70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hugocuk
17-03-10, 12:03
şimdilik bende kaçtım çok yorgunum 1 saat uyuyacağım. sabah 6 da kalktım ondan başım ağrıyo gözlerim acıyo. sonra gelirim yine bys

kate_34
17-03-10, 12:03
hugocuk
şimdilik bende kaçtım çok yorgunum 1 saat uyuyacağım. sabah 6 da kalktım ondan başım ağrıyo gözlerim acıyo. sonra gelirim yine bys

valla hugo aynı saatte kalkmışız bende uyuyum biraz

görüşürüz hanımlar

Bbetul
17-03-10, 13:03
hugocuk
allah bağışlasın betülcüğüm. sen 60 kilo olsan bence yeter sana ama sende anladığım kadarıyla yağ fazlan var galiba. oturunca ondan bundan istiyorum dediğine göre bayağı yağın var galiba ve anladığım kadarıylada göbek bölgende toplanmış doğumdan dolayı. ve eğer bu tahminlerim doğruysa hergün spor sana şart canım. bana göre göbekten sporsuz kurtulmak imkansız. mutlaka kardiyo şart. ya öylee inatçı yağlarki yani yapıştımı resmen kopmuyo bidaha. heryer eriyo orası hala kalıyo. çok sinir ediyo insanı
evet haklısın canım .benim kemiklerim ince geri kalan kısım dediğin gibi yagdan ibaret.ohaoldumsmile.ama geçecek hep beraber vericez.birlikten kuvvet dogar.:enbuyukkk:.:enbuyukkk:.:enbuyukkk:

zuzum24
selam kizlar,bugün annem bendeydi kahvaltida ,diyet yaptigim icin kahvaltida 1 kepeki ekmek anca yiyebildim acicasi börek cörek vardi canim hic cekmedi,kendime bir güven geldi,ve annem dediki göbegin ve yanlardaki yaglarin azalmis gibi napiyorsun da gitti dedi cok sevindim ya,cumaya tartilmayi düsünüyorum yine,71 dede olsam moralimi bozmayacagim en son gecen cuma 72 olmak istemiyorum bu cuma olayim artik 71 demisdim hastaneye yattik yavrumla ister istemez o bir kiloyu verdim ,bazen diyorum aman kilo bogaza bagli hemen gider,saglik olsun yeterki...

lilie
Bbetul
ben bu yazıyı çok begendim..süper bi özet.ben normalde yedikten sonra mutlu oluyodum.hatta canım sıkılıyo diye yiyodum ama artık yedikten sonra mutsuz ve şişkin hissediyorum .bilmiyorumkismile
aman dikkat et canım ben lisedeyken yemek yiyememe hastalığına yakalanmıştım,ölüyordum nerdeyse,aynen senin dediğin gibi yemek sonrası mutsuzluk ve açken kendini iyi hissetme şeklinde başlıyor ilk.yol yakınken dön arkadaşım aman eyvahedigeldismile

Bbetul
herkes kaçmış bend gidip sporumu yapayım.yine görüşürüz kızlar bye.opuyorumnanaktan.:eek:.

Bbetul
lilie
aman dikkat et canım ben lisedeyken yemek yiyememe hastalığına yakalanmıştım,ölüyordum nerdeyse,aynen senin dediğin gibi yemek sonrası mutsuzluk ve açken kendini iyi hissetme şeklinde başlıyor ilk.yol yakınken dön arkadaşım aman eyvahedigeldismile
yok bende korkulcak bi durum yok .çünkü ısrarla yemeye devam ediyorum.ama oladabilir.tabi yinede sagol canım
olumunekankayizsmile

vanilya30
selam kızlar aranızda yoktum uzun zamandır.yeme içmeme dikkat ediyorum.ancak sporu bırakmak zorunda kaldım.rahatsızlandım doktordaydım bu hafta sonuçlarımı aldıktan sonra spora mani birşey çıkmazsa devam spora çünkü faydasını çok gördüm hastalanmasaydım eminim bu hafta 70 kiloydum ancak şimdi 72.500 inşallah kısa zamanda spor yaparsam yine kilo vermeye başlarım.

feyza85
selam hanımlar.bu gün bi arkadşımdaydım sadece ufacık bi hamur işi,2 sarma ve 3 salatalık turşusu aldım 2,3 bardakta açık çay içtim.canım istemesine rağmen uzak durmaya çalıştım yiyeceklerden :kahve:

hugocuk
17-03-10, 14:03
selam kızlar. evde kol göğüs çalışmayı araştırdınınzmı internetten. ben şimdi yapacağım

feyza85
evet dün yarım saat yaptım.bu günde yürüdüm yarım saat.

hugocuk
feyza85
selam hanımlar.bu gün bi arkadşımdaydım sadece ufacık bi hamur işi,2 sarma ve 3 salatalık turşusu aldım 2,3 bardakta açık çay içtim.canım istemesine rağmen uzak durmaya çalıştım yiyeceklerden :kahve:
canın istediyse kendine sarma yap. içini bulgurdan hazırla yğsız olsun. myadonozunu soğanını baharatını koy. sar. pişir. pişince üzerine sarımsağı havanda döv. ve 1 kaşık zytinyağ koy. pişen dolmaların üzerine dök bu sosu. ardından sıcak dolmaların kapağını kapat. yoğurtla güzel olur. börek istiyosan kepek unu sütle hamur yap. arnından incecik aç ve arasına lor peyniri ıspanak falan koy ama yağsız olsun. tavada gözleme gibi pişirip yersin. yada tavada hamuru krep yapıp incecik ve yağsız ardından arasına tavuk eti yada köfte koyup yağsız hazrlanmış domates ve soğanlı falan dürüm gibi yapıp yiyebilirsin

feyza85
hugocuk
canın istediyse kendine sarma yap. içini bulgurdan hazırla yğsız olsun. myadonozunu soğanını baharatını koy. sar. pişir. pişince üzerine sarımsağı havanda döv. ve 1 kaşık zytinyağ koy. pişen dolmaların üzerine dök bu sosu. ardından sıcak dolmaların kapağını kapat. yoğurtla güzel olur. börek istiyosan kepek unu sütle hamur yap. arnından incecik aç ve arasına lor peyniri ıspanak falan koy ama yağsız olsun. tavada gözleme gibi pişirip yersin. yada tavada hamuru krep yapıp incecik ve yağsız ardından arasına tavuk eti yada köfte koyup yağsız hazrlanmış domates ve soğanlı falan dürüm gibi yapıp yiyebilirsin
yok çokta canım istemedi.miğde alışıyo bi müddet sora.çay sorunum var,şekersiz içemiorum,çok şekerde kullanmam ama büyük çay bardaklarında bardağa bir küp şeker kullanıyorum,bu gün tatlandırıcı aldım.kullanan varmı?

ilbatum
ayyyy ne çok yazmışsınız kızlar ya gözlerim ağrıdı okurken:))) accık benide düşünün ne olur... neyse şaka bir yana azminize hayranım valla hepinize benden kocaman hemde yıldızlı pekiyiiiiiiiiiiiii......... bende diyette 3. günümdeyim hiç zorlanmadım ancak hasta olmasam tam süper olacak:)) boğazım ağrıyor yutkunamıyorum:KK43: yemek yemek işkence gibi geliyor... hugocuk canım ben bu diyeti 1 kere yapmış ve 3 kiloyu vermiştim aradan zaman geçtikten sonra tekrar yaptım bu kez 2 kilo verdim . veriliyor tabi ama bünye meselesi... eee hayatım sende de mantılar kekler vardı yani:)))

eebruli
özlemilker diyet için tşk ederim canım.yaza yönelik bir diyet bu.çok sağol cnım ama yazın yapabilirim.tşkkk

hugocuk
böyle sarma mantı börek kek gibi şeyleri evde yapıp arada yersek biyere gittiğimizde canımız çekmez çünkü zaten evde yapıp yiyebiliyoruz neden istesinki canımız. valla arkadaşlar aslında şanslıyız. mantıyı evde yapıp yiyebiliyoruz kepek undan ve yağsız olarak ama lezzet olarak diğerini aratmaz. yani mantı yiyerek zayıflama diye buna denir kızlar.

ilbatum
bulgurlu sarmayı hiç sevmem damak tadıma asla uymaz bulgurlu şeyler.. alışkanlık işte:)) bizim orada pirinç çok yetişir o nedenle herşey pirinçlidir ve bende öyle alışmışım işte... annem buldurun pilavını bile yapmaz o derece yani:)) ama ben yaparım tek onu severim zaten... tamam belki daha doyurucu ama ben sevmiyorum...

