TEST

Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

aLLeGRia
5-05-07, 22:05
sirli ılık ağda alıyorum ipeğinkilerden ama bazı yerler gerçekten çok acıyo hiç dayancak gibi değil işte bu derdi çekmemek için karınca ymurtası yağı aldım bakalım 1 hafta içinde denicem bakalım nasıl olcak çok zor ya oradaki tüylerle uğraşmak benim de içim hiç rahat olmuo tamamen pürüzsüz olmak zorunda

asiX
6-05-07, 16:05
Leydii
ben ,bildiğiniz epilatörle alıyorum, ve bütün arkadaşlar nasıl dayanıyorsun diyor:))) 10-11 senedir böyle alıyorum ve ne batık ,ne sivilce hiç bir şey olmuyor. ilk anda biraz acıyor sonrasında uyuşuyor ve hiç de acımıyor, belki de alıştığım için böyle geliyor bana. 1 - 1,5 ay bile almasam ,çıkanlar çok seyrek çıkıyor. koltuk altı da aynı şekilde, çok temiz ve seyrek çıkıyor.
valla bende epilasyon aletiyle alıyordum heryerimi ama koltuk altı dışında diğer bölgelerde kıl dönmesi yaptı ve çok çirkin bir görüntü ortaya çıkıyor.
epilasyon aleti sende kıl dönmesi yapmadımı?

mimozam
6-05-07, 16:05
offfff bıktım ben bu kıl tüy işlerinden valla.ama lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.bende öyle ona buna açıp işlem yaptıramayanlardanım.en etkin çözüm bencede lazer.kolay gelsin kızlar....

Sevimli
13-05-07, 02:05
merhaba arkadaslar bende lazer epilasyon yapiyorum fazla etkisi olmadiysada yinede azalma oldu ancak bende killar sert ve simsiyah birde beyaz tenli oldugum icin hemen belli oluyordu, ancak simdi bazi bölgelerde hemen hemen hic cikmiyor ve tüyler inceldi. Insallah tamamen kaybolacaklar, suanda sirf jiletle almam izinli gerisi yasak ama benim bir sorum olcakti, önceden bende agda ile aliyordum ancak cok feci sekilde aci hissediyordum??siz aci cekmiyormusunuz, yoksa benmi cok hafif seyden kocaman aci yapiyorumbenneyaptımki

Sevimli
13-05-07, 12:05
bu arada sirf o malum bölgeden bahs etmedimtüm vucuttan bahs ettim

fullya
14-05-07, 12:05
malum bölge ilk alımalarda çok acır hele jiletle alınıyorsa daha önceden kökler sağlam ve sert olduğundan baya acır morarı kanar ama düzenli alındığında yani her ay yaptırıyorsanız 3.ayda gittiğinizde hiç acı hissetmezsiniz kıl kökü zayıfladığından ve deriye jiletteki gibi sıkı tutunamadığından acıyı daha az duyarsınız ve eskiye göre daha kısa sürer.

1BukeT
16-05-07, 19:05
epilasyon Aletini Bende Kullaniyorum Ve Bacaklarimdaki Kil Dönmelerine Bir Anlam Verememiştim Burada öğrendim...:sm_confused:

kedicik81
16-05-07, 20:05
bence en iyisi eldiven hem daha cok azalma oluyo ve enfazla ayda birdefa ugraşıyosun

cranky
17-05-07, 22:05
ya ben epileydiyle alıyorum 10 gün sonra çıkmaya başlıyor uyuz oluyorumm.ayrıca emla kullanıyorum acıyı hiç hissetmiyorum.

kardelenguzelli
17-05-07, 22:05
selam bayanlar,bu konu benim alanıma girdiği icin yazmak istedim,insanın kendine yapması gercekten cok zor hem canınız acır hemde etrafı batırabilirsiniz,heleki sir agda kendi yagı olmadığı zamanda hic bir şekilde ne elininden nede düştüğü yerden cıkıyor.en en güzeli temiz ve işini güzel yapan bir guzelik salonunda yaptırmaktır zaten toplasan 15 dk yi gecmiyor ve aleni bi şekilde acmanız gerekmiyor ,siteyi erkeklerde okur mantığı ile acık acık yazamıyorum,bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi icin bizim sitemizi gezebilir veya telefon acıp öğrenebilirsiniz

BenTulis
21-05-07, 14:05
aLLeGRia
doktor eldiveni tüylerin alımını kolaylaştırıyor bazen ben de öyle alıyorum eldiveni elinize takıyorsunuz ve tüyleri tuutp çekiyorsunuz bu kadar ama yine de aşağı tarafları almak için öneremeyeceğim bence çok acıtıyo

ya ben lazer epilasyon düşünüyorum orası için ama tam bi araştırma yapmadım bu knouda bilgisi olan var mı
Yau..bunu yapmak için de o bölgenin tüylerini tutulacak kıvama kadar uzatmak gerekiyor o zaman...e o kadar uzattıktan sonra zaten koyverin uzasın..ne diye alacağız ki yazık diil mi:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Ben makina kullanıyorum..artık alıştı..daha kuytu yerleri ise jilet tavsiye ederim.

chaosqueen
22-05-07, 23:05
kelebek357
ben epilasyon aleti alıyorum her yerimi ve çok şükür hiç kıl dönmesi olmuyor..ayda yılda 1 kere olmuştur..ama benim utanarak soracağım şey şu:malum bölgenin yan kısımları bacakla bitişi kısımları varya oralarım koyu renk ..acaba esmer olduğum için mi.o rengin açık ren k olmasını sağlayabilirmiyim:?hani dirseklerin koyu renk olmasına falan çözüm var ya acaba o bölgeyede öle bi yöntem deneyebilirmiyiz?
dirseklerin koyu renk olmasina nasil bir cözüm varmis ki?

canim ben bembeyazim, herkes "niye bu kadar beyazsin" diye soruyor, ciddi beyazim yani, ve benim de oram daha koyu renk. ordan daha cok damar geciyor, normal öyle olmasi, takma kafana.

bazen koyu renk oldugu icin sanki insanlar orda kil var sanicak gibisine geliyor insanin, ama disardan aslinda belli bile olmuyor o koyuluk. daha cok gölge gibi duruyor.

ysm11
23-05-07, 20:05
valla ben bir kere denedim ağdayı ozamandan beri yapmaya cesaret bulamıyorum neden se en güzeli kolayı jilet bence tamam çabuk ve kalınşatırıyor ama napıyım basit ve can yakmıyor neden se haa bide kesmesseniz bir yerinizi en güzeli jilet bence
öğle kuaföre gidipte kesinlikle oramı açamam kimseye :)

cranky
23-05-07, 21:05
ysm11
valla ben bir kere denedim ağdayı ozamandan beri yapmaya cesaret bulamıyorum neden se en güzeli kolayı jilet bence tamam çabuk ve kalınşatırıyor ama napıyım basit ve can yakmıyor neden se haa bide kesmesseniz bir yerinizi en güzeli jilet bence
öğle kuaföre gidipte kesinlikle oramı açamam kimseye :)
canım kuaföre gitmemem olayına katılıyorum ama jilette kullanamam açıkçası...iki gün bile dayanmıyor boşu boşuna sinir stressss

lara pınar
23-05-07, 21:05
en güzeli sir ağda en güzeli kızlar valla bende kimseye açamam

1_sen
24-05-07, 01:05
okurken guldum birazcik..e doktora gidiyorsunuz muayene olurken gorunmuyor mu? hele dogum yparken hastanede gormeyen kalmiyor:1yes2:stajyerleri kast ediyorum..ayrica gidipte erkege yaptirmiyorsunuz ki..ayrica her seferinde baska yere gitmezseniz olur biter:)surekli ayni yere ve ayni kisiye yaptirdiginizda sorun olmaz sanirim..

yaren_76
24-05-07, 03:05
miss_epila
Selam arkadaslar! Artik ruyalariniz gerceklesiyor. Bosuna jilet, agda ve guzellik merkezlerindeki lazer seyanslarina para harcamayin. Artik EPILA var. Ben ve arkadaslarim 6 aydir kullaniyoruz ve neticesinden inanilmaz mutluyuz. Bir kac sitede 600 YTL'ye bu cihaz satiliyor. Ama ben 400 YTL'ye kargo ucreti odemeden su siteden aldim. Artik ne diim? Herkese hayirli olsun EPILA :)

http://epila.tripod.com/
bu reklam virüslü,tıklayınca başka reklam sayfasıda açılıyor,normal lazerden farkı yok anlatılanlara bakılırsa,büyük lazer makineleri bile tüyleri bir senede yok edemiyor

