90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

BUSE_26
25-04-09, 17:04
Ya cimcimem ilk defa birbirimizi bulduk yazmıyon sende yawwww... Kız:kızgın: ben bir sürü cümle kurdum sende tık yok halaaaaaaa....

BUSE_26
cimcime81
kız gitme hemende bari listeyi eklicem şimcik
Hadi ekle göreyimde sonra kaçarım.Daha akşam yemeği yemedik.Merak ettim valla...:1shok:

cimcime81

kızlar dediğim gibi bu listedeki isimler 1 nisandan itibaren her hafta düzenli bildirim yapanlar...yeni gelen arkadaşları mayıs listesine eklicem ...beğenirsiniz umarım..

cimcime81
BUSE_26
Ya cimcimem ilk defa birbirimizi bulduk yazmıyon sende yawwww... Kız:kızgın: ben bir sürü cümle kurdum sende tık yok halaaaaaaa....
kız listeyi yetişi
trdim sana onun için...ne edeyon...yerleştin mi bari...çok ösledim nan seni delü garu..bu arada bi taraflarına batan iğneler işe yarar insallah. gülüm..

BUSE_26
cimcime81

kızlar dediğim gibi bu listedeki isimler 1 nisandan itibaren her hafta düzenli bildirim yapanlar...yeni gelen arkadaşları mayıs listesine eklicem ...beğenirsiniz umarım..
Canımın içi çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ama eminimki şu sorularla çok karşılaşacaksın. kaydirigubbakcemile3"Aaaaa benim adım yine yok listede siz beni sevmiyomusunuz":roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3 Ben kaçtım fıstığım görüşürüz yine byyyy:teytey:

BUSE_26
cimcime81
kız listeyi yetişi
trdim sana onun için...ne edeyon...yerleştin mi bari...çok ösledim nan seni delü garu..bu arada bi taraflarına batan iğneler işe yarar insallah. gülüm..
:roflol::roflol: inşallah yarar :roflol: Bende çok özledimde duramayacağım gitmem lazım kocaman öptüm seni mucckkkkkŞeniz:1hug:

cimcime81
BUSE_26
Canımın içi çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ama eminimki şu sorularla çok karşılaşacaksın. kaydirigubbakcemile3"Aaaaa benim adım yine yok listede siz beni sevmiyomusunuz":roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3 Ben kaçtım fıstığım görüşürüz yine byyyy:teytey:
valla açıklama yaptım ben o yüzden bu tarz sorulara cvp vermicem gülüm...kimse alınmasın...bi zahmet açıklamaları okusunlara.s.

lightlife
selam kızlar liste nasıl olacak bende merak ettim. bugün yediklerim
sabah peynir+çilpeyniri+kaşar p.+domates+2 zeytin+2 dilim beyaz ekmek(kepek ekmeğim bitmiş de son anda farkettim)+çay şekersiz
öğlen 1 sütlü nescafe,
arada yarım portakal
akşam az simit+az tatlı çörek gibi bişey(adını bilmiyom pandispanya olabilir)+çilçil p
şimdi 1 bardak süt

çok yememişim ya..

yaylaguzeli
BUSE_26
Bu arada ben gittim akupunturuma. Pek memnun kaldım valla. O karnıma yapılan şey var ya biraz acıtıyor ama yarım cm. inceltti valla. Akupunturda karnıma,dizlerime iğneler batırdı hiç acımadı.İğnelere kablo taktı falan 20 dk bekledim sonra kulağıma raptiye gibi bantlı iğneler taktı ama kulağımdakiler kalacakmış. Acıkınca oyna onlarla dedi.Bide karnıma yağ kırma işlemi yaparken dediki sakın mekik çekme. Yağ varken çektiğin mekikler kasa dönüşür, önce yağları yok edelim sonra çekeceksin dedi. İşe yarayacak galiba ya çok hoşuma gitti Allah için. Bugün Ender SARAÇ'ın 5'i bir yerde çayınada başladım. Mate çayı, yeşil çay, funda yaprağı, kekik, biberiye. Tadıda çok güzel oluyomuş. Yani kızlar uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım ya mutluyum.

Sabah kalktığımda 1 muz yedim sonra 1 neskafe içtim. (Artık tatlandırıcı ile içiyorum kahvemi)

Sonra öğle yemeği yerine 1 dilim kepekli ekmek, 1 domates ve peynir yedim.

Akşam yemeğinde 100 gr tavuk eti yiyeceğim.Salata ile.

İşte böleee bacılar.....
canim selamlarŞeniz bu akapunktur ne kadar suruyo kilolarini verene kadarmi yoksa belli bir suresimi vara.s.

lightlife
cimcimecim listeyi beğendim emeğine sağlık canım gel öpim seni Şeniz

yaylaguzeli
bisey dikkatimi cekti ben 80-89 kilo arasi gurubunda tutunmaya calisiyorum burdada baya 80 li kilolular var

cimcime81
NURHAYATK
cimcimecim listeyi beğendim emeğine sağlık canım gel öpim seni Şeniz
mayıs 1 den itibaren sende listedsin canımcım...sağol gel bende öpiim seniŞeniz

yaylaguzeli
bisey dikkatimi cekti ben 80-89 kilo arasi gurubunda tutunmaya calisiyorum burdada baya 80 li kilolular var
evet güzelimmneden bilmiyorum burayı tercih ediyolar sağolsunlar...

lightlife
Cimcimem sonra görüşürüz biraz işim varda

cimcime81
NURHAYATK
Cimcimem sonra görüşürüz biraz işim varda
tamam canım..bende çıkıcam by

BUSE_26
25-04-09, 18:04
yaylaguzeli
canim selamlarŞeniz bu akapunktur ne kadar suruyo kilolarini verene kadarmi yoksa belli bir suresimi vara.s.
Canım bugün ilk defa başladım. 2 aylık diye anlaştım doktorla. Yani ben 2 ayda 15 kg vermeye çalışacağım. Doktor 3 ay dedide ben çok olur dedim gideceğin kadar ücret ödüyosun. 10 seans yani 2 ay 400 TL akupuntur. 1seans 40 TL oluyor.

yaylaguzeli
Burdaki beraberliği,motivasyonu bulamazsın hiç bir yerde yerimseniben:dance:

lightlife
Buarada LW6090 diye zayıflama ilacı varmış 60 tlmiş fiyatı duydunuzmu hiç?

yaylaguzeli
sagol canim bende izine gittigim zaman 9 haziran yani 1 ayda ne kadar gidilir sence haftalik seanslarmi dr mi karar veriyo
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisliyorum sizi canim bende yeni 8. gruba katildim bakalim

lightlife
Kullansakmı kııııız??? 60 tl veriyosun kilolar eriyiiiiip gidiyo.. ama güvenemiyorum.bununla ilgili topic de var..

lightlife
Selam yayla güzeli

nursena
citol
saat 3 buçuk gibi bir parça pide ile iki kaşık salata yedim
az öncede annecim kete yaptı bilirmisin bilmem bitane ondan yedim
bayılırım çocukken yapardı kuzuneli sobayada atardı
bak kesin nursena bilirr dimi kız madımakçııkaydirigubbakcemile3
kız citol bilmemmi benim ev kalaiferli ama kışın elektirik falan çok gidiyo onun için odanın birine güzine kurdum valla zayıflamadan önceye kadar yapıp yapıp yiyodum patatesi de atıyodum onuda seversin heral tahminim şimdi hiç yapmıyom valla yapsam tepsiyi bitiririm çayla vallah,iii
cimcime81

kız süpersin cimcime desteğin için saol allah razı olsun bacım hakkını helal et valla bak hastayım çok duygusalım ağlıcem şimdikkk:roflol:
yaylaguzeli
valla motivasyon kuvvetli kardeş kardeş mutlu bi şekilde veriyoz geleni burakmıyozzz
NURHAYATK
Kullansakmı kııııız??? 60 tl veriyosun kilolar eriyiiiiip gidiyo.. ama güvenemiyorum.bununla ilgili topic de var..
valla benim evdede var aldım kullanmadım ilacın adı başka yalnız ya zararı olur diye düşünüyom az kullandım aldığımda sonra buraktım sonrada hamiş oldum sonrada düşük yaptım allahın vergisi belki ama onun da bi etkisi oldumu tartışılır yani bilmiyom kilom alırken ilaçlamı aldıkki ilaçla verelimmm

lightlife
nursena
valla benim evdede var aldım kullanmadım ilacın adı başka yalnız ya zararı olur diye düşünüyom az kullandım aldığımda sonra buraktım sonrada hamiş oldum sonrada düşük yaptım allahın vergisi belki ama onun da bi etkisi oldumu tartışılır yani bilmiyom kilom alırken ilaçlamı aldıkki ilaçla verelimmm
Doğru söylüyosun... benneyaptımki

nursena
akşam 5 gibi 1 kaşık pilavla 2 kaşık bezelye yedim 3 tanede mantar yedim şimdi acıktım vallahii çayla form bisküvi yedim dondurma istiyo valla canımda şöle soğuk soğuk hastalıktan heral ter bastı gene bana kaçayım bariii uğrarım gene

cimcime81
nursena
kız süpersin cimcime desteğin için saol allah razı olsun bacım hakkını helal et valla bak hastayım çok duygusalım ağlıcem şimdikkk:roflol:

valla motivasyon kuvvetli kardeş kardeş mutlu bi şekilde veriyoz geleni burakmıyozzz
ne demek şekerim...a.s.

yaylaguzeli
25-04-09, 19:04
NURHAYATK
Selam yayla güzeli
SELAM CANIM BURADASIN ARTIK HA

[/QUOTE]
NE GUZEL VALLA ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDENŞeniz BENDE BU ARADA 8.GRUBA KATILDIM ARADA SIZLEREDE UGRARIM sositosositoŞeniz:1hug::asigim::enbuyukkk:a.s.

cimcime81
25-04-09, 19:04
ulaaaaaaa...bonuuuuuussssssssssssssssssssssssssss...sugar baby...ne ediyon nen