TEST

Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

acromion
27-11-08, 19:11
Merhaba tum KK'lar.

Malesef vardir aramizda aldatilan kadinlar. Umarim burda bizimle paylasirsiniz o kabustan nasil kurtuldugunuzu? Belki daha önceden böyle bir konu acilmistir ama ben bulmadim.

darkblue
28-11-08, 10:11
Aldatılan kadınlar neden aldatıldığını sorgulama girerler 2. kadın benden gençmi güzelmi neden beni aldattı diyerek psikolojik bunalıma girerek kendine de çevreye daha fazla zarar vermeye başlarlar, diğer bir türde maddi ve manevi açıdan eşine bağımlı olduğu için durumu kabullenenler... gerçi medyatik isimlerde bunun tersini gormekle beraber genel olarak bu boyledir... Feminen kadınlarda bu boyle olmuyor intikam duygusuyla yanıp tutuşuyor ve orda hiç bir kadın aptal değildir lafını doğrularcasına aklını ve beynini ve mantığını devreye sokarak intikam hırsıyla eşini yada sevgilisini mağlup ayaklar altına alınan gururunu kazanmak için için elinden geleni ardına koymayacaktır. Aldatan aslında kendini aldatmış olur birsini severken ona aşığım derken elini tutarken neden bir başkası aynı gönülde 2 kişiye yer olurmu???

boshwerr
30-11-08, 15:11
allah hiçbirinize bu acıyı yaşatmassın çok zor bidurum kabullenmek ve çok severken bi anda yıkılmak ben ailem sayesinde toplanabildim gece gündüz hep ağlıyodum sürekli

fırtınanınkızı
1-12-08, 07:12
allah kimseye yaşatmasın...

KarKralicesi
1-12-08, 10:12
O durumdan sonra aileme sığındım. Ailem bilmiyodu içimdeki tsunamiyi bendeki kıyameti. Yinede onların nasılsın kızım laflarından kendime bir teselliymiş gibi pay cıkardım.
Şükür onlara inat dimdik hayatıma devam ediyorum ama aması şuki
Beynime öyle işlenmişki o bölgeyi tamir etmekte büyük zorluk cekiyorum.
O bölgeyi kendi hakimiyetime almak için bi uzmandan yardım alıyorum.:içelim:

Herşeyin hayırlısı

fırtınanınkızı
1-12-08, 11:12
LaRisA
O durumdan sonra aileme sığındım. Ailem bilmiyodu içimdeki tsunamiyi bendeki kıyameti. Yinede onların nasılsın kızım laflarından kendime bir teselliymiş gibi pay cıkardım.
Şükür onlara inat dimdik hayatıma devam ediyorum ama aması şuki
Beynime öyle işlenmişki o bölgeyi tamir etmekte büyük zorluk cekiyorum.
O bölgeyi kendi hakimiyetime almak için bi uzmandan yardım alıyorum.:içelim:

Herşeyin hayırlısı
allah yardımcın olsun canım.......

selkie
1-12-08, 12:12
allah kimseye yaşatmasın,gerçekten çok zor bir durum,bir ayda 15 kilo verdim,hastalandım,allahın yardımı sayesinde ayaktayım hala,hemde dimdik!sabahlara kadar ağlayarak allah'a dua ediyordum,ona sığındım,oda dualarımı geri çevirmedi,gerçekten yanımda bana yardım ettiğini hissettiğim zamanlar oldu,rabbimde biliyor ki benim ondan başka kimsem yok,rabbime şükürler olsun,aldatılmayı haketmediğimi düşünüyorum,aslında bunu hiç kimse haketmez,ama içimdeki yara iyileştimi dersiniz,hayır,bir türlü geçmiyor,yeri geldiği zaman içim o kadar acıyor ki hala!ama bebeğim için ayakta kalmak zorundayım,

eşime gelince yaptığı hatayı anladı,çünkü oda o kadın tarafından aldatıldı,Allahım çok büyük,hem benim gururumu ayaklar altından aldı,hem eşime gerçekleri gösterdi,şimdi eşim üstüme titriyor,ama benim kalbimdeki kırıklar bir türlü geçmiyor,

swet2006
1-12-08, 12:12
evet bende o talihsiz kadınlardan biriyim. öğrendiğim zaman yıkıldım, yaşama sevincim söndü. yemeden içmeden kesildim. bir haftada beş kilo verdim. üstelik kadın çok çirkin ve yaşlıydı. çevremdeki herkes güzeliğime ve kişiliğime iltifatlar yağdırır. kimse buna anlam veremedi. büyük tartışmalar sonucu eşim evi terketti. o gittikten 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. psikolojim berbattı. günlerce gecelerce uyuyamadım. sürekli ağlama krizleri geçirdim. sonuçta bebeği aldıramadım. aileme sığındım. yaralarımı sarmak için hepsi seferber oldular. hamilelik sürecimi yanlız geçirdim. yaşadıklarım kaleme dökemiyeceğim kadar kötü günlerdi. bebeğin doğumundan sonra evliliğimizi toparlayabildik. şimdi üzerime titriyor. ama ne varki kırılan bardak yapıştırılsada ilk halindeki parlaklığını ve ışıltısını yitirmiş oluyor. bebeğim için tüm sorunları geride bırakmak ve affetmek zorundaydım. şunu çok iyi biliyorumki hayatımın sonuna kadar kalbimin bir köşesi daima sızlayacak.

