70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

xzeyna
20-09-09, 06:09
günaydın arkadaşlar
herkese iyi bayramlar
biz bu bayramı biraz hüzünlü geçireceğiz eşimin dayısının vefat haberi geldi bu sabah oğlum ve ben evdeyiz

bursefa
20-09-09, 12:09
İYİ BAYRAMLAR....

Hepinizi çok öpüyorum...

magrenta
Selam canım kimsecikler yokk vallaaa herkes kayıp evdekiler temizlik yapıyor iştekilerde yoğun sanırım :)))) ama arada uğrayın olmuo böle :)))

bu arada dikkate etmeye çalış canım am gözümün önünde dayanamayacağım şeyler olunca bende affetmiyorum neyse sabır az kaldı bayramdan sonraaa sıkıcaz işin ucunu bırakmak yok :dance:
evet canım az kaldı çarşamba güü maratona başlıyorummm...

xzeyna
günaydın arkadaşlar
herkese iyi bayramlar
biz bu bayramı biraz hüzünlü geçireceğiz eşimin dayısının vefat haberi geldi bu sabah oğlum ve ben evdeyiz
başınız sağolsun canım... ecel geldimi bayram seyran dinlemiyor....

Çarşamba günü itibariyle diyete kaldığım yerden devam ederek kendime bir hedef belirliyorum.. hedef olduğu zaman daha güzel veriyorum ben kiloları yoksa bugün yarın derken geçiyor... bayramda gelenler kilo vermişsin ne güzel olmş dedikçe bende gaza geliyorum...haydi kızlar bana takılmak isteyen buyursun gelsin... kurban bayramına 2 ay 10 gün var... 5 kilo hedef koyuyorum kendime... sebze ve meyva ağırlıklı beslenmeye devam ederek ramazanda bıraktığım yürürüşlerime başlıyorum... haydi kızlar sizde kıpırdanın bol bol paylaşım yapalım bol bol yürüyüş yapalım verelm kilolarımızı...

dilekruzgar
20-09-09, 19:09
xzeyna
günaydın arkadaşlar
herkese iyi bayramlar
başınız sağolsun canım

AyParCaMM
21-09-09, 07:09
Herkesin bayrami mübarek olsun...
Insallah nice seneler sevdiklerinizle, sevinc ve huzur icinde rabbim bayramlar yasatmayi nasip eder...

serenalar
21-09-09, 12:09
kızlar benıde alın aranıza 74kg 58kg duşmek ıstıyorum evlenmeden oncekı halıme yanı bana çok zormuş gıbı gelıyor çarşamba gunu dıyetıme başlıyorum sızler neler yapıyorsunuz zayıflamak ıçın

kiymet_ay
22-09-09, 10:09
zeynacım başınız saolsun canım. kızlar ben dün grip oldum boğazım ağrıyo eşim istanbula gitti ben iznikte anemde kaldım buralardayım kardeşime lesliyi indirttim hava soğuk burda evde hareket yaparım zaten annem rahatsız meteyi bırakıp çıkamam yürüyüşede yarın sıkı yapcam elma olayına gircem ama bugünden hazırlıklı yapmaya başladım neyse herkesi öptüm

magrenta
22-09-09, 11:09
selam kızlar herkes iyidir umarım bayramda kilo alanlardan olucam sanırım tabiri caizse öküz gibi yedim durdum arife gününde gümüldüre gittim 2 günlüğüne hom,inide gırtlak görtdüm bide kolalar falan dünde bira içtik arkadaşlarla yarından itibaren az yeme olayına birde spor olayına giriyorum en kısa zamanda 5li rakamları görmek istiyorum artıkkk yarın görüşürüz umarım son tatil günümüz güzel geçer

banucan4
23-09-09, 00:09
slm kızlar benimde tempo başladı 79 dielim kiloma inş. bayrama 70 i görücem sizleride takip edicem bir kaç grup var takip ettiğim sadece okumak bile motive ediyor hergün en az 30 dk yürüyüş yapıcam kesin size kolay gelsinn...

whitehall
23-09-09, 06:09
herkese günaydım
umarım bayramınız güzel geçmiştir
zeynacım başınız saolsun canım

magrenta
23-09-09, 10:09
günaydın hatta iyigünler eeeeeeeeee herkes nerde yaaa ramazan bitti bayram bitti hadi toparlanın alıyorumm elime oklovayıııııı hehehhe

herkes iyidir inşallah bugün iş çekilmiyor ama yapıcak bişi yok haftasonuna az var deyip sabredicez bu arada tatil bana yaramadı kilo almış görünüorum şaka gibi çerez olayını abarttım tatilde bir sürü badem yedim yemekleri az yedim amaa kola falan içtim bugünden itibaren iyice dikkat etmeye başlıyorum sporda yapıcam inşallah sonra görüşrüz

bu arada zeycanım yazmayı unutmuşum başınız sağolsun allah sevdiklerine sabır versin.

kiymet_ay
23-09-09, 13:09
kızlar selam ben çok hastayım boğazlarım çok yanıyo annem dahada hasta yatıyo ama rejim
devam dahası bugün başladım kepekli tost 10 da sonrası yeşil elma 2 saat arayla şimdi 3 . elmayı yicem 4 de en son 8 de 5 elma yemiş olcam yeşil çayda içiyom ama lesliyle spor malesef yok hasta olduğum için ama kardeşimle pazarda 2 saat yürümüş oldum

lavinya29
23-09-09, 15:09
merhaba kızlar burda destek olcağımıza inanıyorum birbirimize 77 kilıyum 1.63 boy 30 yaş bugün rejime başladım ve sporumuda ihmal etmedim yanınızdayım

magrenta
24-09-09, 05:09
günaydın bayanlar herkes nerde işlerimi toparlıyorsunuz halaa
hadi kalkın bir silkinin ne bu böyle paylaşımlar yokoldu olmuyor böyle :))))
ben sabah erkenden kalktım işe geldim inşallah bugün yeni bir gün olucak bugün itibariyle biber hapına başlıyorum şimdi kahvaltımı ediyorum sonra içicem başka kimler başlamıştı kullanmaya?

kirazz_z
24-09-09, 05:09
magrenta
ben sabah erkenden kalktım işe geldim inşallah bugün yeni bir gün olucak bugün itibariyle biber hapına başlıyorum şimdi kahvaltımı ediyorum sonra içicem başka kimler başlamıştı kullanmaya?
günaydın canıma.s.

bende bu sabah erken kalkanlardanım...düne göre çok daha iyi hissediyorum kendimi
şişlikleride attım gibi...inşallah önümüzdeki haftadan itibaren hep beraber eksilmeye başlıycaz...bu bayram olmasada kurban bayramına çıtır girelim dimi ama zemuszemuszemuszemus

bursefa
24-09-09, 06:09
Günaydın kızlar... dün giremedim iş yerinden erken çıktım bayram dönüşü yoğunluk derken ama kimsecikler uğramamış inşallah herkez iyidir.... toplanalım arrık kaynatalım gaza gelelim biraz kilolarımız oynasın... ramazanda kilo almış olabilirim hala tartılamadım... aç karnına unutuyorum tartılmayı... içtiğim sularla yemeklerle tartılırsam baya bir moral bozukluğu olabilir.... hadi kızlar kendinize gelin.... yeniden buluşalım paylaşalım.... kıymet'çim geçmiş olsun bu arada unutmadan yazayım canım... dikkat et kendine...

lavinya29
merhaba kızlar burda destek olcağımıza inanıyorum birbirimize 77 kilıyum 1.63 boy 30 yaş bugün rejime başladım ve sporumuda ihmal etmedim yanınızdayım
Aramıza hoşgeldin canım... inşallah hedefine ulaşırsın...

magrenta
Günaydım canım... hayırlı olsun hapın... bende veremezsem en sonunda alacağım galiba... hormonları etkiliyormu onu çok merak ediyorum... etkilemiyordur inşallah bitkisel olduğu için...

bursefa
kirazz_z
günaydın canıma.s.

bende bu sabah erken kalkanlardanım...düne göre çok daha iyi hissediyorum kendimi
şişlikleride attım gibi...inşallah önümüzdeki haftadan itibaren hep beraber eksilmeye başlıycaz...bu bayram olmasada kurban bayramına çıtır girelim dimi ama zemuszemuszemuszemus
Günaydın kirazcım inşallah benimde tek hedefim kurbana en az 5 kilo vermiş olarak girmek... bayramda herkezin zayıflamışsın sen sözüne yemiyorum diyet yapıyorum diye karşılık verince ne yedin ne yaptın hemen sormaya başlıyorlar... kendi kendine gideceği yok bu kiloların... önemli bir hastalık olmadıktan sonra.... bayrama çok güzel bir elbise hayal ediyorum bakalım hayırlısı....

whitehall
günaydın kıslar
bu haftada yerimde saydım hala 68im

kiymet_ay
günaydın yazmışınız çıkmışınız şekerler ben bugün 7 de kalktım kardeşim okula gitcek diye kahvaltı 8 de bitmiş oldu kepekli tost domates salatalık biber 2 tane zeytin şekersiz sütsüz nescafe sonrada arada yeşil çay içtim dünde aynen devam elma rejimine spor belki iyi hisedersem yaparım oğluşum kalktı doyurim açarım tekrar kolay gelsin şekerler

kirazz_z
24-09-09, 07:09
bursefa
Günaydın kirazcım inşallah benimde tek hedefim kurbana en az 5 kilo vermiş olarak girmek... bayramda herkezin zayıflamışsın sen sözüne yemiyorum diyet yapıyorum diye karşılık verince ne yedin ne yaptın hemen sormaya başlıyorlar... kendi kendine gideceği yok bu kiloların... önemli bir hastalık olmadıktan sonra.... bayrama çok güzel bir elbise hayal ediyorum bakalım hayırlısı....
inşallah canım hepimiz bayrama hayal ettiğimiz kiloda hayal ettiğimiz kıyafetlerin içinde olucaz...önümüzde 2 ayımız var...hem hedef koyunca çok daha bi azimli oluyoruz

benim 10 kilo hedefim var bayrama kadar belki zor ama imkansızda değil...ramazandı bayramdı bütün bahanelerde bitti...inşallah önümüzdeki haftadan itibaren sporla birlikte veda edicez kilocuklarazemuszemuszemuszemus

kiymet_ay
24-09-09, 07:09
canlar elma olayı dün başladı ya 79 oldum 2 kilo gitti tabiki o 2 kiloyu sürekli alıp verdiğim kilo olduğu içinpek önemsemiyom 79 dan sonrasını merak ediyom yani bugünden sonrası önemli benim için

magrenta
24-09-09, 08:09
kirazz_z
günaydın canıma.s.

ayyy inşallah canım tek dileğim şu halimden zayıf bir şekilde diğer bayrama ulaşmak valla :))))) erken kalkan yol alır demişler yol alcaz inşallah hehe ben baya yol almışım 15 dk erken geldim işe ıyyyyy
bursefa
Günaydın kızlar... dün giremedim iş yerinden erken çıktım bayram dönüşü yoğunluk derken ama kimsecikler uğramamış inşallah herkez iyidir.... toplanalım arrık kaynatalım gaza gelelim biraz kilolarımız oynasın... ramazanda kilo almış olabilirim hala tartılamadım... aç karnına unutuyorum tartılmayı... içtiğim sularla yemeklerle tartılırsam baya bir moral bozukluğu olabilir.... hadi kızlar kendinize gelin.... yeniden buluşalım paylaşalım.... kıymet'çim geçmiş olsun bu arada unutmadan yazayım canım... dikkat et kendine...

Aramıza hoşgeldin canım... inşallah hedefine ulaşırsın...

Günaydım canım... hayırlı olsun hapın... bende veremezsem en sonunda alacağım galiba... hormonları etkiliyormu onu çok merak ediyorum... etkilemiyordur inşallah bitkisel olduğu için...
saol canım inşallah şulede olduğu gibi bende de işe yarar bakalım9.30 da tok karnına içtim şuan susuyorum ama ben normalde de çok su içen biriyim bana napcak merak ediyorum hehh :))) hormon konusuna gelince kimse o konuda bişi yazmamış ben bayadır araştırıodum malummm şule bir gelsin onada sorarız hala geziomu ne heheh
whitehall
günaydın kıslar
bu haftada yerimde saydım hala 68im
yerinde saymakda marifert benim gibi gidip kilo almada hehehe valla tatil dönüşü geldim 67 bile gösteriodu tartı neyseki dün 66 yı bugün sabahta 65,5 -65 arası gösterdi şişkinlikmi vardı artık suyu mu attım bilmiom ama moralim sıfırdı 64,5 ken 67 yi görmek şaka gibi bişidi bu haftadan itibaren sıkıyoruz ona göre bu arada okul başladımı canım bi şey sormak istersen aynı bölüm mezunu arkadaşım var haberin olsun aynı okuldan :))) haftaya kesin sıkıoz inecek kilolar ona göre
kirazz_z
inşallah canım hepimiz bayrama hayal ettiğimiz kiloda hayal ettiğimiz kıyafetlerin içinde olucaz...önümüzde 2 ayımız var...hem hedef koyunca çok daha bi azimli oluyoruz

