TEST

70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

arcak81
8-02-11, 07:02
senacım sandviç ekmeğini cuma günü aldım uno denge lıght dıye cok büyük değil önceden dilimli olan denge lıght yıyodum evet bıraz fazla sabah dıye umursamıyodum :KK14: ama o dilimli ekmeğin tadı acı gıbı bu daha guzel yaa hem bayatlamıyo o hemen bayatlıyo artık baska bısey alayım barı yarın bıtıyor zaten onu 2 güne bölerim olmazsa evet meyve cok oldu muzun yarısını yiycektim aslında kahve içimi kıydı saolun yorumlar ıcın arkadaslar.

sehercim dediğin gibi ılac kullanınc aolmuyor greyfurt suyu ben b vıtamını alıyorum onunla ılgılı bısey okumadım bakalım

arcak81
erginsena
SENANIN MENÜSÜ

kahvaltı
1 bardak su
1 dilim kıymalı börek
çilek reçelinden 1 tane çilek
yeşilçay

ara
4-5 tane kuru kayısı
1 dilim salatalık

öqlen
patlıcan musakka
1 bardak ayran

ara
yok

akşam
1 kepçe sütlü şehriye çorbası

ara
form bitki çayı

2 litre su..

senacım ben bidaha senl erakip olmak gıbı bır hataya düşmeyim bari menüye bak benimkinin yarısı ama ben dayanamıyorum yaa emzirdiğim için mi bilmiyorum y ada gözüm aç şimdiden tebrik edeyim bari seni beni geçtiğin için:KK42::KK4:

ErGiNSeNa
arcak81
senacım sandviç ekmeğini cuma günü aldım uno denge lıght dıye cok büyük değil önceden dilimli olan denge lıght yıyodum evet bıraz fazla sabah dıye umursamıyodum :KK14: ama o dilimli ekmeğin tadı acı gıbı bu daha guzel yaa hem bayatlamıyo o hemen bayatlıyo artık baska bısey alayım barı yarın bıtıyor zaten onu 2 güne bölerim olmazsa evet meyve cok oldu muzun yarısını yiycektim aslında kahve içimi kıydı saolun yorumlar ıcın arkadaslar.

sehercim dediğin gibi ılac kullanınc aolmuyor greyfurt suyu ben b vıtamını alıyorum onunla ılgılı bısey okumadım bakalım
canım tam buqday ekmeqide çok lezzeti alınca buzdolabına koy sabah yiyeceqin zaman 2 dilimin tost makinasında ısıt gerçekten nefis oluyor başka bişey aramıyorsun :21:
arcak81
senacım ben bidaha senl erakip olmak gıbı bır hataya düşmeyim bari menüye bak benimkinin yarısı ama ben dayanamıyorum yaa emzirdiğim için mi bilmiyorum y ada gözüm aç şimdiden tebrik edeyim bari seni beni geçtiğin için:KK42::KK4:
hayatım bu hafta bende baltayı taşa vurdum pazar gününden beri börek yiyorum neyseki bu sabah sonunu yedik :21:

arcak81
ama aksamları masallah sadece corbayla kapatabılıyorsun yanı dengelemeyı bılıyorsun sen.bırde tatlı izni için saol ama yarısını yiycem hatta yemesemde olur ama kafama koydum ya bı kere bu sabah sandvıc ekmegının hepsını yemedım allahtan ucundan bırazını kopardım gerısını yedım:KK1:

ErGiNSeNa
ya offf bir arkadaşımı arkadaş listeme eklerken bütün arkadaşlarımı sildimm nasıl eklicem şimdi yafff :KK43:

triendy21
erginsena
form çayı içsene yada bitki çayı :KK68:
erginsena
ya offf bir arkadaşımı arkadaş listeme eklerken bütün arkadaşlarımı sildimm nasıl eklicem şimdi yafff :KK43:
ay senacık güliyimmi:KK60::KK60: ağlıyimmi:KK59::KK59: bilemedim valla kusura bakma ayy allahtan benim çok arkadaşım yok ama silersemde hepsi aklımda senin aklında kileri bi ara bul arkadaşlık teklifi gönder sonra diğerleri aklına geldikçe eklersin napıcaksın başka:KK50::KK50:

ErGiNSeNa
8-02-11, 08:02
triendy21
ay senacık güliyimmi:KK60::KK60: ağlıyimmi:KK59::KK59: bilemedim valla kusura bakma ayy allahtan benim çok arkadaşım yok ama silersemde hepsi aklımda senin aklında kileri bi ara bul arkadaşlık teklifi gönder sonra diğerleri aklına geldikçe eklersin napıcaksın başka:KK50::KK50:
Aklımdakileri ekledim ama çok fazla vardı yarısından çoqu yok aklımda şimdi yanlış anlıcaklar :KK43:

ErGiNSeNa
triendy21
sende varmıydın listemde kısss :26: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

triendy21
erginsena
sende varmıydın listemde kısss :26: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aa yoksun:KK53::KK53: çabuk ekle beni teklifimi kabul et bakiim:KK47::KK47:

ErGiNSeNa
triendy21
aa yoksun:KK53::KK53: çabuk ekle beni teklifimi kabul et bakiim:KK47::KK47:
sinirlenmeeeeee ettik kabul :KK47::KK47: başımızın üstünde yeriniz var hanfendii :KK33:

triendy21
erginsena
sinirlenmeeeeee ettik kabul :KK47::KK47: başımızın üstünde yeriniz var hanfendii :KK33:
ayy çok kibarsınız hanımefendicim artık gerçekten arkadaş olduk eyvah napcaz şimdi :KK9::KK9:
bu arada sana adınla hitab ediyorum ama hoşuna gitmiyosa söyle sena ablada diyebilirim:97::97:

SemPatiK
8-02-11, 09:02
hanımlar günaydıııınnn
kilolar gidiyor yaşasııınnn :KK66::KK66::KK66:

Pj_Muguet
günaydın kızlar.... kilolardan kurtulmya devaaam :KK52::KK52::KK52::KK51:

bezdolap
günaydın kızlar:KK71: bu gruptaki menü disiplini hoşuma gitti.

herkese kaçamaksız günler:KK9:

SemPatiK
erginsena
GÜNAYDIN GÜZELLERİMMM :nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
neyini beğenmedin canım menümüüüünn
yanlışımı söle de bi daha yapmamayıyıım

triendy21
sabah menüm klasik işte

3 zeytin
,kk.peynir
küçük bi domates
2 dilim kızarmış ekmeğe yağ yedim akşama ekmek yooook
2bardak çay
yatana kadarda hergün toplam 3.5 litre su içiyorum

kızlar su içemiyorsanız fazla bi önerim var her saat başı ayarlayın alarmı yada ne biliyim aklınızda tutun veya bir yere not yazı ve bir koca bir bardak su için,,ben öyle yapıyorum duvarda su listem var her saat başı su içince çarpı atıyorum saatin kenarına iki bardak içiyorsam iki çarpı pratik denemeye değer içemeyenler için çok ii geliyor bu önlem:KK66::KK66::KK9::KK9:

SemPatiK
triendy21
sabah menüm klasik işte

3 zeytin
,kk.peynir
küçük bi domates
2bardak çay

kızlar su içemiyorsanız fazla bi önerim var her saat başı ayarlayın alarmı yada ne biliyim aklınızda tutun veya bir yere not yazı ve bir koca bir bardak su için,,ben öyle yapıyorum duvarda su listem var her saat başı su içince çarpı atıyorum saatin kenarına iki bardak içiyorsam iki çarpı pratik denemeye değer içemeyenler için çok ii geliyor bu önlem:KK66::KK66::KK9::KK9:
iyi fikir aslında çarpı koyma olayı ben iş yerinde yapamam onu masam çok ortalarda ama masamın üzerine şişe koydum gözüme çarptıkça su içmeye çalışıyorum

