70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

zeynp_
9-07-09, 13:07
bursefa
hiç bozma moralini canım... insanlar kendilerini iş yapmış gibi göstermek için böyle oyunlar yalan iftiralar atıyorlar... bazen senin yaptığın işi bile ben yaptım deyip üzerine alıyor... seni ezdikçe ezip zaten iş bile yapmıyor deyip geçiyorlar.. inan heryerde var böyleleri.. iş hayatında biraz hırslı olup yerine göre yaptığın işi insanların gözüne sokmak, neler yaptığını kendin patrona göstermen gerekiyor... aynı sorunlar yüzünden bizdede tartışmalar çıkıyor... benimde başıma geldi... ayrıca netede girme hakkımızda var internet açıksa... ben yemeğimi 10 dakikada içip özel çay molası yapmıyorsam işim olmadığında nete girmeyede hakkım var... iş olunca mesaiye kalıp 1 kuruş bile almadan çalışan ben değilmiyim diye düşünüp hiç umursamıyorum bile dediklerini... onlar dönüp kendilerine baksın.. 3 sene önce hergün ağlardım sinrdin.. insanların ikiyüzlü konuşmasından şimdi aldırmıyorum.. yapan kendine yapıyor... onu söyleyen kişiyi tanıyanlar vardır sen hiç üzülme... bazıları kendi kuyrukları sıkışınca başkasına suç atmayı çok iyi biliyorlar...

saol canım artık anlıyorum bende ders oldu bu bana işte

Canım iş hayatında bunların olması çook normal biraz dişli olman lazım kurtlar sofrasında ah bursefam sana katılmamak elde değil bende beş kuruş almadan mesaiye kaldım hatta pazar demeden çalıştım dişimi tırnağıma taktım aldığım parayı hak edeyim diye sonuç yıllık izinden sonra işten çıkıp gelmeyeceğimi söylediğim onay aldığım halde sırf evlilik tazminat parasını vermesinler diye evime ihtarname gönderip çıkış yaptılar hemde bunu ihlas holding gibi manevi değerlere önem verdiğini savunan bir şirket yaptı kısaca zeynepciğim üzülme iş hayatı normal bunlar sen git kendini o abine bir güzel anlat emininm anlayacaktır seni tatlım....

zaten bi onla konuşayım rahatlıcam oh dicemm

AyParCaMM
9-07-09, 13:07
bursefa
hiç bozma moralini canım... insanlar kendilerini iş yapmış gibi göstermek için böyle oyunlar yalan iftiralar atıyorlar... bazen senin yaptığın işi bile ben yaptım deyip üzerine alıyor... seni ezdikçe ezip zaten iş bile yapmıyor deyip geçiyorlar.. inan heryerde var böyleleri.. iş hayatında biraz hırslı olup yerine göre yaptığın işi insanların gözüne sokmak, neler yaptığını kendin patrona göstermen gerekiyor... aynı sorunlar yüzünden bizdede tartışmalar çıkıyor... benimde başıma geldi... ayrıca netede girme hakkımızda var internet açıksa... ben yemeğimi 10 dakikada içip özel çay molası yapmıyorsam işim olmadığında nete girmeyede hakkım var... iş olunca mesaiye kalıp 1 kuruş bile almadan çalışan ben değilmiyim diye düşünüp hiç umursamıyorum bile dediklerini... onlar dönüp kendilerine baksın.. 3 sene önce hergün ağlardım sinrdin.. insanların ikiyüzlü konuşmasından şimdi aldırmıyorum.. yapan kendine yapıyor... onu söyleyen kişiyi tanıyanlar vardır sen hiç üzülme... bazıları kendi kuyrukları sıkışınca başkasına suç atmayı çok iyi biliyorlar...

nerelerdesin aypaçam??? günlerdir uğramıyorsun...
Canimcim izin telasi, baya yogundum simdi biraz rahatladm iste

sedaozer
ohh afiyet olsun bayılırım türk kahvesine bende azcık oğluşla şekerleme yaptım her öğlen yatarız beraber 5 i bir yerde çayımı yaptım biraz ılınsın onu içeceğim sonra grissini ve lıght bisküvi atıştırırım sonra da koca bir bardak lıght sütlü nescafe iceceğim türk kahvesini akşam yemekten sonra içiyorum içim kazınır gibi oldu mu tıkıyor beni akşama ütüm var yaz günleri ütüyü hiiççç sevmiyorum kışın sıcak sıcak iyi oluyo da yaz klima olsa da her hafta her hafta çekilmiyor......
Tesekkürler canimcim arada iyi oluyor valla ödül gibi :)

per.vin
arkadaşlar bu diyeti uygulamanızı tavsiye ediyorum ben uygluyorum mutlu nmutlu zayıflıyorurm karpuzdan tatlı ıhtıyazcımıda alıyorum kımılerı karpz kılo algırıyo dıolar ama yanla bence ben bu dıyetle bı haftada 3kıla verdım tabı spor harekette var ama bence cok ıyı 2haftada 3klo 3haftada 3kılo versem 9klo olacak bence deneyin kendinizi çok hafif hissediyorsunuz deneyin görün cokacimcoook[B][/B]
Güzelim bu diyet kesin kilo verdiriyordur ama dikkat et cabuk verilen kilolar cabuk alinirmis...

EU2
9-07-09, 14:07
bursefa
çocuk gelişimi çok önemli canım iyi yapmışsınız... için rahat olur... inşallah bir sorun çıkmaz... oğluşunda geç konuşsunda güç konuşmasın canım... bizim akrabamızın oğlu 15 sene sonra doktorların olmaz dedikleri halde kendiliğinden bir çocukları oldu herşey iyiydi ama konuşmuyordu... 1-2-3 çocuk hareketli ama konuşmuyor... bize geldiğinde muhabbet kuşumuz çok konuşuyor diye onun suyundan bile içirmişti.. şimdi 9 yaşında ama bir gör susturamıyoruz artık... sonradan konuşanlar daha konuşkan oluyor...

hoşgeldin canım... merdiven çıkmak güzel kas yapıyor canım...günde 2-3kez 10'ar dakika aralıksız inip çıkarsan hızlı hızlı yürümene spora gerek kalmaz zaten...

canım yemekten önce bol bol ılık su iç doyursun biraz... birde çok çiğne yavaş yavaş ye beyine sinyal gidene kadar yavaş yersen daha çabuk doyarsın...
en buyuk hatamı soledin valla sekercim atlı kovalıyo sanki beni yemek yerken suyumu icip yavas yavas cignicem söz tesekkurler:eek:

EU2
9-07-09, 14:07
AyParCaMM
Aboo bende öyleyim, tadimlik yemesi bazen zor geliyor helede sevdigim seylerde.. ama su sekilde düsün canim birtane yesende ayni tad on tane yesende belki faydasi olur :)

Merhaba canimcim bi kosturma herkeste hayirdir insallah bende izin alis verisi felan derken pek vakit bulamiyorum nete.. 19 gün sonra yola cikiyorum insallah..
Yarin büyük gün bakalim ne olcak...
CADIARZU
bak ben bunu hic dusunmemistim yaw masallah nası guzel zayıflamıssın sen dealkisalkisalkis:jeyyar:

insirah
9-07-09, 15:07
ben de irademe sahip olamıyorum öle bir lokmayla filan gözüm doymuyo sonra da yine kilo alıyorum tabi bi tane yesek de aynı 10 tane yesek de ama o an o hiç aklıma gelmiyo sadece aldığım hazzı düşünüyom :) 200 gr daha gitti 76.2

