TEST

Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

truf
10-08-10, 13:08
kızlar çorbaya tam buğday unu koysak nasıl olur

truf
kızlar çorbaya tam buğday unu konulamazmı

truf
kızım sayesinde bi mesaj iki kere gitti kusura bakmayın
bu arada ben sanırım hamileyim
3 hafta 1 günlü bugün
daha günümün geçmesine bile var ama beta hcg 4,92 çıktı benim montignac yapmam olurmu olmazmı bilmiyorum ama oruç tutmayı istiyorum

narin_nazenin
irem nerdesin yap artık şu kilo bildirimini çatlattın meraktan beni valla delikafadulde

Naz
truf
3 hafta 1 günlü bugün
daha günümün geçmesine bile var ama beta hcg 4,92 çıktı benim montignac yapmam olurmu olmazmı bilmiyorum ama oruç tutmayı istiyorum
hayırlı olsun canım . ALLAH tez zamanda kucağına almayı nasip etsin inşallah . monti yapılabilir bence sonuçta sağlıklı besleniyoruz . aç kalmıyoruz .

masumm
10-08-10, 14:08
valla şu çorba işine birisi yprum yapsa bugday unu filn koysakta çorba yiyebilsekk

truf
Naz
hayırlı olsun canım . ALLAH tez zamanda kucağına almayı nasip etsin inşallah . monti yapılabilir bence sonuçta sağlıklı besleniyoruz . aç kalmıyoruz .
sağol canım Allah razı olsun
yapmayı düşünüyorum inşallah
bi de egzersiz de yapmayı düşünüyorum ben yaa çok mu şey istiyorum acaba
çünkü ilk hamileliğimde 22 kilo almayı becermiştim
şimdi 53,6 kiloyken aynı hatayı yapmak istemiyorum
60 la tamamlasak fena olmaz hani

maytap80
kızlar tam buğday ununu tartışmıştık daha önce kahvaltı harici yenmiyo çorbalarada konmuyo
diğer öğünlerde ekmek yemediğimiz için
ama soya ununun glsi 20 imiş çok düşük belki dedik çorbalara kıvam vermek için konulabilir ama yetkili kişi gelmedi bugün:))

daphneIsLife
10-08-10, 15:08
truf
sağol canım Allah razı olsun
yapmayı düşünüyorum inşallah
bi de egzersiz de yapmayı düşünüyorum ben yaa çok mu şey istiyorum acaba
çünkü ilk hamileliğimde 22 kilo almayı becermiştim
şimdi 53,6 kiloyken aynı hatayı yapmak istemiyorum
60 la tamamlasak fena olmaz hani
hayırlısı olsun cnm
inş sağlıkla kucagına alırsın sen de bebeğini
monti yapılabiliyor hamilelikte
gayet saglıklı bir beslenme şekli
herşeyden yiyorsun
ayrıca egzersiz en güzel yürüyüş olabilir
veya hamile pilatesi
ebru şallı 6 aya kadar tv de hala yapıyordu hamile pilatesini
bence de aynı hataya düşme
ben de hamileligimde cok kilo aldım ve daha veremedim
sen ne guzel ki vermişsin
65 le bitse hamilelik daha bişey isteme :))

daphneIsLife
10-08-10, 15:08
mmmf27
kızlar tam buğday ununu tartışmıştık daha önce kahvaltı harici yenmiyo çorbalarada konmuyo
ama soya ununun glsi 20 imiş çok düşük belki dedik çorbalara kıvam vermek için konulabilir ama yetkili kişi gelmedi bugün:))
evet kahvaltı dışı ogunlerde ekmek olmadıgından dolayısıyla tam bugday unu da yasak
ama soya ununu bende çoook merak ediyorum.

aeben ablacım, zilim nerelersdesiniz ? :)))))))

masumm
11-08-10, 05:08
günaydn kızlar kilom 1 gr bile oynmıyor günlerdir çakıldım kaldım 74.4 de adet olamadıgımdna olabilir snaırım

kirazz_z
11-08-10, 05:08
günaydın kızlar...hepinize hayırlı ramazanlar

bende dünkü menümü vereyim

aç karnına 1 elma(08:00)

kahvaltı (8:45)
3 dilim tam buğday ekmeği
lor peyniri,salatalık,marul,yeşil biber

