TEST

Azerbaycan Paylasim Alani (Tanisma)

ngs2007
22-01-08, 09:01
Günaydın hanımlarrr!!!!a.s.Buraya fazla uğramıyorsunuz neden?Herkesi öptüm.SevgilerŞeniz

misshuseynova
22-01-08, 10:01
hos geldin nergiz abla.yoklugun hiss ediliyor.hep aramizda gorelim sizi boyle.bu arada bir konu atdim ortaya bakin herkes geli yaziyor :))))))))

ngs2007
misshuseynova
hos geldin nergiz abla.yoklugun hiss ediliyor.hep aramizda gorelim sizi boyle.bu arada bir konu atdim ortaya bakin herkes geli yaziyor :))))))))
Canım hoşbulduk,ben zaten baş taraflarda demiştim,aşkın gözü kördür diye..:smiley-cool: Sen de artık o durumdasın.Hakkında her şeyin hayırlrısı olsun.Aşkın,sevginin memleketi olmazzzzz...:1hug:

misshuseynova
hanimlarrrrrrrrrrrrr iyiki varsiniz ya ben ne kadar iyi insanlar tanidim net sayesinde .hepinizi tanidigima cok memnunum

Azerin
23-01-08, 13:01
misshuseynova
salam azerin baciiiiiii.cox sagol gozel sozlerin ucun.vallah haminiza cox minnetdaram nece urekden yanirsiz menim ucun.allah razi olsun haminizdan.men de sizin kimi fikirlesirem,her sozunuze qatiliram.baxalim rebbimiz ne nesib edecek.vereceyi herseye raziyam.nede olsa bizden daha yaxsi bilir neyin hayirli neyin hayirsiz oldugunu.bu arada bebis necedir? insallahhhh yaxsidir.opdum haminizi
Aleykum selam canım.a.s. Allah razı olsun, bebişde yaxşidi :eek:
Sana selamı var. :KK46:

misshuseynova
23-01-08, 15:01
bebise menden de salamlarrrrrrrrrrrr :)

mehinbanu
29-01-08, 19:01
Kızlar nerdesiniz????????????:eek:klava:

misshuseynova
4-02-08, 20:02
[​IMG][​IMG][​IMG] geldimmmmmm.ben yokken kimse birsey yazmamis ya :1no2: ben somestir tatiline memlekete gitmisdim.geldigimde baya yazi okurum diyordum ama kimse gelmemis.nerdesiniz hanimlarrrrrrrrrrrrrrrr laelaelaelaelae

ngs2007
4-02-08, 22:02
misshuseynova
[​IMG][​IMG][​IMG] geldimmmmmm.ben yokken kimse birsey yazmamis ya :1no2: ben somestir tatiline memlekete gitmisdim.geldigimde baya yazi okurum diyordum ama kimse gelmemis.nerdesiniz hanimlarrrrrrrrrrrrrrrr laelaelaelaelae
Ben buralardayım ama..bakıyorum kimse yok:uhm:Hele sen sefacığım hepten kayıplardasın..Netse şükür kavuşturana:1hug:

Herkese sevgiler...Şeniz

misshuseynova
5-02-08, 11:02
memleketdeydim ablacim.tatile gitmisdim.o yuzden yazamiyorum.bakiyorum ben gittim diye kimse birsey yazmamis :KK43: ask olsunnnnnnnn.ama geri geldim hepnizin yazisini bekliyorummmmmmm

GUL_AZRA
6-02-08, 10:02
Merhaba arkadaşlar.Bende Azeriyim .2,5 senedir burdayım.4.aylık dünyalar güzeli bi kızım var.Qurban olum Azerbaycanlılara...Hamınızı çox sevirm....Öpdüm...a.s.

misshuseynova
6-02-08, 12:02
xos geldin aramiza gozel bacim.qizinin seklini gordum heqiqeten dunyalar gozeli dehset sirin usaqdir.allah pis gozlerden saxlasin :nazar: aramiza qatilmagina cox sevindim,insallah ilk ve tek yazin olmaz.yazilarini fikirlerini gozleyirem.ozun haqda istediyin seyleri yaza bilersen,seni tanimagimiz ucun.burda bebesini gozleyen azerin baci var,oglunu bakida evlendirip bizleri taniyan ve seven nergiz abla var.senin kimi evlenip turkiyede yasan ve 2 usagi olan mehinbanu var.ve men sengözlerimebaksanab.ingilis dili muellimesiyem BDU.helelik bu qeder a.s.

mehinbanu
6-02-08, 16:02
Selam kızlar. Necesiniz?

Gül Azra hoş geldin ,canım.

Keşke herkes nete girdiği saati yazsa. Belece ,bir araya gelmiş olurug. Men,mesele, saat 2- 9 (akşam) netteyim. Ya sizler?

Hem Türkiyedekiler,harada yaşadığınızı da yazın. Men İstanbuldayam. Ümraniyede. 2 kızım var. 13 ve 5 yaşlarınada. İşlemirem. Ev hanımıyam. Ya sizler?

misshuseynova
6-02-08, 19:02
mehinbanu
Selam kızlar. Necesiniz?

Gül Azra hoş geldin ,canım.

Keşke herkes nete girdiği saati yazsa. Belece ,bir araya gelmiş olurug. Men,mesele, saat 2- 9 (akşam) netteyim. Ya sizler?

Hem Türkiyedekiler,harada yaşadığınızı da yazın. Men İstanbuldayam. Ümraniyede. 2 kızım var. 13 ve 5 yaşlarınada. İşlemirem. Ev hanımıyam. Ya sizler?
merhaba,yine mennnnnnn naniknanik dediyine katiliram mehin baci.hami eyni anda burda olsaq sohbet ederdik gozel gozel :içelim: men bu aralar evdeyem gunde bir nece defe gelirem buraya.saatlari tam belli olmur amma turkiye saati ile 20 texmini her gun gelirem mutleq.

misshuseynova
6-02-08, 19:02
mehin baci sene ozel mesaj getmir deysen :KK43:

mehinbanu
7-02-08, 12:02
misshuseynova
mehin baci sene ozel mesaj getmir deysen :KK43:
Ben de fark ettim. Kapalı galiba özel mesajım.benneyaptımki Açmaya çalışayım:uhm:

misshuseynova
7-02-08, 13:02
ac ablacim ac.bazen yazmak istiyorum gitmiyuor.iki saat suslu birsey yaziyorum gitmiyor.deliriyorum :)

Yagmur052
7-02-08, 15:02
selam kızlarrrr.
bende uzun zaman giremedim. doğum yaptım :)

26 günkük bir oğlum var :)
onunla ilgilenmekten nete zaman ayıramıyorum.
bak şimdide hıçkırığı tuttu huysuzlanıyor :KK43:((

menim anam ayın 15-i bakıdan yanıma gelecek çox sevinirem, onun üçün çoooox darıxmışam :KK43:((((

hele Bakım üçün burnumun ucu göyneyir.

can can can Bakı can sene qurban Bakıııııımmmm :)))))))))

hamınızı öpürem.
Azerbaycanlı olmaq ne qeder de gözel bir duyqudur!

mehinbanu
7-02-08, 16:02
misshuseynova
ac ablacim ac.bazen yazmak istiyorum gitmiyuor.iki saat suslu birsey yaziyorum gitmiyor.deliriyorum :)
Elimden geleni yaptım canım.İnşallah,açılmıştır. :1hug:

mehinbanu
7-02-08, 16:02
_bitanesi_
selam kızlarrrr.

menim anam ayın 15-i bakıdan yanıma gelecek çox sevinirem, onun üçün çoooox darıxmışam :KK43:((((

hamınızı öpürem.

Canım benim,hoşgeldin. Gözün aydın olsun. Analı-babalı böyüsün inşallah.

misshuseynova
7-02-08, 17:02
_bitanesi_
selam kızlarrrr.

hamınızı öpürem.
tebrikler canimmmmmmm.allah uzun omur versin.baki bugunlerde dehset gozeldir.sanki bahar havasi var.seherde insanlar gezir.mende bugun gezdim.bebesin de insallah en qisa zamanda ikinci vetenini gorer.

ngs2007
7-02-08, 19:02
_bitanesi_
selam kızlarrrr.

hamınızı öpürem.

Canım allah analı babalı büyütsün,sağlıklı uzun ömürler diliyorum.
Kendinede bebişinede iyi bak canım..
Sevgiler..Şeniz

Yagmur052
8-02-08, 00:02
mehinbanu

Canım benim,hoşgeldin. Gözün aydın olsun. Analı-babalı böyüsün inşallah.

mehinbanucum resim çok tatlı çok teşekkür ederim :))) :1hug:

Yagmur052
misshuseynova
tebrikler canimmmmmmm.allah uzun omur versin.baki bugunlerde dehset gozeldir.sanki bahar havasi var.seherde insanlar gezir.mende bugun gezdim.bebesin de insallah en qisa zamanda ikinci vetenini gorer.

sağolasın canımmm :)))

men anamla ne zaman danışsam bakıya görülmemiş qar yağır deyir.
lap qısqandım naniknanik
heç men Bakıda yaşayanda qar üzü görmürdük. ama indi qar var ama men yoxam senağlama

demeli son günler hava gözelmiş. menim yerimede bol bol gez canım. o targovaya küçesini, azadlıq meydanını, bulvarımızı menim yerimede yad et senağlama

Yagmur052
ngs2007
Canım allah analı babalı büyütsün,sağlıklı uzun ömürler diliyorum.
Kendinede bebişinede iyi bak canım..
Sevgiler..Şeniz
çok çok teşekkür ederim canım ALLAH razı olsun, ALLAH olmayanlarada versin İnşallah. a.s. :1hug:

Azerin
8-02-08, 12:02
bitanesi mende seni tebrik edirem Allah sevgisini uzerinden eskik etmesin. Xeyirli övlad olmağı nasib etsin. Atalı analı boyüsün.
Amin...

azeripoyrazı
8-02-08, 13:02
slm bende azeri göçmeniyim sizinle tanışmak istiyorum

mehinbanu
8-02-08, 13:02
azeripoyrazı

Hoşgeldin canım. Üyeliğin hayırlı olsun. Paylaşımlarını bekliyoruz. Kendini tanıt biraza.s.

Azerin
8-02-08, 16:02
azeripoyrazı

a.s. hoş geldin aramıza canım. nerede oturuyosun.

Azerin
8-02-08, 17:02
selam şefa, necesen? bizden Azerbaycana sevgiler.

misshuseynova
_bitanesi_

sağolasın canımmm :)))

men anamla ne zaman danışsam bakıya görülmemiş qar yağır deyir.
lap qısqandım naniknanik
heç men Bakıda yaşayanda qar üzü görmürdük. ama indi qar var ama men yoxam senağlama

demeli son günler hava gözelmiş. menim yerimede bol bol gez canım. o targovaya küçesini, azadlıq meydanını, bulvarımızı menim yerimede yad et senağlama
salam baci.anan duz deyir vallah bu il qis ve qar tam menasiyla bezdirdi.men qar cox sevirem,daha dogrusu sevirdim.bu il omurluk bezdirdi.demek olarki 1 ay bakida heyat dondu.yollar baglandi,elektrik qazda sorunlar cixdi.neyse sukur kecdi.indi hava duzeldi.yerin melum ele bil cennetdir baki bu aralar.allah nezerden saxlasin :nazar: senin bebesi de op evezimden.men de senin yerine gezim bakini :dance:a.s.

misshuseynova
salammmmmmm azerin baci.sukur yaxsiyam.teki sen ve bebisimiz yaxsi olsun.insallah hersey yolundadir.opdum kocaman

misshuseynova
bu arada azerin baci nergiz ablanin gelini azeraycanla bagli bireyler edib.basa dusduyum qederi ile nerimanov ve s kimi yerlerimizi cekib videoya ve internete verib.nergiz abla burda yayimlayir.mene bax dedi amma tapa bilmirem :KK43:(((((( belke sen bilersen tebrikler ve tesekkurler seyfesindeymis.GELINIME TESEKKURLER basligi altinda yazi yazib.tapa bilsen bax.men cox axtariram amma tapa bilmirem.deli olacam :KK43:((((((

misshuseynova
azeripoyrazı
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] kardesim.aramiza hos geldin.insallah senle de iyi arkadas oluruz.ozur dilerim mesajini ilk okudugumda allah allah bu kim boyle tanimadan hemen bana yazmis diye suphelendim :eek: kusuruma bakma supheci huyum var.burdaki yazilarimi okuyacagin aklima gelmemisdi tatlicadiarzu kendini tanit bak biz burda kaynasdik seni de seve seve aramiza alalim.:1hug:[/FONT]

mehinbanu
8-02-08, 19:02
misshuseynova
bu arada azerin baci nergiz ablanin gelini azeraycanla bagli bireyler edib.basa dusduyum qederi ile nerimanov ve s kimi yerlerimizi cekib videoya ve internete verib.nergiz abla burda yayimlayir.mene bax dedi amma tapa bilmirem :KK43:(((((( belke sen bilersen tebrikler ve tesekkurler seyfesindeymis.GELINIME TESEKKURLER basligi altinda yazi yazib.tapa bilsen bax.men cox axtariram amma tapa bilmirem.deli olacam :KK43:((((((
Burada canım http://www.kadinlarkulubu.com/gelinime-tesekkurler-t150487/index.html

Yagmur052
8-02-08, 22:02
azeri poyrazı hoşgeldin aramıza canım. a.s.

Yagmur052
kız miss hüseynova senin işler necedi danış görek :)))

seninde bir türk sevgilin vardı mesele ne yerdedi yerimseniben

Yagmur052
bende izledim videoyu gerçekten çok yakışmışlar birbirilerine ALLAH mutluluklarını daim etsin inşallah.

ama men orda nerimanovu göremediiiim :1no2:

axı mende nerimanovdanaaaammmmm senağlama

Yagmur052
Azerin
bitanesi mende seni tebrik edirem Allah sevgisini uzerinden eskik etmesin. Xeyirli övlad olmağı nasib etsin. Atalı analı boyüsün.
Amin...
çox sağol canım. :1hug:

bu arada sehv etmiremse sende hamile idin. doğum oldumu yoxsa daha var?

misshuseynova
9-02-08, 08:02
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] bitanesi.bu arada gercek ismin ne ablacim? once aradigim sayfayi buldugun icin cooooooooook tsk ederim.cok ince dusuncelisin,ve dikkatlisin Şeniz bu arada bizim bebis nasil? :nazar: benim is devam ediyor ablacim.bizimkinin askerligi bitmesine 8 gun kaldi.bakalim allah hayirlisini yazmisdir insallah.bir an once niyetimiz ciddi hayata gecirmek istiyoruz planlarimizi.isimiz zor ama bakalim,allah sevenleri severmis

misshuseynova
anaaaaaaa oyle reng secmisim yazi okunmuyor :))))))))))))))))) sabah sabah cok guldum ya

misshuseynova
herkese oncelille gunaydinnnnnnnn.ya ben yazi yazdim ozene bezene bir reng secmisim ki felaket.okumak istedim bir bakdim anaaaaaa yazi gorunmuyor.sırnaşık şey neyse ya.bitanesi ablacim aradigim sayfayi buldugun icin cok tsk ederim.valla cok ince dusuncelisin,ve ilgilisin.allah razi olsun.bu arada bizim bebis nasil?:KK46: bebisimizin resmini koy bakalim arada,gozumuz senlensin yerimseniben
benim askima gelirsek.suanda askerde ,cok az kaldi bitmesine.insallah onumuzdeki cuma bitiyor.niyetimiz ciddi allah hayirli yazmisdir insallah.isimiz baya zor.aileleri yola getirmemiz gerek ama bakalim.allah herseye kadir.o isterse hersey olur.sevenleri sever rabimmiz.insallah bize de nergiz ablamin oglu gibi guzel evlilik yasatir.simdilik bu kadar opdummmmmmmm Şeniz

Azerin
9-02-08, 13:02
_bitanesi_
çox sağol canım. :1hug:

bu arada sehv etmiremse sende hamile idin. doğum oldumu yoxsa daha var?
yok canım, daha 4 ay var. İnşallah bir oğlum olacak, iyunda. Cox narahatam birce sağ salamat olsun hecne istemirem. Hamilelikde cetin keçir, İnşallah balacama bir şey olmaz. Ana bacının yeri görsenir. burda olsaydılar kömek ederdiler mene. neyse opdum seni.Şeniz
ozune ve :KK46: bebişe yaxşı bax.

Yagmur052
9-02-08, 14:02
merhaba kızlar. a.s.

canım bebiş bugün çok huzursuz hiç uyutamıyorum hep ilgi istiyor. bilgisayar başına oturtmuyo beni yaaa :1no2:

heeee, demek ki o şimdi asker yerimseniben

inşallah sağsalim askerliğini bitirir.
ve artık sıra sizde yerimseniben. ailelerde konuşur anlaşır canım sıkma canını. bizimkilerde ilk başta olmaz diyorlardı birde yurtdışına kesinlikle hayır ama bak kısmette varsa herşey olacağına varır a.s

inşallah hakkınızda hayırlısı canım :1hug:

Yagmur052
9-02-08, 15:02
Azerin
yok canım, daha 4 ay var. İnşallah bir oğlum olacak, iyunda. Cox narahatam birce sağ salamat olsun hecne istemirem. Hamilelikde cetin keçir, İnşallah balacama bir şey olmaz. Ana bacının yeri görsenir. burda olsaydılar kömek ederdiler mene. neyse opdum seni.Şeniz
ozune ve :KK46: bebişe yaxşı bax.

canım sen sıxma canını inşallah sağ-salamat geler dünyaya.

bax misal üçün menim hamileliyim çox rahat keçti heç hamile olduğumu anlamadım ama gel gör ki, doğum bir cehennem oldu. bütün xestexananı ayağa qaldırmışdım. indi bele ağlıma gelende bir kabus kimi olur.

ona göre hamilelikte sıxıntı çekmen normal, biraz daha sebr et inşallah kolay doğum olur ALLAH bir avazda kurtarır. :teselli:

Yagmur052
9-02-08, 15:02
misshuseynova
bu arada bizim bebis nasil?:KK46: bebisimizin resmini koy bakalim arada,gozumuz senlensin yerimseniben

canım kompyuterde ancaq bir dene resmi var. bütün resimler eşimin telefonunda. helelik bunu qoyum sonra telden kompa ataram diger resimlerini oki.

misshuseynova
9-02-08, 19:02
salam gozel bacim.ilk evvel bebisinin seklini qoydugun ucun cox sagol.allah nezerlerden saxlasin insallah:nazar: menim ucun dilediyin temenniler ucun de cox minnetdaram.gozel qelbinin odulunu verdi allahim herhalda sene ki herseyden razisan.nece deyerler sag elin basima :asigim: mende qovusum askima.onsuz yasaya bilmerem deye dusunurem.1 gun danismasam ureyim partlayir.insallah boyuklerde bunu anlar bizi incitmezler.bu arada sen nece yola getirdin valideyinlerini,mene tiyorlar ver yerimseniben ve en esasi sevgili damadimizla nece tanisdiniz? a.s.

ngs2007
10-02-08, 07:02
misshuseynova
herkese oncelille gunaydinnnnnnnn.ya ben yazi yazdim ozene bezene bir reng secmisim ki felaket.okumak istedim bir bakdim anaaaaaa yazi gorunmuyor.sırnaşık şey neyse ya.bitanesi ablacim aradigim sayfayi buldugun icin cok tsk ederim.valla cok ince dusuncelisin,ve ilgilisin.allah razi olsun.bu arada bizim bebis nasil?:KK46: bebisimizin resmini koy bakalim arada,gozumuz senlensin yerimseniben
benim askima gelirsek.suanda askerde ,cok az kaldi bitmesine.insallah onumuzdeki cuma bitiyor.niyetimiz ciddi allah hayirli yazmisdir insallah.isimiz baya zor.aileleri yola getirmemiz gerek ama bakalim.allah herseye kadir.o isterse hersey olur.sevenleri sever rabimmiz.insallah bize de nergiz ablamin oglu gibi guzel evlilik yasatir.simdilik bu kadar opdummmmmmmm Şeniz

Canım inşallah herşey gönlünüzce olsun..Hayırlısı hakkınızda nasılsa öyle olsun..İnşallah verdiğin bu emekler karşılıksız çıkmaz...Şeniz

ngs2007
10-02-08, 08:02
_bitanesi_
bende izledim videoyu gerçekten çok yakışmışlar birbirilerine ALLAH mutluluklarını daim etsin inşallah.

ama men orda nerimanovu göremediiiim :1no2:

axı mende nerimanovdanaaaammmmm senağlama
bitanesi,galiba yazımı eksik yazmışım canım..çocukların düğünü..nerimanov da Pekin Restorant var ya..orada oldu...yanlışlığım için özür dilerim...Ben anlatamamışım...Şeniz

misshuseynova
10-02-08, 11:02
gunaydin nergiz ablacim.guzel temennilerin ve duan icin cok tsk ederim.gercekden cok guzel sey yazmissin.insallah dualarim kabul olur.bende sizi dugunume davet ederim :)