ilbatum
eebruli
özlemilker diyet için tşk ederim canım.yaza yönelik bir diyet bu.çok sağol cnım ama yazın yapabilirim.tşkkk
rica ederim canım inşallah sende faydasını görürsün...

ilbatum
hugocuğum ya yaptığın şu hareketleri accık anlatsana canım ya... tam yapayım diye ayağa kalkıyorum 2 hareket sonra tıkanıyorum e yapacağmı bilemiyorum yardımcı olursan sevinirim ... özellikle basen bölgesi için nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bbetul
slm hugocum bu gögüs hereketlerine nerden baktın.acaba emzirenler yapabil,rmi?

hugocuk
ozlemilker
ayyyy ne çok yazmışsınız kızlar ya gözlerim ağrıdı okurken:))) accık benide düşünün ne olur... neyse şaka bir yana azminize hayranım valla hepinize benden kocaman hemde yıldızlı pekiyiiiiiiiiiiiii......... bende diyette 3. günümdeyim hiç zorlanmadım ancak hasta olmasam tam süper olacak:)) boğazım ağrıyor yutkunamıyorum:KK43: yemek yemek işkence gibi geliyor... hugocuk canım ben bu diyeti 1 kere yapmış ve 3 kiloyu vermiştim aradan zaman geçtikten sonra tekrar yaptım bu kez 2 kilo verdim . veriliyor tabi ama bünye meselesi... eee hayatım sende de mantılar kekler vardı yani:)))
benim mantı ve kekler beyaz undan değil canım iştah açmaz. sorun mantının kalorisi değil iştah açması. sen bilirsin dene o zaman. ayrıca diyet uzun bi süreç ve bu zamanda insan elbet arada farklı şeyler ister diye yazıyorum canım. ve insülini çıkarmayacak şekilde içeriğide. ben hiç beyaz makarna önermem sebep kepekli makarnanın kalorisinin az olduğundan değil beyaz makarnanın iştah açacağındandır. hem lezzetli hem değişik hemde iştah açmayan şeylerle beslenilmeli diyorum.

feyza85
açılkcası diyette olmasam canımda çekmezdi fazla.çünki normaldede hamur işine düşkün değilimdir çok şükür.ben ekmeği fazla yiyordum günde yarım veya bağzen daha fazla o yüzden şu andada börek çörek çok canım istemiyo açıkcası..

hugocuk
ozlemilker
hugocuğum ya yaptığın şu hareketleri accık anlatsana canım ya... tam yapayım diye ayağa kalkıyorum 2 hareket sonra tıkanıyorum e yapacağmı bilemiyorum yardımcı olursan sevinirim ... özellikle basen bölgesi için nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr
internet sitesindeki hareketleri diyosunuz dimi. pazucudaki kol ve göğüs egzersizlerini. eğer bunları diyosanız aynen öyle ordaki gibi dumbbelle yapıyorum. başlarda zor gelir. çok zorlamayın. yapabildiğiniz kadar yapın her hareketi. her hareketi deneyin çünkü her hareket farklı kas gruplarını çalıştırıyo. ben 3 kiloluk 2 dumbbelle çalışıyorum. gayet memnunum. zamanla yavaş yavaş daha fazla yapacaksınız egzersizleri.

kate_34
Haftalık kilo çizelgesi​

Hugocuk...................77...........................72.........................65...........

Ethos...................... 81...........................79,7......................58............

Hayell......................73...........................69,5......................65.............

Kate_34...................75...........................73.........................65.............

Özlemilker...............90............................79.........................75............

Bbetül.................... 73..........................71,8........................53................

SultanSena..............73........................ 68,8.........................62...............

Arzum.d..................72.........................68.............................58....................

Pembelii.................76........................74,6............................60...................

Feyza85................73..........................................................59 (yeni başladı)

YaSelin.................77........................73..............................65............

Myocean...............71........................................................58.................(yeni başladı)

Lilie......................83,7.....................73,6...........................65............

zuzum24...............79.........................71...........................60..............

Kırmızı:başlangıç kilonuz
Yeşil:hedeflenen kilo
Siyah:bulunduğunuz kilo

kate_34
17-03-10, 15:03
Kızlar bugün marketten ilk kez kepekli makarna aldım.Bakalım ilerleyen günlerde pişirip yicem tadını

beğenirsem hep ondan alırım bundan sonra