Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

badem82
23-05-09, 23:05
citol
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wXORL9t/weight.png

badem al hayatım kopyala yapıştır
cnm çokkk tes ederım bu lınkı kılo takıbe kopyaladımolmusmu?sositososito

YENA
23-05-09, 23:05
badem82
canım eklediğin için tesk ne zaman yazıyoruz kıloyu neyapmam gerekCADIARZU

Cuma günleri saat üçe kadar yazıyoruz kiloyu..
Yarışmaya hoşgeldin:))))

citol
24-05-09, 06:05
cimcime81
aynı canım tartıldım...çok canım sıkıldı ama yapacak bişi yok...
bu kadar zamandır almamış olman güzel dimiişakkıdı
nursena
öğlen gezmedeydimmm bisürü börek vardı ama ben yabancı olmadığım ev olduğu için 1 er çay tabağı kadar semiz otu taze nane taaze dere otu bide 2 kaşık yoğurt yedim üstünede küçük dilim sütlü tatlı yedim 5 tanede fundukkk kuru yemiş tabağında en kalorisiz o geldi gözümeeee

akşam 2 tane dolma biber zeytin yağlı2 dililm kepekli ekmek saat 6 gibiydi

yarın kızımın doğum gününe yaprak sarıyodum 5 tane çiğden götürdümmm çok severim çiğ yemesini yaprakta ekşi olunca neyse şimdik maden suyumu içtim hazmedemedim hiç geç saate yemezdim mide kaldıramadı saat 9 gibiydiii hala erimediii
obooowww ben varyaa bayılırım yaa cigden yemeyee hedee bol limonluu hımmm cokacimcoook
badem82
cnm çokkk tes ederım bu lınkı kılo takıbe kopyaladımolmusmu?sositososito
:roflol: cvp verme hakkımı kullanıyorum olmamışş

nursena
24-05-09, 06:05
cimcime81
kızlar sağolun sizde olmasanız ne yaparım bilemiyorum:))hepinizi de çok seviyorum...ama en çok busemi:))kıskanmasın şimcik
cimcimecim bizde seni seviyoruz kardeş gibi olduk burda sabah olsada baksam diye ölüyom yaz tatiline gelince giremeyiz fazla katılım olmaz diye şimdidden üzülyom vallahiii inşallah kopmayız

bu arada cimcime haftaya listede benim hedefi 75 yaparsan sevinirim bana pek uzak gelio 75 olmak ama belkim olur evde olsam yapabilirdim belki ama burda direniyorum irademe 3. haftaya giriyorum maşşallah yenilmedim daha

nursena
24-05-09, 07:05
yaprağı ssevmeyen varmı kiiiii citoollll

BUSE_26
24-05-09, 08:05
cimcime81
kızlar sağolun sizde olmasanız ne yaparım bilemiyorum:))hepinizi de çok seviyorum...ama en çok busemi:))kıskanmasın şimcik
Efferimmmm kıskanırım tabeee, bende seni çok seviyooommmmm,:asigim:herkeside seviyom :1hug:

citol
24-05-09, 10:05
kızz busee balonn oyununda ne işin varr bende bölee yakalarım iştee
kaydirigubbakcemile3

gussun
24-05-09, 11:05
selam arkadaşlar ilk üç deki arkadaşları kutluyorum darısı bizim başımıza diyorum aynı kalmaktan sıkıldım her hafta hemen hemen aynı napmam lazım bu metamolizmayı bilmiyorum dün evde yoktum gecede geç döndük giremedim canlarım bugün sabah 1 dilim çavdar ekmegi domates peynir zeytn yedim arada 3 kayısı ılık sirkeli ballı su içtim öglende 1 dilim börek yogurt bol salata yedim akşamada yaprak sarması yaptım taze yapraktan valla mis gibi kokuyo işallah tozutmamcokacimcoook

gussun
24-05-09, 12:05
buarada kimsecikler yok herkesler gezmelye gitmiş herhal havada burda bi açıyo bi kapanıyo şöyle çıksak diyoruz bulutlanıyo kalıyoruz gitmekten vaz geçiyoruz zaten oldum olası pazarları sevmem bide evden çıkmayınca temelli deli oluyorumlaelaelaelaelae

cimcime81
24-05-09, 12:05
nursena
cimcimecim bizde seni seviyoruz kardeş gibi olduk burda sabah olsada baksam diye ölüyom yaz tatiline gelince giremeyiz fazla katılım olmaz diye şimdidden üzülyom vallahiii inşallah kopmayız

bu arada cimcime haftaya listede benim hedefi 75 yaparsan sevinirim bana pek uzak gelio 75 olmak ama belkim olur evde olsam yapabilirdim belki ama burda direniyorum irademe 3. haftaya giriyorum maşşallah yenilmedim daha
canım benim cuma günü kilonu bildirirken hatırlat mutlaka...unutursam diye
citol
bu kadar zamandır almamış olman güzel dimiişakkıdı

obooowww ben varyaa bayılırım yaa cigden yemeyee hedee bol limonluu hımmm cokacimcoook

:roflol: cvp verme hakkımı kullanıyorum olmamışş
e tabi o da bişeydir..

BUSE_26
Efferimmmm kıskanırım tabeee, bende seni çok seviyooommmmm,:asigim:herkeside seviyom :1hug:
yavyuuummmmmmmmmmmŞeniz Şeniz :asigim:

tursari
24-05-09, 13:05
gussun
selam arkadaşlar ilk üç deki arkadaşları kutluyorum darısı bizim başımıza diyorum aynı kalmaktan sıkıldım her hafta hemen hemen aynı napmam lazım bu metamolizmayı bilmiyorum dün evde yoktum gecede geç döndük giremedim canlarım bugün sabah 1 dilim çavdar ekmegi domates peynir zeytn yedim arada 3 kayısı ılık sirkeli ballı su içtim öglende 1 dilim börek yogurt bol salata yedim akşamada yaprak sarması yaptım taze yapraktan valla mis gibi kokuyo işallah tozutmamcokacimcoook
güssün aplaaaammm sen özlettin kedinşin yaaaa bu kadarda olmazki:1hug:Şeniz bu arada bu haftada kilo veremedim diyorsun veririsin paşşşşaaaammm bi başladımı kilo vermen inşallah :Saruboceq: üç beş gidecek yafyummm :sm_cool::sm_cool:neysee hızlı bir giriş oldu
citol
kızz busee balonn oyununda ne işin varr bende bölee yakalarım iştee
kaydirigubbakcemile3
citolum annnem sen bekletme bizi demişsin bak geldim işte geçen bilg yanımda getirmemiştim bu sefer hasretinize dayanamadım gittim aldım bilgisayarı burda havada uçuşan bir bağlantı yakaladım :jeyyar:veeeee girdim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sizleri çokkk özlemişiöm kızlarrr :1hug::asigim:
cimcime81
canım benim cuma günü kilonu bildirirken hatırlat mutlaka...unutursam diye
e tabi o da bişeydir..

yavyuuummmmmmmmmmmŞeniz Şeniz :asigim:
cimcimemm annemmmm çokk geçmiş olsun fıstığımm yaa :asigim::1hug:sen bize lazımzınnnn ben bu arada gerçekten internet bağlantısını bulunca çocukalr gibi sevindim :sm_cool::sm_cool::sm_cool: inşallah gecede vardır bağlantıda:Saruboceq::sm_cool:/COLOR]

tursari
bu arada canlar ipin ucunu bırakmadım burası çok güzel parkları olan bir muuhit bu arada parklarındaki aletlerde iki saat kadar egzersiz yaptım bugünde birazdan gidecem yani toplamda benim yapmış olduğum egzersiz bayaa iyi oldu:sm_cool: burda kalacam bikaç hafta diye düşünüyorum bakalımm hee bu arada kayıonvalideleri yolculadımmm:1closedeyes:ayy dua edince bağlantım hep olsunnn:1rolleyes:

tursari
sizi sefiyommmmmmmm :asigim::1hug::enbuyukkk:a.s.