öğle (12:00)
200 ml lıght süt
1 avuç leblebi

ara(16:00)
1 nektari
3 erik

akşam(21:30)
1 armut (akşam eve çok geç gitmiştim,o yüzden meyveyle geçiştirmek zorunda kaldım)

3,5 litre su,2 şişe maden suyu,1 bardak yeşil çay
1 saat yürüyüş

Naz
11-08-10, 06:08
günaydınlar dün yediklerimi yazayım

sabah
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
yarım salatalık
yarım domates

öğlen
1 adet tavuk put fırında
salata
1 bardak ayran

ara
1 adet armut

akşam
2 avuç leblebi
1 kutu süt

yagmurgozlu
11-08-10, 06:08
günaydınnnnn.......

narin_nazenin
11-08-10, 07:08
herkese günaydın a.s. bizleri ramazana kavuşturan Rabbimize şükürler olsun.inşallah hakkıyla yaşamayı ve sonunda rızasını kazanmayı nasip eder Allah. c.c. opuyorumnanaktan .

kızlar cuma gününden beri diyetten kopmuş durumdayım haftasonu gelen gidendi benim dışarıdaki işlerimdi derken epey bi düzensiz beslendim kaçamaklarımda oldu.inşallah ramazanla birlikte bugünden itibaren kendimi disiplin edebilirim.aynı hataları yaşayıp tekrar kilo almaya başlamak istemiyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

diyarking
günaydın kızlar
artık bu hafta kilo vermek bir yana dün akşam tartıldım ve cumadan düne 3 kg almış çıktım inanamadım o hırsla gittim akşam yemeği yedim pişman oldum ya keşki tartılmasaydım :KK43:

dünkü menüm:
sabah:
2 dilim tb ekmek
1 kk normal beyaz peynir
4 zeytin
domates sos 4 kaşık
salatalık
ayran

öğlen:
1 tabak etli yeşil fasulye
salata
yoğurt

ara:
bir şeftali
bir armut

akşam:KK43:tartıdan sonra)
5 tane kızarmış köfte(içinde galeta unu vardı)
1 dilim fırında makarna(içinde krema ve başemel sos vardı)

bu yemekleri kardeşim için yapıyorum normalde benimkiler ayrı pişerdi tabi sinirlenince bunlardan yedim ve finali
yarım paket fındıklı çikolata ile kapattım

beni yerdne yere vurun lütfen nasıl toparlanıcam ben bilmiyorum sabah kahvaltıda etmedim üzüntüden(oruçlu değilim çünkü şeker hastasıyım) sanırım yarın oruç tutmaya başlıcam

aeben
hayırlı ramazanlar monti güzelleri....

masumm
diyuarcım akşam tartılırsan tabikide 3 kilo fazla çıkarsın cnm
en saglıklı sabah tartılmak akşam bazen 4 kilo bile fark ediyor
neyse olan olmuş kaldıgın yerden devam şekerim

aeben
Oy oy durumlarınız ne böyle kıslar anlaşılan size sopa olmayınca çogunuz salmışınız .....
Kilo verememe yada almanızın cevapları kendinizde gizli ...
Geriye dönerek düşünün bakalım nerelerde hata yaptınız .???

Eger hata yapmadıysanız endişe etmeniz için bir durum yoktur.
Mutlaka geri iner ...
Ama unutmayın her havlu atıgınızda ringe dönmek bir okadar zordur vede sabır kırıcıdır ...

aeben
diyarking
günaydın kızlar
artık bu hafta kilo vermek bir yana dün akşam tartıldım ve cumadan düne 3 kg almış çıktım inanamadım o hırsla gittim akşam yemeği yedim pişman oldum ya keşki tartılmasaydım :KK43:

dünkü menüm:
sabah:
2 dilim tb ekmek
1 kk normal beyaz peynir
4 zeytin
domates sos 4 kaşık
salatalık
ayran

öğlen:
1 tabak etli yeşil fasulye
salata
yoğurt

ara:
bir şeftali
bir armut

akşam:KK43:tartıdan sonra)
5 tane kızarmış köfte(içinde galeta unu vardı)
1 dilim fırında makarna(içinde krema ve başemel sos vardı)

bu yemekleri kardeşim için yapıyorum normalde benimkiler ayrı pişerdi tabi sinirlenince bunlardan yedim ve finali
yarım paket fındıklı çikolata ile kapattım

beni yerdne yere vurun lütfen nasıl toparlanıcam ben bilmiyorum sabah kahvaltıda etmedim üzüntüden(oruçlu değilim çünkü şeker hastasıyım) sanırım yarın oruç tutmaya başlıcam
DİYaRCIM İNaN BU DURUMLARDAN ZAMNINDA BİZLERDE ÇOK GEÇTİK .
AMA ANLADIKKİ BASKÜLDEKİ BAZI ARTIŞLAR GEÇİÇİ BU DURUMLARDA YILMAMAK DAHADA HIRSLANMAK LAZIM ....
HEPİMİZ İNSANIZ İNAN HEPİNİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM . DEDİGİM GİBİ O YOLLARDAN BİZLERDE ÇOK GEÇTİK . AMA HEVESİN KIRILMASIN . VE BÖYLE DURUMLARDA .KAÇAMAK YAPMADAN .. KAÇAMAGI YAPTIKDAM SONRAKİ MUTSUZLUGUNU PİŞMANLGINIZI AKLINIZA GETİRİN . İNAn bu etkili oluyor olumunekankayizsmile

benim hep bahsettigim U dönüşü vardır ne olursa olsun yılmamak bu günlere hep bununla geldim ...a.s
karar vermek ve bunu uygulamak çok önemli her zayıf noktamızda yemege salılmamak belki zamanla yapabilecegimiz şeyler .ama bunu biran önce önce ögrenmek en iyisi ..

zilimi göremiyorum kıslar nerde????

isis2
Günaydın kıslar,
Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum. Oruç tutanlara Allah kolaylık versin..

Kızlar ben uzuun süredir hareketsiz olan bedenimi artık çalıştırma kararı alarak lesliye başladım. 3 mil ile..Gayet iyi geldi, bayağı bir ter attım.

Dün akşam geç saatlere kadar dışarıdaydım menümü yazmamıştım, tereddüt ettim Ramazanda yazacak mıyız diye ama paylaşımlar yapılmış ben de yazıyorum;

2 tam ekmeğe peynirli tost,salatalık,çay
tavuk döner,salata,ayran
bamya yemeği,salata,yoğurt
2 elma

aeben
11-08-10, 08:08
Tatilden biRkaç resim ..
Koplayalamassanız sevinirim silerim . Kaçıranlar albümümden bakabilir ...

narin_nazenin
aeben abla hoşgeldin sakın birdaha bizi bukadar kendinden mahrum etme tabi sopalarındanda :kedi: kim inanır senin 3 tane kocaman çocuk annesi olduguna fıstık gibisin ablacım bayanssulusmile maşallah sübhanallah aman nazar değmesin

Naz
maşallah ablam süpersin . hiç fazlalık kalmamış darısı bizim başımıza artık . montide kaçamaksız 5. haftamdayım . kilo vermem biraz yavaş ama eminim sonunda mükafatını alacağım .

narin_nazenin
böyle aeben ablam gibi başarıya ulaşanların resimlerini görünce acayip motive oluyorum ben zemuszemus

truf
aeben ablacım hoşgeldin çok hoşsun gerçekten

narin_nazenin
aeben abla ramazanda nasıl uygulayacagız montiyi benim en büyük zaafım ramazanda tatlı isteği duymak hurmayla geçiştirmeye çalışacagım artık inşallah işe yarar.

irem-ozge
Selam kızlar.
Hayırlı Ramazanlar dilerim hepimize.

Narincim günaydın canım. Aminnnn diyorum tüm dualarına.

Diyar ahh ahh bende çok yaptım o hatayı zamanında ama artık yapmıyorum. Tartılmıyorum sık sık çünkü. En büyük hata tartılmak.

Aeben abla o sopalardan önce bana atman lazım. Gerçi topaladım yine kendimi ama aldıklarım için dayağı hak ettim.
Resimler süper maşallah maşallah.