benim 10 kilo hedefim var bayrama kadar belki zor ama imkansızda değil...ramazandı bayramdı bütün bahanelerde bitti...inşallah önümüzdeki haftadan itibaren sporla birlikte veda edicez kilocuklarazemuszemuszemuszemus
önemli olan bir hedef belirlemek ve karar vermek hepimiz karar verdim bayram bitti ramazan geçti herkes kendine gelsin mazeretler bitti yazda bitti seneye kilo sorunsuz bayanlar olucazzz bunu düşünün veeeee hadi bakalım bol hareketli az kalorili günler herkeseee :))
kiymet_ay
canlar elma olayı dün başladı ya 79 oldum 2 kilo gitti tabiki o 2 kiloyu sürekli alıp verdiğim kilo olduğu içinpek önemsemiyom 79 dan sonrasını merak ediyom yani bugünden sonrası önemli benim için
şu elma diyetini gözüm yemedi benim yaaa yoksa bende başlıcaktım ama ara öğün olarak pazardan alıym takılayım diorum inşallah pek meyveyle aram olmayınca offfff kıymetcim aynen devam göreyim seni valla bu sefer olucak canım sakın bırakayım deme kaçamakda yok ilk oklovan benden olur hehe

bugün pek bir mutlu neşeli hissediyorum kendimi bilmem neden kısa zamanda sporada başlama gazını bulursam süper olucak valla yaaa akşamları eve gidince çöok yorgun hissediorum kendimibuna bir çözüm bulamk lazım ama nasıllll :KK43:(

almıra
24-09-09, 09:09
selam kızlar bunalımdayım sıstıkce sıstım cok kötüyüm aranıza oyüzden gelemıyorum kızlar dün tartıldım 75 kiloydum gerısını sız düsünün zaten arkadaslarda meksıka bıberı kapsülümü getırmemısler temellı bozuldum...ıcımden hıcbısey yapmak ıstemıyorum..oyüzden bende kılo bıldırımı falan beklemeyın..anlayısınıza sıgınıyorum..mafoldumben

etnaderin
24-09-09, 09:09
merhaba ben de geldim 70 kiloyla aranıza. dunden beri yediklerime dikkat ediyorum. her sabah fixtir diyet ekmekle 1 tost yerim yanına da cay. ogleyin is yerinde cıkan yemeklerden yiyordum bazen yiyemeyince biskuviye filan saldırıyordum cok kilo aldırdı onlar bana. dun 1 tabak fasulyemi yedim oglen. akşamda bol brokoli salatası ve normal salata yedim 5-6tane de yaprak sarması anca yiyebildim cunku doydum o kadar cok salata yiyince. yalnız gece 12ye kadar oturunca karnım çok çok acıktı ama tuttum kendimi bişi yemedim. sabah da felaket actım:) bol bol su içiyorum. bu aksam da eliptik bisikleete binmeye baslıyorum. bakalım 10 gun sonunda ne olacak . bu zayıflama gruplarına nasıl katılınıyor kuzular bende istiyorum katılmak?

bursefa
24-09-09, 10:09
kirazz_z

İnşallah canım... istemek azim etmek başarmanın yarısı derler... azim edip yemeye devam etmekle olmaz ama çaba sarfedersek yapamacağımız hiçbirşey yok valla... en 5 kilo vereyim şimdilik yeter sonrası o kadarda şart değil... 60 olmak beni 15 yaş gençleştirecek zaten... son 7-8 sene önce aldığım ve sadece 2-3 kez giydiğim kıyafetlerimi giyiyorum harika bir duygu...

kiymet_ay
Bu azimle devam edersen verirsin kıymet'çim... dikkat et bol vitamin alda halsiz kalma sonra... bünyeni zorlamadan yap diyetini... hadi bakalım sonuçlarını bekliyoruz...

magrenta
ayyy inşallah canım tek dileğim şu halimden zayıf bir şekilde diğer bayrama ulaşmak valla :))))) erken kalkan yol alır demişler yol alcaz inşallah hehe ben baya yol almışım 15 dk erken geldim işe ıyyyyy

saol canım inşallah şulede olduğu gibi bende de işe yarar bakalım9.30 da tok karnına içtim şuan susuyorum ama ben normalde de çok su içen biriyim bana napcak merak ediyorum hehh :))) hormon konusuna gelince kimse o konuda bişi yazmamış ben bayadır araştırıodum malummm şule bir gelsin onada sorarız hala geziomu ne heheh

yerinde saymakda marifert benim gibi gidip kilo almada hehehe valla tatil dönüşü geldim 67 bile gösteriodu tartı neyseki dün 66 yı bugün sabahta 65,5 -65 arası gösterdi şişkinlikmi vardı artık suyu mu attım bilmiom ama moralim sıfırdı 64,5 ken 67 yi görmek şaka gibi bişidi bu haftadan itibaren sıkıyoruz ona göre bu arada okul başladımı canım bi şey sormak istersen aynı bölüm mezunu arkadaşım var haberin olsun aynı okuldan :))) haftaya kesin sıkıoz inecek kilolar ona göre

önemli olan bir hedef belirlemek ve karar vermek hepimiz karar verdim bayram bitti ramazan geçti herkes kendine gelsin mazeretler bitti yazda bitti seneye kilo sorunsuz bayanlar olucazzz bunu düşünün veeeee hadi bakalım bol hareketli az kalorili günler herkeseee :))

şu elma diyetini gözüm yemedi benim yaaa yoksa bende başlıcaktım ama ara öğün olarak pazardan alıym takılayım diorum inşallah pek meyveyle aram olmayınca offfff kıymetcim aynen devam göreyim seni valla bu sefer olucak canım sakın bırakayım deme kaçamakda yok ilk oklovan benden olur hehe

bugün pek bir mutlu neşeli hissediyorum kendimi bilmem neden kısa zamanda sporada başlama gazını bulursam süper olucak valla yaaa akşamları eve gidince çöok yorgun hissediorum kendimibuna bir çözüm bulamk lazım ama nasıllll :KK43:(
Hayırlısı olsun canım... bende veremezsem başlamayı düşünüyorum... ilk önce kendiliğinden vermek istiyorum.. yürüyüş ve spor yaparak... spor salonuyla görüşmeye gideceğim bu hafta kış ayını dolu dolu geçireceğim...

etnaderin
merhaba ben de geldim 70 kiloyla aranıza. dunden beri yediklerime dikkat ediyorum. her sabah fixtir diyet ekmekle 1 tost yerim yanına da cay. ogleyin is yerinde cıkan yemeklerden yiyordum bazen yiyemeyince biskuviye filan saldırıyordum cok kilo aldırdı onlar bana. dun 1 tabak fasulyemi yedim oglen. akşamda bol brokoli salatası ve normal salata yedim 5-6tane de yaprak sarması anca yiyebildim cunku doydum o kadar cok salata yiyince. yalnız gece 12ye kadar oturunca karnım çok çok acıktı ama tuttum kendimi bişi yemedim. sabah da felaket actım:) bol bol su içiyorum. bu aksam da eliptik bisikleete binmeye baslıyorum. bakalım 10 gun sonunda ne olacak . bu zayıflama gruplarına nasıl katılınıyor kuzular bende istiyorum katılmak?
Aramıza hoşgeldin canım... mesaj yazmakla katılmış oldun aramıza bizim topiği seçmekle doğru karar verdin... bu aralar biraz durgun olsada topiğimiz süperdir... verilen kilolara bakarsan anlarsın zaten...

Kızlar dün işyerinden erken çıktım doktorda kontrolüm vardı sonrada işe dönmedim vakit az kaldı diye biraz işlerim vardı onları hallettim... bursanın belediyenin düzenlediği kurslar var onlara kayıt yaptırdım hobi olarak... sonrada gittim bisiklet kiraladım merinos parkında... ağaçların altında yemyeşil güneşin batarken parlayan ışıkları karşısında bisiklet keyfi çok iyi geldi... stres attım biraz... bu kış yoğun ama güzel geçecek.... birde zayıflamaya devam ettikçe süperrr olacak... kendime güvenim geldi valla...

kiymet_ay
24-09-09, 11:09
yine kimseler yok şekerler 2 ci gün ve süper gidiyo bu elmalar tıkıyo beni kahvaltı sonra 3 elma bitirdim 6 cıyı en son 8 de yicem 2 yeşil çayımıda içtim 2 tane daha kaldı 2 litre suyumda bitti 1 litre kaldı kendimi dinç hissediyom ve eşimin karşısına epey bi zayıflamış çıkmak istiyom ve magrentacım demiştim bu elma olayıda olmazsa yani yapamazsam ben artık sıkı rejimlerden vazgeçcem demiştim yani bu olay lahanadanda süper ve zahmetsiz iğrenç kokusuda yok bende meyva sevmem ama ekşi yeşil elma güzel oluyomuş deneyin sizde veya benim verdiğimi görünceki nisanda katılmıştım 79 hala 79 bir ara 75 inmiştim ama tekrar almıştım