Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

esin_berre
12-04-07, 11:04
kızlar harıkasınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

İpeknur
13-04-07, 08:04
evde sir olmuyo.bende geçen gece denedim rezil ettim her yerim yapış yapış oldu
en iyisi kuaför.vede öle hemen pat diye açmıyosun canım sana kapama kumaşı veriyolar .azar azar açıyosun yani. tamamen değil

seima
13-04-07, 08:04
bende kullandım uyusturucu sprey aldım hanı su futbolcuların kullandıından ama onu sanırım uzaktan sıkmak lazımmıs ben yakından sıktım yandı o bolgem bıde yandını annamdım ağda yapıstırdım sıcak sıcak yanı hem yandı hem haslandı annıcanız :KK43: yara oldu fln sora ... emlayı bı denım bende barı yazın jıletle bıle alınca yıne gozukuo ya bıkınıden dık dık cıkıo bazen :KK43: böaakk

RedRose
14-04-07, 14:04
arkadaşlar kuaförde erkek olsa neyse tamam dicem ama doğumdada gösterceksiniz bunda utanılacak bişi yokki aynı şey karşınızdakindede var temiz olmak en güzeli ben şimdiye kadar niye gitmemişim diye dert yanıyorum şuan tertemiz bir kadın herşeyiyle temiz olmalı....

imperfect
14-04-07, 18:04
utanan arkadaşlara tavsiyem önce bacak, kolaltı vs için gidin. ortama alıştıkça alan kişi sizi yönlendirecektir. Emin olun rahat oluyor.

asiX
15-04-07, 18:04
ya arkadaşlar nasıl yapıyo bu kuaförler mesela nekadar sürede işiniz bitiyo ne kadar aralıklarla gidiyorsunuz ve ne kadar ücret ödüyosunuz merak ettim şimdi buladar çok giden var ...

fullya
16-04-07, 07:04
özel bölgeyi kartuşla almak zaten işkence arkadaşlar yazıktır günahtır :)
normal kutuda satılan sir ağdalar var onu alıp ısıtıp spatula ile ince tabaka halinde sürün geniş olarak sonra ağda beziyle cırt cırt çekin basitçe böyle anlattım ama kendinizde yaparken en kolay yöntem bu tabi canınız ayıycağı için çekmek çok zor oluyor :KK43: bende kuaföre gidemezdim arkadaşımın tanıdığı yere gittim utana sıkıla sonra çok memnun kaldım ama baktım o acı dayanılacak gibi değil lazere başladım kurtuldum diyebilirim :)
yinede tavsiyem ya güzellik merkezine gitmeniz ya da kartuşla değil spatula ile sürmeniz

eskişehir
16-04-07, 07:04
canım sir ağdanın özel bir yağı var.onu kullanırsan çok yapışmaz.

EU1
16-04-07, 19:04
imperfect
utanan arkadaşlara tavsiyem önce bacak, kolaltı vs için gidin. ortama alıştıkça alan kişi sizi yönlendirecektir. Emin olun rahat oluyor.
tavsiye için teşekkürler utanan bizler aslında böyle deneyebiliriz iyi fikir.

RedRose
16-04-07, 20:04
Narin Bayan
Bende jiletle yapıyodum.Nasıl olsa bekarım gören olmaz diye eğerki nişanlanacak olsam güzellik merkezine giderim diyodum ama jilet daha çok gürleştirdi saçım bile bu kadar gür deil yanii.Şimdi gidiyorum İlk gittiğimde zor olmuştu bide sıcak sıcak sürünce ama alıştım şimdi 5 dk de bitiriyor işini.Bence deneyin gidin bi güzellik merkezine...
aynısı bende jiletle alıyordum sevgilim agdayla al dedi onun cesaretiyle gittim ilk gittiğimde acıdı ama süper oldu sonra sonra alıştım yarım saat sürüyor ilk aldırdığınızda sonraları 15 dakika izmirde 10 ytl aldırıyorum sevgilim olmadan önce tınlamıyordum ama olunca mebursunuz:KK70: korkulacak bişi yok gidin yarım saat dişinizi sıkıcaksınız ilk aldırmada oda sonraları zaten kıllar zayıflıyor acımaz fazla

compass_rose
16-04-07, 21:04
ben de kuaföre gidenlerdenim. 2 senedir gidiyorum ve önceden kendime işkence yapıomuşum onu anladım. Ve gerçekten azalıyor. Ben de ilk başta çok utanarak gitmiştim ama alan bayan o kadar profesyonel ki o yüzden artık utanmadan rahat rahat gidiyorum.
Her reglim bittiğinde gidiyorum çünkü regli sonrası daha az acıyor eğer evde de alacaksan regliniz bittikten sonraki hafta içinde alın gerçekten çok fark ediyor bana da kuaförüm söyledi.
Ben Samsun'da gidiyorum 10 ytl alıyor kuaförüm ve 15 dkdan daha fazla sürmüyor bacaklarımın üstününden bir kısmını alıyor bu zaman içinde.
bir de evde yapan arkadaşlar üst kısımlara buzla masaj yaptıktan sonra alırlarsa acıyı azaltacaktır.

FERAYKANAL
16-04-07, 22:04
kzlar kk da okumuştum emla diye bi krem var müthiş bişey onu sürüyorsunuz 40-45 dk bekliyorsunuz ve o malum bölge uyuşuyor hiç bir şey hissetmedim herkese tavsiye ederim yan etkiside yokmuş fiyatı 27.15 ytl eczanelerde satılıyo hadi kolay gelsin

ze-ta
16-04-07, 22:04
asusi
kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?
canımcım sırın degdıgı yerı sadece masaj yagı veya bebek yagıyla temızleyebılırsın...sakın su degdırme :)

fullya
17-04-07, 06:04
sir ağdayı yağ haricinde bşirde normal ağda çıkarıyor keşfettim :) daha doğrusu etmiştim
sir ağda kullandım fakat beceremedim taaa eskiden sıkıldım normal ağdayı kullandım aynı gün diğer yapışan çıkmayan sir ağdalarda çıktı tabi 2 ağdayla uğraşmakta zor evet ama hiç çıkaramıyorum diyorsanız normal ağdayı sirli bölgeye yapıştırın çekin ikisi birden geliyor.
rastgele :)

asusi
29-04-07, 11:04
kuaföre gitmeye kesin karar verdim:)))

gulfuren
29-04-07, 11:04
Merhaba..Ben sirden çok memnunum.Kuaförde nasıl yaptıklarına dikkat etmiştim..Sürdüğümüz sirin en alt tarafına bakıyorum.yumaşakken çekiyorum.Yapışan yerede sir sıcakken tabi çok sıcak değil,kalan sirin üzerine bi daha sir sürün ve çekin.Alttaki sirde diğerine yapışık çıkıyor.Bu kadar kolay...Kolay gelsin..:1yes2:

nalanW
29-04-07, 12:04
oooooooouuuu ben bir kere türkiyede kuaföre gittim ,hem cok rahatsiz oldum hemde korkudan elim ayagim titredi...Kadin hazirmisin diyip bir cekiyor bagirmamak icin ellerimi isirdim...
Ben özel kadin icin olan jiletlerden kullaniyorum,ok birkerede bir ay rahat etmiyorsun ama bosver cektigim aciya degmez 3-4 günde bir yapiyorum ve cok iyide temizliyor...Ne sivilce yapiyor nede gözle görülür birsey kaliyor...

Ayriyetten bir arkadasimda bu dakallar icin elektrikli tras makinasini kullaniyor.

yenidenbaşla
29-04-07, 12:04
arkadaşlar, bu işin bayanlar için yıllara yayılan uzun bir maraton olduğunu düşünürsek, en iyi ve kesin çözüm laser li epilasyondur. 4-5 seansta bir daha çıkmayacak şekilde hallediyorlar. Hem hayatınız boyunca farklı kişilere göstermekten daha iyi. Ya da evde kendinizin yıllar boyunca uğraşmasından.
Maddi olarak baktığınızda da epilasyon seans olarak pahalı gözükse de toplama vurduğunuzda çok daha ekonomik oluyor. Ama bence en önemli yanı rahat etmek.

pufidik27
29-04-07, 13:04
bende evde ağdaya yapmaya calisan ama heryeri batiran bir agda zedeydim. kuaforde aldirmak aklimin ucundan gecmiyordu utancimdan. ama bir gun bu boyle gitmicek dedım ve bı salon buldum. once agdayi yapan kiz resmen bana bi terapi yapti. kıza cok ısındım:)) sonra arkadas olduk:)) ondan baska kımseye aldırmam diyorum. ama bebek gibi olunca da değer diyorum beee:))

mavigece07
29-04-07, 13:04
kısaca "veet krem"

o bölgeye zarar vermiyor bende hem çabuk bitiyor işim hemde acı yok acıııı:1yes2:

tek dezavantajı 15 gün sonra yine almak gerekiyor..Ağdayla bir ay rahat gidiyorda ağda kanatıyor yaw:1no2:

o yüzden "veet krem" :1yes2:

gulseven
30-04-07, 18:04
sürekli gittiğim güzellik merkezindeki kız kaşlarımı alırken ona sordum pat diye.valla nasıl cesaret ettim anlayamadım:1shok: sanırım ona bu tarz sorular çok soruluyor ki gayet rahat ve cici bi şekilde anlattı ki ben bile(o kadar utangacım ki anlatamam bu konuda) tamam deyip karar verdim.yok acıyo mu çok,ben ilk kez yaptırcam da diye bi ton şey söyledim.ama korkum ve utangaçlığım biraz azaldı.
bu hafta içi çarşamba gününe de randevu aldım:bbo:

EU3
30-04-07, 21:04
ben ,bildiğiniz epilatörle alıyorum, ve bütün arkadaşlar nasıl dayanıyorsun diyor:))) 10-11 senedir böyle alıyorum ve ne batık ,ne sivilce hiç bir şey olmuyor. ilk anda biraz acıyor sonrasında uyuşuyor ve hiç de acımıyor, belki de alıştığım için böyle geliyor bana. 1 - 1,5 ay bile almasam ,çıkanlar çok seyrek çıkıyor. koltuk altı da aynı şekilde, çok temiz ve seyrek çıkıyor.

gulfuren
30-04-07, 22:04
Sir ilede çok azalıyor..Küçük bir emayenin içine siri koydum.Altınada ondan daha büyük bir kabın içine su koydum.Su kaynadıkça suyun sıcaklığı ile emayedeki sir eridi.Spatula ile parça parça sürdüm.Hiç bir yerede bulaşmadı.Önemli olan sirin kurumaması.Öyle olursada hemen üzerine bir kat sir sürün ama kalın olsun.Çekin ve işlem tamam.10 dakikamı aldı yapması.Kuaföre gitmek istemeyen bayanlara önerim:birincide olmadıysa ikincide mutlaka yaparlar.Şimdi bir milyoncularda satılan cezvelerden alıp siri onun içine koyup eritmeyi deneyeceğim.İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

silagul
30-04-07, 23:04
ben hepsini denedim arkadaslar,eldivenle aliyordum ama yinede kaliyordu,sonra agdaya gittim bana pek hijyenik gelmedi ,sonra istanbulda sirle aldirdim kuafore birkackez ama yine icime sinmedi evde kendim sirle almaya calistim bildiginiz eziyetler,cildim cok hassas hemen morariyor,sir azaltiyor diyorlar ama ben estetik bulmuyorum yapistir cek felan zamanla sarkar uzar neme lazim,en sonunda philipsin buzlu olanlarindan aldim,hem masaj yapiyor,hem sogutuyor,hem seramik baslik alerji yapmiyor ustelik yikanabiliyor,1 senedir cok rahatim en kisa killari hatta sari tuyleri bile aliyor inanamadim hemde kokunden.90 gun memnuniyet garantisi var begenmezsen geri aliyorlar,ben begendiysem[bende mukemmeliyetci hastaligi var}simdi ayni modelin sarjlilari cikmis benim aldigimda yoktu,hem ekonomik,hem hijyenik....ayda birkez kuafore gitsen 40ytl x12 ay makinanin 2 kati ............

cigdem06
5-05-07, 22:05
Ben de sir ağda ile kendim alıyorum. Hiç bir yere bulaşmıyor. sürdükten 5-6 saniye sonra kuruyor. tek çekişte de alıyor. Ben çok memnunum. Canım da çok yanmıyor.Tüyler de daha yumuşak çıkıyor. İlk kullanımda can yakabilir ama bir kaç kullanımdan sonra alışıyor vücut. Bıraktığı kalıntıyı da özel yağı ile değil de bebek yağı ile çıkarıyorum.