80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

jasmin85
16-06-09, 11:06
rakibem gelmiş hoşgelmiş nasılsın brose

brose
jasmin85
rakibem gelmiş hoşgelmiş nasılsın brose
Hosbuldum canim .. sagol iyiyim .. sen nasilsin ??

jasmin85
brose
Hosbuldum canim .. sagol iyiyim .. sen nasilsin ??
bende iyyiim canım yürüyüş yapcam yemegin pişmasini bekliyorum bende bi bakıyım kimler var kimler yok dedim
canım baharnaz kiraz kürünü sanamı vermişti ben tam hatırlayamadım nasıl olcaktı
malum gün geldi yapayım diyorum şimdimi başlasam bitincemi

brose
dun yediklerimi yaziyim
sabah : 2 kraker , peynir
ara : elma , kayisi
Oglen : 2 kraker , bir dilim ekmek , 2 dilim sucuk, biraz peynir :KK43:
ara : seftali , kayisi , cay
Aksam: 2 kepce yogurtlu makarna

Bugun
Sabah : 2 kraker , peynir , domates
oglen : kraker ve balik ??
ara : meyve ??
Aksam : sebze yemegi ??

?? = galiba :)

eflatun24
selam kızlar..dünden beri girip yazdıklarınızı okuyorum ama yazmaya hiç fırsatım olmadı..
hele yediklerimi yazmaya hiç yüzüm yok..dün çok iyi gidiyordu..akşam baklava yedim..hem de havuç dilimi......:kedi:
vicdan azabından mahvoldum...bu hafta veremiycekmişim gibime geliyor...
çok moralim bozuldu yaa...hedefe yaklaştığım için biraz bu rahatlık galiba...ama böyle olmaması lazım tabi...

brose
jasmin85
bende iyyiim canım yürüyüş yapcam yemegin pişmasini bekliyorum bende bi bakıyım kimler var kimler yok dedim
canım baharnaz kiraz kürünü sanamı vermişti ben tam hatırlayamadım nasıl olcaktı
malum gün geldi yapayım diyorum şimdimi başlasam bitincemi
Daim olsun canim.. iyi yapmisin .. bende birzdan spor yapicam

Flatliners vermisti bana..
30 tane .. golgede kurutulmus kiraz sapini .. su ile kaynatip iciyosun .. 3 gunden sonra yenisini kaynatmak gerekiyomus yanlis hatirlmiyorsam boyleydi .. ben bi gecmisten bakiyim yinede emin olmak icin.

eflatun24
fotoğraf işi biraz zor olabilir kızlar...ben yapamam galiba..
ama ölçülerimizi paylaşmak daha mantıklı gibi geldi...ben diyetin başından beri belimi daha doğrusu belimle kalçamın arası olan biyer varya..sezeryandan sonra kalan göbeğin olduğu yer...işte orayı ölçüyorum..incelmesini en çok istediğim yer orası çünkü..
ilk ölçtüğümde 115 cm di..şimdi 102 cm..:lepi:

jasmin85
brose
dun yediklerimi yaziyim
sabah : 2 kraker , peynir
ara : elma , kayisi
Oglen : 2 kraker , bir dilim ekmek , 2 dilim sucuk, biraz peynir :KK43:
ara : seftali , kayisi , cay
Aksam: 2 kepce yogurtlu makarna

Bugun
Sabah : 2 kraker , peynir , domates
oglen : kraker ve balik ??
ara : meyve ??
Aksam : sebze yemegi ??

?? = galiba :)
rakibem ne yapıyosun sen biraz farklı geldi yediklerin bana
krakerler havada uçuşuyokaydirigubbakcemile3 yogurtlu makarna off çok kötü makarnı yogurtlu yersen kalorileri alırsın çok çok sakıncalı:eek:lmaz: birde canım meyva yediginde süt ayran yogurt tüketmeni tavsiye ederim bak rakibem diye oh oh devam et demiyorum kaydirigubbakcemile3

DrGunay
bursefa kullanıcısından alıntı Mesajı göster
canım bendede oluyordu başlarda... diyet yapsamda tuzu fazla kesmiyordum tansiyon falan düşmesin diye.. birgünde kabak çekirdeği yedim bağırsakları çalıştırsın diye oda biraz tuzluymuş ayen öyle oldu... suyu tutunca vucutta şişlik kilo gibi duruyor... yarına diner şişliğin...

kızlar şimdi size güzel bir tarif vereceğim... vücuttaki ödemi atmak için... arkadaşım diyetisyene gitti 30 kilo verdi troit vardı birde... bu ödem atıp metabolizmayı hızlandıran yağ yakımına yardımcı olan bir kür.. ben 2 gündür içiyorum... haftada 3-4 kilo fark ediyormuş..

