80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

NALCY
23-02-10, 10:02
BuTTeRfLy86
Tünaydınlar herkese zemuszemuszemuszemus
Bende kaçırmışım bebeğin olduğunu Canım.Allah bağışlasın . opuyorumnanaktan
sağol canımkaydirigubbakcemile5

NALCY
adaer
canım bebeğin ne kadarlık,ayy ben onu yerim ya.Belki de daha önce söyledin ama ben kaçırmış ya da hatırlamıyor olabilirim özürrrr :KK43:
canım 4 buçuk aylık allah sanada nasip etsin çok güzel bir duygu..:KK46:

darkolive
adaer
yemekten geleyim size resmimi ekleyeceğim yine.Ayyy bu kendini gösterme merakı da neyse bende ki,içimde ki starlık hissi herhalde ortaya çıkan şey,başka ne olaki kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bekliyoruzz aklinialirimsmile aklinialirimsmile

NALCY
canım 4 buçuk aylık allah sanada nasip etsin çok güzel bir duygu..:KK46:
allah bağışlasın canım bebeklerimi zemuszemus

kızz tülayy sen kaç gündür ondan mı hüpletiyorsun kivileri sen giidi seniii kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

yagmurgozlu
adaer
yemekten geleyim size resmimi ekleyeceğim yine.Ayyy bu kendini gösterme merakı da neyse bende ki,içimde ki starlık hissi herhalde ortaya çıkan şey,başka ne olaki kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol:

darkolive
semacımm datluu bacum nasılsın kaydirigubbakcemile2

alperenim
23-02-10, 11:02
selam kızlr ooo herkeslerde burada.maaşallh valla 1 saate yakındr geçmş okuyorum ne yazmşsınız öyle.dün kayınvalidemlr geldi memlektten evini temizledk.bugün evdeym.reglimn 3.günü arada tatlı krizlerm tutuyor.dün spor yapamadm ama cam sildim.yediklerime dikkt etmeye çalştım.kayınvalidem çok şaşırdı.çok zayıflamşsın dedi.havamı attım oooohhhhh.

yagmurgozlu
darkolive
semacımm datluu bacum nasılsın kaydirigubbakcemile2
iyiyim canımm hatta süperim regl oldum rahatladımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3benden bitane daha varmıdır bilmem-tatlicadiarzu-

yagmurgozlu
alperenim
selam kızlr ooo herkeslerde burada.maaşallh valla 1 saate yakındr geçmş okuyorum ne yazmşsınız öyle.dün kayınvalidemlr geldi memlektten evini temizledk.bugün evdeym.reglimn 3.günü arada tatlı krizlerm tutuyor.dün spor yapamadm ama cam sildim.yediklerime dikkt etmeye çalştım.kayınvalidem çok şaşırdı.çok zayıflamşsın dedi.havamı attım oooohhhhh.
sefan olsun kısss ohhhh:nazar:olumunekankayizsmile

NALCY
darkolive

allah bağışlasın canım bebeklerimi zemuszemus

sağol izlemcim seninkinide sana bağışlasın bu arada süper gidiyorsun..:lepi:

darkolive
NALCY
sağol izlemcim seninkinide sana bağışlasın bu arada süper gidiyorsun..:lepi:
:kedi: teşekkür ederim canım zemuszemus

BuTTeRfLy86
darkolive

kızz tülayy sen kaç gündür ondan mı hüpletiyorsun kivileri sen giidi seniii kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3
aynen yaa nasılsa meyve yemem gerek kivinin hemkalorisi düşük hem leziz hemde ödem atıyo sempatiksalakcinni zemuszemus

adaer
kızlar şimdi ekleyeceğim resmi sileceğim hemen :)

burada 64 kg.ım sanırım 2007 yaz tatili,Avşa.

adaer
bu da bu yazdan bir foto annemle beraberiz,masadaki sularımıza dikkat kaydirigubbakcemile3

bu da 2006 kasım zamanından bir kare

darkolive
woooowwwww :1shok:

ıslık smiley şeysi delikafadulden süpersin tatlım hemen 64 kiloya iniyorsun tamam mı :mymeka:

darkolive
aydacım ben gördüğüm resimlerle bu resimler çok farklıı kardeşin filan derim yanii acaba benmi yanlış hatırlıyorum fisfisfis

adaer
bu da nişan fotolarımı görmeyen şekerler için 2009 temmuz 11

adaer
ızlem cim bilemiyorum ki canım sanırım kilo insanı çok farklılaştırıyor

elimphia
ben geldim yemekten yine kaynatmışsınız kızlar..adacım fotoyu bana mail atar mıısn malum göremiyorum...yağmurgözlü ne menepozu kız dur daha Allah korusun..Deryacım iki hamile arkadaşla baktık tshirtlere hepsini sen mi tasarladın süperler..
kızlar öğle menüm:
3 kaşık çorba(çok lezzetli ama çok yağlıydı yemedim)
ızgara tavuk
kırmızı lahana salatası 4 kaşık falan
1 dilim ekmek
1 küçük kase yoğurt
bu arada diyetisyenle yine takışıcaz ben ekmek yiyemiyorum ya napayım bir dilimi zorla yedim..
bu arada tülaycım ben de kiviyi çok severim ama ben dokunamadığımdan ne seçebiliyorum alırken ne de soyabiliyorum..Önceden anneme ya da ev arkadaşlarıma soydururdum..Bir kere aldım eşime soydurdum yazık oldu kivilere:)tamam al bıçağıkarpuzdan gül yap demedik de bu kadar da meyve katliamı olur mu yaw...bir çözüm bulmam lazım ne zamandır yiyemiyorum

BuTTeRfLy86
adaer süper görünüyorsun canım .

Nihalcim eldivenle falandamı tutamıyorsun .vitamin acısındanda çok zengin kivi .Ama olmuyor diyorsan nar ye canım oda ödem atıyormuş .
bu ara taktım ben bu ödeme yahuu vucudumda su kalmıcak kaydirigubbakcemile3

ortanca3
23-02-10, 12:02
selam herkese ben geldim göz altı morlukları için krem aldım dedimya artık kendim için güzel şeyler yapacağım bir kahve bir sgr boş ver dünyayı şimdiye kadar eve takıntılı taşadım artık kendimize bakalım hep birlikte inşallah buyrun kahve içelim :içelim: adaer canım sanada mutlu bir yuva diliyorum

adaer
ortanca3
adaer canım sanada mutlu bir yuva diliyorum
canım çok teşekkür ederim,Rabbim nasip ederse 2 ay sonra yuvamda olacağım zemuszemus

NALCY
adaer
İzlem cim bilemiyorum ki canım sanırım kilo insanı çok farklılaştırıyor
canımsın kilo insanı gerçektende farklı yapar ama sen çok tatlısın yüz güzelliğin yeter fazla kafaya takma.elbette verirsin.ama evlendikten sonra çok dikkat et valla ben evlendikten sonra kilo aldım...:roflol:

yagmurgozlu
darkolive
aydacım ben gördüğüm resimlerle bu resimler çok farklıı kardeşin filan derim yanii acaba benmi yanlış hatırlıyorum fisfisfis
sana katılıyorum canım aydacımmmmm 65 kiloya iniyorsun hemenaklinialirimsmile
elimphia
ben geldim yemekten yine kaynatmışsınız kızlar..adacım fotoyu bana mail atar mıısn malum göremiyorum...yağmurgözlü ne menepozu kız dur daha Allah korusun..Deryacım iki hamile arkadaşla baktık tshirtlere hepsini sen mi tasarladın süperler..
kızlar öğle menüm:
3 kaşık çorba(çok lezzetli ama çok yağlıydı yemedim)
ızgara tavuk
kırmızı lahana salatası 4 kaşık falan
1 dilim ekmek
1 küçük kase yoğurt
bu arada diyetisyenle yine takışıcaz ben ekmek yiyemiyorum ya napayım bir dilimi zorla yedim..
bu arada tülaycım ben de kiviyi çok severim ama ben dokunamadığımdan ne seçebiliyorum alırken ne de soyabiliyorum..Önceden anneme ya da ev arkadaşlarıma soydururdum..Bir kere aldım eşime soydurdum yazık oldu kivilere:)tamam al bıçağıkarpuzdan gül yap demedik de bu kadar da meyve katliamı olur mu yaw...bir çözüm bulmam lazım ne zamandır yiyemiyorum
:roflol::roflol::roflol:canım ne biliyim hiç gecikme olmazdı benim hep erken erken alışınca kafam karıştı dr gitmeyi düşünüyordum ki gerek kalmadızemuszemuszemuszemuszemuszemus
BuTTeRfLy86
adaer süper görünüyorsun canım .

Nihalcim eldivenle falandamı tutamıyorsun .vitamin acısındanda çok zengin kivi .Ama olmuyor diyorsan nar ye canım oda ödem atıyormuş .
bu ara taktım ben bu ödeme yahuu vucudumda su kalmıcak kaydirigubbakcemile3

elimphia
ortanca3
selam herkese ben geldim göz altı morlukları için krem aldım dedimya artık kendim için güzel şeyler yapacağım bir kahve bir sgr boş ver dünyayı şimdiye kadar eve takıntılı taşadım artık kendimize bakalım hep birlikte inşallah buyrun kahve içelim :içelim: adaer canım sanada mutlu bir yuva diliyorum
ohh sefan olsun iyi yapmışsın canım..ben de inci tozu kremi aldım yaşlanmayı geciktirici süper bir krem .testırından deneyip beğenmiştim..cşldşmde sorun yok ama yaş oldu 32 önlem almak gereksempatiksalakcinni

adaer
NALCY
canımsın kilo insanı gerçektende farklı yapar ama sen çok tatlısın yüz güzelliğin yeter fazla kafaya takma.elbette verirsin.ama evlendikten sonra çok dikkat et valla ben evlendikten sonra kilo aldım...:roflol:
öyle de canım yine de zayıfken ne güzelmiş değil mi,ya of yaaaa mafoldumben,evlendikten sonra kilo alırsın diyor herkes ama almayacağım ya inadına almayacağım...

yagmurgozlu
sana katılıyorum canım aydacımmmmm 65 kiloya iniyorsun hemenaklinialirimsmile
tamam anladımmmmm da hemen nasıl ineceğim ki mafoldumben mafoldumben mafoldumben

adaer
Nihalllll inci tozu kremi demek hımmmmm sen sessiz sessiz nasıl da ilgileniyormuşsun meğer kendinle vayyyy hemen şu kremi araştırmalı kızlar kaydirigubbakcemile3

darkolive
ben üst komşuma kahve içmeye gidiyorum şekerler malum 2 gün misafirin dışında 10gündür çıkmadım ewen egecikle bi gezelim zemuszemus

görüşürüzzz opuyorumnanaktan

adaer
resimleri siliyorum kızlarrrr bakmayan kalmadı umarımmmmm

NALCY
adacım ömür boyu mutluluklar canım benim gelinlik giymek çok güzel ya...benim düğünüm göz açıp kapanana kadar bitti.zaman hemen geçti....

adaer
23-02-10, 13:02
NALCY
adacım ömür boyu mutluluklar canım benim gelinlik giymek çok güzel ya...benim düğünüm göz açıp kapanana kadar bitti.zaman hemen geçti....
sağol canım,sen ne zaman evlenmiştin?

elimphia
adaer
Nihalllll inci tozu kremi demek hımmmmm sen sessiz sessiz nasıl da ilgileniyormuşsun meğer kendinle vayyyy hemen şu kremi araştırmalı kızlar kaydirigubbakcemile3
kız ne ilgilenmesi geçen sana geldiğim gün vardı ya hani eğitimimiz vardı arkadaş o zaman testırları dağıtmıştı bne de alıp öylesine çantaya atmıştım..sonraki hafta herkes ay ne güzel deyince falan aklım ageldi bne de iki gün denedim hoşuma gitti napsam alsam mı derken arkadaş toplu siparişle biraz indirim yaptırmış üsküdardan alcam dedi hadi bana da al bari dedim dün almış glmiş durum bu yani..ben kendime pek bakmam aslında ama Allah dağına göre kar veriyor valla..cildim hiçbişi istemiyor..saçlarıma çok kolay şekil verilir..kaşlarımı gördün en son 5 ay önce almıştım çıkmıyolar..kiloloyum ama hiç selülitim yoktur falan ...
sadece yıllardır çok sebze meyve yerim..mutlaka hergün süt içerim bir de kendimi bildim bileli yaz kış farketmez banyomu yapıp çıkarken soğuk suyu açıp bacaklarıma göğüslerime falan şok uygularım o kadar..
bu inci tozu kremi de bilidğimiz inci tozundan yapılan denizden gelen sağlık diye lanse edilen bir krem canım...bakalım işe yaracak mı??

elimphia
adaaa ben görmedim çok da merak ettim mail attım sana..görmedin sanırım..maille atsana bana bakim şu fıstık haline:)

yagmurgozlu
elimphia
ohh sefan olsun iyi yapmışsın canım..ben de inci tozu kremi aldım yaşlanmayı geciktirici süper bir krem .testırından deneyip beğenmiştim..cşldşmde sorun yok ama yaş oldu 32 önlem almak gereksempatiksalakcinni
demek inci tozu kremi CADIARZUkaydirigubbakcemile3
darkolive
ben üst komşuma kahve içmeye gidiyorum şekerler malum 2 gün misafirin dışında 10gündür çıkmadım ewen egecikle bi gezelim zemuszemus

görüşürüzzz opuyorumnanaktan
afiyet olsun şekerim bizim üst katta dişçi var bende onamı gitsemki kahveyesempatiksalakcinni

elimphia
yaaa ben pc ye bağımlıyım çıkamam gidemem biryere bana kahve demeyin bakın canım çekti şimdi..

adaer
ay ben de gideyim içeyim 1 tane,sonra da geleyim de Nihal'e resimleri göndereyim yoksa başımın etini yiyecek valla,Nihallll az bekle kız :)

elimphia
adaer
ay ben de gideyim içeyim 1 tane,sonra da geleyim de Nihal'e resimleri göndereyim yoksa başımın etini yiyecek valla,Nihallll az bekle kız :)
yerim valla..tanıdık kişilerin zayıf hallerini görmek beni acayip gaza getiriyor ve senin zayıf halini de merak ediyorum..hadi çabuk iç gel oyalanma bakem..-tatlicadiarzu-

elimphia
Melocum hoşgeldin canım..nasıl keyifler??sana destan yazdım okudun mu??

pembepatron
elimphia
canım benim öncelikle sakin ol..Şu an yaptıkların kesşnlikle boşa gitmiyor bunu bil..Sen 21 kg verdin az bir kg değil bu..Bunu kolay bir şekilde vermiş olabilirsin teklemeden ama vücudun şu anda direnç gösteriyor. Belki de yıllardır kaldığın kg ın altına inme aşamasına gelmişsindir.Örneğin ben de çoook uzun yıllarıdr 70 in ..Üzerindeki baskıyı azalt ve verdiğimi bir dene canım..Bak gör vereceksin..
canım defalarca okudum teşekkür ederim beni çok rahatlattın..iyiki varsın
narin_nazenin
herkese günaydın opuyorumnanaktan hepinizi çok özledim Şeniz yeni gelen tüm arkadaşlarada hoşgeldiniz diyorum olumunekankayizsmile
nerdesin canım ya ne zaman dönüyosun
elimphia
ben de Denize katılıyorum canım..Çok az şey yiyerek de çok fazla kaçamak yaptım deyip mutsuz oluyorsun..Birsüre zihnini serbest bırak bence de canım..
Bir uzmana şu aşamada görünmen en doğrusu..
dikkat edeceğim canım uzman konusunu da bi araştırayım
selma12.
kızlar doktora gıttım ve zona hastalıgı olmuş bende bıraz moralım bozuldu
canım geçmiş olsun
yagmurgozlu
selmacım geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim
melocum pro olmuşun hayırlı olsun
sağol canım
adaer
canım benim arkadaşların da söylediği gibi vücudun şu an kendini bir kontrol altına almış durumda ve seninle inatlaşıyor,ama senin azmin ve direncin onu yenecek.Arada yaptığın kaçamakları unut ve vücudunun kontrolü ele almasına izin verme.Sen gerçekten de çok ama çok güzel bir yol katettin.Bak bizler senin geçtiğin yolun başındayız.Daha sonra senin bulunduğun yere biz gelince sen bu yaşadığın zorluğu nasıl atlattığını bize örnek gösterecek ve bizi hırslandıracaksın ben buna eminim.

İzlemmmm davetiyen çok hoşmuş canım,umarım kendinize ayırmışsınızdır.Çünkü çoğu kişi unutuyor kendisine hiç ayırmıyor
yazın moral oldu adacım teşekkür ederim

NALCY
melocum hangi kilo çizelgesi şu aşağıdakimi,,ya ben bir türlü yapamadım onu....sohbetede katılıyorum canım ya bazen zamanım olmuyor ya bebişim daha küçük hep ağlıyor o yüzden hemen çıkmak zorunda kalıyorum.:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
evet aşağıda yazan
BuTTeRfLy86
Tünaydınlar herkese zemuszemuszemuszemus

Canımkendini daha fazla üzmeden şu aşamada bi diyetisyenden yardım al bence.
belkide vucudunda yağ kalmadı hepsi kas ondan zorlaşıyor kilo vermen .
Pembe kürkünde hayırlı olsun canım :)
adaer
sağol canım bakayım ne yapacağıma kara vereyim de

yagmurgozlu
elimphia
yerim valla..tanıdık kişilerin zayıf hallerini görmek beni acayip gaza getiriyor ve senin zayıf halini de merak ediyorum..hadi çabuk iç gel oyalanma bakem..-tatlicadiarzu-
fıstık valla fıstık ( ıslık çalan smley )kardeşi falan sanırsınakannehir

pembepatron
elimphia
Melocum hoşgeldin canım..nasıl keyifler??sana destan yazdım okudun mu??
nasıl iyi geldi anlatamam am hala kafam karışık sanırım yarın ayran detoksunu deneyip sonra 1 hafta daha diyet yapıp olmazsa diyetisyene gidicem

adaer
23-02-10, 14:02
ayyy kız yagmurgozlum ne öyle fıstık falan şımarıcam vallahi :)

yagmurgozlu
adaer
ayyy kız yagmurgozlum ne öyle fıstık falan şımarıcam vallahi :)
olumunekankayizsmile

adaer
kızlar Nihal'e resimleri mail attım bana cevap bunu yazmış aynen aktarıyorum kaydirigubbakcemile3

kızım süperrr benim hiç bu kadar zayıf fotom yok..:))çok beğendim valla bu fotolara bakıp bakıp zayıflıyorsun gülüm tamam mı:)

tamam canım tamam bakıp bakıp zayıflayacağım inşallah

yagmurgozlu
adaer
kızlar Nihal'e resimleri mail attım bana cevap bunu yazmış aynen aktarıyorum kaydirigubbakcemile3

kızım süperrr benim hiç bu kadar zayıf fotom yok..:))çok beğendim valla bu fotolara bakıp bakıp zayıflıyorsun gülüm tamam mı:)

elimphia
MELOCUM
nasıl iyi geldi anlatamam am hala kafam karışık sanırım yarın ayran detoksunu deneyip sonra 1 hafta daha diyet yapıp olmazsa diyetisyene gidicem
ayrandan önce benim dediğimi de yap istersne o daha kolay canım..rica ederim her zaman birbirimizn yanındayız..
ya benim de asabım bozuldu bizden bir hafta sonra evlenen arkadaşlarımızın evine hırsız irmiş gündüz vakti..hem de güvenlikli bir sitede oturuyorlar evi talan etmişler..koskooca plazmayı sırtlanıp gitmiş adam..daha geçenlerde bize geldiklerinde ev sigortası yaptırmanın öneminden behsetmiştik de erteliyordu..evi mahvetmiş çelik kapıyı kırmış bir de onun masrafı var şimdi..şimdi iş çıkışı eşimle gidicez ..asabım bozuldu..

elimphia
23-02-10, 15:02
adaer

valla kızlar ben bikinili fotoları da gördüm hatun fıstıklı türk lokumu mübarek..bundan iyi gaz mı olur..benim hedef de 65 ya ben de bir gazwoman oldum ki sormayın popomdan dumanlar yükselmeye başladı bile:dance:

adaer
gazwoman kaydirigubbakcemile3 :roflol:

elimphia
adaer
gazwoman kaydirigubbakcemile3 :roflol:
ee gazmanle cüsseler de uyuyor biliyon mubayanssulusmile

adaer
http://www.kadinlarkulubu.com/esi-e...52287252n-tak305lar305-erkek-taraf305-37.html kızlar aman yarabbim ya böyle sorunlar da mı yaşanacak daha of ya offffff,bari bu yönden yüzüm gülse

pembepatron
23-02-10, 16:02
ada ben görmedim fotolarını yaa...:a015: