60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

SiYaHinCiM
3-03-10, 12:03
TonTonTonDardanelTon
Eevet yha. Biz daha dogum falan yapmadan boyleyiz. hele ben 69um. Bi de dogum falan yapinca gelicekte nickim gibi 1 ton olurum her halde :umursamaz:
Gercekten burda dogum yapmis olan arklari tbrk ediyorum. gene de ii korumuslar kilolarini bence a.s
gerçekten maşallah annelerimize iyi korumuşlar ya da iyi zayıflamışlar:nazar:

TonTonTonDardanelTon
aaybis
woooowww cidden inanamıyorum yaa 4 kilo ile hamilelik bitirsydim 5 tane doğururdumsempatiksalakcinni

ben tam tamına 45 kilo aldım.120 kg nun üzerinde doğum yaptım ki..artık doktorum depresyona girmiyeyeim diye son kilo mu söylememişti.sadece biran önce doğurman gerek diyordusenağlama
iii 45 kilo mu delikafadulden yha ben gelicekte cocuk falan dogurmam. evlatlik alirim en iisi sırnaşık şey sırnaşık şey

gulgulmez
bengi_arwen
bengi_arwen
canınız çekmesin dün benim menüm de kabak dolması vardır. bulgurla yapmanızı tavsiye derim. piriçten daha iyidir diyet yaparken.
bengi yapma öyle de bir açım ki üzerinede mis gibi yoğurt
of of çekti işte napcaz şimdi kaydirigubbakcemile3 canım bende bulgurlu severim a.s.

bequiet

aa evet canım. güzeldi ama doydumsırnaşık şey
bende doydum ama gözüm aç çikolatalar uçuşuyo valla :bbo:

SiYaHinCiM
ya ben bi zayıflasam bi daha çok dikkat ederim bu kadar çile çekiyorummafoldumben değsin bari..

aaybis
bequiet
akannehir vavv şimdi de 15 günde 5 kilo vermişsin çok güzel :nazar: geri almanın sebebi hızlı vermen mi acabaCADIARZU ben de hızlı gidiyorum da korkuyorumkafamçokkarıştı
yok tatalım yaa ben maalesef geçen kış başarısız bişr hamilelik yaşadım,kiloların geri gelme sebebi tamamen oydu.

spect
çok hızlı veriyosun tansiyonun şekerin düşmüyomu
tansiyonum düşmüyor,çünkü genelde yüksekakannehirşekerimi nesfit dengeliyor,ve hatta tarçın da ekliyorum deneyin tavsiye ederim..

SiYaHinCiM
gulgulmez
of of çekti işte napcaz şimdi kaydirigubbakcemile3 canım bende bulgurlu severim a.s.

off sorma yaa marketten zor attım kendimi dışarı 2 tane çikolata almıştım geri bıraktım:eek:lmaz:

bengi_arwen
gulgulmez

bende acıktım ama neyseki ofisin buzdolabında yiyecek bir şey yok :KK70:delikafadulden

gulgulmez
aaybis
woooowww cidden inanamıyorum yaa 4 kilo ile hamilelik bitirsydim 5 tane doğururdumsempatiksalakcinni

ben tam tamına 45 kilo aldım.120 kg nun üzerinde doğum yaptım ki..artık doktorum depresyona girmiyeyeim diye son kilo mu söylememişti.sadece biran önce doğurman gerek diyordusenağlama
al benden de o kadar ben de 32 kilo almıştım ayyy iğrençtim :dilcikar:

SiYaHinCiM
gulgulmez
vayy be bravo size gerçekten :nazar: kendimden utandım valla yaa bu yaşta bu kilo mafoldumben diğer topikte fotonu gördüm canım maşallah ne kadar güzel olmuşsunopuyorumnanaktan

gulgulmez
bequiet
off sorma yaa marketten zor attım kendimi dışarı 2 tane çikolata almıştım geri bıraktım:eek:lmaz:
neyse ucuz atlatmışsın bende birazdan meyve yiycem artık :sm_confused:

bengi_arwen
bende acıktım ama neyseki ofisin buzdolabında yiyecek bir şey yok :KK70:delikafadulden
bizim ofiste dolu valla ama yenmeyecekkkkkk :umursamaz:

TonTonTonDardanelTon
3-03-10, 13:03
bu gun yediklerimi yaziyim:

sabah: ackarnina 2 brdk ilik su, 4 zeytin, 1 kuccucuk domates, 1 kuccuk salatalik, kibrit kutusunun yarisi kdr beyaz peynir, yarim dilim siayh ekmek, 1 tam ceviz, 2 findik
(sabah kahvaltiyi gec yaptigim icin ara olmadi)
oglen: 3 brdk ilik su, 2 yerelmasi, 1kucuk kase mercimek corbasi, 2 zeytin, yarim dilim siyah ekmek
simdilik bu kdr. gece gene yazarim :)
arkadasim msj atmis. pc lazimmis bize gelcek 1-2 saat sonra.tam da yemek saati. simdi o yicek ben bakcam. ona nasi annatcam durumu. diyette olugumu solemek istemiyorum :eek:lmaz:

aaybis
gulgulmez
off off böyle şeyleri hep kadınlar yaşıyor.erkekler bedavadan baba oluyorkötükedihüso

gulgulmez
bequiet
vayy be bravo size gerçekten :nazar: kendimden utandım valla yaa bu yaşta bu kilo mafoldumben diğer topikte fotonu gördüm canım maşallah ne kadar güzel olmuşsunopuyorumnanaktan
a.s. sağol tatlım ordaki bide 78 kiloluk halim 87 yi görsen
ağzın açık kalır :roflol: :roflol:

spect
aaybis
yok tatalım yaa ben maalesef geçen kış başarısız bişr hamilelik yaşadım,kiloların geri gelme sebebi tamamen oydu.

tansiyonum düşmüyor,çünkü genelde yüksekakannehirşekerimi nesfit dengeliyor,ve hatta tarçın da ekliyorum deneyin tavsiye ederim..
ya ben nesfit hiç denemedim çocukların kornfleksini arada bir kahvaltıda yiyorum tarçın tansiyonu yükseltiyor mu benim hep düşük hele şimdi iyice düştü çok halsizlik yapıyoor

bengi_arwen
gulgulmez
neyse ucuz atlatmışsın bende birazdan meyve yiycem artık :sm_confused:

bizim ofiste dolu valla ama yenmeyecekkkkkk :umursamaz:
süpersinnnnzemuszemus

gulgulmez
aaybis
off off böyle şeyleri hep kadınlar yaşıyor.erkekler bedavadan baba oluyorkötükedihüso
haklısın aaybis birde benim kızım tam bir baba delisi
kıskanıyorum arada herşeyi ben çekiyim o babaya hayran
olsun olacak iş mi kaydirigubbakcemile3 :sm_confused:

gulgulmez
TonTonTonDardanelTon

sabah: ackarnina 2 brdk ilik su, 4 zeytin, 1 kuccucuk domates, 1 kuccuk salatalik, kibrit kutusunun yarisi kdr beyaz peynir, yarim dilim siayh ekmek, 1 tam ceviz, 2 findik
oglen: 3 brdk ilik su, 2 yerelmasi, 1kucuk kase mercimek corbasi, 2 zeytin, yarim dilim siyah ekmek
arkadasim msj atmis. pc lazimmis bize gelcek 1-2 saat sonra.tam da yemek saati. simdi o yicek ben bakcam. ona nasi annatcam durumu. diyette olugumu solemek istemiyorum :eek:lmaz:
gayet güzel canım böyle devam et arkadaşına uyma bak kaydirigubbakcemile3
öğeln çok kaçırdım patlıyorum falan dersin artık ne biliyim kaydirigubbakcemile3

gulgulmez
bengi_arwen
süpersinnnnzemuszemus
birde doğum günü var ofiste bugün 1 çatal alırım valla :eek: :sm_confused:

