60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

benEceA
5-04-10, 10:04
ay ben yiyemem çiğ olarak yaa semizotunu

tekduzehayat
canım ya ben zaten dıyet yapmısıtım daha once ve ozmandan berı ekmek sadece kahvaltrıda yıyorum
ve cayımda kahvemde seker yok
benım tek carem spor

yoksa hayatat gıtmez
bıde bak ne dıycem evden hafıfseyelr yapalım onları yıyelım öglende
getırız yerız aksamada saldırmayız boylece

benEceA
evt bak o da iyi fikir
çünkü ben öğlende cubuk falan yiyorum evden getireceğimi yemem daha iyi olur
ay şekeri benimde azaltmam lazım çok tatlı içiyorum çayı kahveyi
ve spor yapalım canım
pilatesi evde yapmak zor ama
ne yapsak ki
birde şunu deneyelim
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...m-saracoglu-gobek-yaglarini-eritmek-icin.html

tekduzehayat
ececım ozamn yarın yanımzda patates salatası ve yogurt getırelım bıde yesıl elma
ara ogun yaparız hemde salatayı yerız ekmekte yok yagsız salata bol lımonlu nasıl olur
annemler bununla cok kılo verdı ama ben elma sırkesı bal yapıyom ıkısı olurmukı acep?

benEceA
elma sirkesiyle balı mı karıştırıyosun
hmm olabilir eğer işe yarıyosa onu yapalım
2 hafta elma sirkesi 2 hafta da bunu yaparız
yarın da patates salatası yapıyoruz çok az zeytinyağı boll limon ve yağsız yoğurt
bakayım evde elma varmı yoksa onu da aldırayım

author
semizotunu yoğurtla yemeyi deneyin ben severek yiyiyorum

bu arada hoşgeldiniz.....
bu meşakkatli yolda başarılar......

ben de çalışıyorum o yüzden öğlen biraz zor oluyo ama napalım evden getiriyorum
salata, tavuk gibi soğuk da yenebilecek şeyler getiriyorum.
spora gelince spor salonuna gitmeye vaktim yok bu sitede leslie ile tanıştım veeee bir spor salonuna yazılmadığıma şükrediyorum çünkü leslie yeterli sizde indirim internetten süper bişey tavsiye ederim.

tekduzehayat
canım ben o lısseyı ındıremedım ya
cok ugrastuım ama olmadı bende bıraktım artık

bende severım semız otunu ozellıkle salataya koyarız mıs gıbı olurrr

ece hanım zeytınyag falan yok gelıyo bak kafana canta
bol lımon gune gıtmedık herhaldeeee

tekduzehayat
ececım elma sırkesı 1 tatlı kasıgı
1 caykasıda bal koyuyorum ben ama baska turlu uygulayanlarda var
ılık suda bunları karıstırıyom 1 bardak ıcıyom
sdabah ve aksam
acayıp ınceltıyo

benEceA
o leslie ne ki dur ben bi araştırayım indirebilirsem gönderirim sevgi sana da

author sağol canımmm

şaka yapmıştım ya niye kızıyosun ki
hem ben inegöllü sayılırım günlere alışığım ya ondan dediydim :roflol:
ben semizotunu kavurup yoğurtla yemeği seviyorum ama çiğde denicem ilk fırsatta

MonaPisa
Patatesi mümkün mertebe yemeyin kızlar.
Havucu da öyle.
Yoğurdu da öyle her şeye katmayın, ters tepki yaratıyo.
Hoşgeldiniz bu arada.

benEceA
tamam o zaman bende yapayım onu
ikiside var evde

benEceA
ben patatesi çok severim o zaman yavaş yavaş onuda hayatımdan çıkartayım ben

tekduzehayat
mono pısa hosbulduk

hımm yogurt ve patates zararlı dıyosun
aslında atates havuc ve bezelye pek masum dııl nılıyodum ama bak yogurdu bılmıyuodum
neyse yaaa alsııscaz ıns

ececım KK da da var o lessı nasıl bılmıyon kızz

benEceA
5-04-10, 11:04
canım orda varda indirilmiyo ya ben denedim olmadı
başka yerden indiripte bakıcam
işyerinde pek açmıyprum çünkü öle video falan

tekduzehayat
hımm analdım ececım
:1hug:
napalım ozaman yarın oglende yemek sebze yıyelım bence
benım canım buruksel lahanası cekıyo onu pısırsem sende canın ne ıstıyosa az yaglı onu pısır
ama ekmeksız yıyelım

benEceA
ya ben yarın yine salata yapayım kendime çokk 1 tane patatesin yarısıyla yaparım
yarında berkeyi pazara gönderip bişiler aldırırm sonra tam anlamıyla başlarım diyete
ama artık ekmek yalnızca kahvaltıda yicez oda kepekli ya da çavdar ekmeği

tekduzehayat
evt ececım kepek
ben zaten beyaz ekmek yıyınce mıgdem rahatsız oluyo
kahvaltıyıda abartmıyoruz dımı cankuşum

benEceA
tabii ki abartmıyoruz kepek ekmekleri burda ufacık oluyo zaten ondan 2 dilim en fazla

Drearines
selam kızlar
ece sevgi :KK70:
bende zayıflamak istiyorum ama 57 kiloyum sorun olur mu :KK70:

benEceA
hilal sen bize destek ol yeter kuzum ya
resimlerini grdüm senin çok fazlan yok

Drearines
hadi nan :KK70: göbekim var :KK70: ben korse aldım kendime kom dan 55 tl bayıldım :KK70: ama ynede zayf göstertmio beni :KK70: bende zayıflicam varmısınız iddaaya :KK70:

benEceA
zayıfla canım ya ben zayıflayamazsın demedim ki sana
tamam kız hep beraber bombaaa gibi olucaz

tekduzehayat
aaaa hılalcımmmm
sendemı burdaydın bak malum olduda geldın demek:KK70:
gel bacım fıstık gıbı olalım bu yaz bızım yazımız olsun
tembel hatun okadar uyumak yok ama erken kalkıp spor yapcankı sarkmasın etlerımzı:KK70:

benEceA
ben korse hiç sevmiyorum ya bi tane almıştım onu da kullanamadım zaten
bunaltıyo beni
zaten bundan sonra ihtiyacımız olmıcak

tekduzehayat
bende sevmıyom popoyu sıkıyo gerısını bırakıyo
lamba sısesı gıbı oluyom

Drearines
hahahaha :KK70: sevgi kız ne güzel laflar buluon :KK70: popoyu sıkıo lamba şisesi gibi oluon he :KK70:
ben uykuyu nasıl bırakıp spor yapıcam ki :KK70:
neysem azmetmek lazım inanmak lazım :KK70: herkes şaşırcak ulen :KK70: tığ gibi olces :KK70:

busrae
herseyguzelolacak
bende sevmıyom popoyu sıkıyo gerısını bırakıyo
lamba sısesı gıbı oluyom
SeLAAM kızlarr siz yenisnizz galibaa =) Hepiniz hoşgeldinizz opuyorumnanaktan

Korsee yazın hiç çekilmiyoo Bide oturupp kalktıkca katlanıyoo göbek iyice fırlıyoo hiç sevmemm korseyii :umursamaz:

benEceA
:roflol: :roflol:
ay benzetmene bayıldım yaa :roflol:

benEceA
busrae hb canım
evt yeniyiz bizz
ay yaa ne zamandır bi topiğe sonradan giriş yapmıyodum böle hoşgeldin falan denince değişk geldi

tekduzehayat
hosbulduk busrae
hılalım sneın ıcın guzel konusuyom bennn
bak yarın oburgun balayına gıtcen bıkının ıcınedemı korse gıycen:KK70:
fıstık gıbı olcak ıns
karnımızı ıcımıze cekemdın mısler gıbı dolanıcaz ortalarda

benEceA
evt ya birde balayı var

tekduzehayat
dımı ece hep hosgeldın dıyen bız oluyoduk bı hos geldı
ayy sız benım dılımı bılmıyonuzmu kıs nıye sasırdınzı benzetmelerrıme
ask acısından bıraz suskunlastım dıye ıcımemı kapandım sandınzı:KK70:

busrae
Ece
busrae hb canım
evt yeniyiz bizz
ay yaa ne zamandır bi topiğe sonradan giriş yapmıyodum böle hoşgeldin falan denince değişk geldi
herseyguzelolacak
hosbulduk busrae
hılalım sneın ıcın guzel konusuyom bennn
bak yarın oburgun balayına gıtcen bıkının ıcınedemı korse gıycen:KK70:
fıstık gıbı olcak ıns
karnımızı ıcımıze cekemdın mısler gıbı dolanıcaz ortalarda
kaydirigubbakcemile3 evet bende ilk defa karşılama yaptım banada değişik geldii... =))

Kızlarr grubumuzdan bahsedeyim birazz bende yeni girdim sayılırr 4 haftadır takılıyorum burada cuma günleri tartılırızz kızlarr listemiz var adlarımız yazılı her hafta kaç kilo verdiysek oraya ekliyoruzz kendimizi, inanın çok daha iyi oluyorr, çizelge tutuyoruz yanii =)) Birde hergün yediklerimiziii sabh,öğle, akşaam ve ara öğünleri falan yazıoruzz

Drearines
hoşbuldum busrae :-)

yok kız böyle güzel laflar etmiyodun sen açıldın açıldın oh :KK70:
evet balayı var nişanlım diyo mayo alalım sana yok diom mayokini alcam bu göbeklen giyemessin bence bişi dio nasıl sinirlendim :KK70:

şimdi ben korseye boşu boşunamı para bayıldım o kadar :KK70:
pöf aman :KK70: zayıflayana kadar giyeyim bari:KK70: ee varmı teknikleriniz öneriniz :KK70: ben x tra jel alıcaktım zararlı diyenler oldu vazgeçtim :KK70: neler yapıosunuz bakyim

benEceA
sonunda sevgii eski haline döndün :lepi:
bundan sonra hep böyle keyifli ol inşş

büsra herşeyin ilk varmış bak o da bize geldi
ay demek çizelge de var o da iyimiş ya

tekduzehayat
busracım senmısın pekı sorumlu yazmak ıcın
bıde mesela encok veren kac kılo verdı gurubunuzda
bı dııyet falan yok dımı
buarada bılgılendırdıgın ıcın tskler

tekduzehayat
ayy cızelge falan cok teknık konualr bacılar ben yapamam onalrı
ıns boyle olcam ececım
askım olurda donerse bakımlı mıs gıbı hatun bulacak
yok donmezsede ben küllerimden dogmasını ogrenıcem

tembel hılal tutcaz bogazımızı yok oyle krem mırem

benEceA
bende şimdilik çizelge yapmayı düşünmüyorum zaten hızlı kilo veren yapım yok öyle hepten bunalıma girerim bi 3-4 kilo veriyim önce ondan sonra inşş çizelgede yaparım

evt sevgi en iyisi bu kendin için bişeyler yapman seni daha da mutlu edicek
sonrası da artık zamana bağlı

busrae
5-04-10, 12:04
Ece
sonunda sevgii eski haline döndün :lepi:
bundan sonra hep böyle keyifli ol inşş

büsra herşeyin ilk varmış bak o da bize geldi
ay demek çizelge de var o da iyimiş ya
Aynenn canımm =)) Çizelge çok iyi yaa ben normalde tutamazdımm kendim şimdi her hafta yazıoruz burdaa, bide herkezin o hafta kaç kilo verdiğini görünce daha bi hırslı oluyosun açıkcası kaydirigubbakcemile3
herseyguzelolacak
busracım senmısın pekı sorumlu yazmak ıcın
bıde mesela encok veren kac kılo verdı gurubunuzda
bı dııyet falan yok dımı
buarada bılgılendırdıgın ıcın tskler
Yok canım herhangibi bi sorumlu yok bu konuda, çizelgeyi bilen bi kişi geçmişlerdeki en son listeden alıntı yaparak kendini yazıo en son çıkan listeye göre herkz kendini ekliyoo, mesela canım ben 1 aydır diyetteyim 67 ile başladım şuan 62'deyimm..
Herhangibi diyet listemiz yok ama birbirmize önerilerde bulunuyoruzz onu yemeseydinn şöle kalorisi var, yada çok yemişsinn =)) yada süper gdiyosun faln gibi..
Birbirimizi motive ediyoruz olumunekankayizsmile

benEceA
süpperr olucak yaa
büşra 1 ayda mı 5 kilo verdin

tekduzehayat
aaa supermısss
sende ıı kılo vermıssın tebrıkler pekı nelr yapıyosun
bızede enaltırmısın

Drearines
şu balı sirke olaryı nedir peki benim arkadaşım yaptı tuvalete çıkarıo sadece incelmedim dedi :KK70:
busrae onu 1 aydamı başardın maşallah sana kocaman darısı başıma :KK70:

tekduzehayat
hılal benım wc sorunum var ama sırkelı suyla coezmedım ben sadece ınceldım yanı baskule yanasımadı

busrae
Ece
süpperr olucak yaa
büşra 1 ayda mı 5 kilo verdin
herseyguzelolacak
aaa supermısss
sende ıı kılo vermıssın tebrıkler pekı nelr yapıyosun
bızede enaltırmısın
-----------------------------26.02-----------------05.03-------------------------------12.03-----------------19.03---------------26.03-----------02.04

1-alakayamaydonoz----62---------------------59.7--------------------------------59.8------------------59,2--------------59.3----------------58.2
2-dardanel ton------------69----------------------68,3--------------------------------69,4-----------------69.5----------------67.6---------------68.5
3-aaybis -------------------65 ---------------------64-----------------------------------64--------------------63------------------61,5
4-Busrae---------------------------------------------67-----------------------------------65.5------------------64-----------------63.5-----------62
5-bengi----------------------63----------------------62-----------------------------------61.5------------------60.5---------------61------------------60.5
6-aylademir ---------------67----------------------66.1--------------------------------65---------------------65-----------------65------------------64
8-sidelya79 ---------------66----------------------65-----------------------------------65---------------------65-----------------64
9-HayyaL -----------------61.5--------------------61,5--------------------------------??---------------------61.3-------------- 60.9--------------60.4
10-kenyaa ----------------60,5-------------------59.5---------------------------------59---------------------58
11-excity ----------------- 65,2--------------------65,0--------------------------------64.4------------------64.1
12-siyahincim------------67-----------------------65.7--------------------------------65.2------------------63.7---------------63.4---------------62.2
13-cancerwarrior -------63-------------------------63---------------------------------61.8------------------??
14-dhs ---------------------67,5 ---------------------64?--------------------------------63---------------------64-----------------62.9
15-selensu82 -----------64-------------------------62----------------------------------60---------------------59
16-tatliruya --------------63-------------------------??----------------------------------61.3------------------61
17-fairylike ---------------62.8----------------------62.3-------------------------------61,5------------------61.4
18-spect-------------------62-------------------------61----------------------------------60,6------------------??
19-author----------------------------------------------65.6--------------------------------64.8------------------??
20-pembepanter -------------------------------------------------------------------------68---------------------66.2.
21-semos20--------------------------------------------------------------------------------------------------------62,5-------------- 62-----------------61
22-d-gabbagabbana----------------------------------------------------------------------------------------------63.3--------------60.8
23-akasya08----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------65-----------------64.5
24-simten81----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------65-----------------63.1
25-Sweettym---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------63-----------------62.8
26-MonaPisa------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------67

Çizelge dediğimz şey bu işte kıslar =) her hafta yazıoruz buraya..

Neler yapıorumm, bi kere hergün sporla 200-300 kalori yakıorumm bence en öenmlisi onun dışında şekeri kestim, ekmek olarak kepekli ekmek yiyorumm sabh 1dilm akşam 1dilim olmak üzere günde 2 dilim yiyorumm ekmeği, Gün içnde ılık sudan biraz daha sıcak su içiyorumm sabh kalktığımda ılık suyun içine birazda sirke katıyorumm.. Yemeklere biraz acı katıyorumm.. Bide lahana+maydonoz suyu içiyorumm günde 2 bardakk bunu zayıflatması için değilde ben genelde diyette girdikten sonra hep kabız olurumm bu o sorunumu giderdii çok şükürr :eek:

Tabi en önemlisii az yiyorumm ama sık yiyiyorumm boshayallersmile
böle kızlarr, siz neler yapıosunuzz ?

RaziyErkan
Merhaba kizlar benide araniza alirmisiniz..
Ben 18 yasindayim boyum 158cm kilom 62 en az 55 kiloya dusmek istiyorum Temmuza Agustosa kadar yürüyüs ve yüzme siporlari yapicam

Sizler neler yapiyorsunuz

tatlırüya
SiYaHinCiM
selam canımm teşekkür ederimmopuyorumnanaktan
evet cumartesi çok iyi geçti ama dün işteeyvahedigeldismile umarım yakarım hepsini:Saruboceq: anneciğimi çok özlemişim zatenboshayallersmileboshayallersmile görüşürüz kızlar bugün de göz doktoruna gidiyorum bi düzgün adapte olamadım kaç gündür ama halledicem inşallah görüşürüzzz (kahvaltım klasik bu arada aynı yeşil çay kepek ekmeği peynir zeytin )
canım hoşgeldin...bir süredir karşılaşamıyoruz......sınavlar bitti mi?annenle iyi vakit geçiriyorsundur......
author
günaydınlar....
kaç gündür girmedim ya kusura bakmayın.
hastaydım rejim de yalan oldu zati.
çok üsgünüm ama bugünden itibaren devam yıkılmak yok.....
hepinisi ösledim...
geçmiş olsun.....kendine gel..diyete asılırsın.....
MonaPisa
kıssslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..........

zemuszemus kaydirigubbakcemile2 sositososito :lepi: hihoyyyt :jeyyar: süprizzzzz :içelim: :sm_cool: :dance: :teytey:

1 kiloooooooooooooooooooooooooooooo :hooray:
Drearines
selam kızlar
harika.......ilk hafta genelde kilo vermek kolay oluyor.....yola devam....
ece sevgi :KK70:
bende zayıflamak istiyorum ama 57 kiloyum sorun olur mu :KK70:
hoşgeldin....
Ece
ben korse hiç sevmiyorum ya bi tane almıştım onu da kullanamadım zaten
bunaltıyo beni
zaten bundan sonra ihtiyacımız olmıcak
hoşgeldin......bende korse almıştım..eve geldim denememle çıkarmam bir oldu......
Drearines
şu balı sirke olaryı nedir peki benim arkadaşım yaptı tuvalete çıkarıo sadece incelmedim dedi :KK70:
busrae onu 1 aydamı başardın maşallah sana kocaman darısı başıma :KK70:
hoşgeldin....bende denemeyi düşünüyordum.....

busrae
RaziyErkan
Ben 18 yasindayim boyum 158cm kilom 62 en az 55 kiloya dusmek istiyorum Temmuza Agustosa kadar yürüyüs ve yüzme siporlari yapicam

Hoşgeldinn canımm =))) olumunekankayizsmile

RaziyErkan
busrae
Hoşgeldinn canımm =))) olumunekankayizsmile

Hosbuldum canimm tsk ederimmopuyorumnanaktan

tatlırüya
RaziyErkan

hoşgeldin......herkes kendince diyet ve spor yapıyor...sonra yaptıklarını burada paylaşıyor......

benEceA
ben daha hiç bişey yapmıyorum büşracım
yarın itibariyle tam anlamıyla başlıyorum
bakalım artık yavaş yavaş vericem inşş