Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

UfuruktenPrenses
31-10-07, 00:10
kesinlikle ağda!
evde toplasan 10-15 dk alıyor.uzun süren temizlik hissi yumuşacaık bir ten!
ya da alıştım rahat geliyor bana..
ama eldiven işinide çok öven arkadaşım var!

grafiker17
31-10-07, 12:10
Arkadaşlar ben en sonunda bikini bölgemi jilet yapmaktan kurtuldum...Soğuk ağda bantları ile alıyorum...Sizlere sormak istediğim şey sir ağdanın normal ağda gibi kılları beslemediğini yıllar geçtikçe azalttığını duymuştum..Acaba aranızda soğuk ağda bantı kullanan varmı???Bu ağda türleri sir ağda gibi azaltırmı???Azaltmazsa hiç kullanmayayım boşu boşuna...
Bilgi verirseniz acil sevinirim...Şimdiden teşekkürler...
fisfisfis

yagmur_su
31-10-07, 12:10
ben güzellik salonunda çalıştım 5 yıl ve ağdamı arkadaşlarım yaptı okadar rahat oluyoki canınız hiç acımıyor sir agda olduğu için zamanla azaltıo yani seyrekleşiyor gerçekten sir agda işe yarıyo yani.ama oakdar sir agda yaptırdım işten çıktım evlendim ve kuaföre gitmeye zaman olmadığı için evde jilet yaptım artık jilet yapıom ama kusför arkadaşım olamsa kesinlikle yabancıya gidipte açamam.artık hamileyim mecbur tekrar gidicem arkadşıma.

cranky
5-11-07, 20:11
(: Duygu :)
Ben de kuaföre falan gidemem yani evlenince nolcak hiç bilmiyorum ya şimdiden alışmak lazım fisfisfis
Canım soğuk bantları ben bi kez bacağımda denedim ama yapamadım galiba hava da sıcaktı yapış yapış oldu...Merak ettiğim soğuk ağda daha çok acıtıyor diyorlar sen özel bölgeni nasıl alıyosun ki onla?laelaelaelaelae
güzelim bende kuaföre gidemeyenlerdenim.yaklaşık bir senedir falan makineyle alıyorum.tabi acısını azaltmak için emla kullanıyorum.ama elim mahkum güzelim şimdi olmasada hamile kalınca tıpış tıpış gideceğim kuaföre.o zaman utanmam herhalde nasılsa doktora kaç kere açmış olacağım.alışırız....:Roflol::Roflol:

nAz...
5-11-07, 21:11
canlarım benke kesinlikle kuaföre gitmelisiniz. ben ilk kez gittim geçen ay. hala alıncak kadar uzamadılar, belki bu biraz benimtüy yapımla alakalıdır. ama çok pratik bişey, 1 saatte komple bacak, koltuk altı ve bikini bölgesi bitiverdi. biraz tedirgin olurrsunuz ve biraz da acıyo Ama sonuçta pampam bi vücudunuzun olacağının dülşününce insan her şeye katlanıyo. bence denweyin derim. zatwen ben üniversitedeyim, yurtta kaldığım için de ağda yapması sorun oluyor .benim tek derdim batıklarla. onu da artık öyle kabullenmekgerekiyo. tevsiye ederim yani kuaföre gidip aldırmanızı. haydin öptüm sizleri

coyness
5-11-07, 22:11
ezgip
darısı başıma yaaa...ben biraz makina ile almıştım ama dayanamıyorum kıvranıyorum ya çok acıyor....

