2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

chef
30-06-09, 20:06
sağol inci
daha %30 luk toplanabildim
bir matematikçide böyle konuşur tabi

ekinsu
ahu, duygu, inci, sevda, esra sizi aylinin facebookdan gördüm merak ediyordum hepiniz çok tatlısınız

zeynepcim dün söyleyemeden bağlantım gitti nazda sende çok tatlısınız

ekinsu
elagülce
yaa esra ozaman uyanır zaten okadar zor uyuttumki:çok üzgünüm:
bizi çağıran yok 4.nüz buluşmuşsunuz oh oh:eek:klava::eek:klava:
elacım çok apar topar bir buluşma oldu aslında bizim evler çok yakın diye ben aylin hatice ataşehir grubu toplanacaktık o yüzden sana söylemedik ayşegül sonradan çıktı , küsme bize olurmu bir dahaki buluşmamızda ilk sana haber veririz canım dediğim gibi çok plansız bir buluşmaydı geçenki gibi değildi

chef
sağol emelcim sende oğluşunda çok tatlısınız

sedakt
ekinsu
ahu, duygu, inci, sevda, esra sizi aylinin facebookdan gördüm merak ediyordum hepiniz çok tatlısınız

zeynepcim dün söyleyemeden bağlantım gitti nazda sende çok tatlısınız
tşkler canım

Kancicegim
iyi geceler kizlarrr..

ekinsu
aslıcım merhaba hiç görüşemiyoruz seninle aysimayıda görmeyen bir ben kaldım çok merak ediyorum

ekinsu
30-06-09, 21:06
ay kimse kalmamaış konuyu toplam 1 kullanıcı okuyor oda ekinsu :)))))
hadi kızlar bende kaçıyım öptüm sizi iyi geceler bol sütler

Kancicegim
ekinsuuuuuuuuu iyiyim canim sen nasilsin?
aysima dis cikariyor gecemiz gunduzumuz birbirine karisti surekli agliyor ..
ben de onunla ugrasiyorum..

BenGulsu
slm kizlar nasilsiniz bugünlerde pek giremiyorum,girsemde hemen okuyup cikiyorum yazmaya firsat kalmiyor.kancicegi gecmis olsun insallah cabucak cikarda aysimanin disleri rahat edersiniz.bizim oglaninda damaklari beyzalamis bende bekliyom bakalim.

montesori
1-07-09, 02:07
gece nöbetcisi montekafamçokkarıştıoglum hala cok hastasenağlamayine bogulur gibi gerceklesen öksürük nöbetleri yine uykusuz bir gecemafoldumbenuyuyor şimdi ama basında nöbetteyim :bbo:birde klasik müzik actım belki rahatlar diye:çok üzgünüm:karnımda bir acıktı ki cokacimcoookne yiceksin mübarek bu saatte :sm_confused:
dişi cıkanlara cıkma sürecinde olanlara hayırlı olsun.....
ben kactım:a015:ne uyusam kar ama işi psikopata baglamısım onu anladımCADIARZU

calemityjane
1-07-09, 04:07
GÜnaydın

calemityjane
[​IMG][/URL][/IMG]

haydi kızlar kahvaltıyaaa:kahve:

calemityjane
kusura bakmayın keremle bu kadar hazırlayabildim kaydirigubbakcemile3

Hera
1-07-09, 05:07
günaydınnnnnnnnnnnnnnn ben geldimmmmm

başak kahvaltı çok güzel karnımda çok aç valla:)

Hera
1-07-09, 06:07
fifoş geçmiş olsun cnm

maşallah bebişler çok tatlı :nazar:

calemityjane
Hera

afiyet olsun canımdelikafadulden
hoşgeldin nasıl geçti yolculuk ,düğün,eğlendiniz mi?
hadi hayırlı uğurlu olsuna.s.
ömür boyu mutlu olsunlar:1hug::nazar:

montesori
günaydın hera hosgeldin eeeeeee naptın anlat bakem:CüvCüv:
basak kahvaltı süper cokacimcoookyanlız ben cayımı kupa da içerim :eek:lmaz:bir daha bana kupa koy

montesori
http://www.kadinlarkulubu.com/gorsel-paylasim/292109-buda-sanal-alemde-sanat-gercek.html
süper yaaaa fotoların üstünde mouse u gezdirin kızlar

calemityjane
montesori
günaydın hera hosgeldin eeeeeee naptın anlat bakem:CüvCüv:
basak kahvaltı süper cokacimcoookyanlız ben cayımı kupa da içerim :eek:lmaz:bir daha bana kupa koy
pardon tatlım soracektım ama uyuyordunuz kıyamadım bu ilk hazırlayışım ya bilmiyorum
bidaha olmaz
metin nasıl bugün ??
inş çabuk geçer hastalıktan tüylerim ürperiyoo
kerem çok hapşırıyo iki gündür inş gerisi gelmez
tozdan felendır belki offf mafoldumben

Hera
hoşbuldum kızlar bol bol yoruldum valla oraya git buraya git gece de muhabbetten yatamadık. mis gibi hava vardı ya serin serin burası çok sıcak ve bunaltıcı. düğün ise kötüydü 10 gibi elektrikler kesildi jenaratör de yokmuş yalan oldu yani.

alisha
ezra2001
oyyyyyy bebişler çok tatlı yaaa maşallah
yine aynı 4 kişimi buluştu ben kaçırdım ya ,alisha ekınsu ve haticemiydı???
walla kıskandım ,bende gelcem ayşegül sana:lepi:
gel cnm beklerim 3kız 2erkek naparlar bilemem ama bi tane daha erkek lazımkaydirigubbakcemile3
chadii
:nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah hepsi çok şeker yaaa
allah nazardan korusun
amin cnm teşekkür ederiz hepinize
durusuuuu
iyi akşamlar kızlar,aylin gene emel yazdım allam yaa çok güzel bi gündü herşey için tekrar teşekkürler,tel nosunu vermeyi unuttuk..
bizim kız gündüz az uyuyunca akşam burnumdan getirdi şimdi uyudu ben kaçıyorum ayşegül resimlerle çok güzel nostalji yapmışın çok güldüm eşim görmeden ben çıkiim ii geceler ..bebişleri öptüm
senin msn hala yok bende onu alıyım da telefonları alırız ecüşü öp bizim için
elagülce
cnm öle rastgeldi bu sefer bidahakine bendeler, telin var arıycam
ekinsu
esra kız tanımadınmı beni resimdeki kırmızılı şişko benim ayol
diğerlerinden yemekleri görünce gözü dönmüş olan şişko da bencokacimcoook
montesori
gece nöbetcisi montekafamçokkarıştıoglum hala cok hastasenağlamayine bogulur gibi gerceklesen öksürük nöbetleri yine uykusuz bir gecemafoldumbenuyuyor şimdi ama basında nöbetteyim :bbo:birde klasik müzik actım belki rahatlar diye:çok üzgünüm:karnımda bir acıktı ki cokacimcoookne yiceksin mübarek bu saatte :sm_confused:
dişi cıkanlara cıkma sürecinde olanlara hayırlı olsun.....
ben kactım:a015:ne uyusam kar ama işi psikopata baglamısım onu anladımCADIARZU
cnm çok geçmiş olsun 5lerde ayaktasın çook zor çocuk büyütmek Allah bu emeklerimizi boşa çıkarmasın hayırlı evlat olsunlar inşallah
calemityjane
kusura bakmayın keremle bu kadar hazırlayabildim kaydirigubbakcemile3
kuş sütü eksik ben oturmam, git sağ olmadı kendi sütünden koydelikafadulden

calemityjane
kızlar arkadaşımla buluşucaktım bugün avmde kerem hapşurup duruyo ya acaba çıkmasam mı tereddütte kaldım randevu saatide yaklaşıyo arasammıki arkadasımı iptal etmeye yoksa gitsem mi??*

alisha
1-07-09, 07:07
sımsıkı giydir başakçım, bi çıtçıtlı üstüne kısa kol alta uzun bişey, yanına da battaniye hırka al, orda klimalardan buz gibi olur kol bacak, ben naz hastayken kızlarla buluştm işte bişey olmadı ama korudum terletmedim de üşütmedim de

linay34
günaydın sultanlar..

başak kahvaltı süperdi eline sağlık..ben cam bardakta severim çayı
iyi yapmışsın bardakla çay vermekte :jeyyar:

linay34
inaysa
bugün topik pek sessiz babası çağana havuz almıştı içine sokup 10 dakika oynadık şimdide uyuttum işallah çabuk uyanmaz da bir çay içerim tv karşısında yarın sabahtan aşıya gidecez şimdiden stres bastı beni işallah ateşi faln çıkmazya buarada duyguda bir yazı eklemiş bugün calpol iyi değil falan diye şimdi ateş düşürücü ne versem diye düşünüyorum kafamçokkarıştı
bizde de var havuz ,içine oturtuyorum eguşu oyuncaklarınıda atıyorum çok eğleniyor,
su koymadan salonun ortasında :) kızlarda gördü dün eğlenceli bişey..