meltem44
2-12-08, 12:12
bir söz vardır 'Kadın affeder ama asla unutmaz' gerçekten çok doğru unutmak imkansız yani herşey yolunda giderken neden, sorusu insanı yiyip bitiriyo, bence erkeklere rahatlık batıyo nasıl olsa karım evde oturuyo o garantide mantığı, yakalanınca da beni kandırdı, bir anlık boşluğuma geldi...... gibi saçma sapan savunmalar, yok ya bizde inandık!kötükedihüso, Allah'ın izniyle bizi niye kimse kandıramıyo? erkek erkektir eşim başta olmak üzere hiç bir erkeğe güvenmem
'benim eşim asla yapmaz' diyemem:tomato:

Sevdiğim bir söz; Allah (c.c)
'kadınlara 9 nefis verdim dokuzuna da sahip çokıyorlar ama erkeklere 1 nefis verdim ona bile sahip çıkamıyorlar' buyurmuş

yarennkara
2-12-08, 13:12
başıma gelmeid ama gelmeyeceği anlamına da gelmiyo..
çok yıkıcı bişey eminim...
allah bunu yaşayan herkesesabır versin..
hayat işte..
acı ttalı ne çok şeyle karşılıyoruz...
kırgın ve eksik de olsa devam ediyoruz hayata...

EU1
5-12-08, 07:12
aldatılmak başıma gelmedi ama üzücü bi olay gerçekten. insan affetse bile o acı hep içinde kalacaktır. unuttum,afettim dese de insan yüreğinin ufacıkta olsa bi köşesinde kalır o acı

clup_my
24-10-09, 15:10
3 senelik evli bi bayanım 3 senedir eşilme bebek istiyorduk görmedigim tedavi kalmadı sırf eşim baba ben ise ane olayım diye ve sonunda rabim melegimi gönderdi 6 aylık hamileyken eşim iş için şehir dışına giti ve 1 ay yanlız kaldım her gece agladım o yanımda yok veben hamileligimi tek başıma geçiriyorum diye kulagım telefonda bir alo demesini ne çok bekledim gözüm kapıda belki süpriz yapar gelir diye ama gelmedi işi biti ve geldi öyle bi agır geldki eşim hamileligimin en güzel anları ceheneme döndü eşim benden nefret ediyo yanıma bile yaklaşmıyodu bana çok çektirdi çok karnımdakini bile düşünmedi delirmiş gibiydi ve bende eşim pisikolejik bunalım geçiriyo diye çok aglamıştım sonra dogum yaptım herşey düzeldi ben kendmi tpladım derken eşimin itrafı çok agır oldu bir kadın için bana hamileyken yapmadıgnı bırakmamıştı ben nerdeyse intiharın eşiginden döndüm aklımdan sırf intihar geçiyodu ama karnımdakine kıyamadım ki öyle zor bişeyki eşimle barıştım afetim ama olmuyo aklımdan bir an bile çıkmıyo herkesten nefret eder oldum

deli gibi sevmenin güvenmenin bedelini eşim bana çok agır bi şekilde ödetii kendime gelemiyorum unutmak istiyorum unutamıyorum hayatımdan vazgeçmiş gibiyim bi kızım var onun için eşimi sevmiyormuyum çok sevdigim için eşimin üstüne titredigim için aldatıldım galiba kimseye güvenm kalmadı kimseye anlatamıyorumki sanki eşimi ben aldatmışım inanın yüzüne bakamıyorum dokunamıyorum param parça oldım toplanamıyorum mafoldum bensenağlama içimde sürekli beni karanlıklara iten biri var ve ben aydınlıga çıkamıyorum olmuyo aglıyorum ve yanımda hiç kimse yok allahtan başka geçermi bu günler acaba diyorum ama çok uzun neden ben dye düşünmeden edemiyorum utanıyorum kendimden sanki herkes herşeyi biliyo kimsenin yüzüne bakamıyorum ya allahım sen yardım et demekten başka bişey gelmiyo elimden unutulmaz acılar yaşatı mutlu olmka varken mutsuzlugun içine atı beni