nasıl dayancamki ağda acısına...şu genital bölgeyi bi halletsem süper olcak....
makina ve orası inanmıyorumm yaa:1shok::1shok::1shok: nasıl alıyorsun kız acayıpppppp acıyor makına ile bence agda ıle al daha iyi

coyness
ezgip
ya almayı denedim 2-3kez herseferinde bıraktım çünkü dayanılmıyor etimi koparıyolar sanki...
ağda daha çok acıtır gibi geliyor...tatlicadiarzu
yok kız makine gıbı delisi yok bu işlerdetatlicadiarzu agda makınaya oranla daha az acıtıyor o bölgede. off off hepsı acıtıyor. bana emla memla da vız gelıyor.agda yapmak ıcın genel anestezı yapcam ınankıtatlicadiarzu

coyness
veet tuy dokucu ama artık sıkayım dısımı alayım dıyorum cesaret edemıyom hep bı dahakı sefere kalıyor

coyness
ezgip
ağda yaptrdnmı hiç
agda sanırım 1 yada 2 kez yapmaya calıstım yarım yamalak kaldı. yalnız sunu kesfettım. sesunun sırlı ılık agdası normal cam sakızı agdadan daha az acıtıyor neredeyse %50 %50. bizzat denedım cunku. ve kendı basıma daha becerebılıyorum. bakalım onla denıcem bı cesearetımı toplasam

coyness
ezgip
offf bi kuaföre gidebilsek harika olur yaaa...başa çıkılmıyor böyle...
öle herkes cok rahat 10 dak şip şak dıyor ama ne bılım ben utanırım yaa hem gunah. her yerler meydanda:eek:

oykumruyam
8-11-07, 08:11
ben normal ağda yapıyorum sir ağda zor oluyor kuaföre de açamam
normal ağdayı küçük küçük alanlara yaparak yarım saatte hallediyorum

grafiker17
8-11-07, 11:11
(: Duygu :)
Ben de kuaföre falan gidemem yani evlenince nolcak hiç bilmiyorum ya şimdiden alışmak lazım fisfisfis
Canım soğuk bantları ben bi kez bacağımda denedim ama yapamadım galiba hava da sıcaktı yapış yapış oldu...
Merak ettiğim soğuk ağda daha çok acıtıyor diyorlar sen özel bölgeni nasıl alıyosun ki onla?laelaelaelaelae

Kuaför arkadaşım olduğu halde ben utanırım yaa gidemem açamam öyle yakın arkadaşım olsa bile :eek:
Şu bikini bölgemdeki kıllardan nasıl kurtulurum acısız diye çok araştırdım ve çoğu insan bana operasyon eldivenleri ile al dedi...Bütün cesaretimi toplayıp operasyon eldiveni ile aldım bir süre sonra ztn uyuşuyor ama heryerini alamadım işte...Ve soğuk ağda bantı ile denedim yapıştırıyorsun ve bir cesaretle çekiyorsun ztn ilkinde uyuşuyor hemen...Sonrası kolay ztn...

Umarım sizde başarılı olursunuz arkadaşlar...
Ağda ile tam alamamışsanız hemen operasyon eldivenini deneyin...o yapışkanlık ile operasyon eldiveni ile daha rahat kullanabilirsiniz...

Şeniz Kolay Gelsin güzeller....Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak kolay olduğunu zannetmiyorum ztn...

zeytingözlüm
cesaret arkadaşlar biraz cesaret. bende sizin gibiydim çok utanırdım ama 2 yıl önce jiletten bıktığım ve kendim yapamdığım için nihayet cesaretimi toplayıp ağda salonuna gittim ve şlimdi çok memnunum.

zeytingözlüm
ama lütfen bazı hijyenik kurallara dikkat edilen yerleri tercih edin
YOKSA ÇOK CİDDİ HASTALIKLAR KAPABİLİRSİNİZ

1- MUTLAKA YENİ AÇILAN BİR ELDİVEN KULLANILMALI
2-YATAĞA SERİLEN TEK KULLANIMLIK ÖRTÜ DEĞİŞMELİ
3- DENEYİMLİ KİŞİLERE YAPTIRIN

Calma
9-11-07, 16:11
başkasına açamayan arkadaşlarım...jiletle falan başa çıkamazsınız ömür boyu bir an önce sir ağdaya başlamalısınız ki azalsın bir an önce...ben de çok korkuyordum ama bir gün cesaretimi topladım ve normal ağdayla her tarafını aldım bir sonrakinde korkum geçti zaten sir ağda kullandım ve bikaç kulanmada bile tüyler zayıflıyor ve acı daha az oluyor...Sadece bi kereliğine cesaret etseniz zaten sonrası geliyor kızlar ya o kadar da çok acı birşey değil...nelere katlanıyoruz buna mı katlanamicaz hem sonunda tertemiz olcek heyerimseniben

CaRMiN
9-11-07, 17:11
Walla ben emlayı yıllar önce keşfetmiştim zaten, ama kendi çilemi kendim çekiyodum.. Sonra bi güüün yeter dedim. Giitm kuaföre. Yıllardır gittiğim biyer,kız arkadaşım gibi artık ama çoook uatndım. Sonra kız sağolsun bana öyle şeyler anlattı ki, utanacak bişe olmadığına karar verdim. Zaten bi peçete veriyo kapatıyosunuz her yerini, alacağı bölgeyi azar azar açarak alıyo. Utandığımı ve korktuğumuda bildiği için beni koyu bi sohbete soktu.. Sonra baktım ellerini siliyo, bana yağ falan veriyo.. Nooldu dedim, bitti dedi.. nası yani,her yerini aldın mı dedim.. oooo uyu sen uyu dedi..
Sonra eve gittim, aynaya baktım, hakkaten almış heryerini.. 10 dakika sürmüyo walla..
şimdi sürüyorum kremimi,kapatıyorum folyoyla,gidiyorum kuaföre,tuvalette temizliyorum kremi,cırt cırt iki dakkada bitiyo..
Yinede hala biraz utanıyorum ama inanın çektiğimiz çileye değmiyo yani..

laluz1984
carmin krem sürüyorum demişsin tam anlamadım ne kremi buu

Pamuk
cotton candy
başkasına açamayan arkadaşlarım...jiletle falan başa çıkamazsınız ömür boyu bir an önce sir ağdaya başlamalısınız ki azalsın bir an önce...ben de çok korkuyordum ama bir gün cesaretimi topladım ve normal ağdayla her tarafını aldım bir sonrakinde korkum geçti zaten sir ağda kullandım ve bikaç kulanmada bile tüyler zayıflıyor ve acı daha az oluyor...Sadece bi kereliğine cesaret etseniz zaten sonrası geliyor kızlar ya o kadar da çok acı birşey değil...nelere katlanıyoruz buna mı katlanamicaz hem sonunda tertemiz olcek heyerimseniben
yok canım ya ben bi kere almaya kalktım ağdayla bayılıyodum kendimden geçtim resmen o yüzden de cesaret edemiyorum ama şu emlayı deniycem yakın zamanda...

CaRMiN
9-11-07, 18:11
laluz1984
carmin krem sürüyorum demişsin tam anlamadım ne kremi buu
EMLA canım.Uyuşturucu krem.

laluz1984
9-11-07, 19:11
hmmm saol canımm

YaŞaMm
9-11-07, 22:11
sir ağda daha çok canımı yakıyor ve karartıyor benim cildimi ben normal ada ilealıyorum almadan önce canım daha az acısın diye soğuk su ile yıkıyorum

Demet
9-11-07, 23:11
ya bu işin kuafördeki fiatları nedir?

oykumruyam
10-11-07, 07:11
ağdayla küçük küçük alanlara uygula ama alttan çekeceğin kısmı yapıştırma elinle tut yoksa uğraştırır:)

oykumruyam
10-11-07, 07:11
emla diye krem varmış burdan öğrendim onu da kullanırsam daha acısız ve çabuk hallederim artık alıştık ne de olsa:)

cranky
10-11-07, 12:11
evet emla bende çok etkili oldu önceden almaya cesaret edene kadar bayapı bir uzardı.ama şimdi çıkmaya başlar başlamaz alıyorum.kabusum bitti.