burningflame
kızlar mrb ben suyu hep ılık içiyorum limonla beraber normalde çok su içmezdim ama sıcak olunca akşama kadar içiyorum çay gibi.yani su ihtiyacımı böyle karşılıyorumdur di mi ayriyeten tekrar soğuk su içmeme gerek var mı acaba

arcak81
8-02-11, 10:02
bende hep masamın üzerine koyuyorum yarım lıtrelık pet şişe öğlene kadar 1 tane aksam 4:30 a kadar 1 tane ıcmeye calısıyorum evdede ıcıyorum en az 1.5 lt gece zaten oglumu emzırmeye kalkıncada cok ıcıyorum ama dün az içtim işte midem bulandı nedense

arcak81
burningflame
kızlar mrb ben suyu hep ılık içiyorum limonla beraber normalde çok su içmezdim ama sıcak olunca akşama kadar içiyorum çay gibi.yani su ihtiyacımı böyle karşılıyorumdur di mi ayriyeten tekrar soğuk su içmeme gerek var mı acaba
benc efarketmez canım nasıl içebiliyosan öyle iç

burningflame
arcak81
benc efarketmez canım nasıl içebiliyosan öyle iç
teşekkürler canım

milk
merhaba ben de artık kararlıyım sabahki menümü yazayım
1 haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek (kepek yoktu beyaz yedim)

sabah uyanınca da 1 kuru kayısı 2-3 kuru üzüm yemiştim

alaca
nigdelim
kizlar kendimi burda cok yanliz hissediyorum, tr saati ile buranin saati arasinda 7 saat var, ben kalkip islerimi bitirip pc basina oturana kadar herkez gitmis oluyor, bir suru yazi yaziyorum ama kimse yorum yazmiyor, kimse beni dusunmuyor, hic kimse halimi hatrimi sormuyor, neyse ben yilmadan, usanmadan, gayret edecegim ve verecegim bu kilolari, herkeze inat, beni sisko bulanlara inat, bu arada esim sagolsun kendi cok zayif olmasina ragmen bana destek olup benimle spor yapiyor, oda kosuyor, bugun yine guzeldi diyebilirim,
Kalkar kalkmaz sirkeli su,
Sabah cok guzel bir kahvalti,
Yesil cay,
Kahve,
Bir elma,
Aksam yemegimdede,
Bir kase corba,
2 tane kucuk balik,
Limonlu turp dilimleri,
Sadece kahvaltida ekmek yedim sonra unlu hicbirsey yemedim, bol bol su ictim,
Aksam yemeginden sonra yesil cayimi ictim, simdide sirkeli suyumu ictim,
Sporumu yaptim, 30 dk yuruyus arti kosu, 20 dk eliptik bisiklet, 100 er tane bel ve kalca hareketleri, 50 mekik,
Gorusmek uzere...
canim menun guzel fakat aralarda olsaydi cok daha guzel olurdu bence spor yapman super unutma vucut basta direnebilir kilo vermek icin ama sen pes etmedikce o kilolar vucut etiginde catir catir gidecekler.......

nilllll
8-02-11, 11:02
arkadaşlar herkese selam.... aranıza yeni katıldım ve bende kilo vermek istiyorum. yaza düğünüm var ve 6 kilo vermem lazım su an 71.5 kg yum yardımcı olurmusunuzzzzz :44:

alaca
nilllll
arkadaşlar herkese selam.... aranıza yeni katıldım ve bende kilo vermek istiyorum. yaza düğünüm var ve 6 kilo vermem lazım su an 71.5 kg yum yardımcı olurmusunuzzzzz :44:
aramiza hos geldin canim buraya takilirsan butun fazlaliklarini verirsin 6 kilodan fazla bile verirsin ben ocagin 23 unde katildim bu gruba 4 kilo vermisim bile merak etme sende verirsin

Pj_Muguet
burningflame
bende öyle yapıyorum soğuk suyu içemiyorum öyle yudum yudum :/

triendy21
burningflame
valla bildiğim kadarıyla çok soğuk zararlıymış en ii su oda sıcaklığındaki su,, ama nedense bi sitede buzlu su diyetini okudum hayret ettim neymiş buzlu su içersek vücudumuz içersini daha hızlı ısıtmak için ekstra çalışıyomuş ve metabolizmamız hızlanıyomuz daha çok kalori harcıyomuş vucüt bilemiyorum valla ama bende oda sıcaklığında biraz ılık su içiyorum doğru olan bu sanırım

arcak81
bende hep masamın üzerine koyuyorum yarım lıtrelık pet şişe öğlene kadar 1 tane aksam 4:30 a kadar 1 tane ıcmeye calısıyorum evdede ıcıyorum en az 1.5 lt gece zaten oglumu emzırmeye kalkıncada cok ıcıyorum ama dün az içtim işte midem bulandı nedense
hamile olmayasın sakın:KK60::KK60:

milk
merhaba ben de artık kararlıyım sabahki menümü yazayım
1 haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek (kepek yoktu beyaz yedim)

sabah uyanınca da 1 kuru kayısı 2-3 kuru üzüm yemiştim
çok güzel devam et bütün azminle canım:KK9::KK9:

nilllll
tabiki oluruz motive ilk planda burda vallla sorunsuz verirsin yaza kadar ,, bende 3.5 ayda 11 kilo vermeyi kafama koydum eşimle bi iddamız varda ondan çok hırslandım bu konuda, sende takıl hayatı zayıf yaşa:KK66::KK66:

shryvz
nilllll
HOŞGELDİN.öncelikle cuma günlari kilo bildirimi var.menülerini hergün yazarsan sena sana yol gösterir.kolay gelsin.

nilllll
kızlar valla süper bi karşılama oldu hepinize çok teşekkür ederimmm şimdiden motive oldum bilee:KK76: hepbirlikte fazlalıkları atıcazzz süper yaaaa evet hadi bakalım bu yazıyı okuyan herkes kocamann bi bardak su içsin ben içiorum şu an:KK66:

triendy21
nilllll
kızlar valla süper bi karşılama oldu hepinize çok teşekkür ederimmm şimdiden motive oldum bilee:KK76: hepbirlikte fazlalıkları atıcazzz süper yaaaa evet hadi bakalım bu yazıyı okuyan herkes kocamann bi bardak su içsin ben içiorum şu an:KK66:
valla benim elimden su düşmüyo:KK68: deminden beri 1 litre bitti oldu yudum yudum valla

nilllll
8-02-11, 12:02
triendy21
valla benim elimden su düşmüyo:KK68: deminden beri 1 litre bitti oldu yudum yudum valla
valla süpersinnn canım yaaa ben yazın çok fazla su içiorum ve dolayısıyla kilo vermem daha kolayy oluo diyet yapmadan falan gidiyo bir bir.. ama kışın bazen günde sadece 1 bardak su içtiğim oluyoo

nihonjin
erginsena
Günaydın cnm dünkü menün gayet güzel akşam yemeqini erken ye canım ve su tüketimini artır çünkü kilolar idrar yoluyla dışarı atılır su içmezsek boşuna çabalamış oluruz ana öqünlerde ara öqünlerde yemen gereken şeyleri yeme ve meyvayı çok fazla tüketme hergün 1 meyva ideal çünkü meyvalardada şeker var ve şeker bize kilo aldırıyor bunlara dikkat edersen daha güzel kilo verirsin cnm takıldıqın yerde yine sor bitanem :KK16:
ben suyu yazmayı unutmuşum canım :KK1:,su deli gibi içiyorum normalde de zaten.3 lt filan genelde:KK61:

meyve konusunda da dediklerini dikkate alıcam sağol:13:

ErGiNSeNa
triendy21
ayy çok kibarsınız hanımefendicim artık gerçekten arkadaş olduk eyvah napcaz şimdi :KK9::KK9:
bu arada sana adınla hitab ediyorum ama hoşuna gitmiyosa söyle sena ablada diyebilirim:97::97:
yaşın kaç bakiiiimm ona göree :KK33:
SemPatiK
hanımlar günaydıııınnn
kilolar gidiyor yaşasııınnn :KK66::KK66::KK66:
gidiyor dimi canlarımm benimmm :KK64::KK64:
Pj_Muguet
günaydın kızlar.... kilolardan kurtulmya devaaam :KK52::KK52::KK52::KK51:
EVETTTTTTTTTTT :KK64::KK64::KK64::KK64:
bezdolap
günaydın kızlar:KK71: bu gruptaki menü disiplini hoşuma gitti.

herkese kaçamaksız günler:KK9:
ben burda olduqum sürece menü disiplini tavann yaparrrr :KK47::KK47::KK47:
SemPatiK
neyini beğenmedin canım menümüüüünn
yanlışımı söle de bi daha yapmamayıyıım
Allah bilir neyi beqenmemiştir senaa iştee :KK60::KK60:
triendy21
sabah menüm klasik işte

3 zeytin
,kk.peynir
küçük bi domates
2bardak çay

iyi fikir :KK69:
nilllll
hmm hoşgeldin :KK71: bakiimm demek yaza düqünün var o zaman seni mercek altına alalım ama dediklerimi yapmazsan kafanı kırarım haaa :KK4::KK47::KK47::KK47:

eertanis
nilllll
Ben içtim. Bu süper oldu ''yazıyı okuyan su içsin'' :) Evet yazıyı okuyan su içsin :)

ErGiNSeNa
nihonjin
ben suyu yazmayı unutmuşum canım :KK1:,su deli gibi içiyorum normalde de zaten.3 lt filan genelde:KK61:

meyve konusunda da dediklerini dikkate alıcam sağol:13:
yaza çıtır giricez kızlar sakın yasaklı ürünlere yenilmeyinnnn :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

arcak81
hamile olmayasın sakın:KK60::KK60:

hah canım zaten hala adet olmadım ama öyle olsaydı şimdiye karnım büyürdü heralde :KK1:

eertanis
Merhabalar,
Sabah: Peynir+1 dilim ekmek

Ara : Salatalık

Öğlen : Salata (büyük kase) + yoğurt + bir dilim ekmek

Ara : salatalık yedim. 1 adet Galeta yemeği planlıyorum

Akşam :Salata ve köfte yemeği planlıyorum.

akşam eve çok geç geleceğim için şimdiden yazayım. İstedim. Şuan itibari ile 1,5 litre su içmiş bulunmaktayım.

nilllll
erginsena
yaşın kaç bakiiiimm ona göree :KK33:

gidiyor dimi canlarımm benimmm :KK64::KK64:

EVETTTTTTTTTTT :KK64::KK64::KK64::KK64:

ben burda olduqum sürece menü disiplini tavann yaparrrr :KK47::KK47::KK47:

Allah bilir neyi beqenmemiştir senaa iştee :KK60::KK60:

iyi fikir :KK69:

hmm hoşgeldin :KK71: bakiimm demek yaza düqünün var o zaman seni mercek altına alalım ama dediklerimi yapmazsan kafanı kırarım haaa :KK4::KK47::KK47::KK47:
ok tamamen uyucam söylediklerinee kafamın kırılmasını istemiyorummm:KK61: vermem lazım şu 6 kiloyuuuu bu arada boyum 176 cm kızlarrr

ErGiNSeNa
eertanis
Merhabalar,
Sabah: Peynir+1 dilim ekmek

Ara : Salatalık

Öğlen : Salata (büyük kase) + yoğurt + bir dilim ekmek

Ara : salatalık yedim. 1 adet Galeta yemeği planlıyorum

Akşam :Salata ve köfte yemeği planlıyorum.

akşam eve çok geç geleceğim için şimdiden yazayım. İstedim. Şuan itibari ile 1,5 litre su içmiş bulunmaktayım.
canım menülerimizi akşam yazalım çünkü ektra şeyler yiyebiliriz galeta bana çok gereksiz geliyro onun yerine 1 tane meyva ye sonuçta galeta unlu gıda zaten sabah ve öqlen ekmek yiyosun galetaya gerek yok ekmek yemediqin zaman yerine yersin galetayı..

nilllll
bu arada yine su içiyorum ben süper bugün 3. büyük bardakla suyum olduuu :21: haydi kızlar okuyorsanızz suyunuzu için lütfenn :KK76:

nigdelim
burningflame
Bende gun boyu sicak du iciyorum, cok su iciyorim3-4 lt gunde, kuzenime diyetisyen gunde 10 bardak sicak su ic goreceksin farki demis, gercekten sanki soguk sudan daha guzel geliyor

arcak81
nigdelim
Bende gun boyu sicak du iciyorum, cok su iciyorim3-4 lt gunde, kuzenime diyetisyen gunde 10 bardak sicak su ic goreceksin farki demis, gercekten sanki soguk sudan daha guzel geliyor
bende sıcak suyu içemem hiç

ErGiNSeNa
nilllll
ok tamamen uyucam söylediklerinee kafamın kırılmasını istemiyorummm:KK61: vermem lazım şu 6 kiloyuuuu bu arada boyum 176 cm kızlarrr
Canım madem yaza düqünün var ben sana gerekn bilgileri vereyim ekmek olarak tam buqday ekmeqi-çavdar ekmeqi-tam tahıllı ekmek bunlardan birini tercih ediyorsun kepek ekmeyi yemiyoruz kansızlık yapıyor bu dediqim ekmeklerden birini seçiyorsun ve sabahları 2 dilim yiyorsun yanında peynir zeytin domates salatalık yumurta ne istersen yiyebilirsin ama yapabilirsen yumurta yediqin zaman ekmek yeme ekmek yediqin zamanda yumurta yeme onu dışında yediqin peynirin light yada yaqsız olmasına hiç gerek yok rahat ol kahvaltın bitti ara öqünde şunlardan birini seç (1 tane meyva/1 salatalık yada domates/1 bardak süt/yoqurt yada 1 bardak ayran/1 havuç yada bu cins herhangi birşey) öqlen yemeqinde eqer o günkü menünde pilav cinsinden bişey varsa(dolma pirinç yada bulgur pilavı yada makarna) mutlaka öqlen öqününde 2 kaşık al ve yanında sebze yemeqi+salata ye eqer pilav türü bişey yemiceksen çorba+sebze yada et yemeqi+salata+ayran bu şekilde diqer ara öqünde yukarda yazdıklarımdan birini seç akşamda olabildiqince erken ye ve hafif şeyler ye çorba+salata yada sebze+salata olay budur cnm köfte tavuk balık istediğin kadar yiyebilirsin şeker kesinlikle yasak çayına kahvene şeker atmıyorsun form çayı yeşilçey ve 5i1 yerde içmeni tavdiye ederim tabiki olmazsa olmazımız bolbol su eqerki bu listenin dışına çıkmazsan düqüne kadar 70in altına Rabbimin izniyle indiririm seni haftada 1 dilm tatlı yiyebilirsin ve eqer simit börek kek gibi yasaklı ürünlerden canın çekerse sabredip ertesi gün kahvaltıda ekmeqin yerine 1 dilim olarak yersen kilo vermene asla bir etkisi olmaz şimdiii sorun varsa alabilirim cnm birazdan dışarı çıkıp yürücem hava çookk güzell..:KK62:

nigdelim
benimle ilgilenen arkadaslara cok tesekkueler, trendycim ben amerikadayim, arada 7 saat var, su anda burda sabah 8 cocuklarimi okula goturecegim, tr de oglen 3, gorusmek uzere

SemPatiK
8-02-11, 13:02
nilllll
1.5 sene önce bende aynı telaşla çok güzel kilo vermiştim :KK16:
buraya takıl sende verirsin mutlaka canım

