Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inanna13
1-06-09, 16:06
anam marsg gelmiş::))
ne hamaratsınız ya biz gene dışarda yedik ha ben ne yazmadım nil köfte yedidelikafaduldenşok olduk bi de bitince bağırdı verince sustuzemuszemus

ismiye
1-06-09, 16:06
inanna maşşallah nile ocak bebekleri içinde ilkleri kimseye kaptırmıyor.opuyorumnanaktan

balım.
1-06-09, 17:06
ekinsu
yok balımcım sen niye sinirli olasın sizin komşu kadınlar var ya sizin onlar yetiyor, dedim yine onlar bir şeymi dedi
yok emel komşuların hakkından geldim bana birşey söyleyemiyorlar artık.zaten onlar için hergün yeni dedikodu çıkıyor.

Talya
kıskanma kıs,çalış seninde olur:)))kaydirigubbakcemile3

kayınvalidenmi kızdırdı seni balımcım,çünki genelde onlar yapar böyle...:kızgın:

talya nasılda belli 17 yıllık evli olduğun.bu konuda uzman olmuşsun.aynen canım bu aralar kayınvalideye çok sinir olmaya başladım.çocuk olmadan önce demekki çok işine yarıyordumda o yüzden sesini çıkartmıyormuş.nedense bu aralar çok değişti bazen benim tanıdığım kayınvalidem bumu acaba diyorum:kızgın:

inanna13
merhabalar..
ah canım nedir bu sinir biz de diycem ama sorumlu biz diilizÇok üzgünüm çoook
çok kızıorum ben de ağla ağla kurudu gözlerim vallasenağlama
kişisine göre seviyelendir canım sözlerini ve sööle bence yoksa olan hep bize oluo,bırak azcık onlar kudursunalkisalkisalkisdelikafadulden
haklısın duygu.bende çok sabrederim susarım ama bazen çok kırılıyor insan işte

inanna13
ah anam ah kırılmaz mı,ben tuzla buz oldum,..

durusuuuu
iyi akşamlar kızlar,emelcim naber,onat nasıl?

Talya
balım tek çare canımcım duyduğunu duymıycan,gördüğünü görmiycen,anlıyacağın eşinin tarafına politik olucan 3 maymun misali,bi süre sonra seninle uğraşmaktan vazgeçiyolar,hatta kıymete bile biniyon..zemuszemus

marsg
Naber kizlar ay ben cok ozluyorum sizle muhabbeti ama artik hic firsatim olmuyor gun 24 degilde 48 saat. Olsa yeter Ancaa bana 5. Ayimiza giriyoruz asimizi oldukk bugunn 9160 kilo bizim topac disleri kabarmis ek gidaya yine gecir medi sute devam

Talya
marsg
Naber kizlar ay ben cok ozluyorum sizle muhabbeti ama artik hic firsatim olmuyor gun 24 degilde 48 saat. Olsa yeter Ancaa bana 5. Ayimiza giriyoruz asimizi oldukk bugunn 9160 kilo bizim topac disleri kabarmis ek gidaya yine gecir medi sute devam
maşallah diyeyim nazar değmesin:nazar:bizde seni özledik marg çım ama haklısın canım hem çalışıp hem ev hem çocuk zordur muhakkak,ama ara sırada olsa girde sanal alemde hasret giderek....opuyorumnanaktan

Talya
1-06-09, 18:06
duru ne haber ecem nasıl,benim arkadaşımın kızının ismide ecem,şimdi 13 yaşında var ama bi görsen bi içim su, inşallah senin kızda öyle dünya güzeli bi kız olur canım....

ekinsu
iyiyim durucum Onatda iyi ananesi ile oynuyor , deryacım özledik sizi valla maşallah ezgiye kocaman olmuş

irem_nehir
canım çok sıkılıyor :KK43:

LAJOCONDE
nooldu irem?

LAJOCONDE
hmmm menekşe olmuşum,aferin banakaydirigubbakcemile3

irem_nehir
1-06-09, 19:06
eşim şehir dışında,5 gün yok.iş nedeniyle.kızımla başbaşa oturuyoruz.burada kimsemde yok çok sıkılıyorum :KK43:

balım.
iyi akşamlar irem ve lajocondezemuszemus

LAJOCONDE
Fransa uçağı atlantik üzerinde kaybolmuş...Lost taki gibi bi adaya düşüp ne idüğü belirsiz insanlar falan...
Ya geyik bi yana bizden de bi genç kız varmış.Anadolu üniversitesinde öğretim görevlisiymiş kız..Konser için gidiyomuş:1no2:

irem_nehir
iyi akşamlar balım

LAJOCONDE
iyi akşamlar Balım..
Canım sıkma canını..içinde de kalmasın lafını söyle..Gerçi kayınvalide kısmı dobralıktan hoşlanmaz ama içinde tutup daralma..seni aptal zannetmesinler..
benim tarzım bu olduğu için, kayınvalidem sen yaşlanmassın diyor..Lafını söyleyen yaşlanmazmış ona göre..Ben de sizin gibi arkadan konuşmaktansa yüze söylemeyi tercih ediyorum dedim
Laf istiyolar işteCADIARZU

LAJOCONDE
Hmmm iREMCıM..Siirt teymişsin..Zor canım ya..Siz tayin nedeniyle falan mı ordasınız?

Talya
LAJOCONDE
iyi akşamlar Balım..
Canım sıkma canını..içinde de kalmasın lafını söyle..Gerçi kayınvalide kısmı dobralıktan hoşlanmaz ama içinde tutup daralma..seni aptal zannetmesinler..
benim tarzım bu olduğu için, kayınvalidem sen yaşlanmassın diyor..Lafını söyleyen yaşlanmazmış ona göre..Ben de sizin gibi arkadan konuşmaktansa yüze söylemeyi tercih ediyorum dedim
Laf istiyolar işteCADIARZU
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kıs valla kayınvalideni dize getirmişsin ya ne diyem ben sana,sen çok yaşa emialkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
kızlar yemeğimide yedim bi rehavet çöktü üstüme,gidip uzanayım belkim uyurum..iyi akşamlar bol muhabbetler size..opuyorumnanaktan

irem_nehir
evet iş nedeniyle burdayız.

ekinsu
iremcim benim eşimde iş nedeniyle şehir dışına çıktı 5 gün yok acaba aynı yerdeler mi:)) bende anneme geldim Bursaya senin ailen nerde

linay34
naber kızlar opuyorumnanaktan
gece seansında kimler varmış bi bakalım..

balım.
eymen sol göğsümü emmek istemiyor.bende inatlaştım vermedim sağ göğsü.iyice acıktı sanırım biraz emdi ama yine bıraktı.

irem_nehir
ailem ankarada eşim ankaraya göndriyim dedi istemedim.zaten temmuzda izne gidicez ama aileden kimsenin olmamasıda çok zor.annemlere bişey belli etmiyorum ama gerçekten çok zor :KK43:senağlama

linay34
iremnehir üzme kendini bu kadar bak yanında en güzel arkadaş en güzel eğlence var..tadını çıkarmaya bak..

birgül38
slm arkadaslar nasilsiniz
öyle korktumki sizden ayri kalacagim diye cok korktum hemen yazmak istedim galiba kk kart diye bisey cikartmislar bazi yerlere tam anlayamadim kafamçokkarıştı

irem_nehir
evet iremimde olmasaydı çatlardım heralde.onla eğlenceli geçiyor ama insan eşi olmayınca yalnız hissediyor yine.

ismiye
balım.
eymen sol göğsümü emmek istemiyor.bende inatlaştım vermedim sağ göğsü.iyice acıktı sanırım biraz emdi ama yine bıraktı.
balım bir yerde okumuştum sağ göğüste soldan daha fazla süt olurmuş belki ondan emmek istemiyordur.

birgül38
irem nehir inan varya cnm benimde arkadaslarim var ailesine yakin olduklari icin sikayetci
hakkinda hayirlisi olsun cnm herkesin bi SIKINTISI var ama ne muttlu sana ki bi kizin var tek olsan dah azor olurdu

linay34
birgül nasıl yani kk kart çıkartmışlar..kk kartı olmayan giremicekmiymiş buraya..araştırayım bende..

Hera
1-06-09, 20:06
iyi geceler kızlar öpüldünüz opuyorumnanaktan

inaysa
herkese ii geceler bol sütler

linay34
sizede iyi geceler hoşgeldiniz kızlar..

birgül38
linay bende tam anlamadim sen istersen bi arastir

montesori
slm kızlar topic sessiz gibi mi bana mı öyle geliyobuyrunnnnnnnnnnasılsınız bakiiiim biz eşimle yemege gittik sushi ikram ettiler ayyyy acda gitmiştim yiyemeden kalktık dedim uleeeeeeeeeen at beni dürümcüye :mymeka:bir adana bir urfacokacimcoookiş bitti ne mutlu türküm diyeneturkbayragikaydirigubbakcemile3
talya bende yarın brokoli corbası yapcam hiç yapmadım tarifini dört gözle bekliyorum:1ninca: