50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

MissDeFNe
20-03-09, 12:03
denizlili
ya arkadaşların moralim acayip bozuk. çarşıya pantolan almaya gitmiştim ve herzamnki gibi 38beden denedim veee şok oldum pantolonun önü kapanmıyodusenağlama bende o moralle hemen eve geldim. benim bu kiloları ne yapıp edip vermem geriko ama nerden başlıcamı hiç bilmiyorum:bbo: eğer bana yol gösterirseniz çok sevinirim
missdefne canm sende 59dan 53e düşmüşsün senin adına çok sevindim. inş bende bu kiloları görürüm:Saruboceq: bu kiloyu ne kadar sürede verdin öğrenebilirim miyim canm . yaza kadar 53 olabilirmiyim bende acabaafisfisfis

tatlım ben bi ara 61 i bile görmüştüm o andan itibaren kara verdim bu kilolar gidecek diye bide yaza evlenecem kesinlikle zayıflamam gerekiyordu.aralık ayının son haftası başladım ilk önce nette lahana çorbası diyetini araştırdım bu siteyi buldum ve diyeti uygulamaya başladım 10 gün de 3-4 kilo gitmişti sonra ara verdim ama diyetteymişim gibi normal besleniyodum çorba salata falan ama ekmeği çıkardım hayatımdan nerdeyse sadece hafta sonları ailemin yanına gittiğimde biraz düzenim bozuluyo ama verdiklerimi almadım:)sonra karbonhidrat diyeti diye bişe gördüm uygulamaya başladım kilolar gidiyo gibi geldi başlarda sonra normal yemeye başlayınca karbonhidrat diyeti boyunca verdiğim kilolar geri geldi bir daha yapmayı da düşünmüyorum.şimdi lahana diyetini yapıyorum gerçekten de yağlar eriyo resmen:)3 kiloyu da verirsem yaza kadar süper olacak.

sen de asla pes etme çok kararlı olman gerekiyor ama sakın sağlıksız şeylere yönelme fırsatın varsa yürü.şimdilşik benden bu kadar bizimle devam et hepberaber zayıflıcaz:lepi:

mavişeker
kızlar bende mi bişey var tartıdamı bilmiyorum ben her geçen gün acayip zayıflamaya başladım bugün tartıldım 55.5 yatılı misafirim var çok özende gösteremiyom fakat nasıl oldu anlamadım inşallah çabuk almam bu kilolarıCADIARZU

maeves
mavişeker
kızlar bende mi bişey var tartıdamı bilmiyorum ben her geçen gün acayip zayıflamaya başladım bugün tartıldım 55.5 yatılı misafirim var çok özende gösteremiyom fakat nasıl oldu anlamadım inşallah çabuk almam bu kilolarıCADIARZU
çok iyi yaaa... bi arakadaşımda diyet yapıyodu gram gram gitmişti kiloları sonra birden bire hızla gitmeye başladı kilolar en son 50 kiloydu... mantığını bilmiyorum ama oluyo böyle şeyler... sen yinede dikkat et canım yemene.. darısı bizim nbaşımıza inşallah...

denizlili
MissDeFNe
tatlım ben bi ara 61 i bile görmüştüm o andan itibaren kara verdim bu kilolar gidecek diye bide yaza evlenecem kesinlikle zayıflamam gerekiyordu.aralık ayının son haftası başladım ilk önce nette lahana çorbası diyetini araştırdım bu siteyi buldum ve diyeti uygulamaya başladım 10 gün de 3-4 kilo gitmişti sonra ara verdim ama diyetteymişim gibi normal besleniyodum çorba salata falan ama ekmeği çıkardım hayatımdan nerdeyse sadece hafta sonları ailemin yanına gittiğimde biraz düzenim bozuluyo ama verdiklerimi almadım:)sonra karbonhidrat diyeti diye bişe gördüm uygulamaya başladım kilolar gidiyo gibi geldi başlarda sonra normal yemeye başlayınca karbonhidrat diyeti boyunca verdiğim kilolar geri geldi bir daha yapmayı da düşünmüyorum.şimdi lahana diyetini yapıyorum gerçekten de yağlar eriyo resmen:)3 kiloyu da verirsem yaza kadar süper olacak.

sen de asla pes etme çok kararlı olman gerekiyor ama sakın sağlıksız şeylere yönelme fırsatın varsa yürü.şimdilşik benden bu kadar bizimle devam et hepberaber zayıflıcaz:lepi:
ayy canım bende lahana çorbasına başlamayı düşünüyorum ama çorbayı kesince verdigim kiloları geri alırım diye korkuyorum. yinede denemekte yarar var. ben çok hırslıyım zaten öle olmasa 20 kiloyu nası verirdim dimi:sm_cool: ama nasıl olduysa şu 4 5 kilo üstüme yapıştı naptıysam veremedim. inş lahana çorbasıyla bunlarda gidicekk:dance:

periliev
Kilo veren arkadaşları duydukça hem çok mutlu oluıyorum hem de kendi adıma gaza geliyorum :) tebrik ediyorum sizi arkadaşlar.

maeves canım sen de mekik çekerken enseni kasmamaya dikkat et. ellerinde boynunun altından destek verebilirsin mekik çekerken.benim de sırt kaslarım yeterince güçlü olmadığından boynumu zorladığımı farkediyorum. bir de zorlandığın yerde başka harekete geç. vücudu zorlayarak spor olmaz diyorlar uzmanlar..

maeves
20-03-09, 13:03
şu saate kadar sadece lahana çorbası ve 1 tane domates yedim başkada bişey yemedim, inşallah akşamda bozmam. eşime mecburen yemek yapıyorum keşke benim diyet bitene kadar dışarda yese yemeğini... periliev şimdi dediğin gibi denicem mekik çekmeyi hazır benimki uyuyoken inşallah bişey olmaz yoksa hayatım boyunca bidaha denemicemm

mavişeker
maeves
çok iyi yaaa... bi arakadaşımda diyet yapıyodu gram gram gitmişti kiloları sonra birden bire hızla gitmeye başladı kilolar en son 50 kiloydu... mantığını bilmiyorum ama oluyo böyle şeyler... sen yinede dikkat et canım yemene.. darısı bizim nbaşımıza inşallah...
canım daha önce yazmıştım ben iki doğum yaptım ikisindede 90 kiloya kadar çıktım doğum sonrası kilom 80 di ama ikisindede çok hırs yaptım ilk doğumumda 58 e 1,5 yılda düşmüştüm şimdide 60ın altına inemiyordum yaklaşık 1,5 aydır bu topikteyim içimdeki azmi tekrar çıkarmama vesile oldu ha birde bu kısa dönemde sirkeli su mutlaka deneyin bir hafatada sonuç alacaksınız:KK46: herkese kolaylıklar:hooray:

toprak_0782
mavişeker,dedigin sirkeli su,içine bal katılıpmı yapılıyo,bide nasıl yapıcaz ne zaman içecegiz söylersen mutlu olurum canım

maeves
şuanda lahana çorbası içiyorum ondan önce sirkeli su içiyodum ama burda kim olduğunu hatırlamıyorum ama birisi kemik erimesi yapıyo yazmış oyüzden vazgeçtim içmekten... azmine hayran oldum canım. bravo sana. kendimize bir süre koyalım o zaman şu tarihte şukadar kiloda olucaz gibi belki daha çabuk veririz kiloları

maeves
20-03-09, 14:03
pardon hayatım hatırlayamadım:) sen öle yazınca bende vazgeçtim içmekten güvenilir bi yerdenmi duydun canım bu bilgiyi

bozo85
20-03-09, 15:03
1 hafta oldu zayıflıyamdım ya :KK43:(( öyle lahana çorbası felan da içemem bebiş düşünüyoruz çünkü onların söktürücü özelliği olduğu için içemiyorum off off bir an önce 52-53 olmam lazım

jeliyy
bende 59 kiloyum geçen sene 53ydim :KK43: yediklerime dikkat etimeyince 6 kilo aldım ama bi türlü karbonhidratlardan ve çikolatadan vazgeçemedm :KK43:( kilo vermekte kararlıyım ama nasıl başlıyacağımı bilmiorm :KK43::KK43::KK43:

maeves
jeliyy
bende 59 kiloyum geçen sene 53ydim :KK43: yediklerime dikkat etimeyince 6 kilo aldım ama bi türlü karbonhidratlardan ve çikolatadan vazgeçemedm :KK43:( kilo vermekte kararlıyım ama nasıl başlıyacağımı bilmiorm :KK43::KK43::KK43:
merhaba canım sende bizim gibi lahana çorbasıyla başlayabilirsin.. en azından ne yiyeceğini bilirsin hemde aç kalmazsın...

mavişeker
20-03-09, 19:03
toprak_0782
mavişeker,dedigin sirkeli su,içine bal katılıpmı yapılıyo,bide nasıl yapıcaz ne zaman içecegiz söylersen mutlu olurum canım
canım 1 hafta kadar bal katıp yaptım evdeki bal stoğum bitince sadece ılık su ve içilmesi kolay olsun diye birkaç damla limon damlatıp içiyorum yemeklerden 1 saat sonra diyolar ama benim hep gece yatarken aklıma geliyo içip yatıyorum içerkende mutlaka burnumu elimle tutuyorum içmekte zorlanan arkadaşlar böylede deneyebilir umarım sizlerdede işe yararkaydirigubbakcemile5

mavişeker
maeves
şuanda lahana çorbası içiyorum ondan önce sirkeli su içiyodum ama burda kim olduğunu hatırlamıyorum ama birisi kemik erimesi yapıyo yazmış oyüzden vazgeçtim içmekten... azmine hayran oldum canım. bravo sana. kendimize bir süre koyalım o zaman şu tarihte şukadar kiloda olucaz gibi belki daha çabuk veririz kiloları
arkadaşlar sirkenin yararları saymakla bitmez kemik erimesi yapıp yapmadığını bilmiyorum zaten günde 1 çorba kaşığı içmiş oluyoruz evinizden sirkeyi ve zeytinyağını eksik etmeyin diye hadis bile var sirkenin vücutta girmediği yer yok yağla tıkalı damarlardan bile geçip zamanla damarların açılmasını sağlıyo oldukça sağlıklı olduğuna inanıyorum fakat fazla tüketimde belki zararı olabilir araştırmak lazım tabikisengözlerimebaksanab

ad1
selam arkadaşlar umarım herkes iyidir.son yazdıklarınızı okudumda bu lahana çorbası gerçekten çok etkili oldumu yani 1 haftada kaç kilo verdiniz.ayrıca bu sirkeli su gerçekten 1 hafta sonramı etkisii gösteriyor,bana cevap yazarsanız çok sevinirim gerçekten bende takımlar arası kilo verme yarışmasındayım,bu hafta malesef kilo veremedim gezinirken sizlerin yazdıkalrınızı gördüm.umarım sorularıma cevap verebilirsiniz.teşekküredrim.

myocean76
21-03-09, 07:03
kızlar slm mavişeker metabolizman hızlanmıştır tartıdan şüpheleniyosan kıyafetlerinden anlarsın ne kadr verdiğini
ben düngece yeğenimin dgünündeydim diyet fln kalmadı zaten şu günlerde pek diyet yapamıyom habire kilo alıyom bakalım ne olcak şu 1 hfta işi sıkı tutmalıyım çünki sonra diyeti bırakmak zorunda kalcam tedavim başlıycak geçen ay ki gibi bi sorun olmazsa inşallah

montesori
21-03-09, 09:03
beni de aranıza alır mısınız ... 59 kiloyum idealim 55 olmak ama nasıl gidecek bu 4 kg. birde emziriyorum daha dogum yapalı 3 ay filan oldu ama acayip cikolata krizlerim tutuyo bu lahana corbası ne ki bebegim var gecmişi pek okuyamadım var mı benim gibi emzirip de diyette olan....

maeves
21-03-09, 10:03
montesori
beni de aranıza alır mısınız ... 59 kiloyum idealim 55 olmak ama nasıl gidecek bu 4 kg. birde emziriyorum daha dogum yapalı 3 ay filan oldu ama acayip cikolata krizlerim tutuyo bu lahana corbası ne ki bebegim var gecmişi pek okuyamadım var mı benim gibi emzirip de diyette olan....
hoşgeldin canım.. regli oldunmu doğumdan sonra;? ben olana kadar gram veremedim çünki.. canım bildiğim kadarıyla bizim grubumuzda emzirirken bu diyeti yapan yok. belki biliyosundur ama ben yinede linki verimm burda gözüme çarpmıştı çünki seninle aynı durumda olanlar...
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...206-lahana-corbasi-diyeti-deneyimlerimiz.html

izmiRR
21-03-09, 13:03
merhaba hanımlar..ben 54 kiloyum ve 50 olmak istiyorum boyum 1.58...sirkeli su bir ara gercekten işe yaramıştı sonra sirke bitti bikaç gün ara verdim tekrr başladığımda bi etki göremedim beşi bir yerdeye başladım yaklaşık 12 gün kullandım gram dahi vermedim bi kaç gün içinde sirkeli suya başlıycam. busefer kesinlikle kararlıyım..

maeves
21-03-09, 14:03
izmiRR
merhaba hanımlar..ben 54 kiloyum ve 50 olmak istiyorum boyum 1.58...sirkeli su bir ara gercekten işe yaramıştı sonra sirke bitti bikaç gün ara verdim tekrr başladığımda bi etki göremedim beşi bir yerdeye başladım yaklaşık 12 gün kullandım gram dahi vermedim bi kaç gün içinde sirkeli suya başlıycam. busefer kesinlikle kararlıyım..
hadi bakalımm kolay gelsin canımm. hoşgeldin aramızaa.s. bu sabah 1 dilim çavdar ekmeği üstüne labne peynir sürüp yedim çorbam bitmişti çünki.. dün bi tencere çorbayı içtimde:)) sonra tekrar yaptım çorbamı ve sadece çorba içtim bu saate kadar... ben burda kendimi bazen kendi kendime konuşuyomuş gibi hissediyorum özellikle hafta sonları...

mavişeker
21-03-09, 17:03
myocean76
kızlar slm mavişeker metabolizman hızlanmıştır tartıdan şüpheleniyosan kıyafetlerinden anlarsın ne kadr verdiğini
ben düngece yeğenimin dgünündeydim diyet fln kalmadı zaten şu günlerde pek diyet yapamıyom habire kilo alıyom bakalım ne olcak şu 1 hfta işi sıkı tutmalıyım çünki sonra diyeti bırakmak zorunda kalcam tedavim başlıycak geçen ay ki gibi bi sorun olmazsa inşallah
canım zaten kıyafetlerimden anlamamam mümkün değil 2 ay önce aldığım eteğimde göbeğim oldukça fazla çıkıyodu nerdeyse hamile gibi ve ben bu eteği bir aydır dar dar giyiyodum şimdi bırak göbeği nerdeyse çıkıntı bile yok ben bu hafta regl olmama rağmen kilo vermeme şaşırıyorum ben baharla birlikte acayip gaza gelirim bu ay sonuna eminim 54 olucam kendime hedef koyarsam bendeki hırs miktarıda artıyo umarım bahar hepinize bol bol enerji verir ve istediğimiz kilolara geliriz kaydirigubbakcemile2

maeves
22-03-09, 20:03
bugün dışarı çıktım uzun bi aradan sonra gerçi 2 saat dışardaydım ama olsun iyi geldi. kuaföre gittim kaşımı aldırdım manikür yaptırdım fön çektirdim yüzüm gözüm açıldı valla... iremede babası baktı:)) ohhh iyi yaptım arada yapıcam artık böle... bugün çorbam yine yoktu sabah kepek ekmeğiyle tost yaptım akşamda benimkinin teyzesinde karalahana çorbası ve 3 kaşık pilav yedim... yarın yine kendi çorbama devam edicem kızlar...

myocean76
22-03-09, 20:03
kızlar slm bende yarından itibaren çok dikkat etçem diyette son haftam olabilir çünki dikkat edip 200 gr bile olsa vermek istyom maeves iyi yapmışın şekerim kendine bak yoksa bunalırsın okhavalarda iyi oluyo al kızını çık dışarı yürüyüşte yapmış olursun açılırsında hem evde evde patlar insan yahu

maeves
23-03-09, 06:03
myocean76
kızlar slm bende yarından itibaren çok dikkat etçem diyette son haftam olabilir çünki dikkat edip 200 gr bile olsa vermek istyom maeves iyi yapmışın şekerim kendine bak yoksa bunalırsın okhavalarda iyi oluyo al kızını çık dışarı yürüyüşte yapmış olursun açılırsında hem evde evde patlar insan yahu
saol canımm.... evet öle yapıcam artık. kendimi daha iyi hissediyorum şimdi...