SemPatiK
arcak81
bende sıcak suyu içemem hiç
sıcak su ödem atıyormuş öyle duydum bende
o yüzden sabah aç karnına içiyorum 1 bardak

nilllll
erginsena
Canım madem yaza düqünün var ben sana gerekn bilgileri vereyim ekmek olarak tam buqday ekmeqi-çavdar ekmeqi-tam tahıllı ekmek bunlardan birini tercih ediyorsun kepek ekmeyi yemiyoruz kansızlık yapıyor bu dediqim ekmeklerden birini seçiyorsun ve sabahları 2 dilim yiyorsun yanında peynir zeytin domates salatalık yumurta ne istersen yiyebilirsin ama yapabilirsen yumurta yediqin zaman ekmek yeme ekmek yediqin zamanda yumurta yeme onu dışında yediqin peynirin light yada yaqsız olmasına hiç gerek yok rahat ol kahvaltın bitti ara öqünde şunlardan birini seç (1 tane meyva/1 salatalık yada domates/1 bardak süt/yoqurt yada 1 bardak ayran/1 havuç yada bu cins herhangi birşey) öqlen yemeqinde eqer o günkü menünde pilav cinsinden bişey varsa(dolma pirinç yada bulgur pilavı yada makarna) mutlaka öqlen öqününde 2 kaşık al ve yanında sebze yemeqi+salata ye eqer pilav türü bişey yemiceksen çorba+sebze yada et yemeqi+salata+ayran bu şekilde diqer ara öqünde yukarda yazdıklarımdan birini seç akşamda olabildiqince erken ye ve hafif şeyler ye çorba+salata yada sebze+salata olay budur cnm köfte tavuk balık istediğin kadar yiyebilirsin şeker kesinlikle yasak çayına kahvene şeker atmıyorsun form çayı yeşilçey ve 5i1 yerde içmeni tavdiye ederim tabiki olmazsa olmazımız bolbol su eqerki bu listenin dışına çıkmazsan düqüne kadar 70in altına Rabbimin izniyle indiririm seni haftada 1 dilm tatlı yiyebilirsin ve eqer simit börek kek gibi yasaklı ürünlerden canın çekerse sabredip ertesi gün kahvaltıda ekmeqin yerine 1 dilim olarak yersen kilo vermene asla bir etkisi olmaz şimdiii sorun varsa alabilirim cnm birazdan dışarı çıkıp yürücem hava çookk güzell..:KK62:
canımcım öncelikle ilgi ve alakan için çok teşekkürler.. ben çok ekmek yiyen biri değilim zaten bi kahvaltıda yerim oda 2 dilim falan öğlen yemek yemem saat 5-6 gibi akşam yemeği yerim ondan sonrada en fazla meyve yerim yada bişey yemem benim tek sıkıntım tatlıııı çok seviyorum tatlıyıııı :KK50: ve abur cubur onları kesmem lazımmm ve evdeyim şu an çalısmıyorum hareketsizlık te eklenınce kılo olarak geri dönüyorr:KK59:

nigdelim
alaca
canim menun guzel fakat aralarda olsaydi cok daha guzel olurdu bence spor yapman super unutma vucut basta direnebilir kilo vermek icin ama sen pes etmedikce o kilolar vucut etiginde catir catir gidecekler.......
Insallah canim insallah verecegim, gec kaltigim icin anca bu kadar yiyebiliyorum, bide hafta sonu falan dahada cok bozuluyor, ama hafta ici daha cok dikkat ederim

lhne
79 kiloyum ve son 10 kiloyu son 1 yılda aldım 55 olmam lazım ve temmuz başına kadar vaktim var umarım bu grupla kilo verebilirim

burningflame
8-02-11, 14:02
arkadişler ben aralarda şu eti form diyet bisküvilerinden yiyorum ama bi paket bitiriyorumdur ayrıca bazı yemeklerde ekmek olarak da ondan yiyorum yani bazı günler iki paket yiyorumdur.acaba diyorum onun da fazlası zararlı çok mu yiyorum sizce