70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

seanymph
26-04-11, 08:04
lequim
beni vermiyolar anacım sevdiğime ben evlenemicem muhtemelen :KK14:
o dediğin düğün alışwerişleri şunlar bunlar çölde su gibi bana :KK14::KK14:
aaaaaa niye vermiyolar kızarım onlara ben. yaşın başın kaç olmuş bas nikahı çık karşılarına ben evlendim de sonrada tüy ordan :KK1:

geregi dusunuldu!!!
lequim
o dediğin düğün alışwerişleri şunlar bunlar çölde su gibi bana :KK14::KK14:[/QUO

aay niye vermiyolar seniii, sevenler kavuşsun ya :KK70:
biz de üniversite bitsin, askerlik geçsin, işler otursun derken 5 sene sonunda evlendik :123:
senin de hersey gonlunce olur inşallaaah :KK54:

lequim
seanymph
aaaaaa niye vermiyolar kızarım onlara ben. yaşın başın kaç olmuş bas nikahı çık karşılarına ben evlendim de sonrada tüy ordan :KK1:
wala isteme olayları değil daha ilişkimizi bile acıklayamadım ben bizimkilere, ama annemler cakmışlar babam hayatta olmaz demiş :KK14:
ben üniversite mezunuyum, sevgilim lise mezunu diye.. sırf bu yani..
bide smdi ben mastera başlıcam eylülde, iice s.ctık anlıcagın :KK14:
ben annemlere karşı cıkamam ki üzemem onları o şekilde :KK43: benimkine de diyemiyorum, haberi bilem yok..
bnde diyorum kendime, madem sonuna kdr beraber olamıcaz o zmn su anda istediğim gibi doya doya yaşarım şu anda, zaten bitcek bi gün :KK14::KK14:

zeyyceyy
lequim
vermiyolarsa al bohçanı kaç kııız bu dünyadaki en güzel 3 şey aşk:KK69: bebiş:KK46: bide zayıflamak:KK8:

lequim
geregi dusunuldu!!!
lequim
o dediğin düğün alışwerişleri şunlar bunlar çölde su gibi bana :KK14::KK14:[/QUO

aay niye vermiyolar seniii, sevenler kavuşsun ya :KK70:
biz de üniversite bitsin, askerlik geçsin, işler otursun derken 5 sene sonunda evlendik :123:
senin de hersey gonlunce olur inşallaaah :KK54:
allah mesut etsin, ne güzel. keşke bizimde öyle olabilseydi :KK14:yazdım cnm yukarda, eğitim farkından dolayı hayatta olmaz diyolar :KK14:

lequim
26-04-11, 09:04
zeyyceyy
vermiyolarsa al bohçanı kaç kııız bu dünyadaki en güzel 3 şey aşk:KK69: bebiş:KK46: bide zayıflamak:KK8:
hayatta yapcağım en son şey olur o.. annem babam bu zmna kdr bi dediğmi 2 yapmadılar, hiçbir şeyime karışmadılar. ezip geçemem onları :KK14:

demresu
kızlar merhaba,biraz moralim bozuk çünkü cumadan beri kilom oynamadı,çok dikkat ediyorum yememe,tartılmayayım diyorum ama dayanamıyorum aranızda deneyimli arkadaşlar var ne olur moral verin akıl verin bana ,ne kadar sürer bu böyle ne önerirsiniz :92:

geregi dusunuldu!!!
lequim
wala isteme olayları değil daha ilişkimizi bile acıklayamadım ben bizimkilere, ama annemler cakmışlar babam hayatta olmaz demiş :KK14:
ben annemlere karşı cıkamam ki üzemem onları o şekilde :KK43: benimkine de diyemiyorum, haberi bilem yok..
bnde diyorum kendime, madem sonuna kdr beraber olamıcaz o zmn su anda istediğim gibi doya doya yaşarım şu anda, zaten bitcek bi gün :KK14::KK14:
ailenin tanıdıgı bırı mı sevgilin, hani dıyorum once bı tanıssalardı ne kadar iyi biri oldugunu, iyi anlaştıgınızı, herseyın yolunda gıttıgını fılan gorselerdi, sonra lise mezunu fılan diye gozlerine batmazdı :44:
olmadı sizi anlayabılen bı aıle buyugu fılan gırer araya, bu aşılamayacak bı sorun değil inşallah yoluna gırer hersey :44:

demresu
lequim
hayatta yapcağım en son şey olur o.. annem babam bu zmna kdr bi dediğmi 2 yapmadılar, hiçbir şeyime karışmadılar. ezip geçemem onları :KK14:
tatlım durumun çok zor umarım herşey en hayırlı şekilde olur fakat bende ailenle aynı düşünüyorum sanırım,ilerde eğitim farkınız senden yana olmasa bile eşinden yana sorun yaratabilir canım
peki arkadaşının bir işi varmı yani altın bir bileziği mesleği?belki o şekilde ikna edilebilir ailende

elisam34
lequim
ayy kıyamam ben çıtırımaa benim gibi kaç yavrum sendeeeee :KK34: :KK34: :KK34: sevdiğine güveniyosan sorun olmaz yanında dur onun hep.

lequim
geregi dusunuldu!!!
ailenin tanıdıgı bırı mı sevgilin, hani dıyorum once bı tanıssalardı ne kadar iyi biri oldugunu, iyi anlaştıgınızı, herseyın yolunda gıttıgını fılan gorselerdi, sonra lise mezunu fılan diye gozlerine batmazdı :44:
olmadı sizi anlayabılen bı aıle buyugu fılan gırer araya, bu aşılamayacak bı sorun değil inşallah yoluna gırer hersey :44:
ya değil işte eski işyerimde beraber çalışıyoduk, benim mezuniyetim için ailem istanbula geldiğinde erkek arkım da diğer arklarımla beraber bizimkilerin yanındaydı. o zmndan hoşlanmamışlar heralde..
erkek arkım bilse bizimkilerin düşüncesini o beni bırakır zaten ailemle arama girmemek için, eski kız arkıyla öyle olmuş.. :KK14:
hiç zannetmiyorum aşabileceğimizi :KK43:

SemPatiK
aysebahar
FArk eder canım... Sabahları ve akşamları arasında yaklaşık 1 kilo oynama yapar..
Aç karna ve tuvaletten sonra tartılırsan gerçek rakamı bulursun...
Matematik problemi gibi anlattım:44::KK66:
dediğin gibi yaptım canım
bu sabah aç karnına ve tuvaletten sonra tartıldım
bildirim yaptığım kilodan 300 gr fazla çıktım
o da hamburgerin etkisi sanırım
bi iki gün daha dikkatli olursam onlarda gider sanırım

seanymph
lequim
ya değil işte eski işyerimde beraber çalışıyoduk, benim mezuniyetim için ailem istanbula geldiğinde erkek arkım da diğer arklarımla beraber bizimkilerin yanındaydı. o zmndan hoşlanmamışlar heralde..
erkek arkım bilse bizimkilerin düşüncesini o beni bırakır zaten ailemle arama girmemek için, eski kız arkıyla öyle olmuş.. :KK14:
üzülme canım benim herşeyin hayırlısını dile bol bol dua et herkesin hakkında hayırlısı boşver

SemPatiK
sudem34
hepinize günaydın

bugun benim doğum günüm 26 oldum artık.

erken kalkıyım bari doğum günümde dedim.

sadece eşimle bi kankim kutladı .....

mutlu sağlıklı uzun bi ömrün olur inşallah canım
eşinle ailenle hep beraber olursun inşallah

lequim
demresu
tatlım durumun çok zor umarım herşey en hayırlı şekilde olur fakat bende ailenle aynı düşünüyorum sanırım,ilerde eğitim farkınız senden yana olmasa bile eşinden yana sorun yaratabilir canım
peki arkadaşının bir işi varmı yani altın bir bileziği mesleği?belki o şekilde ikna edilebilir ailende
işte annem de öyle diyo, şimdi sorun olmaz ama yarın öbür gün olcak diyo.. ben bankada calısıyorum, önüm cok acık, sevgilim bir otelde satın alma departmanında çalışıyo ama yarın ne olcak belli değil.. ailesinin durumu da kötü değil ama ii de degil.. bilmiyorum nolucaz... evlenmeye hiç niyetim yoktu, şimdi imkansız ya nasıl istiyorum anlatamam.. hele ki şu ceyiz topiklerine içim gidiyo :KK43:

seanymph
SemPatiK
hoşgeldin canım benim ben napayım canım +1.5 dayım bu hafta:26: 300 gram neki elinin kiri:KK43:

SemPatiK
arcak81
Ben azıimli deilim kilo veremiyom benı sevmıyon mu yani:KK59::KK14::2:
ben seviyom seni üzülme:KK70:

lequim
barkinim
ayy kıyamam ben çıtırımaa benim gibi kaç yavrum sendeeeee :KK34: :KK34: :KK34: sevdiğine güveniyosan sorun olmaz yanında dur onun hep.
cok güveniyorum hemde, biraz odun öyle özel gnlerden felan anlamıyo ama iidr benim sewgilim.. kendimden cok güveniyorum onun sewgisine :KK14:
kacamam cnm ya hayatta yapamam aileme yapamam hayatta, zaten benimki kaçırmaz beni, onun kardeşi kaçtı öyle 1 sene önce o biliyo nası bişi olduğunu :KK14:

SemPatiK
lequim
ii gene eşin kutlamış, benim odun ama temiz yürekli sewgilim, dogum günümü unuttu artı olarak 1.yıldönümümüzü de unutmadığı hallde bana bahçeden 1 demet maydonoz bile getirmedi :KK14:

sitem edince de içten sarılıp öptüm ya diyo beyfendi, lütfetmiş :KK57::KK57:
iyi sen saçını başını yolmamışsın
ben olsam trip atarım valla
bugün bizimde yıldönümümüz bakalım hatırlayan yok daha
akşama olay var bu gidişle bizim evde :KK47::KK47:

geregi dusunuldu!!!
lequim
allaallah sevgilinde bu konu dabıraz bahtsız galıba, onda da lise mezunu olması etkili olmuşsa, gel onu acıkogretıme yazdıralım:44:
insan duşununce işin içinden cıkamıyo; kendımı aılenın yerıne koymaya calısıyorum acaba ben napardım diye, bi taraftan da unıversıte mezunu olan ama insan olmayan bı suru insan oldugu gerceği var :44:
keşke ailenin sevgılını tanıma fırsatı olsa, ama işte bazen önyargıları yıkmak atomu parcalamaktan zor:44:
ama sen azimli bi insansın,sevgilinde oyleyse ustesınden gelırsınız elbırlıgıylee :KK74:

lequim
SemPatiK
trip attım cnm atmam mı :KK1: öğrenicek ama yontuyorum şu anda :KK1:

zeyyceyy
lequim
cok güveniyorum hemde, biraz odun öyle özel gnlerden felan anlamıyo ama iidr benim sewgilim.. kendimden cok güveniyorum onun sewgisine :KK14:
kacamam cnm ya hayatta yapamam aileme yapamam hayatta, zaten benimki kaçırmaz beni, onun kardeşi kaçtı öyle 1 sene önce o biliyo nası bişi olduğunu :KK14:
yaa tabii kaçmak işin şakası..ama cidden çok üzüldüm durumuna..bizde evlenmek için çok mücadele ettik..ailemi karşıma aldım oda aldı..ama şincik nasıl mutluyum anlatamam:nazar: sevmelere doyamıyorum kocişimi:KK69:.ailemde unuttu o günleri ...o yüzden hiç kıyamıyorum aşıklara..ya benim eşiminde master ı doktorası var..ben lise mezunuydum evlendğimizde..ama şimdi üni.sınavına girdim..bizim aramızda hiç problem olmadı tahsil durumu..onun ailesi problem olur diyodu ama olmadııı:KK3:sonra baktım etrafıma önemli olan aşkmış onu gördüm yani böyle olan kimse fazla akside çokfazla ikiside üni.mezunu oluyo ama mutlu olamıyorlar..önemli olan güvenmek sevmek..eğer mücadele edilebilir bi aşk diyosan mücadele et bence..:KK31:ayy hayırlısıyla evlenin yaaa çok dua edicem size

SemPatiK
Pj_Muguet
Günaydın Çıtırlar :KK52:
1 saat yürüyüşle yine başladım güne, yürüyüş yaparken ordan tanıdık bir kadınla karşılaştım..."ay hayatım ne güzel incecik oluyordun neden kilo aldın böyle yine":KK53: dedi :KK59:
Dedim ki bende içimden tabi :)
"Vücut benim anam ben yine incelirim sen merak etme :KK1::KK1::KK1:"
Herkesi öpüyorum kocaman ben kahvaltımı edip derslerime başlayayım bir an önce :KK66:
o teyzelere sinir oluyorum zaten
şom ağızlı :63::63:
sanane yaa sanane alırımda veririm de ala alaaaa :KK47:

lequim
anammm ben 55 kiloyu gördüğümü hatırlamıyorum hiç nasıl olurum acep :KK1:
benimkine söliyimde basalım nikahı gitsin kilocuklar hiç ugrasmayalım :KK62:
benim öyle melekim olsun kilom 90 olsun ayolll :KK16::KK16:
ben en son bi 58i gördüğümü hatırlıyorum hayal meyal :KK9:
güzel oluyo valla :KK53:

seanymph
aslında hepimizi 1-2 ay aynı eve felan koysalar biribizigözetliyor misalı ne süper olur di mi yaaa güzel bir ev heeryerde kondisyon aletleri buzdolabında süper sağlıklı yiyecekler felan süper olurdu:KK52::KK52::KK52:
oraya kaptanı almak lazım
bi de ayşeyle mügeyi almayalım biri kek yapıyo diğeri poça :KK9:
lequim

canım sevgilin açık öğretim okusun
yada maddi durumu iise uzaktan eğitim veren üniversiteler var onlara gitsin
al sana diploma
bazı durumlarda çok öenmli olabiliyor eğitim düzeyi ama lise mezunu olup üniversiteliden daha kültürlü olanlarda yok değil

geregi dusunuldu!!!
SemPatiK
evlilik yıldonumunuz mu canım, kutlu olsun uzun yıllar bırlıkte olursunuz inş, artık bı yastıkta kocamak deyımı tedavulden kalktı ama sız ayrı yastıklarda olsa da sevgıyle aynı yatata kocayınnn:KK1::KK1:
evlenınce de bu ozel gunler problemı artıyo valla; yılbası, sevgılıler gunu, bı senın bı onun dogum gunu, tanısma yıldonumu, evlılık yıldonumuuu :KK52: erkekler zaten dogaları geregı bıraz hödükler, günler coğaldıkca da kafaları karısıyo yawrucuklarınn :KK60:
kocan buyuk ıhtımal hatırlar, belkı sana numara yapıyodur, baktın aksama hala ses yok, bı hatırlatma mesajı atarsın "yazan bir dost" diye :KK1:

NilMeSeKer
demresu
kızlar merhaba,biraz moralim bozuk çünkü cumadan beri kilom oynamadı,çok dikkat ediyorum yememe,tartılmayayım diyorum ama dayanamıyorum aranızda deneyimli arkadaşlar var ne olur moral verin akıl verin bana ,ne kadar sürer bu böyle ne önerirsiniz :92:
Canım kilo vermenin durması seni moralmen etkilemesin..
Öncelikle şunu düşün bu geçici bir durum ve düzelecek..
Muhtemelen uzun yıllar bu kilonda kaldığın için vucüdün dirence geçti..
Ama pozitif düşün ve bu yağlar gidecek de..

SemPatiK
Az kaldı şeker 3 gün daha azami dikkat edersen yüzün gülecek..
SemPatiK
akşama elinde çicekle gelirse şaşırmam ben..
böyle sıkı sıkı sarılan koca daha neler alır ama
yazmayayım buraya...:KK53:
lequim
trip attım cnm atmam mı :KK1: öğrenicek ama yontuyorum şu anda :KK1:
canım sevdiğinle sorun mu var?

SemPatiK
seanymph
hoşgeldin canım benim ben napayım canım +1.5 dayım bu hafta:26: 300 gram neki elinin kiri:KK43:
ya kilon henüz oturmadığı için verirsin üzülmeee
benimde pazartesi +1 kilo falandı gitti hemen
bu hafta dikkatli beslen gider eminim hepsi

SemPatiK
geregi dusunuldu!!!
evlilik yıldonumunuz mu canım, kutlu olsun uzun yıllar bırlıkte olursunuz inş, artık bı yastıkta kocamak deyımı tedavulden kalktı ama sız ayrı yastıklarda olsa da sevgıyle aynı yatata kocayınnn:KK1::KK1:
evlenınce de bu ozel gunler problemı artıyo valla; yılbası, sevgılıler gunu, bı senın bı onun dogum gunu, tanısma yıldonumu, evlılık yıldonumuuu :KK52: erkekler zaten dogaları geregı bıraz hödükler, günler coğaldıkca da kafaları karısıyo yawrucuklarınn :KK60:
kocan buyuk ıhtımal hatırlar, belkı sana numara yapıyodur, baktın aksama hala ses yok, bı hatırlatma mesajı atarsın "yazan bir dost" diye :KK1:
sevgili olma yıldönümümüz canım :KK9:
teşekkür ederim güzel dileklerin için

bizim 1 sene içinde sadece ağustos ayı mı ne boş
ona da doğumu denk getirirsem 1 yıl içinde her ay da özel günüm olacak :KK60::KK60:

bu aralar eşimin çok işi var yoksa hayatta unutmaz
çok dai zin vermem unutmasına
buzdolabının üzeirnde bi takvim var özel günlerin üzeri kalple ve yıldızla dolu :KK9::KK9:
dün bi cüzdan beğenmiştim onu alır mı ki diye düşünüyorum :KK24::KK24:

lequim
geregi dusunuldu!!!
allaallah sevgilinde bu konu dabıraz bahtsız galıba, onda da lise mezunu olması etkili olmuşsa, gel onu acıkogretıme yazdıralım:44:
insan duşununce işin içinden cıkamıyo; kendımı aılenın yerıne koymaya calısıyorum acaba ben napardım diye, bi taraftan da unıversıte mezunu olan ama insan olmayan bı suru insan oldugu gerceği var :44:
keşke ailenin sevgılını tanıma fırsatı olsa, ama işte bazen önyargıları yıkmak atomu parcalamaktan zor:44:
ama sen azimli bi insansın,sevgilinde oyleyse ustesınden gelırsınız elbırlıgıylee :KK74:
eet o kızda yabancıymış annesi müslümanla olmaz demiş falan filan da acıkögretim bile olsa annemleeri tatmin etceğini sanmıyorum.. ben özel bi üniden burslu mezun oldum, bizimkileri ne keser bilmiyorum :KK14:
ben bu konuda yenilgiyi kabul ettim bile, ben değil aileme karşı cıkmaz onların azck gönülsüz olduğu bi işe bile girişebilceğimi sanmıyorum :KK59:

lequim
26-04-11, 10:04
aysebahar

canım sevdiğinle sorun mu var?

ailem istemiyo ilişkimizi eğitim farkı yüzünden, yoksa bizim bi sorunumuz yok :KK14:

lequim
SemPatiK
o teyzelere sinir oluyorum zaten
şom ağızlı :63::63:
sanane yaa sanane alırımda veririm de ala alaaaa :KK47:

ben en son bi 58i gördüğümü hatırlıyorum hayal meyal :KK9:
güzel oluyo valla :KK53:

oraya kaptanı almak lazım
bi de ayşeyle mügeyi almayalım biri kek yapıyo diğeri poça :KK9:

canım sevgilin açık öğretim okusun
yada maddi durumu iise uzaktan eğitim veren üniversiteler var onlara gitsin
al sana diploma
bazı durumlarda çok öenmli olabiliyor eğitim düzeyi ama lise mezunu olup üniversiteliden daha kültürlü olanlarda yok değil
bizimkiler acıkögretimi üni gibi kabul etmezler.. bnm hayatımdaki insan bana denk veya üstüm olmalıymış fln filan pöeefff :KK14:

lequim
zeyyceyy
yaa tabii kaçmak işin şakası..ama cidden çok üzüldüm durumuna..bizde evlenmek için çok mücadele ettik..ailemi karşıma aldım oda aldı..ama şincik nasıl mutluyum anlatamam:nazar: sevmelere doyamıyorum kocişimi:KK69:.ailemde unuttu o günleri ...o yüzden hiç kıyamıyorum aşıklara..ya benim eşiminde master ı doktorası var..ben lise mezunuydum evlendğimizde..ama şimdi üni.sınavına girdim..bizim aramızda hiç problem olmadı tahsil durumu..onun ailesi problem olur diyodu ama olmadııı:KK3:sonra baktım etrafıma önemli olan aşkmış onu gördüm yani böyle olan kimse fazla akside çokfazla ikiside üni.mezunu oluyo ama mutlu olamıyorlar..önemli olan güvenmek sevmek..eğer mücadele edilebilir bi aşk diyosan mücadele et bence..:KK31:ayy hayırlısıyla evlenin yaaa çok dua edicem size
maşqallah allah anzarlardan saklasın :nazar:
ben ailemi karşıma alabileceğimi hiiç sanmıyorum.. cok cesurumdur her konuda, aklıma eseni yaparım ama konu annemle babam olunca onları 1 gr bile üzemem :KK14:
birde kızın erkekten daha tahsillli olması biraaz daha hassas bi konu sanki.. bizim için hiç farketmiyo benim hiiç umrumda bile değil cünkü ben kültürsüz kalıyorum onun yanında ama işte olmuyo :KK14:
allah razı olsun cnm benim, dualarına ihtiyacımız olcak.. teşekkür ederim :KK14:

Pj_Muguet
ya kızlar niye hergün tartılıyorsunuz siz yaa ?? Hani hep beraber meraklar içinde cuma günlerini bekliyorduk?? :KK43::KK43::KK43::KK50:

demresu
Pj_Muguet
ya kızlar niye hergün tartılıyorsunuz siz yaa ?? Hani hep beraber meraklar içinde cuma günlerini bekliyorduk?? :KK43::KK43::KK43::KK50:
haklısın tatlım tartılmamak lazım sonra benim gibi moralsiz oluyosun tamam ya kilo verişim durursa dursun ben cuma sabaha kadar tartılmıycam muhtemelen bu hafta kilo veremiycem cuma günü çoook morale ve gaza ihtiyacım olacak çoooookkkkk :KK59: :KK58: :KK43:

NilMeSeKer
Pj_Muguet
Mügem ya resminde 55 gösteriyorsun sen kuzu ya...:KK69::KK69::KK69:
nasıl 78 im diyosun sen bakiiiiiiiiiiiiiiiim

Pj_Muguet
demresu
haklısın tatlım tartılmamak lazım sonra benim gibi moralsiz oluyosun tamam ya kilo verişim durursa dursun ben cuma sabaha kadar tartılmıycam muhtemelen bu hafta kilo veremiycem cuma günü çoook morale ve gaza ihtiyacım olacak çoooookkkkk :KK59: :KK58: :KK43:
ay yapmayın lütfen, hem ekip ruhunu kaybediyoruz hem morallerimiz bozuluyor hemde hiç sağlıklı değil...Kaldı ki cuma günü süprizlerinin verdiği o güzel duyguyu unuttunuz mu :KK58::KK58::KK58::KK43::KK43:

