TEST

60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yasemin_87_87
21-10-10, 16:10
ben öğlene yarım paket tuzlu kraker ve 1 elma yedim
ikindi vakti de 1 elma 1 mandalina ve 2 ceviz ,5 fındık yedim
akşam yemeğimi az önce yedim
dünden kalan haşlanmış zeytinyağlı yeşil mercimek( küçük bir tabak)
1 küçük tabak 1 yumurtalı menemen
1 küçük tabak 1 yumurtalı ıspanak kavurması
1 küçük kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
2 saat sonra da bir meyve yemeyi düşünüyorum

yasemin_87_87
kızlar ben çıkıyorum yarın sabah görüşmek üzere öpüyorum opuyorumnanaktan

farmasi
yasemin_87_87
ben öğlene yarım paket tuzlu kraker ve 1 elma yedim
ikindi vakti de 1 elma 1 mandalina ve 2 ceviz ,5 fındık yedim
akşam yemeğimi az önce yedim
dünden kalan haşlanmış zeytinyağlı yeşil mercimek( küçük bir tabak)
1 küçük tabak 1 yumurtalı menemen
1 küçük tabak 1 yumurtalı ıspanak kavurması
1 küçük kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
2 saat sonra da bir meyve yemeyi düşünüyorum
afiyet olsun yasemin baya iyi yemişsin bana fazla geldi biraz canım kaşık ölçüsünde yediğim içim olsa gerek:1hug:

yasemin_87_87
farmasi
afiyet olsun yasemin baya iyi yemişsin bana fazla geldi biraz canım kaşık ölçüsünde yediğim içim olsa gerek:1hug:
merhabalar canım aslında küçük tabak ölçüsünde yedim opuyorumnanaktan

yasemin_87_87
canım bende internet sınırlı kotası da dolmak üzere o yüzden şimdi çıkmalıyım yarın görüşmek üzere olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

farmasi
yasemin_87_87
canım bende internet sınırlı kotası da dolmak üzere o yüzden şimdi çıkmalıyım yarın görüşmek üzere olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan
iyi akşamlar güle güle hoşçakalopuyorumnanaktan

yasemin_87_87
hoşçakal öpüyorumopuyorumnanaktan

kkontess
21-10-10, 17:10
kızlar benim 2 gündür başım dönüyo
rejim + regl fena çarptı
ne yapmam gerek?
şeker kullanmaya başladım günde 1 küp

avukathanim
21-10-10, 18:10
kkontess
rejim + regl fena çarptı
ne yapmam gerek?
hareket yapıyorsan eğer bence regl döneminde hareket yapma ve ara öğünlerinda kuru kayısı kuru incir falan da yiyebilirsin.

ben bugün öğlen : light ton balıklı sandviç yedim kepek ekmeğinde yaptığım
2 saat sonra ara öğünde : eti form çikolata kaplı bisküvi yedim :)) :kedi:
2 saat sonra da akşam yemeğinde : 1 kase tarhana çorbası ve 2 yemek kaşığı bulgur pilavı yedim..

ama eve geldiğimde düne göre bu saatlerde 300 gr daha şişmanım umarım sabaha yansımaz bu tartıya :KK43:

hugocuk
kkontess
rejim + regl fena çarptı
ne yapmam gerek?
tansiyonun varmıydı yada şekerin düşmüş olabilir. yetersiz beslenmeden yada spor fazla geldiysede olabilir pekçok sebep olabilir dikkat et kendine

blackandwhite
kızlar ben bugün hiç giremedim nöbet çıkışı idi..uyku ile geçti kaçamak yapmadım ama:lepi:

hugocuk
21-10-10, 19:10
blackandwhite
kızlar ben bugün hiç giremedim nöbet çıkışı idi..uyku ile geçti kaçamak yapmadım ama:lepi:
kaçamak olmamış ne güzel çok sevindim canımcım ne zaman gideceksin antalyaya

blackandwhite
sabah 2 dilim yulaf ekmeği,2 dilim peynir,1domates,1salatalık,1bardak açık çay
öğle 4 kaşık barbunya,1tabak salata,2 kaşık yoğurt
ara 1 elma
akşam 2 kaşık taze fasulye,4 kaşık kıymalı bamya yemeği,3 kaşık yoğurt,salata
gece 1 elma

