TEST

Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

EgeDenizi
8-01-09, 01:01
silam67
kaydirigubbakcemile ben biliyom sen nereye daldin gittin

cabuk geri dön bakayim:eek:klava:

sacini basini yoldurma beneee:roflol:
dayyyyyyyyyyttttttttt

açulun

yettüm garüüüüüüüüü

:roflol:

silam67
kazulet
pazar gunu ayrıldık sanırım
o gün ve ertesi gün çok ağldımburaya üye oldum
ama söylemiştim benimki çok uzun ve yapmadım diyebileceğim birşeyim yok.
bakalım
allah hayırlısı nasılsa onu yazsın bana
dilerim gönümdeki olsun hayırlısıyla:nazar:
amin cümlemizinki cnm herkesin gönlüne göre dileriklerini nasip etsin cnm

silam67
EgeDenizi
dayyyyyyyyyyttttttttt

açulun

yettüm garüüüüüüüüü

:roflol:
bene bakkk beneee döferim seni hee caduuu nere gidionn:roflol:

EgeDenizi
Geldim canım geldim hehe

ama gidebilirim,uykum geldi :roflol:

silam67
anamm ne erkencisiniz siz yahuu ben sabahliyorum burda saat 5 6 gibi siz erkenden tünemeye :roflol:

kazulet
ben kaçaaaaaaaaaaaarrr
sıla sakın dediklerimi unutma
emeksiz yemek olmaz..
az sabır hayatım..tamam mı..öptüm herkesi..güzel gecelr..umudunuz güüün olsun..

silam67
kazulet
ben kaçaaaaaaaaaaaarrr
sıla sakın dediklerimi unutma
emeksiz yemek olmaz..
az sabır hayatım..tamam mı..öptüm herkesi..güzel gecelr..umudunuz güüün olsun..
tamam cnm unutmam hic birseyi..
tesekkür ederim sanada cnm:))
iyi geceler:):içelim: muckksss

EgeDenizi
Şekercim üzme kendini...

O kaybetti diye düşün...

Hadi ben de kaçtım :KK70: sen de fazla ayakta kalma

silam67
8-01-09, 04:01
herkese yardim edebiliyorum teselli olabiliyorumda bi kendime söz geciremiyorum...
ALLAHim sen büyüksün ne olur bana yardim et...
ya onu tamamen al benden...
yada hep benim olsun...
sen büyüksün ya rabbim...
sabir ver bana...
dayanacak güc ver...

Umudum
8-01-09, 06:01
böcükcüğüm günaydın nasılsın

KucukBocuk
8-01-09, 07:01
EgeDenizi
Öyle oldu galiba ama o anı bir de bana sor...Elim ayağım boşaldı onu görünce...

Ama bu durumu farkettirmedim ona...

Bir şeyi farkettim,benim ona aldığım hediyeleri kullanıyor hala :KK70: farketti benim gördüğümü;toparlanmaya çalıştı da geç olmuştu :roflol:
hediye olayı komik gerçekten... ben de karşılaşsam büyük ihtimalle benim verdiğim t-shirtlerden bir olacak üzerinde... hepsini çok severek giyiyordu çünkü aptal... acaba onları kullanırken hiç mi akıllarına gelmez yaaa Çok üzgünüm çoook

jelibon_prenses
birde utanmadan daha o kiyafetleri giyiyor pis mikrop

diyebilirm dimi egedenizi :KK43: utanmaz adam
delikafadulden

jelibon_prenses
bizde hep beraber gidip oynuyormusuz :lepi:
ayy süper olur yaaa... ben izmirdeyim zaten... olmadı organizasyonu ben yapayım... artık aksaklık filan çıkarsa napalım o da onun kaderi ; başka bir şirketle anlaşsaydı değil mi kaydirigubbakcemile3

kazulet
pazar gunu ayrıldık sanırım
o gün ve ertesi gün çok ağldımburaya üye oldum
ama söylemiştim benimki çok uzun ve yapmadım diyebileceğim birşeyim yok.
bakalım
allah hayırlısı nasılsa onu yazsın bana
dilerim gönümdeki olsun hayırlısıyla:nazar:
inşallah canım :1hug:

Umudum
böcükcüğüm günaydın nasılsın
iyiyim tatlım sen nasılsın ?
herşeyi bir okuyayım öle geleyim dedim...
yine biz sabahçılar burdayız... ayy bu gececiler uyku ne bilmiyor valla -tatlicadiarzu-

prenses006
ama onlar çalışmıyorlar tatlım çoğu,bende çalışmazdan önce böleydim,sabaha kadar oturur,akşama kadar uyurdum,nekadar boş ne kadar bunalımlı günlerdi yaa,günaydın bu arada,bende bi gelişme yok,artık beklemiyorum da zaten msn.de duruyoruz öle,bu arada forumdaki en çok sayfa sayısı bizim topicte galiba,1100 olma yolundayız,

EU3
kızlar günaydın ..akşamdan beri yazılan sayfaları okuyorum yeni insanların gelmiş olmasından bayagı rahatsız olan arkadaslar var dostluklarının bozulacagını düşünen ..
bende buraya yeni gelen biri olarak gercekten rahatsızlık verdigimi düşünerek üzüldüm ..buraya gelirken buranında diğer topikler gibi herkese açık oldugunu düşünerek gelmiştim ..
bir gruplaşma oldugunun farkında degildim..
bana destek olan elinden geldigince yardım etmeye çalışan yorumlar yazan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ..başka topiklerde görüşmek üzere ...

Umudum
ya mavigül arkadaş öyle demek istemedi lütfen burda hepimiz biriz gruplaşma asla olmaz lütfen canım alınma sadece sizinle ilgilenince biraz kıskanıldınız galiba

KucukBocuk
MaviGul
kızlar günaydın ..akşamdan beri yazılan sayfaları okuyorum yeni insanların gelmiş olmasından bayagı rahatsız olan arkadaslar var dostluklarının bozulacagını düşünen ..
bende buraya yeni gelen biri olarak gercekten rahatsızlık verdigimi düşünerek üzüldüm ..buraya gelirken buranında diğer topikler gibi herkese açık oldugunu düşünerek gelmiştim ..
bana destek olan elinden geldigince yardım etmeye çalışan yorumlar yazan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ..başka topiklerde görüşmek üzere ...
aman yaaa ... yapmayın nolur ... oldu mu şimdi... :1no2:
üzmeyin sabah sabah ... nedir bu zaten hepimizin derdi var...

ben dün anlattım canım ... normal bu ; sonuçta ilk baştan beri olanlarda hem zamanın geçip acının azalması ; hem de tekrar tekrar aynı şeyleri anlatmamak adına belki en azından ben öyle yapıyorum yeni gelenlerimiz pek bilmiyor ne yaşadığımızı ... ama çok normal... ancak bir vukuatımız olacak da öyle ... zaten zaman itibariyle yeni gelenlerimizin acısı daha fazla ; daha fazla teselliye ihtiyaç oluyor ... ee bir de tabii acı çekmek konusunda biz daha tecrübeliyiz ...

gruplaşma filan yok ... geri gel bakıım kaydirigubbakcemile

prenses006
MaviGul
böyle düşündüğün için çok üzgünüm,evet bunu ben yazdım ama kastettiğim o değildi,gruplaşma falan da yok, bizler hepimiz aynı acıyı yaşıyoruz ve buraya paylaşmaya geliyoruz,tabiki bu topic herkese açık böyle düşünmen çok üzdü beni, bak şimdi daha da üzüldüm,çok yanlış anlaşılmışım :çok üzgünüm: burda hergeleni herkes bağrına basıyor,hepimiz aynı dertten muzdaribiz çünkü,ve burda acılarımızdan güzel dostluklar oluşturduk, oluşturmaya da devam ediyoruz, anlıyorum sen hepimiz gibi hassas bi dönemindesin ve kırılgansın ama inanki öyle demek istemedim ben,çok güzel dostluklarımız oldu ve bi an o duygusallıkla uzaklaştığımızı düşündüm ama sebep yeni gelenler sen o veya bu değilki,lütfen böle bir anlam çıkarma gülüm,bizler çıkarsız paylaşımlar için burdayız,herkes birbirinin yanında burda,hergelene topic açık tabiki, kimsenin böle bir hakkı yok yani,sen de bizlerden birisin,hergelene hepimiz yardıma hazırız gerçekten üzüldüm ne kadar yanlış anlaşılmışım ben herkesi çok seviorum oysa :çok üzgünüm:

prenses006
Umudum
ya mavigül arkadaş öyle demek istemedi lütfen burda hepimiz biriz gruplaşma asla olmaz lütfen canım alınma sadece sizinle ilgilenince biraz kıskanıldınız galiba
ya ne kıskanması öle şey olurmu güzelim yaa, tamam diyen gitti, o anki duygusallıkla söylediğim birşey bu,neden kıskanayım herkes acısını paylaşmaya geliyor buraya,bende elimden geldiğince okuyup yardımcı olmaya çalışıyorum çünkü aynı acıyı bende yaşıyorum burda kıskançlık gibi bi duyguya yer yok, burası bi paylaşım topiği.dahada bişey demiyorum yeterince anlattığımı düşünüyorum

MonaPisa
Günaydın arkadaşlar.