Sahurda domates, peynir, zeytin, haşlanmış yumurta, çilekli süt ve buğday ekmek yedim. 5 bardak da su içtim. Hafif monti değiştiricem Ramazanda ben mesela yumurta ile ekmek yedim bilerek. Yoksa acıkmaktan korkuyorum ve iftarda saldırmaktan. O yüzden ara ara değişiklikler yaparak besleneceğim Ramazanda.
Akşamda haşlama tavuk, patlıcan salatası, yoğurt, çorba şu an planlarım.

narin_nazenin
truf bebeğini sagsaglim kucagına alırsın inşallah canım :CüvCüv:

narin_nazenin
irem dünkü yarış bitiş kilonu yazmayacakmısın tatlım

aeben
narin_nazenin
aeben abla hoşgeldin sakın birdaha bizi bukadar kendinden mahrum etme tabi sopalarındanda :kedi: kim inanır senin 3 tane kocaman çocuk annesi olduguna fıstık gibisin ablacım bayanssulusmile maşallah sübhanallah aman nazar değmesin
amin narinim ...
Naz
maşallah ablam süpersin . hiç fazlalık kalmamış darısı bizim başımıza artık . montide kaçamaksız 5. haftamdayım . kilo vermem biraz yavaş ama eminim sonunda mükafatını alacağım .
bu konuda sakın yılma nazlım bak bende çok yavaş veriyordum buna en iyi şahid sendin 2 senedir . ama başardım dimi...
5 haftadır kaçamaksız harikasın nazlım ,mutlaka mukafatını alcaksın ....

ben bıraktıkdan sonra 1 2. hafta 2 aşama yaptım kilomuda korudum geçekden, ama üstüste gelen tatiller buna engel oldu ..
ama ilk tapki 1.2. kilo sonrası yedigim içtigimin haddi hesabı yok ...
şu andada her şeyi yiyyorum hatta bazan abartıyorum ama ilginçtir artık kilom demgelendi ne yersem yiyim kilom artmıyor desem yeridir .... buna tatlılarda dahil .:kedi:
narin_nazenin
böyle aeben ablam gibi başarıya ulaşanların resimlerini görünce acayip motive oluyorum ben zemuszemus
narinm bu resim tatilin sonunda 60 .61 arasıyım galiba .. birde ekranla gerçegi arasında baya fark var normalda daha inceyim .. bu hepinizin resimlerimde geçerli lc ekranlar biraz kilolu gösteriyor ...
truf
aeben ablacım hoşgeldin çok hoşsun gerçekten
teşekür ederim .olumunekankayizsmile

irem-ozge
Narinim dün sabah tartıldığımda 70,8 kiloydum canım :)

lacey
günaydın hayırlı ramazanlar diliyorum
aebenciğim çok hoş çıkmışsın bayıldım fotolara kaydirigubbakcemile5hedef kiloma indiğimde bende foto koyacağım.
sahurda bende yumurta ile ekmek yedim galiba ilk gün korkusu ile oldu. bundan sonra daha dikkatli olacağım.

narin_nazenin
İrem&Özge
Narinim dün sabah tartıldığımda 70,8 kiloydum canım :)
harikasın tatlım :hooray: sen toplamda 1.200 bense 900 gr. verdim birinci sensin kutlarım tatlım vereliniortak

aeben
narin_nazenin
aeben abla ramazanda nasıl uygulayacagız montiyi benim en büyük zaafım ramazanda tatlı isteği duymak hurmayla geçiştirmeye çalışacagım artık inşallah işe yarar.
narinim ben ramazada hiç monti yapmadım ... denk gelmedi yani.
sahur kahvaltı şekli .olabilir ....
akşam yemegide normal ögünümüz gibi. hatta akşam az yiyip tekrar sonra bir ögündaha yenebilir ama yapılabilirmi o kendinize aid ...
sıcaklardan yemek yenmiyor fazla
ramazanda 2 senedir kilo almıyorum ondan önce hep alırdım ...
bakalım bu sene nasıl olcak ....
benim sahur menüm şöyle oldu ....
2. aşamada oldugumuda hatırlatırım ama .

yarım dilim tam ekmek ...
1 dl peynirli börek .
salatalık .domates ...
3 zeytin . şekersi çay ...
2.3 .küçük dl karpuz ..

İrem&Özge
Selam kızlar.
Hayırlı Ramazanlar dilerim hepimize.