ezra2001
oyyyyyy bebişler çok tatlı yaaa maşallah
yine aynı 4 kişimi buluştu ben kaçırdım ya ,alisha ekınsu ve haticemiydı???
walla kıskandım ,bende gelcem ayşegül sana:lepi:
sen gel istanbula eski dünürüm biz yine toplaşırız..
evet ayşegül emel hatice ve ben..

durusuuuu
iyi akşamlar kızlar,aylin gene emel yazdım allam yaa çok güzel bi gündü herşey için tekrar teşekkürler,tel nosunu vermeyi unuttuk..
bizim kız gündüz az uyuyunca akşam burnumdan getirdi şimdi uyudu ben kaçıyorum ayşegül resimlerle çok güzel nostalji yapmışın çok güldüm eşim görmeden ben çıkiim ii geceler ..bebişleri öptüm
evet canım o telaşta unuttuk yine..kızım seni çok beğenmiş..annesi kızından güzel diyor kaydirigubbakcemile3 ingilizce öğretmenine benzetmiş seni :))

elagülce
gülcecimm nolur kızma ,dünde çok lafını ettim çok üzüldüm ama o kadar ani olduki
zaten senin telinde yok bende ,kızlarada sormayı akıl etmemişim..
nolur aklına bişey gelmesin valla çok üzüldüm..

Hera

hoşgeldin şekerrrr özledik seni Şeniz bu arada gezerkende bu kadar puanı nasıl topladın
anlamadım :uhm: batuhan nasıl yerini yadıgadımı?

filizcim çok geçmiş olsun,nasıl oldu metin, umarım en kısa sürede atlatırsınız..

inaysa
günaydınlar biz aşıdan geldik çağana ateş düşürücü verip uyuttum huysuz oğlum 400 gram civar kilo almış boy olmuş 70 uzun bylu olucak galiba dayıları gibi yoksa anneside bbasıda kısa boylu bu çocuğun :) akşamda dr kontrolü ve rota aşımız var
hera hoşgeldin nasıl geçti tatilin
monte bir dahamı dr götürsen canım yaa çok zor senin içinde böyle geçmiş olsun tekrardan
kanciçeğim valla bir karşılaşamadık aysimayı görmeyen bir ben kaldım galiba anam face mace yokmu sende ekleyekte bakak
başak kahvaltının sonuna yetişmişim bacım bu gacılar silip süpürmüşler ne varsa neyse bir bardak çay alim bende eline sağlık
alişha naz la yapmışssın yine havanı resimlerde cilveli kızın karıştırmasın ortalığı gene
gülce naber canım annen nasıl oldu tam iyileştimi
pembe kız arada geliyon burayada bir selam vermiyon artık küsçez bak sana

inaysa
aylin naber güzelim ağırlamışssın miasirlerini iştemisin bugn

inaysa
1-07-09, 08:07
hatice ve özlem var sadece kıslar pc başında değilmisiniz senağlama

irem_nehir
günaydın herkese.hera hoş geldin.inaysa sizede geçmiş olsun.kızım büyüdükçe tatlılaşıyor.yiyesim geliyor walla zemuszemuszemuszemuszemuszemus

inaysa
teşekkür ederim iremcim maşallah zaten yanaklar falan ısırmalık gibi annesi saçlar desen yakıyor Allah nazarlardan korusun :)
dünürümde kalkmamış mı bu sabah gelmedi hala merak ettim bak

linay34
inaysa
aylin naber güzelim ağırlamışssın miasirlerini iştemisin bugn
herkesi yazıp sormuşsun, bir beni sormamışsın diyecektim ki mesajını gördüm :))
evet dün ağırladım arkadaşlarımı,çok eğlenceli keyifliydi alkisalkisalkis
bugün işteyim ,sizede geçmiş olsun şifa olsun çağanımıza..

irem_nehir
günaydın herkese.hera hoş geldin.inaysa sizede geçmiş olsun.kızım büyüdükçe tatlılaşıyor.yiyesim geliyor walla zemuszemuszemuszemuszemuszemus
tam sevilmelik oldular artık, ye ye bitmez :))

kızlar duygu nerelerde dünden beri yok sanki ?

inaysa
saol aylincim dünrüm dün burdaydıda bugün yok gelir herhalde normalde hemşom bide o erkenciler

irem_nehir
inaysa
teşekkür ederim iremcim maşallah zaten yanaklar falan ısırmalık gibi annesi saçlar desen yakıyor Allah nazarlardan korusun :)
dünürümde kalkmamış mı bu sabah gelmedi hala merak ettim bak
sağol canım,Allah bütün bebişleri nazardan korusun.linay hakkaten sizin bebişlerin resimleri kartpostal gibi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan hepsi birbirinden tatlı maşallah.

inaysa
buarada dün resimde gördüm bütün bebleri oturtmuşssunuz ya ben hala oturtmuyorum bzim sıpada oturmak istiyor hep drda 7. ayda oturcak dedi ay oturtsammı bende

inaysa
çağan uyandı uğarrım ara sıra

inaysa
pardon uyanmmaış yan dönmüş kuzum ay yatamıyorda ağrıyor herhelade aşı yerleri hemşire dedi zaten ayaklarını çeker bugün ağrı yapabilir dedi neyse bir yaşına kadar aşı kalmadı çok şükür

pempe_panter
selam hanımlar vakit bulup giremiyorum dün bi ara baktım fotoları gördüm harika:))kim kim buluştunuz linay?

linay34
inci eguş artık desteksiz de oturabiliyor ben hep oturtuyorum..sende oturt artık bence kocaman oldular..
pnimokok yapılan bacağına dikkat et etrafı kızaracak ve şişecek,kolanyayla hafif hafif ovala,doktor dedi bizede..bizde ateş hafif yaptı,ilk ateşlenmeye başlayınca hemen fitil verdim ben..

pempe nasılsın oğlun nasıl göremiyoruz seni artık..ekinsu,durusu ve alisha bana geldiler dün..

balım.
günaydın herkese sonunda bilgisayarımız yapıldı.umarım herkes iyidir.

eymen in ilk dişi çıktı:cuma günü kontrolümüz vardı.ek gıdaya başladık artık.oğlumda 8 kg 71 cm olmuş.

inaysa
uyansında kontrol edeyim hemen bacağını ay işalalah sıkıntısız atlatırız bugünü
ya buarada hemşomda gitti ama dünden beri çağan sulu yapıyor kakasını diştenmi acaba hep katı yapan cocuk dün akşam ve bu sbaha sulu yaptı

inaysa
balım hoşgeldin eymenin ilk dişi hayırlı olsun canım darısı bize işallah buarda kilosuna ve boyunda maşallah

linay34
oo maşallah balım ,hayırlı olsun inciniz 32 inciyide sağlıla sıralarsınız inşallah..

pempe_panter
valla kıskandım çok güzel görünüyo fotolar maşallah bebişlerimize hepsi çok tatlı.oğluşum çok iyi maşallah işte sizinkiler gibi dişlerinden sıkıntılı biraz.hatta hastaneye gittik bi akşam apar topar susturamadık bi türlü hastaneye vardık uyudu kaldı yavrum.çıkana kadar böyle devam etçekmiş çok huysuzluk yaparsa fitil ver dedi doktor.ben bayadır evde yoktum canım istanbuldaydım bi hafta ondan önce de yoktum evde bu akşam da annemlerin yazlığa gidiyoruz tatil başladı artık evde oturmak yok bize kışın acısını çıkartıyoruz.

linay34
diştende sıcaktan da olabilir incicim..bugünde takip ette aman ihmale gelmez bu iş..
yediklerinde değişiklik oldu mu? o da yapabilirmi ?

pempe_panter
darısı başımıza balım.diş buğdayı yap da yiyelim kıs:)

balım.
inaysa
balım hoşgeldin eymenin ilk dişi hayırlı olsun canım darısı bize işallah buarda kilosuna ve boyunda maşallah
teşkkürler inaysa inşallah darısı size:Saruboceq:

linay34
oo maşallah balım ,hayırlı olsun inciniz 32 inciyide sağlıla sıralarsınız inşallah..
inşallah linay.opuyorumnanaktan

balım.
pempe_panter
darısı başımıza balım.diş buğdayı yap da yiyelim kıs:)
yapıcam inşallah ama biraz daha belli olsun öyle. sizleride beklerim diş buğdayımızakaydirigubbakcemile3

linay34
ohh ne güzel pempe yazın tadını çıkarın iyi eğlenceler size..
dişleriniz de biran önce çıkar inşallah..bizimde tabii..

inaysa
yok be aylincim kuş kadar iştah var oğlanda zaten her seyi yemiyor yedikleride aynı şeyler dün akşam ilk yaptığında pek önemsemedim ama bu sabahta cıvık kıvamda yapınca tedirgin oldum ay katı yapınca dert sıvı yapınca dert