kkontess
spor yapmıyorum ama çok gezdim sokakta :icecream:
kuru kayısı incir iyi fikirmiş,teşekkürler avukathanım ve hugocukumm

hugocuk
blackandwhite
sabah 2 dilim yulaf ekmeği,2 dilim peynir,1domates,1salatalık,1bardak açık çay
öğle 4 kaşık barbunya,1tabak salata,2 kaşık yoğurt
ara 1 elma
akşam 2 kaşık taze fasulye,4 kaşık kıymalı bamya yemeği,3 kaşık yoğurt,salata
gece 1 elma
gerçekten güzelmiş canım şekerde sıfır heralde

nugya
21-10-10, 20:10
hugocuk
hele git diyetisyene al diyetini bak gerisi nasıl çorap söküğü gibi geliyor sen bile şaşırırsın canım
inşallah canım inşallah allah söyletiyo valla seni

farmasi
merhaba kızlar akşam menüm

2 kaşık makarna
1 kaşık yumurtalı ıspanak
1 bardak sulandırılmış komposto
1 kaşık yoğurt

saat 17 00 gibi 1 adet kemalpaşa tatlısı yemiştim.geç saatlerde de tatlı yemeyeyim diye...

15 - 20 kadar fıstık yedim.
şimdi 1 bardak su içtim ve de yeme içme faslı bitti.
reglim yaklaşıyor ama hiç takmıyorum buna rağmen koruma programımın iyi gittiğini düşünüyorum. şu an bile 57.5 kg yimkaydirigubbakcemile3

farmasi
kkontess
rejim + regl fena çarptı
ne yapmam gerek?
kanamaya bağlı olarak kan şeker seviyende düşüş olmuştur dikkat et canım. insilün dengeni bozmayacak şeyler ye tatlım öğrneğin kan şekerini birden yükseltip düşürmeyen

kuru erik , incir ,kayısı ya da kuru elma gibi
ya da elma vs gibi meyve ye canım.

farmasi
kızlar iyi geceler malum sabah çok erken kalkıyorum sabah 06 00 da kalkıyorum.görüşmek dileğiyleopuyorumnanaktan

mavli
21-10-10, 21:10
aaahh aahh gene kimsecikler yok eve gelemiyorum oyüzdende sizi burda yakalayamıyorum ben bari yediklerimi yazıp yatmaya gideyim ama kızıcaksınız bugün yediklerim ayaküstü şeylerdi :kedi: 8.30 2 bardak limonlu ılık su 9:00 2 dilim çavdar ekmeği domat salatalık 1 tane haşlanmış yumurta peynir zeytin 2 şekersiz çay 13:00 1 kaşık tavuklu patates 16:00 1 maus büyüklüğünde haşhaşlı çörek 1 fincan az şekerli çay 20:00 yarım fincan light nescafe 1 light bisküvi 23.15 1 dilim elma 23.30 1 maus kadar karışık pizza 2 kaşık yoğurtlu köz kırmızı biber bütün gün dışardaki işlerimin arasında cenaze evine gittim akşam kursa ordan gene cenaze evine ancak geldim bu koşturmadada ayak üstü yiyebildim atış serbest kızabilirsinizeyvahedigeldismile:eek:klava:

merguana
kıslar ben 65 kiloyum yaaaa nabmam lazım beşi biyerde ve elma sirkesi içiyorum.offf offf

merguana
kıslar bide ekmeği kesmemmi lazım bana yardım edin!!

hugocuk
22-10-10, 03:10
günaydın canlarım. sabah kahvaltı 1 dilim ekmek 1 dilim peynir

hugocuk
22-10-10, 03:10
mavli
aaahh aahh gene kimsecikler yok eve gelemiyorum oyüzdende sizi burda yakalayamıyorum ben bari yediklerimi yazıp yatmaya gideyim ama kızıcaksınız bugün yediklerim ayaküstü şeylerdi :kedi: 8.30 2 bardak limonlu ılık su 9:00 2 dilim çavdar ekmeği domat salatalık 1 tane haşlanmış yumurta peynir zeytin 2 şekersiz çay 13:00 1 kaşık tavuklu patates 16:00 1 maus büyüklüğünde haşhaşlı çörek 1 fincan az şekerli çay 20:00 yarım fincan light nescafe 1 light bisküvi 23.15 1 dilim elma 23.30 1 maus kadar karışık pizza 2 kaşık yoğurtlu köz kırmızı biber bütün gün dışardaki işlerimin arasında cenaze evine gittim akşam kursa ordan gene cenaze evine ancak geldim bu koşturmadada ayak üstü yiyebildim atış serbest kızabilirsinizeyvahedigeldismile:eek:klava:
karbonhidrat ağırlıklı olmuş göbişinden kurtulamazsın böyle giderse. karbonhidratı abartma

farmasi
22-10-10, 04:10
mavli
mavlicim ben senin yediklerini yesem galiba 1 kilo daha giderdi benden ben beğendimkaydirigubbakcemile2

farmasi
merhaba günaydın hugocuk nasılsın ?

sabah kalkınca 1 büyük fincan su içtim (250ml)
bu sabah 56.7 kg geldim.
regl de giderek yaklaşıyor , vücut su toplamaya şişmeye başlıyor ama benim keyfim yerinde regl sonrası galiba yaklaşık 1 kg daha benden gider :hulya:kaydirigubbakcemile2
beş on dakikaya kadar kahvaltımı yapacağım inşallah.
hayırlı cumalar herkese ....

hugocuk
farmasi
merhaba günaydın hugocuk nasılsın ?

sabah kalkınca 1 büyük fincan su içtim (250ml)
bu sabah 56.7 kg geldim.
regl de giderek yaklaşıyor , vücut su toplamaya şişmeye başlıyor ama benim keyfim yerinde regl sonrası galiba yaklaşık 1 kg daha benden gider :hulya:kaydirigubbakcemile2
beş on dakikaya kadar kahvaltımı yapacağım inşallah.
hayırlı cumalar herkese ....
iyilik canım bugün misafirlerim gelecek işim çok anlayacağın onlarla uğraşıyorum

farmasi
sabah kahvaltım kızlar

1 dilim kepek ekmek
2 tatlı kaşığı tahin- pekmez karışımı
2 zeytin
yaklaşık 1 kk peynir
1 domates
2 adet ceviz
1 adet kuru erik
1 büyük fincan çok açık çok az şekerli çay

yasemin_87_87
22-10-10, 05:10
günaydın kızlar opuyorumnanaktan

yasemin_87_87
kahvaltı yaptım az önce
2 dilim kepek ekmek
1 dilim peynir
3 zeytin
1 açık çay
1 yeşil biber
1 küçük domates
1 açık çay
öğlen yemeğinde de
sebze ağırlıklı bulgurlu(artık pirinç katmıyorum) lahana sarması yaparım :hulya:

ceren23
günaydın kızlar dün akşam yediklerimi yazayım fazlamı yemişim söyleyin dün misafirliğe gideceğiz diye gittiğim yere tahinli kurabiye yaptım.oraya gititğimde bak ben evde pasta yedim burayada getirdim yiyemem artık demek için. çünkü kimseye söylemmiyorum diyette olduğumu .akşam 2 dilim çavdar ekmeği 1 kepçe çorba 1 kahse pırasa yemeği 80 gr ton balığı yedim.sonra pasta çok güzel kokuyordu ondan yememek için sütlü kahve içtim şekersiz.misafirlikte pasta yemedim yalnız diyet orda akşam araöğünü için 6-7 dilim kavun 3 taze incir yedim.2 gündür kızımn ateşi vardı geceleri uyuyamıyorum ondan bu sabah uyandığımda cnm kahvaltı istemedi ki ben çok severim kahvaltı yapmayı onun yerine 1 muz 1 kase yoğurt 1 dilim çavdar ekmeği yedim.abartığım şeyler varsa beni uyarın

yasemin_87_87
ceren23
günaydın kızlar dün akşam yediklerimi yazayım fazlamı yemişim söyleyin dün misafirliğe gideceğiz diye gittiğim yere tahinli kurabiye yaptım.oraya gititğimde bak ben evde pasta yedim burayada getirdim yiyemem artık demek için. çünkü kimseye söylemmiyorum diyette olduğumu .akşam 2 dilim çavdar ekmeği 1 kepçe çorba 1 kahse pırasa yemeği 80 gr ton balığı yedim.sonra pasta çok güzel kokuyordu ondan yememek için sütlü kahve içtim şekersiz.misafirlikte pasta yemedim yalnız diyet orda akşam araöğünü için 6-7 dilim kavun 3 taze incir yedim.2 gündür kızımn ateşi vardı geceleri uyuyamıyorum ondan bu sabah uyandığımda cnm kahvaltı istemedi ki ben çok severim kahvaltı yapmayı onun yerine 1 muz 1 kase yoğurt 1 dilim çavdar ekmeği yedim.abartığım şeyler varsa beni uyarın
canım bence güzel bir menü sadece muz,üzüm incir hurma gibi meyveler (içerdikleri yüksek şekerden dolayı)aynı gün içerisinde tüketilmemeli ve bu meyveler ölçülü yenmeli mesela 1 incir ve 1 elme şeklinde dengelemek daha sağlıklı olur ama menün gerçekten güzel bence kahvaltı menün de çok güzel beğendim:hulya: opuyorumnanaktan

eebruli
günaydın arkadaşlar 2 günden beri ben ölçüyü fazlasıylşa kaçırdım.okulda kermes vardı dün bir sürü satılmayan pasta kaldı herkes beğendiğini aldı götürdü eve 4-5 çeşit pasta getirdim hepsininde tadına baktım şekerpare vardı 2 tane yedim bugün okulda hala vardı 3 kuru pasta 2 dilim katıklı ekmek yedim ama ufacıktı öğleni çok hafif geçirmeyi düşünüyorum.haftasonuda geldi işte oda ayrı bir dert haftaiçi ritmini aynı tutabiliyorsun da hafta sonu rotadan çıkıyor....

yasemin_87_87
22-10-10, 06:10
eebruli
günaydın arkadaşlar 2 günden beri ben ölçüyü fazlasıylşa kaçırdım.okulda kermes vardı dün bir sürü satılmayan pasta kaldı herkes beğendiğini aldı götürdü eve 4-5 çeşit pasta getirdim hepsininde tadına baktım şekerpare vardı 2 tane yedim bugün okulda hala vardı 3 kuru pasta 2 dilim katıklı ekmek yedim ama ufacıktı öğleni çok hafif geçirmeyi düşünüyorum.haftasonuda geldi işte oda ayrı bir dert haftaiçi ritmini aynı tutabiliyorsun da hafta sonu rotadan çıkıyor....
sorun etme canım yazdığın gibi yemeklerini hafif yersin dengelersin opuyorumnanaktan
ben de de aynı durum var ya hep diyorum ya da hiç diyorum halbuki ölçülü yemeliyim ama diyetteyken bir tatlı yediğim anda devamı geliyor maalesef ama şimdi iyiyim diyet iyi gidiyor sadece kilo veremeiyorum ama bazen inat ediyor kilolar hala 65 kiloyum 2 hafta olacakkaydirigubbakcemile3:roflol:

nugya
hugocuk
günaydın canlarım. sabah kahvaltı 1 dilim ekmek 1 dilim peynir
günaydın hugocuk canım menüyümü azattın sen bana az gibi geldi sankibilmiyorumkismile

nugya
yasemin_87_87
kahvaltı yaptım az önce
2 dilim kepek ekmek
1 dilim peynir
3 zeytin
1 açık çay
1 yeşil biber
1 küçük domates
1 açık çay
öğlen yemeğinde de
sebze ağırlıklı bulgurlu(artık pirinç katmıyorum) lahana sarması yaparım :hulya:
günaydın canım sabah kahvaltısı çok güzel olmuş

yasemin_87_87
nugya
günaydın canım sabah kahvaltısı çok güzel olmuş
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

nugya
ceren23
ceren23 canım 6-7 dilim çok fazla güzelim.