bberrinn
24-05-07, 10:05
öznur BERKUT
bu ameliyat eldivenini niye kullanıyosunuz nasıl kullanıyosunuz anlamadım.Zaten bu konuda bilgisizim.Evde bir kere denedim beceremedim yapış yapış oldum çoğunuda kökten alamadım kopardım. Ne anladım ben bundan ağda yapsamda yapmasamda aynı offff çok beceriksizim.
Hayatım galiba ameliyat eldivenini ağdayı çekmek için kullandın yapış oldum dediğine göre.Hiç ağda kullanmadan eldiveni eline geçirip tüylerini elinle cırt cırt çekip koparacaksın

mahmure87
24-05-07, 16:05
kim çıkarmış bu kıl almayı, bıraksak kalsalar keske. ben de bir güzellik salonunda ağda yaptırıyordum ama epilasyon aleti aldığımdan beri bacaklarımı koltukaltımı onunla alıyorum. bir tek orası içinde gitmeye utanıyorum. evde kendi kendime uğrasıp duruyorum ağdayla fln. şimdi uyusturucu krem alıp uyustuktan sonra ağda yapmayı deneyeceğim. jileti hiç tavsiye etmem, sakal gibi olur valla

melody
25-05-07, 05:05
ben dün bir jinekoloğun sitesinde okudum. ağdanın zararlı olduğunu kıl köklerini açtığı için mikrop kapmaya musait yaptığını ve organımızda defarmasyon mu ne yaptığını yazıyordu... ayrıca bundan bir yıl kadar önce cilt uzmanına gitmiştim.. o da ağdanın çekme sebebiyle cilde zarar verdiğini söylemişti..ben de bunlardan sebep epilatör aldım bacaklarım için. malum yere de laser e başladım ağdayı bıraktım..

cansuyum
27-05-07, 07:05
yok yok aranızda en eski kafalı benim çünkü ben ilk almaya bile kendi başıma başladım ve normal bilidğimiz çamsakızı ağda ile.. yıllardır kendim alırım ve çamsakızndan çok memnunum.

butterfly
27-05-07, 16:05
character
doğrusu ben de özel bölgemi kuaför,güzellik solonu gibi yerlerde açıp hadi alın diyemem..çok utanırım...:1closedeyes:
bende öyleydim ama arkadasım tutup götürdü beni. simdi iyiki gitmişim diyorum zaten hep aynı yere gidiyorum artık alıstım. 5 dk da bitiyor 1 ay boyunca rahat ediyoum

Dishe
28-05-07, 11:05
bende kuaforde sır agda yaptırıyorum...cok rahat ve 5 dk da bıtıyor..sureklı aynı yere gıdıp aynı kısıye aldırırsanız zamanla o utangaclıgınız gecıcektır..

aylın
28-05-07, 12:05
bu ameliyat eldivenleri baya iyi tavsiye ederim hiçbirşeyle ugraşmıyorsun yer arama derdide yok takıyosun çıkıyosun yani

YAREN&YAREN
30-05-07, 07:05
Yaaaaaaa Bu Eldiveni Nasil Kullaniyorsunuz Sirrini Banada Anlata Bilirmisiniz. Ben Kullanmaya Kalktim Hafta Sonu Canim O Kadar Acidiki Anlatamam.krem Falan Sürüyormusunuz.yardimci Olun....kurtulmak Istiyorum Killardan...

sarızambak
3-06-07, 07:06
YAREN&YAREN
Yaaaaaaa Bu Eldiveni Nasil Kullaniyorsunuz Sirrini Banada Anlata Bilirmisiniz. Ben Kullanmaya Kalktim Hafta Sonu Canim O Kadar Acidiki Anlatamam.krem Falan Sürüyormusunuz.yardimci Olun....kurtulmak Istiyorum Killardan...
yarencim daha önceki sayfalara bakarsan biçok kişi anlatıyor nasıl yaptığını.
Eldiveni akıyosun başlıyosun cırt cırt koparmaya.

sarızambak
3-06-07, 07:06
Ben ağda kullanıyorum.Sirli ağdalardan çok fazla acıyordu.(çünkü yeni başladım ağdaya)Şimdi emla krem aldım.Sürüyorum 1,5 saat bekliyorum.Sonra ağda ile almaya başlıyorum.Sarkmalara önlem olması için elinize biraz ağda alıyosunuz cırt cırt koparıyorsunuz.Tamamını bezle çekmediğiniz için dayanılmaz bir acıda olmuyor.Hiçbiryerede bulaşmıyor.:dance:
Emla kremle fazla acıda hissetmediğimden dolayı 20 dakikada bitti benim:teytey: :teytey: :teytey:

herkese tavsiye ederim emla kremi
eczanede satılıyor.5 tane 5 gramlık tüp var kutunun içinde fiyatı 23 ytl

ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.:sm_cool: :sm_cool:

BULUTT
3-06-07, 21:06
bende 1 yıldır sir ağda kullanıyorum tavsiye ederim yarıya indi üstelik inceldi.ama bu işin ilmini bilmek lazım.yoksa çook kötü oluyor. alıştıkça daha rahat oluyor.

sis___
4-06-07, 16:06
sarızambak
Ben ağda kullanıyorum.Sirli ağdalardan çok fazla acıyordu.(çünkü yeni başladım ağdaya)Şimdi emla krem aldım.Sürüyorum 1,5 saat bekliyorum.Sonra ağda ile almaya başlıyorum.Sarkmalara önlem olması için elinize biraz ağda alıyosunuz cırt cırt koparıyorsunuz.Tamamını bezle çekmediğiniz için dayanılmaz bir acıda olmuyor.Hiçbiryerede bulaşmıyor.:dance:
Emla kremle fazla acıda hissetmediğimden dolayı 20 dakikada bitti benim:teytey: :teytey: :teytey:

herkese tavsiye ederim emla kremi
eczanede satılıyor.5 tane 5 gramlık tüp var kutunun içinde fiyatı 23 ytl

ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.:sm_cool: :sm_cool:
ya bu emla yı ben mı kullanmayı beceremedim. hiç uyuşmadı.. :S tabaka halinde surdum, üstüne o içindeki jelatınını yapıştrdım. 1 saat bekledim. sonuç: koca bi husrannn :S

aLLeGRia
4-06-07, 16:06
Allah'a şükür artık canım yanmıyo yaptıkça alışıyo insan şimdi ağdayla hiç acısız çok kolay alabiliyorum

pikolata
4-06-07, 18:06
YAREN&YAREN
eldiveni takıp tüyleri tutuyorsun ve hızlıca çekiyorsun,eczaneden alırsan daha iyi olur.ben koltuk altımı ve malum bölgeyi bu şekilde alıyorum.ilk başta acıyordu fakat sonradan alıştım.eskiye göre haha seyrek çıkıyor tüylerim.

cranky
4-06-07, 20:06
ya kızlar peki bu sir ağdayı nasıl kullanıyosunuz acaba benmi beceremiyorum.makineniz falan mı var bi anlatırsanız sevinirim....

sarızambak
5-06-07, 06:06
sis___
ya bu emla yı ben mı kullanmayı beceremedim. hiç uyuşmadı.. :S tabaka halinde surdum, üstüne o içindeki jelatınını yapıştrdım. 1 saat bekledim. sonuç: koca bi husrannn :S
merhaba sis

kremi tabaka halinde sürmedim ben masaj yaparak iyice yedirdim kremi
jelatini üzerine kapatsanda kapatmasanda işe yarıyor.yerimseniben

1,5 saat bekledim ben perospektüsünde en etkili olduğu zaman 1,5 - 2 saat arası diye yazıyor ordan okusaydın keşke.Ben okudum ona göre uyguladım azıcık acıyo ama okadar olur 20 dakikada işim bitti.:teytey:

sende sürdükten sonra 1,5 saat beklersen işe yarayacağını düşünüyorum ben:nazar:

YAREN&YAREN
5-06-07, 06:06
Nasil Yani Tabaka Halindemi Sürüyosun Yediriyomusun Ben Tabaka Halinde Sürdüm 45 Dk. Bekledim Uyuşmuş Ama 2 Tane Kullandim.çok Güzel Bişey Ya Artik Hiç Aci Yok....

sarızambak
5-06-07, 11:06
YAREN&YAREN
Nasil Yani Tabaka Halindemi Sürüyosun Yediriyomusun Ben Tabaka Halinde Sürdüm 45 Dk. Bekledim Uyuşmuş Ama 2 Tane Kullandim.çok Güzel Bişey Ya Artik Hiç Aci Yok....
bende ilk defa kullandım yarencim perospektüsünde sürün yazıyordu.bende eczacıya sordum oda sürüp yedirin dedi.Bende öyle yaptım.Genede işe yaradı ama bende memnunum yani:sm_cool:

göçmenkızı
7-06-07, 11:06
konuyu okudum da azıcık benimde başımın belası...evde ağda yapıyom çok acıyo....başkasına yaptıramıyom..şu makineler hep ilgimi çekmişti.demek acıtmıyo..

esyn
7-06-07, 12:06
arkadaşlar sir ağda'nın kartuşları var hani kuaförlerin kullandığı onlardan alın hatta iki kartuş alın çok pahalı birşey değil, cezvede suyu ısıtın içine kartuşları atın erisin biri soğuyunca diğerini kullanın eliniz bile değmeden tüylerinizi alacağınız bölgeye sürün hazır satılan ağda bezi veya evinizde bulunan sağlam bir patiska parçasını uygun ölçülerde kesin ağdayı sürdüğünüz yere yapıştırın aşağıdan itibaren hızla çekin hepsi bu, sir ağda sonrası aldığınız bölgeyi su ile temizlemeye kalkmayın kartuşu aldığınız yerden temizleme yağı alın veya bebe yağı da aynı işi görür, uyuşturucu kremle filan hiç uğraşmayın biraz da acıya dayanıklı olun ama dimi anacım:1hug:
kılsız-tüysüz günler dilerim
:dance:

edirneli
7-06-07, 12:06
bende merak ettim bu epilasyonla bu işi yapınca canı yanmıyomu insanın bu uyuşturucu kremde hakkaten uyuşturuyomu

mahmure87
7-06-07, 13:06
ben de alacağım uyuşturucu kremden ama bir türlü fırsat bulamadım (yazdırmak istiyorum, sağlık karnesine yazılıyormuş) ergenliğe ilk girdiğimden beri ağda ile alıyorum tüylerimi. annem ilk zamanlar beni yatırıp ağdayla alıyordu (zorla) canım annem alıştırdı beni sağolsun. ben de ağdayla almaya devam ettim hep ama epey uzun zamanımı alıyor, canım yandığı için çabuk çabuk alamıyorum maalesef. genelde çam sakızı ağda kullanıyorum ben. çünkü bezle çekilen ağda vajinal bölgenin alt kısmında sarkmaya yol açıyormuş. gittiğim iyi bir güzellik merkezinde de bahsettiğim alt kısmı özel bir ağdayla ve bezle değil el ile alıyorlardı. ağdayı yapıştırdıktan sonra parmağınızla uçundan hafif hafif kaldırarak alın alt kısmı bu arada diğer elinizle de alacağınız bölümün gergin olmasını sağlayın. bezli ağda üst kısımda kullanılabilir ama alt kısım için tavsiye etmiyorum. ayrıca vucudun her yerine sürdüğünüz kartuşları alıp bir de oralara sürmeyin, hiç hijyenik değil bence.

BULUTT
7-06-07, 20:06
cranky
ya kızlar peki bu sir ağdayı nasıl kullanıyosunuz acaba benmi beceremiyorum.makineniz falan mı var bi anlatırsanız sevinirim....
MAKİNE FALAN YOK BENDE BİLDİĞİMİZ CEZVE.YALNIZ ÇOK AZ SÜRÜP SÜRÜP HEMEN BEKLEMEDEN ÇEK. KOMPLE SÜRERSENİZ OFFFFFFFF MÜMKÜN DEĞİL

EU3
13-06-07, 12:06
arkadaşlar ağdayla falan uğraşmayın alın bi epilatör aleti alın tüylerinizi yazın ağda ısınır heryere bılaşır oturur ağlarsınız kışın donar inanın şuan fiyatları en iyileri 100-180-200 ytl civarı yaptırın taksit alın.kılların uzamasını da beklememiş olursunuz makine miniminnacık kıılları bile alıyor tavsiye ediyorum ama ben iğneli epilasyon araştırıyorum.lazeri denedim çünkü

bafi
PİYANO
arkadaşlar ağdayla falan uğraşmayın alın bi epilatör aleti alın tüylerinizi yazın ağda ısınır heryere bılaşır oturur ağlarsınız kışın donar inanın şuan fiyatları en iyileri 100-180-200 ytl civarı yaptırın taksit alın.kılların uzamasını da beklememiş olursunuz makine miniminnacık kıılları bile alıyor tavsiye ediyorum ama ben iğneli epilasyon araştırıyorum.lazeri denedim çünkü
Lazerden memnun kalmadın mı? Ben de iğneliyi denedim de sabredemedim bıraktım.

*KurabiYe*
Bende güzellik merkezine gidip aldıranlardanım..
Hem bacaklarımıda aldırıyorum toplam 20 dk dan az sürüyor..
Fiyatlarıda komple 30 Ytl , yazın ayda bir kışın ise ayda ikikere yada ayda bir..Çok rahat oluyor evde iki saat uğraşana kadar temiz temiz aldırım , gider..

RedRose
13-06-07, 14:06
*KurabiYe*
Bende güzellik merkezine gidip aldıranlardanım..
Hem bacaklarımıda aldırıyorum toplam 20 dk dan az sürüyor..
Fiyatlarıda komple 30 Ytl , yazın ayda bir kışın ise ayda ikikere yada ayda bir..Çok rahat oluyor evde iki saat uğraşana kadar temiz temiz aldırım , gider..
aynen falla bende küçüklüğümden beri hep jiletle almıştım ne aptalmışım 5 ay oldu ağdaya başladım cesaret ettim.kuaföre gidiyorum özel bölge ayda 1 alıyorum bacaklarda öle.kendim makineyle alınca bacaklarım kızarıyor benek benek oluyor o yüzden bacaklarıda aldırıyorum.toplam 30 ytl uğraşmaya değmez...

sedaozer
13-06-07, 14:06
Ben Evde Ağda Yapiyorum Zaten Iyice Azaldi Pek Bişi Kalmadi

HAMBOSPARA
13-06-07, 15:06
ya bende jıletten bıktım yaa... kasıklarımı almadığım halde sankı oralarıda jılet le yapmışım ğibi oluyoo :KK43: ya bende kuaföre ğitmek istiyorum ama bi turlu cesaret edemiyorum ..of ya benide cesaretlendiren arkadaşlarım olsa .. ewdede hayatta yapamam cünkü denedşm ama cekemiyorum :KK43: arkadaşım bence kaför en iisi ama cesaret işte .. sankı bi kere ğitsek devamı ğelir ama bi ğidiş iştee ...

ada1907
13-06-07, 15:06
ben az önce evde kendim ağda yapmak içn debelendim ama sadece koltuklatlarımı alabildim.kasığımdaki kist yüzünden son 2 sefer jilet yapmak zorunda kalmıştım.şimdi ameliyattan sonra dikişlerim alınınca ağda yapayım dedim ama yemedi:çok üzgünüm:2 kere jilet yapmak bile onca yıllık ağdanın incelttiği tüyleri sertleştirmiş.en iyisi kuaför ama bildiğin yerden şaşmayacaksın.:enbuyukkk::enbuyukkk:

RedRose
13-06-07, 20:06
thebard
ben de bıktım valla uğraşmaktan.ağdacıya gitmeye de utanıyorum bi türlü cesaretlenip gidemedim. kızım olursa tutucam elinden ağdacıya götürcem küçükken o alışsın bari benim gibi olmasın :)
gel ben seni cesaretlendireyim benimde zamanında sevgilim cesaretlendirmişti benim kuaföre götürürüm hiçte utanmazsın kadın alışık çünkü sende bi kere gitmeyle alışırsın bende asla açmam diyordum sende izmirdesin bana yakınsan seninle gelirim canım benim kuaföre

aslılı
14-06-07, 11:06
Açıkçası ben de kimsenin beni ağda yapmasını istemem. Çok utanırım kesinlikle. Herşey bi yana da ağdacılar mikrop yuvası yaahuu, kuaföre bi kaşlarım için giderim o bile beni ürkütyo bazen. hepatit mepatit bi sürü hastalıklar oralarda var. Hem bi arkadaşım kuaför salonlarında çalışmıştı. Başkası için kullanılan ağdadan arta kalanlar varsa onu diğer kadnlarda kullanıyolarmış. Düşünsenize diğer kadında ne hastalık varsa hepsi size bulaşabilir. Hadi hastalığı bırakın bu iğrenç bişe yawww

puff
14-06-07, 14:06
edirneli
bende merak ettim bu epilasyonla bu işi yapınca canı yanmıyomu insanın bu uyuşturucu kremde hakkaten uyuşturuyomu
bende buzlu epilasyon aleti kullanıyodum..philips satin ice... :) ama valla aciyi geçirdigi filan palavra yani..acıyo yine hemde bayagı acıyo..he buzun sogukluğu biraz rahatlatıyo ama acı hala en üst noktada...bende Emlayı denedim..inanılmaz....boşuna acı çekmeyin derim...his yok acı yok...süper..hemde bu kremi sigorta karşılıyo..tabi doktora yazdırmanız lazım...bi bayan doktora denk gelsemde yazdırsam bari :)