Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

lapatya_88
16-11-09, 23:11
daphne2165
Yaa çok güzel bir gri lens resmii var ama yükleyemiyorum ne hikmetse.Bugün arada yüklemeye çalışıcam.Siteden kaynaklanıyor heralde bu sorun.Bu griyi bende çoooooook beğeniyorum.Zaten bu rengi gördğkten sonra griye bende çok özendim ve grinin maviden daha güzel ve daha mavi durduğuna kanaat getirdim doğrusu.
Evet canım öyleymiş bana da gözlükçü söyledi. Gri herkezde çok güzel duruyor. Mavi genelde yapay bi görüntü veriyor, açık renk gözlüler daha şanslı tabi onlarda her renk güzel olur.. Resmi yüklersen bakmak isterim..

Yakamozzz33
17-11-09, 00:11
Kızlar ben lXXXXXXXXXXX 39 tlye aldım amazon colorsları bide mavi ve grisini almak istiyorum amazonun grisini kullanan arkadaş yokmu resmini koysaydı bizede fikir olurdu yalnız amazonlar sophisticlerin aylık lensleri sophistic ve amazonların renkleri birbirine çok yakın diyorlar sophistiğin grisini begenmedim tamamen gri bir renk içinde başka hiçbir renk yok doğallık sıfır yani, diğer renkleri güzel ama amazonun grisi nasıldır bilmiyorum :umursamaz:bende amazonun mavisini alacam ama amazonun sky blue da güzel amazon blue da sizce hangisini alayım amazonun hangi mavisi daha doğal durur kızlar...

saydin78
17-11-09, 06:11
Canım amozonun mavisi benim gözümde çok sırıttı, hiç doğal durmadı :1no2: bende bu yüzden amozon sky blue aldım, denemekte fayda var tabii. Her gözde farklı durdukları kesin a.s keşke deneme şansın olsaydı... :sinifsinif:

daphne2165
17-11-09, 11:11
lapatya_88
Evet canım öyleymiş bana da gözlükçü söyledi. Gri herkezde çok güzel duruyor. Mavi genelde yapay bi görüntü veriyor, açık renk gözlüler daha şanslı tabi onlarda her renk güzel olur.. Resmi yüklersen bakmak isterim..
Yok olmuyor tam resmin yüklemesi biteceği esnada bir anda internetten kopuyorum.Anlayamıyorum neden böyle oluyor.

daphne2165
17-11-09, 12:11
saydin78
Ben lenslerimi 75 tl. ya aldım canım, doğrusu bana da biraz pahalı geldi ama neyse aldım artık yapacak birşey yok :1no2: Ben amozonlarımı daha çok sevdim daha doğal durduğunu düşünüyorum sanırım o yüzden :1rolleyes:
Güle güle kullan Saydincim biraz pahalıya almışsın ama olsun.En azından deneyerek almış oldun.Bende amazon düşünüyorum ama hangisi bende daha mavi durur bilemiyorum.Benim gözlerim açık kahverengi olduğu için maviler bende gri gibi duruyor.Deneme gibi bir şansımda yok malesef:KK43:(

morrison
17-11-09, 13:11
Ben de Amazon'un "Hazel" rengini almayı düşünüyorum arkadaşlar. Kullanan var mı aranızda?

morrison
17-11-09, 14:11
Bu arada Amazon mavi ve gri için iki tane büyük net fotoğraf var elimde merak eden arkadaşlar için. Mesaj sayısı yüzünden buraya da yükleyemiyorum link de veremiyorum. Nasıl gösterebilirim size fotoğrafları?

arztez
17-11-09, 16:11
kızlar ben
freshlook
elegance
b&l
kullandım.hatta resımlerınıde ekleyım.şimdi yıne lens alıcam ama
freshlook harelı yeşil mi,haresiz yeşilmi kararsız kaldım.yada elgance yeşilmi.
resımlerı koyım şimddi

bu b&l haresiz gri hiç sevmedim cok bellı damarları,normalde bellı olmadıgını syluolar lens oldugunun ama cok belli ve rahatsız bi lens

bu elegance mavi rahatlıgından memnunum ama cok kalın döndüğü hissedılıyo.

bu haresiz freslook yeşil.rengınden memnundum ama harelı gıbı dogal durmadıgını söylüyolar

optıkcı haresiz daha iyi dedi harelı bellı olmaz dedi.bnde yeşilın byle durmasını ama hare olmasını ıstıyorum.farklımı duruyo.bılen bı fıkır verebılırmı
çok kararsız kaldım

arztez
17-11-09, 20:11
yardımcı olabılecek kımse yokmuuuuuuuuuuuuuuu?

EU3
17-11-09, 20:11
bence yeşil veya gri hoş olmuş canımm elegance mavı çok keskın durmuşş öbürleri doğal durmuş daha çok yakısmıszemuszemus

Yakamozzz33
17-11-09, 22:11
arztez
yardımcı olabılecek kımse yokmuuuuuuuuuuuuuuu?
Canım ben freshlook hareli yeşil kullandım rengi haresize göre daha doğal durdu ama haresiz kadar yeşil durmadı yani freshlookun haresiz yeşili daha çok yeşil bi renk veriyor göze ama doğal bi görüntü vermiyor hareliside doğal duruyor ama yeşili çok belli olmuyor en azından bende böyle oldu... yerimsenibenBence freshlook dışında markalar dene bende uzun yıllar freshlook kullandım istediğim rengi bulamadıgım için ama lens oldugu belli oluyor damarlanmalardan dolayı...:eek:lmaz:Freshlookun hareli yeşili bende yeşil durmadı gözlerim orta kahverengi, resmen ela gibi bişy oldu bende resmini koyayım senin için bu freshlook hareli yeşil...şutarafagitti

arztez
17-11-09, 23:11
süsücüm teşekkurler
zaten yeşil istiyorum.acaba elegance mı alsam burdada kımsede elegance yeşil görmedım

yakamoz cnm cokdogalmış gercekten ama dedıgın gıbı elamsı olmuş.napsamki elegance nasıldır ki onun resmını hiç görmedım
elegance yeşil olanlar paylaşabılırmı

daphne2165
18-11-09, 08:11
Arztezcim ben yeşille elegance maviyi çok yakıştırdım sana.Ama griler ortadan gözlerinin rengi çok belli olmuş o yüzden doğal durmamış pek.Elegance fiyat konusunda da oldukça düşük mavisini denesemmi acaba kararsızım bende.

daphne2165
18-11-09, 08:11
Yakamozzz33
Canım ben freshlook hareli yeşil kullandım rengi haresize göre daha doğal durdu ama haresiz kadar yeşil durmadı yani freshlookun haresiz yeşili daha çok yeşil bi renk veriyor göze ama doğal bi görüntü vermiyor hareliside doğal duruyor ama yeşili çok belli olmuyor en azından bende böyle oldu... yerimsenibenBence freshlook dışında markalar dene bende uzun yıllar freshlook kullandım istediğim rengi bulamadıgım için ama lens oldugu belli oluyor damarlanmalardan dolayı...:eek:lmaz:Freshlookun hareli yeşili bende yeşil durmadı gözlerim orta kahverengi, resmen ela gibi bişy oldu bende resmini koyayım senin için bu freshlook hareli yeşil...şutarafagitti
Yakamozcum bu resimdeki senmisin.Çok güzel gözlerin var geççekten.Freshlooklarda gayet hoş durmuş bence.

arztez
18-11-09, 13:11
daphne2165
Arztezcim ben yeşille elegance maviyi çok yakıştırdım sana.Ama griler ortadan gözlerinin rengi çok belli olmuş o yüzden doğal durmamış pek.Elegance fiyat konusunda da oldukça düşük mavisini denesemmi acaba kararsızım bende.
cnm gercekten fıyat konusunda freshlook la aynı ıkısnıde 50 dedıler. oyuzdende kararsız kaldım.elegance çizgi çizgi durursa dıe korkuyorum
freshlook ta rengını bellı etmesse dıye korkuyorum.napcam bılemedımkafamçokkarıştı

arztez
18-11-09, 14:11
daphne2165
cnm gercekten fıyat konusunda freshlook la aynı ıkısnıde 50 dedıler. oyuzdende kararsız kaldım.elegance çizgi çizgi durursa dıe korkuyorum
freshlook ta rengını bellı etmesse dıye korkuyorum.napcam bılemedımkafamçokkarıştı

yagmur_tanesi
18-11-09, 16:11
Imageshack - 90152467 kızlar yeni b&l grey lenslerim yasıl olmus sizce kendi gözlerim koyu kahve idi siyaha yakın

ANGELİNA
19-11-09, 16:11
süperrr

behriye
19-11-09, 16:11
waw canım gerçekten çok güsel olmuş güle güle kullan.

yagmur_tanesi
19-11-09, 20:11
tskr ederim :) çok tereddüt etmştm ama guzel durdu cok sukur:)

daphne2165
20-11-09, 08:11
arztez
Arztezcim eleganceların yıllık olanlarıyla aylık olanlarının arasında dağlar kadar fark var.Bende 3 tone grisinin aylığını aldım resimlerine kanarak gözlerim bal rengi olmasına karşın o kadar iğrenç durduki anlatamam sana.Kesinlikle ikinci lensi paketinden bile çıkarmadım çöpe gitti öyle.Sana tavsiyem kesinlikle yıllık olanlarından al onlar çok güzel duruyorlar.Bu sana verilen fiyat aylık lens fiyatıdır kesinlikle onlardan alıp parana yazık etme.gittigidiyorda yıllıkları 85 tlye satılıyor eleganceların.onların rengi hemen hemen tutuyor katalogtakiyle.

daphne2165
20-11-09, 08:11
yagmur_tanesi
Imageshack - 90152467 kızlar yeni b&l grey lenslerim yasıl olmus sizce kendi gözlerim koyu kahve idi siyaha yakın
Çooooook güzel durmuş.Yani B&L lenslerin bu kadar doğal durduğunu ilk defa sende gördm.İnanılmaz yakışmış.rahatlığı nasıl peki batma falan yapıyor mu? birde fiyatını sorabilir miyim?

yagmur_tanesi
20-11-09, 10:11
daphne2165
Çooooook güzel durmuş.Yani B&L lenslerin bu kadar doğal durduğunu ilk defa sende gördm.İnanılmaz yakışmış.rahatlığı nasıl peki batma falan yapıyor mu? birde fiyatını sorabilir miyim?
cnm siteden aldım g..... den reklam olmasınb&l star colors 23 tl ye aldım 100 ml sülüsyon artı lens kabı tskr ediyorum ayreten orum için:)

Akitra
21-11-09, 02:11
yagmur_tanesi cok canlı görünüor gözlerin
güle güle kullan yerimseniben

Akitra
21-11-09, 02:11
saydin78
Arkadaşlar lensim geldi, eski ve yeni lensimin fotosunu koyuyorum sizler için...

İlk resimdeki lensim yeni aldığım amozon sky blue
İkinci resimdeki lensim de freskon grovy green

İkincisini fazla beğenmemiştim pek içime sinerek kullanmadım.Yapı olarak bu marka biraz büyüktü. Neyse 3 ayı zor bela bitirdim de yeni lensimi aldım sonunda Ve amozondan oldukça memnun kaldım. Umarım size fikir olur. Bu arada göz rengim koyu kahverengi. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
bende 2.resmi begendim hatta doku olarak değil ama renk olarak solotica quartzo havası var sırnaşık şey

arztez
21-11-09, 22:11
kıslar sonunda uzuuuuuuuuuuuuuuun aratırmalarım gezmelerım sonucu yeşil lens alabıldım.
her gırdıgım yerde aynı sey syluodum farklı yanıtlar alıodum.
örnegın yeşil istedıgımı ama haresiz yeşil gıbı rengını bellı edıcek harelı gıbı dogal durucak dıodum.
öyle lens yok daha dıolardı.elegance ları hiç önermıolardı.bide kımısı hrelı yeşilin rengını bellı etmıcenı,kimiisi daha yeşil olacagını,kimiside ela durcanı syledı.

en sonunda harelı yeşil almaya karar vermiştim ki son gırdıgım optıkcı freshlook un daha 1 ay önce yenı serı cıkartıgını syledı ve hem rengını bellı eder hemde harelı dedı.(haresıde koyu yeşiliş siyah degılmış)
aldım.
ve taktım resmen yeşil yeşil ve harelı lenslerım oldu=) çimen yeşili gibi görünüo resımde ama normalde 1 ton daha koyu ama bayıldım ıykı bunu almışım dedım.

işte buda resım flaşlı

flaşsız cekmedım onuda yarın cekerım koyarım
almak ısteyen olursada
freshlook gemstone green (daha 1 aylıkmış)

jose
21-11-09, 23:11
arzum bayildimm tek kelime ile harika

yenianne26
22-11-09, 00:11
Ayyy kızlarr ayıptır sölemesı benım lenslerım allahtan :) yanı renklı sekerler profılımde var ama bence doğal olun beee atın lensleriii

mors
22-11-09, 04:11
freshlook gri hareli..

arztez
22-11-09, 15:11
yenianne26
Ayyy kızlarr ayıptır sölemesı benım lenslerım allahtan :) yanı renklı sekerler profılımde var ama bence doğal olun beee atın lensleriii
bizim lensler allahtan olmadıgı için değişiklik adına kullanıyoruz

arztez
22-11-09, 15:11
jose
arzum bayildimm tek kelime ile harika
cnm bnde cok memnun kaldım valla.ışksız resımde eklıcem bi araopuyorumnanaktan

Feronia
22-11-09, 16:11
Arzucum süper olmuş :nazar:
Gerçekten çok hoşuma gitti bi kaç resim daha farklı açılardan bekliyorum:)
Birde ne kadara aldın tatlım bir aylık mı o ?

arztez
22-11-09, 22:11
düşcüm yarın dışarı cıkıcam her sekılde resım cekerım eklerım 3 aylık cnm 50 ye aldım

Akitra
23-11-09, 13:11
işte buda resım flaşlı

ayy bu lensi bende denemiştim gercekten böyle canlı duruyor ama sende
daha acık durmus makyajlarından hatırladıgım kadarıyla gözlerinde acıktı zaten dimi

Feronia
23-11-09, 15:11
yenianne26
Her lens topiğinde bunu söylüyorsun yani be arkadaş anladık tamam güzel gözlerin var.
Biz çirkin gözlüler lens bakıyoruz böyle işteyerimseniben

zhr79
23-11-09, 15:11
bir gozun guzel olabilmesi icin renkli olması gerekmiyor yenianne26:) senin gozlerin de guzel oke ama herseye ragmen en guzel renk kahve ve tonlarıdır:) burdaki bayanlarda goz rengini begenmedigi icin lens takmıyor degisikli istedigi icin takıyor:)

Akitra
23-11-09, 21:11
evet değişiklik yerimseniben

Feronia
23-11-09, 21:11
Arzucum bu arada freshlooklar çok ince oluyor benim lensimin bir tanesi yırtılmıştı:KK43:
Nasıl gözünde batma yanma bulanık görme kayma falan oluyor mu?
Diğer fotolarıda sabırsızlıkla bekliyorum :KK66:

SummerLove
24-11-09, 12:11
moon
bir gozun guzel olabilmesi icin renkli olması gerekmiyor yenianne26:) senin gozlerin de guzel oke ama herseye ragmen en guzel renk kahve ve tonlarıdır:) burdaki bayanlarda goz rengini begenmedigi icin lens takmıyor degisikli istedigi icin takıyor:)
Ahahhaha Lafı süper oturtmuşun arkadaşım bravo çok doğru söylediğin. Önemli olan gözlerin rengi değil bakışlardır :KK66:

daphne2165
24-11-09, 15:11
Akitra
işte buda resım flaşlı

daha acık durmus makyajlarından hatırladıgım kadarıyla gözlerinde acıktı zaten dimi
Çok güzel ya.Maşallah gözlerde güzel olunca çok daha hoş görünüyor lenslerle.Bu rengi bende tuttum ama mavisini istiyorum bu serinin acaba o da böyle doğal durur mu acaba?

daphne2165
24-11-09, 15:11
moon
Bencede önemli olan bakışlar ve de gözlerin yapısıdır.Kahverengi gözler zaten her renk lensi kaldırabiliyor.Teknolojinin nimetlerinden neden faydalanmayalım ki?Göz rengimizi istediğimiz renge dönüştürebiliyoruz nasıl olsa.

arztez
24-11-09, 16:11
Düş*
Arzucum bu arada freshlooklar çok ince oluyor benim lensimin bir tanesi yırtılmıştı:KK43:
Nasıl gözünde batma yanma bulanık görme kayma falan oluyor mu?
Diğer fotolarıda sabırsızlıkla bekliyorum :KK66:
şimdi eklıyorum cnm dıgerlerı.valla cnm bulanıklıktan baska bişe yok ama ben düzenlı takmıporum hftada 1 fılan belkıde ondan alışmıoydur

Akitra
işte buda resım flaşlı

eevet cnm göz rengım acık bıraz kendı göz rengımıde eklyım de anlaşılsına.s.

arztez
24-11-09, 16:11
bastan koyayım resımlerı önce kendı gözumden başlayım

bu kendı rengım

bu flaşsız zümrüt yeşili

bu loş ışıkta

flaşlı

Feronia
24-11-09, 21:11
Arzucum ben bayıldım şahsen çok hoşuma gitti hatta bu gün gittim bende nasıl durur diye denemek için ama testerları artık kaldırdık dediler:KK43:

arztez
24-11-09, 23:11
Düş*
Arzucum ben bayıldım şahsen çok hoşuma gitti hatta bu gün gittim bende nasıl durur diye denemek için ama testerları artık kaldırdık dediler:KK43:
saglık bakanlıgı yasaklamış cnm denemeyı bnde karambole aldımkaydirigubbakcemile3
ama gercekten memnun kalırsın yane

yenianne26
25-11-09, 00:11
SummerLove
Ahahhaha Lafı süper oturtmuşun arkadaşım bravo çok doğru söylediğin. Önemli olan gözlerin rengi değil bakışlardır :KK66:
kaydirigubbakcemileARKADASIM LAF OTURTMAK DEĞİLDE CEVAP VERMEYE CALIŞMIŞ ARKADAŞ CANIM ONU BIZ DE BILIYORUZ ÖNEMLI OLAN BAKMAK GUZEL BAKMAK HATTA BAKMAKTA DEĞİL NASIL BAKMAK ÖNMELIDIR BIRSEYE AMA GUZELLIK GORECELI KAVRAM KIMI ŞAM SEVER KIMI ŞAMDAN DİMİ HERKEZIN ZEVKI FARKLIDIR ALLAH YARATMIŞ RENKLI RENKSIZ GERISI SENIN ZEVKINE KALMIŞ VEREN ALLAH VERMIŞ BE YAVRUM NE ETCENkaydirigubbakcemile2

yenianne26
Bu arada pek onlıne olmam ben işler yoğun anca sıze laf yetıştırbılırım canımcımmmmm :) bu arada kadınlar zaten guzel kadınlara hersey yakısır ....

Feronia
Millet deliye hasret biz akıllıya:kahve:
Neyse..

Arzucum evet sağlık bakanlığı yasak getirmiş. Ama bende gün ışığında normal ışıkta kapalı ortamda açık ortamda vs görmeden almaya cesaret edemiyorum çünkü 2 lensimden birini yanlış seçince her ortamda görmek istiyorum:)

yenianne26
25-11-09, 01:11
bencede aynen

daphne2165
25-11-09, 10:11
Rzucum lenslerini ne kadara aldığını sorabilir miyim?ayrıca rahatlık açısından nasıl?