5 su bardağı soğuk su
1 bağ maydonuz
1 limon 4'e bölünmüş
10 dakika boyunca kaynayacak... altını kapattıktan sonra içine;
1 limon 4'e bölünmüş
1 elma 4'e bölünmüş
1 portakal 4'e bölünmüş
1 tutam taze nane at kapağını kapa soğusun...
süzülerek içilecek.. 1 günde bitirilip hergün yenisi yapılacak... tadıda çok kötü değil... denemek isteyen arkadaşlarla paylaşmak istedim..
Canım bunun dışında bir şey yemek olmazmı?

brose
flatliners kullanıcısından alıntı Kiraz Sapı Kürü: 30 tane gölgede kurutulmuş kiraz sapını (aktarda bulabilirsiniz) kaynayan bir litre suda ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatıp, soğuyunca süzüyoruz. adet süresince her gün sadece 1 bardak içiyoruz. elde edilen suyu 3 gün dolapta saklayabiliriz ama 4. gün kalsa bile onu içmeyip tazesini yapmak gerekiyor.

Boyle yazmisti.. ben kiraz sapi bulamadigim icin deniyemedin.. sonuclarini banada bildirirseniz sevinrm .. Turkiyeye gelince ona gore bende yaparim artik

jasmin85
eflatun24
selam kızlar..dünden beri girip yazdıklarınızı okuyorum ama yazmaya hiç fırsatım olmadı..
hele yediklerimi yazmaya hiç yüzüm yok..dün çok iyi gidiyordu..akşam baklava yedim..hem de havuç dilimi......:kedi:
vicdan azabından mahvoldum...bu hafta veremiycekmişim gibime geliyor...
çok moralim bozuldu yaa...hedefe yaklaştığım için biraz bu rahatlık galiba...ama böyle olmaması lazım tabi...
selam eflatun kaçamaklar olmuş veremem diye moralini hiç bozma bence ne güzel
hedefine yaklaşmışsın sık dişini canım o kadar emek boşa gitmesin dimi

jasmin85
brose
flatliners kullanıcısından alıntı Kiraz Sapı Kürü: 30 tane gölgede kurutulmuş kiraz sapını (aktarda bulabilirsiniz) kaynayan bir litre suda ağzı kapalı olarak 5 dakika kaynatıp, soğuyunca süzüyoruz. adet süresince her gün sadece 1 bardak içiyoruz. elde edilen suyu 3 gün dolapta saklayabiliriz ama 4. gün kalsa bile onu içmeyip tazesini yapmak gerekiyor.

Boyle yazmisti.. ben kiraz sapi bulamadigim icin deniyemedin.. sonuclarini banada bildirirseniz sevinrm .. Turkiyeye gelince ona gore bende yaparim artik
canım rakibem çok teşeşkür ederim bugün başlayayım o zaman zaten 3-4 gün sürüyo benim inş faydası olur sonucu bildiririm canım

jasmin85
DrGunay
gunay sanırım normal yemegini yiyosun bunu aralarda içiyorsundur ben öyle anladım yani CADIARZU

brose
jasmin85
rakibem ne yapıyosun sen biraz farklı geldi yediklerin bana
krakerler havada uçuşuyokaydirigubbakcemile3 yogurtlu makarna off çok kötü makarnı yogurtlu yersen kalorileri alırsın çok çok sakıncalı:eek:lmaz: birde canım meyva yediginde süt ayran yogurt tüketmeni tavsiye ederim bak rakibem diye oh oh devam et demiyorum kaydirigubbakcemile3
kraker dedigim .. galeta gibi bisey .. bir dilim ekmektan cok daha az kalori iceriyor .. ve tok tutuyor. Diyetisyen arkadasima tavsiye etmisti ondan tuketiyorum.

Makarna pek olmadi biliyorum ama baska bisy bulamadim napiyim mafoldumben

uyarin icin sagol .. senin listen buarada guzel gorunuyor :KK66:

jasmin85
brose
kraker dedigim .. galeta gibi bisey .. bir dilim ekmektan cok daha az kalori iceriyor .. ve tok tutuyor. Diyetisyen arkadasima tavsiye etmisti ondan tuketiyorum.

Makarna pek olmadi biliyorum ama baska bisy bulamadim napiyim mafoldumben

uyarin icin sagol .. senin listen buarada guzel gorunuyor :KK66:
güzelmi yok canım benimde kaçamaklar oluyor olmuyor degil
elimden geldigince dikkat etmeye çalışıyorum

brose
Bende Eflatunla ayni fikirdeyim .. olcme daha guzel olur .. hem kilo verme esnasina onemli bi bilgi ..

ben merak ettim olctum yaziyim hemen.. ohooo benim 90-60-90 olabilmem icin dahaaaaa cooookkk var :)

- 101
- 91
- 115

lavita
DrGunay
yemek mi canim? bu cay icilcek, yaninada bisi yazmis ordaki kiz, zaten yediklerimize dikkat ettimiz icin sadece bu cayi yapip icilcek galiba

lavita
jasmin85
selam kızlar nasılsınız
lavita aldı tarifi yazdım eksikleri tamamlayım onuda deneyim bari kaydirigubbakcemile3
benim malum günüm geldi bi kaç gün erken geldi
baharnaz sen adet dönemi için kiraz sapı kürünü vermiştin
evde kiraz sapı var ben yapmak istiyorum ama adet bitincemi yapcam şimdi yapacam bide kısaca tekrar tarifini yazabilirmisin :1rolleyes:

evet canim bende denicem, denemedimiz sey kalmadi, zaten bunun tadida fena bisi benzemior nede olsa icinde hep meyve vaar
insallah ise yarar

brose
jasmin85
güzelmi yok canım benimde kaçamaklar oluyor olmuyor degil
elimden geldigince dikkat etmeye çalışıyorum
Son gun demin gozume carpti iyi geldi bana ..
Ben kendimde kacirdigim icin seninkileri fark etmiyorum demekki :eek:

jasmin85
brose
Bende Eflatunla ayni fikirdeyim .. olcme daha guzel olur .. hem kilo verme esnasina onemli bi bilgi ..

ben merak ettim olctum yaziyim hemen.. ohooo benim 90-60-90 olabilmem icin dahaaaaa cooookkk var :)

- 101
- 91
- 115
olsun canım ya 90-60-90 olmasakda yakşalırız ne yapalım benim biraz zor ama
gögüsler büyük mafoldumben küçülmüyo zayıflasamda onların yüzünde çok belli olmuyo :sinifsinif:

DrGunay
lavita
yemek mi canim? bu cay icilcek, yaninada bisi yazmis ordaki kiz, zaten yediklerimize dikkat ettimiz icin sadece bu cayi yapip icilcek galiba
Teşekkür ederim Lavitacım..

brose
Ben kaciyorum arkadaslar .. yemegimi yiyim sporumu yapiyim .. size hossohbetler :a015:

jasmin85
lavita
evet canim bende denicem, denemedimiz sey kalmadi, zaten bunun tadida fena bisi benzemior nede olsa icinde hep meyve vaar
insallah ise yarar
inşallah tadı güzeldir 2 tane limon var tadı biraz limonidir sanırım denemek lazım

jasmin85
brose
Ben kaciyorum arkadaslar .. yemegimi yiyim sporumu yapiyim .. size hossohbetler :a015:
bende cıkıyorum kirazları koydum 5 dk oldu olcak sporumu yapacam
geç kalmayım sonra zorlanıyorum kaydirigubbakcemile2

brose
jasmin85
gögüsler büyük mafoldumben küçülmüyo zayıflasamda onların yüzünde çok belli olmuyo :sinifsinif:
benim sirtimda bile yaglanma olmus .. gogusler kuculmesede yanlardan ve sirttan yani arkadan mutlaka incelir.. cm olarak fark eder yinede
uzulme canim

handerya
16-06-09, 12:06
Kıslarrrr yaaa ben oklava istiyorum şöyle acilindennnn oklava,sopa ne buluyasın beni bi sallayın yaaaa..senağlama
şu d.günü iyiydi güzeldi ama o kadar çok şey vardı ki evde dayanamadım girdim çıktım yedim ve sonuç :3 günde neredeyse 1 kilo fazla çıktım bu gün,kendime acayip gıcık oldum,kızdım hatta küfür bile ettim :)
bu hafta yürüyüş de olmadı,hem yedim (kaçamak falan değil bildiğin kilo almak isteyen bir insan nasıl yerse öyle yedim yaniiii..bi de utanmadan yazıyorum ama! )veee 20 gün kaldı tatile gitmeme o mayokiniyi nerem giycem bilmiyorum..mafoldumben
bugünden itibaren cezalandırdım kendimi evdekileri de kocammı yer,bozulur mu hiç umrumda değil..akşam gelsin eşim yürüyüşümü yapcam yoksa bu hafta halkaların en babası ben olcam sanırım..

handerya
özlemcim ben listeyi hazırlarken yanlış almışım notu düzeltcem tatlım pardon,halka falan değilsin sen..duyurulurrrr!

handerya
lavita
he biraz daha oturdu kafamda...

bilmemki cogunluk uyyarsa bana da uyar,
ama ne bilim en iyi asci da sece biliriz:) bir hafta boyunca resim ekleme süresi olur, yani söle bir hafta boyunca, biri resimleri ve tarifini bana yollar, ve bir haftanin sonunda ben bütün fotolari ardi ardina eklerim, (hepsi bir olsun) sonra en güzel görünen resmi ve tarfini puanlariz ve birinci seceriz, bir haftaya yaymak daha mantikli bence cünkü bir gün belirlersin mesela persembe, ama sirf yarisma icin ben persembe en iyi bildim yemegi yapmam, belkide yapamam:) o bir hafta icinde yaptim yemeklerden en güzelini secerim ve eklerim..

ayrica zor bi tarafida olsun, hem güzel görüncek, hem doyurcu olcak, hemde tarifinden anlicamiz gibi kalorisi cok yüksek olmucak

insallah kendimi ifade edebilmisimdir
hımmm ben bunu sevdim hem ne yemek yapcaz derdi de olmaz fikir olur..
bir de ölçü yazarım ama resim işi zor..

neslihan165
slm kızlarrr

bugün biraz yoğunummm..

.akşama gireceğim inş... ama giremez isem eğer;

bugün yediklerim ve yiyeceklerimi yazım..;

sabah biraz fena olduğum için öğlene kadar su içtim...

öğlen çavdar ekmeği arası domates + peynir + çerlistonlu sandiwich yedim..

ara ; meyva (kiraz).. + civanperçemi çayım (bu çayı pos için içiyorum adet olmak için)

ara ; phyto slım çay + hayıt çayım (bu hayıt çayınıda pos. için içiyorum..)

akşam ; Ayran çorbası + köfte (fırında pişmiş) + yoğurt + salata

ara ; yatmadan 2 saat önce yenmesi gerekiyor bu arada ; 1 porsiyon meyva

selma12.
16-06-09, 13:06
handerya bak ne geliyor sana:eek:klava::mymeka::eek:klava:

handerya
selma12.
HANDERYA ellerine saglık canım liste icin ogluşuyunda dogum günü kutlu olsu nice yillara:KK46::KK46::KK46:Şeniz
benözlemm
handeryacığım allah oğluna uzun ve hayırlı ömürler versin
neslihan165
handeryacıĞımm aylİncİĞİmmm ellerİnİze saĞlık....

handeryacımm oĞlunun doĞum gÜnÜ kutlu olsun resİmlere baktım hepsİ Çok gÜsell rabbİm sİzlere bİr ÖmÜr boyu saĞlıklı mutlu huzur dolu bİr yaŞam versİn..
Kıslar çok tsk ederis tebrikler için kutlayan herkese çok tsk ederissss..opuyorumnanaktan.