Bu topiği açarken tek düşündüğüm şey hayatta edindiğim tecrübeleri benimle aynı şeyleri yaşayan arkadaşlarımıza da aktarmak onlara bir nebze olsun yardımcı olmak, yol göstermekti.

Halen de amacım aynı. Ama 5 kişi, ama 10 kişi ama 100...

Buraya gelen herkesin sıkıntısı üç aşağı beş yukarı aynı. Aşk...

Topiğin başından beri devam eden arkadaşlarımız haliyle birbirini daha iyi tanıyor, daha kolay fikir yürütebiliyor. Yeni gelen arkadaşlarımızı tanımaksa biraz sürüyor tabii. Ve biz yeni arkadaşları tanımaya çalışırken eskiden gelenler belki birbirimize biraz daha az ilgi gösteriyoruz. Bu çok doğal.

Bundan hiçbir arkadaşımızın da gocunacağını ya da gocunduğunu sanmıyorum.
Gruplaşma diye bir şey herkese açık ve binlerce üyesi olan bir forumda söz konusu bile olamaz zaten.

Mavişim alınmış bu duruma ona özelden de yazdım ama böyle düşünülmesini istemem.
Sadece birbirini daha çok ve daha az tanıyan insanlar var, ama zamanla hepimiz kaynaşıyoruz.
Elbette 5 kişinin durumunu yorumlamakla 20 kişinin durumunu yorumlamak farklı... arda mesajlara verilen cevaplarda gecikmeler oluyor ve belki hassas bir dönem geçirdiğimiz için hepimiz biraz kırılgan davranabiliyoruz.

Ama kimsenin kimseyi dışladığını asla düşünmedim. Düşünmek de istemiyorum.
Öyle bir şey hissetsem zaten anında kilitlerim forumu... (tehdide gellll :))

O yüzden Mavicim, senin şahsında tüm arkadaşlara sesleniyorum.. sakın burda kimse bana el uzatmaz demeyin, buradaki tüm arkadaşlarım (eski-yeni) taa yüreklerinden herkese yardımcı olmaya çalışıyor.. hepsinin yüreği çok güzel ve hepsi çok yardımsever.

Tekrarlıyorum ki gruplaşma diye bir şey söz konusu değil, olsa olsa birbirini daha az-daha çok tanıma söz konusu.. o kadar.

Hadi Mavicim... daha deneme yapıcaz :) .. kırma bizi... a.s.

selin_as
8-01-09, 08:01
napıyorsunuz bakımmmm hatun kızlar günaydın..........:)))))))))))))))))

KucukBocuk
mavilim mavişeliiimmm ....
öyle kolay mı kaçmak ... ancak sevgilinle barışırsan gitmeye izin var ...yasakkelime

haaa yoksa barıştın da söylememek için mi kaçıyosun ... :mymeka:

düştün bi kere kızıııım ; yok kurtuluşun hahahaaahaaa ... ( bu kötü adam gülüşüydü )
kaydirigubbakcemile

bu da çoşkunn şakkıdı hahahahaaa

MonaPisa
selin_as
napıyorsunuz bakımmmm hatun kızlar günaydın..........:)))))))))))))))))
Napalım Selin cadusu... haberler sende aşk kelebeğüüüü :)

KucukBocuk
prenses006
ya ne kıskanması öle şey olurmu güzelim yaa, tamam diyen gitti, o anki duygusallıkla söylediğim birşey bu,neden kıskanayım herkes acısını paylaşmaya geliyor buraya,bende elimden geldiğince okuyup yardımcı olmaya çalışıyorum çünkü aynı acıyı bende yaşıyorum burda kıskançlık gibi bi duyguya yer yok, burası bi paylaşım topiği.dahada bişey demiyorum yeterince anlattığımı düşünüyorum
sen de üzülme anacım ; olur böyle şeyler... :teselli:
sonuçta birbirimizi görmüyoruz ; ses tonumuzu ; mimiklerimizi doğru yorumlamamız mümkün değil ...