Pj_Muguet
aysebahar
Mügem ya resminde 55 gösteriyorsun sen kuzu ya...:KK69::KK69::KK69:
nasıl 78 im diyosun sen bakiiiiiiiiiiiiiiiim
Bebişim orda 71im beeeeeeeen :KK43::KK43::KK43::KK43:

green4
sudem34
hepinize günaydın

amanda aman doğum günü kısı doğum günün kutlu olsun.inanmazsın bende bikaç yıl önce 26ydım :KK60::KK60:

zeyyceyy
Pj_Muguet
gerçektenmiii sadece cuma günleri mi tartılıyoruz canım?:26::26::26:valla bilmiyodum söz sadece cumaları çıkıcam basküle:92::92:

Pj_Muguet
sudem34
hepinize günaydın

Sudem doğum günün kutlu olsun yıvrım :KK71::KK71::KK71:
Doğum günü pastasını fazla kaçırma haa :KK1::KK1::KK1:
Ayyy diyetteki kadınların kutlaması bile bi garip :KK1::KK1:

geregi dusunuldu!!!
kzılar yemek saatlerı konusunda yardımınıza ıhtıyacım var; ben sabah kahvaltımı ofıste sımıtle yapıorum saat 9-9,30 arası, sonra ogle yemegımı anca 13,00-13,30 cıvarı yıyebılıyorum, aksam ıse 19,00-19,30 arası evde olabılıyorum, ara ogunlerı kac gıbı yapmalıyım aksam yemeklerını nası en tehlıkesız atlatırım :44::44:
kaptanımızda yok, yardım edın banaaa :92:

green4
zeyyceyy
gerçektenmiii sadece cuma günleri mi tartılıyoruz canım?:26::26::26:valla bilmiyodum söz sadece cumaları çıkıcam basküle:92::92:
farkı gözlemen açısından haftada 1 tartılman daha doğru olur.yoksa hergün değişik değerler çıkan dün buydum bukadar verdim bugün ne oldu vs. düşüncelere kafayı yersinç. en doğrusu uzun aralıklarla tartılmak:KK69:

Pj_Muguet
zeyyceyy
Evet bebeğm ve öyle daha güzel oluyordu...Tartıları saklıyorduk, kaldırıyorduk göz önünden :KK66:
Cuma günü hepimize süpriz oluyordu :KK52::KK52:

Pj_Muguet
http://www.facebook.com/MugemmelEkinci

Kızlar face kullanan varsa ekleyin birde yaa :KK66::KK66::KK66::KK66:

green4
Pj_Muguet
http://www.facebook.com/MugemmelEkinci

Kızlar face kullanan varsa ekleyin birde yaa :KK66::KK66::KK66::KK66:
promosyon ne veriyosun öyle beleşe eklemek olmaz :KK60::KK60:

SemPatiK
öğlen ne yesem ki yaa cnım biş istemiyiii

green4
SemPatiK
öğlen ne yesem ki yaa cnım biş istemiyiii
bu bi mucize bu yüzden bu mucizeyi bozma ve yeme :KK60::KK60:

SemPatiK
green4
bu bi mucize bu yüzden bu mucizeyi bozma ve yeme :KK60::KK60:
heee yemiyim de akşama fil gibin acıkayım demiiiii
sen beni kandırtıyon :KK24:

green4
SemPatiK
heee yemiyim de akşama fil gibin acıkayım demiiiii
sen beni kandırtıyon :KK24:
mucizeyi bozmak istiyosan o senin biliceğin şey :63: hayatta kaç kere insaın başına gelirki böyle mucizevi durumlar :KK60::KK60::KK60:

geregi dusunuldu!!!
ama ama benım sruma kısme cvp vermeyecek miii :KK14:
cok mu zor sormusum, bı ıkı sayfa oncede kaynadı gıttı yardım ıstegımmm:KK14:

green4
geregi dusunuldu!!!
ama ama benım sruma kısme cvp vermeyecek miii :KK14:
cok mu zor sormusum, bı ıkı sayfa oncede kaynadı gıttı yardım ıstegımmm:KK14:
ne istedin sen yavrum açıl bida :KK69: