Adana'daki kadın doğum uzmanları

oessmraan
20-12-08, 21:12
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar, ADANA da önerebileceğiniz kadın doğum uzmanlarını bizimle paylaşırsanız ben ve benim gibi güvenilir doktor arayan bayanlara çok yardımcı olmuş olursunuz. Gerek doğum takibi için gerekse diğer jinekolojik hastalıkların tedavisinde tecrübelerinizi paylaşmaktan çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler...

mezat
22-12-08, 12:12
ben adana çukurova kadın dogum hastanesine gittim herhangi bir sosyal güvencem yok oraası uygun geldi ve iyi diyorlar doktor tanımadıgım için özellikle bayan doktor istedim ama beyenmedim içime sinmedi doktor fakat burda bi tanıdıgımın orda dogum yapan arkadaşlarıvar ve iyi doktorlar oldugunu söylüyorlar isim ögrenip o doktora gitcem birdahakine ama bende başka bie yer tavsiye edilirse oraya giderim adananın yapancıyısım öyle çok tanıdıgım yok tavsiyelerde bulunacak lütfen bizimle paylaşın

daylight
22-12-08, 12:12
dogumevinde CEM CENGİZ tek geçerim işini çok iyi yapmasının yanında asla hastalrına ticari olarak yaklaşmayan sadece labrotuar parası karşılıgı 700liraya aşılama yapan 100liranın altı muayene ücreti olup insanı mahçup etmeyen çok güzel bir isim aynı zamanda kamuda olması tetkik,tedavi,ilaçların karneye yazılması işini rahat kılıyo o kadar ki muayenehanesinde ilaçları yazdırıyorsunuz hastaneye bile gitmeden isteyenlere irtibat tel ve adres verebilirim

oessmraan
24-12-08, 22:12
şu parasız zamanımızda dediğn doktor çok iyi aslında dayligt
ama çevremde öyle konuşuyolar ki devlet hastanesi doğum evi hakkında falan
o yüzden çok korkuyorum ve özel hastane istiyorum ama hangisi ve hangi doktor bilemiyorum

oessmraan
24-12-08, 22:12
mezatcım bende şimdi başlayıp ütün kontrollerimi ve doğumumu aynı doktorda yapmak istiyorum
tamam doktorları iyi olabilir ama çukurova doğum yapmaya uygun biryer mi acaba canım ne dersin
biraz daha araştıralım..ben seni sen de beni burdan bilgilendir olurmu

mezat
27-12-08, 09:12
valla bende kararsızım ben adanayı hiç bilmiyorum ve korkuyorum çokta tanıdıgım yok salı günü özel bi doktordan randövü aldım bi arkadaş tanıyomuş gitcem bakalım onada sorcam ne nasıl olcak hastane uygunmu napalım diye sende beni bilgilendir lütfenn görüşmek üzere

mezat
27-12-08, 10:12
daylight
dogumevinde CEM CENGİZ tek geçerim işini çok iyi yapmasının yanında asla hastalrına ticari olarak yaklaşmayan sadece labrotuar parası karşılıgı 700liraya aşılama yapan 100liranın altı muayene ücreti olup insanı mahçup etmeyen çok güzel bir isim aynı zamanda kamuda olması tetkik,tedavi,ilaçların karneye yazılması işini rahat kılıyo o kadar ki muayenehanesinde ilaçları yazdırıyorsunuz hastaneye bile gitmeden isteyenlere irtibat tel ve adres verebilirim
canım bu dogum evi nerde acaba bana bi tarif edermisin bide nosunu verirsen sevinirim en azından ya bişeyim belli olsun istiyorum napcam kime gitcem bilmiyorum kafam çok karışık en azından aklımda olsun yardımcı olursan sevinirim

oessmraan
27-12-08, 22:12
mezat eğer erkek doktora giderim dersen ortadoğu hastanesinde SEFA KELEKÇİ ye bayılıyorum.
çok ilgili samimi güleryüzlü ve işinin ehli bi doktor
erkek doktora gidebilseydim eğer hiç kaçırmazdım sefa beyi çok güvenilir çünkü..
hem hastane de çok güzel

oessmraan
27-12-08, 22:12
doğum evinin numarasını bilmem ama özen 2 minibüsleri tam önünden geçer

deniz588
28-12-08, 11:12
oessmraan
mezat eğer erkek doktora giderim dersen ortadoğu hastanesinde SEFA KELEKÇİ ye bayılıyorum.
çok ilgili samimi güleryüzlü ve işinin ehli bi doktor
erkek doktora gidebilseydim eğer hiç kaçırmazdım sefa beyi çok güvenilir çünkü..
hem hastane de çok güzel
mrb bnde adanada yaşamaya yeni başladım ve bi doktorum yok..bu ay bi kontrole gitmek istiyorum sefa bey hangi hastanede acaba öğrenebilirmiyim..şimdiden teşekkür ediyorum..

mezat
28-12-08, 13:12
deniz sen nerden geldin allah yardımcımız olsun inşallah alışırız adanaya :)
oessmraan ben erkek doktordan çekiniyodum ama bu konudada erkekler daha işini biliyo bence eşimde istemiyodu erkek doktoru ama napıyım önemli olan benim ve bebeğimin sağlıgı çok sağol onu mutlaka araştırcam canım

deniz588
bn g.antepliyim önce okumak için geldim,11 ay oldu evlendim tamamen adanalı oldum =) 2 aydır bebek istiyoruz bakalım bu ay olduysa doktor gerekcek olmadıysa yine doktora gitmem gerekicek..onun için iyi bi doktor bulmam gerek. sen nerden geldin canım??

daylight
oessmraan
şu parasız zamanımızda dediğn doktor çok iyi aslında dayligt
ama çevremde öyle konuşuyolar ki devlet hastanesi doğum evi hakkında falan
o yüzden çok korkuyorum ve özel hastane istiyorum ama hangisi ve hangi doktor bilemiyorum
bir bayan bekardır adet olmaz gider evlenir çocugu olmaz gider gebe kalır gider bu kez çok dogurur tüplerimi baglatayım diye gider yaş kemale ere menapoza girer gider kısaca bir hatunun hayatta önemli bir noktasıdır jinekolog 3-5 kezlşik bir takvim degil ki;yani bu anlamda para önemli yoksa hiçbir şey tabi ki saglıgımızdan önde degıl
bahsettigim doktor da yengem dogumevınde özel odada dogum yaptı odasında su ısıtıcısı,klima ,gardrop,yatak kanepe,mini buzdolabı,tv banyo wc mevcuttu doktorun sana sahip çıkacak yoksa unıversal hospital'da da hastane mikrobu çıkmıştı:1shok:

mezat
28-12-08, 16:12
deniz588
bn g.antepliyim önce okumak için geldim,11 ay oldu evlendim tamamen adanalı oldum =) 2 aydır bebek istiyoruz bakalım bu ay olduysa doktor gerekcek olmadıysa yine doktora gitmem gerekicek..onun için iyi bi doktor bulmam gerek. sen nerden geldin canım??
canım ben boludan geldim 4 buçuk ay olcak hiç bilmiyodum daha öncedende buraları çok ani bir kararla geldim 4 aylıkta hamileyim :) allah sanada nasip eder inşallah benim çok erken oldu ama kısmet böyleimiş umarım gönlünce olur haberlerini bekliyorum.

Larosw
28-12-08, 17:12
Adana da ilgi tıp merkezindeki Gül Demirtaş Aşık adlı doktoru çok beğenmiştim.. şuan ankaradayım ve koskoca ankarada onun kadar ilgili doktor bulamadım..

oessmraan
28-12-08, 21:12
sefa bey ortadoğu hastanesinde.gidersen memnun kalacağından eminim

oessmraan
28-12-08, 21:12
elif bu gül demirtaş operatör doktor mu
bir de ilgi bağkurlulara bakar mı

HAZAL01
29-12-08, 16:12
oessmraan
elif bu gül demirtaş operatör doktor mu
bir de ilgi bağkurlulara bakar mı
evet canım operatör doktor
bağkurlulara bakmıyolar canım
ücretli gidiyosun ücreti 70 ytl
ben bu gün gittim çok ilgili çok güleryüzlü bi doktor
devam etmeyi düşünüyorum

sibel25
30-12-08, 15:12
merhabalar ben ziyapaşa kadın doguma gidiyorum. bayram bukana işinin ehli bi doktor olduğunu dumuştum ama açıkçası ben çok memnun kalmadım risk almayı seven doktorlardan anne sağlığıyla çok fazla ilgilenmiyor önemli sayılabilecek sağlık problemlerim var ama benimle çok ilgilenmedi...ve ilk gebeliğim olmasına rağmen beni yeterince yönlendirmedi sormassanız hiç bişey anlatmıyor.

mezat
30-12-08, 17:12
sibel25
merhabalar ben ziyapaşa kadın doguma gidiyorum. bayram bukana işinin ehli bi doktor olduğunu dumuştum ama açıkçası ben çok memnun kalmadım risk almayı seven doktorlardan anne sağlığıyla çok fazla ilgilenmiyor önemli sayılabilecek sağlık problemlerim var ama benimle çok ilgilenmedi...ve ilk gebeliğim olmasına rağmen beni yeterince yönlendirmedi sormassanız hiç bişey anlatmıyor.
benim doktorda aynı önem vermiyo hem bilgilendirmiyo benimde ilk bebeğim ve gerçekten hiçbişey bilmiyorum doktor çok önemli ya milletin doktoruna bakıyorum kendisi diyor yönlendiriyor biz şansızız herhalde bugun özel doktordan sıra almıştım rahatça gidip birine danışayım diye bugun başkaları yüzünden son anda iptal etmek zorunda kaldım.

sibel25
31-12-08, 08:12
mezat
benim doktorda aynı önem vermiyo hem bilgilendirmiyo benimde ilk bebeğim ve gerçekten hiçbişey bilmiyorum doktor çok önemli ya milletin doktoruna bakıyorum kendisi diyor yönlendiriyor biz şansızız herhalde bugun özel doktordan sıra almıştım rahatça gidip birine danışayım diye bugun başkaları yüzünden son anda iptal etmek zorunda kaldım.[/QUOTE

üzüldüm canım hangisine gidecektin benim salı günü kontrol var yine aynı şekilde ilgisiz davranırsa değiştirecem selçuk doğan yada derviş uğura gidecem özel ama ne yapalım; bebişlerin sağlığı için değer... şimdiden yeni yılınız kutlu olsun iyi yıllara.s.

mezat
31-12-08, 08:12
sibel25
mezat;4720969 üzüldüm canım hangisine gidecektin benim salı günü kontrol var yine aynı şekilde ilgisiz davranırsa değiştirecem selçuk doğan yada derviş uğura gidecem özel ama ne yapalım; bebişlerin sağlığı için değer... şimdiden yeni yılınız kutlu olsun iyi yıllara.s.[/QUOTE
canım ben kimseyi bilmiyorum burda bi arkadaşın annesinin tanıdıgı doktor var adını söylediler ama unuttum bakalım birkaç gün sonra gidecem bebek için sadece eger kendim için olsaydı inadımdan kimse götüremezdi çünkü kırıldım ama bebeğimi düşünüyorum dünkü stresten gece agrım oldu bir damla uyum
adım kimse için deymez bebeğimi düşünmek zorundayım.Bende senin yeni yılını kutluyorum tüm herkesin yeni yılı kutlu olsun bu sene en güzel sene bizim için en güzel armagan içimizdeki onlar için herşeye değer allahım onları korusun..

oessmraan
1-01-09, 20:01
kızlar bu hafta gül demirtaş aşık a gittim
ama çok memnun kalmadım
biraz ilgisiz geldi bana
yok mu doktora giden aranızda.bilgilendirin giitikten sonra

loveli
5-01-09, 15:01
ya dr bulmakne zor ben hamile değilim daha bazı sağlık problemlerim var enfeksiyon sürekli tekrarlıyor ben de muzaffer şengüle gdiyorum aslında memnunum ama ağzından kelime almak için kelpeten lazım cüneyt evrüke varmış prof balcalıda onu düşünüyorum bilgisi olan var mı

mezat
5-01-09, 17:01
loveli
ya dr bulmakne zor ben hamile değilim daha bazı sağlık problemlerim var enfeksiyon sürekli tekrarlıyor ben de muzaffer şengüle gdiyorum aslında memnunum ama ağzından kelime almak için kelpeten lazım cüneyt evrüke varmış prof balcalıda onu düşünüyorum bilgisi olan var mı
geçmiş olsun canım inan benim bilgim yok sadece balcalıda çok iyi doktorlar oldugunu duydum ya bu doktor işi çok zor be bide bilmediğin yerde.

neslihanak
10-01-09, 08:01
Kızlar ben İlgi de özgür kayaselçuk a gidiyorum.İlgili bir doktor sizi telaşlandırmıyor.Sürekli moral veriyor ama doğum konusu sıkıntı yaratıyor.Çünkü doğum için can hastanesine yönlendiriyor.Sigortamızın faydasını görebilmek için.Ama can hastanesininde iyi olmadığı söyleniyor.Ne yapacağımı şaşırdım.İlgi de sezeryan olsa 1200 ytl vericek mişim onun parası önemli bir para değil ama sizce poliklinikte doğum yapmak hastaneye göre daha riskli olmaz mı?Fikir verirseniz ve ilgide doğum yapan varsa bana bilgi verirseniz sevinirim

frsh
10-01-09, 10:01
arkadaşlar bende ziyapaşa kadın doğuma gidiyorum
bayram bey benim doktorum olur sadece benimde değil aynı zamanda aile doktorumuzdur
bayram bey kesinlikle mükemmel bi doktor hem işinin uzmanı hemde çok pratik bi doktor.
size nasıl böyle bi şey denk gelmiş bilemiyorum ama ben adanada bayram beyin üzerine doktor tanımam.
benim ilk bebeğimin doktoruda BAYRAM BUKAN dı ve çok memnun kaldım kendisinden.
yönlendirmediğim insan kalmadı.
bence herkesin BAYRAM BEY gibi doktoru olmalı..
sağlıklı günler...

mezat
12-01-09, 13:01
nevergiveup18
Kızlar ben İlgi de özgür kayaselçuk a gidiyorum.İlgili bir doktor sizi telaşlandırmıyor.Sürekli moral veriyor ama doğum konusu sıkıntı yaratıyor.Çünkü doğum için can hastanesine yönlendiriyor.Sigortamızın faydasını görebilmek için.Ama can hastanesininde iyi olmadığı söyleniyor.Ne yapacağımı şaşırdım.İlgi de sezeryan olsa 1200 ytl vericek mişim onun parası önemli bir para değil ama sizce poliklinikte doğum yapmak hastaneye göre daha riskli olmaz mı?Fikir verirseniz ve ilgide doğum yapan varsa bana bilgi verirseniz sevinirim
Ya para taniki önemli değil sıkıntı olsada sağlık için bebek için verilir hayırlısıyla kucagımıza alalımda ama bencede polikinlik daha riskli ama tabi doktoruna göre değişir bence iyice araştır bizler sanırım doktor konusunda çok şanssısız..Hayırlısı olur inşallah.

mezat
12-01-09, 13:01
frsh
bayram bey benim doktorum olur sadece benimde değil aynı zamanda aile doktorumuzdur
bayram bey kesinlikle mükemmel bi doktor hem işinin uzmanı hemde çok pratik bi doktor.
size nasıl böyle bi şey denk gelmiş bilemiyorum ama ben adanada bayram beyin üzerine doktor tanımam.
sağlıklı günler...
sen şanslısın demek aman iyi olsun ya gerçekten iyi bir doktor bulmak zor yada ben buraları bilmediğim için tanıdıgım olmadıgı için bulamadım.Şimdi çok iyi bir doktor dediler ona gitcem bakalım umarım iyidir sana birşey sormak istiyorum ziyapaşa özel mi?

frsh
16-01-09, 10:01
evet..ziyapaşa kadın doğum özel bi yer.
ziyapaşa hem özel hemde butik bi yer, onun için hasta memnununiyeti hastaya olan ilgi çok güzel.
benim ilk bebeğimin doktoru bayram bey demiştim zaten.
ilk bebeğim normal doğumdu.
normal doğumdan çok korkuyordum ve kesinlikle normal doğum yapamayacağımı düşünüyordum ama bayram beyin ilgisi ve yardımları üzerine epidural normal doğum yaptım.bizim söyleyişimizle arısız doğum yaptırdı bayram bey ve çok rahat bi doğum geçirdim.
şimdi ikinci bebeğimi istiyorum ve yine bayram beyin kontrolünde ağrısız normal doğum istiyorum.
eğer gerçekten işini bilen bir doktor istiyorsanız ve bebeğinizi ve kendinizi riske atmak istemiyorsanız bence kesinlikle bayram beyi tercih etmelisiniz.

