50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ece1
6-01-10, 20:01
scyllaa
Hoşgeldin prensesim ben iyiyim, bebikle limon da çok iyi uçuşup duruyorlar, çok iyi davranıyorlar birbirlerine:) Limonum çok yardımcı oluyor ona, öpüşüp ötüşmeye başladılar şuan dakaydirigubbakcemile3

hoşgeldin prenses ibile hoşgeldin patates olarak okumaya başladim Allah sonumu hayretsin :dance:

bu arada kuş mu onlar sıkarım gagalarınııı :KK70:

yesa
\
Ece1
yesa su toplamıiştır o zaman vücudun. Sürekli olsaydı tiroid sorunu olabilirdi ama bilmiyorum dediğine göre ilk defa oluyo. yoksa unutulmazdı böyle bişey. Olsun üzülme Allah seni bi hafta daha bize bağişladi :dance:
canim benim sanirim dedigin gibi oldu hafif derecede tiroid yetmezligi de var ben de ama (hipotiroid) ondan degil de hem reglin son gunu hem de iste spor falan bu pazar bi arkadasimin tartisinda tartilcam bakalim olumunekankayizsmile sizinleyim sekerim gidermiyimmm hic bi yerlere kaydirigubbakcemile5

prensesfb
yesa
canim benim hosgeldin iyiyiz sen nasilsin olumunekankayizsmile
hosbulduk kuzumm iyim cok sukurr bugunde kacamak varmi?ben bitane kahvenin yaninda likorlu cikolata yedim:)
Ece1
hoşgeldin prenses ibile hoşgeldin patates olarak okumaya başladim Allah sonumu hayretsin :dance:

hosbulduk tatlimmm
olur canimm boyle seyler normalldir guzelcimm

prensesfb
yesa
\

canim benim sanirim dedigin gibi oldu hafif derecede tiroid yetmezligi de var ben de ama (hipotiroid) ondan degil de hem reglin son gunu hem de iste spor falan bu pazar bi arkadasimin tartisinda tartilcam bakalim olumunekankayizsmile sizinleyim sekerim gidermiyimmm hic bi yerlere kaydirigubbakcemile5
canim benim deretotunu onerioro saracoglu tum troid sorunlari icin biliomusun?bi kur olarak uyguluomussun

yasemn76
prensesfb
hosbuldukk canimmm lokum nasil napioooo canim
lokumm kızımın yanında tatlım beraber yatmaya bayılıyorlar kızım hayvanların ruhundan sanki anlıyor anlaşamadığı hayvan yokohaoldumsmileohaoldumsmile

Ece1
hosbulduk kuzumm iyim cok sukurr bugunde kacamak varmi?ben bitane kahvenin yaninda likorlu cikolata yedim:)
prenses ağzının tadını biliyosun vala :1rolleyes:

karel
kızlar ben şu an 59 kiloyom. pazardan beri dikkat ediyorum. günde en fazla 2 litre içebildim.
peki ne yiyorum:
kahvaltı: 1 dilim ekmek,kibrit kutusu kadar peynir,4-5 zeytin, çay veya sıcak süt
öğle: 1 elma veya diyet bir bisküvi
akşam: 1 kepe çorba,2 kaşık yemek, veya haşlanmış brokli,karnıbahar
bakalım erebilecekmiyim? birde şu elma krom hapı ve jeli vardı ok işe yarıyormuş onu deneyeceğim sizede yazarım...

Ece1
yasemn76
lokumm kızımın yanında tatlım beraber yatmaya bayılıyorlar kızım hayvanların ruhundan sanki anlıyor anlaşamadığı hayvan yokohaoldumsmileohaoldumsmile
ay biri senin çocuğun mudyuu ben de sanki kuş gibi algıladım ya özür dilerim :kedi:
olsun hem ikisi de kuş bi kere onlariin bilmiyorumkismile

yasemn76
prensesfb

hosbulduk tatlimmm
tatlım sen kilonu bildirdinmi ben görmedim defisfisfis

yesa
Ece1
Ya beyne şeker olarak sinyal verse nolur ki sonuçta o kalorisi yok hangi olmayan kaloriyi yağa dönüştürücek. anlamadım ki guclubacismile

aaa kızlaaar durun size bi gazete küpürü bulmuştum. yağ yakan yiyecekler hemen çikarip yaizim bayanssulusmile
aa canim cok saolasin ya baktim yazdigin yag yakan yiyeceklere zemuszemus

scyllaa
Ben ikisini de çok seviyorum ne yapıcam şimdi eyvahedigeldismile
ben de arada diyet kola iciyordum ama yok artik hele bu hafta eyvahedigeldismile

prensesfb
tebrikler canim koc olmussunn tatliskom
tesekkur ederim bebisim kaydirigubbakcemile5

Ece1
etkilemiştir acının zaten çok faydası varmış vücuda. Ben de bu arada badem yemiştim. çok değil tabi az az. arada da bi kaç leblebi götürdüm kabul ediyorum. bilmiyorumkismile ama olsun konu bu deildi zaten :kedi:
ooo masallah canim ya bi 10 tane oturup kalkma hareketi ya hadi benim icin hahahha cok mutluyum ilk cezami verdim aklinialirimsmile

prensesfb

hosbulduk tatlimmm
prensesfb
canim benim deretotunu onerioro saracoglu tum troid sorunlari icin biliomusun?bi kur olarak uyguluomussun
canim benim dereotu hic bilmiyorum bakiyim bi neymis ne degilmis canim valla listeler aciklanmadan koc oldugumu ogrenmeden minnacik minimincacik bi cikolata yedim bu haftanin son cikolatasi olacak valla eyvahedigeldismile

yesa
karel
kızlar ben şu an 59 kiloyom. pazardan beri dikkat ediyorum. günde en fazla 2 litre içebildim.
peki ne yiyorum:
kahvaltı: 1 dilim ekmek,kibrit kutusu kadar peynir,4-5 zeytin, çay veya sıcak süt
öğle: 1 elma veya diyet bir bisküvi
akşam: 1 kepe çorba,2 kaşık yemek, veya haşlanmış brokli,karnıbahar
bakalım erebilecekmiyim? birde şu elma krom hapı ve jeli vardı ok işe yarıyormuş onu deneyeceğim sizede yazarım...
canim hsogeldin aramiza menun pek guzelmis ama ben nedense su haplara pek iyi gozle bakmiyorum yaa :1ninca:

Ece1
ooo masallah canim ya bi 10 tane oturup kalkma hareketi ya hadi benim icin hahahha cok mutluyum ilk cezami verdim
ya ama geçen haftaydı hem ben bilmiyorum ki o hareketi hızlı yürümekyten başka spor bilmiyorum ki :çok üzgünüm:

yesa
prensesim senin bu mentollu cikolata isin nolacak ya bu hafta bi cozum bulsak diyorum ne dersin :)))))

yasemn76
Ece1

ececim scyllaa nın iki tane kuşu var
bnm 1 kuşum 1 kedim 2 tanede çocuğum var
sen neyi karıştırdınki şimdi ben onu anlamadım:1shok::sm_confused:

yesa
Ece1
ya ama geçen haftaydı hem ben bilmiyorum ki o hareketi hızlı yürümekyten başka spor bilmiyorum ki :çok üzgünüm:
canim ya ilk cezam nolur ki tamam sen iste yeter ki hemen yapiyim desen o zaman bi 5 dk kadar hizli yuru yaa alsanaalsanasmile

Ece1
canim benim dereotu hic bilmiyorum bakiyim bi neymis ne degilmis canim valla listeler aciklanmadan koc oldugumu ogrenmeden minnacik minimincacik bi cikolata yedim bu haftanin son cikolatasi olacak valla
bir de kesinlikle kara lahana yememen gerekiyo

prensesfb
yasemn76
tatlım sen kilonu bildirdinmi ben görmedim defisfisfis
canim benimm 58.5 kilom su an

prensesfb
6-01-10, 21:01
yesa
aa canim cok saolasin ya baktim yazdigin yag yakan yiyeceklere zemuszemus

ben de arada diyet kola iciyordum ama yok artik hele bu hafta eyvahedigeldismile

tesekkur ederim bebisim kaydirigubbakcemile5

ooo masallah canim ya bi 10 tane oturup kalkma hareketi ya hadi benim icin hahahha cok mutluyum ilk cezami verdim aklinialirimsmile

canim benim dereotu hic bilmiyorum bakiyim bi neymis ne degilmis canim valla listeler aciklanmadan koc oldugumu ogrenmeden minnacik minimincacik bi cikolata yedim bu haftanin son cikolatasi olacak valla eyvahedigeldismile
canim benim ben senin yerine baktim buldum simdi

Profesör Saraçoğlu, “Ben bunu bulduğumda heyecanımdan günlerce uyku uyuyamadım” diyor.

TROİD İÇİN DEREOTU : Tiroidin hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

Ece1
yasemn76
ececim scyllaa nın iki tane kuşu var
bnm 1 kuşum 1 kedim 2 tanede çocuğum var
sen neyi karıştırdınki şimdi ben onu anlamadım:1shok::sm_confused:
ya valla inan ben de bilmiyorum hehe çocuklarla kuşları karıştırdım sandım ama karıştırmamışım sanırım :)
benim de bi pisim vaar zor bakıyorum sürkli yemek yemek istiyo ağlıyo hayvan sahibine çekermiş kaydirigubbakcemile2

prensesfb
yesa
prensesim senin bu mentollu cikolata isin nolacak ya bu hafta bi cozum bulsak diyorum ne dersin :)))))
bilmiorum kuzum napcam eyvahedigeldismile
su antidepresandan once iradeliydim ama simdi cok zor napcam bilmiorum sekercim :kedi:

BURCUHAYAL
ECEM7:59.5
TRUF:60.8(aynı)
FSNCELIK:59.5(aynı)
TWEETY:61(aynı)
ECEMMM82:54.3 (1500 garam vermiş)
YESA:51 (500 gram almış)
NAZ:55.8
YASEMN:60.8(700 gram vermiş)
SEVGı:57.3 (200 gram vermiş)
MAı:57.5
SULEULKU:54.5
ASHMıNUKAL:61 (400 gram almıs)
AHSEN:57 (yeni üye)
LıLYUM:57
BURCUHAYAL:51 (aynı)
BOZO: ONUN BEBıŞı VAR ARTIK seni seviyoruz bozo tebrık edıyoruz ALLAH tamamına erdırsın ıNŞALLAH
SCYLLAA:57.3 (300 gram vermiş)
PRENSES:58.5

prensesfb
Ece1
ya valla inan ben de bilmiyorum hehe çocuklarla kuşları karıştırdım sandım ama karıştırmamışım sanırım :)
benim de bi pisim vaar zor bakıyorum sürkli yemek yemek istiyo ağlıyo hayvan sahibine çekermiş kaydirigubbakcemile2
aa canim senindemi pisin var?benimde varda:)adi prenses seninkinin nedir?

yasemn76
prensesfb
canim benimm 58.5 kilom su an
eee yanii ben ne diyeyim şimdi kendimefisfisfisfisfisfis
o kilo çizelgesini nasıl görmedim yok yaniii:tomato::tomato:

BURCUHAYAL
kızlar ben kacıyorum hepınıze ıyı geceleropuyorumnanaktan

yasemn76
Ece1
aaa benimkide öyle hep aç hiç doymuyo tam 5 kilo:1ninca: