Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

aeben
25-01-09, 19:01
hcr35
ay yok anommm verdim o aldığımı daaa 64 oldum yineee kaydirigubbakcemile2
yok mehal bu cadı 63 olmuştu demek 2 kilo aldı hı geri 64 oldum diyo .. kaçmaz benden ....kaydirigubbakcemile:1rolleyes:lülülülülülü

DingiltereKralicesi
yaaaaaaaa hayırrr 63 oldum, aynı hafta abur cuburdan 65e çıktım. şimdi 64 oldum yine. ay anflasyon bile bu kadar oynamadı :roflol:

aeben
hcr35
yaaaaaaaa hayırrr 63 oldum, aynı hafta abur cuburdan 65e çıktım. şimdi 64 oldum yine. ay anflasyon bile bu kadar oynamadı :roflol:
kıs bensendednde oynagım hiç sorma bizim takımın kısları duymasın şişşş ...kaydirigubbakcemile3 2 haftadır izindeyim yarın tam motive devam ....kaydirigubbakcemile5

DingiltereKralicesi
yaa aybenim sen bilirsin, bu twist and shape.ler işe yarıyor mu gerçekten :uhm:

aeben
hcr35
yaa aybenim sen bilirsin, bu twist and shape.ler işe yarıyor mu gerçekten :uhm:
fıstıgım geçenlerde bende onu kafama taktım alayım dedim hatta sen okumuşundur onun linkini açan bacı tekrar yazmış dizlerinden rahatsızlanmış . okudun sen onu ..
bence ilk başlarda baya işe yariyo ama sürekli kullanım iyi degil bence . çunki belli bi zaman sonra . dizlere baskı yapar . ve o alanda kaslamma olur şakkıdıbellibi bölgede ..
sen nivea devam et bide pilates yap bak sabahları ebruya takıl ben yapıyorum a.s

DingiltereKralicesi
25-01-09, 20:01
aeben
fıstıgım geçenlerde bende onu kafama taktım alayım dedim hatta sen okumuşundur onun linkini açan bacı tekrar yazmış dizlerinden rahatsızlanmış . okudun sen onu ..
bence ilk başlarda baya işe yariyo ama sürekli kullanım iyi degil bence . çunki belli bi zaman sonra . dizlere baskı yapar . ve o alanda kaslamma olur şakkıdıbellibi bölgede ..
sen nivea devam et bide pilates yap bak sabahları ebruya takıl ben yapıyorum a.s
aa ben dizlerinden rahatsızlandığını okumamıştım :1shok: amaninn vazgeçtim o zaman. ebru'nun saatinde ben derste oluyorum malesef :1no2: niveam benim biricik sevgilimm söyle senden başka neyim var benimmm, seninle incelir seninle eririm söyle senden başka neyim var benimmm kaydirigubbakcemile2

aeben
hcr35
aa ben dizlerinden rahatsızlandığını okumamıştım :1shok: amaninn vazgeçtim o zaman. ebru'nun saatinde ben derste oluyorum malesef :1no2: niveam benim biricik sevgilimm söyle senden başka neyim var benimmm, seninle incelir seninle eririm söyle senden başka neyim var benimmm kaydirigubbakcemile2
hacer cadısı ben onuindirdim açamadım hep sildim biliyon sen gerçek çok işe yarıyomu ya aradım cd cilerde bulamadım . tekrarmi indirsem ne yapsam acep ....delikafadulden e postayla falan yollanmıyomu o cadı yollasan ..

