80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

scapula
31-05-09, 09:05
lavita
nodüle interneten bi baktimya cok canim benimkide büyüme var normaldem biraz fazla ama onu kontrol altina almak icin verdiler hapi
ama sölede bi durum var ben o hapi 3 ay icmeyim geri büyüor:KK43: yani galiba hep buna yasicam
canim üzülme en azindan sifasi var..ailende varmi bu durumda baskasi..

lavita
scapula
canim üzülme en azindan sifasi var..ailende varmi bu durumda baskasi..
var canim annemde bende ve benden sonra kücük kardesimdede cikti
evet allahtan sifasi vr canim
sende aksatma bence gitti canim
oda kilo vermeni zorlastirio olabilir

baharnaz
scapula
günaydin kizlar kurallar gercekten iyi oldu bu kurallar ilk beni götürür gibi..öyle olmamasi temenimle..elimen geleni yapacagim..
baharnazcim durumun ne?ne dedi doktorun ne asamadasin..
lavitacim sevdemercim sizede gecmis olsun..benimde kesin biseyler eksik bi gidip kan testi yaptirmadim..ilk firsatta yaptirmam lazim..
scapulacım sana mail adresimi yazdım canım eğer sakıncası yoksa

sevdemer
lavita bende tiroid hastasıyım guatr var ayrıca guatrın içinde kitle var bu kitleye nodül diyorlar 3 ay ilaç kullanacağım sonra biopsi yapılacak ona göre ameliyat olup olmayacağım belli olacak yani benimki biraz zor bir troid
baharnaz hayırlısı canım umarım istediğin olur

sevdemer
scapula nasılsın

lavita
anladim canim cok büyük gecmis olsun canim ya
insallah gecer

baharnaz
sevdemer
lavita bende tiroid hastasıyım guatr var ayrıca guatrın içinde kitle var bu kitleye nodül diyorlar 3 ay ilaç kullanacağım sonra biopsi yapılacak ona göre ameliyat olup olmayacağım belli olacak yani benimki biraz zor bir troid
baharnaz hayırlısı canım umarım istediğin olur
inşallah canım saol sanada çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığına kavuşursun

scapula
baharnaz
scapulacım sana mail adresimi yazdım canım eğer sakıncası yoksa
yok canim..ekledim seni..

lavita
kizlar sohbete aldim kahvaltiyi unuttum:)
ben gidim kahvalti yapim
mujuk öptüm iyi günleer canlarim

scapula
sevdemer
scapula nasılsın
iyiyim canim sen nasilsin..biraz tirstim bu kuralllardan eminim herkes hakkinda hayirlisi oldu..
suan kizim dizlerime tirmanip yazmaya calisiyo..bazen atliyorum gecmisi kaciriyorum..bakalim nasil düzenli takipci ve yazici olacam..hadi hayirlisi..

scapula
bende yapmadim kahvalti canim istemiyo ama yapmam lazim..herkese kolay gelsin..

Refiye
31-05-09, 10:05
iyi günler kızlarr...

evimden nete girdim.. daha doğrusu eşim girmiş okey oynuyomuş.. tam yanından balkona geçip çamaşır asıcaktım bilg. gözüm takıldı.. aaaa internet varmı diye bağrışım ve eşimin sakin ol bi,var tabi lafı aynı anda oldu :))) nasıl bağırdıysam artık kaydirigubbakcemile3 adam bilmiyo ki netin olmadığını pek fırsat olmuyo onun bilg. başına oturmasına... neyse inş. bi daha gitmez yaa.. çok koptum 2 günde.. hep geriden takip etmek.. geçmişten bir türlü çıkamamak kötüymüş...

Refiye
geçmiş olsun dileğinde buluna tüm arkadaşlara teşekkürler.. isim saymıyorum tek tek belki arada unuttuklarım olur.. ayıp olmasın...

serracım oğluşuna geçmiş olsun cnmm...

birine daha dicektim ama kimdi ımmmm.. unuttum valla. neyse bulaşıklarımı yıkamaya gidiyorum o arada düşünürüm... aklıma gelirse yazarım...

şimdilik ben kaçtım... byy.. gerçi kimse yok zaten ama neyse..

selma12.
Kızlar cok ıŞım var azcık gırdım bu gÜn oglumun dogum gÜnÜ cılgın bır partı yapacagız ınŞallah Şu an temızlık yapıyorum akŞam Üzerı yapacagız yanı onlar yapacak arkadaŞlarıyla bende tabıkı hızmet edecem

lavita
ben geldim daha kahvalti yapmadim:)

selma12.
Bebeg nasılsın bulaŞık yıkıyorsun galıba kolay gelsın bende nuralardayım acık ps arada ugrarım

selma12.
Lavıta hoŞ geldın canım ama senı gÖremedım altta nerdesın

lavita
selma12.
Kızlar cok İŞİm var azcık gİrdİm bu gÜn oglumun dogum gÜnÜ cılgın bİr partİ yapacagız İnŞallah Şu an temİzlİk yapıyorum akŞam Üzerİ yapacagız yanİ onlar yapacak arkadaŞlarıyla bende tabİkİ hİzmet edecem
nice mutlu saglikli yillara canim, iyi dileklerimizi ileet

selma12.
Tamam ablası sÖylerım teŞekkÜrler

lavita
kuzular evet simdi kahvaltiya cikiorum disarid yicez
sonrada gözlükleri alip gelcez:KK70:

aylin90
merhaba herkeseeekaydirigubbakcemile2
ben geldim, citir fistik geldi kaydirigubbakcemile3
spordan geldim dusumu aldim......
cok acim hic sormayin, arabayi zor sürdümmm, basim bi dönüyorduki sormayin..
sanirim bu hafta cok abarttim, ac kaliyorum resmen, 85 düsmüsüm 3 günde.
2 gündür uyuyamiyorum dogruduruz
hele dün gece/sabah basimiza gelenleri bilseniz.....
yan taraftaki ev CATI yandi....... cayir cayiir, gece 2 den sabah 4 kadar itvayiyeler vardi, uyuyamadik, icimiz cizz etti valla, allahtan catida kimse oturmuyormus, nasil cikti yandin bilmyioruz, ama bizim cocuk odasindan bi kac metre uzakta, buraya sicricak sandik,
cok sükür kimse yaralanmadi..... ne geceydi ama yaa....... sabah 7 de uyandim spora gittim 3 saat uykuyla..... uyku tutmadi acliktan... 1 yumurta yedim ciktim...

serradeniz acil sifalar dilerim, umarim cabuk iyilesir bebegin..
sevdemer tsk ederim, simdi iyiyim.
rüzgarim, ben yerim o ikiz bebi$leri, gecmis olsun düzelirler :1hug:
selma12 nica yillara diliyorum cocugun icin, allah gelecegini hayirli yapsin...
bebegimmm ablammm nasilsinnn

lavita ve ben kilolari sakliyoruz evet kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Refiye
31-05-09, 11:05
selmacım iyiyim güzelim valla ne olsun işte.. malum pazar koşturmacası.. işlerimi bitiremedim daha.. arada uğruyorum.. çamaşırın biri yıknıyo biri asılıyo... kızımla eşimi kışkışladım evden.. parka mı gittiler bilmiyorum.. belki botaniğe gitmişlerdir ,bisikletlerle... oğlunun yeni yaşını da kularım cnmm..

aylincim... yangın için geçmiş olsun çıtırım yaa.. allah korumuş da sizin eve de sıçramamış... bende iyiyim kuzum sen nasılsın? belim ağrıyo arada.. onun dışında iyiyim.. canmm 3 günde 85 e inmen güzel ama sakıncalı olabilir gibi bence.. biraz ye de spor yaparken vücut sudan değil de yağdan versin...

handerya
baharnaz
kilo cetvelimi değiştirmem lazım ama üşeniyorum :KK43:( biri değiştirse ne güzel olur aylinnn nerdesinnn
Canım senin o kopyalayıp yapıştıdığın adresde kilolar yazmıyormu,benim çizelgemde kilolarda yazıyordu ben hiç o siteye girmeden o kilo takip çizelgesinden kilomu değiştiriyodum,çok kolay oluyor..bilimiorum anlatabildimmi?

Refiye
hıı bu arada geçmişi de geziniyorum da..
baharnazcım.. cnmm geçmiş olsun kuzum doktora gitmişsiniz.. umarım bir sorun yoktur da en kısa zamanda rabbim gönlünün muradını veriri.. en hayırlı olduğu zamanda,hayırlı,sağlıklı,akllı,fikirli,uzun ömürlü,şirin bi yavrun olsun inşallah... :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

Refiye
handeryacım pek sık karşılaşamıyoruz seninle.. malum geceleri daha rahat girebiliyosun... :)))
nasılsın? daha iyisindir inş..