handerya
selma12.
handerya bak ne geliyor sana:eek:klava::mymeka::eek:klava:
Ahhhh geldi bile...ama yok yemiycem daha,söz! ya bu arada ben az önce regl oldum o 1 kilo onunlada alakalı olabilir kızlar ama olsun yememeliyim ve erimeliyim kaçarı yok..!

handerya
sevdemer
sonuyok canım arkadaşım diğer arkadaşlar ve handerya bu konudan muzdarip olsalardı kendilerini ifade ederlerdi sanırım.Ben kendi adıma şunu söyleyim eğer zamanım yok ve okuyamıyorsam okumuyorum ve söylüyorum çıkacağım okuyamadım vs. diye.Hatta takip ediyorum bi kaç arkadaşta böyle söylüyorlar.Zamanım varsa okuyorum hatta arkadaşların muhabbetleri bana eğlenceli bile geliyor.Ha bi de geçmişi okurken alıntı yaparak geliyorum ve msjlarım sayıca çok oluyor,hepsini tek msj da toplamakta biraz karışık oluyor,okuyan okur,okumayan okumaz.Bence hayatımızda yeteri kadar kurallarla yaşıyoruz burda bari içimizden geldiği gibi davranalım.Seni pek takip etmiyorum ama sohbetlere giriyorsan veya girdiğinde anlarsın sayfaların sayısını düşünmüyorsun önemli olan paylaşım oluyor.Eğer bu topikte sohbet yapılmayacaksa sadece yediğimizin ve kilomuzun bildirimleri yapılacaksa sanırım başkanımız bu konuda bi açıklama yapmıştır ben bilmiyorum veya yaparsa memnun oluruz.Gereksiz paylaşımlar yapıldığına inanmıyorum tabi böyle söylüyorsun demiyorum.Önerin için teşekkürler.
kızlar benim için tabiki problem yok ne güzel biriksin sayfalar okumak zevkli oluyor ben bi kaç gündür telaşem olduğundan girip okuyamadım yoksa her gün girip kim ne yapmış tek meraım haline geldi valla..
cuma günleri sabah ilk mesajla başlıyorum not almaya gece son msja kadar okuyup listeyi yapıyorum sorun olmuyor yani..
tabiki herkes girsin,paylaşım olsun,sayfalar biriksin..ben mayokinimi bile ekledim yaaa düşünün artık :)
bu topikten uzaklaşan kilo alıyor bu bir gerçekkkk,şekil 1a.. o yüzden herkes hergün bi kaç kere girmeye çalışsın derim..

neslihan165
16-06-09, 14:06
yine geldim....

kızlar beni tutun canım avayipp magnumm çekti kendimi zor tutuyorumm markete inmemek için...kaydirigubbakcemile :mymeka: :eek:klava:

neslihan165
:eek:klava::eek:klava:

handerya
Kıslarr ben derim ki Serram bu aralar fazla yoğun sanırsam giremiyor (zaten kiloları da verdi :) ) başkan değişikliği yapsak nasıl olur? benim adayım bebeg,en iyi başkan o olur gibi geliyor bana,ne dersiniz? zaten başkan yardımcısıydı yanılmıyorsam ::)

eflatun24
handerya
Kıslarr ben derim ki Serram bu aralar fazla yoğun sanırsam giremiyor (zaten kiloları da verdi :) ) başkan değişikliği yapsak nasıl olur? benim adayım bebeg,en iyi başkan o olur gibi geliyor bana,ne dersiniz? zaten başkan yardımcısıydı yanılmıyorsam ::)
evet canım haklısın..serracım giremeycekse olabilir derim..öyle bişey olacaksa da bence de bebeg olmalı..Allah için tam başkanlık kız yani...yerimseniben

eflatun24
bugün yediklerimi ve yiyceklerimi yazayım..
sabah--2 dilim k ekmek,1 çatal omlet,3 zeytin,dom,saltlk
ara--kiraz,şeftali
öğle--1 dilim kek:kedi:
akşam--3-4 fırında köfte,1 közlenmiş patlıcan,1domates,ayran
ara--çay
inşallah yürüyüşe çıkıcam akşamüstü..işlerimi ayarlayabilirsem..ve küçük cadıyı anneme bırakabilirsem..