citol
24-05-09, 14:05
tursari
bu arada canlar ipin ucunu bırakmadım burası çok güzel parkları olan bir muuhit bu arada parklarındaki aletlerde iki saat kadar egzersiz yaptım bugünde birazdan gidecem yani toplamda benim yapmış olduğum egzersiz bayaa iyi oldu:sm_cool: burda kalacam bikaç hafta diye düşünüyorum bakalımm hee bu arada kayıonvalideleri yolculadımmm:1closedeyes:ayy dua edince bağlantım hep olsunnn:1rolleyes:
:Saruboceq: allahım sen günahlarımızı affet yarabbbbbb
bu garip tursarı kulununn bag. kesmeee :Saruboceq:

BEYZUS
24-05-09, 14:05
Citol merhaba;
Nasılsın.Hafta sonu diyete uymakta sende zorluk çekiyormusun?
Ben oldukça zorlanıyorum.Yememek için uğraşlar bulmaya çalışıyorum;ama işteki gibi rahat olmuyor.Her şey elinin altında ve yememen lazım.
Siz bütün gün evdesiniz,bazende misafirlik durumları da oluyor.ışiniz daha zor.Gayretiniz iki kat daha değerli bence.

nursena
24-05-09, 16:05
gussun
güssün bacı snki otları buraktın gibime geldi ot kaynatıp içiyodun ondan durmasın metebolizman
BEYZUS
Citol merhaba;
Nasılsın.Hafta sonu diyete uymakta sende zorluk çekiyormusun?
Ben oldukça zorlanıyorum.Yememek için uğraşlar bulmaya çalışıyorum;ama işteki gibi rahat olmuyor.Her şey elinin altında ve yememen lazım.
Siz bütün gün evdesiniz,bazende misafirlik durumları da oluyor.İşiniz daha zor.Gayretiniz iki kat daha değerli bence.
vallahii akşama kadar cebelleşiyoz yemiyelim diye eee ev hanımı olunca çocuklarda olunca gir çık atıştır off offf verilmesi gereken 10 kilom varrr daha yavvv bugün akşamda kızımın yaş günüüüüü neler yaptık anatamam

cimcime81
24-05-09, 17:05
şekerparelerim selam....saat 4 ten beri sokaklardayım..yürüyoruz eşimle:))havada güzeldi...bu arada spor listesine girmek isteyenler saat 10 a kadar özele msj atsın lütfen....liste kapanıyo...

cimcime81
24-05-09, 17:05
citol
:Saruboceq: allahım sen günahlarımızı affet yarabbbbbb
bu garip tursarı kulununn bag. kesmeee :Saruboceq:
aaaaaaaammmmmiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

BEYZUS
24-05-09, 18:05
nursena
güssün bacı snki otları buraktın gibime geldi ot kaynatıp içiyodun ondan durmasın metebolizman

vallahii akşama kadar cebelleşiyoz yemiyelim diye eee ev hanımı olunca çocuklarda olunca gir çık atıştır off offf verilmesi gereken 10 kilom varrr daha yavvv bugün akşamda kızımın yaş günüüüüü neler yaptık anatamam
Yavrunun doğum günü kutlu olsun canım.Artık bu akşam birşeyler olur;ama yarın çok dikkat edersen bir şey olmaz .
Evlatcığının da nice mürvetlerini gör inşallah.:Saruboceq:

canel72
24-05-09, 19:05
iyi akşamlar bacılar bugün çok hastayım giremedim topike bu arada hepiniz saolun dereceye giren giremeyen bacılarımı bende tebrik ederim a.s.a.s.inşallah hep beraber vercez bu kiloları hepinizi öptüm daha fazla kalamıycam gidip yatayım senağlamasenağlama

BEYZUS
gussun
Gussun iyi akşamlaar canım;
Haklısın kilo veremediğimiz dönemler çok can sıkıcı oluyor.Geçtiğimiz 1,5 ay boyunca diyetime uyduğum halde gr veremedim,hatta bazen aldığım bile oldu.O kadar canım sıkılıyordu ki tartıyı tekmelemek istiyordum.
Metabolizmayı hızlandırmak için beslenmemizi biraz değiştirmemiz gerekiyor;bunu hepimiz biliyoruz;ama doğru uygulamayı bilmiyoruz galiba.
Tekrar kilo vermeye başlamak için bir liste var.Uyguladım ve faydasını gördüm.Tavsiye ederim.Liste bir diyetisyene ait güvenle uygulayabilirsiniz.
Temel olarak 3 gün protein;3 gün karbonhidratla besleniyorsun ve 6 günün sonunda normal diyetine devam ediyorsun.

METABOLİZMA HIZLANDIRICI DİYET

İlk 3 gün:
Aç karnına:2 bardak su
Kahvaltı: 4-5 adet zeytin,domates,salatalık,biber 1 dilim kepek ekmeği
Ara: 1 porsiyon meyva
Öğle: 1 küçük kase çorba,1 porsiyon sebze yemeği,bol yağsız salata
Ara: 1 porsiyon meyva
Akşam: Öğle ile aynı
Ara: 1 adet meyva

2 ci 3 gün
Aç karnına: 2 bardak su
Kahvaltı: kibrt kutusu büyüklüğünde peynir,domates,salatalık,biber,1 dilim kepek ekm.
Ara: 1 çay bardağı yoğurt veya 1 su bardağı ayran
Öğlen: 2 köfte kadar et veya 100 gr beyaz et,1/2 kase yoğurt yada cacık,bol salata
Ara: 1 çay bardağı yoğurt veya 1 su bardağı ayran
Akşam: Öğlen ile aynı
Ara: 1 çay bardağı yoğut ve 1 su bardağı ayrana.s.

BEYZUS
canel72
iyi akşamlar bacılar bugün çok hastayım giremedim topike bu arada hepiniz saolun dereceye giren giremeyen bacılarımı bende tebrik ederim a.s.a.s.inşallah hep beraber vercez bu kiloları hepinizi öptüm daha fazla kalamıycam gidip yatayım senağlamasenağlama
Geçmiş olsun canım.Kendine dikkat et.Allaha emanet ol.

BEYZUS
Seçillllllllllllllllll;

ıyi akşamlar canım hoş geldin.

cimcime81

1--canel72 :hooray: alkisalkisalkis :nazar:

2--YENA :lepi: alkisalkisalkis :nazar:

2--secil00 a.s. alkisalkisalkis :nazar:

kızlar sizi tebrik ediyorum...ama şunu da söylemeden edemicem....spor tablosuda berbat...çoğunuz bütün hafta hiçbişey yapmamışsınız bile...toparlanalım lütfennnn

cimcime81
bu arada önemli duyuru..lütfen haftalık veya günlük spor bildirimlerinizi pazar günü saat 22 ye kadar yapın kızlar...pazartesiye bırakmayın..hepinize bol sporlu haftalar:))

secil00
24-05-09, 20:05
cimcime81

1--canel72 :hooray: alkisalkisalkis :nazar:

2--YENA :lepi: alkisalkisalkis :nazar:

2--secil00 a.s. alkisalkisalkis :nazar:

kızlar sizi tebrik ediyorum...ama şunu da söylemeden edemicem....spor tablosuda berbat...çoğunuz bütün hafta hiçbişey yapmamışsınız bile...toparlanalım lütfennnn

ay ilk defa ilk 3 deyimmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tbrklerr hanımlarrr

secil00
24-05-09, 20:05
BEYZUS
Seçillllllllllllllllll;

İyi akşamlar canım hoş geldin.
tatlım msjı yeni gördüm hoşbuldumm :):)

BEYZUS
24-05-09, 21:05
secil00
tatlım msjı yeni gördüm hoşbuldumm :):)
Önemli değil canım.:1hug:

asyatanem
iyi geceler kızlar..beyzuş bi sen varsın sanırsam..nasılsın canım..metobolizma hızlandırıcı diyetini denemeyi düşünüyorum..paylaştığın için teşkürler:))

BEYZUS
ixsir
iyi geceler kızlar..beyzuş bi sen varsın sanırsam..nasılsın canım..metobolizma hızlandırıcı diyetini denemeyi düşünüyorum..paylaştığın için teşkürler:))
İyi geceler canım;
Hafta sonu herkes yarın için erken yattı galiba.
Yazdığım diyet gerçekten sonuç alınan bir liste.Bizim iş yerinde çok tombiş var.Bir kısmı diyetisyene gidiyor.Onlardan çok liste ediniyoruz.Ayrıca mesleki açıdanda yakınlık var bazen diyetisyenler iş yerimizi ziyaret ediyor,bir çok bilgiler alıyoruz.
Ben hiç diyetisyene gitmedim. Son şans olarak görüyorum.Diyetisyene de gittim yinede olmadı psikolojisini yaşamak istemiyorum.Yanlış belki;ama hislerim böyle.
Diyetisyene vereceğim parayla gidip bir koşu bandı aldım.Salonun ortasına koydum.Reglimin bitmesini bekliyorum.Salı veye çarşamba tekrar yürüyüşüme başlıyorum.Yürüyüşünde çok faydasını gördüm.

badem82
YENA
Cuma günleri saat üçe kadar yazıyoruz kiloyu..
Yarışmaya hoşgeldin:))))
canım çokk tesekkur ederım ben rkadasa yazdım bugun yaramazlık yaptım dondurma yedım kılom 89.5 bismillah deyıp başlayalım haftaya şuan regl bıtmedi henuz ama elımden gelenı yapacagım herkese bol ama saglıklı kilo kayıplı bır hafta diliyorum canlarıma.s.

BEYZUS
Badem;
Hoşgeldin.Bende yeniyim.Buradaki ortam süper.Birlikte bu işi başaracağımıza çok kuvvetli inancın var.

badem82
secil00
ay ilk defa ilk 3 deyimmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
tbrklerr hanımlarrr
off cahıllık başa bela:eek:klava:
canım bu spormu kılo kaybı tablosumu

sago
herkese selamalr iyi gecelerr nasılsınız millett valla geride bi 10-15 sayfa var okunacak ama benim halim yok onaları okumaya bu arada ben bu hafta baya bi kaçırıdım öyle böyle değil derslerdi arkadaş ortamıydı derken her gece çiğköfteleri indirdim miğdeye ama onun dışında gündüzleri bi aşırılıa kaçmadım bakalım 1.5 haftadan sonra yarın sabah tartılıcam sonuç ne çıkacak bu hafta sadece 1 kere spora gidebildim off çok yorgunum yaa kolumu kaldırmaya takatim yokk inş. veririm bu kiloları ama önce dinlenip güç toparlamam lazım bu arada çiğköftenin kalorisini yada kilo yapıp yapmıycağı hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirmmmm :)

sago
Bu arada yeni gelen arkadaşların hepsi hoşgelmişler ve haftanın 1.-2. ve 3. lerini tebrik ediyorumm harikasınızzzzzz:)))))))

secil00
24-05-09, 22:05
badem82
off cahıllık başa bela:eek:klava:
canım bu spormu kılo kaybı tablosumu
spor cnm cuma günleri kilo bildirmelerimizi yapıyoruz pazar günü akşam 10 a kadarda 1 haftada yaptığımız egzersizlerin saatlerini yazıyoruz örneğin 1. gün 30 dk 2. gün 40 dk cimcimeye özel msjla gönderirsin bundaki maksat spora eşvik etmek :):):)