senguloz
26-01-09, 12:01
frsh
sağlıklı günler...
merhaba canım ben de ziyapaşaya bayram bukana bir kere gittim,çok ilgili güler yüzlü esprili geldi bana.memnun kaldım ancak hastaneyle ilgili biraz tereddütlerim var büyük bir hastane olmadığı için. odaları falan güzel ,çalışanlar da ilgili,ortam da güzel. sen ilk doğumunu da ziyapaşada mı yapmıştın??ne şekilde doğum yaptın ?hastaneden memnun kaldın mı?

nadideiris
27-01-09, 07:01
Kızlar ben ADANA lıyım ve asla devlet hastanelerini tavsiye etmiyorum UNIVERSAL HASTANESİ ni de araştırın derim!

senguloz
27-01-09, 09:01
nadideiris
Kızlar ben ADANA lıyım ve asla devlet hastanelerini tavsiye etmiyorum UNIVERSAL HASTANESİ ni de araştırın derim!

üniversale de gittim iki kere ama aşırı bir kalabalığı var,beni bunalttı açıkçası.kalabalıktan rahatsız olmam diyen varsa gitsin ama ben sıra beklemekten bayılacaktım.

neslihanak
27-01-09, 20:01
Bende aynı şekilde universalin kalabalığından bunaldım.İlk başta oraya gitmeye karar vermiştim.
Şuan halen ilgiye gidiyorum.Özgür Kayaselçuk a.Sanırım böyle de devam edecek.

Cüneyt Evrüke ye gelince adana nın en iyisi olduğu söyleniyor.Ben daha önce güleceksiniz ama 2 ay hamile kalamadım diye cüneyt evrükeye gitmiştim.3.ayımda da hamile kaldım zaten.
Cüneyt Evrüke iyi ama özellikle sorunlu hamilelikse Cüneyt Evrüke ye gidin diyorlar.Çünkü en iyi olmanın yanında en pahalı olan da o ağustosda gittiğimde 150 ytlydi.Şimdi 200 tl dir tahminim

senguloz
30-01-09, 15:01
çok pahalıymış abartılı bence,sskdan faydalanma imkanım varken vermem o kadar para.
yaa bu kadar mı adanadan katılanlar?

loveli
1-02-09, 20:02
adanada muzaffer şengüle gittim iyi bir dr ama çok kalabalık istediğimi alamadım şu an cüneyt beye gidiyorum bakalım

loveli
1-02-09, 20:02
fayda gördükçe yazarım size

lahanabebek
13-02-09, 07:02
gazi paşada doğuş kadın var
orada suphi eskiocak var iyi bir dr tavsiye ederim
gitmek isteyen olursa no sunu yazarım

frsh
15-02-09, 21:02
cnm ben normal doğum yaptım çok korkuyordum ilk doğumumdu çünkü ama bayram bey beni normal doğuma ikna etti ağrısız doğum yaptırdı ve çok memnun kaldım iyiki doktorumu dinlemişim.hastanedende çok memnun kaldım çünkü orası butik bi hastane olduğu için steril lik yönünden adanadaki tüm yerlere göre 1 numara.
ben hiç tereddüt etmeden ziyapaşayı bayram bukanı tercih ediyorum.
herkesede tavsiye ederim gerçek doktor isteyen işini bilen bir doktor isteyen herkese bayram bukanı öneririm.

meryemmeryem
23-02-09, 15:02
arkadaşlar ben daha 2 aylık hamileyim de şimdiden araştırıyorum,doğumu nerde nasıl yapabilirim diye.. benim doktorum Faruk Demir inanılmaz memnunum,herşeyimle yakından ilgileniyo,çok anlayışlı sabırlı..normald ekontrollere hep muayenehanesine gidiyorum çok memnunum ama aynı zamanda marsada görev yapıyo bende orada doğum aypmak istemiyorum..doktorumla doğum yaklaştıkça konuşucam ama nerde sorunsuz bir doğum yapabilirim..ben normal doğum istiyorum inşallah bir sorun olmazda normal olur.. işte bir hastane bulmak istiyorum..

bide ben eşimin doğumda yanımda olmasını istiyorum,hangi hastanede buna izin verirler..bu konuda hiç bilgim yok..

lotus79
23-02-09, 15:02
slm kızlar........
adana seyhan baskentte mıcro yaptırdım ve ılk seferde hamısım hamdolsun...kadrosu cok ıyı jınekolojık muayenedede cok ıyıler ıslerı sadece tup bebek degıl yanı....su an docdr ebru tarımın gozetımındeyım....dıger doc tayfun bagısı ve uzman bulent haydardedeoglunu da şiddetletavsıye ederım....bu uc dr da cok ıyı.....gebelık takıbını docentler 103 lıraya yapıyorlar.....jınekolojık muayene 68 lıra ve bu paralara kesınlıkle deger bence.........bulent beyde cok bılgılı ve psıkolojıden anlayan bı ınsan......mutlaka dusunun hanımlar...a.s.

meryemmeryem
7-03-09, 08:03
Adana da hamile olan arkadaşlar varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

doğum yapanlar veya yapacak olanlar nerde yapacaksınız doğumu yaa..

ben daha 3 aylık hamileyim erken ama yinede araştırıyorum işte..daha erken diye doktorumla da konuşmadım henüz...

hasan faruk demir doktorum.hep özel muayanehanesine gidiyorum ,kendisi marsa doğumda görev yapıyo bende orada doğumu istemiyorum..doğum yerleri araştırıyorum işte ...

bilginiz varsa paylaşmanızı rice ederim

frsh
11-03-09, 14:03
adana da size önerebileceğim en iyi kadın doğum doktoru BAYRAM BUKAN dır.
kesinlikle kendisini tanımanızı öneririm hastalarıyla son derece ilgilidir.
beni hamileliğim boyunca en iyi şekilde yönlendirdiğine ve bilgilendirdiğine inanıyorum.
bence bir kere denemekten hiç bir şey olmaz kesinlikle denemeye değer.
üstelik kendi kliniğinde takip ettiği hastalarının doğumunuda kendi yaptırıyor çocuk doktorlarının da olması bizim açımızadan çok iyi.
benim doğumumu bayram bey yaptırdı ve kendi kliniğinde yaptı (ziyapaşa kadın doğum ve çocuk hastalıkları merkezinde)
son derece memnun kaldım ilgi alaka bilgi son derece güzel.
herkese en azından bir kere denemesini tavsiye ederim.

ebru1987
12-03-09, 07:03
slm kızlar ben de adana lıyım ve acil olarak kadın dogum uzmanı na ihityacım var çünkü adetim 9 gün gecikti gebelikte çıkmıyor kızlar ben az önce topic açtım şimdi biraz işim var sizin bana önereceginiz dr telini ve muayene ücretini de size atacagım linke yazarsanız ben müsait oldugum da bakarım lütfen yardım edin http://www.kadinlarkulubu.com/doktor-hastane-tavsiyeleriniz/261424-kizlar-acil-lutfen.html

zeynep01
8-06-09, 09:06
size elifse yi önerebilirim sizi bilgilendirirler hayırlı olsun

minik kelebek
9-06-09, 10:06
frsh
adana da size önerebileceğim en iyi kadın doğum doktoru BAYRAM BUKAN dır.
kesinlikle kendisini tanımanızı öneririm hastalarıyla son derece ilgilidir.
beni hamileliğim boyunca en iyi şekilde yönlendirdiğine ve bilgilendirdiğine inanıyorum.
bence bir kere denemekten hiç bir şey olmaz kesinlikle denemeye değer.
üstelik kendi kliniğinde takip ettiği hastalarının doğumunuda kendi yaptırıyor çocuk doktorlarının da olması bizim açımızadan çok iyi.
benim doğumumu bayram bey yaptırdı ve kendi kliniğinde yaptı (ziyapaşa kadın doğum ve çocuk hastalıkları merkezinde)
son derece memnun kaldım ilgi alaka bilgi son derece güzel.
herkese en azından bir kere denemesini tavsiye ederim.
slm,ben istanbulda yaşıyorum ama şuan ailemin yanına adanaya geldim.1 aya yakın burda kalacağım için kontrol için doktor araştırıyordum.hem hastane temiz olsun,hemde doktor ilgili olsun istiyorum.istanbuldaki doktorumdan o kadar memnunumki umarım onun gibi iyi bi doktor bulabilirim.
sizin yazdıklarınızı ve tavsiyelerinizi okuyunca ve biraz netten hastaneyi araştırınca bayram beyden randevu almaya karar verdim.bu cumartesi için randevu alıcam.pazar günü ayrıntılı bi şekilde yazarım arkadaşlar.inşallah ilgili bi doktordurda memnun kalırım hem burdaki arkadaşlarada tavsiye etmiş olurum.çünkü iyi bi doktor bulmak çok önemli gerçekten.
ben ilk gebeliğimde bebeğimi kaybettiğim için şuan çok tedirginim 2 haftada bir kontrole gidiyorum.bu yüzden doktorun anlayışlı olması benim için çok önemli.rabbim herkese hayırlı doğumlar ve evlatlar nasib etsin arkadaşlar.
herkese sevgiler..

maya01
9-06-09, 23:06
Arkadaşlar benim doktorum Hasan Faruk Demir ilk doğumumuda kendisi yapmıştı.ikinci bebeğim için yine ona gidiyorum çok anlayışlı ve ilgili herşeyden önce çok tecrübeli ve bilgili bir doktor adananın en iyisi diyebilirim.ben hiç düşünmeden gidin derim.isterseniz adresini verebilirim.

esercik
12-06-09, 14:06
slm.2.hamilleğimin başlarındayım.ilkinde muzaffer şengüle gittim çok da memnun kaldım ama aşırı yoğunluğu,kalabalığı beni çok bunaltmıştı geçenlerde yine gittim 2.5 saat sıra bekledim,değişen bişey yok yani...yeni ve başı sakin bir doktor arıyorum kendime.selçuk gürbüzü önerdiler bilgisi olan var mı?

kelebek088
14-06-09, 21:06
Gördüğüm kadarıyla Sefa Kelekçi'nin ismi çok geçiyor bu topikte. Ama kendisi sadece Ortadoğu'da çalışmıyor. Ayrıca kendisi Seyhan Uygulama hastanesinde Başhekim. Ben Evli değilim. Erkek kadın ayrımından şimdilik anlamıyorum ( yani sebebini bilmiyorum) ben adet düzensizliğim için gitmiştim. Apartmanımızda doğumu kritik bir iki bayanı o doğurttu. Ayrıca bir yakınımızın rahmi alınacaktı. Onu da o yaptı. Benim gördüğüm ve duyduğum kadarıyla gayet sevimli, işinde çok ciddi birisi. Ve kimden adını duyduysam ağız dolusu övgü ile duymuşumdur. Gözü gönlü tok ayrıca. Ve seyhan uygulama da çok temiz ve titiz bir hastane. Lütfen devlet hastanelerini kötülemeden önce düşünün. Bizim çok yakın akrabamız da o bölümde hemşire. Sefa beyle de çok yakın. Kendisini tavsiye ederim. Hastanede muayenelere o ara sıra giriyor ama ordaki ameliyatların tamamını hikmet hanım (o da çok iyi bir doktormuş) ile beraber kendisi yapıyor. Özellikle durumunuz kritikse vs.. Kendisi polikliniğe iniyor. Annemle ilgilenişini de gördüm. Hatta komşumuzun bir tahlili acil gerekliydi. Kendi devlet hastanesinde sıra bile bekletmedi, kendi telefonla numuneyi aradı "ilgilenin" dedi. O kadar ilgili birisi yani. Benim adet düzensizliğime de hormonlarım açısından çok dikkat etti. Hormonlarını bir daha bozarsak zor düzelir dedi. Herşeyimle ilgilendi kendisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

minik kelebek
15-06-09, 11:06
slm arkadaşlar,daha öncede yazmıştım.cumartesi günü bayram bukana gittim.malesef beklediğim ilgiyi ve titizliği göremedim.hastane fena değil doktorda iyi aslında ama çok ilgisiz bebeğimi inceledi ama sadece iyi,sağlıklı dedi.hiç bir açıklama yapmadı,bebeği net göremiyorum dedim sen anlayamazsınki bu görüntülerden filan dedi.hemşirelerde ilgisiz soru soruyorum cevap bile vermiyo.yani hiç tavsiye etmiyorum kızlar.
daha sonra bi tanıdığıma gittim,o da yeni doğum yaptı ve 1 tane düşüğü olduğu için tedirgin bir gebelik geçirdi.sefa kelekçiyi çok övdü,kesinlikte tek bence dedi.o doktora gitmedim ama herkes tavsiye ediyo.
bilginiz olsun diye yazdım arkadaşlar.
herkese sevgiler...