ceren23
yasemin_87_87
canım bence güzel bir menü sadece muz,üzüm incir hurma gibi meyveler (içerdikleri yüksek şekerden dolayı)aynı gün içerisinde tüketilmemeli ve bu meyveler ölçülü yenmeli mesela 1 incir ve 1 elme şeklinde dengelemek daha sağlıklı olur ama menün gerçekten güzel bence kahvaltı menün de çok güzel beğendim:hulya: opuyorumnanaktan
normalde zaten üzüm incir yemiyorum muzda naadir yerim ama cnm zaten inciri dünkü araöğünde yedim muzu bugün yani aynı gün tüketmedim ikisinide.evde olsam dengede sorun yok misafirliktede diyette olduğunu söyleyince daha fazla ısrar ediyorlar yemem için diyette olduğumu söylemeyince hiç ısrar etmiyorlar buna dikkat ettim.tavsiyen için teşekkürler cnm

ceren23
nugya
ceren23 canım 6-7 dilim çok fazla güzelim.
6-7 dilim dediğim kavunun bir diliminden az doğranmış 6-7 parça yı kastettim

yasemin_87_87
ceren23
normalde zaten üzüm incir yemiyorum muzda naadir yerim ama cnm zaten inciri dünkü araöğünde yedim muzu bugün yani aynı gün tüketmedim ikisinide.evde olsam dengede sorun yok misafirliktede diyette olduğunu söyleyince daha fazla ısrar ediyorlar yemem için diyette olduğumu söylemeyince hiç ısrar etmiyorlar buna dikkat ettim.tavsiyen için teşekkürler cnm
anladım hayatım evet misafirlikte ne oluyorsa oluyor zaten zaten bir öğrenince diyettesin hiç göstermedikleri ilgiyi gösteriyor insanlar ama biz diyetimize devam edeceğizolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan

nugya
ceren23
6-7 dilim dediğim kavunun bir diliminden az doğranmış 6-7 parça yı kastettim
pardon canım ben yanlış anlamışım kaydirigubbakcemile3o zaman normal tabi.

yasemin_87_87
yasemin_87_87
anladım hayatım evet misafirlikte ne oluyorsa oluyor zaten zaten bir öğrenince diyettesin hiç göstermedikleri ilgiyi gösteriyor insanlar ama biz diyetimize devam edeceğizolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan
evde annem bile en sevdiğim yemekleri yapıyorkaydirigubbakcemile3

nugya
günaydın hanımlar bende sabah kalkınca 2 su bardağı ılık su içtim. ve işyerine geldiğimde yarım simit ve tek şekerli çay içtim.su içmeye başladım şimdide

ceren23
yasemin_87_87
kahvaltı yaptım az önce
2 dilim kepek ekmek
1 dilim peynir
3 zeytin
1 açık çay
1 yeşil biber
1 küçük domates
1 açık çay
öğlen yemeğinde de
kahvaltında öğlen menünde çok güzel cnm çekti:-)

yasemin_87_87
ceren23
kahvaltında öğlen menünde çok güzel cnm çekti:-)
teşekkür ederim canım aklıma bu geldi öğle yemeğinde :hulya:

ceren23
yasemin_87_87
evde annem bile en sevdiğim yemekleri yapıyorkaydirigubbakcemile3
aynen cnm.diyetteyim diyince arkadaşlar hadi dürüm hamburger çikolata tost yiyelim yada gittiğimiz yerde ölümü gör ye yok sa kırılırım darılırım oluyor git evinde ne diyeti yaparsan yap diyor herkes ama şimdi söylemiyorum kafam nasıl rahat anlatamam kimsede teklif var ısrar yok cnm

yasemin_87_87
nugya
günaydın hanımlar bende sabah kalkınca 2 su bardağı ılık su içtim. ve işyerine geldiğimde yarım simit ve tek şekerli çay içtim.su içmeye başladım şimdide
afiyet olsun canımopuyorumnanaktan

yasemin_87_87
kızlar ben çıkmalıyım öpüyorum opuyorumnanaktan

ceren23
nugya
cnm keşke kahvaltıda protein de alsaydın peynir süt yumurta ya da yoğurttan birinide yeseydin