Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

KucukBocuk
22-12-08, 11:12
amanbe
herkese merhaba. aranıza bu şekilde katılmayı hiç istemzdım....muradına erenleryadane bılım askı yasyanlr kulubunu acmak isterdm oysa..ama olmadı...bıttı..ve sevgılısnden ayrılanlar kulubundeyım:KK43:(( ne olur cabuk gecsin bu acı..
acının geçmesi için acele etme tatlım... ne kadar uğraşsan da olmuyor çünkü...
ama geçeceğini bil ve kendini iyi hissetmek için elinden geleni yap...
şimdilik bu bile işe yarayacak... :teselli:

MonaPisa
amanbe
herkese merhaba. aranıza bu şekilde katılmayı hiç istemzdım....muradına erenleryadane bılım askı yasyanlr kulubunu acmak isterdm oysa..ama olmadı...bıttı..ve sevgılısnden ayrılanlar kulubundeyım:KK43:(( ne olur cabuk gecsin bu acı..
Şşşş karşılama komitesi nerdesiniz kızım, bakın yeni bi arkadaşımız gelmiş, ilgilensenize, bi çay verin, sandalye verin... len böyle mi eğittim ben sizi heee ? :mymeka:

Neyse amanbe, canım, geyiğe falan sardığımızı sakın sanma, ama arada devreleri yakmazsak psikopata bağlarız burada... aramıza bu şekilde katılmanı hiçbirimiz istemezdik ama bu da hayatın bir gerçeği. Ama ben senin hikayeni dinlemek istiyorum. Çünkü bazen olaylar aslında hiç de o kadar ciddi ve çözümsüz olmuyor.. anlatmak istersen tabii...

prenses006
ay ben bu seferde onu özledim :mymeka: adam olmam ben dimi kızlar :nazar:

MonaPisa
selin_as
yok kız böcük o attı ben atmadım...:)))))))))))artık bende atarım nolcakkı:))))artık gelısmem var bnm size yardım etcem:))))bnm konum kapandı...her yeni birisi bulanın konusu kapansın bence:))))))))))
Huuoooppp, bana bak aşk kelebeği, öyle 2 günde adamın eline verme ipleri bakayım :mymeka: neymiş o öyle mesaj atmalar falan... atmayacan mesaj falan... şımarmasın eşşek zıpası daha 2. günden hee kız bana iyice tav oldu diye... ayrıca kİmin nesi, neyin fesi bakalım.. belkim gözümüz tutmicak vermicez seni halala ya :dilcikar: gelip de istedi mi bi kere bizden.... aaaa

MonaPisa
prenses006
ay ben bu seferde onu özledim :mymeka: adam olmam ben dimi kızlar :nazar:
Ayyy 006 :roflol: :roflol: yarıldım izninle, Allah seni naapsın yaaaa... kaydirigubbakcemile3

prenses006
amanbe
hşg aramıza canım,tam da doğru yerdesin,bizde öle topiclerde bulunmak isterdik ama hayat heryere yolunu düşürüyor insanın,önce burda acımızı paylaşcaz hafiflicez sonrada inş.o dediğin topiclerde buluşcaz ama şimdi acımızı hazmetmek sindirmek ve kabullenmek için buradayız.sende derdini paylaş bizimle burda herkes çok mantıklı ve yardımseverdir :1hug:

MonaPisa
selin_as
yeni yeni şeyler türetmeyın beeeeeeee :))))))))))))))))))))))
Zuahauahauahauahuaaaa... çatlakkk... kızım seni kandırırlar lan, gazoz falan içme sakın bi yerlerde :roflol: şöyle oluyo ki, benim canım seni istemezse mesela, gıcık falan kaparsam örneğin, 3 kere ban diyorum.. ban ban bannn... sen de banlı oluyosun artık, siciline işliyo... ahauahauahuu... lan 006 bi yandan sen bi yandan koparttınız beni bee, bünyeye fazla geldiniz öğlen öğlen kaydirigubbakcemile3

jelibon_prenses
selam kizlar YENI BI HAFTAYA BASLADIK DAHA GÜZEL BIR HAFTA OLUR INSAHLLAH

SELIN ASIK OLMUSSUN SÜPER EN MUTLUSU SENSIN ICINDE KELEBEKLER UCUYORMU :)

EgeDenizi
MonaPisa
Bu arada Black ve potubor banlanmış sanırsam... kapsama alanı dışında.. ne oldu ki gece gece, akşam burdalardı daha...
prenses006
evet yaa nolduu kızlaraaaa senağlama ne zaman gelirlerkiii
Dün gece tartıştılar topikte...
Aman kızlar sakin olun topik kapanıyordu az daha...

KucukBocuk
MonaPisa
Huuoooppp, bana bak aşk kelebeği, öyle 2 günde adamın eline verme ipleri bakayım :mymeka: neymiş o öyle mesaj atmalar falan... atmayacan mesaj falan... şımarmasın eşşek zıpası daha 2. günden hee kız bana iyice tav oldu diye... ayrıca kİmin nesi, neyin fesi bakalım.. belkim gözümüz tutmicak vermicez seni halala ya :dilcikar: gelip de istedi mi bi kere bizden.... aaaa
ben de aynen böyle diyorum... yok öle hemen yelkenleri suya indirmek... :mymeka:

prenses006
evet lütfen sakinlik arkadaşlar,herkesin sinirleri gergin tabi dikkat edelim topiğimiz kapanmasıın

MonaPisa
22-12-08, 12:12
EgeDenizi
Dün gece tartıştılar topikte...
Aman kızlar sakin olun topik kapanıyordu az daha...
Ya hangi araya dereye sığdı o kavga anlamadım ki, ben yattığımda oniki geçiyodu zaten.. hey Allam yaa... ama iyi ki burda değilmişim.. ben de havalanıyordum yoksa şu anda kaydirigubbakcemile3 bu tip durumlarda dilini tutamayanlar kabilesinden olduğum için... sositososito

MonaPisa
Yalnız amanbe arkadaşımızın mesajını okuduğumdan bu yana dilime pelesenk ettiğim bir şarkı var, hatırlar mısınız bilmem, yaşınız tutmuyor olabilir sırnaşık şey Ayşen söylerdi zamanında... buradaki konsepte pek uygun, sözlerini de yazayım da tam olsun :)

Hiçbir şey yokmuş gibi bakma öyle
Bir narin gül dalıydım, kırdın
Ben gönlümü sana verdim ama
Sen gittin ah kaldın uzaklarda

Gün geldi başucunda bahar oldum
Sense ah güzü sevdin durdun
Yalnız seninim dedim
Ama yetinmedin
Sana yetmedi yetmedi yazık ki sevgim

Aman be
Aman be
Ben bittim artık bana dönsen de
Yapamam dönsen de artık, olmaz seninle
Vazgeç artık benden sen git gelme

Aman be
Aman be
Acıyı öptüm durdum sen diye
Artık yok bu işkence
Kaldım kendimle
Vazgeç benden
Git artık gelme.

MonaPisa
zavana
ya kızlar offfffffffffffffffffffffff
Oflama... negatifi çekme üzerine... çekim yasası unuttun mu?
Hep iyi düşüneceksin, pozitifi çekeceksin kendine ki iyi şeyler de olsun...

PamukPrensesPathem
kızlar
ne olmus banlanmıslar bızımkıler
black ozel msj yazmıs cvp verıyım dedım kapsam alanı dısında dıyo
ben yetısemıyom sızın hızınıza
anladıgım kadarıyla selın asık ama onay alamamıs sızden
baska herkez aynı sanırsam

jelibon_prenses
Herkes posıtıv ol dıyor ıse yarıyormu
ben tam bır pessımıst
karamsar
ucuruma düstüm sankı

PamukPrensesPathem
kızlar hava kapalı burda ıcım daraldı vaalla

jelibon_prenses
Yasama sevıncımı kaybettım ben :KK43:

PamukPrensesPathem
off jelıbon
sen bıkerede ıyı dusunmedın ama yaaa

prenses006
hey hey heeeyy kızlaar noluyooo bakiimmm ne bu hal ne bu negatiflik,sanki bizim için herşey çokmu güllük gülistanlık yooo,bakın 29 yaşındayım hala elde yok avuçta yok yani sevgili yok kısmet yok isteyen yok üstelik de habire kazık yiyorum dört bi taraftan :roflol: grip atlatıyorum ve bütün gece dişimin ağrısından uyuyamadımm ve arayan yok soran yokk adam sildi beni unuttu tamameenn ya ben napiimm o zamaannn :teytey:

PamukPrensesPathem
anam 006
sende ıcımı krartın valla
ama bende karamsarım ama yınede yuzum gulumsuyo napıalım hayt devam edıyo

jelibon_prenses
ya kötü bir dönem geciriyorum ondan böyleyim ama gececek gececek

jelibon_prenses
ebru sen cok sabirlisin bacim ya

KucukBocuk
prenses006
hey hey heeeyy kızlaar noluyooo bakiimmm ne bu hal ne bu negatiflik,sanki bizim için herşey çokmu güllük gülistanlık yooo,bakın 29 yaşındayım hala elde yok avuçta yok yani sevgili yok kısmet yok isteyen yok üstelik de habire kazık yiyorum dört bi taraftan :roflol: grip atlatıyorum ve bütün gece dişimin ağrısından uyuyamadımm ve arayan yok soran yokk adam sildi beni unuttu tamameenn ya ben napiimm o zamaannn :teytey:
ahh prensesim ... ben sana şu doğum günü olayı ile ilgili cevabı yazayım...
bize linki gönderdin 6 sayfacık okuyun hepsini dedin ya ; önce bir kendin yap bakıım...
sonra bu soruyu bir daha sor kendine ...

ama bize sormaaaa... bu adam en son buluşalım dedi buluşamadınız... sen msj attın ona bile cevap yazmadı... daha niye bu adamın doğum gününü kutlayacaksın ki ...

hadi gel bakıım kendineee... :mymeka:

PamukPrensesPathem
bacım napıyım bende senın gectıgın donemden gectım
ama artık alıstım
hayatımı karartmakla eklıme bıse gecmedı gordum
banada senın gıbı cok dıl doktuler
bende burda hep kk da paylastım
gecıcek dedıler ozaman ınsan anlamıyo ama gercekten sana dedıklerımız hep dogrıu
kendını yıpratma
gıdısıne bırak
degmıyo uzulmeye
tabıkı suan ıcınden gelen o ama en azıyla yasa
hersey guzel olsun
ve gonlune gore olsun