bennu25
9-11-09, 18:11
arkadaşlar bugün bende aldatıldığımı öğrendim çok yıkıldım ne yapacağımı bilmiyorum eşime sorduğumda cevabı sadece yatak ilşkisi senin yerini doldurmaz seni seviyorum diyo yani ona göre çok basit sürekli ağlıyorum ben eşimi çok severken ve onun her dediğini yaparken böyle birşeyle karşılaşmak çok acı nasıl toparlanacağımı bilmiyorum kendime olan bütün güvenim yok oldu bitkisel hayatta gibiyim bunları konuşup derdimi açacağım kimse yok sizlerden yardım bekliyorum ne olur bana yol gösterin ve burda çocuğum olmuyo diye üzülen arkadaşlarımada tavsiyem var eğer eşiniz yanınızdaysa ve sizi aldatmayp çok sevip sevdiğini gösteriyorsa boşverin gerisini ona sıkıca sarılıp öpün ve ona defalarca teşekkür edin çünkü ben eşime iki çocuk verdim onun bana mükafatı aldatmak oldu

gelecekkorkusu
10-11-09, 06:11
bennu25
arkadaşlar bugün bende aldatıldığımı öğrendim çok yıkıldım ne yapacağımı bilmiyorum eşime sorduğumda cevabı sadece yatak ilşkisi senin yerini doldurmaz seni seviyorum diyo yani ona göre çok basit sürekli ağlıyorum ben eşimi çok severken ve onun her dediğini yaparken böyle birşeyle karşılaşmak çok acı nasıl toparlanacağımı bilmiyorum kendime olan bütün güvenim yok oldu bitkisel hayatta gibiyim bunları konuşup derdimi açacağım kimse yok sizlerden yardım bekliyorum ne olur bana yol gösterin ve burda çocuğum olmuyo diye üzülen arkadaşlarımada tavsiyem var eğer eşiniz yanınızdaysa ve sizi aldatmayp çok sevip sevdiğini gösteriyorsa boşverin gerisini ona sıkıca sarılıp öpün ve ona defalarca teşekkür edin çünkü ben eşime iki çocuk verdim onun bana mükafatı aldatmak oldu
adamdaki rahatliga bakar misin, demek ki oldukca emin senin onu birakmayacindan ve de devami da gelir bence

speedy-gonzales
10-11-09, 07:11
3 yıldır beraberdik ve Tüm aile ile yaşıyorduk yani onun abisi benim kuzenim ile evliydi.
Mersinde Yaşıyordu ama ayda 10 gün yine İstanbula gelirdi hakkını yemek istemem :eek:lmaz:
Sonra herşey süper marttaydık sanırım Nisan gibi de nişanımız olacaktı :lepi:
Kendimce bi jest yapmaya karar verdim dedim günü birlik gidiyim Sevgülümün yanınaalkisalkisalkis
Gittim.... gitttiiimmmmm işte o gün öğrendim ALDATILDIĞIMI....
Bu kadar :nazar::nazar::nazar:

camo
24-11-09, 20:11
bende aldatıldım. eşim değildi sevgilimdi ama değilmiş ben öyle sanıormuşum.. çok yıkıcı bir durum severken terkedılmek aldatılmak.. uyku düzensizlıklerı. o kışı hakkında kötü düşünürsün sonra iyi düşünürsün hem özlersin hem nefret edersin.. yapılacak fazla bırsey yok acı zamanla geçer.. acı çekerek geçer... çok kötü bir duygu... kısacası fazla yapılacak bir şey yok.. arkadaşlarınla paylaışrsın. düşüncelerını böyle formlarda yazarsın rahatlarsın biraz.. kendinı işe verirsin. boş kalmaman lazım. çünkü boş kaldıgın zaman hemen aklına o gelir...

graceful
24-11-09, 21:11
nasıl zor bir durum bilirim...affetmekle affetmemek arasında kalırsınız öncelri sinirden ve hırstan her şeyi yakar yıkarsınız sonra sorgulama işin iç yüzünü araştırma durumuna kalkışır canınız acıya acıya olayları öğrenirsiniz,her şey bir bir gün ışığına çıkar ve son... ya bitecektir ya da ömrünüzün sonuna kadar sizi kemirecektir.... unutmak ,bu durumda en zoru oluyor.... kolay kolay unutulmuyor,başkasına dokunmuş bir eş başkasına güzel sözler söylemiş bir eş başkasına kur yapmış bir eş .... allah herkesi bunun gibi kötü olaylardan uak tutsun...

melisdeniz
4-12-09, 22:12
aldatılmadım ama inşallah olmazdaaa
çok acıı bi tecrübe olur bu bana ..allah korusun..ama eşim öyle bişe yaparsa beni kayybeder.geri dönnüşü yok
herşeyi aaffedebilirim yalanı,parasızlığinı meslaaa ama aldatma asla.....................

lalelya
5-12-09, 20:12
ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.

kokohantes
5-12-09, 21:12
lalelya
ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.
Aldatmanın illaki biriyle birlikte olmak olduğunu düşünmüyorum.
Eger kalp başka biri için çarpıyorsa bu da diğerleri gibi aldatmadır.
Eşinizin başka birini sevmesini, geç karşılaştıkları için üzülmesini hayıflanmasını kabul edebilir miydiniz?
Sadakat sadece başka bir tene dokunmamak mı?

YENA
5-12-09, 22:12
lalelya

Sürekli başka birini düşünüyor ve seviyorsanız..

Nasıl hala sevmediğiniz ama iyi olduğu için acıdığınız biriyle aynı evdesiniz..

breakforlove
6-12-09, 01:12
Aldatıldığınız an sadace boğazınız sızlar. Eliniz vurmak istediğiniz yerden bile daha sertleşir. Sonra neden? Yaptıklarım, yaşadıklarım, o ve ben. Aldattığı kadın ve yaptıkları, yaşadıkları o ve o ....
Düşün, sürekli düşünürsünüz....

En kolayı kabüllenmek...

Çünki erkekler doyumsuz egolarıyla hep var olmuşlardır. Hayatında istediği iyilikte, güzellikle bir kadın olsun. Farkedeceği tek şey başka kadınlardır. ( Düşünün ki ; hayatında hereşey sahip bir insan ve sayamayacağı kadar varlığa sahip bir insan ve hayattan bir türlü tat alamaması...) İşte erkekler bazen bukadar dyumsuz bazen bukadar nankör olabiliyorlar....

breakforlove
6-12-09, 01:12
Ama önemli olan kırılan güvenizi ve özgüvenizi zedelememek... Aynaya bakın ağlamak gereksiz... Aldatılmak sizin propleminiz değil. Aldatmak onun yeni yemeği... Sıkıldığı an önünde bulmak istediği farklı bir yiyecek gibi... Bence aynaya bakıp bir türlü kendini doyuramadığı için ağlaması ve pişman olması gerekn aldatandır...

saygılarımla...

vicdansizlar
11-12-09, 10:12
hicbiri bana gelipte demesinki benim kocam yapmaz diye hepside ayni degilmi hani derler ya UMMADIGIN TAS BAS YARARmis diye iste tam öyle.....

apua34
11-12-09, 13:12
ben yaŞadım ve Çok ÜzÜcÜ kırıcı..
Ama Önemlı olan ayakta kalabılmek kımse vazgeÇılmez degıldır....
Aldatan aldanır derler...dogru bı laf...
Atlattım evet ve gayet ıyıyım..
Çevre arkdaŞlar aıle Çok Önemlı...ve sosyal faalıyete gırmek..
Zaman herŞeyın ılacı derle en uzelıde bu kendınızı sıkmaya gerek yok...
Kımse ıÇınde uzulmeyın..sıl baŞtan yenıden devam...

osgeee0690
11-12-09, 22:12
ben sevmediğm insan tarafından aldatıldım. bu durumda bile üzüldüm. sevdiğin kişi tarafından aldatılmak daha zor ve katlanılması zor bir durum olması gerek. Allah kimseye yaşatmasın

lalelya
13-12-09, 21:12
ee peki ne yapayım siz söyleyin ozaman? eşime gerçeği söyleyip onu mu üzeyim. ya da sevgilimle birlikte olup aile dengelerini mi altüstedeyim. esini çoücuklarının hayatını mafmıedeyim. ya da kendi çoücuğumu babasız mı bırakayım. ne yapmam gerekiyor, içimde yasamaktan baska siz söyleyin ozaman? eşim, onun eşi, çocuğum, onuun çocukları: tam 5 kisi.. 5 kisi zarar görmesin diye biz ikimizi feda ettik, yapcak bisey yok ne yapalım..:KK43:

lalelya
13-12-09, 21:12
YENA
Sürekli başka birini düşünüyor ve seviyorsanız..

Nasıl hala sevmediğiniz ama iyi olduğu için acıdığınız biriyle aynı evdesiniz..
iyi olduğu için değil. sevdiğim için. insan bi arkadasını dostunu sevmez mi. ve sevdiği için üzmeye kıyamaz. onun gibi düsünün. ki bu kisi benim çocuğumun babası. ki çocuğumun babasız büyümesini de istemiyorum. keske bi çözüm olabilseydi herkes için. ama benim kalbime gömmekten baska çıkar yolum yok

fpasin
16-12-09, 13:12
ben varım ,kanın donar önce hazmedemezsin

poly462
16-12-09, 15:12
Aldatanlar nedense hep aldatılanı suçlarlar..öyle yüzsüz,pişkin ve arsızdırlarki yüzüne bir "sen bunu hakettin" demedikleri kalır..Kim kazandı, kim kaybetti..Ne kazandık ne kaybettik diye düşünmezler...Bu şerefsizliği yapanları, yaptıranları Allah'a havale etmekten başka çare yok...Sonunda kaybeden kim görücez..

minik_kedi
16-12-09, 21:12
Önce insan kendinden mühim hiçcbirseyin olmadıgını dusunmeli.bencil olmalı.Sevmek zaten insanın kndını yıpratması aslında.ne bilim zamana bırakmak lazım.baska bır kola uzanmamak lazım.Kendı basına kalıp kafa dınlemek lazım.Kendını dıs ortamdan soyutlamamak lazım.Arkadaslarınla gorusmek lazım.Kİtap okuma .sinema ne bilim zaman gecrmek lazım kafa dagatmak .Aslında hersey beyınde bıtıyooo.isterseen kafandan tum olayları atabılrsın.İstersende takıntı halıne getırıp tüm dünyanı karartabılırsın bu senın elınde.Hayatta hiç bişi için üzlmeye deymioo..karsındakı ssana deger verse aldatmazdı zaten unutma .

Socess
19-12-09, 13:12
hayattann kopmadımkii döneyim...

Eğerr adamm olsaydıı başkaa kadınlaa aldatmazdı...

Aldatıldımm hatta yüzümee söledii .. Kötüü oldummm o andaa nefrett ettim ondann.. ama Sonraa ne olduu .. Bşkasıylaa çıkmayaa başladım ..Ondann ayrıldımmm .. Yüzünee söledimm başkasıylaa çıkıoıurmm diee onaa o acıyıı yaşattım.. Köpek gibi yalvardıı amaa dönen km :-)

prenses tera
19-12-09, 14:12
hayata küsmüş insan nasıl yaşıyorsa bende öyle yaşıyorum
dimdik ayakta durayım desemde tökezliyorum
bu acı çok beter bi acı
ne unutulur nede üstüne yeni bir sayfa açılır
içimdeki tusunamiyi bir ben bilirim
bu tusunamiye kimi zaman yenik düşer
umutsuzlağa kapılır giderim
kimi zamanda umutlara tutunur evlatlarım için kaldığım yerden
ayağa kalkar devam ederim
hiç bişey eskisi gibi değil artık kalp kırıldı yürek acı dolu
ne kadar özürdilesende olmas çare açılan bu yarama
sineye çektiğimi sanma unutmadım unutamam asla
karanlıklar çöksede üstüme ben anneyim dimdik ayakta
ve evlatlarımın başında onlara kol kanat gereceğim
(seni affetim ama evlatlarım olduğu için) senağlamasenağlamasenağlama

MUTLUYUM
20-12-09, 13:12
çok kötü bi durum ne kadar toparlandım desemde aklıma geldikçe içim acıyo onlarda ne buldu diye çirkinmiyim ben diye hep düşünüp durdm hiç kimseyi istemiyorum halen yaşıyorumm bu bunalımı ailemide istemiyorum bir arkadaşta istemiorum yanlız çekiyorum boşandım eşimden içimde yaşıyorum evden çıkmıyorum bilmiyorum daha ne kadar böele yaşarımmmm

papatyam.
24-12-09, 23:12
cilgin_dersane
benim araştırmalarıma göre her erkek bunu yapar yani %99 yapar demiyorum yüzde yüz yapar yasak olan herşeyden zevk alıyorlar..
haklısın galiba arkadaşım her erkek bişekilde aldatıyo kimi kadın bunu mecburen sineye çekiyo kimisi çarpıp kapıyı gidiyo tabi gidecek yeri olanlar bende aldatıldım sayılır ve şuan içim titriyor içimdeki hırsı üzüntüyü nefreti anlatmam imkansız:KK43:( benim eşim 3 ay boyunca 14 yaındaki kız kardeşimi gözümün önünde her allahın günü gözleriyle yedi kız kardeşim ailevi problemlerden dolayı 3 ay bende kalmak zorundaydı bide maddi imkanlardan dolayı çalışmak zorunda kaldım 3 ay oğluma baktı bu süre içinde hayatım resmen kabusa döndü işten ayrıldım kardeşim eve gitti eşimle konuştum anlattım yaptığının farkında olduğumu bakışlarını gördüğümü inkar bile edemedi kızardı bozardı ama itiraf etti baktığını ama sadece nefsine yenilip baktığını söyledi ötesi olamaz dedi ama tabiki inanmadım başına geleceklerden korkmasa eminim çok daha ileri giderdi şimdi ne yapıcağımı bilmiyorum adeta yaşayan bir ölüyüm yabancı biriyle yapsaydı bu kadar kahrolmazdım ama benim kız kardeşime göz koydu ve kardeşim henüz 14 yaşında neolur bişeyler söyleyin bana çıldırıcam:KK43:senağlama

papatyam.
24-12-09, 23:12
oğlum 7 yaşında ve hiperaktive dikkat eksikliği rahatsızlığı var enerjisi çok yüksek olduğu için yerinde duramıyo devamlı hareket halinde bu yüzdende onunla benden başkası başa çıkamıyo bu çocukla baba evine sığamam işe girsem çalışıp oğlumla kendime yeni bir hayat kursam ben çalışırken oğluma bakıcak kimse yok pzram yok hiçbir desteğim yok ve eminimki eşim resmen kız kardeşimi arzuluyo bu hissedebiliyorum tek istediğim çekip gitmek birdahada yüzünü görmemek ama dedimya tek başıma hasta bir çocukla ne yapabilirimki ne olur bir akıl verin bana kimselere açamıyorum derdimi içim sızlıyo nasıl katlanıcam bu duruma :KK43:

kardel45
25-12-09, 11:12
erkekleri buna iten ne acaba

kardel45
kadınlar vefakar anlıyorum seni sen çocuğundan yılmıyon ama o bu evlilikten yılıp bunalıp durumdan sıkılıyor ve hemen etrafa sarkmaya başlıyor bence onun kız arkadaşına ilgisini farkettiğini söyle kendine çeki düzen versin senin akıllı biri olduğunu anlar ve silkinir şöyle belki cesareti kırılır teşebbüs edemez onada başkasına da

kardel45
çok kötü sizin aranızda bir namus düşmanı yaşıyor diyebilirim yerinde olmak istemezdim bir şeyler yapmalısın hem kız kardeşini uyar şayet akıllı mantıklı bir çocuksa onu kocandan uzaklaştır hemde sen o adamdan uzaklaş ben böyle adamların hani şu okuyoruzya öz kızına bacısına kötü bakan işte o yaradılışda bi adam olduğunu düşünüyorum allah korusun ondan hayır gelmez içine fitne girmiş

papatyam.
25-12-09, 15:12
kardel45
çok kötü sizin aranızda bir namus düşmanı yaşıyor diyebilirim yerinde olmak istemezdim bir şeyler yapmalısın hem kız kardeşini uyar şayet akıllı mantıklı bir çocuksa onu kocandan uzaklaştır hemde sen o adamdan uzaklaş ben böyle adamların hani şu okuyoruzya öz kızına bacısına kötü bakan işte o yaradılışda bi adam olduğunu düşünüyorum allah korusun ondan hayır gelmez içine fitne girmiş
ne çektiğimi bir bilsen arkadaşım içim titriyor hırsımdan ama gidecek yerimde yokki en azında 2 sene bu evde kalmak zorundayım oğlum 8 yaşında biraz daha büyürse bende işe girebilirim ama şuan elim kolum bağlı kardeşime anlattım durumu çok mantıklı ağır başlı biridir dikkat etmesini söyledim allah sonumu hayır etsin dayanamıyorum ben bu derde yaaaa:KK43::1no2:

marjinalfaydali
26-12-09, 20:12
Konu sahibini çok tebrik ediyorum. Şu koca forumdaki en faydalı konulardan biri bence bu. Hani hep sözde denir ya "kadın dayanışması " diye, işte bu konu gerçek bir kadın dayanışması ve tecrübelerin paylaşılması fırsatı olmuş. Bu sitede böle konular kadınları olgunlaştırıyor ve hayata bakışını törpülüyor diye düşünüyorum. Konu sahibini milyon kez tebrik ederim. Paylaşımlarıyla hepimize başka hayatları da gösteren kadın arkadaşlara da milyon tane teşekkürler.

nly26
28-12-09, 15:12
yazılanların hepsini okuyamadım malesef ama ben 4 yılda 3 kez aldatıldım, 1. benden ayrıldıktan kısa bi süre sonra evlendi muhtemelen benimleyken bulmuştu, 2. biz çıkarken düğününe 2 hafta kala eski kız arkadaşım bizi rahat bırakmayacak ayrılalım dedi öğrendimki davetiyele bile basılmış ve biz aynı işyerindeydik bu olayı atlatmam çok uzun zaman aldı ki atlattım denirse tabi.iş değiştirdim yeni bi hayat hikayeleiyle kendimi kandırırken 7 yıllık arkaşım bana karşı hep duygusal şeyleri vardı ama bir türü başlayamamıştık derken başladık ve allahın işine bak 3.gün adamın okuldan kalan bir ilişkisinin devam ettiğini tesadüfen öğrendim. son olay daha dün başıma geldi, içimden geçen herşeyi ona yazdım utanmadan aradı dinle diyor bende anlatacağın hiçbişey bi mazeret olamaz deyip kapattım. şimdi inkitam ateşiyle yanıyorum hepsi ayrı ayrı yaralar açtı bugün kendini bitmiş ve yorgun hissediyorum.
hepsinin ortak mazereti suçun bende olmadığı ben çok iyi biri olduğum için benden kopamadıklarını söylemek oluyor ama nedense diğer kızlar kazanıyor ortada kalan hep ben oluyorum, artık eminim bende bir problem var nedenini bulamıyorum ama salağım orası kesin.
şimdi tek istediğim özellikle sonucusunun canını yakmak diğerleri evlenip gitti onlarla işim olmaz allahlarından bulsun.
lütfen bana bi akıl verin yada içimi rahatlatacak bişey söyleyin çünki benim tüm gücüm bitti.

poly462
28-12-09, 15:12
lalelya
Way Way sen ne kadar iyi vicdanlı bir kadınsın ya senin heykelini dikmek lazım...Sen neden bahsediyosun aşk diyosun!!!meşk olmadı diyosun açıkçası saçmalıyor günah çıkarıyorsun...Kendi eşinini değil onun eşini düşünmende ilginç ona acıyormuş gibi..Ben sana daha çok acıdım gercekten acınacak haldesin..Platonik de değilmiş karşılıklı eşlerinizi basbayağı boynuzluyosunuz bunun nesi masum anlamadım çok masum gibi anlatmışsın...Bence utanmadan burada bunları anlatman bile iğrenç Allah sana akıl fikir versin...:eek:lmaz:

marjinalfaydali
28-12-09, 20:12
poly462
Way Way sen ne kadar iyi vicdanlı bir kadınsın ya senin heykelini dikmek lazım...Sen neden bahsediyosun aşk diyosun!!!meşk olmadı diyosun açıkçası saçmalıyor günah çıkarıyorsun...Kendi eşinini değil onun eşini düşünmende ilginç ona acıyormuş gibi..Ben sana daha çok acıdım gercekten acınacak haldesin..Platonik de değilmiş karşılıklı eşlerinizi basbayağı boynuzluyosunuz bunun nesi masum anlamadım çok masum gibi anlatmışsın...Bence utanmadan burada bunları anlatman bile iğrenç Allah sana akıl fikir versin...:eek:lmaz:
Allah size de büyük konuşmama yeteneği versin. Kadın anlatmış işte derdini, eleştirmek, namus bekçisi kesilmek sizin mesleğinizin bi parçası mı ? Kİmse kimseyi boynuzlamıyor, ilkokulda konuyu anlamayanlara öğretmenler 2 kere daha okutur ya, sanırım sizin de ihtiyacınız var. Kadın içtenlikle içindeki aşkı ve aşkına rağmen kendisine engel olduğunu yazmış. Eleştirmeden önce aklını başınıza, dilinizi de ağzınıza toplayın lütfen. :mymeka:

Pazza
28-12-09, 20:12
nly26
yazılanların hepsini okuyamadım malesef ama ben 4 yılda 3 kez aldatıldım, 1. benden ayrıldıktan kısa bi süre sonra evlendi muhtemelen benimleyken bulmuştu, 2. biz çıkarken düğününe 2 hafta kala eski kız arkadaşım bizi rahat bırakmayacak ayrılalım dedi öğrendimki davetiyele bile basılmış ve biz aynı işyerindeydik bu olayı atlatmam çok uzun zaman aldı ki atlattım denirse tabi.iş değiştirdim yeni bi hayat hikayeleiyle kendimi kandırırken 7 yıllık arkaşım bana karşı hep duygusal şeyleri vardı ama bir türü başlayamamıştık derken başladık ve allahın işine bak 3.gün adamın okuldan kalan bir ilişkisinin devam ettiğini tesadüfen öğrendim. son olay daha dün başıma geldi, içimden geçen herşeyi ona yazdım utanmadan aradı dinle diyor bende anlatacağın hiçbişey bi mazeret olamaz deyip kapattım. şimdi inkitam ateşiyle yanıyorum hepsi ayrı ayrı yaralar açtı bugün kendini bitmiş ve yorgun hissediyorum.
hepsinin ortak mazereti suçun bende olmadığı ben çok iyi biri olduğum için benden kopamadıklarını söylemek oluyor ama nedense diğer kızlar kazanıyor ortada kalan hep ben oluyorum, artık eminim bende bir problem var nedenini bulamıyorum ama salağım orası kesin.
şimdi tek istediğim özellikle sonucusunun canını yakmak diğerleri evlenip gitti onlarla işim olmaz allahlarından bulsun.
lütfen bana bi akıl verin yada içimi rahatlatacak bişey söyleyin çünki benim tüm gücüm bitti.
yani seni teselli edecek tek söz 'insanlarıdaha iyi tanımışsındır, öyle herkese güvenmezsin ve adımlarını daha sağlam atarsın' olacaktır herhalde... hakikaten şanssızlık olmuş, bir de üst üste gelmiş tabii.. hayırlısı olsun...

Pazza
28-12-09, 21:12
papatyam.
haklısın galiba arkadaşım her erkek bişekilde aldatıyo kimi kadın bunu mecburen sineye çekiyo kimisi çarpıp kapıyı gidiyo tabi gidecek yeri olanlar bende aldatıldım sayılır ve şuan içim titriyor içimdeki hırsı üzüntüyü nefreti anlatmam imkansız:KK43:( benim eşim 3 ay boyunca 14 yaındaki kız kardeşimi gözümün önünde her allahın günü gözleriyle yedi kız kardeşim ailevi problemlerden dolayı 3 ay bende kalmak zorundaydı bide maddi imkanlardan dolayı çalışmak zorunda kaldım 3 ay oğluma baktı bu süre içinde hayatım resmen kabusa döndü işten ayrıldım kardeşim eve gitti eşimle konuştum anlattım yaptığının farkında olduğumu bakışlarını gördüğümü inkar bile edemedi kızardı bozardı ama itiraf etti baktığını ama sadece nefsine yenilip baktığını söyledi ötesi olamaz dedi ama tabiki inanmadım başına geleceklerden korkmasa eminim çok daha ileri giderdi şimdi ne yapıcağımı bilmiyorum adeta yaşayan bir ölüyüm yabancı biriyle yapsaydı bu kadar kahrolmazdım ama benim kız kardeşime göz koydu ve kardeşim henüz 14 yaşında neolur bişeyler söyleyin bana çıldırıcam:KK43:senağlama
bu ne yaaaaaa akannehirkafamçokkarıştı:1no2:delikafadulden

desim
1-01-10, 21:01
merhaba arkadaslar allah hepimizin yardimcisi olsun yazilan butun konulari okudum ve bende o tahlizsiz kisilerden biriyim hepinizi cok iyi anliyorum aldatilmak cok kotu bi durum 5 senelik bi evliligim var esim bulgaristanli onun icin ailemi sevdiklerimi vatanimi birakip buralara geldim ama deymezmis simdi daha iyi anliyorum ilk aslinda evlendigimizden beri hic anlasamiyoduk ben sevdigim icin altan aliyodum 3 senedir bulgaristanda yasiyorum esimle 7 8 aydan beri hic anlasamiyoz surekli kavga ediyoz gecen sene yine boyle bi kavga etmistik ben bosanmak istedim 2 yasinda oglum var onda kalmasini istemisti bende bu durumu aileme anlatmistim onlarda cocugu birakma demislerdi ama bu durum aldatmadan falan degildi bu sebeb sigaradan baslamisti.ben her yaz tr ye geliyorum ve gecen yazda geldim kardesimin hanimi dogum yapti onun yanina gittim tr ye ve bulgaristana geldikten sonra esimde cok buyuk bi degisim gordum benim hislerim cok kuvetlidir anladim aldatildigimi telofonla konusurken msj lasirken kac kere yakaladim
ondan sonra kendine yeni bi hat almis ustelik birlikte oldugu kizda kullandigi eski tl vermis benden sakliyodu ama bende cok uyanigim bigun caktirmadan esyalarini karistirdim ve buldum tl ni kavga etmeye basladik tl hatti zorla elimden aldi ve kirdi cok ozurdiledi aramiz iyi olmaya baslamistiki yeni bi hat buldum cebinde anlicaniz ben yakaliyom o kiriyo atiyo ertesi gun yeni bi hat aliyo zaten 7 8 aydir yatak iliskimizde yoktu sonra skaype var onun sifresinide buldum girdim bulgarcam fazla olmadigi icin arkadasim var ona tercume ettirdim o aksam geldi ve tartismaya basladik itiraf etti ama kizla kahve icmisler sade ama tabiki goren goz klavuz istemez gecen aksam bi karar aldik bosancaz ve ben cocugumu esime birakicam onun ailesininde benim aileminde bunlardan haberi yok ve ben bosaninca ailemin yanina donmek istemiyorum cok kararsizim her konuda..kafam cok karisik ama artik kaldiramiyorum kendi basimin caresine bakmak istiyorum simdilik bisey yok ama ayrilirsak yani cocugumu ona birakcam ve her zaman bulgaristana gelemem nasil dayancam cocugumun hasretine alisa bilirmiyim sizce..onunsuz olmaya hayat neden boyleki neden

desim
1-01-10, 21:01
ama benim kesin kararim bosanmak cocugumda olsa bosancam zaten esimde soyledi beni istemedigini acik acik burda durmamin bi sebebi varsa oda cocukmus kalbim oyle kirikki bu anlatilmaz bi aci ama ben gucluyum ayakta kalicam ve kimseye ezdirmicem kendimi esimi sevmiyorum artik hic iste benide burda tutan oglumdu ama artik son bardakta doldu birakicam ona baska caresi yok burda hayatimi curutmektense kendi ayaklarimin uzerinde durmaya calisirim daha iyi.dertlesmek isteyen olursa arkadaslar msj atsin derdini dinlerim boyle zamanlarda insanin cok ihtiyaci oluyo benim burda kimsem yok derlesicek derdimi anlicak ...

Metaphora
1-01-10, 22:01
nly26
canım üzülme sen gerekeni yapmışsın bence.gerisi onların vicdanına kalmış.bu olayları unutmak için psikolojik destek almayı denedinmi,intikam kötü bir duygu insanı yer bitirir çünkü:sinifsinif:

Metaphora
1-01-10, 22:01
poly462
size ne?olayların ayrıntısını biliyormusunuzki böyle yadırgıyorsunuz.ilişki yaşamadığını söylemiş zaten.evet katılıyorum yorumlara 2.kez okuyun öyle gelin