olur öle hatalar polis bizi yakalar ... delikafadulden

EU3
saolun bitaneciklerim hepiniz çok iyi insanlarsınız .insan burada dışarıdaki arkadaslarına bile anlatamadıklarını anlatıyor daha rahat ve içten oluyor ..ama hepimizin hassas bir dönemi oldugu için yine nazımızı birbirimize yapıyoruz sanırım ..bende bu sebepten biraz alınganlık gösterdim galiba ..hepinizi gercekten tanımasamda cok sevdim ..bu konuyu unutalım o halde kimseyi üzmek kırmak istemem ..hepimiz için günün geri kalanı güzel olsun inşallah ...

KucukBocuk
MaviGul
saolun bitaneciklerim hepiniz çok iyi insanlarsınız .insan burada dışarıdaki arkadaslarına bile anlatamadıklarını anlatıyor daha rahat ve içten oluyor ..ama hepimizin hassas bir dönemi oldugu için yine nazımızı birbirimize yapıyoruz sanırım ..bende bu sebepten biraz alınganlık gösterdim galiba ..hepinizi gercekten tanımasamda cok sevdim ..bu konuyu unutalım o halde kimseyi üzmek kırmak istemem ..hepimiz için günün geri kalanı güzel olsun inşallah ...
şimdi oldu ... sölesene barıştın mı yoksa kız sengözlerimebaksanab

prenses006
aa çok sevindim konu aydınlağa kavuştuuuuuuuuuuuu günüm kötü başlamıştı vallaaaa,en son istediğim şey sizleri kırmakkkkkkkkkk

EU3
küçük böcük
şimdi oldu ... sölesene barıştın mı yoksa kız sengözlerimebaksanab
barışsam sabah sabah gelip size sararmıydım :eek:
akşam gec saatte ne söylememi istiyosun yazmış (dünkü mesajımdan sonra )
bende benim duymak istediklerim degil senin söyleyeceklerin önemliydi ..gercekten bu mesajından sonra herseyi dahada iyi anladım dedim ...sana cevap veremiyorum çünkü ne konuşsam sana boş geliyor hep sen bildigin gibi konuşuyosun ve kendi söledigine inanıyosun o yuzden kendim konuşup kendim dinliyor gibi olmamak için cevap vermiyorum demiş.
BENDE KISACA PEKİ YAZDIM ..
VE BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKTIM DÜNKÜ GİBİ CANIM YANMIYOR ASLINDA ..SANIRIM BU BİLİNMEZLİKLER YORMUŞ BENİ .SEVMİYORMUYUM EVET SEVİYORUM ONUNLA KURDUGUM HAYALLERİN YERİNE BAŞKASINI OTURTAMIYORUM AMA ZAMANA İHTİYACIM VAR .:çok üzgünüm:

KucukBocuk
MaviGul
barışsam sabah sabah gelip size sararmıydım :eek:
akşam gec saatte ne söylememi istiyosun yazmış (dünkü mesajımdan sonra )
bende benim duymak istediklerim degil senin söyleyeceklerin önemliydi ..gercekten bu mesajından sonra herseyi dahada iyi anladım dedim ...sana cevap veremiyorum çünkü ne konuşsam sana boş geliyor hep sen bildigin gibi konuşuyosun ve kendi söledigine inanıyosun o yuzden kendim konuşup kendim dinliyor gibi olmamak için cevap vermiyorum demiş.
BENDE KISACA PEKİ YAZDIM ..
VE BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKTIM DÜNKÜ GİBİ CANIM YANMIYOR ASLINDA ..SANIRIM BU BİLİNMEZLİKLER YORMUŞ BENİ .SEVMİYORMUYUM EVET SEVİYORUM ONUNLA KURDUGUM HAYALLERİN YERİNE BAŞKASINI OTURTAMIYORUM AMA ZAMANA İHTİYACIM VAR .:çok üzgünüm:
acele etme zaten hiçbir şey için...

peki bu söylediğiyle neyi kastediyor ?
"sana cevap veremiyorum çünkü ne konuşsam sana boş geliyor hep sen bildigin gibi konuşuyosun ve kendi söledigine "

ne anlatıyor yani sana ? aslına bakarsan evet bazen kendi doğrularımızdan şaşmamak adına ya da tükürdüğümüzü yalamamak için daha kaba tabirle karşı tarafı dinlesek de anlamak istemiyoruz ya da anlamayı beceremiyoruz ... öyle bişey olabilir mi acaba :uhm:

MonaPisa
Mavi niye bu kadar inat etti bu adam ya?
Yani insan ne için çalışır ki?
Sevdiğiyle daha iyi bir hayat geçirmek için, yaşamak için..
Çalışmak için yaşanmaz ki.
Senin için yaptığını söyleyip seni bu yüzden kaybedebiliyorsa oturup bunu düşünmez mi insan?
Bi dakka ya burda bi arıza var demez mi?
Valla anlamadım ben... kafası çokkarışmış anlaşılan.
Belki de cidden biraz toparlamaya ihtiyacı var düşüncelerini...

KucukBocuk
ya bu arada mavicim ;
sölemesi ayıp çok tatluyumdur ben ; tadumdan yenmem ama ...
beni bi benim ki çok sevemedi ahh ahh ... kaydirigubbakcemile3

EU3
bizim beraberliğimizde aldatılma olmadı ikimizde cok sevdik belki imkansızlıklarımız vardı belki elinden geleni yaptı ama olmadı belkide hiçbirşey yapmadı .o Allah ile onun arasında artık ..ama ne kadar sevsemde beklentilerimi karşılamadı ..o kadar beklememe ragmen ödülünü göremedim ..evlenip ayrılmaktansa şimdi üzülmem daha iyidir diye düşünüyorum ..haa şimdi kendimi hemen başkasının kollarınamı atıcam tabiki hayır ama bu süreç benim için daha etkili olacak .. belki bu ona acı verecek kaybetme korkusundan bişiyler yapacak ..belkide ohh bee kurtuldum diyip o çok sevdigi işi ile ömrünün sonuna kadar devam edecek ..belki bana kızanlar vardır o işini seviyodur mutludur başka iş yapamaz diyenler vardır ama ben tepkimi yıllar önceden ortaya koymuş hep degiştirecegim vaadlerini duymuştuum oyuzden böyle davranmaya hakkım var diye düşünüyorum ..şimdi kendimi avutmak için beni üzdügü davranışlarını mutsuz anlarımı düşünüyorum biliyorumki mutlu anlarımı deli gibi sevdigim anlarımı düşünsem asla başaramam ... bana kızmasın kimse bu nasıl sevgi diye biliyorumki sadece aşkla peynir gemisi yürümüyor.. işteeee böyleee ..

KucukBocuk
kız bicirik napıon ?

EU3
küçük böcük
acele etme zaten hiçbir şey için...

peki bu söylediğiyle neyi kastediyor ?
"sana cevap veremiyorum çünkü ne konuşsam sana boş geliyor hep sen bildigin gibi konuşuyosun ve kendi söledigine "

ne anlatıyor yani sana ? aslına bakarsan evet bazen kendi doğrularımızdan şaşmamak adına ya da tükürdüğümüzü yalamamak için daha kaba tabirle karşı tarafı dinlesek de anlamak istemiyoruz ya da anlamayı beceremiyoruz ... öyle bişey olabilir mi acaba :uhm:
canım bana başka bir iş kurmanın zorluklarını v.s anlatıp durur bu ..ama ben hiç düşüncelerimden taviz vermedim hep bak ben bekliyorum sende tamam degiştirecegim diyorsun o yuzden bana imkansızlıklardan bahsetme diyorum ..dışarda onlarca seni böyle kabullenen kızlar var bana mecbur degilsinki diyorum ..haa illa ben olacaksam benimde şartlarım var ben kendini bilmeyen aşktan gözü hiçbirşeyi görmeyen biri degilim ..oda benim kendisini öyle kabullenmemi bekledi sanırım hep kaydirigubbakcemile3
aman ne bilim gercekten bi garibim sanki şimdi üstümden dağ kalkmış gibi ..belki olayı tam olarak idrak edemedim bikaç güne çıkacak acısı ama bilemiyorum yaa ...yani bugun ağlayıp bagırasım üzülesimde yok biz bişiyleri tükettikmi acaba kızlar yaa sevgimizmi bitmeye yüz tuttu acaba ...

EU3
küçük böcük
ya bu arada mavicim ;
sölemesi ayıp çok tatluyumdur ben ; tadumdan yenmem ama ...
beni bi benim ki çok sevemedi ahh ahh ... kaydirigubbakcemile3
demekki o ağzının tadını bilmiyomuşum canım üzülmee hihoyyyt

KucukBocuk
MaviGul
bizim beraberliğimizde aldatılma olmadı ikimizde cok sevdik belki imkansızlıklarımız vardı belki elinden geleni yaptı ama olmadı belkide hiçbirşey yapmadı .o Allah ile onun arasında artık ..ama ne kadar sevsemde beklentilerimi karşılamadı ..o kadar beklememe ragmen ödülünü göremedim ..evlenip ayrılmaktansa şimdi üzülmem daha iyidir diye düşünüyorum ..haa şimdi kendimi hemen başkasının kollarınamı atıcam tabiki hayır ama bu süreç benim için daha etkili olacak .. belki bu ona acı verecek kaybetme korkusundan bişiyler yapacak ..belkide ohh bee kurtuldum diyip o çok sevdigi işi ile ömrünün sonuna kadar devam edecek ..belki bana kızanlar vardır o işini seviyodur mutludur başka iş yapamaz diyenler vardır ama ben tepkimi yıllar önceden ortaya koymuş hep degiştirecegim vaadlerini duymuştuum oyuzden böyle davranmaya hakkım var diye düşünüyorum ..şimdi kendimi avutmak için beni üzdügü davranışlarını mutsuz anlarımı düşünüyorum biliyorumki mutlu anlarımı deli gibi sevdigim anlarımı düşünsem asla başaramam ... bana kızmasın kimse bu nasıl sevgi diye biliyorumki sadece aşkla peynir gemisi yürümüyor.. işteeee böyleee ..

elbette canım sadece sevgi yetmiyor ; ciddi düşündüğün bir adamın işi de seni etkiler... kaldı ki sen bu duruma olan rahatsızlığını dile getirmişsin... evet bence de bu süreçte sen yine ister istemez beklemede olacaksın ; bakalım ne olacak tepkisi... bilmiyorum daha önce de böyle evreleriniz oldu mu ama bu sefer kararlı olduğunu hissetsin ... belki durumun önemini anlar artık ...

MonaPisa
8-01-09, 09:01
Valla ben sana hiç kızmıyorum Mavi'cim. Hem de hiç.

Ben birisine yıllar önce, ta en başta tavrımı koyacağım, şartlarımı belirleyeceğim, o da ağzıma bir parmak balı çalacak, olacak diyecek, tabii diyecek, kabul ediyor görünecek vs. vs., senelerimi alacak benden, ben bekleyeceğim öyle umutla ha bugün ha yarın diye diye.... sonra çıkıp ya pardon olmuyor diyecek.....

Kimse kusura kalmasın, ben olsam bin beterini yapmıştım... insaflıymışsın, az bile yapıyorsun...

KucukBocuk
MaviGul
demekki o ağzının tadını bilmiyomuşum canım üzülmee hihoyyyt
ayy bu arada yeni iletisi

--- is sonun başlangıcı ya da başlangıcın sonunda...

vallahi pek dertli bu aralar...

arkadaşım söyledi yine vallahi ben bakmıyorum... sabah sabah uyuz etti beni yine ... söyleme diyorum ama nerdee heyecan yapıveriyor ...

neyse 1 şubatta arkadaşım kendisini facebooktan silmeye karar verdiği için rahata ereceğim sonunda sanırsam ... kafamçokkarıştı

blackgirl3434_34
goog mornınnggggggggg kıslaaaaaaarrrrrrrrrrrrdelikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

EU3
küçük böcük
ayy bu arada yeni iletisi

--- is sonun başlangıcı ya da başlangıcın sonunda...

vallahi pek dertli bu aralar...

arkadaşım söyledi yine vallahi ben bakmıyorum... sabah sabah uyuz etti beni yine ... söyleme diyorum ama nerdee heyecan yapıveriyor ...

neyse 1 şubatta arkadaşım kendisini facebooktan silmeye karar verdiği için rahata ereceğim sonunda sanırsam ... kafamçokkarıştı
dertliymiş ,sürünsünler mikroplar..kötükedihüso

kızlar şu dakika itibari ile ben cebimide kapatmış bulunuyorum ..aman Allah ım ne kadar kararlı bi insan oluverdimm şakkıdı

KucukBocuk
MaviGul
dertliymiş ,sürünsünler mikroplar..kötükedihüso

kızlar şu dakika itibari ile ben cebimide kapatmış bulunuyorum ..aman Allah ım ne kadar kararlı bi insan oluverdimm şakkıdı
hadi bakalım... öğleden sonra açma da :roflol:

EU3
8-01-09, 10:01
küçük böcük
hadi bakalım... öğleden sonra açma da :roflol:
açmam inşallah :eek: ayy bide hattımda onun adına ilk çıkmaya başladığımızda eski hattımı kıskanmışta degiştirmişti gamyoncuiremsu

ya benim içimde acayip bi degişim istegi olmaya başladı bu demek oluyoki depresyonamı girdim mirmirmirmir

öncelikle şu fazlalık kilolarımı atmak saçımda başımda değişiklikler yapmak istiyorum ..bi süre sonra karşılaşırsak anammmm ben ne kaybetmişim desinnn sırnaşık şey :roflol:

prenses006
hem bu senin psikolojine de iyi gelir bence,kendinle ilgilenmek,tarzında değişiklikler yapmak ve alışveriş çok iyi oluyor,ben mesela küçücük bişi de alsam bu beni biraz olsun mutlu ediyor,ya da saçımı başımı yaptırdığımda tarzımda değişiklikler yaptığımda mutlu oluyorum,hem birşeylerlede meşgul olmuş olursun hemen bugünden tezi yok başla bence güçlü olmana çok faydası olur özgüvenin gelir yerine,terkedilince özgüvenimiz herşeyimiz gidiyor,gücümüz gidiyor,gücümüzü yitirmememiz gerek kk'da imaj topiğindede bişiler var,belki fikir olur sana

KucukBocuk
MaviGul
açmam inşallah :eek:

....................

öncelikle şu fazlalık kilolarımı atmak saçımda başımda değişiklikler yapmak istiyorum ..bi süre sonra karşılaşırsak anammmm ben ne kaybetmişim desinnn sırnaşık şey :roflol:
ayy ben de öyle düşünerek saçıma biraz kızıllık vermek istemiştim hani daha çekici olayım diye ... sonra vazgeçtim ve iyi ki yapmamışım dedim çünkü ben pek boyatma taraftarı değilim...

ama kilo vermek filan güzel şeyler aslında hep yapmamız gereken şey ; kendimize bakmak... kısmetin nerde geleceği belli mi olur :jeyyar:

prenses006
tabi canım millet bakkala bile süslenipde gidiyo,bunu kendimiz içinde yapmamız gerekir hem,böcükçüm ten rengin göz rengin falan nasıl bilmiyorum ama kızıl balyaj koyu renk saça harika gidiyo,kızıldada çok güzel tonlar var ben bi ara 5 yıl falan kızıl kullandım,inanılmaz çekici yapıyor kızıl saç bayanı,şimdi röfleli saçlarım ama herkes kızıl dönemlerimi söler durur hala.

KucukBocuk
prenses006
hem bu senin psikolojine de iyi gelir bence,kendinle ilgilenmek,tarzında değişiklikler yapmak ve alışveriş çok iyi oluyor,ben mesela küçücük bişi de alsam bu beni biraz olsun mutlu ediyor,ya da saçımı başımı yaptırdığımda tarzımda değişiklikler yaptığımda mutlu oluyorum,hem birşeylerlede meşgul olmuş olursun hemen bugünden tezi yok başla bence güçlü olmana çok faydası olur özgüvenin gelir yerine,terkedilince özgüvenimiz herşeyimiz gidiyor,gücümüz gidiyor,gücümüzü yitirmememiz gerek kk'da imaj topiğindede bişiler var,belki fikir olur sana
ayyy ben de yeni küpe takmayı başaran biri olarak sürekli kendime küpe alıyorum... ama çok da mutlu oluyorum valla... sırnaşık şey

prenses006
bence bi değişikliğin vakti gelmiş böcükçüm güzel köklü bi değişim,ten rengine göre değişik bir saç rengi tabiki küpeler delikafadulden bunun yanında başka takılar kolyeler falan bilmiyorum kullanıyomusun ama.bikaç tane değişik tarz kıyafet şimdiki tarzından farklı yani. bigün böle beni arkadaşım bi soktu kuaföre,saçlarım kızıldı,röfle attırdık,yeni kıyafetler aldım lens taktım benimkinin karşısına çıktım adamın dili tutuldu görünce farkettim ama genede nuh dedi peygamber demedi ailesi o ara yine buna kız buluyodu,kalkmış yengesini arıyo benim yanımdan,kızın annesi ne diyo falan diye,ne anlam çıkarırsın şimdi? ama bakma benimkine benimki normal değildi,herkes öle olmaz,senin değişikliğinde önce seni mutlu eder,sonrada karşındaki adam böle olur :1shok::1shok: vay bee der :nazar:

EU3
yok anacım ben saçımı boyatmak istemiyorum hiç boya yaptırmadım ..ama su dalgası istiyorum bu aralar ..birazda kıyafet tarzımda degişiklik yapayım .. sengözlerimebaksanab cumartesi çarşıya gideyim ben hemen ..bu krizde ayrılmak pahalıya patlayacak bize sanırım kaydirigubbakcemile3

prenses006
8-01-09, 11:01
ya kızlar boyayın bi kere yaa,teninize uygun kendi saçınızdan çok farklı olmayan bi renkle başlayın yada gölge bi deneyin olmazsa bidaha boyamazsınız olur biter

KucukBocuk
prenses006
bence bi değişikliğin vakti gelmiş böcükçüm güzel köklü bi değişim,ten rengine göre değişik bir saç rengi tabiki küpeler delikafadulden bunun yanında başka takılar kolyeler falan bilmiyorum kullanıyomusun ama.bikaç tane değişik tarz kıyafet şimdiki tarzından farklı yani. bigün böle beni arkadaşım bi soktu kuaföre,saçlarım kızıldı,röfle attırdık,yeni kıyafetler aldım lens taktım benimkinin karşısına çıktım adamın dili tutuldu görünce farkettim ama genede nuh dedi peygamber demedi ailesi o ara yine buna kız buluyodu,kalkmış yengesini arıyo benim yanımdan,kızın annesi ne diyo falan diye,ne anlam çıkarırsın şimdi? ama bakma benimkine benimki normal değildi,herkes öle olmaz,senin değişikliğinde önce seni mutlu eder,sonrada karşındaki adam böle olur :1shok::1shok: vay bee der :nazar:
ya benim lale pek çocuksuydu ... 30 yaşındaydı ama erkek işte... bir de o da pek iri yarı değildi yaşını göstermez yani ... ben de minyon olunca ... hani ünv. öğrencisi gibiydik ; öyle de yaşıyorduk ... beraber ps filan oynardık ; futbol ; araba yarışı filan...

hani öle kokoş kokoş gezmek zaten bir uyumsuzluk olurdu sanırım...

ama şimdi biraz daha süslü olmaya başladım sanırım... mesela topuklu ayakabı giyemem ben tabii iş yerinde sürekli koşturmaca var ... ama nedense şöyle bir alıp giyesim var... valla ilk önce annem şok olur sanırım kaydirigubbakcemile3

EU3
benimki kıskançlık krizine girer..bende küpe takmazdım hiç alerji oluyorum diye ..sonra yavas yavas alıştırdım kulaklarımı küpe takmaya başladım haftalarca basımın etini yedi .sen sevmezdin neden takmaya başladın yoksa birisi seni görüp küpe yakışmışmı dedide sen takmaya başladın v.s birazcık kıskançlık konusunda psikopat o nedenle doğru yol olabilir :1closedeyes:
ha ama barışırım barışmam bilemiyorum azcık uyuz olsun yeeter

KucukBocuk
MaviGul
yok anacım ben saçımı boyatmak istemiyorum hiç boya yaptırmadım ..ama su dalgası istiyorum bu aralar ..birazda kıyafet tarzımda degişiklik yapayım .. sengözlerimebaksanab cumartesi çarşıya gideyim ben hemen ..bu krizde ayrılmak pahalıya patlayacak bize sanırım kaydirigubbakcemile3
ayy evet yaaa ...

bu arada sen kaç yaşındasın bakıım ?
ben dümdüz saçlarıma bir kere su dalgası yaptırmıştım mahvettiler saçımı yaktılar resmen... sonra bir sene sonra su dalgası gitti ... bu sefer cansız ; mat iğrenç bi saçım oldu ve ilk defa saçıma bir işlem yaptırmıştım... sonra da biraz parlaklık gelsin diye 1 tın açığına boyatmıştım... o kadar ...

bence yaptırdığın yere dikkat et canım ... boyatmadıysan filan sağlıklı bir saçın vardır...