eflatun24
jasmin85
ben de aynı dertten muzdaribim canım ya..şu an zayıflamış halimde bile üst kısmım 100..
aynı kiloda olup da göğüsleri benden küçük olanlar benden zayıf duruyorlar walla..:çok üzgünüm:

handerya
bende eşimi bekliyorum gelsede özgürlüğüme kavuşsam yürüsem deşarj olsam accuk...

fleks
eflatunnasılsın hedfine yarım kilo kalmış düşürmeyi düşünüyormusun hedefini canım
bu arada resim işinde bende yokum kızlar ölçülerimi veririm ama badana boyaya başladık temizliğimi bitirince yazarım öpüyorum herkesi opuyorumnanaktanya bu arada bebeg yazmamış gözümden kaçmadı değil önemli birşey yoktur inş

sevdemer
16-06-09, 15:06
merhaba kızlar hemen çıkacağım vaktim yok geçmişide okuyamadım ne kaynattınız
aylin kuuu listede yardımcı oluyorsun ya handeryaya,hani banada şu konuda yardımcı olsan,sayflar çok biriktiğinde önemli gelişmeleri not al bana aktar ok:)
şöyle diyorsun içinden şu anda biliyorum inkar etme:)
az ye de bi uşak tut kendine
hahahahaha şaka babtııııııııııııııııııııııım
öptüm millet by!

BenOzlem
16-06-09, 16:06
selam kızlar ben bugun çok yediğimden buraya yazmaya bile utanıyorun

BenOzlem
flatliner geçmiş olsun canım

BenOzlem
LAVıTE rakibem nasılsın ben bugun kaçırdım ama pes etmek yok degil mi kendine ii bak canımm

jasmin85
selam kızlar bende yediklerimi yazayım
dün pilav vardı bugünde kabak dolması iki gün üst üste pirinç oldu ne yazıkki
hep kocamın yüzünden canı istemiş mecbur yaptım ama az yedim
sabah:1 salatalık yarım domates 1 dilim k.ekmegi çay 2 zeyttin az peynir
ara:şeftali, yarım bardak süt
öglen: yiyemedim geç kahvaltı yaptıgımda ögünler karıştı
akşam : 2 tane kabak dolması dolmalar
salata az yogurt
akşam yemegini erken yedim acıkmam umarım
bol bol su içiyorum ama

calvin_clain
16-06-09, 17:06
ferdacım dolmaları indirdin miğdeye demek oh oh afiyet olsun lop lop et olsun, dicem ama daha ecelime susamadım korkuyom senden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yediklerime gelince bu gün çok saçma bi mönüm oldu benim yavf
sabah karpuz yedim
öğlende 3 tane kurabiye
akşam azıcık kıymalı soğan yemeği ayran bu kadar fisfisfis
yatana kadar su içmeyti planlıyorum

jasmin85
calvin_clain
ferdacım dolmaları indirdin miğdeye demek oh oh afiyet olsun lop lop et olsun, dicem ama daha ecelime susamadım korkuyom senden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yediklerime gelince bu gün çok saçma bi mönüm oldu benim yavf
sabah karpuz yedim
öğlende 3 tane kurabiye
akşam azıcık kıymalı soğan yemeği ayran bu kadar fisfisfis
yatana kadar su içmeyti planlıyorum
kork bende kabusun olurum ha bugün ki listende süper ötesi demeden geçemiyecegim
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aylin90
Guzularim ablalarimmm ben gelduuum opuyorumnanaktan
sükür kavusturana sositososito
bugün giremedim cünkü okul vardi, ve eve geldigimdede spora gittim, anca yikandim ettim anca oturdum.... yerimseniben

bugün yediklerimi yazayim:

sabah: 2 dilim salamli ekmek
Öglen: 1 tabak bulgur pilavi, 5 kasik yogurt.
1 Saat spor
Aksam: 4 kasik patlican yemegi

bukadar

gecmisi okuyup geliyorum, kimbilir kac sayfa üüüff... benneyaptımki

aylin90
flatriners ablam gecmis olsun, dikkat et kendine, vitamin ye bol bol
bebeg ablam baskan seciliosun hadi hayirlisi, gümlet topigimizi kaydirigubbakcemile3

kimsecikler yok... hmm