Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

iclal
7-01-09, 11:01
test günü gelen arkadaşlar sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim. merak ediyorum hem bize de umut olursunuz

emsalll35
7-01-09, 20:01
iclal
test günü gelen arkadaşlar sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim. merak ediyorum hem bize de umut olursunuz
canım teşekkür ederim benim ilk mikroenjeksiyon denememdi 12. gün degerim 37.28 dr.um hamile degilsin diyemem ama deger düşük dedi yarın testi tekrarlayacagız inşallah artmıştır yine yazarım sizlere Rabbim hepinizin hepimizin gönlüne göre versin

iclal
8-01-09, 19:01
kızlar hamile değilim ilk tüp bebek denememdi.beta hcg değerim0,01 anlıcanız moralim sıfır.

Sera96
8-01-09, 19:01
iclal
kızlar hamile değilim ilk tüp bebek denememdi.beta hcg değerim0,01 anlıcanız moralim sıfır.
iclal üzülme canım benim de ilk denemem malesef ama inan canım bu acı insanı öldürmüyor dahada güçlendiriyor unutma insanı öldürmeyen şey güçlendirir bu yüzden daha sakin ve olumlu olacağızki 2.ciyi 3.cüyü deniyebilelim ve en sonunda zafer allahın izniyle bizleride bulsun hayırlısı olsun canım moralini bozma olurmu:içelim:

shoksheker
4-02-09, 10:02
hamile olan arkadaşlar belirtileri yazmaya devam edelimmi???

hayatla içiçe
4-02-09, 17:02
merhaba kızlar .ben daha yeni hamişim.belirtilerimi anlatıyım.transferden sonra 4-5 gün midemde ve boğazımda yanma vardı.hafif bulantı. 2 gün baş dönmem oldu.ve en son test gününe üç 3-4 gün kala sürekli bir kasık ağrısı hafif adet sancısm vardı.bu belirtileer oldu bende .anladım kadarıyla herkeste farklı belirtiler oluyor . hamilelim kesinleşince de sadece bir kere kusma oldu.yanmayla birlikte midem bulandı ve kendiliğinden çıktı.hepinizin tedavisi hayırlı olsun ,allah gönlünüze göre versin.

minikkelebekcik
7-02-09, 17:02
kızlar merhaba benimde transferimin 2.günü bende terleme mide bulantısı sürekli açlık hissi ancak canım bir şey istemiyor. karnım şiş ve gurultu var... allahım bebeişlerimizi kucağımıza almak nasip et

selcen
7-02-09, 20:02
bebiş istiyoruz
kızlar merhaba benimde transferimin 2.günü bende terleme mide bulantısı sürekli açlık hissi ancak canım bir şey istemiyor. karnım şiş ve gurultu var... allahım bebeişlerimizi kucağımıza almak nasip et
Canım benim 12.günüm. değeim 262 hamileyim. Benim 6.microm bu.

minikkelebekcik
8-02-09, 09:02
selcen
canım benim inan çok sevindim. ayrıca sabrın sonu selamet. tekrar tebrikler.bebişine ve kendine iyi bak:nazar:

BenMasal
8-02-09, 10:02
selcen

o kadar cok sevındımkı anlatamam bızlere umut oluyorsunuz allah tamamını erdırsın ınsallah canım bende 5 denedım tesrt tarıhım 20 subattt ınsallah benımde son denemem olur bu arada oncekılerde hıc hamıle kalabıldınmı canım ben hıc kalamadım

selcen
8-02-09, 14:02
bebiş istiyoruz
canım benim inan çok sevindim. ayrıca sabrın sonu selamet. tekrar tebrikler.bebişine ve kendine iyi bak:nazar:
Teşekkürler canım. İsteyen herkese nasip lsun

selcen
8-02-09, 14:02
SEDAYILDIZ
o kadar cok sevındımkı anlatamam bızlere umut oluyorsunuz allah tamamını erdırsın ınsallah canım bende 5 denedım tesrt tarıhım 20 subattt ınsallah benımde son denemem olur bu arada oncekılerde hıc hamıle kalabıldınmı canım ben hıc kalamadım
Canım benim iki tanesi tutup düştü. Meğer ben de anda pıhtılaşma varmış lun için bebek beslenemiyorşuz. onun sonuncunda dğşğk oluşuyor.bİZE PGT yapıldı. hem benim ve eşimin genetiğinde sorun olduu için . Kromozom analizi yapıldı. Sağlam embriyolar yerleştirildi. HSALIKLI OLANLAR YERLEŞİRİLMEDİ. Genartta yaptık. çOK MEMMUN KALDIK.

seydahancer
8-02-09, 19:02
benimde cuma transferim vardı ama sadece göğüslerim ağrıyor bugün 3.gün ama bişey yok test günüm 18 şubat ve merakla bekliyorum daha ilk denemem inşallah hayırlısı ile gelir bebişim bu arada tek yumurtam döllendi

^ESRA^
10-02-09, 12:02
seydahancer
benimde cuma transferim vardı ama sadece göğüslerim ağrıyor bugün 3.gün ama bişey yok test günüm 18 şubat ve merakla bekliyorum daha ilk denemem inşallah hayırlısı ile gelir bebişim bu arada tek yumurtam döllendi
ler
canım mrb seninle tranfer tarihlerimiz ve sonucu öğrenme tarihimiz aynı tarihler umarım hayırlısı olur umarım emeklerimizin sonucunu alırız

caws_38
4-03-09, 14:03
merrhaba arkadaslar benımde 5.gun transferde kasıklarımda batmalar oluyor rahımdede kramplar gırıyor sızce durum ne merk edıyorum belırtıler cokmu erken acaba

caws_38
arkadaslar cevap yazarsanız sevınırım bu arada sızdede akıntı oldumu

ozlenozlem
caws canım merak etme böyle batma ve kramp oluyor. İçini rahat tut. Akıntıya gelince vaginal jel kullanıyorsan onday dolayı oluyor. Kafana takma, kendinide fazla yormamaya çalış. İnşallah mutlu haberler alırsın

ealsnas
4-03-09, 15:03
iclal
merhaba, ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak kimseyle yazışmıyordum.ben de sizlerden biriyim 2 yıldır anne olmak için uğraştık ama olmadı. tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavsinie başladık.bursa Acıbademde başladık transferin 8.günü çok heyecanlıyım ama hiç bir belirti yok 8 ocak test günüm. transferden sonra sizlerde ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsanız sevinirim......
Benim kasıklarımda batmalar olmuştu gögüs uclarım kararmıştı. Birde gögüsve kasılardaki damarlarım belirginleşmeye başladı. Hamile olduğumu öyle tahmin etmiştim. Tabi herkeste farklı belirtiler olabilir.

dorukk
4-03-09, 16:03
benimde bugün 6. günüm. kasıklarımda batmalar edt ağrısına benzer ağrılar ve hafifi bel ağrılarım var akıntımda oluyor.. bunlar beni etkilemiyor desem yalan olur aslında korkuyorum ya adet olursam die... inşallah hepimiz burdan hamileyizzz die bağırabilirizz...

shoksheker
4-03-09, 21:03
benim kasıklarımda batma ağrı filan olmadı arkadaşlar ben sadece idrarımın çok fazla su içememe rağmen koyulaştığından şüphelenmiştim şuan 7+1 iz hala kasıklarımda ağrı olmuyor akıntımda hemen hemen yok gibi

caws_38
5-03-09, 12:03
arkadaslar ılgınıze cok tesekkur ederım umarım hepımız hamıle olur bebeklerımızın dogacagı gunu beklerız bu arada bende cok korkuyorum acaba adetmı olcam dıye bu belırtıler yuzunden jel kullanmıyorum ıgne vurduruyorum transferın ılk gunlerınde bu belırtıler sasırtıyor

caws_38
5-03-09, 12:03
dorukk
benimde bugün 6. günüm. kasıklarımda batmalar edt ağrısına benzer ağrılar ve hafifi bel ağrılarım var akıntımda oluyor.. bunlar beni etkilemiyor desem yalan olur aslında korkuyorum ya adet olursam die... inşallah hepimiz burdan hamileyizzz die bağırabilirizz...
senınkı benden onceymıs sevgılı doruk sonucu bızlere mutlaka yaz olurmu ıdrar testı yaparsanda yaz kaydirigubbakcemile5

isis2
5-03-09, 14:03
selam kızlar benimde transferin 6.günü.çok belirgin olmamakla birlikte nadiren adet sancısı gibi bir sancı var.biraz çabuk yoruluyo gibiyim...karında şişkinlik ve gaz var tabi bunlar iğneden diye tahmin ediyorum.Allahtan hakkımızda hayırlısı

kinder
5-03-09, 15:03
selam kızlar
benim dün göğüslerim karıncalanmaya basladı..ve midem bulanıyo ağzımda su birikiyo resmen iğrenç bişe...acaba tuttumu ki??

dorukk
5-03-09, 15:03
caws_38
senınkı benden onceymıs sevgılı doruk sonucu bızlere mutlaka yaz olurmu ıdrar testı yaparsanda yaz kaydirigubbakcemile5
mutlaka yazarım sonucu canım. idrar testi yapmayı düşünmüyorum ama pazar günü eşimle beraber kanda baktırıcaz.o gün 10. gün oluyo.umarım erken değildir....