70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

elcincakar
5-04-09, 06:04
günaydın herkese.güzel havayı bulunca herkes geziyor harelde kimse gelmemiş buraya.ben de dün kızı aldım gezdik yürüdk iyi oldu hava da çok güzel.gülçiçek biri çıkar sen takma ne zaman gidiyorsun?

ElmaTurtanaz
5-04-09, 07:04
Merhaba arkadaşlar ben de aranıza geldim . geçen senelerde 90 kilo civarındaydım, şu an 75im. verecek 10 kilom kaldı,boyum 174. bu kilomu bir kaç aydır koruyorum fakat zayıflama vakti geldi diye düşündüm:)))

yelizumut
5-04-09, 08:04
günaydınlarr.. ben de kendi çapımda azimle ilerliyorum.. bu ikinci günüm ama daha iyi hissetmeye başladım bile.. sabah sporumu da yaptım.. aferin bana... :)

GULCİCEK
5-04-09, 09:04
elcincakar
günaydın herkese.güzel havayı bulunca herkes geziyor harelde kimse gelmemiş buraya.ben de dün kızı aldım gezdik yürüdk iyi oldu hava da çok güzel.gülçiçek biri çıkar sen takma ne zaman gidiyorsun?
pazartesı gdyrum cnm 12.30 arabasyla

AyParCaMM
5-04-09, 10:04
Selamlar arkadaslar bende araniza katilmak istiyorum..
Ben birbucuk sene önce dogum yaptim dogumdan sonraki kilom 87 idi boyumda 172 bir idda ugruna 70e düsmüstüm ve son aylarda dikkat etmedigimden dolayi geri ciktim 77 bir haftadir dikkat ediyorum ve ac karnina 75,50 ciktim..
Bugün yediklerim kahvalti 8 dilim salatalik,cok kücük dilim beyaz peynir,1 domates, 4 yesil zeytin ve bir avuc dolusu taze mantar yaninada bi kücük dilim siyah ekmek..
Sonra bir saat oglumla sahil kenarinda yürüdük..
Eve geldim acliktan ölüyordum 5 kasik yulaf ezmesi yedim birazdanda bi elma yerim aksamada menüde balik var ve bolca salata

kuzularinannesi
5-04-09, 10:04
ayparcamm hoşgeldin canım
önümüzdeki cuma kilo bildirimi var,her cuma olacak ondan sonrada
kızlar herkese merhaba bu sabah kahvaltıyı işyerindeki arkadaşlarla beraber dışarda yaptık 15-20 kişi tabi kalabalıkla bol bol yedim tabi bende
dün kocişle 4-5 saat yürüdük akşam yemek yemedim ama cips,sıcak çikolata öğlende de 1 pide indi mideye
gece yatmadanda yarım saatten fazla koşar adımlarla yürüdük geldik
haftasonu bol kaçamak oldu yani

elcincakar
5-04-09, 11:04
GULCİCEK
pazartesı gdyrum cnm 12.30 arabasyla
bu aralar herkes giremiyor harelde pek kimse olmuyor birkaç gündür bakarsın haberi olmayan arkadaşlar vardır çıkar biri sen gidene kadar kimse çıkmazsa ben arkadaşlara anlatırım durumu o yüzden ne zaman gideceksin diye sordum sen üzerine düşeni yaptın haber verdin bir şekilde biz hallederiz sen takma:1hug:

almıra
5-04-09, 12:04
elsecım arkadaslıgımı kabul ettıgın ıcın saol canım

kuzularinannesi
almıra
elsecım arkadaslıgımı kabul ettıgın ıcın saol canım
slm canım rica ederim dünden beri ancak girebildim biraz geç kabul etmiş olabiirim

almıra
arkadaslar artık sevılay arkadasımız hıcmı gırmıyo bı ara hepımız merak etmıstık ondan sonra ben yokken gırdımı hıc.bu arada pıknıge gıdıyorum bugün arkadaslar

ay123
almira SLM.
sana ziyaretci birde özel msj gönderdim oku canim öptüm

kuzularinannesi
yok canım gelmedi hiç

ay123
almıra
arkadaslar artık sevılay arkadasımız hıcmı gırmıyo bı ara hepımız merak etmıstık ondan sonra ben yokken gırdımı hıc.bu arada pıknıge gıdıyorum bugün arkadaslar
kiz aksama dogru yagmur yagacak. haberiniz ola islanmayin!!!!

azramm
5-04-09, 13:04
AyParCaMM
Selamlar arkadaslar bende araniza katilmak istiyorum..
Ben birbucuk sene önce dogum yaptim dogumdan sonraki kilom 87 idi boyumda 172 bir idda ugruna 70e düsmüstüm ve son aylarda dikkat etmedigimden dolayi geri ciktim 77 bir haftadir dikkat ediyorum ve ac karnina 75,50 ciktim..
Bugün yediklerim kahvalti 8 dilim salatalik,cok kücük dilim beyaz peynir,1 domates, 4 yesil zeytin ve bir avuc dolusu taze mantar yaninada bi kücük dilim siyah ekmek..
Sonra bir saat oglumla sahil kenarinda yürüdük..
Eve geldim acliktan ölüyordum 5 kasik yulaf ezmesi yedim birazdanda bi elma yerim aksamada menüde balik var ve bolca salata
h g cnm aramızaa
selam kızlar bi kaç gündür tam giremedim yoğunluktannn
nasılsınız bi yaramazlık yok inşşşş
şimdi yürüyüşten geldimmm soplaı hareketlerime başladım 2 gündürr
ve 4 litre net su içiyorumm kendimi şartladımm
cumaya kadar 3 kilo verirmiyim acaba çokmu şey istiyorumm
bu arada yürüyüşten vücudum topladı gözle görülür şekilde fark attı azmim hala devam ediyorr hihoyyyt hihoyyyt

yokrumuzfalan
5-04-09, 16:04
selam çıtırlarım benim. bugün hava çok güzeldi.çocukları aldım doğru parka. ordan da arkadaşıma uğradım kurabiye alıp. ama sadece diyet kraker ve şekersiz çay içtim. gurur duydum valla kendimle.birazdan da salata yiyip bol sirkeli suyumu içicem. hepinize iyi haftasonları kızlar. öpüyorum hepinizi

kuzularinannesi
5-04-09, 17:04
selam kızlar kimse yok yine ortalarda
kocişlerle pazar keyfi mi yapılıyorr??

elcincakar
5-04-09, 18:04
evet kimse yok havalar ısınınca herkes geziyor harelde

nnurayy
5-04-09, 22:04
bugun sabah bir tost oglen hindili bir sandvic aksam salata 1dilim kepekli ekmek coslow salata ile kapattim artik yarin ipin ucu kacmadan kendimi topliycam

yokrumuzfalan
6-04-09, 05:04
günaydın çıtırlarım benimm. evet bugün keyifler yerinde, moraller süper.kayınvaldemler on gün sonra gidiyo çünkü. nihayet sabah yürüyüşlerine başlıycam ben de.artık evden sadece kapıyı çekip çıkabilicem yaa.neyse gelelim sabah yenilen içilenlere :sabahın köründe büyük bir bardak sirkeli su. şimdi kahvaltı olarak büyük bir tabağın içine doğradığım bir domates , iki biber, bol maydonoz, beyaz peynir ve 5 zeytin ve şekersiz çay. alıştım valla şekersiz çaya. tatlandırıcı kullanıodum bir süredir şimdi onu da bıraktım. dün beni gören arkadaşım ne kadar inceldin sen dedi, havalara uçtum valla. bol neşeli bi sabah dilerim hepinize. öpüyorum hepinizi. görüşürüz

yokrumuzfalan
6-04-09, 05:04
bu arada günaydın kirazz_z. bir sen varsın valla bu saatte

guleysa
6-04-09, 06:04
günaydın kızlar nasılsınız bakalım havalar çok güzel artık tam yürüyüş zamanımız.

guleysa
yokrumuzfalan
günaydın çıtırlarım benimm. evet bugün keyifler yerinde, moraller süper.kayınvaldemler on gün sonra gidiyo çünkü. nihayet sabah yürüyüşlerine başlıycam ben de.artık evden sadece kapıyı çekip çıkabilicem yaa.neyse gelelim sabah yenilen içilenlere :sabahın köründe büyük bir bardak sirkeli su. şimdi kahvaltı olarak büyük bir tabağın içine doğradığım bir domates , iki biber, bol maydonoz, beyaz peynir ve 5 zeytin ve şekersiz çay. alıştım valla şekersiz çaya. tatlandırıcı kullanıodum bir süredir şimdi onu da bıraktım. dün beni gören arkadaşım ne kadar inceldin sen dedi, havalara uçtum valla. bol neşeli bi sabah dilerim hepinize. öpüyorum hepinizi. görüşürüz
çok güzel kilo vermişsin tatlım.kaç ayda verdin.benim tam 3 haftadır kilo vermem durdu.

yokrumuzfalan
iki ayda verdim o kiloları. benimde 2 hafta kilo vermem durmuştu ama bünye alışınca o yemek düzenine yağ yakmaya devam ediyo. sakın pes etme, vücudun direnç noktasını kırarsan sonrası çorap söküğü gibi gelecek

melankoli699
günaydın çıtır kızlar kayseri de inanılmaz güzel hava var hafta sonundan beri
maşallah ayyy yaz geldi birde şu kilolar gitseydi dün regl oldum acayip şişim umarım v,cumaya kadar kendimi toplarım kızlar bu hafta 69 u görmek istiyorum bakalım nasıl olacak
sabah:1 patatesli esmer unla yapılmış poaça 1 domates 5 zeytin ve şekersiz çay

kuzularinannesi
günaydın kızlar herkese bol yağmurlu karanlık bi izmir gününden
iyi haftalar şekerler