whitehall
9-07-09, 15:07
zeynp_
merhaba kızlarr..
moralim çok bozuk dün gece sinirden üzüntüden bütün gece agladım herkes bu kadar kötü olmak zorunda mı..ya bu dünya kalıcı degil ki nasıl hesap verecekler kimse düşünmüyo ekmekle oynamak iftira atmak onurunu gururunu rencide etmek bu kadar kolay mı bi başkasının..hele ki ben suçlu olsa bile ne ıolursa olsun insandır deyip kalbimi kırdıgı halde karsımdakini kırmaktan kaçınırım kendimden önce bşaksını düşünüürm ya bana yapılacak şey mi bu ya o kada üzüldüm ki o kadar utandım ki herşey tamamen yalan oldugu halde...
zeynp_
mart ayında işten çıkarılmıştım söylemiştim size ufak entrikalar falan ama ben kimseye annemlere falan da söylemedim herkesi Allah bildigi gibi yapsıın dedim boşverdim hayırlısı dedim.o işe de beni sevdigim bi abi referans olarak sokmuş bi de bana başlamadan bak sana gelen gelen bana gelir ona göre sana güveniyorum deyip başlatmıştı..dün gece ögrendim ki ona beni şşten çıkarmalarının sebebni benim sürekli nette olup telefonlara bakmamam hiçbişeyle ilgilenmemem oldugunu söylemişler!!oraya girdigimden 5 ay sonra sigortamı yaptılar söz verdikleri maaşı hiç vermediler habersiz çıkarıp borcumla dımdızlak bıraktılar beni buna ragmen ben aldgım parayı hakedeyim diye herkesin iini aldım yaptım heryere yetişmek herşeyi ögrenmek için çabaladım iş yokken ki kriz döneminde gimiştim işe mutfaga girip bulaşık yıkadım sırf iş yapmış olmak için..benim masam bile yok ya degilki nete girebileyim yoktu yanii ordaki herkes şirketin parasını düşünmezken ben günahtır deyip ne kadar az masraf olursa o kadar iyi diyordum.adam şimdi ne düşünüyo benim hakıımda üstelik yalan ve adm bana güvenmiş kefil olmuştu sürekli girip çıktıgı yer yüzünü düşürdüler adamın utandırdılar adamı yapılacak şey mi ya atılacak iftira mı üstelik benim orda yükselme imkanım bile yoktu eninde sonund açıkacaktım işten ne istediler benden..çok utandım çok moralim bozuldu!!
canım kendini hiç üzme eger abinde seni birazcık tanıyorsa zaten söylenenlere inanmayacaktır
iş hayatında kendini bilmeyen etrafındakileri çekemeyen insanşar o kadar cok ki o yüzden bundan sonrada karsılabilirsin önemli olan onların karsısında yıkılmadığını gösterebilmek
kendini hiiç hırpalamana değmez

kedi dili
9-07-09, 16:07
arkadaşlar bir kaç gün giremedim nete,çok yoğundu bu aralar,bu sabah tartıya çıktım 71 kg[​IMG],çok sevindim çok,hepimiz inşl istediğine kavuşuruz:nazar:

EU2
9-07-09, 16:07
diyette olduguma ailem arkadsalarım kimse inanmıyo sen mi en fazla 3 gun diolar ve ben de guvenemiyorum kendime artık yediklerim 4kuru kayısı 2 dilim kepekli ekmek normal yedigimden biras fazla peynir domates salatalık sekersiz cay weeeeeee 6;40ta en kotusu ayranın yanında ceyrek ekmekten daha az kasarlı azcık sucuklu tost tam tavugumu yapacaktım mutfaga girdim annem tostun hazır dedi ben zaten zor sahibim kendime nie anlamıyolar beni ekmek duskunu olmamama ragmen dayanamadım o kokuya az yedim cokacimcoookama offff neyse simdi yarım limonlu sodamı 4 bardak yesil cayımı ve suyumu icicem krom hapıma da basladım ara ogun yemedim bugun yarın buyuk gun 5 gundur diyetteyim gerci dun cok yedim ama kilo almamısım umarım sabah 72.5i gorurum kilit vurdum agzıma bisi yemek yok:gitme::tomato:

whitehall
9-07-09, 18:07
işte geldim burdayım
yarın bildirim günü kıslar
hatırlatmak amaçlı ben unuttum bu haftada

secilsecil
9-07-09, 19:07
zeynp_
mart ayında işten çıkarılmıştım söylemiştim size ufak entrikalar falan ama ben kimseye annemlere falan da söylemedim herkesi Allah bildigi gibi yapsıın dedim boşverdim hayırlısı dedim.o işe de beni sevdigim bi abi referans olarak sokmuş bi de bana başlamadan bak sana gelen gelen bana gelir ona göre sana güveniyorum deyip başlatmıştı..dün gece ögrendim ki ona beni şşten çıkarmalarının sebebni benim sürekli nette olup telefonlara bakmamam hiçbişeyle ilgilenmemem oldugunu söylemişler!!oraya girdigimden 5 ay sonra sigortamı yaptılar söz verdikleri maaşı hiç vermediler habersiz çıkarıp borcumla dımdızlak bıraktılar beni buna ragmen ben aldgım parayı hakedeyim diye herkesin iini aldım yaptım heryere yetişmek herşeyi ögrenmek için çabaladım iş yokken ki kriz döneminde gimiştim işe mutfaga girip bulaşık yıkadım sırf iş yapmış olmak için..benim masam bile yok ya degilki nete girebileyim yoktu yanii ordaki herkes şirketin parasını düşünmezken ben günahtır deyip ne kadar az masraf olursa o kadar iyi diyordum.adam şimdi ne düşünüyo benim hakıımda üstelik yalan ve adm bana güvenmiş kefil olmuştu sürekli girip çıktıgı yer yüzünü düşürdüler adamın utandırdılar adamı yapılacak şey mi ya atılacak iftira mı üstelik benim orda yükselme imkanım bile yoktu eninde sonund açıkacaktım işten ne istediler benden..çok utandım çok moralim bozuldu!!
boşver zeynep bozma moralini.iş hayatında insanları tüketmeyi çok iyi biliyolar.her yerde olduğu gibi iş yerlerinde de riyakar insanlar var.iş hayatında herkes birbirini bilir.seni işe sokan abinde onların ne olduklarını senin aracılığınla da öğrenmiş olur.

sheker_cadi
9-07-09, 19:07
77.6 ile bugn bende başlıym bakalm . :-) bu site bna zayflama isteği verdi valla xD iyiki bulmuşm..

loxandra
10-07-09, 04:07
gunaydın kızlar.bugun benden ıyısı yok.kılom 69.8:teytey:coook mutluyum,yıllar sonra tekrar 60ları gormek(200 gr la bıle olsakaydirigubbakcemile3) harıka bır duygu.acayıp gaza geldım.sırrım da su:bol kalsıyum almak,bol bol sut ,ayran,ıcmek ıse yarıyor kızlar,deneyın mutlaka,kılo vermeyı hızlandırıyor,azıcık da hareket tamamdır.ben bu hafta 1200 gr la kendımın tum zamanlar rekorunu kırdım.sukurler olsun:Saruboceq:

berfin06
10-07-09, 04:07
merhabalar,
bende 1 haftada 1 kilo vermişim...

76.5 ten
75.5 e

düştüm ve süperr diyorum kendi adıma :lepi:

loxandra senin adına sevindim bende öyle halay çekicem inş. bende 69 ları göreyimde,sonrada 65 e doğru yol alıcam inş. :)

bursefa
10-07-09, 06:07
KIZLARRR GÜNAYDINNNNN!!!!!!!

Benim bu haftadan hiç umudum yoktu.... gözlerime inanamadım... 1 kilo daha vermişim... 68 oldum inanamıyorum... senelerdir göremediğim rakamları görüyorum artık.... insana ne kadar motive ediyor ne kadar mutluluk veriyor... inşallah herkez hedefindeki kilolara ulaşır...

secilsecil
Günaydın kızlar.benim kilom76.5 kilo vermem biraz yavaşladı.ama olsun geç olsun güç olmasın.diyete ve de spora devama.s

secilsecil
kızlar hepiniz adına çok sevindim tabi kendi adımada:) kilo vermek çok güzel

sheker_cadi
kızLaar harikasınız.. Tebrik Ediyorm.

SabahLarı LimonLu su içeniniz varmıydı ?

gul_0663
10-07-09, 07:07
günaydın bende 69.2 olmuşum 600 gr vermişim bu hafta ..sirkeli suyu unuttum iş yeri yoğun ev yoğun taşınacağım 2-3 güne kadar ev karmakarışık kendi evim 2 odalıydı kiraya vermiştim 3 çocuk var diye 4 odalı eve taşınmıştım oğlum istanbul'da babasının yanında okuyor artık ev büyük geliyor boşa fazla kira ödüyorum kendi evime taşınacağım bu evde bir sürü eşya var, kendi evimide eşyalı kiraya vermiştim 2 evdeki fazla eşyayı toplayıp başka yere göndereceğim sonra boya yaptırıp kendi eşyalarımı taşıttıracağım 2 kere nakliyeyle uğraş o kadar eşyayı kendi başına topla işim çok zor tek başıma üstesinden gelmeye çalışıyorum eşimede resti çektim hem maddi hem manevi bu kadar işin üstesinden gelmek için çaba sarfediyorum güçlü olmam lazım

sheker_cadi
gul_0663
günaydın bende 69.2 olmuşum 600 gr vermişim bu hafta ..sirkeli suyu unuttum iş yeri yoğun ev yoğun taşınacağım 2-3 güne kadar ev karmakarışık kendi evim 2 odalıydı kiraya vermiştim 3 çocuk var diye 4 odalı eve taşınmıştım oğlum istanbul'da babasının yanında okuyor artık ev büyük geliyor boşa fazla kira ödüyorum kendi evime taşınacağım bu evde bir sürü eşya var, kendi evimide eşyalı kiraya vermiştim 2 evdeki fazla eşyayı toplayıp başka yere göndereceğim sonra boya yaptırıp kendi eşyalarımı taşıttıracağım 2 kere nakliyeyle uğraş o kadar eşyayı kendi başına topla işim çok zor tek başıma üstesinden gelmeye çalışıyorum eşimede resti çektim hem maddi hem manevi bu kadar işin üstesinden gelmek için çaba sarfediyorum güçlü olmam lazım

canımm yaa işin çok zor Allah yardımcın oLsun.. Biz hep yanındayz :1hug:

AyParCaMM
Ahanada bende geldim... Bende bugün uzun zamandir görmedigim rakami gördüm yani 68,40 kg olmusum Kilo veren herkesi cok cok tebrik ediyorum süpersiniz..
Ben kendimce kupami aldim elime :)

bursefa
10-07-09, 08:07
gul_0663
kolay değil canım evin bütün yükünü çekmek.. telaşeli olacak yorulacaksın biraz farklı yönden bakarak eşya toplama ve taşınma esnasında kilo vermen çok hızlanacaktır... Allah yardımcın olsun...

secilsecil
Günaydın kızlar.benim kilom76.5 kilo vermem biraz yavaşladı.ama olsun geç olsun güç olmasın.diyete ve de spora devama.s
olsun geçde lsa kalıcı oluyor canım... ben 3 haftada 1 kiloyu anca verebildim...

berfin06
merhabalar,
bende 1 haftada 1 kilo vermişim...

76.5 ten
75.5 e

düştüm ve süperr diyorum kendi adıma :lepi:

loxandra senin adına sevindim bende öyle halay çekicem inş. bende 69 ları göreyimde,sonrada 65 e doğru yol alıcam inş. :)
tebrik ederim canım... yavaşda olsa azimle devam edince istediğin rakamlar görünüyor canım...

loxandra
gunaydın kızlar.bugun benden ıyısı yok.kılom 69.8:teytey:coook mutluyum,yıllar sonra tekrar 60ları gormek(200 gr la bıle olsakaydirigubbakcemile3) harıka bır duygu.acayıp gaza geldım.sırrım da su:bol kalsıyum almak,bol bol sut ,ayran,ıcmek ıse yarıyor kızlar,deneyın mutlaka,kılo vermeyı hızlandırıyor,azıcık da hareket tamamdır.ben bu hafta 1200 gr la kendımın tum zamanlar rekorunu kırdım.sukurler olsun:Saruboceq:
tebrikler canım... 60'lı rakamlar bir başka... epey yıol katettik canım...

sheker_cadi
77.6 ile bugn bende başlıym bakalm . :-) bu site bna zayflama isteği verdi valla xD iyiki bulmuşm..
hadi bakalım hayırlı olsun... ben bu siteden önce bütün deneyimlerimde başarısız oldum.. boğazını kesmeden ve sporla desteklemeden gram bile veremedim...

azimle 9 kilo oldu 3 ayda... devam edip hedefe koşuyorum.. inişe geçtim... 8 kilo versem süper olacak... 60 kilodan aşşağısını 18 senedir görmediğim için o imkansız gibi geliyor... bakalım zaman ne gösterecek...

minna9595
günaydın herkeze bugün maşallahımız var herkez mutlu kilo vermiş kaydirigubbakcemile5 daha aşşağı rakamları görürüz inşallah, 64,5 kg benim kg :lepi: hihoyyyt :teytey:

meran07
günaydın kızlar
yaz o kadar yoğun geçior kii sadece kilo bildirimi yapmak için girebiliyorum :nazar: ben geçen hafta reglden dolayı hiç kilo verememiştim...bu hafta tam 1300 gr vermişim tam 64.5 oldum sonunda :lepi:

kilo veren ve kilosunu koruyan arkadaşımlarım hepinizi tebrik ediyorum alkisalkisalkis

meran07
minna9595
günaydın herkeze bugün maşallahımız var herkez mutlu kilo vermiş kaydirigubbakcemile5 daha aşşağı rakamları görürüz inşallah, 64,5 kg benim kg :lepi: hihoyyyt :teytey:
aaa aynıı kilodayızzz :içelim:

minna9595
meran07
aaa aynıı kilodayızzz :içelim:
evet aynı kilodayız ne güzel :içelim: 5 yıl önceki kiloma geldim sonunda ama 60 altına inmek istiyorum kaydirigubbakcemile5

hayal53
tunaydın herkeze....kılom 70.9 olmuş....

gul_0663
10-07-09, 09:07
sheker_cadi ve bursefa teşekkür ederim bu işlerin üstesinden de gelmem lazım ALLAH'ın izniyle

DenizM.
çok mutluyum yaa 75.8 olmuşum :)) kilo verdikçe daha çok spor yapmak içn gaz geliyo insana kaydirigubbakcemile5

loxandra
ne guzel herkes kılo vermıs bu hafta.butun kupalar bızım gruba:hooray::hooray::hooray:

sheker_cadi
10-07-09, 10:07
bursefa 'cım 9 kiloyu vermişsn (= harika bir şey bu. ümitsizliğe kapılmaa :eek:lmaz: haydi göreLm seni :-)opuyorumnanaktan

özi16
bende 74,9 kilo kızlar ne güzel 60 ları göremye başlamışsın allahım banada nasip et bu günleri a.s. k,lo veren herkese benden hediye olsun buda

insirah
kilo veren herkese tebrikler ben de 1kilo 100 gr verdim 75.9 haftaya hedefim 74.5 inşallah verdiğimiz kilolar yağdandır.

insirah
yaa herkes 65lere inmiş ne güzell şimdi daha bi heveslendim 60lı rakamlara inenlere benden özel tebrik.! maşallah diyelim de nazar değmesin...

bursefa
10-07-09, 11:07
sheker_cadi
bursefa 'cım 9 kiloyu vermişsn (= harika bir şey bu. ümitsizliğe kapılmaa :eek:lmaz: haydi göreLm seni :-)opuyorumnanaktan
sağol canım.. biraz yavaşladı bu ara sporuda fazlayapamıyorum iş çıkışı kursum var eve gidince anca birşeyler yiyorum çay derken saat 12 oluyor... bir arkadaşım diyetisyene gitmişti ona doktor şöyle demiş.. bir müddet kilo verince durur vucut direnir.. şok diyet yapıp aşmak lazım. ondan sonra daha jızlı verirsin kiloları diye.. aynen öyle oldu arkadaş zayıfladı şimdi...

özi16
bende 74,9 kilo kızlar ne güzel 60 ları göremye başlamışsın allahım banada nasip et bu günleri a.s. k,lo veren herkese benden hediye olsun buda
bende eskiden öyle diyordum canım valla bizim topik süper.. herkez azimle devam ederse 60'lı rakamları görüyor... bırakma canım ne diyeti, ne sporu nede bizim topiği...

insirah
kilo veren herkese tebrikler ben de 1kilo 100 gr verdim 75.9 haftaya hedefim 74.5 inşallah verdiğimiz kilolar yağdandır.
tebrik ederim canım... inşallah yağdır bu kadar su gitmez herhalde yaa..

loxandra
ne guzel herkes kılo vermıs bu hafta.butun kupalar bızım gruba:hooray::hooray::hooray:
kupalar çiçkeler bizim topikte bu hafta...

DenizM.
çok mutluyum yaa 75.8 olmuşum :)) kilo verdikçe daha çok spor yapmak içn gaz geliyo insana kaydirigubbakcemile5
evet canım rüyalar gerçek oluyor... günden güne herkez farkettikçe süper bir duygu.. aaa sen zayıflamışsın çok yakışmış demeleri çok motive ediyor...

secilsecil
10-07-09, 11:07
daha önce yediklerime falşan hiç dikkat etmezdimö.şimdi dikkat ediyorum.herşeyin azda olsa tadına bakıyorum.bi parça yesemde aynı tadı alıcam 5 parça yesemde.ama 5 parça yersem o bana yağ,stres ve üzüntü olarak geri dönücem.niye kendimi bile bile üziyim.bir pantolonum yada herhangi bi kıyafetim olmadığında ne kadar çok üzülürdüm.artık kendimi üzmicem.yediklerime dikkat edicem sporumuda yapıp istediğimi giyicem.artık insanların ay sen kilo mu aldın demelerinden çok sıkılmıştım.şimdi yakınlarım ne güzel kilo vermişsin diyor ve buda benim çok hoşuma gidiyor.ay duygusallaştım galiba.kızlar pes etmek yok ya vericez bu kiloları ya vericez.spora diyete vede topiğe devam.benden kurtuluşunuz yok :))

meryemtaze
10-07-09, 12:07
selam arkadaşlar malesef ben kilo almışım ne güzel herkesler vermiş ama ben almışım çünkü misafirim var +regl dönemindeyim üzülerek 76oldugumu söyleyebilirim dilerim dahada yukarılara çıkmaz yoksa halim fena kilo verenleri tebrik ederim

EU2
ben de 72.5 im kızlar pzt.den beri 3 kilo gitti

Talya
bu hafta kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum,bende yavaş ama emin adımlarla hedefime ilerliyorum arkadaşlar.
kilom 75.8 fena değil hahihoyyyt

berfin06
ahterbihterece pazartesiden beri 3 kiloyu nasıl verdin?
ben o kadar dikkat etmeme rağmen 1 kilo vermişim ancak,
sıkı rejimmi yapıyorsun arkadaşım,

kızlar herkes verecek kilolarını elimizden kurtulamazlar,yeter artık bizlerin bünyesinde barındıkları,
onları barınacakları başka yerlere yollayalım kaydirigubbakcemile

meran07
minna9595
evet aynı kilodayız ne güzel :içelim: 5 yıl önceki kiloma geldim sonunda ama 60 altına inmek istiyorum kaydirigubbakcemile5
bende doğum öncesi kilomun altına düştüm minnacım :lepi: ama ben 60 ın altına inmek istemiyorum hiiç :eek:lmaz:dün eşim hayatım yeterince kilo verdin artık diyet yapma dedi :kedi: biraz daha zayıflarsan çocuk gibi kalırsın yanımda dio aslında haksızda sayılmaz :kedi: 2 kilo daha vereyim tememdirr :lepi:

çok zayıf olmak ;çok güzel ve çekici olmak değil bencee :umursamaz: bu konuda bana katılan var demiii :uhm:
çünkü ben çok zayıf birisini görüpp ooff ççok çekici harika dediğim hiççç olmamıştır :sm_confused: birazdak kilo olcakk yanii zemuszemus

AyParCaMM
Bugün gercekten bircok kisi kupayi hak etmis belli :)

AyParCaMM
meran07
bende doğum öncesi kilomun altına düştüm minnacım :lepi: ama ben 60 ın altına inmek istemiyorum hiiç :eek:lmaz:dün eşim hayatım yeterince kilo verdin artık diyet yapma dedi :kedi: biraz daha zayıflarsan çocuk gibi kalırsın yanımda dio aslında haksızda sayılmaz :kedi: 2 kilo daha vereyim tememdirr :lepi:

çok zayıf olmak ;çok güzel ve çekici olmak değil bencee :umursamaz: bu konuda bana katılan var demiii :uhm:
çünkü ben çok zayıf birisini görüpp ooff ççok çekici harika dediğim hiççç olmamıştır :sm_confused: birazdak kilo olcakk yanii zemuszemus
Kesinlikle haklisin canim, kadin dediginde azicik kalca basen olmali ama fazlasida zarar tam orta yolu bulmali..
Fazla zayif olmakta güzel degilki...

berfin06
meran07
kesinlikle haklısın bende nedense öyle dümdüz tahta gibi çokk zayıf sevmiyorum,
orta olacak bayan,balık etli giydiği yakışacak,
demek tek ben değilmişim böyle düşünen zemuszemus

Talya
10-07-09, 13:07
bende size katılıyorum kızlar,ebru şallının plates dvd sini aldım,kadını bi görseniz ,allahım hiç bi zaman o kadar zayıf olmak istemem...çok kötü ya,kocasına acıdım valla,sağlıklı olayımda biraz da kilom olsun ne yapalım...

meran07
AyParCaMM
Kesinlikle haklisin canim, kadin dediginde azicik kalca basen olmali ama fazlasida zarar tam orta yolu bulmali..
Fazla zayif olmakta güzel degilki...
berfin06
kesinlikle haklısın bende nedense öyle dümdüz tahta gibi çokk zayıf sevmiyorum,
orta olacak bayan,balık etli giydiği yakışacak,
demek tek ben değilmişim böyle düşünen zemuszemus
evet kızlar benim gibi düşündüğünüzü bilmek beni sevindirdi :içelim:

ya birde şeye gıcık oluyorum mesela bazı zayıf insanların gıcıklık yaptıkları bişey var ayy ne kadar kilo aldımm derlerr !! bi deri bi kemikk oysa :eek:lmaz: sırf gıcıklığına diyen insanlar var onlara sinir oluyorum oysakii hiçç yakışmıo o kadar zayıf olmak :sm_confused: bende
öyle arkadaşlaraa aaa gerçektenn ne kadar kilo aldınn sen kesinlikle vermelisin diorum naniknanik hemen ardından ay yokk o kadar da değilim aslında zayıfım dien bissürü insan tanıorum :roflol: çok komikk yaa kaydirigubbakcemile3
özellikle karşısında ki kendisinden kiloluysa bunu yapanlar var kaydirigubbakcemile3 zayıfsın aslında kilolu olan biri varsa o da benimm dememizi bekliolar ama adaha çokk beklerlerrr lülülülülülü karşınızda zayıf olup size böyle davrananlar varsa kesinlikle bu yöntemi deneyin işe yarıoo kaydirigubbakcemile3

meran07
Talya
bende size katılıyorum kızlar,ebru şallının plates dvd sini aldım,kadını bi görseniz ,allahım hiç bi zaman o kadar zayıf olmak istemem...çok kötü ya,kocasına acıdım valla,sağlıklı olayımda biraz da kilom olsun ne yapalım...
ya cidden onu hiçç sormaa o ne öylee korktumm :1shok:
hastalıkmış tamam insanlar o hale gelebilir ama bu bile bilee çok zayıflığa ve şimdi burda yazamayacağımm bi çokk şeyee özendirmedirr özendirme :eek:lmaz:

bursefa
10-07-09, 14:07
meran07

meran07
evet kızlar benim gibi düşündüğünüzü bilmek beni sevindirdi :içelim:

ya birde şeye gıcık oluyorum mesela bazı zayıf insanların gıcıklık yaptıkları bişey var ayy ne kadar kilo aldımm derlerr !! bi deri bi kemikk oysa :eek:lmaz: sırf gıcıklığına diyen insanlar var onlara sinir oluyorum oysakii hiçç yakışmıo o kadar zayıf olmak :sm_confused: bende
öyle arkadaşlaraa aaa gerçektenn ne kadar kilo aldınn sen kesinlikle vermelisin diorum naniknanik hemen ardından ay yokk o kadar da değilim aslında zayıfım dien bissürü insan tanıorum :roflol: çok komikk yaa kaydirigubbakcemile3
özellikle karşısında ki kendisinden kiloluysa bunu yapanlar var kaydirigubbakcemile3 zayıfsın aslında kilolu olan biri varsa o da benimm dememizi bekliolar ama adaha çokk beklerlerrr lülülülülülü karşınızda zayıf olup size böyle davrananlar varsa kesinlikle bu yöntemi deneyin işe yarıoo kaydirigubbakcemile3
evet bende aynen katılıyorum sizlere... benim boyum 1.60 55 kilo idead kilom ama 60 kilonun altına düşmeye benimde niyetim yok... sağlık için ve giyecek birşeyim kalmadığı için başlamıştım kilo vermeye şimdi giydiklerim daha bir yakışır oldu üzerime... 36beden olanların kemikleri fırlıyo heryerden... kemik torbası gibi oluyorlar... biraz baık etli olmak daha çok yakışıyor... zayıfların benimde yanımda ay göbeğim çıktı ay kilo aldım demeleri küfür gibi geliyor bana ... bazen söyleniyorum kendimi tutamayıp... kendilerini birşey zannediyorlar... 60 kilo olsam tam çıtır olacağım bana göre... 9 kilo verdim sporla birlikte ne göbeğimde nede başka biryerimde sarkma olmadı... ben halimden memnun mesut ve bahtiyar ilerliyorum... bugün ama az ama ok birçok kişi kilo vermiş... herkezi tebrik ediyorum...

bursefa
Kilo veren tüm arkadaşlarımı kutluyorum... benden küçük bir hediye motive amaçlı... gevşemek kaçamak yapmak yok aynen devam...

insirah
benim boyum 1.61 hayatım boyunca 60 kilonun altına düşmedim çocukluk hariç. diyetisyene gitmiştim 64 kiloyken ve doktor senin yapın bu, 58 kilo senin ideal kilon daha fazlasını istesen de veremezsin dedi ben de bu durumu kabullendim. ebru şallının cdsine bakarken eşim asla senin bu kadar zayıf olmanı istemem dedi. bence erkekler de bizim gibi düşünüyolar azcık etli butlu ama yağlı değil :)

whitehall
10-07-09, 15:07
evet herhes kilo vermiş bu hafta ne güzel
tüm kupalar bizim
benim kilomda 72.8 200 gr vermişim ama olsun
reglime rağmen gram bile süperrrr