Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Lachesis
3-02-10, 22:02
prensesfb
kizlar size bitki cayi yaptimmm afiyet seker olsun
Çok sağol bi tanecik.

Lachesis
Kuzularım ben kaçıyım, ders çalıp yatarım yarın erken kalkmaya çalışıcam öpüyorum hepinizi Şeniz Şeniz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

prensesfb
afiyet seker olsunnn gulummmm

prensesfb
scyllaa
Kuzularım ben kaçıyım, ders çalıp yatarım yarın erken kalkmaya çalışıcam öpüyorum hepinizi Şeniz Şeniz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
tamam hayatimmmm
iyicalismalarrr cicegimmmm

opuyorumnanaktan

yesa
prensesfb
[​IMG]canim bu galiba pekmez gibimi cikolata gibimi bisey?
maple shyrupp diye gecioo canim marketten bi bakarsinn
hadi kolay gelsin kuuzum iyi calismalar cicim kaydirigubbakcemile2
ayyy evet canim bu ama nerde pekmeze cikolataya kurban olayim cok fena alsanaalsanasmile bakayim canim benim senin dedigine de olumunekankayizsmile

yesa
3-02-10, 23:02
scyllaa
Evde yürüdüm canım pepperın önerdiği walk at home videolarından indirdim, eğlenceli oluyor sana da tavsiye ederim tatlım, canım lostun yeni sezon bölümünü izleyecektik bugün onu izlerken atıştırım dedim ki atıştırdım da:) Onun için az yedim yani, Onları yazmıyım ama fazla bişi değil:)
canim burda cuma aksami 9da yayinlacak lost yaa 1 saat hatirlatma gibi bi bolum sonra 2 saat yeni bolum geriden mi geliyoruz neopuyorumnanaktan bu arada tebrikler canim benim :eek:

prensesfb
canim bes subattada burda baslicak bakalim nolcakk

prensesfb

canim bide bundan denemelisin cok guzel tane tane var icin bi tane yesen bisey olmuyo kahve ile falan

yesa
yaptiklarimi yazayim unutmadan:))

1-redbook ultimate abs

2-redbook tummy

3-redbook super slim

4-100 adet ip atlama

5-10 kopru hareketi

6-50sag 50sol ic bacak hareketi

7-koltuk videosu

8-kese, selulit masaj sabunu

redbook kardese taktim bu aralarda hadi hayirlisi bakalim:))

yesa
canim var bende ama valize koydum turkiyeye goturuyum burda yemeyim diye hic acilmamis paket direkt attim valize:))) lost valla ben de merakla bekliyorum canim:)

prensesfb
yesa
yaptiklarimi yazayim unutmadan:))

1-redbook ultimate abs

2-redbook tummy

3-redbook super slim

4-100 adet ip atlama

5-10 kopru hareketi

6-50sag 50sol ic bacak hareketi

7-koltuk videosu

8-kese, selulit masaj sabunu
masallahh canimm benimm yine dokturmussunn valla bravoooooo opuyorumnanaktan

Catharsis
uff çok güzel sporumuı yaptım. herşey yolundaydı taki o un kurabiyeleri beni baştan çıkarana kadar..

utanıyorum kendimden..

akannehir

kaç tane yedim hatırlamıyorum bile..

yesa
prensesfb
masallahh canimm benimm yine dokturmussunn valla bravoooooo opuyorumnanaktan
saolasin canim her ne kadar bu hafta tartida bi sey goremesem de motivasyonumu kaybetmedim kaydirigubbakcemile5

prensesfb
yesa
saolasin canim her ne kadar bu hafta tartida bi sey goremesem de motivasyonumu kaybetmedim kaydirigubbakcemile5
canimm benimm cok sukur 49.5 u gordunn gulummm opuyorumnanaktan

prensesfb
Margherita
uff çok güzel sporumuı yaptım. herşey yolundaydı taki o un kurabiyeleri beni baştan çıkarana kadar..

utanıyorum kendimden..

akannehir

canimm 5 tane falan yedinmi?guzel olur ama yarin ona gore yersin dengelersin tatlimm

yesa
prensesfb
canimm benimm cok sukur 49.5 u gordunn gulummm opuyorumnanaktan

evet canim kisa surse de gordum valla:)) ayyy bu arada niye 50.5 ciktigimi anladim regl olmusum:)) cok mutluyum kaydirigubbakcemile2 zemuszemus

yasemn76
yesa
evet canim kisa surse de gordum valla:)) ayyy bu arada niye 50.5 ciktigimi anladim regl olmusum:)) cok mutluyum kaydirigubbakcemile2 zemuszemus
ben sana demedimmi canım cozutman normalmişşşşhihoyyyt

yesa
4-02-10, 00:02
yasemn76
ben sana demedimmi canım cozutman normalmişşşşhihoyyyt
ayy evet valla canim yaaa pek sevindim :eek: cizelgemi de degistirmiyorum bi de regl iken metabolizma daha hizli calisirmis, spor yaparsak daha cok verirmisiz ama biraz gec belli edermis kendisini hemen degil :hulya:

Catharsis
4-02-10, 01:02
prensesfb
canimm 5 tane falan yedinmi?guzel olur ama yarin ona gore yersin dengelersin tatlimm
olabilir.. olumunekankayizsmile
belki daha da fazla
hem de aksam

yarın çok spor, az gıda...

bu arada çok güzel oluyor maalesef...

azuloscurocasinegro
4-02-10, 06:02
canlar, nihayet koşu bandının pası silindi dün. :) 50 dk yürüdüm six feet under izleyerek.
sabah: simit+üçgen peynir+çay, ara 4-5 tane küp gofret (dayanamadım tatlıya :p), öğle corn flakes, akşam 1 kase çorba, 1 küçük tabak güveç, 3 bardak çay,1 tane küçük kurabiye yedim, misafirler vardı eşlikçi olarak.

bu sabah azıcık peynir, azıcık kaşar, 5 tane zeytin, 1 dilim kepek ekmeği ve şekersiz çayla kahvaltı yaptım. öğle için yine 1 dilim kepek ekmeği ve 1 küçük saklama kabıyla güveç getirdim evden. ara için form ürünlerinden bi şey alıcam kantinden, papatya çayıyla içicem. bu hafta daha çok gayret göstericem. 400 gr vermiştim ama bu hafta kesin 1 kilo daha gidecek inşallah.

peppermint
BURCUHAYAL
sevgİ:55.2 (300 gram vermİŞ)
yesa:50.5(1000 gram almıŞ)
prenses:59 (1000 gram almıs)
yelİz:54.2(1000 gram vermİŞ)
scyllaa:58.9(1000 gram almıŞ)
ebrulı:59.2(yenı uye)
yasemn:59.6 (200 gram vermİŞ)
tubısım:51.6(yenı uye)
azulos:56.5 (400 gram vermİŞ)
fsncelİk:57.5(500 gram vermİŞ)
pepermİnt:55 ( ortasını bulalım dedım hayatım) (700 gram vermİŞ)
tweety:59.7(aynı)
sensewİtch.53.5 (500 gram vermİŞ)
truf:62 (600 gram almıŞ)
margherİta:58.5 8yenİ Üye)
burcuhayal:51
burcucum bu sabah yine tartildim yine 55,30;
sen beni oyle yaz en iyisi; 400 gr vermis olarak.

haftaya carsamba bakariz artik;

bu hafta ben de daha cok agirsak tembelliligi asmaya yonelik biseyler yapmaliyim.,

peppermint
BURCUHAYAL
Butun kılo veren arkadasları tebrık edıyorum. Ayrıca bu hafta destegı ve emegı ıcın pepermİnt a tŞk edİyorum.
canlarim ben tesekkur ederim;

umarim iyi kocluk yapabilmisimdir size....

elimden geldigince bildiklerimi paylastim..

sevgilerrrropuyorumnanaktan

sensewitch
olumunekankayizsmile
prensesfb
kilo cizelgemi degistirdim kizlar bi kiloo :KK43:( bu aradaa sensewitch koc olmussun kutlarimm hayatimmm
Canımcımmm çok teşekkür ederim anva geldim sabah sabah ayağımın tozuyla cevapları yazıyim dedim dün net gitti de bizim bir daha da bağlanamadım :KK43:

Bu arada ilaçların azaltılmaya başlandığına çok sevindim son 1-2 ay cnm dayan

sensewitch
4-02-10, 07:02
prensesfb
[​IMG]kizlar size salep getirdimmmbisey sorcam canim salep cok istior kac kaloridir acaba?
Artık çok geç biliyorum içmişsindir ama salep biraz kalorili birşey tatlım mümkün olduğunca içmemeye çalış derim ben çok canın isterse erken saatlerde tüketirsen daha iyi olur canımzemuszemus

peppermint
yasemn76
ahh tatlım koçluğun için çok sağolopuyorumnanaktan gerçekten çoooook iyidin ben genelde gece girdim bu hafta ondan fazla denk gelemedik ama ilginin farkındaayım böyle yararlı bilgileri lütfen eksik etme:lepi:hemen hemen hepsini okuyorum:kahve:
vc problemi biliyosunuz bendede var prensesimin tarifi bide sanırım sen yazmıştın bi bardağa 3 tane incir yada o civarda kuru kayısı koyup üzerine su koy 2 & 3 saat öyle beklesin sonra içindekileri ye üzerinede suyunu iç ya 2 ci gün ya 3 gün etkisini kesin görürsün canım bana bi bu iyi geldi
valllaaaa
ama ogün tatlı gibi şeyler pek yime bence çünkü çooooooook tatlı bişeyyy
akşam yemeğinden sonra meyvada yeme :1no2:
canim ben tesekkur ederim hepinize;
sayenizde cok iyi motive oluyorum.

canim ben de bagirsak problemi yillardir var; ve soyledigin yontemi denemistim iyi de gelmisti;
ama benim bir de soyle bir sorunum var; bir yontem deniyorum iyi geliyor sonra 2 hafta gecince vucudum ona alisiyor ve artik fayda etmiyor; yeni birsey bulmam gerekiyor.
mesela 2 haftadir yesilcay+hibiskus iciyordum cok iyi gelmisti; birkac gundur fayda etmez oldu..

neyse her 2 haftada bir bildigim yontemleri donusumlu uygulamaliyim sanirim.

sensewitch
Arkadaşlar bir de bu hafta kısmi egzersizden çok yürüyüş yapmaya ağırlık verelim diyorum.

Malum havalar soğuk azcık ama en azından evde sabit olarak yürüyüş yapmaya çalışalım mesela scyllaa nın yaptığı walking at home gibi mesela ...
canimcim; walk at home u scylla 'ya ben tavsiye etmistim;
o da bakti ve begendi devam ediyor simdi..

ben de hafta da 2-3 gun walk at home, 2-3 gun pilates yapiyorum.

sizlerin hevessini kirmamak icin bisey dememistim ama o yaptiginiz 8 minute videolarina ben baktim ve hic baslamadim; cunku tamamen kas yapmaya yonelik;
biz 3-4 kilo verip zayifladiktan sonra vucudumuzu sekillendirmek icin bu egzersizleri yapmaliyiz bence;

kalori yapmak istiyorsa mutlaka kardiyo yapmaliyiz oncelikle; (yuruyus, kosu, bisiklet; walk at home (WAH), ip atlama vsss)

ok o zaman bu hafta kardiyo haftamiz olsun..

hadi hanimlar; hepiniz kalorileri yakalimmm; gon-beklerden kurtulalimmm (alinti- recep ivedik)
yerimseniben

sensewitch
prensesfb
canim benim tatli kizina cok selam soyle tatlimmm cok ama cok opuyomm onuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Beni de öpün :KK70:sositososito

sensewitch
prensesfb
canim orada akcagac surubu varmi?kahvaltilarda pancakele cok guzel oluyo bi ara burda migrosa gelmisti alip denemistim enfes olmustu gulum
Evet bizim otelde de pankek için özel sos olarak veriliyor ...

peppermint
sensewitch koclugunu tebrik ederim;
bu arada hemen dunu ozetleyeyim ben

sabah
beyaz peynir
yesil cay
maydonoz
4 ad y.zeytiin
1 dilim tam tahil ekmek

ara
yapamadim

oglen
3 fincan bitki cayi
peynir, az kasar, maydonız
1 tatli kasigi nutella

ara
1 bardak y.yagli sut
2-3 cubuk kraker

aksam
1 kase corba
1 tabak turlu yemegi -az yagli, salcasiz (kabak, patates, fasulye, havuc)
1 kasik nohutllu pilav
1 bardak sekersiz elma suyu

ara
cay
1 ad. lokum

pilav ve lokum olmadi biliyorum

ama 30 dk- 2 mil WAH ile yurudum ve de 30 dk pilates yaptim..

sevgilerrr

sensewitch
Margherita

utanıyorum kendimden..

akannehir

Bu saatte :mymeka: Margherita n'aptın kuzum sen? akannehir

Yarına yarım saat yürüyüş veriyorum sana yaptığın sporun yanında, iyice bir yorul da bir daha gözün kaymasın un kurabiyelerine bakalım kaydirigubbakcemile

sensewitch
azuloscurocasinegro
canlar, nihayet koşu bandının pası silindi dün. :) 50 dk yürüdüm six feet under izleyerek.
sabah: simit+üçgen peynir+çay, ara 4-5 tane küp gofret (dayanamadım tatlıya :p), öğle corn flakes, akşam 1 kase çorba, 1 küçük tabak güveç, 3 bardak çay,1 tane küçük kurabiye yedim, misafirler vardı eşlikçi olarak.

bu sabah azıcık peynir, azıcık kaşar, 5 tane zeytin, 1 dilim kepek ekmeği ve şekersiz çayla kahvaltı yaptım. öğle için yine 1 dilim kepek ekmeği ve 1 küçük saklama kabıyla güveç getirdim evden. ara için form ürünlerinden bi şey alıcam kantinden, papatya çayıyla içicem. bu hafta daha çok gayret göstericem. 400 gr vermiştim ama bu hafta kesin 1 kilo daha gidecek inşallah.
Canımcım dip not: yemekten hemen sonra içilen çay (türk çayı) kansızlığa neden olur mutlaka 1 saat geçmeli, ama yok canım çok istedi ben içerim diyorsan çok açık çay tercih etmeni tavsiye ederim cankuşbayanssulusmile

sensewitch
peppermint
canlarim ben tesekkur ederim;

umarim iyi kocluk yapabilmisimdir size....

elimden geldigince bildiklerimi paylastim..

sevgilerrrropuyorumnanaktan
Elbette ki pepperciğim ne demek güzel bilgilerini bizimle paylaştınnnn opuyorumnanaktan

azuloscurocasinegro
sensewitch
Canımcım dip not: yemekten hemen sonra içilen çay (türk çayı) kansızlığa neden olur mutlaka 1 saat geçmeli, ama yok canım çok istedi ben içerim diyorsan çok açık çay tercih etmeni tavsiye ederim cankuşbayanssulusmile
öyle mi? bunu da bilmiyordum ben, ne çok şey öğrendim şu topikten. sağol canım ya. bu arada yemekten hemen sonra değil de, kahvaltıyla filan içiyorum ben. çayla çok aram da yok öyle açık ve şekersiz içiyorum zaten. ama yemekle birlikte, yemekten hemen sonra içtiğim de oluyordu az da olsa. dikkat ederim artık.

azuloscurocasinegro
bu arada koçluğunu da tebrik edeyim, unutmuşum.akannehir

sevgi006
herkese gunaydın sabah bı dılım kepek ekmegı ve bıras lor peynırı yedım tuzsuz gunlerdır spor yapamıorm daha yenı toparladım kendımı bugun baslıcam artık haavalarda sogudu yaa ama dıyete uyuyoprm sadece dun aksam kucuk mınık hobılerden yedım regl olucam sanırım ondan canım cekıoo tatlı bu aralar:KK43:

messy
günaydın kızlar,

Ben de bugun sabah 5 tane grissini yedim. (150 kalori totalzemuszemus )
Bugun yeniden başladım aranıza 1 haftalık aranın ardından. Dün tartıldım aynıyım. Bugun spora da başlarım artık :KK46:

sensewitch
4-02-10, 08:02
azuloscurocasinegro
bu arada koçluğunu da tebrik edeyim, unutmuşum.akannehir
Teşekkürler tatlişkom :kedi: inşallah beraberce daha bir sürü şeyler öğrenicezzzzz:dance: