TEST

Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

segem
5-03-09, 15:03
meraba nevra benimde bu gün 6. günüm allah bizimle birlikte herkese yardım etsin sen ne ilaçlar kullanıyorsun

caykolik
5-03-09, 19:03
caws_38
merrhaba arkadaslar benımde 5.gun transferde kasıklarımda batmalar oluyor rahımdede kramplar gırıyor sızce durum ne merk edıyorum belırtıler cokmu erken acaba
canım sonunda kayseride olan birini buldum sen nerde yaptırdın kime gittin lütfen mesaj at ben fakülteye gidiyorum

caws_38
5-03-09, 20:03
kızlar sonuclarınızı mutlaka yazın olurmu bende bulantı falan yok kasık agrım ve rahımde kramplar var umarım adet belırtısı degıldır bıde tecrubelı arkadaslara soruyorum adet gunu gelmeden adet olunuyormu transferden sonra sevgıler

caws_38
caykolik
canım sonunda kayseride olan birini buldum sen nerde yaptırdın kime gittin lütfen mesaj at ben fakülteye gidiyorum
bende fakulteye gıdıyorum ama ozel doktorumda vardı ercan aygen sende ne gıbı belırtıler var sevgıler canım:içelim:

caykolik
caws 38 canım en kısa sürede mesajını bekliyorum

caykolik
canım benim doktorumda ercan aygen ilk defa deneyeceğim adetim başlayınca gidicem senin kaçıncı denemen

caykolik
canım senin yumurtar toplandıktan kaç gün sonra transfer oldu

caykolik
canım kusura bakma çevremde hiç t bebek yaptıran yok ilk olacağı için heyacanlıyım

caws_38
caykolik
canım kusura bakma çevremde hiç t bebek yaptıran yok ilk olacağı için heyacanlıyım
canım toplandıktan sonra gelısımıne gore koyuyorlar 3gun sonra transfer edıldı doktor bey cok ıyı emın olabılırsın sormak ıstedıgın seylerı sor cekınme senı anlıyorum

caws_38
arkadaslar bıde embrıyo kalıtesı dıye bısey var duymussunuzdur benımkı 3.kalıte embrıyo sızlerden 3.kalıte olupta tutan varmı lutfen cevap yazın

Angel...baby
5-03-09, 21:03
kızlar canlarım belirtilere takılmayın inanın benim hiçbelirtim yoktu cok normaldim hatta üzülüyodum tutmadı diye ama allaha şükür hamileyim inş. allahım en kısa zamanda istiyen herkese bu duyguyu yasatır.......

isis2
6-03-09, 08:03
segem
meraba nevra benimde bu gün 6. günüm allah bizimle birlikte herkese yardım etsin sen ne ilaçlar kullanıyorsun
canım ben folic acid ve coraspin kullanıyorum bi de progynex iğne..ya sen?

dorukk
6-03-09, 08:03
selam kızlar :KK43: çok moralim bozukk resmen adet ağrıları çekiyorum.adet sancısı çekiyorum.galiba olmadı yaaaa....deli gibi ağlamak istiyorum bugün transferden sonraki 8. gün. benim gbi adet olacağını sanıpta hamile kalan arkadaşlarımız oldumu nolur bana bi umut:KK43:(((

segem
6-03-09, 09:03
nevracım bende folıc asit ,elevit,coraspin, progneyx, kullanıyorum yalnız dokyorum 5. gün pregnnyl yapmamı istedi bende yaptım sonra 6. gün estrojen ve progesteron kanı verdim

caws_38
6-03-09, 10:03
dorukk
selam kızlar :KK43: çok moralim bozukk resmen adet ağrıları çekiyorum.adet sancısı çekiyorum.galiba olmadı yaaaa....deli gibi ağlamak istiyorum bugün transferden sonraki 8. gün. benim gbi adet olacağını sanıpta hamile kalan arkadaşlarımız oldumu nolur bana bi umut:KK43:(((
sevgılı doruk uzulme lutfen belkıde hamılelıktendır bende uzuluyorum bendede var agrılar benıde kotu dusunceye sevkedıyor ama uzulme allahtan umıt kesme allahımbuyuk test yap ıdrardan oda dogru cıkabılıyomus bazen sonucu mutlaka yaz adet olursanda:uhm:

kursatim
slm kızlar ben de pzt transfer oldum 5.gün transferi idi.2 embriyo konuldu.sadece regli olacak gibiyim başka da birşey yok kısmet artık..12 mart test günüm..

isis2
dorukk
ya sıkma kendini canım...İnşallah birşey çıkmayacak....:Saruboceq:
Hepimiz beklerken neler yaşıyoruz dimi çok zor bi süreç ama hayırlısı olumlu olacak inşallah..Olumsuz düşünme

dilarem
6-03-09, 13:03
dorukk
Ben varım dorukk,resmen adet agrısı yasadım,hatta adet günüme yakın kanamam bile oldu ama hamileymişim canım,transferin 11.günü adet oldum diye test yaptırdım,sonuc 234'tü.iNNNSALLAH HAMİLESİNDİR SEN DE:CüvCüv:

dilarem
caws_38
sevgılı doruk uzulme lutfen belkıde hamılelıktendır bende uzuluyorum bendede var agrılar benıde kotu dusunceye sevkedıyor ama uzulme allahtan umıt kesme allahımbuyuk test yap ıdrardan oda dogru cıkabılıyomus bazen sonucu mutlaka yaz adet olursanda:uhm:
Sen de üzülme caws arkadasım,adet agrısına benzer agrılar kac kişiye sorduysam genelde yasanıyor hamilelik öncesi.kaydirigubbakcemile3

caws_38
a.s.
dilarem
Sen de üzülme caws arkadasım,adet agrısına benzer agrılar kac kişiye sorduysam genelde yasanıyor hamilelik öncesi.kaydirigubbakcemile3
cok sagol arkadasımıcımı rahatlattın umarım bızde guzel haberler alırız cok tesekkur yumurta kalıtesı varmıs benımkı 3.kalıteydı ya senınkı yazarsan sevınırım

xBettyx
6-03-09, 21:03
merhaba arkadaşlar ben de transferden sonra bu belirtilere çok takıldım. 4. güne kadar kasık ve belağrısı vardı ama daha sonra hiçbir belirti kalmadı bu kez de niye hiç belirti yok diye üzüldüm ama bugün test yaptırdığımda değerim 23.47 idi. yarın testi tekrar edeceğim inş yükselir. Ama belirtilere takılmayın lütfen çok stres yaratıyor

sersev79
7-03-09, 06:03
dorukk
canım çoğu arkadaşımız zaten bu sıkıntıları çekiyor ben lavabodan çıkamıyordum aynen senin gibi düşündüm olmadı olmadı diye ağladım hep ama içimde minik kıpraşımlar hissettim yumurtlama dönemindeki gibi bel ve kasık ağrısıda cabası ve sonuç mükemmeldi ben 9. gün idrar testi yaptım çıktı ama bebeklerim 4 taneydi oyüzden erken çıktı sakın ha idrar testi yapıp çıkmadığında umutsuzluğa kapılmayın

caws_38
7-03-09, 15:03
sersev79
canım çoğu arkadaşımız zaten bu sıkıntıları çekiyor ben lavabodan çıkamıyordum aynen senin gibi düşündüm olmadı olmadı diye ağladım hep ama içimde minik kıpraşımlar hissettim yumurtlama dönemindeki gibi bel ve kasık ağrısıda cabası ve sonuç mükemmeldi ben 9. gün idrar testi yaptım çıktı ama bebeklerim 4 taneydi oyüzden erken çıktı sakın ha idrar testi yapıp çıkmadığında umutsuzluğa kapılmayın
canım senın bu mesajın bana nasıl umut oldu bılemezsın benımde 4tane embrıyo yerlestırdılerr umarım senın gıbı 4bebegım olur cok sevındım allah senı ve bebeklerını korusun bende bel agrısı var goguslerde falan hıc bısey yok sende varmıydı:lepi:

cherry09
7-03-09, 17:03
dorukk
sevgili doruk hiç olumsuz düşünme ben de iki gündür adet sancısı gibi ağrı çekiyodum çok korkmuştum ama normalmiş bak bugün 11. gün test sonucu çok şükür pozitif çıktı
iyi şeyler düşün arkadaşım iyi şeyler çağır hayırlısıyla senin de ii haberlerini alırız inşallah...:nazar:

dorukk
8-03-09, 05:03
sersev79
canım dün bende idrar testi yaptım bay belli olan ince ama kırmızı bi çizgi çıktıdelikafadulden.çok heyecanlandım ağladım ağladım ağladım allahım dedim nolur gerçek olsun rüya olmasın...sabaha kadar uyuyamadım...bugn eşimle gidip kan testi yaptırcaz benimde 2 transferim var acaba 2 side tuttumuki delikafadulden

dorukk
8-03-09, 05:03
cherry09
sevgili doruk hiç olumsuz düşünme ben de iki gündür adet sancısı gibi ağrı çekiyodum çok korkmuştum ama normalmiş bak bugün 11. gün test sonucu çok şükür pozitif çıktı
iyi şeyler düşün arkadaşım iyi şeyler çağır hayırlısıyla senin de ii haberlerini alırız inşallah...:nazar:
canım benimmmmm senide çoookkk tabrik edrim allahım inşallah kucağına almayıda nasip etsin......allahım gönlüne göre versin inşallahhh..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
bakalım bende bugün kan testi yaptırcam banda dua et olurmu hamişlerin duası kabul olur yayerimseniben

caws_38
8-03-09, 09:03
dorukk
canım benimmmmm senide çoookkk tabrik edrim allahım inşallah kucağına almayıda nasip etsin......allahım gönlüne göre versin inşallahhh..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
bakalım bende bugün kan testi yaptırcam banda dua et olurmu hamişlerin duası kabul olur yayerimseniben
sevgılı doruk lutfen sonucu cabuk bıze bıldır ama guzel olsun umarım yuzun guler kardesım allah gonlune gore versın bebıslerın sana sıkıca tutunsunlar dılegım :Saruboceq:

dorukk
8-03-09, 13:03
kızlarrrrr hamileyimmmmmm...10.gün sonucum 97.27....

isis2
8-03-09, 14:03
dorukk
heyoooo ne güzel... tebrikler doruk...Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. Ben de yarın test yaptırmayı düşünüyorum 10.gün oluyor

segem
8-03-09, 16:03
doruk gözlerim doldu çok mutlu oldum darısı hayırlı şekilde hepimizin başına sağlıkla kucağına alırsın inşallah:dance:

caws_38
8-03-09, 16:03
dorukk
doruk cok sevındım bendede adet sancıları var ama sıddetlı degıl senın agrıların sıddetlıydı sanırım cok korkuyorum adet olcam dıye bıde anı agrı gırıp gıdıyor sureklı degıl sendedemı oyleydı cok sevındım sana cuma test gunum nolur sende bana dua et korkuyorum adet olcam dıye offfff offff:Saruboceq:

shoksheker
8-03-09, 19:03
caws hiç korkma canım benim adet belirtimden başka hiçbirşeyim yoktu kesinlikte tutmadı dedim ama çok şükür tuttu şuan 7,5 haftalık hamileyim

emsalll35
8-03-09, 20:03
dorukk
tebrik ederim canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah darısı ütm bekleyen arkadaşlarımızın başına

caws_38
9-03-09, 10:03
shosker coksagol canım bana cesaret verdın allah bebegını kucagına almayıda nasıp etsın bana dua et arkadaslar test sonuclarınızı yazın lutfen belırtılerınızıde

caykolik
9-03-09, 11:03
caws_38
shosker coksagol canım bana cesaret verdın allah bebegını kucagına almayıda nasıp etsın bana dua et arkadaslar test sonuclarınızı yazın lutfen belırtılerınızıde
canım özelden görüşe bilir miyiz

dorukk
9-03-09, 16:03
caws_38
doruk cok sevındım bendede adet sancıları var ama sıddetlı degıl senın agrıların sıddetlıydı sanırım cok korkuyorum adet olcam dıye bıde anı agrı gırıp gıdıyor sureklı degıl sendedemı oyleydı cok sevındım sana cuma test gunum nolur sende bana dua et korkuyorum adet olcam dıye offfff offff:Saruboceq:
canım benim dularım seninle benim sadece adet ağrılarım vardı ve baya ağrılı şekilde ben kesinlikle olmadı diodum...allahımdan ümit kesilmezmiş..ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIM ÇOK ŞÜKÜR.......hala ağrılarım devam edio yarın 12. günüm inşallah 2 ye katlayacak allahımın izniyle sende bana dua et olurmu?

caws_38
10-03-09, 08:03
kızlar bugun 9gunum ve bazen adet agrısı seklınde kasıklarıma agrı gırıyor baskada belırtı yok goguslerımde hıc agrı falan yok benım gıbı goguslerınde agrı olmadanda hamıle kalan varmı test yapmaya korkuyorum bu yuzden ya yoksa dıye nolur bana bı umut:Saruboceq:

sefda
10-03-09, 09:03
kızlar benimde bugün 6.günüm benimde 3 gündür karnım ve belim ağrıyo,yinemi olmadı diye düşünüyorum korkuyorum,ilk denememde de kasıklarımda ve belim çok ağrımıştı sonuçta tutmadı,şimdi kasık da batmalar yok ama karnımda ağrı var adet ağrısı rahimde yani delircem yaaaa....

caws_38
11-03-09, 09:03
delikafaduldenarkadaslaaaaaaaaaar bugun ıdrar testı yaptım ve 1net 1tanede silik bı cızgı cıktı acaba hamılemıyım kanda yapılınca negatıf cıkma olasılıgı varmı sızce yoksa genellıkle dogrumu cıkıyor nolur bana bı umut bı cevap ALLAHIMA SUKURLER OLSUN ılk defa ıdrar testım pozıtıf cıktı umarım kandada oyle cıkar nolur bana bı umutdelikafadulden

cherry09
11-03-09, 10:03
caws_38
delikafaduldenarkadaslaaaaaaaaaar bugun ıdrar testı yaptım ve 1net 1tanede silik bı cızgı cıktı acaba hamılemıyım kanda yapılınca negatıf cıkma olasılıgı varmı sızce yoksa genellıkle dogrumu cıkıyor nolur bana bı umut bı cevap ALLAHIMA SUKURLER OLSUN ılk defa ıdrar testım pozıtıf cıktı umarım kandada oyle cıkar nolur bana bı umutdelikafadulden

canımm büyük ihtimalle hamilesin... benim de aynı olmuştuuu...idrar testinde silik çıkmıştı hemen kan testi yaptırmıştım sen de vakit kaybetmeden kan testini yaptır bence..şimdiden tebrik ederimma.s.

xxnilxx
canım ben 11. gün yapmıştım tüp bebekti silik çizgi çıkmıştı silik çıktıysa dediler hamilesin dediler ve hamileyim :)) senide tebrik ederimmm :nazar:

caws_38
cok sagolun arkadaslar umarım kan testımde pozıtıf cıkar dua edın nolur bugun 10.gun benım 2gun var kan testıne buradada kan testı yapan yer yok kucuk bı yerde oturuyoruz yanılma payı olmasın bazen kullanılan ılactanda pozıtıf cıkıyomusya ondan korkuyorum ALLAHIM SANA SUKURLER OLSUN SEN ISTEYEN HERKESE NASIP ETbana mesaj yazan herkestende allah razı olsunkaydirigubbakcemile3

xxnilxx
Allah tamamına erdirisin diyelim :))

sefda
arkadaşlar benimde 7.günüm bel ve karın ağrılarım vardı azaldı ama daha çok korktuğum belirti ortaya çıktı alt karından gürül gürül sesler geliyo her adet öncesi öyle olurum ben kan toplanıyo ozaman galiba ve şimdi ümitlerim tükenmek üzere bu son şansımdı.

nevin71
11-03-09, 12:03
Benim de 9.günüm bugün..
17 yumurtam toplandı ve 5 tanesi döllendi,biri yoluna devam edemediği için 4 tanesi transfer edildi.2 gün mümkün olduğunca yatarak istirahat ettim ama 3.gün sonrası ağır iş yapmasam da ayaklandım.
6.gün wc de peçeteye bulaşacak kadar pembe bir lekelenmem oldu.
İlk 1 hafta inanılmaz bir gaz,şişkinlik sorunum vardı,bugün daha rahatım,progynexi almayı devam etmeme rağmen,gaz şikayetim yok gibiydi bu sabah.İlk bir hafta deli gibi yemek yediğimi hatırlıyorum,mütemadiyen birşeyler istiyordu canım,bugünse ilacı tok karnına almam gerektiği için zoraki atıştırdım neredeyse.
7.gün akşamı dayanamayıp şu 1 haftada sonuç veren ultra hassas testlerden yaptım ama silik de olsa çizgiyi görememiş olmak beni üzdü,erken testlerin psikolojiyi kötü etkilediğini bildiğim halde merka işte...
neyse,netice itibari ile son 3 gün ama ne göğüslerimde bir farklılık var ne de göze çarpabilecek başka bir belirtim.
2 gündür adet dönemimde olan bel ağrılarım şiddetli,biliyor musunuz korkuyorum...aşılama denememiz de negatif sonuçlanmıştı birkaç ay önce ve ne çok ağladığım geliyor aklıma.
dua edin ne olur,benim dualarım da hep sizinle.......:Saruboceq:

caws_38
11-03-09, 13:03
nevin71
Benim de 9.günüm bugün..
17 yumurtam toplandı ve 5 tanesi döllendi,biri yoluna devam edemediği için 4 tanesi transfer edildi.2 gün mümkün olduğunca yatarak istirahat ettim ama 3.gün sonrası ağır iş yapmasam da ayaklandım.
6.gün wc de peçeteye bulaşacak kadar pembe bir lekelenmem oldu.
İlk 1 hafta inanılmaz bir gaz,şişkinlik sorunum vardı,bugün daha rahatım,progynexi almayı devam etmeme rağmen,gaz şikayetim yok gibiydi bu sabah.İlk bir hafta deli gibi yemek yediğimi hatırlıyorum,mütemadiyen birşeyler istiyordu canım,bugünse ilacı tok karnına almam gerektiği için zoraki atıştırdım neredeyse.
7.gün akşamı dayanamayıp şu 1 haftada sonuç veren ultra hassas testlerden yaptım ama silik de olsa çizgiyi görememiş olmak beni üzdü,erken testlerin psikolojiyi kötü etkilediğini bildiğim halde merka işte...
neyse,netice itibari ile son 3 gün ama ne göğüslerimde bir farklılık var ne de göze çarpabilecek başka bir belirtim.
2 gündür adet dönemimde olan bel ağrılarım şiddetli,biliyor musunuz korkuyorum...aşılama denememiz de negatif sonuçlanmıştı birkaç ay önce ve ne çok ağladığım geliyor aklıma.
dua edin ne olur,benim dualarım da hep sizinle.......:Saruboceq:
sevgılı arkadasımkorkma erken yapmıssın testı ben bıle kesın bakamıyorum silik cizgiyi gormeme ragmen kan testı yaptırcam umarım hepımız hamıleyız dıye bagırabılırız uzulme sonucunu bıze yaz:Saruboceq:

nevin71
11-03-09, 13:03
Kardeşim,sağol....
Bazen duygular mantığın önüne gçiyor biliyorsun,beklemek gerektiğini bildiğimiz halde, ne bileyim işte duygulara yeniliyoruz işte ve meraka tabii....
sonuc için cumartesi gideceğim merkeze, mutlaka yazarım.
Bugün iziliydim,sitede zaman geçirmek için ilk defa bu kadar zamanım oldu:KK46:
bu transfer sürecini geride bırakanların tecrübelerini okumak iyi geliyor, belirtileri mukayese ediyor insan ister istemez ama kendisini anlayan birini görmek,dost bir ses duymak gerçekten iyi geldi,sağol...
Tüm yüreğimle duacıyım sana .Hepinize,hepimize...

caws_38
12-03-09, 14:03
DORUKK kardesım sesın cıkmıyor noldu test sonucun ıkıye katladımı umarım oyledır bebıslerın sana tutunmustur merak edıyorum lutfen yaz ALLAHIM SEVINCLERIMIZI BOSA CIKARMASIN :nazar: :nazar:

dorukk
12-03-09, 16:03
caws_38
DORUKK kardesım sesın cıkmıyor noldu test sonucun ıkıye katladımı umarım oyledır bebıslerın sana tutunmustur merak edıyorum lutfen yaz ALLAHIM SEVINCLERIMIZI BOSA CIKARMASIN :nazar: :nazar:
canım benim aslında konu bile açtım bunla ilgili ama dikkatini çekmemiş demkki evet pozitif sonucumu aldım 12. gün 308 değerim.hastanede önce negatif deidler ban 0.5 çıktı değrim. sonra ben ortalığı ayağa kaldırınca makinanın ağrızalı olduğunu öğrendik...yani sizlerde dikkatli olun ben iiki 10. gün yapmışım ilk testimi. yapmamış olsaydım negatif sanıp eve gelecektim bide eğerki idrar testinde çıkıosa bilinki gerçekten pozitif....benim başıma gelen umarım sizlerin başına gelmez ben çok zor anlar geçirdim salı günü...allahım hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın benim ilk randevum çarşamba günü bakalım kaç kesemiz var?:CüvCüv:

caws_38
12-03-09, 18:03
dorukk
canım benim aslında konu bile açtım bunla ilgili ama dikkatini çekmemiş demkki evet pozitif sonucumu aldım 12. gün 308 değerim.hastanede önce negatif deidler ban 0.5 çıktı değrim. sonra ben ortalığı ayağa kaldırınca makinanın ağrızalı olduğunu öğrendik...yani sizlerde dikkatli olun ben iiki 10. gün yapmışım ilk testimi. yapmamış olsaydım negatif sanıp eve gelecektim bide eğerki idrar testinde çıkıosa bilinki gerçekten pozitif....benim başıma gelen umarım sizlerin başına gelmez ben çok zor anlar geçirdim salı günü...allahım hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın benim ilk randevum çarşamba günü bakalım kaç kesemiz var?:CüvCüv:
:nazar:canım cok sevındım allah tamamına erdırsın bende ıdrar testı yaptım pozıtıf ama korkuyorum kanda cıkmazsa dıye cunku hıc bı belırtı yok hamılelıge daır sende varmı bıde goguslerımdede degısıklık yok sendde durum ne bugun 11.gun 1-2damla kahve rengı leke geldı korkuyorum adet olcagıma daırde bısıy yok napcam ben ALLAHIM.umarım ıdrar gıbı kanda pozıtıf olur dua et.ALLAHIM SENI VE BEBISLERINI KORUSUN:nazar::nazar: