Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

nursena
24-11-10, 12:11
hade yazın bakalım zayıflayınca ne giymek istiyonuz kızlar

ben penye elbise gri renkte belde kemer dizlerde olcek elbise altınada çivi topuk çizmee

s.d.34
ben şöyle kırmızı diz üstü v yaka bir elbise tabi modelle gelişi güzel dedim ben azcık dekolteli :KK1: yada hayatımda hiç etek gymedim şık bir etek ve dar bir badi :KK1: ayakkabı olarak sivri topuklu açık bir ayakkabı ay bir an kendimi hayal ettimde :KK52: ancak hayal olur zatii :KK19:

nursena
s.d.34
ben şöyle kırmızı diz üstü v yaka bir elbise tabi modelle gelişi güzel dedim ben azcık dekolteli :KK1: yada hayatımda hiç etek gymedim şık bir etek ve dar bir badi :KK1: ayakkabı olarak sivri topuklu açık bir ayakkabı ay bir an kendimi hayal ettimde :KK52: ancak hayal olur zatii :KK19:
evlendiğinde kaç mkiloydun

saferan
nursena
bu arada benim adam şehir dışındalcw ya gitmiş adam ikide bi arıyo kaç karış buliz giyon kaç karış pantolon bedeni falan aştık artık biz adam orda karışlıyo badileri ben burda 1,2,3...:))) ayyy küçük yerde yaşamak kötü hep anne bulizleri var spor bulamıyoruz işte:123::123::123::123::123:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çatlicam gülmekten iyiki evde kimse yok deli derlerdi yoksa...
s.d.34
hiç bir zaman istediğimi giyemedim :KK59:
ben deee ben de.....

saferan
efenim ben de şu uzuuun çizmelerden tayt ilen giymek istiyom ...:KK66::KK66::KK66:...bacaklara çizme olmuyoki.. üst 48 alt 60 beden........:KK53::KK53::KK53:

s.d.34
evlendiğimde 85 tim zaten 4 ay sonra hamile kaldım o arada yiye yiye eşim beni 5kilo aldırdı sinema keyifleri faln nışanlanırken 80 tim o ara 10 kilo vermiştm herkes süperolmuş diyodu :KK5:

s.d.34
valla ayakbı bile olmuyo kızar boy kaç benm 1.65 bedenler kaç lcw den 46 c& a da 48 beden giyiym doğumdan sonra başka yere bakmadım hiç :KK1:üst xl dar xxl ii geliyor üst bedende diğer tabirse 46 :KK53:

saferan
hadi kızlar rekor kırcaz 8 kişi topikte........:KK9::KK9::KK9:

himeros
skiny jeans giymek istiyorum.46 bedenim şuan :KK43:
minik ceketler giymek istiyorum :kk77:

nursena
bu ay avonda katalogda panço var yılbaşı kataloğunda kiloluyum hoşuma gidiyo panço üstüm kalın omuzlar geniş benim yakışırmıki sizce

himeros
bayramdan önce alışveriş yaparken eşim bi bluz getirdi dene dedi. bi baktım L beden.olmaz dedim. yarasa kolluydu. bi giydim süper noldu :) bu keyfi S, M bedenlerde de görmek ne güzel olurdu.benimde hep xl yada xxl oluyo maalesef.
konu iyi olmuş ayrıca...

meyra__
herkese hayırlı günler...

nasılsınız kızlar görüşmeyeli? napıyosunuz??
ben 2-3gündür neti açamadım, çünkü hastalandım, bugün biraz halim olduda sizleri halimden haber ediyim dedim.
çok kötü üşüttüm yine:KK43:(( vede grip var birazda:KK43:((( acayip halsizim...
mecbur doktora gittim 2gün önce, yine antibiyotik ve artı 2ilaç daha verdi:KK43: şuan 2gün önceye göre daha iyiyim. halsizlik zor bir durum yaa:KK43:((
ben böyle iyi hasta olunca diyet yapamıyorum, o yüzden 3gündür diyet yapmıyorum. inşaallah iyi olur olmaz diyetime tekrar başlicam. yinede iyi olana kadar diyet yapmasamda kilo bildiriminde bulunucam cumaları.

ben çok terlediğim için hasta oluyorum büyük ihtimal, o yüzden bronşit atleti diye bir iç giyim varmış, onu almayı düşünüyorum belki bana faydası olur diye ama bakalım ne zaman alıcam.
neyse...

hepinizi öpüyorum :KK54:
görüşmek üzere...

saferan
şöyle yapalım herkes bi takım hayalindeki
kıyafetten alsın belki yola gelirizzzzzzzzzzz............:84::84::84:

saferan
geçmiş olsun meyra.....:KK71::KK71::KK71:......çabuk iyileş tatlım bekliyoruz......:KK70::KK70:

nursena
meyra__

ben 2-3gündür neti açamadım, çünkü hastalandım, bugün biraz halim olduda sizleri halimden haber ediyim dedim.
mecbur doktora gittim 2gün önce, yine antibiyotik ve artı 2ilaç daha verdi:KK43: şuan 2gün önceye göre daha iyiyim. halsizlik zor bir durum yaa:KK43:((
ben böyle iyi hasta olunca diyet yapamıyorum, o yüzden 3gündür diyet yapmıyorum. inşaallah iyi olur olmaz diyetime tekrar başlicam. yinede iyi olana kadar diyet yapmasamda kilo bildiriminde bulunucam cumaları.

ben çok terlediğim için hasta oluyorum büyük ihtimal, o yüzden bronşit atleti diye bir iç giyim varmış, onu almayı düşünüyorum belki bana faydası olur diye ama bakalım ne zaman alıcam.
neyse...

görüşmek üzere...

geçmiş olsun bende kaçıyorum kzım okuldan yeldi yemek zamanı oleyyyyyyy:84::86::86:

toksin
slm kizlar ben gecen sene 18kilo vermisdim sonra :KK46: isdedim dedimki hamile kalinca midem bulanir cikarirrim felan derken 5kilo daha veririm :KK53: diye düsündüm hamile kalasiyada 5ay gecer o aradada 5kilo daha veririm diye düsündüm derken ilk aydan hamile kaldim derken midem bulandi cok ama cikarmiyordum allahdan sekerim cikdida fazla kilo almadim yoksa 100kilo olurdum 93 kiloyla dogum yaptim . ARKADAs YAZMISKI BILINCLI olmanin faydasi var bilincliydim ama faydasi olmadi cünkü beyin bahane ariyor yemek icin hamileyim daha bahanesimi varrrrrrr :KK53:

s.d.34
meyra__

neyse...

görüşmek üzere...

geçmiş olsun canım dikkat et

s.d.34
saferan
şöyle yapalım herkes bi takım hayalindeki
kıyafetten alsın belki yola gelirizzzzzzzzzzz............:84::84::84:
bize bu gırtlak varke n canım :KK37: biraz< zor yola geliriz :KK50:

s.d.34
kızlar eşleriniz zayıfmı benmki çok zayıf ya :18:

himeros
65 kilo bizimki.ona kilo aldırcam derken kendim alıyom :)

toksin
nursena
:84::84::84:
benim kızımda 6 ayına girdi artık yavaş yavaş hızlanmam lazım vermek için ek gıdaya başladık nası olsa

sevmediğim bişey yokki deliriyorum hamileliğimde bile miğdem bi kokudan bulanmadı istifra etmed,im aş ermedim zayıflamadım doğdum doğllı kilo alıyorum ben yaa
cnm ben ek gidayi tattiriyom doyurasiya vermiyom vermemeye calisiyom ben beni emmesini isdiyom günde 500kalori emiyormus herseyden tadiyor ama yanlismi yapiyom bilmem ama zayiflamam icin emzirmek mantikli geliyor sükret miden bulanmadigina cnm ben marketlere giremedim kokusundan 9ay alis veris yapmadim tvde yemek programlarina bakamadim reklamlarada gecti gitti o zamanlar oh beee :KK55:

yagmurgozlu
bu günki menüm
SABAH
1 bardak iksir,tiroid ilacım
YOLDA
yarım elma
KAHVALTI
tb ekmek,peynir,zeytin,domates,salatalık,biber,çay
ÖĞLE
yumurtalı ıspanak,yoğurt,salata
ARA
armut
AKŞAM
tonlu salata,yoğurt

bol su,iksir,bitki çayları

spor
35 dk yürüyüş...

yagmurgozlu
meyra__

neyse...

görüşmek üzere...

canım çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim...:KK54:

yagmurgozlu
24-11-10, 13:11
kızlar konu harika olmuş benimde hayalim topuklu uzun çizme giymek bu kütük bacaklar erirse inş seneye kışa :97::78:üst bedenim iyice gitti badi giymeye başladım pazarda satılan düz renk badilerin büyük bedenleri olmaya başladı sevinçten her rengini aldım gri,yeşil,siyah,kahve:KK52::KK52::KK52: basenler ve bacaklar gitmiyor yaaa:84::84::84:

toksin
yagmurgozlu
kızlar konu harika olmuş benimde hayalim topuklu uzun çizme giymek bu kütük bacaklar erirse inş seneye kışa :97::78:üst bedenim iyice gitti badi giymeye başladım pazarda satılan düz renk badilerin büyük bedenleri olmaya başladı sevinçten her rengini aldım gri,yeşil,siyah,kahve:KK52::KK52::KK52: basenler ve bacaklar gitmiyor yaaa:84::84::84:
cnm bende basenliyim üstüm fazla deil ondan ben yürürken sauna esofmani sade altini giyiyorum cok etkisi var 1ay giy nerdeyse 4santim belkide daha fazla gidiyor tabi saglikli beslenmeyle birde sicakda yapilirsa spor yaglar ufaliyorlar ben sauna esofmaniyla 2004de 90dan 63kiloya kadar zayiflamisdim 40beden giyordum

ekincik
ben kot pantolon üzerine beyaz dar bir tişört ya da ispanyol paça bir kot pantolon üstünde dar kesim mavi bir gömlek ve üstünde minicik dar kesim bir ceket hayal e diyorum. yine beyaz bir pantolon üstünde fuşya şık bir bluz istiyorum. efil efil elbiseler hayal ediyorum. :KK12: neyse zaten hayaller için lotodan ikramiye çıkması lazım... :26:

banu145145
zeynep957
beni özlemedinmi?
Özlememmi zeynep abla sen gelmişşin ben yoktum Seninde bayramın kutlu olsun oğlun askere gidiyomuş Allah kavuştursun

banu145145
BEYZUS
Banucuğum seninde nice güzel bayramların olsun canım.....
Kırklareli'ndeyim hayatım...Nete girebilmem için yeğenime gelmem gerekiyor ;bu nedenle görüşmemiz azaldı...Pazar günü evime dönüyorum.Daha sık görüşürüz ve gerçek diyet yaparım diye düşünüyorum.....
İnşallah ablacım hava oralarda soğuktur.Boşver tatilin keyfibi çıkar gelince yine başlarsın

banu145145
Kızlar benim hayalimde yaprak dökümündeki ferhundenin giydiği elbişelerden giymek ama nerdeeeeee

arifeebe
canım ben ebeyim biz ailelere çocuklara ek gıdalara yavaş başlamasını öneriyoruz 6 aydan sonra ek gıdalara başlamayan bebeklerde daha sonra ek gıdaları istemiyorlar en güzeli 6 ayda başlaması birde alışmaları için acıkınca önce ek gıdayı sonra anne sütünü tavsiye ediyoruz bir de domates portakal mandalin gibi gıdaları önermiyoruz çünkü bunlar asitli olduğu için pişik yapıyor bebeğe muzada dikkat etmek gerekiyor çünkü kabızlık yapıyor

yagmurgozlu
toksin
cnm bende basenliyim üstüm fazla deil ondan ben yürürken sauna esofmani sade altini giyiyorum cok etkisi var 1ay giy nerdeyse 4santim belkide daha fazla gidiyor tabi saglikli beslenmeyle birde sicakda yapilirsa spor yaglar ufaliyorlar ben sauna esofmaniyla 2004de 90dan 63kiloya kadar zayiflamisdim 40beden giyordum
canım sauna eşofmanı geçen yaz bayağı araştırdım...hatta buraya topiğe bile yazdım...ama kafam karıştı...sağlıklı değil diyenler oldu onunla verilen kg yağ değil giden su diyenler oldu...bende almaktan vazgeçtim...demek işe yarıyor...çok teşekkür ederim...ilk fırsatta alıyım...kışın dışarda yürümüyorum evde bantta yürürken giysem olurmu ki??:26:

toksin
yagmurgozlu
canım sauna eşofmanı geçen yaz bayağı araştırdım...hatta buraya topiğe bile yazdım...ama kafam karıştı...sağlıklı değil diyenler oldu onunla verilen kg yağ değil giden su diyenler oldu...bende almaktan vazgeçtim...demek işe yarıyor...çok teşekkür ederim...ilk fırsatta alıyım...kışın dışarda yürümüyorum evde bantta yürürken giysem olurmu ki??:26:
cnm giyerken sauna esofmanin altina legings giy terleri cekmesi icin ben öle yapiyordum yoksa hasta oluyor insan tabi cok su icceksin terliyon ama yagda yakiyon sade sauna gibi oturmuyon cünkü harekette yapiyon bir dene 1hafta giy sporunu yap ama önce santimini ölc basenin 1hafta sonra birdaha ölc farkini görcen alt üst tavsiye etmem insan bunaliyor cok disari cikarken hele hic alt üst giyme ben giydimde azdaha bayilcakdim :KK1: evde deneyebilirsin :13:

toksin
arifeebe
canım ben ebeyim biz ailelere çocuklara ek gıdalara yavaş başlamasını öneriyoruz 6 aydan sonra ek gıdalara başlamayan bebeklerde daha sonra ek gıdaları istemiyorlar en güzeli 6 ayda başlaması birde alışmaları için acıkınca önce ek gıdayı sonra anne sütünü tavsiye ediyoruz bir de domates portakal mandalin gibi gıdaları önermiyoruz çünkü bunlar asitli olduğu için pişik yapıyor bebeğe muzada dikkat etmek gerekiyor çünkü kabızlık yapıyor
cnm ben herseyden tattiriyom istahi acik masallah zaten vermesem agliyor yemek yerken yanimiza emekliyerek geliyor ben sade doyasiya vermiyom benim kizda cok seviyor mandalinayi bana yedirmiyor bile

saferan
24-11-10, 17:11
bugün ne yedim...........
İsim Miktar Kalori

Elma 1 60.00
Mandalina 3 150.00
Cacık 2 262.00
Tavuk Göğüs 300 312.00
Yarım Yağlı Süt 0.2 130.00
Beyaz Peynir 20 50.00
Makarna (haşlanmış) 100 138.00
Kavurma 15 100.50
Yumurta (yağsız pişmiş) 1 70.00
Beyaz Peynir 50 125.00
Kepekli Ekmek 2 110.00
Toplam : 1507.5 Kal.

Minik_Kontes
24-11-10, 18:11
bu gün yediklerim..... KAHVALTI
yumurta 1 ad. 80 cal.
kepekli ekmek (kepek ekmeği) 1 dilim 60 cal.
sütaş - peynir - yarım yağlı beyaz peynir 40 gr. 64 cal.
çay - şekerli (1 ad. kesme şeker) 1 çay bar. 20 cal.
AKŞAM YEMEĞİ
tarhana çorbası 1 por. 140 cal.
Salatalar (sıvı yağlı) 1 por. 200 cal.
kabak tatlısı 1 por. 240 cal.
804 cal :KK62::KK62::KK62:

dalokaysmom
24-11-10, 18:11
ah ben de dar kot pantolon üzerine beyaz dar gömlek giymek istiyorum. çok yüksek topuklu botlarla.