2009 Eylül Anneleri

msms
25-02-09, 06:02
kızlar gunaydın. dün dr a gıttıkten sonra gıremedım sıteye. dr un rahımde gordugu anlam veremedıgı sey kuculmeye baslamıs çok sukur. sımdıde bebegımın kordon bagında basıt kıstık yapı gormus. onemlı değilmiş ama gormus. inşallah onemlı değildir

sad
aslıcım
gunaydın kızlar bend ebırazdan ıkılı test için gıdıcem ayy cok heyecanlıyım delikafadulden
inşallah cınsıyetınıde ogrenırım:Saruboceq:
günaydın fıstıklar inşallah canım öğrenirsin cinsiyetinide bebişinide görceksin bugün

gamma
günaydın güzel annişler...

ronican
günaydın kızlarr...işteyim hemen açtım mesaj yazamıyorum ama takip ediyorum yerimseniben

gamma
ay ne güzel tickerımda bebişim büyüdü 3. aya girdik çok mutlu oldumhihoyyyt

nevestabircan
25-02-09, 07:02
dilekakal
gözünaydın canım çok sevindim,maşallah :nazar:
Inşallah test sonuçlarında güzel çıkar. Kız erkek farketmez sağlıklı olsunda.
inşallah tatlım sen ne zaman alıyorsun çarşambamı inşallah hepimizin iyi çıkar

fussilet
aslıcım
gunaydın kızlar bend ebırazdan ıkılı test için gıdıcem ayy cok heyecanlıyım delikafadulden

hayırlsı olsun tatlım güzel haberlerini bekliyoruz inş.
hihoyyyt

nevestabircan
dilekakal
Merhaba kızlar,
Benim doktorum 12. hafta bitince folic acid'i bırakmamı istedi. Ayrıca da demir hapı (kan hapı ) verdi. Ama sanırım henüz kimse kullanmıyor daha erken mi acaba bu hapı kullanmak için. Ben vitamin almıyorum doktor vermedi, sanırım vitamini besinlerden almamı istedi.
canım benim banada folik asit bitince ka hapı verdi ona başla dedi. 1 hafta daha idare eder benim ki ondan sonra kan ilacını içicem

nevestabircan
fussilet
hayırlsı olsun tatlım güzel haberlerini bekliyoruz inş.
hihoyyyt
canım güsel haberlerle dönmen için dualarımız seninle

fussilet
günaydın kıssslar nasılsınız????

nevestabircan
günaydın kızlar naıslsınız kaç gündür pek giremiyordum herkes nasıl iyi mi? bebişler nasıl?

nevestabircan
fussilet
günaydın kıssslar nasılsınız????
iyiz tatlım senden naber?:teytey:

MyFairyDaphne
nevestabircan
inşallah tatlım sen ne zaman alıyorsun çarşambamı inşallah hepimizin iyi çıkar
Günaydın canım. Ben hem ikili testimin sonucunu hem de ilk üç ayda yapılması gereken tahlillerimin sonucunu pzt günü aldım. Sonuçları için dün doktorla görüştüm. Çok şükür sonuçlar güzel, hiç bir problem yok. Sadece vücudum bu aralar biraz su kaybetmiş, daha fazla sıvı almam gerekliymiş. İnşallah senin sonuçlarında iyi çıkar tatlım.

fussilet
nevestabircan
iyiz tatlım senden naber?:teytey:

hamdolsun bircan cım sen nasılsın nasıl bebiş?? ay benimde taaaa 6 martta görcem bebişimi 2 li test olucak 10 gün oldu gideli özledim bebişimi görmek istiyom ne olsun..işler güçler ben 2-3 gündür daha iyiyimdaha güzel yemek yiyorum bugün 3.ayım bitiyor Allah ın izniyle.sende ne var ne yok????sengözlerimebaksanab

fussilet
dilek cim bize de dua et.hayırlısıyla sen atlattın çok şükür darısı başımıza inş.

MyFairyDaphne
fussilet
dilek cim bize de dua et.hayırlısıyla sen atlattın çok şükür darısı başımıza inş.
Tabi ederim tatlım etmez miyim hiç? Allah inşallah her bebek bekleyen annenin yüzünü güldürür...:Saruboceq:

msms
dilek benım bıldıgım 12. haftadan sonra folıc bırakılıyor. elevıt ve demir hapı verıyor dr lar. bazende omega 3

maviş83
günaydın kızlar mide problemi olanlar varmı aranızda bende anlayamadığım yemeklerden sonra olan garip bişey var ama yanma yada ekşime değil bu farklı bişey anlayamıyorum uff doktora gidince soracam

MyFairyDaphne
msms
dilek benım bıldıgım 12. haftadan sonra folıc bırakılıyor. elevıt ve demir hapı verıyor dr lar. bazende omega 3
Evet canım doğru bende 12. haftanın bitmesine yakın folik asiti bıraktım ve bugün demir hapına başladım Adı Gynoferon.

gamma
derse gidiyorum midem de kötü umarım dersimi tamamlayabilirim

sad
kızlar biz nezaman hareketlerini hissetmeye başlıcaz acaba.bazen bana hareket etti gibi geliyor ama emin olamıyorum 13 haftamızı biticek

zeytingözlü
Günaydın hanımlar , nasılsınız ?

msms
sad
kızlar biz nezaman hareketlerini hissetmeye başlıcaz acaba.bazen bana hareket etti gibi geliyor ama emin olamıyorum 13 haftamızı biticek
16-20. haftalar arasındaymıs. 20 haftadan sonra çok hıssedılıyormus. ama ben cevremde daha erken hıssedenlerde duydum.

zeytingözlü
Sanırım deneyimli anneler daha çabuk hissedebiliyorlar , peki ikili testlerde cinsiyet belli olabilir mi ?

Mozijiku
25-02-09, 08:02
Günaydın güzel annişler. Herkes iyidir umarım. Keyfileriniz nasıl?

aslıcım
Hayırlı haberlerle gel canım

msms
kızlar gunaydın. dün dr a gıttıkten sonra gıremedım sıteye. dr un rahımde gordugu anlam veremedıgı sey kuculmeye baslamıs çok sukur. sımdıde bebegımın kordon bagında basıt kıstık yapı gormus. onemlı değilmiş ama gormus. inşallah onemlı değildir
Çok geçmiş olsun cnm. İçini ferah tut sen