DingiltereKralicesi
aeben
hacer cadısı ben onuindirdim açamadım hep sildim biliyon sen gerçek çok işe yarıyomu ya aradım cd cilerde bulamadım . tekrarmi indirsem ne yapsam acep ....delikafadulden e postayla falan yollanmıyomu o cadı yollasan ..
ya ben anlamadım neden indiremedin sen kafamçokkarıştı sitedeki linkleri de kaldırmışlar malesef , ben de 2. videoyu indirememiştim. İstersen ben sana atayım maille ama her bölüm 95mb kadar, o yüzden posta kutusuna sığmaz, adresleri varsa sende tekrar dene istersen

aeben
hcr35
ya ben anlamadım neden indiremedin sen kafamçokkarıştı sitedeki linkleri de kaldırmışlar malesef , ben de 2. videoyu indirememiştim. İstersen ben sana atayım maille ama her bölüm 95mb kadar, o yüzden posta kutusuna sığmaz, adresleri varsa sende tekrar dene istersen
indirdim canım ya ...da birleştiremedim ben o senın yaptıgın yerden degil başka bir siteden indirmiştim kaç saatte . virüs temizlerken belki bundada vardır diye sildim acamamıştım zatan . cd satılmıyo onun demi ..bulamam bi yerden ....
boş bi zamanında tekrar indireyim artık şeker .. iyi akşamlar sanaa.s.

DingiltereKralicesi
iyi akşamlar canım ben de başka bir video buldum onu indireyim bakalım a.s.

DoraGizem
25-01-09, 21:01
sanki beni çağırdılarrr bende burda olmalıyımm evvett kızlarr npıyoruzz benim acil 60 olmam gerek
hamle kalmadan önce falalık altı kiloyu vermeliyim evet napıyoruz bakalım :içelim:

enessa
25-01-09, 21:01
kızlar benide aranıza alırmısınız bende 15 ay önce doğum yaptım 85 tim 68 de takıldım veremiyorum bir türlü 60 olmam gerek bebişim artık herşey yemeğe başladı bana göre bir diyet listesi verirmisiniz lütfen şu 8 kiloyu vereyim hihoyyyt

EU1
25-01-09, 22:01
lawes
hemen hemen ölçülerimiz aynı senle çiçek:)ben yarından itibaren lahana corbası diyetine baslıcam.corbamı yaptım bile.gercekten inceltio.sende dene istersensüprizzzzz
canım ben o mcorbayıı ıcemıyorum denedım canım,ben lahana kurunu yapabılırım yarınn lahayla maydanozu kaynaıyoruz 1 hafta sabah aksam duymussundur ona baslıcam yemegımı azaltacam bıdee spor yaparsam olduuu evet hemen khemen aynıı takıp edelım bırbırımızıı oldumöu sekerrrrr yaz hergun yaptıklarını buraya bu arda ben ayrıca 2.takımdayım sen nerdesın takımdamısın

lawes
26-01-09, 06:01
çiçek:)
canım ben o mcorbayıı ıcemıyorum denedım canım,ben lahana kurunu yapabılırım yarınn lahayla maydanozu kaynaıyoruz 1 hafta sabah aksam duymussundur ona baslıcam yemegımı azaltacam bıdee spor yaparsam olduuu evet hemen khemen aynıı takıp edelım bırbırımızıı oldumöu sekerrrrr yaz hergun yaptıklarını buraya bu arda ben ayrıca 2.takımdayım sen nerdesın takımdamısın
canım ben yer bulamamıstım takımlarda buldugum an gircem birine.bgn kalkar kalkmaz ılık suyumu içtim.smdi çorbamı yicem birasdan da yesl çayımı iççem.ayrıca göbek için mekik cekcem ama su yan yağları nası eritcem işde onu bilmiorum:1no2:bu sefer pes etmek yokk 55 e kadar dewam tatlımkaydirigubbakcemile2:lepi:

lawes
26-01-09, 06:01
hcr35
dırırırmmmm işte aynı soru geldi :roflol:
canım ben 3 ayda verdim kilolarımı, 4 ay olacak neredeyse sabitim bir süredir.

nasıl zayıfladımm ?
abur cubur, şeker, gazlı içecekler, ekmek kestim. zaten vejeteryanım iyice otobur oldum :roflol:
nivea body ile dinamik sabahlar cd.sini uyguladım.
sirkeli-ballı su ve 5i1 yerde çay içtim
aklıma gelenler bunlar
yine de çok güsel wermişsin canı gönülden kutluorum seni:lepi:

moonserose
26-01-09, 07:01
lawes
günaydın kızlar, nasılsınız? bu nivea bodyciğim sağolsun bende onun sayesinde zayıflıyorum.çünkü cd den önce hacerin yaptığı herşeyi yapmama rağmen gr bile veremiyorsum.hareket arkadaşlar,nerde hareket orda bereket kilolere restt

mavi deniz
26-01-09, 08:01
slm kızlar nasılsınız?

hcr gelmişsin valla gözlerim aradı seni yoktun bir haftadır...kilo almışsın ama fazla degil dikkat et yine ben sanırım daha fazla kilo aldım kzılar ve malum ikaçlardan inanın abur cuburum yok tamma spor yapamıyorum ama ignelerin kilo yapacagını duymuştum zaten....off moralim bozuluyor ya inş bunların karşılıgı gelir beni fazla bekletmeden...neyse cnm sıkıldı yine ben kaçıyorum..hepinize iyi günler...

DoraGizem
26-01-09, 10:01
kızzlar yaaa 65 olmuşum son 5 kilo bana akıl verin napimm acil vermem gerek lahana çorbasını nasıl yapıyonuz işe yarıyomu bende yapayımm hamiş olmadan 60 olmalıyımm aşağısı olur fazlası olmamalı

certur
26-01-09, 12:01
arkadaşlar şuraya katılayım demiştim bir türlü olmamıştı, 50 sayfa olmuş ben gelene kadar.. oyüzden ortadan dalıyorum konuya...
64 kilo olmuştum 1-2 haftadır dikkat ediyorum, 27. katta çalışıyorum 21'de inip yukarı yürüdüm her sabah ve öğlen yemekten sonra, akşam yemeklerini azalttım, çok açsam o bir bardaklık çorbalardan içiyorum, buharlı pişiricime geri döndüm, çok sevdiğim sebzeleri haşlayıp yiyorum, tavuk haşlıyorum derisiz..
şimdilik 1 kilo verdim boyum 1,62 63 kiloyum, haftaya 1 kilo daha vermek niyetindeyim; hedefim 59..
9-12 ay sonra anne olmayı planlıyorum o yüzden gitmeli bu kilolar..
bankacıyım gündüz aktivitem yok, oturduğum yer biraz şehre uzak olduğu için spor salonu yürüyüş vb. de olamıyor, bende pilates ve nivea cdsi var haftasonları da ona başlamayı düşünüyorum, hiç ev işi yapmıyorum, halı cam falan silsem o da bayağı işe yarar hareket olarak umarım...
ee başka neler var??
bide akşamları yatmadan ve sabah aç 5ibiryerde içmeye başlayacağım bakalım..

lawes
26-01-09, 12:01
bnce işe yarıo lahana corbası.diyet listeleri bölümünde war tarifi dene derimcokacimcoookhihoyyyt

DingiltereKralicesi
26-01-09, 13:01
lawes
teşekkürler canım darısı tüm isteyenlerin başına a.s.

mavi deniz
slm kızlar nasılsınız?

hcr gelmişsin valla gözlerim aradı seni yoktun bir haftadır...kilo almışsın ama fazla degil dikkat et yine ben sanırım daha fazla kilo aldım kzılar ve malum ikaçlardan inanın abur cuburum yok tamma spor yapamıyorum ama ignelerin kilo yapacagını duymuştum zaten....off moralim bozuluyor ya inş bunların karşılıgı gelir beni fazla bekletmeden...neyse cnm sıkıldı yine ben kaçıyorum..hepinize iyi günler...
ay canım benimm finallerim vardı ondan giremedim bir hafta, aldığım kiloyu da verdim çok şükür, kaldığım yerden devamm son 1 kiloo :eek:

lawes
26-01-09, 16:01
bugünün özeti sadece 1 tane kurabiye yedim baska kaçamagım yokcokacimcoook bol bol su içmeye we aktif olmaya çalıştım.simdi de yesil cayımı yudumluorum.inş.hep böle gecer vücudumdaki şişlikler indi baya:enbuyukkk:

akrep33
26-01-09, 17:01
elma sirkesi de işe yarıyor kızlar..tabi lahana da

lsce
çizelge yapmaya calısıyorum umarım olmustur

DingiltereKralicesi
olmamış malesefffff

derinn
26-01-09, 18:01
sabah kahvaltıda çok az yiyorum öğle yemeğini muhakkak ekmeksiz ve aşırıya kaçmadan yiyorum akşam da dikkat ediyorum...gün içinde 2 lt su içiyorum 2 fincan yeşil çay içiyorum hareket yapmaya çalışıyorum ama 1 gr.bile veremiyorum...:çok üzgünüm:

lawes
26-01-09, 18:01
derinn
sabah kahvaltıda çok az yiyorum öğle yemeğini muhakkak ekmeksiz ve aşırıya kaçmadan yiyorum akşam da dikkat ediyorum...gün içinde 2 lt su içiyorum 2 fincan yeşil çay içiyorum hareket yapmaya çalışıyorum ama 1 gr.bile veremiyorum...:çok üzgünüm:
hmm doktora bi görün bnce hormon testi kan testi felan yapar herldeCADIARZU

BenCanis
26-01-09, 23:01
arkadaşlar bende katılmak istiyorum aranıza ama geçmi kaldım dersiniz

lawes
27-01-09, 07:01
günayydınnnhihoyyyt

emosum
günaydın

emosum
kızlar sorum olucak niveanın videosunu nerden indirdiniz banada mesaj atabilirmisiniz lütfenn

moonserose
27-01-09, 08:01
derinn
şekerim bende senin gibiydim, işin sırrı sporda! hareket etmeye çalışma,hareket et,düzenli spor yaparsan sende benim gibi faydasını görürsün.ben 5 ocakdan bu yana 4 kg verdim :dance:

moonserose
emosum
kızlar sorum olucak niveanın videosunu nerden indirdiniz banada mesaj atabilirmisiniz lütfenn
günaydın kızlar,emoşcuğum önceden nivea body nin topiği vardı ben ordan indirmişdim ama topik site tarafından kapatılmış sanırım.epeyde büyük olduğundan email ilede atamam sana ama bikaç arkadaş cd yi nivea nın sitesinden istemiş ve telefon açmış adreslerine göndermişler.sende bir araştır şansını dene istersen

Dora
slm kızlar ben 6. takımın üyelerinden biriyim. bu topiği bayağdır gözetiyordum ama katılmak için tam azmi yakalayamamıştım. nihayet motivasyonmu toparlayım aranıza geldimkaydirigubbakcemile5
inşallah bende sizlerinde desteğiyle zayıflayıp yaza daha öz güvenli gireceğim:içelim:
bende size desteğim tabiki:1hug:
hadi hepimize başarılar dilerimdelikafadulden
( çizelgeme bakmayın aslında 81 den başlamıştım )

moonserose
Dora
slm kızlar ben 6. takımın üyelerinden biriyim. bu topiği bayağdır gözetiyordum ama katılmak için tam azmi yakalayamamıştım. nihayet motivasyonmu toparlayım aranıza geldimkaydirigubbakcemile5
inşallah bende sizlerinde desteğiyle zayıflayıp yaza daha öz güvenli gireceğim:içelim:
bende size desteğim tabiki:1hug:
hadi hepimize başarılar dilerimdelikafadulden
( çizelgeme bakmayın aslında 81 den başlamıştım )
hoşgeldin şekerim,tebrik ederim yaa 81 kg dan buralara gelmek çok güzel,yazını okurken gözlerim ışıldadı resmen.anlatırmısın sen neler yaparak verdin bu kadar kiloyu?

kadis
27-01-09, 09:01
günaydın kızlar
benimde kilo takıldı kaldı ya
metabolizme canlaıdırcı bişeler yapmak lazım
yeşil caya başladım bakalım bugün
şişliklerim giderse eminim bu fazlalıklarda gidecek