90-99 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ayse_c52
20-04-11, 07:04
tombulkelebekim
Günaydın Kızzlaaar :KK3:

Geceden beri yağmur yağıyor durmadı bi türlü :97: karanlık isli bir hava var yine :KK25: veeeee ben çok açım :KK60: gidip dadanıyım mutfağa :KK23:
cnm dadanma mutfaga yaaaaa bize dadan unut açlığı
grev varya bende diyetisyene gittim dün bugun başladım adamakıllı
sabah görsen burda mükellef bi kahvaltı hazırladılar çeşit çeşit peynir zeytin salatalık domates salam yumurta simit açma poğacalar ama ben bi tane bile yemedim olleyyyy

Luna23
Sawyer
Zayıflamanın en güzel yolu hareketli bir işte çalışmak,,,üstelik para kazanarak zayıflamaktır bu...
bana hic uymuyo yani
bütün gün pc basindayim ve tikiniyorum zaten öyle yapa yapa bu halde geldim ne güzel zayiftim ben ya :KK59:

bide calismaya ilk basladigim seneler calismak zor geldigi icin is cikisida bise yapmiyodum iyice sistim kaldim
simdi en azindan bos zamanlarim cok hareketli geciyo faydasida oluyo bence

ayse_c52
dalokaysmom
Olur cok guzel olur
tamam cnm havalar ısınsın ayarlayalım bi hafta sonu ok

Luna23
ayse_c52
sabah görsen burda mükellef bi kahvaltı hazırladılar çeşit çeşit peynir zeytin salatalık domates salam yumurta simit açma poğacalar ama ben bi tane bile yemedim olleyyyy
bravooooo :KK19: :KK1:

sen bian önce su 12 kiloyu ver sonra kocandan paralari al git istedigin gibi alisveris yap :KK60:

dermanabla_7
ayse_c52
Kahvaltı 06:00 1 su bardağı süt (şekersiz)
1 kibrit kutusu beyaz peynir (yarım yağlı)
1 kibrit kutusu kaşar peynir
3 adet zeytin
1 adet haşlanmış yumurta (3 günde 1)
4 adet ceviz veya 1 avuç fındık
Yeşillik
2 ince dilim kepekli ekmek

Ara 08:00 1 porsiyon meyve + 1 SB süt / yoğurt

Ara 10:00 1 porsiyon meyve

Öğle 12:00 Yarım kepekli ekmek
3 köfte kadar et veya 3 kibrit kutusu peynir
Salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağ)
Ayran

Ara 15:00 2 porsiyon meyve + 1SB süt / yoğurt

Ara 17:00 5-6 adet kepekli galeta

Akşam 18:30 1 kase çorba
6 YK sebze yemeği (susuz)
2YK pilav veya makarna
1 köfte kadar et (haşlama-ızgara-fırın)
Salata (yağsız)
1 kase yoğurt
1,5 ince dilim kepekli ekmek

Ara 20:30 2 porsiyon meyve

** 2 YK pilav-makarna = 1 dilim ekmek = 1 kase çorba
** 1 köfte kadar et = 1 kibrit kutusu peynir = 1 adet haşlanmış yumurta
** Günde en az 2,5-3 litre su içilecek…
Çok teşekkür ederim uyabilirim bu diyete çok zor görünmüyor sık sık yediğin için açlık da hissetmezsin hadi bakalım inşallah kilo veririm

ayse_c52
nevgul
[ı]bravooooo :KK19: :KK1:

Sen bian önce su 12 kiloyu ver sonra kocandan paralari al git istedigin gibi alisveris yap :KK60:
[/ı]

aynen cnm inş. Başarıcam o da vericek paşa paşa 1000 tl ohhh sefam olsun

dermanabla_7
çok teşekkür ederim uyabilirim bu diyete çok zor görünmüyor sık sık yediğin için açlık da hissetmezsin hadi bakalım inşallah kilo veririm

rica ederim cnm umarım faydası olur fadime de yapabşlir bence bu diyeti
diyetin yanı sıra gün aşırı bi saat yürüyüş ip atlama ve mekik de var ok

dermanabla_7

rica ederim cnm umarım faydası olur fadime de yapabşlir bence bu diyeti
diyetin yanı sıra gün aşırı bi saat yürüyüş ip atlama ve mekik de var ok
[/QUOTE]

tamam teşekkürler tekrar mutlaka uyacağım buna bakalım nasıl bir fark olacak bu arada sen ne kadar zamandır diyetisyene gidiyorsun faydasını gördünmü

ayse_c52
ben 3 ay gittim 92ye düşmüştüm 105,5la başlamıştım en son şubatın 5inde giitm ve bidaha gitmedim o dönemde tekrar aldım ve 97,300 geldim dün
evde tek başıma başaramayacağımı anladım
diyetisyen sayesinde 13,5 kilo vermiştim
bu sefer bırakmak yok 70i görene kadar devam diyetisyene

ayse_c52
tombulkelebekim elinden bi kaza çıkmadan çık mutfaktan çabukkkkkkkkkkkkk

tombulkelebekim
ayse_c52
Tebrik ederim canım ben olsam dayanamazdım sanırsamsa :KK53:

ayse_c52
tombulkelebekim elinden bi kaza çıkmadan çık mutfaktan çabukkkkkkkkkkkkk
Yok tatlım yaa diyet listemdeki kahvaltımı yaptım beyaz peynir siyah zeytin ( beşiktaşklıyız :KK37: ) 3 dilim kepek ekmeği işte o kadan :21:

cherry_pie
Allahım yaaaa işçinin biriyle iddiaya girdim :KK9:

Haziran 15 e kadar 15 kilo veren kazanıyo ya da en çok yaklaşan :KK9: kaybedenin cezası da 1 tepsi fıstıklı baklava diğer işçilerle beraber yemek için. cezaya bak :kk77:

Ali usta yaklaşık 40 yaşında 120 kilo civarı diyo ki benim için çerez bu ben 56 günde 30 kilo verdim bilmem kaç sene önce diyo:KK53:

bi kağıda yazdı iddiayı günü cezayı millete de söyledi güya müdürleriyim iyice madara oldum bee :KK9: nasıl iş yaptırcaksam bu adamlara...:KK9:

dermanabla_7
ayse_c52
ben 3 ay gittim 92ye düşmüştüm 105,5la başlamıştım en son şubatın 5inde giitm ve bidaha gitmedim o dönemde tekrar aldım ve 97,300 geldim dün
evde tek başıma başaramayacağımı anladım
diyetisyen sayesinde 13,5 kilo vermiştim
bu sefer bırakmak yok 70i görene kadar devam diyetisyene
İnşallah istediğin kiloya kısa zamanda sağlıklı olarak ulaşırsın benimde hedefim 70 ama diyetisyene gidecek durumum yok pahallıdır benimle paylaşırmısın diyetisyenin yönlendirmelerini

ayse_c52
20-04-11, 08:04
dermanabla_7
inşallah istediğin kiloya kısa zamanda sağlıklı olarak ulaşırsın benimde hedefim 70 ama diyetisyene gidecek durumum yok pahallıdır benimle paylaşırmısın diyetisyenin yönlendirmelerini
tabiki cnm paylaşırım
sen bugün tartıl not al bi yere ok
çar. Günü gidicem ben kontrole tekrardan o zmn yine bildiririm sana ok

ayse_c52
iyi yapmışsın tombul kelebekim yedik yedik de ne oldu sanki
gözümüz aç anacım bizim karnımız değil

dermanabla_7
ayse_c52
tabiki cnm paylaşırım
sen bugün tartıl not al bi yere ok
çar. Günü gidicem ben kontrole tekrardan o zmn yine bildiririm sana ok
ben bu gün 97.5 kg geldim sana çok teşekkür ederim sanki daha bir motive oldum

ayse_c52
dermanabla_7
ben bu gün 97.5 kg geldim sana çok teşekkür ederim sanki daha bir motive oldum
rica ederim cnm o zmn uyuyoruz listemize birlikte ok

dermanabla_7
ayse_c52 seni çokmu sıktım bilmiyorum ama son bir şey sorucam bugün ben nohut pişirdim sebze yok yani bu durumda ne yiyiceğim pilav da var yanında birde salata

Ayse_URL
Arkadaşlar hepinize merhaba,
Ben de sizler gibi tombiş güzellerdenim :)) Başımdan geçenleri kısaca özetleyeyim, tamamen düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu 135 kiloya kadar çıktım. Bir sürü sağlık sorunu yaşadım, yüksek tansiyon nedeniyle iki kez bebek aldırmak zorunda kaldım.. Sonra canıma tak etti 2007 yılında mide kelepçesi ameliyatı oldum, 2 yılı kelepçeli olarak geçirdim ve 75 kiloya indim. Kelepçe 2 yıl canıma yetti çoook sıkıntı çektim 2 yılın sonunda çıkarttırdım. 2009 Ağustosundan beri gebe kalmaya çalışıyorum, tüp bebek tedavisi gördüm vs. vs. çok sıkıntılar çektim ve maalesef yine 105 kilo oldum :KK43:(( Doktorum yeniden kelepçe ameliyatı öneriyor ama ben göze alamıyorum. Bugün bir diyetisyenle randevum var.. Yeni bir başlangıç yapmak istiyorum.. Beni de aranıza alır mısınız??

dermanabla_7
Ayse_URL
Ben de sizler gibi tombiş güzellerdenim :)) Başımdan geçenleri kısaca özetleyeyim, tamamen düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu 135 kiloya kadar çıktım. Bir sürü sağlık sorunu yaşadım, yüksek tansiyon nedeniyle iki kez bebek aldırmak zorunda kaldım.. Sonra canıma tak etti 2007 yılında mide kelepçesi ameliyatı oldum, 2 yılı kelepçeli olarak geçirdim ve 75 kiloya indim. Kelepçe 2 yıl canıma yetti çoook sıkıntı çektim 2 yılın sonunda çıkarttırdım. 2009 Ağustosundan beri gebe kalmaya çalışıyorum, tüp bebek tedavisi gördüm vs. vs. çok sıkıntılar çektim ve maalesef yine 105 kilo oldum :KK43:(( Doktorum yeniden kelepçe ameliyatı öneriyor ama ben göze alamıyorum. Bugün bir diyetisyenle randevum var.. Yeni bir başlangıç yapmak istiyorum.. Beni de aranıza alır mısınız??
Hoş geldin aramıza bende burda yeni sayılırım ama sağolsun arkadaşlar çok güzel motive ediyorlar. Yeni başlangıcın hayırlı olsun elveda kilolar

ayse_c52
dermanabla_7
ayse_c52 seni çokmu sıktım bilmiyorum ama son bir şey sorucam bugün ben nohut pişirdim sebze yok yani bu durumda ne yiyiceğim pilav da var yanında birde salata
cnm sebze yapsan daha iyi olur tabi ama 6 kaşık yerine 4 kaşık baklagil yesen bişey olmaz sanırım onu sormayı unuttum dr.a
bende
dün akşam kuru fasülye yedim ama suyundan yeme sakın ok
dr.a sorunca sana hatırlatırım onu ben

dermanabla_7
ayse_c52
cnm sebze yapsan daha iyi olur tabi ama 6 kaşık yerine 4 kaşık baklagil yesen bişey olmaz sanırım onu sormayı unuttum dr.a
bende
dün akşam kuru fasülye yedim ama suyundan yeme sakın ok
dr.a sorunca sana hatırlatırım onu ben
İlgine teşekkür ederim tamam dediğin gibi yaparım 4 kaşık sonra görüşürüz ben şimdi çıkmak durumundayım küçük kızımın yemek saati yaklaşıyor ona bir şeyler hazırlayayım Birlikte zayıflayalım listemize uyalım ok.

ayse_c52
ayse_url
arkadaşlar hepinize merhaba,
ben de sizler gibi tombiş güzellerdenim :)) başımdan geçenleri kısaca özetleyeyim, tamamen düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu 135 kiloya kadar çıktım. Bir sürü sağlık sorunu yaşadım, yüksek tansiyon nedeniyle iki kez bebek aldırmak zorunda kaldım.. Sonra canıma tak etti 2007 yılında mide kelepçesi ameliyatı oldum, 2 yılı kelepçeli olarak geçirdim ve 75 kiloya indim. Kelepçe 2 yıl canıma yetti çoook sıkıntı çektim 2 yılın sonunda çıkarttırdım. 2009 ağustosundan beri gebe kalmaya çalışıyorum, tüp bebek tedavisi gördüm vs. Vs. çok sıkıntılar çektim ve maalesef yine 105 kilo oldum :KK43:(( doktorum yeniden kelepçe ameliyatı öneriyor ama ben göze alamıyorum. Bugün bir diyetisyenle randevum var.. Yeni bir başlangıç yapmak istiyorum.. Beni de aranıza alır mısınız??
hoşgeldin cnm aramıza geçmişi bırak artık düşünme
ben şahsen önermiyorum kelepçe falan
geleceğe umutla bakmalısın ki güzel şeyler olsun
tekrar hoşgeldin herşey dilediğin gibi olur umarım :KK3:

Ayse_URL
dermanabla_7
Hoş geldin aramıza bende burda yeni sayılırım ama sağolsun arkadaşlar çok güzel motive ediyorlar. Yeni başlangıcın hayırlı olsun elveda kilolar
teşekkür ederim inşallah bu sefer becerebilirim..

ayse_c52
ayşe_url birazcık tanıtırmısın kendini kaç yaşındasın ne iş yaprsın nerelisin vs

semiran
ayse_c52
geçmiş olsun cnm benimde günüm geçti bi olsam keşke
bu arada annemin ztn agrısı sancısı yok çok şükür
biyopsi için yer bakıyoruz işte bakalım
bu arada kıskandım seni ve diyetisyene gittim sonunda fırçamıda yedim oturdum k....n üstüne
cnm benim diyetisyenle kilo vermek daha mantıklı kaçış yok kızsada bağırsada yola devam
dermanabla_7
baklagil benim diyetimde var aynı sebze yemeği gibi 7 kaşık veya 8 kaşık yiyorum suyunu yeme salata yiyebilirsin 1 kase benim diyetim de var cnm
Ayse_URL
hg niz aramıza bence kelepçe yerine diyetisyen seçiminiz çok iyi olmuş burda da motivasyon alırsınız topiğimiz ve arkadaş ortamımız mükemmel cnm gel aramıza kurtul kilolardan Allahımda sana en kısa zamanda bir bebek versin inş bir arkadaşımız hamile aramızada yeni belli oldu inş senden de güzel haberler alırız....

ben geldimm bu arada yineeeee napıyorsunuzzz ben 23 nisan çalışması yaptırıyorum arada tek gözle de pc ye bakıyorum neler yazmışsınızzz zor oluyor ama bir bakıyorum sayfalar olmuş geçmişşşş:KK66::KK66:

Ayse_URL
ayse_c52
hoşgeldin cnm aramıza geçmişi bırak artık düşünme
ben şahsen önermiyorum kelepçe falan
geleceğe umutla bakmalısın ki güzel şeyler olsun
tekrar hoşgeldin herşey dilediğin gibi olur umarım :KK3:
ya ben de denemiş biri olarak hiiiç önermiyorum çok sıkıntılı bir süreç..
bakalım akşam diyetisyen neler diyecek, hemen paylaşırım sizlerle..

ayse_c52
ben çıkıyorum kızlar malum grev var iş yok eve gidimde oğluşumla oynayayım bari yrn grş
kendinize iyi bakın

Ayse_URL
ayse_c52
ayşe_url birazcık tanıtırmısın kendini kaç yaşındasın ne iş yaprsın nerelisin vs
ben aslen eskişehirliyim ama bursa da yaşıyorum, bankacıyım, 31 yaşındayım, 6 yıllık evli ve 2 yıllık bebek hasreti çeken bir kadıncağızım :))
semiran
hg niz aramıza bence kelepçe yerine diyetisyen seçiminiz çok iyi olmuş burda da motivasyon alırsınız topiğimiz ve arkadaş ortamımız mükemmel cnm gel aramıza kurtul kilolardan Allahımda sana en kısa zamanda bir bebek versin inş bir arkadaşımız hamile aramızada yeni belli oldu inş senden de güzel haberler alırız....
QUOTE]

evet tüp bebek forumundaki arkadaşlar tedavimde çok destek oldular aylardır, bu da bir hastalık burda da aynı derdi çekenlerle paylaşmak faydalı olur diye düşündüm.. insanın bir derdi oldu mu kendini yalnız sanıyor başta, bazen öyle geliyor ki bu dünyanın en şişman insanı benim :))

YENA
Ayse_URL

Hoşgeldin ayşe,
kelepçe riskli ve geri dönüşümü olan bir uygulama diye duyuyoruz hep...

105 kilo çokda abartılıcak bir rakam değil...Dikkatli beslenerek,düzenli egsersizle üstesinden kolayca gelinir..

ekincik
ayşe_url hoşgeldin canım, aynı şehirdeyiz bu arada

YENA
semiran,
23 nisan çalışmanız nasıl.? gösteriniz ne olucak.?
Çocuklardan çok veliler heyecanlıdır..Ben öyleydim çünkü..Kızımın her etkinliğinde zırladım,zırlıyorum..:)))

anneler gününde öğretmene hediye almıştık bir kaç arkadaş,çıkışta sınıfa girdik,öğretmen de sürpriz hazırlamış çocuklar bizi görünce benim annem güzel annem şarkısını söylediler...Bütün anneler ağlamaya başladık, bazı çocuklar anneleri ağlar görünce onlarda ağlamaya başlamazmı..tam bir komediydi ondan sonrada gülme krizine girdik..:))))

Bakalım oğlumda nasıl olucak..

koltuktakimi
slm ayşe url hoş geldin aramıza kendini tanıtırmısın kısaca:KK71:

YENA
fadime02

kız fadimeee,yukarıda tanıttı ya kendini okumadınmı..:))

Ayse_URL
20-04-11, 09:04
YENA
Hoşgeldin ayşe,
kelepçe riskli ve geri dönüşümü olan bir uygulama diye duyuyoruz hep...

105 kilo çokda abartılıcak bir rakam değil...Dikkatli beslenerek,düzenli egsersizle üstesinden kolayca gelinir..
Ben de öyle avutuyorum kendimi :)) Sonuçta 50 kilo olmaya çalışmıyorum ki 75-80 olsam yeter bana..
ekincik
ayşe_url hoşgeldin canım, aynı şehirdeyiz bu arada
yaa ben de bu şehrin tek tombişi benim sanıyordum :))) hoşbulduk..

Ayse_URL
fadime02
tanıtıcam söz ama öğle arasından sonra:79:

koltuktakimi
YENA

kız fadimeee,yukarıda tanıttı ya kendini okumadınmı..:))
yok kız okumadım aceleciyim biraz yeni arkadaşlar gelince daha şenleniyor burası:KK1:

Luna23
Ayse_URL
hosgeldin :KK70:

kelepce migdeyi kücültüp daha az yemeyi sagliyo dimi öyle biseydi?
tam olarak naptigini bilmiyorum ama dogal yoldan zayiflamak her zaman daha iyidir

insallah en kisa zamanda hamilede kalirsin canim hayirlisi

yagmurgozlu
merhabaaaa:KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16:

bugünki menüm

sabah
1 elma,1 şişe su
KAHVALTI
tam buğday ekmek,peynir,domates,salatalık,çay

ARA
türkkahvesi

ÖĞLE
bezelye yemeği,salata

AKŞAM
tavuk,salata,yoğurt

sınırsız...:))) su,çay,yeşilçay

YENA
fadime02
yok kız okumadım aceleciyim biraz yeni arkadaşlar gelince daha şenleniyor burası:KK1:

Fadimecim,
kızkardeşinin durumu nasıl.?Eşiyle düzeldimi arası..

semiran
YENA
semiran,
23 nisan çalışmanız nasıl.? gösteriniz ne olucak.?
Çocuklardan çok veliler heyecanlıdır..Ben öyleydim çünkü..Kızımın her etkinliğinde zırladım,zırlıyorum..:)))

anneler gününde öğretmene hediye almıştık bir kaç arkadaş,çıkışta sınıfa girdik,öğretmen de sürpriz hazırlamış çocuklar bizi görünce benim annem güzel annem şarkısını söylediler...Bütün anneler ağlamaya başladık, bazı çocuklar anneleri ağlar görünce onlarda ağlamaya başlamazmı..tam bir komediydi ondan sonrada gülme krizine girdik..:))))

Bakalım oğlumda nasıl olucak..
canım 3 tane oyun var bizim pek velilerimiz heyecanlı değil masraf oldu diye derttelerr :))) ama ne yapalım herşey çocuklar için bizde biz heyecanlıyıs çocuklar çok eğleniyolar ben biraz stres oldum ama geçecek bakalım çalışıoyoruz ancak bakabildim özür dilerim burdayım ama ancak okuyorum:))

saferan
20-04-11, 10:04
tombulkelebekim
Düğünden geldim canım çok sıkkın anlatayım sizlere belki açılırım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi :KK43: düğünde hiç eğlenemedim zaten sadece bayanlar vardı çok kalmadım çıkayım dedim yaklaşık 6-7 yıllık bir arkadaşım var erzurumda geçen gün msj atmıştı en kısa zamanda görüşelim diye bende onunla görüşeyim dedim 9da çıktım düğünden geldi beni aldı ( arkadaş erkek ) uzun zamandır görüşemiyorduk beraber bir cafeye gittik oturduk muhabbet ettik falan sonra bir tartışma çıktı konuşurken yüzüne bakmıyormuymuşum neymiş delimidir nedir ayyy sanki kıyameti kopardı ya bende hava daha fazla gerilmesin diye beni eve bırak dedim kalktım montumu giydim falan bana ne derse beğenirsiniz :KK53: bahar otobüsle gidermisin :KK53: resmen dondum kaldım gittiğimiz cafe öyle çok fazla işlek biyerde değil saat 10u geçmişti burda 10 dan sonra otobüsler çalışmıyor onu bırak üstümde elbise var altımdan topuklu ayakkabı düğünden çıkmışım biri yol kenarında görse bu kadın yollu diye götürür beni yani :KK14: ayyy nasıl bozuldum nasıl çaresiz hisseettim kendimi oturdum sandalyeye o sustu ben sustum sonra düşündüm ben bu adama muhtaçmıyım be diye nolacaksa olsun dedim çıktım cafeden ayyyy inanmazsınız Allahın sevgili kuluymuşum Allahıma inancım bir kez daha tazelendi tam kapının önünde bir taksi iki kadın valizlerini indiriyor hemen durdurdum taksiciyi abi 10 TL var beni şuraya götürürmüsün dedim Allah razı olsun adamdan tabiki ablacım buyur dedi ağlamamak için zor tuttum kendimi gece tarifesiyle bizim ev kaç tutardı Allah bilir Allah işini rastgetirsin çok dua ettim yol boyunca taksiciye ve Allahıma çok şükrettim darda kalınca hemen yetişiyor çok şükür Allah bizleri kimseye muhtaç etmesin :KK59: beni öyle ortalıkta bırakan salak herifede vicdan azabı çektirsin :KK47:
allah korumuş seni kelebeğim su gibi kızsın o saatte seni nasıl bırakmış erkeklik şerefide yokmuş malda....
tombulkelebekim
Valla bilmiyorum canım kıskanıyordu zaten beni erkek arkadaşlarımdan hissediyordum benden hoşlandığını ama o birşey demeden ben birşey demedim hiç 7 yıl böyle sürdü arkadaşlığımız ben yüzüne bakmadım birde ona platonikimden bahsedince kızdı demekki ama nolursa olsun beni yarıyolda bırakmaması lazımdı çok kırıldım çoook :KK59:
derdi anlaşıldı arkadaşın...seni cezalandırmış aklınca yuhhh...

ekincik
Ayse_URL
yaa ben de bu şehrin tek tombişi benim sanıyordum :))) hoşbulduk..
yalnız değilsin tatlım :KK53: :KK53: :KK53:

saferan
selam kızlaaar....

Ayse_URL
NevGuL
hosgeldin :KK70:

kelepce migdeyi kücültüp daha az yemeyi sagliyo dimi öyle biseydi?
tam olarak naptigini bilmiyorum ama dogal yoldan zayiflamak her zaman daha iyidir

insallah en kisa zamanda hamilede kalirsin canim hayirlisi
hoşbulduk canım.. evet kelpçeyle mideyi iki parçaya bölüyorlar kum saati gibi üst taraftaki kısım dolunca daha fazla yiyemiyor insan ama hiç de anlatıldıpı kadar basit birşey değil.. ben neredeyse 60 kg verdim ama sağlığımdan çok şey kaybettim..

tombulkelebekim
Kızlaaaar bugün ne kandili bilen varmı :26::26:

dermanabla_7
semiran
baklagil benim diyetimde var aynı sebze yemeği gibi 7 kaşık veya 8 kaşık yiyorum suyunu yeme salata yiyebilirsin 1 kase benim diyetim de var cnm
:KK66::KK66:
Teşekkür ederim bilgi için dikkate alıcam
yagmurgozlu
merhabaaaa:KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16:

bugünki menüm

sabah
1 elma,1 şişe su
KAHVALTI
tam buğday ekmek,peynir,domates,salatalık,çay

ARA
türkkahvesi

ÖĞLE
bezelye yemeği,salata

AKŞAM
tavuk,salata,yoğurt

sınırsız...:))) su,çay,yeşilçay
Menün güzelmiş afiyet olsun canım
saferan
selam kızlaaar....
Sanada selam nasılsın

Luna23
Ayse_URL
hoşbulduk canım.. evet kelpçeyle mideyi iki parçaya bölüyorlar kum saati gibi üst taraftaki kısım dolunca daha fazla yiyemiyor insan ama hiç de anlatıldıpı kadar basit birşey değil.. ben neredeyse 60 kg verdim ama sağlığımdan çok şey kaybettim..
basit olur mu bi organa müdahale ediliyo sonucta
böyle seyler tehlikeli ya en iyi yolu bogazini tutmak ve biraz spor :KK60:

gercekten zayiflamak istiyosan zamanla verirsin canim 105 kilo o kadar aman aman bi kilo diil verirsin insallah yakinda

Ayse_URL
NevGuL
basit olur mu bi organa müdahale ediliyo sonucta
böyle seyler tehlikeli ya en iyi yolu bogazini tutmak ve biraz spor :KK60:

gercekten zayiflamak istiyosan zamanla verirsin canim 105 kilo o kadar aman aman bi kilo diil verirsin insallah yakinda
yanii sonuçta manken olacak değilim bu yaştan sonra tekrar 44 beden olsam yeter bana :))

Luna23
tombulkelebekim
Kızlaaaar bugün ne kandili bilen varmı :26::26:
20 Nisan kutlu dogum haftasi canim :)

YENA
dermanabla,
diyetisyene gidemem demişsin canım..Devlet hastanesine veya üniversite hastanesine gidebilirsin dahiliyeden tahlillerin yapıldıktan sonra seni diyetisyene yönlendirirler...HEM tahlillerinde olmuş olur bu arada..

Bende geçen yıllarda endokrine gitmiştim verilen listede bakliayt var ve çok da faydalı genelde önerir beslenme uzmanları..