiorum kapsama alanı dışında bile yazmıo hiç yok

simorgh
13-07-09, 15:07
kızlar bu konuyu tekrar güncellemek istedim bu aralar bana da sivilce izlerim için bu ilvina kremi tavsiye ediyor aktar tabi onun niyeti belli para kazanmak ama sizin fikirlerinizi merak ediyorummmmkaydirigubbakcemile5

EU3
17-07-09, 14:07
hayatsya
kızlar bu konuyu tekrar güncellemek istedim bu aralar bana da sivilce izlerim için bu ilvina kremi tavsiye ediyor aktar tabi onun niyeti belli para kazanmak ama sizin fikirlerinizi merak ediyorummmmkaydirigubbakcemile5
ben bu kremi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve ilk ayda gercekten sivilceler yok olmaya başladı.etkisini görmeye başlayınca 2.ayda devam ettim gercekten etkisini gördüm ve artık cildim pürüzsüz. herkese tavsiye ederim. kullanıpta etkisini görmeyenlerde vardır. herkesde aynı etkiyi göstermiyordur. ben 2 ay içerisinde bu sorundan kurtuldum. düzenli olarak kullanmakta önemli tabiki. kollarımda ve bacaklarımda da kilo alıp vermekten kaynaklanan catlaklar oluşmuştu bunlar içinde ilvinayı kullandım. yavaş yavaş çatlaklar kaybolmaya başladı ve 2 ay sonunda bunlardan da kurtuldum. 2 sorundan da bir krem ile kurtulmuş oldum. sivilceler ve çatlaklar için cok sey denemiştim bugüne kadar ve bu kremin ismini duyunca denemeye karar verdim iyiki de kullanmısım memnun kaldım. umarım herkes bu sorunlarından kurtulur. cildinin pürüzsüz oldugunu cevredenki kişilerden duymak insanı cok mutlu ediyor.

simorgh
meltem_06
ben bu kremi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve ilk ayda gercekten sivilceler yok olmaya başladı.etkisini görmeye başlayınca 2.ayda devam ettim gercekten etkisini gördüm ve artık cildim pürüzsüz. herkese tavsiye ederim. kullanıpta etkisini görmeyenlerde vardır. herkesde aynı etkiyi göstermiyordur. ben 2 ay içerisinde bu sorundan kurtuldum. düzenli olarak kullanmakta önemli tabiki. kollarımda ve bacaklarımda da kilo alıp vermekten kaynaklanan catlaklar oluşmuştu bunlar içinde ilvinayı kullandım. yavaş yavaş çatlaklar kaybolmaya başladı ve 2 ay sonunda bunlardan da kurtuldum. 2 sorundan da bir krem ile kurtulmuş oldum. sivilceler ve çatlaklar için cok sey denemiştim bugüne kadar ve bu kremin ismini duyunca denemeye karar verdim iyiki de kullanmısım memnun kaldım. umarım herkes bu sorunlarından kurtulur. cildinin pürüzsüz oldugunu cevredenki kişilerden duymak insanı cok mutlu ediyor.

cok tesekkürler.. gözeneklerin varmı onlara da etkisi oldu mu?

EU3
önemli değil umarım sizlerde etkisini görürsünüz. cok fazla gözenek yoktu yüzümde ama onlarada etkisi oldu. lekeler,sivilceler ve gözeneklerden kurtuldum artıkk :sm_cool:

magdelena
30-08-09, 11:08
amaan çakma olsun. işe yarıosa önemli diiil bnce

seliss
31-08-09, 06:08
meltemciğim peki bu ilvinayı aktarlardanmı aldın yoksa internettenmi sipariş verdin benim güneş lekeleri var onlarada iyi gelirmi acaba.

EU3
31-08-09, 10:08
seliss
meltemciğim peki bu ilvinayı aktarlardanmı aldın yoksa internettenmi sipariş verdin benim güneş lekeleri var onlarada iyi gelirmi acaba.
merhaba seliss ilvina salyangoz kremi ben internetten aldım. güneş lekeleri,sivilcelere ve cilt çatlaklarına iyi geliyor. tavsiye ederim. ınternetten arastırırsan güneş lekelerine de iyi geldiğini görürsün.

buujuu
11-09-09, 14:09
elicina. kremi merak ediyorum bende övenlerde var kullanan varmı arkadşlar

askprensesi
14-09-09, 14:09
canlarim bu ilvina kremin testere varmi acaba ben yurt diindayim ansil ualsabilirim

gunay18
16-12-09, 22:12
ılvinada kullandım,talada.Tala bi işe yaramıyor ilvina nisbeten daha iyi ama bence en iyisi Guttonun salyangoz kremi.

gunay18
16-12-09, 22:12
ExpireUser
uzun zaman olmuş haftaya alıcam ddm ama alamadım.nese bugün aldım vee dha ucuza buldum =)) demirtepede sgm die biyer var her ürünü piyasaya gre dha ucuz ben yeni keşfettim =) normalde 36 ordan 27,75 e aldım artık =))))
Sen pahalı almışsın canım benim aldığım yerde 20 lirasırnaşık şey

aysuncum
22-12-09, 17:12
ben size daha etkılısını söleyeyeım bu kremı kullandıgınızda inanamıycaksınız ve suan bu ilvinayla vakıt kaybı olduguna ınanacaksınız elicina dıe bı krem %85 salyangoz özü var ve baslı basına harıka leke catlak sıvılce ve kırısıklıklara 1 ay ıcınde son deneyın eger sızı yanıltmışsam paranızı ben iade ederım

turkıyede cok yerde yok krem ısteyene ben adres lınkı verebılırım

aysuncum
24-12-09, 18:12
arkadaşlar gitti gidiyorda elicina satışı yapılıyo be fıyatıda cok uygun hemde ojınal
krem kullanılacaksa tek tercıh bence
sıvılce lekelrınden ız yok kırışıklar azaldı özellıkle 25 yaş ve üstü için gençliğin verdıgı akne ızlerı gunes lekleerı ve gelecege yatırım resmn parlıyo yüzünüz herkes şaşırıyo yüzünüzün bu haline bence siz bile ınanamıycaksınız

visualbasiccc
2-02-10, 09:02
cnm linki alabılır mıyız

kurşova
6-02-10, 23:02
slm ben bu kremi kullandım ama salvolin marka aldım hoşuma gitti.. 2. kutuyu ısmarladım...

aysuncum
7-02-10, 11:02
ilvina kolojen yapıyı cok onarmıyo yani yenilemiyor daha etkılısını kuullanmanızı tavsıye ederım

steinbock
10-02-10, 09:02
aysuncum
ilvina kolojen yapıyı cok onarmıyo yani yenilemiyor daha etkılısını kuullanmanızı tavsıye ederım
aysuncum bide salvolin var o nasıl peki,elicinadan farkı nedir.ben pek araştırmadım ama güzellik uzmanıymışsın sen daha iyi bilirsin canım.yorumlarını bekliyorum tşklra.s.

aysuncum
11-02-10, 12:02
stainbock canım bu ürün patentlı ve %80 salyangoz özlü salvolinin patentı yok ve %35 salyongoz özü var yanı elicinanın yapıcagı 1 haftalık işi salvolin 3 haftada yapar aradakı fark bu ve elıcınanın kırıklıklara catlaklaraa ve oluşmus yara izlerıne noter huzurunda onaylanmıs belgelerı var
ve ınanın mucize gıbı benımde derım hatta böle cok derın izlerım vardı 2 ayda kesın çözüm oldu
hem sıvılce hem bıçak kesıgı olarak

ebrar2506
19-02-10, 12:02
canım ya sivilce izlerine etkisi nasıl cilteki çukurlara ve sahtesi olmayan linki verirmisin

aysuncum
19-02-10, 12:02
şu linke bakın
elicina salyangoz kremi - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca

ve ürün
Elicina Salyangoz Kremi, #24430959 Gittigidiyor.com
bu adreste satılıyor
cok olumlu cevaplar alanlar var

mernem
24-02-10, 19:02
Önerdiğiniz bu krem çok pahalı ama......:KK43:

aysuncum
24-02-10, 22:02
bu kremi kullandığınız zaman bunun harci olarak isteğe bağlı nemlendiriciler kullanabilirsiniz başka ekstra hiçbi krem kullanmak zorunda değilsiniz çünkü cildin bütün ihtiyacını karşılıyor. cildimize yeri geliyo servet döküyoruz o kadar ürün alıp kullanınca emin olun daha masraflı oluyor. bence tek bi krem ve bu ücret gayet uygun. çakma salyangoz kremleri bile çok pahalıyken bunun fiyatı çok iyi ama tabi herkesin bütçesine uymuyor o ayrı.

Larina
5-03-10, 22:03
kızlar aktar bana bunu nasıl övdü anlatamam testar flnda yok 35 tl kıyıp alsammıki bi akıl verin
bende kullanıom süper dedi yüzüne bi baktım gözenek doluydu korktum bende almaya
kaydirigubbakcemile3

ummahan
6-03-10, 00:03
inci tozu kremi bundan daha etkili

kuncuk
6-03-10, 07:03
elicinanın aşagı yukarı fiyatı nedir arkadaşlar

aysuncum
6-03-10, 09:03
90 mılyon elıcına ama bazı sıtelerde 145 ile 340 arası degısıyo
link verebılırım ısteyen msj yazsın

kuncuk
6-03-10, 09:03
çok teşekkür ederim canım

beyza_zorlu
10-03-10, 16:03
benim yüzümde güneş lekelerim vardı ve kozmetikle aram yok.doğal yollar araştırırken,yumurta akı ve salatalıkla yapılan bi maske tarifi gördüm.ikisini robotta çektim ve yüzüme uyguladım.besliyo ve parlatıyo.vucudum kışları kepekli gibi dökülüyordu,çok kuruydu.şimdi prıl prıl.kuruma başladıkça uyguluyorum.yağlandırmıyor ama ışıltı veriyor.yüzümdeki siyah noktalarda geçti.çok mutluyum:))))

panthesila
11-03-10, 08:03
merhaba arkadaşlar
bende bundan 1 sene ince bacagımın üst kısmını kaynar su ile 2. dereceden yaktım
her ne kadar baya bir düzelme olsada halen iz mevcut
bu kremlerden birini yara izinde deneyen varsa,bilgi verirse sevinirim

Kardelen_peri
11-03-10, 12:03
merhaba arkadaşlar benimde yüzümde akne izleri var salyongoz özlü kremlerden birini kullanmak istiyorum. yorumları okudum elicina diyor biri ama çok pahalı, ilvina da iyi mi acaba bir fikir verirmisiniz?

Kardelen_peri
11-03-10, 12:03
kimse yok mu