SiYaHinCiM
TonTonTonDardanelTon

yediklerin güzel canımkaydirigubbakcemile2 ben de hiç misafir kabul edemiyorum ya burda evde kalıyorum ama aynen kimseye söylemiyorum diyette olduğumu zor bi durum canım akşama ne yemeyi düşünüyosun?

gulgulmez
a.s. sağol tatlım ordaki bide 78 kiloluk halim 87 yi görsen
ağzın açık kalır :roflol: :roflol:

ne kadar sürede verdin canım ?

TonTonTonDardanelTon
gulgulmez
gayet güzel canım böyle devam et arkadaşına uyma bak kaydirigubbakcemile3
öğeln çok kaçırdım patlıyorum falan dersin artık ne biliyim kaydirigubbakcemile3
tmm cnm. Ben de hep cok kaciriodum. ama bu isin sirri sudaymis. Gercekten 2-3 brdk su icdikden sonra patliorum yemegi zor yiyorum. Arklarrrr hepiniz deneyin ltfn cok ama cok yardimci oluyor. Yoksa ben hayatimda boyle kacamak yapmadan diyet yapamazdim :lepi:

aaybis
spect
ya ben nesfit hiç denemedim çocukların kornfleksini arada bir kahvaltıda yiyorum tarçın tansiyonu yükseltiyor mu benim hep düşük hele şimdi iyice düştü çok halsizlik yapıyoor
Yok canım tarçın şekeri çok dengeler(bütün sülalem şeker hastası da)şekr yerine tarçın ,tuz yerine karabiber....

gulgulmez
haklısın aaybis birde benim kızım tam bir baba delisi
kıskanıyorum arada herşeyi ben çekiyim o babaya hayran
olsun olacak iş mi kaydirigubbakcemile3 :sm_confused:
Aynen cici yaa...küçük cadı''anneciğim bak nasıl öpüyorum babamı,kıskandın mı ''diye soruyor bir de....
Allah uzun ömürler versin herkezin evladına:Saruboceq:

TonTonTonDardanelTon
bequiet
yediklerin güzel canımkaydirigubbakcemile2 ben de hiç misafir kabul edemiyorum ya burda evde kalıyorum ama aynen kimseye söylemiyorum diyette olduğumu zor bi durum canım akşama ne yemeyi düşünüyosun?
aksama da insallah kabakli bir sey dusunuyorum. Her halde kabak kavurcam havucla. Bi de kirmizi lahanayi kullanarak bi salata yapmayi dusnuyorum renkli renkli. Kirmizi lahana da ilk aliyorum :lepi:
sen ne yiceksin cnm ?

SiYaHinCiM
TonTonTonDardanelTon
aksama da insallah kabakli bir sey dusunuyorum. Her halde kabak kavurcam havucla. Bi de kirmizi lahanayi kullanarak bi salata yapmayi dusnuyorum renkli renkli. Kirmizi lahana da ilk aliyorum :lepi:
sen ne yiceksin cnm ?
ben de dün yaptığım uydurma çorbayı yicektim ama vazgeçtim ben de kabakla havuç rendeleyip yağsız kavurcam ve yoğurtlucam:lepi:

aaybis
off kızlar yaa kabak kabak diye diye vallahi canımı istetdiniz...ımmm bayılıyorum kabağın her çeşidine...
ve kırmızı lahana,şöyle bol sirkeli ve yoğurtlu...ama ben akşam anneciğime gidiyorum o ne yaptıysa ucundan azıcık tadacağız artık..
cokacimcoook

SiYaHinCiM
ben çıktım kızlar, biraz derslere bakayım ve pedal çevireyim alkisalkisalkis akşama görüşürüza.s.