Narincim günaydın canım. Aminnnn diyorum tüm dualarına.

Diyar ahh ahh bende çok yaptım o hatayı zamanında ama artık yapmıyorum. Tartılmıyorum sık sık çünkü. En büyük hata tartılmak.

Aeben abla o sopalardan önce bana atman lazım. Gerçi topaladım yine kendimi ama aldıklarım için dayağı hak ettim.
Resimler süper maşallah maşallah.

Sahurda domates, peynir, zeytin, haşlanmış yumurta, çilekli süt ve buğday ekmek yedim. 5 bardak da su içtim. Hafif monti değiştiricem Ramazanda ben mesela yumurta ile ekmek yedim bilerek. Yoksa acıkmaktan korkuyorum ve iftarda saldırmaktan. O yüzden ara ara değişiklikler yaparak besleneceğim Ramazanda.
Akşamda haşlama tavuk, patlıcan salatası, yoğurt, çorba şu an planlarım.
narincim .... yumurta yiyebilirsin gece açıkma problemin varsa .

birde kıslar bi önerim var bende arada uyguluycam .
sahurda tarçın ekilmiş yulaf ezmasi tavsiye etti bir arkadaşım . hem montiye uygun hemde kan şekerini dengede tutuyormuş açıktırmıyormuş aklınızda olsun ....

narin_nazenin
truf bebeğini sagsaglim kucagına alırsın inşallah canım :CüvCüv:
zemuszemustrufum hamilemisin ??hihoyyyt

maytap80
waaaaoooowww aebencim süper görünüyorsun canım maşallah
sorularıma cevap bekliyorum şekerimmm

aeben
truf
kızlar çorbaya tam buğday unu konulamazmı
unu ekmek gibi duşünün kızlar .....
o ögünde yaglı protein yoksa kahvaltıdada ekmek yememişseniz katabilrsiniz yani biraz ayrıntıda gizli karıştırırsınız diye zamanıda yemeyin demiştik . ama bu yazdıklarım dahilinde katılabilir ....
mesela sebze çorbası ve salata yogurt menünüzde ise tabiki katılabilir ama bu ögüne etde dahil edilirse yanlış olur ..
truf
3 hafta 1 günlü bugün
bi mahsuru yok canım ama 2 aşama dakha uygun olur . şimdiden sonra kilo vermek deyil amaçın kilo almamak oldugundan ..2 aşama yapabilirsin ....
rabbım saglıkla kucagına versin ...:KK46:
mmmf27
yetkili kişi yesin seni emi mehtapppplülülülülülü
senin için bi mahsuru yok ... şanşlı kişilik baksana ne yersen ye 52 kazık çakmışın ...:nazar:naniknanik
soya unu konabilir sanırım . bi mahsuru olcagını sanmam ...

cok yanlizim
aeben gelmis hos gelmis.seni görümce ilk isim fotograflara bakmak oldu süper cikmissin:nazar::nazar::nazar:

aeben
mmmf27
waaaaoooowww aebencim süper görünüyorsun canım maşallah
sorularıma cevap bekliyorum şekerimmm
senin kadar çıtır çerez olmasamda idare eder işte ...kaydirigubbakcemile3
bu günkü sorunu yazdım ama dünde bişi yazmıştın sanki ama geri masajları okumak nasip olmadı ...

dün bikaç halı yıkadım bugünde her yeri silip sürürüp yerleştirmem lazım . ama pc başında pinekladim kovunda gideyim yaaaa...alsanaalsanasmile

maytap80
aeben
unu ekmek gibi duşünün kızlar .....
o ögünde yaglı protein yoksa kahvaltıdada ekmek yememişseniz katabilrsiniz yani biraz ayrıntıda gizli karıştırırsınız diye zamanıda yemeyin demiştik . ama bu yazdıklarım dahilinde katılabilir ....
mesela sebze çorbası ve salata yogurt menünüzde ise tabiki katılabilir ama bu ögüne etde dahil edilirse yanlış olur ..

bi mahsuru yok canım ama 2 aşama dakha uygun olur . şimdiden sonra kilo varmek deyil ama çım kilo almamak oldugundan 2 aşama yapabilirsin ....
rabbım saglıkla kucagına versin ...:KK46:

yetkili kişi yesin seni emi mehtapppplülülülülülü
senin için bi mahsuru yok ... şanşlı kişilik baksana ne yersen ye 52 kazık çakmışın ...:nazar:naniknanik
soya unu konabilir sanırım . bi mahsuru olcagını sanmam ...
çok özledim kız seni zemuszemus
peki soya unundan poğaça v.s yapılabiliyormu kendim için sormuyom elçiye zeval olmaz kuzen soruyo ben beğenmeyeceğine eminim onunla damak tadımız birbirine yakın ben pek sevmedim soya ve türevlerini
izin verirsen 1kere denesin :)))
bu arada hamile kendisi druna sormuş 1. aşama devam edicem diye hiçbi mahsuru yok çok sağlıklı demiş

isis2
truf canım tebrik ederim sağlıkla kucağına al bebişini inşallah..

aeben kıssss harikasın şeker maşallah....
incecik olmuşsun valla iyi ki koydun tam motivasyon oldu bugün bana yaaa...

aeben
narin_nazenin
harikasın tatlım :hooray: sen toplamda 1.200 bense 900 gr. verdim birinci sensin kutlarım tatlım vereliniortak
tatilemi gittiniz siz???? hala 70 sınırında pineklemişsiniz tatile gitmedide bu kilolardaysanız valla döverim ha...:mymeka:

aeben
11-08-10, 09:08
nevra73
truf canım tebrik ederim sağlıkla kucağına al bebişini inşallah..

aeben kıssss harikasın şeker maşallah....
incecik olmuşsun valla iyi ki koydun tam motivasyon oldu bugün bana yaaa...
okadar incede deyilim nevkuşum ama benim idaalim bu . bu kiloyu koruyayım yeter ...:içelim:
enişteniz yanımda yaşlı kalmasın ...:roflol::roflol:
geçen gün ne oldu .? eltinin torunu var .. 3.4. yaşlarında . hafta sonu bahçede onlarda oturuyoruz . eşim bir ara kalktı .. çoçuk yanıma gelip . baban nereye gitti demezmi....sempatiksalakcinni :KK1:ay yazık kıyamam .bana dünyanın en yakışıklı herüfü eşim ya :roflol:

diyarking
aeben
DİYaRCIM İNaN BU DURUMLARDAN ZAMNINDA BİZLERDE ÇOK GEÇTİK .
AMA ANLADIKKİ BASKÜLDEKİ BAZI ARTIŞLAR GEÇİÇİ BU DURUMLARDA YILMAMAK DAHADA HIRSLANMAK LAZIM ....
HEPİMİZ İNSANIZ İNAN HEPİNİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM . DEDİGİM GİBİ O YOLLARDAN BİZLERDE ÇOK GEÇTİK . AMA HEVESİN KIRILMASIN . VE BÖYLE DURUMLARDA .KAÇAMAK YAPMADAN .. KAÇAMAGI YAPTIKDAM SONRAKİ MUTSUZLUGUNU PİŞMANLGINIZI AKLINIZA GETİRİN . İNAn bu etkili oluyor olumunekankayizsmile

benim hep bahsettigim U dönüşü vardır ne olursa olsun yılmamak bu günlere hep bununla geldim ...a.s
karar vermek ve bunu uygulamak çok önemli her zayıf noktamızda yemege salılmamak belki zamanla yapabilecegimiz şeyler .ama bunu biran önce önce ögrenmek en iyisi ..

zilimi göremiyorum kıslar nerde????

bilmiyorumkismile çok teşekkür ederim canım
o zaman öğlen yemeğinide yemicektim ceza olsun die ama akşam saldırırım daha çok tekrar başlıyorum doğal monti düzenime çok saolun desteğin için

isis2
aeben
okadar incede deyilim nevkuşum ama benim idaalim bu . bu kiloyu koruyayım yeter ...:içelim:
geçen gün ne oldu .? eltinin torunu var .. 3.4. yaşlarında . hafta sonu bahçede onlarda oturuyoruz . eşim bir ara kalktı .. çoçuk yanıma gelip . baban nereye gitti demezmi....sempatiksalakcinni :KK1:ay yazık kıyamam .bana dünyanın en yakışıklı herüfü eşim ya :roflol:
yok yok inceciksin... eltinin torunu koparttı beni....delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

narin_nazenin
aeben
tatilemi gittiniz siz???? hala 70 sınırında pineklemişsiniz tatile gitmedide bu kilolardaysanız valla döverim ha...:mymeka:
aeben abla ben kendi adıma konuşayım haftasonu misafirim geldi ve hepbirlikte haftasonu denize gittik.ve maalesef herzamanki hatamı yapıp yedikten sonra bin pişman olup o pişmanlıkla dahada çok hata yaptım.aklımın başıma gelmesi için ne yapacagım bilmiyorum ve şuan yatılı misafirim var ramazan boyunca küçük görümcem bizde kalacak. saldım cayıra mevlam kayıra yapmamalıyım bayramda memlekete gideceğim ve sünnet düğünü var tüm tanıdıklar orada olacak bunu sıksık hatırlamak için evin dört bir köşesine bayram ve sünnet diye yazacagım kaydirigubbakcemile3

aeben
mmmf27
çok özledim kız seni zemuszemus
peki soya unundan poğaça v.s yapılabiliyormu kendim için sormuyom elçiye zeval olmaz kuzen soruyo ben beğenmeyeceğine eminim onunla damak tadımız birbirine yakın ben pek sevmedim soya ve türevlerini
izin verirsen 1kere denesin :)))
bu arada hamile kendisi druna sormuş 1. aşama devam edicem diye hiçbi mahsuru yok çok sağlıklı demiş
tabi 1. aşamayda devam edibilir hamile olanlar ama dedigim gibi 1. aşama kilo verme aşaması .. 2. aşama kilo koruma ve almama bence bu daha uygun olur ..

soyanın ve türevlerinin bisakıncası yok kitapda böyle bir uyarı yoktu . deneye bilir ..ama soya unu besleyici deyil ...yani porotein degerleri açısından ...

narin_nazenin
aeben
enişte inşallah duymamıştır aeben abla kaydirigubbakcemile3

masumm
selam
aben abla attıgın taşlar üzerime aldım kilo verememe ve hata konusunda
umarım vermişimdirde regli dönemimde oldugumdan tartıda fazla çıkıyordur buıktım ben sorundna aslında artık c.perçemi içiyorum yine geçikiyor

pko var bende bu metabolizmammım yavaşlamasını ve yavaş kilo vermemi saglyor sagolsun

bu arada mekik aleti alıyorum sprariş veridm gelicek kışın evde ertirim göbegimi toparlanır diye düşündüm

çok alakasız bir konu ama çocuklara tuvaletegitmi veiyorum ama nasıl olcka bilemiyorum heryere yapıyorlar wc hariç

aeben
diyarking
bilmiyorumkismile çok teşekkür ederim canım
o zaman öğlen yemeğinide yemicektim ceza olsun die ama akşam saldırırım daha çok tekrar başlıyorum doğal monti düzenime çok saolun desteğin için
sakın diyarcım ögün atlamak gibi bir hata yapmayın ....
ramazanda montiye uymayan tek şey bu ögün arası uzunlugu zaten ...
nevra73
yok yok inceciksin... eltinin torunu koparttı beni....delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
hepimiz kahkahaya bogulduk valla .okadarda deyil yane ..kaydirigubbakcemile3hefüfcüme haksızlık etmeyim şimdi...:asigim:
narin_nazenin
aeben abla ben kendi adıma konuşayım haftasonu misafirim geldi ve hepbirlikte haftasonu denize gittik.ve maalesef herzamanki hatamı yapıp yedikten sonra bin pişman olup o pişmanlıkla dahada çok hata yaptım.aklımın başıma gelmesi için ne yapacagım bilmiyorum ve şuan yatılı misafirim var ramazan boyunca küçük görümcem bizde kalacak. saldım cayıra mevlam kayıra yapmamalıyım bayramda memlekete gideceğim ve sünnet düğünü var tüm tanıdıklar orada olacak bunu sıksık hatırlamak için evin dört bir köşesine bayram ve sünnet diye yazacagım kaydirigubbakcemile3
ah narimcim inan bu gelgitlerin olmasa idi şimdiye çokdan idaal kilonda olurdun. bunu sende benim kadar iyi biliyorsun ...:eek:lmaz:

zilimi sormuştum kıslar ??????????