TEST

En erken hamilelik belirtileri

derya002
19-12-08, 18:12
maviş83
ağzın bal yesin deryacım inş.bu ay olur o kadar çok istiyomki sen hatırlıyonmu ilk hamişliğinde belirtilerin neydi
canım yaa evlendiğim gibi kalmışım avare o zaman kafa cicim ayları bitek hiç istifra etmediğimi hatırlıyorum hiç midem bulanmamıştı

ADA_32
derya002
adacım sende h.g senin durumlar nasıl
hosbuldukyerimseniben ıyıdır ne olsun esımı beklıyorum bugun calısma gunumuzdesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey. ben yaklasık ıkı senelık evlıgım bu ıkıncı aymız bakalım. reglım 3 gun once bıttı calısmalara devam yanı. ayyyyyy ıyıce acılmaya basladım onceden bu konuları kımseyle konusamazdım sız yokmusunuz sız actınız vallhı benı:teytey::teytey::teytey:

derya002
sende ne gibi belirtiler var kirpiklerinbe baksana bi alt kirpikler karışır diyolar böyle çapraz çapraz oluyomuş

maviş83
bende tam anlayamadım gitti şu belirtileri herkeste farklı heralde kimisi göğüsüm acıdı diyo kimisi acımadı diyo kimi bulantı oldu diyo kimi olmadı diyo kimi akıntım oldu diyo kimi olmadı diyo işte kimi öle kimi böle diyo yani belirtiler kişiden kişiye değişiyo sanırım

maviş83
benim gözbebeklerimde büyük bu aralar buda belirtidir diyolar ama bence bu belirti değildir

derya002
:teytey:
ADA_32
hosbuldukyerimseniben ıyıdır ne olsun esımı beklıyorum bugun calısma gunumuzdesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey. ben yaklasık ıkı senelık evlıgım bu ıkıncı aymız bakalım. reglım 3 gun once bıttı calısmalara devam yanı. ayyyyyy ıyıce acılmaya basladım onceden bu konuları kımseyle konusamazdım sız yokmusunuz sız actınız vallhı benı:teytey::teytey::teytey:
hehehe fanfini finfon fanfini finfon delikafaduldendelikafadulden

maviş83
kızlar ben şimdi çıkıyom 1 saat sonra falan tekrar girerim canlarım

derya002
maviş83
kızlar ben şimdi çıkıyom 1 saat sonra falan tekrar girerim canlarım
tmm canım fazlada kafaya takma olurmusengözlerimebaksanab

ravzanur
hanimlarr iyi aksamlarr nasilsinizz . ben dun regli oldumm ama hic kendimii umutlandirmadimm gercektenn cokk faydasi olduu oyle soke olmadimm . halbuki dr. a gitmistimm dr. bana tamm zamninda gelmisinn bu aksamm beraber olun demisti bende oldumm ama bebis olmadii bu ay dr. dedigi halde umitlenmedimm ve kendimi okadarr iyi hissdiyorumki sizde oyle yapin ne olurr . gecen ayyy buyukk sarsinti yasamistimm 3 gunn boyunca aglamistimm ama simdii gayet normalmis gibii karsiladimm ..eeee sizlerden haberler nasill birazda sizi dinleyeyimm :eek:

derya002
ravzanur
hanimlarr iyi aksamlarr nasilsinizz . ben dun regli oldumm ama hic kendimii umutlandirmadimm gercektenn cokk faydasi olduu oyle soke olmadimm . halbuki dr. a gitmistimm dr. bana tamm zamninda gelmisinn bu aksamm beraber olun demisti bende oldumm ama bebis olmadii bu ay dr. dedigi halde umitlenmedimm ve kendimi okadarr iyi hissdiyorumki sizde oyle yapin ne olurr . gecen ayyy buyukk sarsinti yasamistimm 3 gunn boyunca aglamistimm ama simdii gayet normalmis gibii karsiladimm ..eeee sizlerden haberler nasill birazda sizi dinleyeyimm :eek:
hoş geldin canımın içi bugün yoktun sanırım olsun sağlık olsun zaten kendini üzünce daha kötü etkileniyo yumurtalar hayırlısıyla olucak bigün hepimizin bebişleri sabırla bekliyoruz:1rolleyes:

ravzanur
canimm deryaa inanirmisinn . kendimiii cokk tuhaff hissediyorumm suann oo ovalasyonn gunune hesaplarina inan inanmiyorumm vee ne yapacagimii bilmiyomm hangi gun yapacagimmii saskin orddek gibiyimm ben 7 senelik evliyimm ve son 6 aydir istiyoruzz artikk sabrimm kalmadi gibi bisey ama ne yapayim inan bimiyorumm .. biliyomusunn eger bu ay hamis olursamm tamm bebisimle dogumm gunumm aynii gune geliyoo bu ne tesaduf degilmii insallahhh oyle olurr :CüvCüv:

derya002
ravzanur
canimm deryaa inanirmisinn . kendimiii cokk tuhaff hissediyorumm suann oo ovalasyonn gunune hesaplarina inan inanmiyorumm vee ne yapacagimii bilmiyomm hangi gun yapacagimmii saskin orddek gibiyimm ben 7 senelik evliyimm ve son 6 aydir istiyoruzz artikk sabrimm kalmadi gibi bisey ama ne yapayim inan bimiyorumm .. biliyomusunn eger bu ay hamis olursamm tamm bebisimle dogumm gunumm aynii gune geliyoo bu ne tesaduf degilmii insallahhh oyle olurr :CüvCüv:
bende inanmıyorum canım ve tavsiye ederim inanmayın sizde çünkü geçen ay adetime 3 gün vardı ve ben çalışmayı bırakıp hamilelik belirtisi aramaya başlamıştım üç gün varken akıntım arttı hatta beyaz koyu kıvamlı akıntı bile geldi belkide o gün yumurtladım ama salak gibi belirti ararken kaçırdım o yüzden lütfen sizde öyle yapın adeti göene kadar çalışmaya devam edin bırakmayın sakın

ravzanur
derya002
bende inanmıyorum canım ve tavsiye ederim inanmayın sizde çünkü geçen ay adetime 3 gün vardı ve ben çalışmayı bırakıp hamilelik belirtisi aramaya başlamıştım üç gün varken akıntım arttı hatta beyaz koyu kıvamlı akıntı bile geldi belkide o gün yumurtladım ama salak gibi belirti ararken kaçırdım o yüzden lütfen sizde öyle yapın adeti göene kadar çalışmaya devam edin bırakmayın sakın
senin simdi gunun ne zaman benimkii 15 ocakk ve olursa dogumu 23 eylul tam benim dogum gunumm olur ama ne guzel ana terazi baba terazii bebek terazikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

derya002
ravzanur
senin simdi gunun ne zaman benimkii 15 ocakk ve olursa dogumu 23 eylul tam benim dogum gunumm olur ama ne guzel ana terazi baba terazii bebek terazikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ceylan 15 ocak senle bir bende ceylanla aynı tarih ama biraz gecikmeli olduğu için 18 ocak alıyorum son tarih ay ne güzel ceylan sen ben birlikte bekliycez günümüzü üç kişiden illaki birimiz hamiş haberi veririz yaw dimi hihoyyythihoyyyt 16 ocakta benim doğum günüm eğer olursa banada doğum günü hediyesi olucak :eek:hihoyyyt

ravzanur
derya002
ceylan 15 ocak senle bir bende ceylanla aynı tarih ama biraz gecikmeli olduğu için 18 ocak alıyorum son tarih ay ne güzel ceylan sen ben birlikte bekliycez günümüzü üç kişiden illaki birimiz hamiş haberi veririz yaw dimi hihoyyythihoyyyt 16 ocakta benim doğum günüm eğer olursa banada doğum günü hediyesi olucak :eek:hihoyyyt
canimm cokk guzell hayellerr degilmii :ecrin_bebek:tesaduflerde cokk baksana ne guzell bakalimm yaa ben bu ay esimle normall duygusal gercekci seyler yasamakk istiyorumm o yuzden kurulmus makina gibi olmak istemiyorumm oyuzdenn nezaman canimiz isterse ozaman olur herhalde degilmii hadi soz verelimm birbirimizoe hesaplayicilara takili kalmadan bu ayi gecirelim neder sinkaydirigubbakcemile2:KK46:

sonsuzlukk
slm mrhb aranuıza katılmak istiyorum

ADA_32
19-12-08, 19:12
sureklı aynı seylerı yazıyorum ama ıcımden gelenler. allhım butun hayellerınızı gerceklestırır ınsaalah. tabı benımkınıde hayellerınızde cok guzel en kısa zamanda hayal olmaktan cıkar gercege doner

ravzanur
sonsuzlukk
aaaaaaaaaaaa katilmak istiyorumda ne demekk katildin bile canim hos geldinn aramizaa bu aksamm pekk kizlarr yokk azinligiz yanii anlasilann . biraz kendinden bahsedersen tanismis oluruzz:1hug:

ADA_32
sonsuzlukk
hosgeldın arkadasım armızda herkese yer var. vallahı ben buranın ve arkadasların bagımlısı oldum. sanada guzel sohbetlerhihoyyythihoyyyt

ravzanur
ADA_32
sureklı aynı seylerı yazıyorum ama ıcımden gelenler. allhım butun hayellerınızı gerceklestırır ınsaalah. tabı benımkınıde hayellerınızde cok guzel en kısa zamanda hayal olmaktan cıkar gercege doner
amon amin aminn adacigimm alllahimmm ne olurr en azz bizim sayfadan 20 kisi hamis olsunn bu ayy ne olur yarabbimmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sonsuzlukk
çok sağlun sanada iyi sohbetler ben deryanın arkadaşıyım

derya002
sonsuzluk canım hoş geldin :))))))

derya002
19-12-08, 20:12
ada hoş geldin canım senle benden başka kimse yok galiba

yuzdeyuzakrep
selam kızlar naber ben catlatma iğnesi vuruldum bugün

yuzdeyuzakrep
deryacım merhaba canım nasılsın durumlar nasıl naptın

yuzdeyuzakrep
kimse yokmu yaf gene

derya002
aaaa kimler gelmişşşşş hoş geldin canım yaa hele şükür buluşabildik çatlatma iğnesimi oldun hadi bakalım hayırlısı eee neler yapıyosun kız anlatsana özledim seni

yuzdeyuzakrep
selam deryacım bende seni cok özledim valla arkandan kosussturuyorum sitede :)))) iğne oldum yarın 5de asılama oluyorumm cok korkuyorum zangır zangır titriyorum

yuzdeyuzakrep
anestesi yapıcaklar ama catala nasıl yatarım kesin yarın kacarım hastaneden

yuzdeyuzakrep
bana teselli ver canım sana ihtiyacım var napıcam ben ya bugüün iğne vurdurmaya giderken tirtir titriyodum bayılacaktım sonra vuruldum ohbe bumuymus dedim sitres cok kötü olsa bitse su asılamada hayırlısıyla

derya002
canım kusura bakma az çocuğu yatırıyorum burdaysan gelicem yarın tatil geçe kadar burdayım

yuzdeyuzakrep
canım sen napıyosun anlatsan calısmalar ne durumda adet günün ne zaman

yuzdeyuzakrep
tamam canım burdayım cebik gel :)))))))))))))))))beklorum

umutsuz09
19-12-08, 21:12
slm kızlar kimler var bakalım

yuzdeyuzakrep
bende geliyom ayrılma haaaa

yuzdeyuzakrep
umutsuz merhaba canım

ADA_32
derya002
ada hoş geldin canım senle benden başka kimse yok galiba
ya kusura bakma gormedım yazını kımse yok dıye kapatmıstım. affet:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

nakresn
Merhaba arkadaşlar.Pazartesi günü Kartal devlet hastanesine böbrek ağrım için gitmiştim.İğne vuracaklardı ben de bu ay korunmayı bıraktım.2 aralık da adet günümdü.İdrar tahlilinde pozitif çıktı.Onlara göre 14 günde belli oluyor! Ertesi gün kadın doğumda kan tahlili ve jinekolojik ultrasonla olmadığı görüldü.Eşim ve ben çok üzüldük ama zaten bu kadar çabuk belli olamazdı.

umutsuz09
yuzdeyuzakrep
umutsuz merhaba canım
hoşbulduk canlar, ya kızlar bu listeyi düzenleyen yokmu varsa güncellerse sevinirim merak ediyorum

yuzdeyuzakrep
nakrens canım hamilesin yani demi anlayamadıgım eşinle neden üzüldünüz hamile oldugun içinmi kı anlayamadım

derya002
geldim kızlar adacım önemli değil bazen benimde oluyo takma :)))))

umutsuz listeyi ceylan düzenliyo sabah senide ekler canım

akrepçim hadi anlat bakalım neler var neler yok ölettin kendini canım yaa

umutsuz09
of kızlar ya yine bi hamiş haberi okudum şimdi ne güzel ama ben yine üzüldüm benim olmayacakmı yaaaaa

derya002
umutsuz09
of kızlar ya yine bi hamiş haberi okudum şimdi ne güzel ama ben yine üzüldüm benim olmayacakmı yaaaaa
olmazmı hiç canım yaa bak hepimiz aynı umutlarla bekliyoruz her ay yeni hamişlerimiz çıkıyo elbet bizimde olucak öyle karamsar olma kızarım bak kötükedihüso

umutsuz09
valla benim buraya ilk üye olduğumda konuştuklarımızın hepsi şimdi hamiş bi ben kaldım, şimdi çoğuda hiç. girmiyolar artık daha kimleri göndericem ben bakalım ben hep yeni gelenlerle devam edicem bu sayfada heralde

derya002
aaaaakkkreeeppp nerdesin kız nereye kayboldun

derya002
umutsuz09
valla benim buraya ilk üye olduğumda konuştuklarımızın hepsi şimdi hamiş bi ben kaldım, şimdi çoğuda hiç. girmiyolar artık daha kimleri göndericem ben bakalım ben hep yeni gelenlerle devam edicem bu sayfada heralde
ne kadar zamandır bebek istiyosun canım doktora gittinmi bi problem varmı

ADA_32
umutsuz09
üzülme canım arkadaşım ümitsizliğe kapılma moral bozukluğunun etkisininde çok olduğunu biliyorsun sende

:teytey: ÇALIŞMAYA DEVAMMM :dance:

derya002
ADA_32
üzülme canım arkadaşım ümitsizliğe kapılma moral bozukluğunun etkisininde çok olduğunu biliyorsun sende

:teytey: ÇALIŞMAYA DEVAMMM :dance:
adacım senin ne zaman adet günü:kahve:

umutsuz09
bu 7. ayımız çok değil belki ama zamanda geçiyo yani, adetim düzensizleşti iyice artık gelir bebişim inşallah tabi bütün isteyenlerle beraber

derya002
akrep kız çalışmayamı gittin canını almaya :dance::dance::dance::teytey::teytey: