Işte Şafak panomuz... Şafak kaç tezkereci güzeller...?

susu_
3-02-10, 22:02
iLdeMmm

VALLA hayatciigimmm sen onu 15 ay bekliyoRsun oda affedersn esekk gibi beklicek ..
bu senin gelecegin icin ve kendini iyi hissetmen icin müthis bir firsat ..

eger zaten karsi cikarsa bekliyemem edemem derse ciddi ciddi süphe ederim ondan
benim iyilimi istemio diye..
sevgilini tanimiyoRum ama bence cok bencilce davraniyor ..

merak ediyoRum biz kadinlar askere gitsek onlar bizi sabirla 15 ay beklermiydi ...???

hersey esit diyoruzda erkekler bizi böle seylerde ezmeye devam ediyorlar sinir oluyorum

vallaa benn hiçbir erkeğin rahat durcanı sanmıyorumm elı dursa ayagı durmaz bunlarınnkaydirigubbakcemile3

iLdeMmm
susu_
vallaa benn hiçbir erkeğin rahat durcanı sanmıyorumm elı dursa ayagı durmaz bunlarınnkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 aynen kuzucum kaydirigubbakcemile3

kadinLar gibi sadik duramiyoRLar ..

ama bazi kadinlar var erkeklere bile bin basiyorLar ...
gecenlerde duydum bi kiz sevgilisini askerdeyken aldatmis cocugun tezkeresine yakin ayrilmis flirtinden .. kizla oglanin nisan törenindede kizin Flirt ettigi cocuk basmis töreni herseyi aciklamis.. kizi bi güzel rezil etmis ....

sonuna kadar hakkedio öyleleri vallahaa hic acimadim kaydirigubbakcemile3

susu_
iLdeMmm

kaydirigubbakcemile3 aynen kuzucum kaydirigubbakcemile3

kadinLar gibi sadik duramiyoRLar ..

ama bazi kadinlar var erkeklere bile bin basiyorLar ...
gecenlerde duydum bi kiz sevgilisini askerdeyken aldatmis cocugun tezkeresine yakin ayrilmis flirtinden .. kizla oglanin nisan törenindede kizin Flirt ettigi cocuk basmis töreni herseyi aciklamis.. kizi bi güzel rezil etmis ....

sonuna kadar hakkedio öyleleri vallahaa hic acimadim kaydirigubbakcemile3
aaa iyii olmuşş vallaa vallaa hakediyo bazılarıı gerçekten kızlarda acayip oldu bu devırde ya

ebuş81
3-02-10, 23:02
şafak:196:nazar:

Seht
3-02-10, 23:02
Şafak 340...

busrae
4-02-10, 08:02
Şafak= 394:çok üzgünüm:
Mehtap= 8sositososito

giz09
4-02-10, 09:02
Şafak 30
Başkada yooookkkk
zemuszemus :eek:lmaz:

HaaNDaaN
4-02-10, 09:02
şafak 7 sadece 7 :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:
rabbim tüm asker bekleyenlerin bu heycanı tatmasını diliyorum sağ salim :Saruboceq:
hani hamilelere bir avazda derler ya inş sizinde bizim gibi bu sayılı saatleri saymanızı nasip eder rabbim kızlar :Saruboceq: bide yazdıklarınıza hani deneyimli biri olarak bi kaç bişi eklemek istedim belki yardımım dokunur yerimseniben

susu_
benımkıde sınırlendıı bugun aramadıı aradıgında dışardaydımm bakalım yarın neler dicek kendımı eve hapısmı edim ama ya mafoldumben
canım öncelikle şunu diim seninkinden çok çok çok kıskanç abartmıyorum tripli kıskanç bir sevgilim var bnm ve 15 ay bana 15 sene gibi geldi topic bile açtım tartışmak istemiyorum die o kadar tartışırdık kıskançlıklarından yeri geldi yalan söledim kuzendeyim dedeyim filan die ama tatlı yalan bu bil çünkü orda onlarsız bişi yaptıgımızı hazmedemiyorlar alıştıkları sevdikleri şeyler onları çok etkilio acemi birliği sanırım usta birliği inş yakın bir yere çıkarda sende rahatlarsın azda olsa :Saruboceq: çünkü doğuda bunun iki katı oluyorlar :1no2: yani onun ve kendin için bazen yüzeysel olarak geçmelisin konuları onların psikolojisiyle bizmkiler bir değil yeri gelicek kaldıramıca şeyler bile duyabilirsin hazırlıklı ol derim ki inş duymazsın ben duydum ben kadar onun içinde zor bir 15 ay oldu umarım hayırlısıyla atlatırsınız bu sınavı :teselli:

Melike_B
canım denetleme falan olmasın. yani aşkım 2 gündür aramıyodu ondan önce söylemişti kor general gelcek falan çalışıyoruz demişti..
bugün merak ettim aradımm saat 9u geçmişti ve ders çalışıyolarmış. (nasıl bişeyse topçu ama derste çalışıyolar sürekli söylüyo) yatana kadar da çalışıcaz dedi. hatta benim aramam da tam onun 10 dklık molasına denk geldi Allah'tan..
yarın sabahtan öğlene kadar atış falan bişeyler dedi, öğleden sonra akşama kadar bişey bişey dedi de anlamıyorum ki ne yapıyo bunlar orda kaydirigubbakcemile3
arayamayabilirim dedi kontor yokmuş para da çekip almaya fırsatı olmaz.
ufacık bişide sana eklemek istedim cnm bnm sevgilimde topçu olarak yaptı askerliğini ve hep derki oğlum olursa oda topçu olsun çünkü rahat bir askerlik yapıyorlarmış topçular harita ve pc başında atış belirliyorlar benim nişanlım doğuda oldugu için ve izin hiç kullanmadığı için biraz sıkıntılı geçirdi acemiliği ankaradaydı 65 gün yaptı sen söleyince eğitim sınav filan bir an gözümde canlandı ilk günler :bbo: ama umarım senin sevdiğin yakın bir yere düşer ve rahat askerliğini geçirir :Saruboceq: :teselli:

busrae
4-02-10, 10:02
Şafak : 7 mi :S offf çok kıskandımm yaaa =((((

Hayırlı olsun caanıımm. Allah daha uzun ayrılıklar yaşatmasın senle sevdiğine

HaaNDaaN
busrae
Şafak : 7 mi :S offf çok kıskandımm yaaa =((((

Hayırlı olsun caanıımm. Allah daha uzun ayrılıklar yaşatmasın senle sevdiğine
kıyamam :teselli: bende çok kıskanırdım valla dün hatta ebuşla konuştuk dedim ben benimki gelmeden kimse gelmesin isterdim :kedi: çok canice biliyorum ama işte o şafak insanı öle yapıo ama 200 lerden sonra yavaş yavaş bitio demeye başlıosun cnm sakın umutsuzluğa kapılma sabır versin rabbim :Saruboceq: opuyorumnanaktan

heath_19
bu nısanlım benı bazen cok sasırtıyo yaa opuyorumnanaktan
az once aradı deıdmkı bugun arkadaslar buluscaktık derken hemn aa oylemı ne guzel gıt ıste kafan dagılır evde bunalma dedı yaa kafamçokkarıştı hadı yaa ben sen ızın vermezsın dıye gıtmedımkı dedım sacmala dedı delikafaduldensok oldum resmen :asigim:
ayy yarın usta bırlıgı yerlerı bellı olacak eyvahedigeldismile
cok merak edıyorum yaaa delikafadulden
bu arada mehtap 8 :sm_cool: :sm_cool:

iLdeMmm
offff deLirceeeem yaaa mafoldumben

safagimi yanlis hesapLamisim mafoldumben
demin esimLe konusdum askim plakalara düsdük dedim ..
yok askim daha safak 83 dedi mafoldumben
daha 2 gün varmis plakalara 28.nisan da tezkere hesaplasana dedi ..
simdi hesapLadim ciddende daha 83 gün var off allahimm yaa ..
cok sevindim o yüzden böyle olduuu mafoldumben

offf oooffff mafoldumben

Safak 83 PlakaLara son 2 gün mafoldumben

busrae
saoll canımm.. Acemi bitiyo 8gün sonra, sonra 5 ay yok hiç göremicemm.. Ozamn çabuk geçer inşallah:Saruboceq:

Fides
HaaNDaaN
ufacık bişide sana eklemek istedim cnm bnm sevgilimde topçu olarak yaptı askerliğini ve hep derki oğlum olursa oda topçu olsun çünkü rahat bir askerlik yapıyorlarmış topçular harita ve pc başında atış belirliyorlar benim nişanlım doğuda oldugu için ve izin hiç kullanmadığı için biraz sıkıntılı geçirdi acemiliği ankaradaydı 65 gün yaptı sen söleyince eğitim sınav filan bir an gözümde canlandı ilk günler :bbo: ama umarım senin sevdiğin yakın bir yere düşer ve rahat askerliğini geçirir :Saruboceq: :teselli:
canım söylediğin iyi oldu. zaten kendiside gittiğinden beri rahatım rahatım diyor hep.
acemi birliği de 61. gün bugün. 13 şubat veya daha sonra izne çıkıcak. usta birliği de izmit e düştü. bi çok kişi doğu tarafına ve kıbrıs a falan düşmüş. çok şanslı valla. dua ediyordum hep.. kendiside yani ailesi de istanbul'da oturuyorlar. çok iyi oldu onun için.. çok sevindim ama bi yandan da kıskandım. çünkü bizde istanbulda otururken üni için burdur'a geldik ailemle. mesafe çoğaldı. bu sene tekrar istanbul'a geçmek istiyorum yeniden sınavlara gircem. zaten burdurda yapamıyorum. eninde sonunda geçmeliyim diyorum.. (yetenek sınavları)mafoldumbeninşallah hayırlısıyla başarırım..
çok özledim valla o ailesiyle görüşürken ben onu göremicem diye çatlarım herhalde.
:gitme: (sabır 4 ay daha)

HaaNDaaN
4-02-10, 11:02
busrae
saoll canımm.. Acemi bitiyo 8gün sonra, sonra 5 ay yok hiç göremicemm.. Ozamn çabuk geçer inşallah:Saruboceq:
geçer inş cnm biz hiç izin kullanmadan bitirdik giderken askerden kaçar die korkarken sırf ha bitti ha biticek derken izinsiz bitircez cnm inş. sizinde göz açıp kapayana kadar geçer opuyorumnanaktan

Melike_B
canım söylediğin iyi oldu. zaten kendiside gittiğinden beri rahatım rahatım diyor hep.
acemi birliği de 61. gün bugün. 13 şubat veya daha sonra izne çıkıcak. usta birliği de izmit e düştü. bi çok kişi doğu tarafına ve kıbrıs a falan düşmüş. çok şanslı valla. dua ediyordum hep.. kendiside yani ailesi de istanbul'da oturuyorlar. çok iyi oldu onun için.. çok sevindim ama bi yandan da kıskandım. çünkü bizde istanbulda otururken üni için burdur'a geldik ailemle. mesafe çoğaldı. bu sene tekrar istanbul'a geçmek istiyorum yeniden sınavlara gircem. zaten burdurda yapamıyorum. eninde sonunda geçmeliyim diyorum.. (yetenek sınavları)mafoldumbeninşallah hayırlısıyla başarırım..
çok özledim valla o ailesiyle görüşürken ben onu göremicem diye çatlarım herhalde.
:gitme: (sabır 4 ay daha)
13 şubatta çıkmışdı bnmkide cnm şimdi 13 şubatda da allahın izniyle burda :lepi: ne güzel yere düşmüş inş. şansı başladığı gibi böle gider cnm :Saruboceq: bizim aksilikle başlamışdı gaziantepe düştü ustabirliği sonra ordan tekrar hakkariye yollamışlardı :1no2: üzülme sıkma canını hayırlısıyla gelir bundan sonrasıda inş.. :Saruboceq: sende sıkma canını ne yapıosan yarın erte siz ikiniz için sevgilinin şansı sanada değerde inş sınavların çok çok süper geçer :Saruboceq: opuyorumnanaktan

Fides
HaaNDaaN
13 şubatta çıkmışdı bnmkide cnm şimdi 13 şubatda da allahın izniyle burda :lepi: ne güzel yere düşmüş inş. şansı başladığı gibi böle gider cnm :Saruboceq: bizim aksilikle başlamışdı gaziantepe düştü ustabirliği sonra ordan tekrar hakkariye yollamışlardı :1no2: üzülme sıkma canını hayırlısıyla gelir bundan sonrasıda inş.. :Saruboceq: sende sıkma canını ne yapıosan yarın erte siz ikiniz için sevgilinin şansı sanada değerde inş sınavların çok çok süper geçer :Saruboceq: opuyorumnanaktan
inşallah canım güzel dileklerin için çok sağol.. :Saruboceq:
ilk önce kayseriye düşmüştü. orasıda hep doğuya gönderiyo veya kayseride kalıyodu sanırım. gittiği ilk gün erzincan'a gönderdiler. nasıl sevinmiştim.
inşallah herşeyin hayırlısı olur. Allah'ım askerlerimizin sağ salim bize ve ailesine kavuşmasını nasip eder. :Saruboceq: :asigim:

susu_
mehtap 15turkbayragi
çok özledimm sevdiğimmm.turkbayragi:asigim::nazar:

moon_610
:hooray:turkbayragi:nazar:ŞAFAK 35 İZMİR'E SELAM:nazar:turkbayragi:hooray:
ŞIRNAK/SİLOPİ 88/4

TEZKERECİ SON İMPARATOR

:Saruboceq:ALLAHIM SENİ KORUSUNNNN:Saruboceq:
:nazar::asigim::asigim::asigim::nazar:
BİTSİN ARTIKKKKK!!!!!!!!
:teytey::dance:BAŞKA YOKKKKKKKK:teytey::dance:

:lepi:hihoyyyt:dance::sm_cool:delikafadulden:lepi:

Meg
4-02-10, 12:02
ızmir'de sana selam söylüyor Hilalcimmmopuyorumnanaktan
Allah kavuştursun sevdiğine inşallahh arkadaşımm:Saruboceq:
darısı başımıza inşallah..

herbirimiz kavuşalım sevdiklerimize tez vakitte,sağsalim.. Amin...

susu_
kızlar benımm şafagım kaç oluyoo yol ıznı falann sayılmıyomus anlamadım benn 17 ocakta gitt

zhr79
ya canım safak programı indir ordan hesapla daha net cıkıyo sonuc

susu_
varmı öyle bişey bilmıyodummkaydirigubbakcemile3 neler cıkarmıslar

zhr79
evet var cok kolay alcagı izini yazıon gittigi tarihi falan oda sana kac gun var cıkarıyo:)

iLdeMmm
susucum ben basdan beri kendim hesapliyorum valla tarih hesaplama pogramindan ...
safak sayardan anlamadim ben ...

seninki 17 ocakta giddiyse ondan 2 gün önce asker olarak geciyor bile .. yani 15 ocak diye hesaplicaksin ..
dagitim iznine gelecekse 7 gün cik ordan ...

yani 460 dan 7 günü önce bi düs..
oda senin safagini gösterir ...

eger ileride izin kullanmasa geride kalan izin gününüde düsersin bude 21 gün yapio ..

ama simdilik sadece 460 dan 7 sini düs ..

biraz karisik anlattim idare et kaydirigubbakcemile3

olmazsa aksam bi hesapliyim senin safagi söylerim sana

susu_
ama kızlar 2 tane ındrdımm bırınde deıgısk cıkıyo otekısınde degısıkk cıkıyo