TEST

Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

yesmel
21-05-08, 21:05
ozlemania
valla mı?? alla alla :S ciltten cilde değişiyo demek bugun ben yine aldım kulalnıyorum bakalım eed taa içine surduysen hehe :p bende de ilk kullandıgımda öle olmuştu. bak ben mesela şimdi dizaltı bacaklarıma sürdüm öle yazıyorum buraya. az sonra spatulayla alacam.
ya şu lanet epilasyon aletiin kullanacam da çok acıtıyo bu pratik geliyo :a015:
sanırım kıl yapılarımız farklı. :S ben bacaklarıma da yapmıştım o da 2 gün sonra hepsi çıktı.:çok üzgünüm: ağda yapıcam artık.

ozlemania
22-05-08, 16:05
yesmel
sanırım kıl yapılarımız farklı. :S ben bacaklarıma da yapmıştım o da 2 gün sonra hepsi çıktı.:çok üzgünüm: ağda yapıcam artık.
kıl yapısından da eed olabilirbenneyaptımki

ne dicem hani ada yapacaksın ya buraa yaz olurmu agda yaptıktan sonra senden haber beklicem ne kadar acıttı ne kulalndın pudra vs kullandınmı felan. benim bacaklarda daha cıkmadı pazar yada pazartesi yavas yavas görünür bende de. CADIARZU

kisstherain
2-06-08, 21:06
eldiven kullanan arkadaslar malum bolgeyi alirken kac dakkanizi harciyorsunuz?? ben bacaklarimda denedim ama yarim kaldi tamamlayamadim. cok vaktimi aliyor nedense. onun yerine veet soguk agda mi kullansam napsam :uhm: hassas bolgeler icin ozel paketi varmis normaline gore daha ufak..

fOrever lOve
3-06-08, 12:06
Bende kuaförde aldırmak istiyorum ama utanıyorum ya..kendim başa çıkamam ağdayla falan biliyorum..bide 13 ünde düğünüm var kesin gitmem lazım ya....ama çok utanırım ben, bide acıtırsa oturup ağlarım orda...hiç dayanıklı değilim ne yazık ki..ne yapçam ben ya...

snowdrop
3-06-08, 12:06
:teytey:canım bende senın gıbıydım çok utanırdım açamam dıyodum ınsan mucbura kalınca oyle bır açıyokı ,kuofore gıt derım ben evde ağdaymıs ,makınaymıs hıç ugrasma,5 dk da ıslem tamam ıçın huzur doluyor oooh pamuk gıbı hadı hıç durma kooosss

fOrever lOve
3-06-08, 13:06
Kızlar kuaförde aldırmaktan vazgeçtim..kimseye açamam valla...tuhaf geliyo bana...annem ne güzel makineyle alıyo 10 dk.sürmüyo bile ben makineyle alamam belki ama pudralı sir ağda alıcam bitane kendime acırsa acısın...zaten hep rahatsız oluyorum jiletle almaktan..hele evlendikten sonra kendime saygı açısından...hemde kocişim beni hep temiz olarak görsün..dimi ya..acı da neymişş

aeben
4-06-08, 21:06
asilkadın
Bir kadının diğerbir kadına cinsel bölgesini -sağlık dışında- göstermesi haramdır.Siz her ağdaya gittiğnizde bir harama giriyorsunuz. O kadın tuttu sizin cinsel organınızın bir özelliğini birine söyledi o da tuttu kocasıan söyledi mazallah zina etmiş kadar olur. Özelliklede bu işi yapan müslüman olmayanlara göstermek ise başlı başına günah..Biraz bilinçli davranalım.
Kendimiz evde yaparsak elimiz alışır zamanla,kolay kadın olmayalım lütfen...
aynen katılıyom bacıma.

istem
4-06-08, 22:06
Valla kim ne derse desin ameliyat eldiveni kesin ve temiz çözüm.hem daha az acı hissediyorsun hemde hiçbiryerin yapışkan olmuyor :)

yagmur_tanesi
5-06-08, 07:06
katılıyorum arkadaşım ben öyle bir şeyi hiç düşünmedim düşünememde hem utanırım sanki:eek: ne bilim 3 saatte sürse 5 saatte sürse acısada kendim yaparım:kahve::enbuyukkk:

EU1
5-06-08, 19:06
yaa kızlar sürün emla kremi,ardından da sir ağdayı sürün, yapıştırın ağda bezinizi çekin mis gibi oluyor....

thor
8-06-08, 18:06
şu ana kadar bikini bölgemi hiç kökünden al(a)madım :1no2: ağdayı sarkar diye yapamadım, epilatör de aşırı derecede acıtıyor :bbo: tıraş yöntemiyle idare ediyorum şimdilik ama hem pürüzsüz olmuyor hemde bir iki gün içinde yeniden çıkmaya başlıyor :bbo: ama evlenince ne yapacağım ben :sm_confused: lazer epilasyona param yok zaten babamdan da hayatta böyle birşey için para isteyemem.. sizin bunlardan başka kökünden alan ve fazla acıtmayan yöntemleriniz yok mu kızlar?? (bir de ağda gerçekten sarkıtıyor mu deriyi çünkü ondan başka seçeneğim yok gibi gözüküyor bu durumda..) :a015:

pink_panther
8-06-08, 19:06
kızlar koltukaltımı lazer yaptırıyom ama en önemlisi bikni bölgesi ben napcam? :çok üzgünüm: utanıyorum lazer yaptırmaya yaniş açmaya

b14081976
8-06-08, 19:06
Kızlar ağda yapmadan bikini bölgesine acıyı hissetmemeniz için krem falan sürülüyormuş böle birşey duyan varmı varsa kremin adını bilen yazabilirmi lütttfeeennnŞeniz

ayca_newmoon
10-06-08, 08:06
ağda ilk 3 seans kadar acıyo ondan sonra acıyı pek hissetmiyosunuz azalmaya başlayınca öyle mutlu oluyosunuz ki anlatamam ben kuföre gidiyorum 10 dakika bile sürmüyo alması

CuKuLaTa
10-06-08, 08:06
b14081976
Kızlar ağda yapmadan bikini bölgesine acıyı hissetmemeniz için krem falan sürülüyormuş böle birşey duyan varmı varsa kremin adını bilen yazabilirmi lütttfeeennnŞeniz
Emla kremi diyolar canim. Burdan bakabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/acisiz-epilasyon-emla-krem-t47081/index.html yerimseniben

hayal gözlü
10-06-08, 09:06
ben ağdayla alıyorum bi süredir son yaptığımdada çok acıdı :KK43:,
bu kez dediğim gibi cansız sanki bakacağım bu kez ne kadar acı olcek :),
şuda var acı oluyo ama sonuç ii geç geliyo vs.
bende başkasına açıp aldıramam o yüzden kendim cebelleşiyorum :)
hamam otu diye birşey var krem gibi oda kötü kokuyormuş ve kökten değil yüzeyden temizliyormuş,aynı jilet gibi geri sert geliyormuş teyzem yıllardır kullanıyo ne azalma var ne ii bi değişiklik.
ameliyat eldivenide ii yöntem kızlar bilginize,
amma konuştum ha,sevgiler...

Yasminem
10-06-08, 11:06
asusi
ben zaten onlarla yapmaya çalıştım,çok zorlandım:1no2:
Bu kartuşlar paket bölgesi için değil arkadaşlar, çok tahriş olur. Ayrıca oraya sir ağdanın kazan olanını kullanın yani kağıtsızı kağıt herzaman tahriş eder. Yapmayı bilmeyeni ise rezil eder :teytey: kartuşu hassas olanlar özellikle kağıt kullanmayın orda...

YAREN&YAREN
10-06-08, 12:06
Kizlar Ya Bende Ilk Defa Sir Ağda Yaptim Ama Koltukaltim Ve Malum Bölgem Kabuk Bağladi Ya çok Kaşiniyo 2,5 Ay Sonra Düğünüm Var Koltuk Altium Simsiyah Geçermi Acaba Kendi Rengine Gelirmi Neden Oldu Acaba Bu Ya Böle Olanlar Varmi Aranizda Kizlar....

hersey_eskir
10-06-08, 19:06
hazır agda bantları cok rahat ben kullanıyorum ama acısına dayanamıyorum sorun bu :))

zeliş82
bende makineyle alıyorum vallaa fazlada acımıyo alışıyo insan hemde kıllar geç çıkıyo nerdeyse 20 gün falan yani tertemiz

hersey_eskir
ben dayanamıorum yaaa hem utanırım ben olee baskasına aldırmaya hemde ztn huysuzlugumdan almazz kapa cenenı der ceker gıder hahaha

YAREN&YAREN
11-06-08, 05:06
Kizlar Koltuk Altini Alirken Gerdirin Diyolar Ya Nasil Gerdiyorsunuz Ya

hersey_eskir
11-06-08, 11:06
ameliyat eldiveniyle nasıl yapılıyo ya tek tek mi ugrasılırmı ayol onla

MyWorLd
11-06-08, 12:06
sir ağdayı teninizin kaldırabileceği kıvamdaki sıcaklıkta sürüyorsunuz ve çok donmadan çekiyorsunuz çok donduğu zaman tam bir eziyete dönüşür...

hayal gözlü
11-06-08, 13:06
cizgmdn_cikartmayn_beni
ameliyat eldiveniyle nasıl yapılıyo ya tek tek mi ugrasılırmı ayol onla

tuttuğun miktara bağlı tek mi çiftmi guzuuuum:roflol:
acı parsel parsel oluyo ondana.s
Şeniz tatlım...

hayal gözlü
cizgmdn_cikartmayn_beni
ben dayanamıorum yaaa hem utanırım ben olee baskasına aldırmaya hemde ztn huysuzlugumdan almazz kapa cenenı der ceker gıder hahaha
bende başkasına açamayacağım için kendi kendime eziyet ediyorum:roflol:
ya utanmak bi yana hem yapana hem yaptırana çok günah...

BeyzaNur-HH
bende 4 senedir kuaforde aldiriyorumm cok iyi oluyo valla azaldidaa KUAFORE GITMEDEN ONCEDE AMELIYAT ELDIVENI KULLANIYORDUMM :enbuyukkk:

chantyclarie
kızlarr
ben 19 yaşımdayım ve şu ana kadar 1 kez bile ne jilet ne tüy dökücü kullandım
kendimi bildim bileli sir ağda kullanırım
artık hiç acı hissetmiyorum
yanlız kavanozda satılan naturel sirli ağdalarla bi ara başım beleya girmişti.. işi çok iyi bilmeniz gerekiyo derinin soyulup kabuklanmaması için
o yüzden yaklaşık 3 yıldır sirli el ağdaları var onlardan kullanıyorum çok rahat ve kesinlikle soyulma yanma problemi yok
kalıp şeklinde satılıyo benim annem kuaför o yüzden bütün çeşitleri bilio en iyisi bence bu

gece
hemen bugun emla kremını alıcam ve jılete sonnnnnnn

hersey_eskir
hayal gözlü
bende başkasına açamayacağım için kendi kendime eziyet ediyorum:roflol:
ya utanmak bi yana hem yapana hem yaptırana çok günah...

günah mı gercekten bilmiyordummm...ztn yaptırmadım hıc ama ewlenırken napcas gunahsa..fisfisfis

hersey_eskir
cnm bayan goruyo ama sonucda annem fln alıoodu bnmkını bende bı kere arkadasımın almıstım gunaha gırdık demekkı tuh bee

hersey_eskir
11-06-08, 15:06
töbe bir daha ne bana ne baskasınaa yok yok yok kalsın aman bunca gunahımız war ztn bırde bunun gunahına gırmeyelım allah gunahlarımızı affetsın cumlemızın

EU1
şöyle hiç acıtmayan bi yöntem olsa yaa

hersey_eskir
jilet ama oda cok zararlı......

pink_panther
Kızlar akıl var mantık var ne diye kuaföre gidiyorsunuz anlayamadım? Her ay her ay kuaföre açılır mı hiç kafamçokkarıştı Hiç mi utanmıyorsunuz?
Onun yerine gidin lazerciye açın. Çok daha mantıklı 5seansta kurtuluyosun ömür boyu...Şahsen kuaföre gideceğime lazerciye açarım daha iyi. Lazeri düşünüyorum ama onada cesaretim yok.Koltukaltım 2seansta %20kaldı. Yani malum bölgemde bu kadar abuk azalacaksa lazer en mantıklısı ama nasıl açarım :1no2:

Yasminem
11-06-08, 17:06
YAREN&YAREN
Kizlar Ya Bende Ilk Defa Sir Ağda Yaptim Ama Koltukaltim Ve Malum Bölgem Kabuk Bağladi Ya çok Kaşiniyo 2,5 Ay Sonra Düğünüm Var Koltuk Altium Simsiyah Geçermi Acaba Kendi Rengine Gelirmi Neden Oldu Acaba Bu Ya Böle Olanlar Varmi Aranizda Kizlar....
Yarencim sir ağda yaparken yakmışsın cildini belli, o siyahlık geçmiyor. Benim arkadaşımda yaktı hala koltuk altı siyah... Bu arada bir ömür boyu mutluluklar:teytey:

YAREN&YAREN
12-06-08, 05:06
yasminem
yarencim Sir Ağda Yaparken Yakmışsın Cildini Belli, O Siyahlık Geçmiyor. Benim Arkadaşımda Yaktı Hala Koltuk Altı Siyah... Bu Arada Bir ömür Boyu Mutluluklar:teytey:
Sağol Canimda Benimkisi Yanik Değil şimdi Soyulmaya Başladi Derisi Fazla Gerdiremediğimden Olmuş Herhalde Canim Bişey Daha Sorucam Kizlar Size şimdi Derisi Kalkmaya Başladi Bunun Hafta Sonu Kalan Killar Var Onlari Alsam Bi Zarari Olurmu Ya....

hayal gözlü
12-06-08, 09:06
cizgmdn_cikartmayn_beni
günah mı gercekten bilmiyordummm...ztn yaptırmadım hıc ama ewlenırken napcas gunahsa..fisfisfis

evet tatlım günahmış,teyzemin kızı güzellik uzmanı o almıyor yanında çalışan kılarada aldırmıyor bende ondan duymuştum araştırdım öleymiş,
ya kendin yapınca gayet güzel temiz oluyor evlenirkenden sonrada gene kendimiz yapacaz nası yapcaz canımcım:roflol::roflol
Şeniz

fisneli.browni
28-06-08, 09:06
PEKİ KIZLAR KUAFÖRDE BİKİNİ BÖLLGESİNE AĞDA YAPTIKLARINDA HERHERİNİ TEMİZLİYOLARMI ÇOK HASSAS BÖLGELER WAR ACIMIYOMU AY NE CESARET KORKMUYOMUSUNUZ :1shok::1shok:

fisneli.browni
28-06-08, 17:06
:1shok::1shok:................................................

bisquit
28-06-08, 17:06
istem
Valla kim ne derse desin ameliyat eldiveni kesin ve temiz çözüm.hem daha az acı hissediyorsun hemde hiçbiryerin yapışkan olmuyor :)
ameliyat eldiveniyle alınca ne kadar süre temiz kalıyo...yani kökten mi alıyo?
ve dudak kısımlarını da alıyo musunuz dr eldiveniyle....yoksa sadece üst bölgeyi mi alıyosunuz?

ipekBLN
28-06-08, 22:06
RedRose
gel ben seni cesaretlendireyim benimde zamanında sevgilim cesaretlendirmişti benim kuaföre götürürüm hiçte utanmazsın kadın alışık çünkü sende bi kere gitmeyle alışırsın bende asla açmam diyordum sende izmirdesin bana yakınsan seninle gelirim canım benim kuaföre
redrose senin kuaförün nerede? adresini versene :eek:

bisquit
29-06-08, 07:06
ameliyat eldiveniyle alınca ne kadar süre temiz kalıyo...yani kökten mi alıyo?
ve dudak kısımlarını da alıyo musunuz dr eldiveniyle....yoksa sadece üst bölgeyi mi alıyosunuz?

Mine
29-06-08, 07:06
ağda diyince irkildim birden hep aynı seyı yasıyorum zaten aylardır yapıyorum ama hiç alışamadım her ay korkuyla elim ayağım titreye titreye başlıyorum çok canım acıyo eldivenle hayatta cesaret edemem herhalde

fisneli.browni
29-06-08, 08:06
aslı-x
PEKİ KIZLAR KUAFÖRDE BİKİNİ BÖLLGESİNE AĞDA YAPTIKLARINDA HERHERİNİ TEMİZLİYOLARMI ÇOK HASSAS BÖLGELER WAR ACIMIYOMU AY NE CESARET KORKMUYOMUSUNUZ :1shok::1shok:
kızlar kuaföre gidenlerinden cwp bekliyorumCADIARZU:uhm:

izmirliii
çoğu kişi artık kuaförde aldırıyo ben de utanıp gidemeyenlerdenim:1no2:

Mine
ASLICIM
Evet Ertemiz Oluyor Düğünümde Yaptirmistim Ve Yine Canim Cok Yanmisti
Korksanda Yapmak Zorundasin Jilet Pis Bi Olay çünkü

edda1985
kızlar bende gğzellik salonunda almayı düşüyomda şey sorcam direk açıyormusun kuaföre doğru ben utanırım nasıl yapıyo yani.. birde her tarafını alıyormuuu?? yani sadece üstümü derinlere dalmadanmı alıyorr nasıl oluyorr

fisneli.browni
ayyy ama çok acır senağlamabn ewde alıyorum ağdayda ama etfafını, bayılırım bikere deniyim dedim bezi çekemedim kopar dieeeesenağlamasenağlamasenağlama

Esra
6-07-08, 19:07
caaaaarrrt diye alıyorum ben valla