En erken hamilelik belirtileri

serap_21
15-12-08, 10:12
ilk zamanlar istemedim yok olmasın dedim ama şimdi çok heyecen var eşim üstüme titriyo her ay ümit ederdik eskiden olmazdı o yüzden eşim inanmazdı belirtilere bekle derdi ama bu ay oda var diyo dün elimi karnıma koydu çok mutlu oldu yüzünde gülümseme oluştu dua edin inş vardır rabbim isteyen herkese versin

serap_21
ndk
canım benimmm, bence hiç vakit kaybetmeee. bebişin için çalışmalara tam gaz başlaa. ben 1.5 senelik evliyimm 1 yıl çeşitli sebeplerden dolayı isteyemedik yaklaşık 5-6 aydır deniyoruz yok maalesef. yumurta takibindeyimm.çatlatma iğnesi yapılıyo 2 aydır. dua edelim birbirimize.

aramıza yeni katılanlar hamile oluyolarr, umarım bu geleneği sürdürürsün canımmhihoyyyt
canım inş vardır.herhangi bi sorun mu vardı neden igne kullanıyosun

Ceylan
aramızda yeni arkadaşlarımız var serap inş.hamilesindir..

Ceylan
Bir gidiyorum geçmiş taşıyor sabah sabah güzel haber veren varmı?

ZuZuu
cansucLk

19 aralık adet tarihim...Az kaldı yani o kırmızıları görmeye ...Canım ona sıkılıyor ya birazda..belirtiler acayip kasıklarım içeri gömülüyor resmen..Belimde feci bir ağrı var..göğüslerimin uçları acıyor genel ağrı ara ara oluyor..üşüyorum....uykum var...Miğdem yanıyor başım ağrıyor..
hastalık hastası oldum resmen :1no2:

zaten gebelikten şüphelenemem kedi kendimi kandırıyorum birazda..bu ay yumurtlamam olmadı sürekli test yaptım (ovülasyon günlerimde) 15tane test harcadım ama tık yok...sonrasında olduysada kaçırdım..hamile kalmam imkansız yani bu ay..o yüzden kırmızıları bekliyorum..ama nasıl bekliyorum gel sen bana sor..Ağrıları geçtim sallamıyorum ama gel gör ki şu moral bozukluğu yokmu en çok o maffediyor insanı..çok duygusallaştm son haftadır olurolmadık herşeye ağlıyorum..Allah yardımcım olsun....
ya yapma canım ya..böyle ümitsizlik yapmıyoduk hani..kendi kendimizi yemiyoduk nooldu..içim acıdı walla okuyunca..of nolurdu şu hamilelik belirtileri adetten farklı olsaydı..yazdıkların hem hamilelik hem adet belirtisi..rabbim hayırlısını wersin...

serapcım hoşeldin..inşallah gönlüne göre olsun canım..

ndk
serap_21
canım inş vardır.herhangi bi sorun mu vardı neden igne kullanıyosun
bende yumurtlama tembelliği var. çok zor yumurtluyomuşumm
bazı aylar hiç yumurtlayamıyomuşumm. bu iğne yumurtlamamı sağlıyoo. tedavi çok şükür iyi gidiyoo. kistlerde vardı bende kızlığımdan beri, ama doktorum onları önemsemedi küçükler bişi olmaz dedi. sen gittinmi hiç doktora

ravzanur
gunaydinn kizlarr eee sohbett almis basinii gidiyooo .. heyecann ve gerilimm birr arada degilmiisüprizzzzzbenimde 3 gunum varr bakalimm yaaa ..bende sizin gibii hepp tetikteyimmm.. bende de normall hersey anormal hic bisey yokkk .. hic umidimm kalmadiii ve reglimie 5 gunn kala birlikte oldumm ama hafiff lekelenmee olduu bende bu da reglii olmama isaretmii kizlarr n olur cevapp yazarmisiniz:Saruboceq:

ndk
Ceylan
Bir gidiyorum geçmiş taşıyor sabah sabah güzel haber veren varmı?
yok canım maalesefff :çok üzgünüm:

LalEce
kızlarrrrrr.... hamileyimmmmmm..... 2 hafta kadar önce yazmıştım bu sayfalarda bulunması gerekior. şüphelerim doğru çıkmış. hemen belirtileri sölüorum.normalde sadece yumurtlama döneminde olan kasık ağrım hiç geçmedi hala sürüor. vücut ısım fazla. midem reglime 2 gün kala bulanmaya başladı.sık sık idrara çıkma yok ancak ellerimi havaya kaldırınca ya da uzanınca kasıklarım sanki çekilior.damarlarım uzuor sanki.ve kızlar bu ay sadece 2 kez birlikteliğim oldu.2 side reglimden sonra ki günler. 27 günde bir regli oluorum.bilgisayar hesaplarına göre hamile kalmam gereken zamandan hemen hemen 5 gün önce yani.sonra tek başıma türkiyeye geldim ve imkanımız olmadı. ayrıca regli tarihimden tam1 hafta önce altıma kahverengi bir akıntı gelmiş.1 ytl boyutlarında galiba yerleşme kanaması denen şey.karnımda gaz mı var yoksa bu şişlik nie onu anlayamadım.bir de hayatı boyunca geğiremeyen bir insan olsamda artık hava kaçırıorum midemden. öle duygusal filan deilim.tıpkı regli ağrıları tek farkı bitmeyen kasık ağrısı ve regli yumurtlama zamanından beri duran şişlik.

ZuZuu
ravzanur
gunaydinn kizlarr eee sohbett almis basinii gidiyooo .. heyecann ve gerilimm birr arada degilmiisüprizzzzzbenimde 3 gunum varr bakalimm yaaa ..bende sizin gibii hepp tetikteyimmm.. bende de normall hersey anormal hic bisey yokkk .. hic umidimm kalmadiii ve reglimie 5 gunn kala birlikte oldumm ama hafiff lekelenmee olduu bende bu da reglii olmama isaretmii kizlarr n olur cevapp yazarmisiniz:Saruboceq:
öğlen oldu kızzz :mymeka: yerimseniben 3 ten geriye birlikte sayarıs işte heycanlı oluyo..5 gün kala olmaz diye bişey yok..geç yumurtlamışındır filan tutuwerir yani belli mi olur..umudumuzu yitirmiyoruz...

ZuZuu
LalEce
kızlarrrrrr.... hamileyimmmmmm..... 2 hafta kadar önce yazmıştım bu sayfalarda bulunması gerekior. şüphelerim doğru çıkmış. hemen belirtileri sölüorum.normalde sadece yumurtlama döneminde olan kasık ağrım hiç geçmedi hala sürüor. vücut ısım fazla. midem reglime 2 gün kala bulanmaya başladı.sık sık idrara çıkma yok ancak ellerimi havaya kaldırınca ya da uzanınca kasıklarım sanki çekilior.damarlarım uzuor sanki.ve kızlar bu ay sadece 2 kez birlikteliğim oldu.2 side reglimden sonra ki günler. 27 günde bir regli oluorum.bilgisayar hesaplarına göre hamile kalmam gereken zamandan hemen hemen 5 gün önce yani.sonra tek başıma türkiyeye geldim ve imkanımız olmadı. ayrıca regli tarihimden tam1 hafta önce altıma kahverengi bir akıntı gelmiş.1 ytl boyutlarında galiba yerleşme kanaması denen şey.karnımda gaz mı var yoksa bu şişlik nie onu anlayamadım.bir de hayatı boyunca geğiremeyen bir insan olsamda artık hava kaçırıorum midemden. öle duygusal filan deilim.tıpkı regli ağrıları tek farkı bitmeyen kasık ağrısı ve regli yumurtlama zamanından beri duran şişlik.
canıııımmmmm çok sewindiimm tebriklerrrrr...rabbim kucağına da almayı nasip etsin sağlıcakla...:lepi: :sm_cool: :teytey: :dance:

ndk
LalEce
ayyy canım benimmmmmmmmmm bu ne harika bi haberrrrrrrrrr:sm_cool: çoook sevindimmmm allah kucağına almanı nasib etsinnnn. ya inanamıyorumm 2 birliktelikle haaa vayy anasınııııııııııııı:sm_cool: ilk denemenmiydi buuu. ayy nası mutlu oldummm dua et bizedeee. aynı belirtilerin bendede varr inşallahhh bizde sana haykıracağız canımmm. daha daha neler oluyodu anlattttttt

serap_21
ndk
bende yumurtlama tembelliği var. çok zor yumurtluyomuşumm
bazı aylar hiç yumurtlayamıyomuşumm. bu iğne yumurtlamamı sağlıyoo. tedavi çok şükür iyi gidiyoo. kistlerde vardı bende kızlığımdan beri, ama doktorum onları önemsemedi küçükler bişi olmaz dedi. sen gittinmi hiç doktora[/QUOT

canım dedegin gibi büyük bi sorun yok sıkma canını zamanına bırak bizim dr müşterimiz vardı ona gittim eşimde sorun yok bi iki ay klomen kullandım bende de çok yumurta var ama küçük bi kez çatlatma iğnesi vurundum sonra bıraktı

akkanarya
a.s.a.s.a.s.merhaba arkadaşlar benide alımısınız aranıza adetım 28 aralkıta olacak inşallah bu yılın sonunu mutlu bitiririz yeni yılda daha mutlu oluruz

ndk
laleceee canımm böle oturduğunda bi itilme varmı içindee sızlama gibbiii ayy kıss umut oldun bize yaa

ZuZuu
akkanarya
a.s.a.s.a.s.merhaba arkadaşlar benide alımısınız aranıza adetım 28 aralkıta olacak inşallah bu yılın sonunu mutlu bitiririz yeni yılda daha mutlu oluruz
hoşgeldin canımm..alırız tabi almazmıyızz...yannış yazmışsın ama 28 aralıkta olucak demişsin,cııkk ne 28 aralıkta ne de takip eden 9 ay boyunca olmıycak iişallaahh.. yerimseniben

tubacik
Lalece cok sevindim canim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin... isteyen herkese versin rabbim.

serap_21
LalEce
tebrik ederim senin adına sevindim ara ara bacaklarında kasılma oldu mu ve kaç gün geçince yaptın yani 27 gün sonra mı 1 ay sonra mı yaptın testti

ndk
akkanarya
canımcımm kapımız herkese açıkk, aranıza alırmısınız ne demek hayatımmm:1hug: senin adetine daha varmışş, çalışmaları bırakma sakınn senden önce biz varızz yaklaşık 10 güne kadarr. inşallah rabbim gönlümüze göre verirr. ne güsel olur dimii yeni yıla çift kalple girsekk:sm_cool:

ravzanur
ZuZuu
öğlen oldu kızzz :mymeka: yerimseniben 3 ten geriye birlikte sayarıs işte heycanlı oluyo..5 gün kala olmaz diye bişey yok..geç yumurtlamışındır filan tutuwerir yani belli mi olur..umudumuzu yitirmiyoruz...
canimyyaabenii gldurdunyaa bu durumda allahimm dualarini kabul etsinnkaydirigubbakcemile2ya burada saaat11.30 du yazarkenn birden oyle ciktii istee.. demekk beraberrizz senle ..ee sende bir farklilik varmii ...b
:teytey:birdee yeni hamis haberii aldikk ne guzell cokk sevindimm bakk daha heyecanlandimm simdii .. yenii hamis olan arkadass saglikla bebisinii koolllarina all canimmm :teytey:darisi bize insallah.. sordugumm sorunun cevabinii biliyomusunnz zuzuu cugum:uhm:

LalEce
canım teşekkür ederim. ilk ay denemeleri bilgisayara göre yaptık.ancak bu işin içine girince yumurtlama belirtilerini takibe başladım.her ay 27 günde bir şaşmayan bi reglim var ve hep saatini bile bilirim.ve takibe başladığım ilk ay tabikide anlamadım neyin ne olduğunu ve o günleri değerlendirdik.ancak bişi olmadı.2. ay ise yumurtlama belirtilerimin reglim bittikten 2 gün sonra geldiğini gördüm ve sadece o 2 günü değerlendirebildik.hesaplamalara göre olan günlerimde hiç bir belirti yoktu . ve kasık ağrım hiç geçmedi.idrar yaparken son günlerde kaslarım sanki çekilior.çok tutmamak gerekior galiba.

LalEce
en önemli şeyi unutttummmmmm. kızlar çok enteresan bişi oldu damar çekilmeleri kas ağrısı çekilmesi dışında vücudumda ürpermeler başladı ilk günlerden beri.
20 saniye sol bacağımdaki tüm tüyler kalkıor.sanki rüzgar esmiş gibi.sonra kolumda oluor.böle tüylerim kalkıor birden çok enteresan

ZuZuu
ravzanur
canimyyaabenii gldurdunyaa bu durumda allahimm dualarini kabul etsinnkaydirigubbakcemile2ya burada saaat11.30 du yazarkenn birden oyle ciktii istee.. demekk beraberrizz senle ..ee sende bir farklilik varmii ...b
:teytey:birdee yeni hamis haberii aldikk ne guzell cokk sevindimm bakk daha heyecanlandimm simdii .. yenii hamis olan arkadass saglikla bebisinii koolllarina all canimmm :teytey:darisi bize insallah.. sordugumm sorunun cevabinii biliyomusunnz zuzuu cugum:uhm:

yok hayatım benim yeni bitti adetim..seninkisini sayarıs hepberaber demek istedim.. :) ravzanurum kahwerengi mi canım lekelenmen?? ben pek bilmiyorum ama..

kızlarrr ravzanın sorusuna bi el atıwerin bakiiimmm

LalEce
kızlar çok çok saolun.... bu siteyi okumaya başaldığımda daha yeni düşünmeye başlamıştım.sizlerden öğrendim aslında o özel günleri.inşallah hepimiz 2009 da bebişlerimizi kucağımzıa alırız

ravzanur
LalEce
en önemli şeyi unutttummmmmm. kızlar çok enteresan bişi oldu damar çekilmeleri kas ağrısı çekilmesi dışında vücudumda ürpermeler başladı ilk günlerden beri.
20 saniye sol bacağımdaki tüm tüyler kalkıor.sanki rüzgar esmiş gibi.sonra kolumda oluor.böle tüylerim kalkıor birden çok enteresan
lalececimm okadar ictenn anlatiyosunkiii seni tekrar tekrar tebrikk ederimm ve tesekkurlerr bilgilerin icinn .. bir soru sormakk istiyorumm . regline 4 5 gun kala esinle birlikte olunca benden kahve rengii akinti geldii sana boyle bisey oldumuu:uhm: