Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

EgeDenizi
21-12-08, 14:12
Jelibon hoşgeldin canım
Nasılsın?
Gene mi yok :eek:klava:
Ay tutmayın beni dövecem ben bunu Çok üzgünüm çoook

jelibon_prenses
21-12-08, 14:12
Tamam canım kıb bır an önce ıyı gelısme olsun artık ya

jelibon_prenses
21-12-08, 15:12
YA IYI DEGILIM EGEDENIZI :KK43: sen nasilsin canim

EgeDenizi
İdare eder canım...
Bir iki saattir salak bir sırıtış var suratımda...

jelibon_prenses
EgeDenizi
Jelibon hoşgeldin canım
Nasılsın?
Gene mi yok :eek:klava:
Ay tutmayın beni dövecem ben bunu Çok üzgünüm çoook
VALLA BENDE ÖYLE SINIRLIYIMKI ANLATAMAM ONA KARSI ARTIK ... cikardi bu yaaaaaaa

MonaPisa
ay ay ay ayyy... çok komik bişey buldum.. bakın delikafadulden
ahahaha... başım döndü beaaa :))

jelibon_prenses
Ben yıne depresyon modundayım yaa dün daha ıyıydım böyle umutsuz kötü offf böyle bır ruh halındeyım

EgeDenizi
jelibon_prenses
VALLA BENDE ÖYLE SINIRLIYIMKI ANLATAMAM ONA KARSI ARTIK ... cikardi bu yaaaaaaa
Çok haklısın çook...
Resmen ..... çıkardı
Yaa ben çok sinir oluyorum böyle şeye...
Ne birliktesin ne ayrısın...Ortada bir yerdesin...
Ne beyaz diyebiliyorsun,ne siyah...

EgeDenizi
Monacım hoşgeldin canım...
Mint in sana selamı var...

prenses006
hakkaten çıkardı yani, bu ne rahatlık yaaa,jelibonum gün saydıkça zaman geçmez,saymamaya çalış biraz daha bekle bakalım, bu ne bende anlamadım walla, bende benimkiyle bi konuşma yapmıştım bi zamanlar, 3 sene önce falan. ya arkadaş olalım ya sevgili demiştim,ama ortasını isteme benden demiştim,anladınız siz,tamam düşüniyim arıycam seni konuşcaz dedi.sonra deyiş o deyiş.sonra da :1ninca: vın yani... bende senin gibiydim 10 gün aramadı beni.bide arkadaşımdan duyuyodum yok sinemaya gitcem yok falanca sinemaya bilmemne,prenses006 bi soru sormuş cevap bekliyomuş kimin umrundaaaa.işine gelmedi tabi. sonra naptım hatırlamıyorum ama ben aradım galiba,konuyuda açmadım sanırım o konu ölece kaldı ne sevgili olduk ne arkadaş,bu hale geldik

EgeDenizi
MonaPisa
ay ay ay ayyy... çok komik bişey buldum.. bakın delikafadulden
ahahaha... başım döndü beaaa :))
Bu durumda ne yapılır?Bu smili hemen msn e transfer edilir :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :roflol: :roflol: :roflol:

icimdeki_sen
jelibon ben senin yerinde olsaydim heralde simdi on kere mesaj atmistim....
yani aramazdim acmaz diye belki ama mesaj kesin atardim....
anlamiyorum hic mi merak etmiyor seni nasilsin, ne yapiyorsun diye....

jelibon_prenses
Valla sımdı arasam cok kötü konusurum kendını ıyıce bısey sandı nasıl bır ınsanmıs yaa ısın kötüsü cok özledım cok sevıyorum bı yandan ıcımden küfredıyorum artıkk yaaa

MonaPisa
EgeDenizi
Monacım hoşgeldin canım...
Mint in sana selamı var...
Hoşbulduk canımcım, aleyküm selam.

Görüyorum ki foruma melankolik bir hava hakim.
Üzmeyin kendinizi bu kadar. Jelibon, özellikle de sen.

Değmez canım... biliyorum çok klişe bir söz... ama gerçek.
Ve ben senin bu kelimeye onca acıyı çektikten sonra inanmanı istemiyorum.
Hemen şimdi inanmanı istiyorum.

Dünyanın merkezi o değil, dünyanın merkezi sensin.
Şunu iyice sok kafana.. tımam mııııı?

Değmez gülüm..

jelibon_prenses
Galıba merak etmıyor ıcımdekı sen ınan ne yapmaya calıstıgını anlamıyorum madem bıtırdın ara söyle bu kadar korkak olma yanı benım ıcınde bıtsın bu ıskence ınan ruh halım süreklı degısıyor ben kendımden bıktım bı yandan umut ıyı düsünmeler bı yandan umutsuzluk onsuz olucagımı kabullenem ama ben bu ıkı ruh halıyle yasayam ya süreklı

MonaPisa
jelibon_prenses
Valla sımdı arasam cok kötü konusurum kendını ıyıce bısey sandı nasıl bır ınsanmıs yaa ısın kötüsü cok özledım cok sevıyorum bı yandan ıcımden küfredıyorum artıkk yaaa
Canım benim, bırak ya aramazsa aramasın. Sana verdiği değeri görmüş oldun işte.

Bu mu kendine layık gördüğün değer?

Seni hiç umursamayan, içi bile ezilmeden yüzüne karşı bir sürü can yakan söz söyleyen bir insanla mı geçirmek istiyorsun hayatını gerçekten?

Yarın bir gün, canım jelibonum, tamam ben gezdim tozdum, kafamı dinledim, hadi artık kaldığımız yerden devam edelim diye çıkıp gelirse, senin bu çektiğin acının hesabını verebilecek mi? Senden çaldığı bunca zamanın, evet görüntüde 2 hafta, baksan çok uzun bir süre değil ama hayatta bir tek dakikanın bile ne kadar önemi var aslında öyle değil mi?

Hangi hakla yapıyor bunu? Stepne misin sen? Kim verecek bunun hesabını? O mu? Bırak Allasen..

Seven erkek sevdiğini ağlatmaz. Kıyamaz çünkü. Ağlatıyorsa da zaten ben şüphe duyarım onun aşkından da sevgisinden de... eksik kalsın. Seven erkek, ayrılması gerekiyorsa bile delikanlı gibi çıkar karşına, bitti der, kaçak güreşmez... bize, sana, buradaki herkese adam gibi adam lazım, bizlerin kılla tüyle boğuşan, kaçak güreşen, çıkıp da bitti, ayrılıyoruz diyecek cesareti bile olmayanlarla işimiz yok.

Onlardan tonlarca var sokaklarda... elini sallasan elli tane bulursun.

Değmez.

Yapma.

icimdeki_sen
monapisa söylenecek herseyi söyledi jelibonum....
her cümlesinde baska bir ders cikarmaliyiz kendimize....
biliyorum kolay degil sana aman bosver demek ama bir düsündügünde onun sana verdigi degeri görebilirsin....
inan bana degmiyor yüregindeki yara kapandigi zaman su günlerine gülüp gececeksin....
artik kimseye sabret düzelir demek sacma geliyor...
gecen hergün ömürden sen niye onun icin kendini bos yere heba edesin...
monapisanin dedigi gibi seven adam yapmaz böyle bir seyi ama iste "seven adam".....

jelibon_prenses
MonaPisa
Canım benim, bırak ya aramazsa aramasın. Sana verdiği değeri görmüş oldun işte.

Bu mu kendine layık gördüğün değer?

Seni hiç umursamayan, içi bile ezilmeden yüzüne karşı bir sürü can yakan söz söyleyen bir insanla mı geçirmek istiyorsun hayatını gerçekten?

Yarın bir gün, canım jelibonum, tamam ben gezdim tozdum, kafamı dinledim, hadi artık kaldığımız yerden devam edelim diye çıkıp gelirse, senin bu çektiğin acının hesabını verebilecek mi? Senden çaldığı bunca zamanın, evet görüntüde 2 hafta, baksan çok uzun bir süre değil ama hayatta bir tek dakikanın bile ne kadar önemi var aslında öyle değil mi?

Hangi hakla yapıyor bunu? Stepne misin sen? Kim verecek bunun hesabını? O mu? Bırak Allasen..

Seven erkek sevdiğini ağlatmaz. Kıyamaz çünkü. Ağlatıyorsa da zaten ben şüphe duyarım onun aşkından da sevgisinden de... eksik kalsın. Seven erkek, ayrılması gerekiyorsa bile delikanlı gibi çıkar karşına, bitti der, kaçak güreşmez... bize, sana, buradaki herkese adam gibi adam lazım, bizlerin kılla tüyle boğuşan, kaçak güreşen, çıkıp da bitti, ayrılıyoruz diyecek cesareti bile olmayanlarla işimiz yok.

Onlardan tonlarca var sokaklarda... elini sallasan elli tane bulursun.

Değmez.

Yapma.
her söyledigin sey cok dogru annem yemege cagirdi az bisey yiyebildim

görmüs oldum evet bana verdigi degeri

ne kadar yalanci oldugunuda gördüm benim icime acitan ne biliyormusunuz inandim sevdim böyle birini yine yanliz kaldim tam iste hayatimin adami derken yanildim

cok icim aciyor galiba ona degil kendime üzülüyorum sansizligima...

icimden söküp atim artik bu aci bitsin ve karsima dogru biri ciksin cok istiyorum bunu

selin_as
21-12-08, 16:12
kızlar mrb...nasılsınız bakalım... :))))ben çok mutluyum bugun bnm doğum günüm arkadaslarım vardı oturduk sohbet ettık süperdi....eee szler napıyorsunuz bkalım 2 gündür giremedım olaylara bakcam birazdan...........

MonaPisa
jelibon_prenses
her söyledigin sey cok dogru annem yemege cagirdi az bisey yiyebildim

görmüs oldum evet bana verdigi degeri

ne kadar yalanci oldugunuda gördüm benim icime acitan ne biliyormusunuz inandim sevdim böyle birini yine yanliz kaldim tam iste hayatimin adami derken yanildim

cok icim aciyor galiba ona degil kendime üzülüyorum sansizligima...

icimden söküp atim artik bu aci bitsin ve karsima dogru biri ciksin cok istiyorum bunu
Gülüm, 37 yaşındayım, halen O'nu arıyorum.

Kime aşık olacağımızı seçemiyoruz maalesef. Bu yüzden kendine haksızlık etme. Şanssızlık değil bu. Hayat bu. Başkaların hayatı daha iyi geçmiyor. Bunları herkes yaşıyor. Yanlışları göre göre doğruyu bulacağız.

Tamam ağladın, üzüldün bitti. Yeter bu kadar. Artık önüne bakacaksın.

Sanıyor musun ki o buralarda acı çekiyor, kahrediyor falan? Ben hiç sanmıyorum. Gayet de güzel hayatını sürdürüyordur. Acı çeken adam arar, duramaz, savaşır, bir şeyler yapar. Kadın-erkek farketmez. Öyle sevdiğine "sen bi bekle hele belki sana dönerim" gibi .. çok afedersin.. seviyesiz bir cümle kurmaz.

Senin bunu böyle bilmeni istiyor sadece. Böyle bil ki geri dönmek isterse açık kapısı olsun. Yüzü olsun. O kendini çok akıllı sanıyor ama biz çok gördük bu numaraları. Minareyi çalarken kılıfını da hazırladığını düşünüyor şu anda. Zamanı gelince kendini tereyağından kıl çeker gibi çekebilmek için davranıyor böyle. Yok kimseyle konuşmuyormuş da, yok ailesini bile görmek istemiyormuş da, yok efendim bunalımdaymış da.. boşversene ya... insan zor anında sevdiğine sarılır, itmez onu. Hepsi palavra bunların, hiçbirine de zerre inanmıyorum. Bahane arıyormuş... o son ettiğiniz kavga da canına minnet olmuş efendinin.

Bunları seni üzmek için asla söylemiyorum biliyorsun, seni kırmayı asla istemem, ağır konuşuyorum biraz da farkındayım. Ama bazen birilerinin çıkıp bizi tokatlamaları, yüzleşmek istemediklerimizle yüzleştirmesi gerek. Aç gözünü artık. Yok say. Hayatına devam et.

Haa yarın bir gün çıkıp gelirse de hesabını sor. Varsa mantıklı bir açıklaması, seni tatmin ediyorsa biz o zaman da destekleriz seni. Mutluluklar dileriz. Ben de paşa paşa buradan özürlerimi de dilerim. Mantıklı bir açıklama getirebilirse tabii. Ama bizi burda asıl ilgilendiren sensin. Senin mutluluğun. Öyle ya da böyle.

Değmeyecek insanlar için hayatından daha fazla taviz verme...

selin_as
iyi ki doğdummmmmmmmmm :))))))))))

MonaPisa
selin_as
kızlar mrb...nasılsınız bakalım... :))))ben çok mutluyum bugun bnm doğum günüm arkadaslarım vardı oturduk sohbet ettık süperdi....eee szler napıyorsunuz bkalım 2 gündür giremedım olaylara bakcam birazdan...........

Kızzz... doom günü bebesi a.s.
Nice yıllara.Hani pastamızzz?

jelibon_prenses
Selıncıgım dogumgünün kutlu olsun nıce mutlu güzel yıllara :)

EgeDenizi
selin_as
İyi ki doğdun canım a.s.

sel
selin doğum günün kutlu olsun.

ben ayrılmadım sefgilimden ama sizi dinleyebilirim :nazar: