TEST

90 Kilonun Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

YURDUSUM
4-08-09, 07:08
nursena
günayyydıınnn kızlarrr nasılsınız
ben kahvaltımı yaptımmmm çayımı yudumluyorum nerdesiniz yawww
aşkito seçilll hüzünnn ve hatırlayamadığım diğerleriii
kendinizi yemeğe adadınız paylaşcak şeymi bulamıyonuz kızlar uyanın bak ramazandan önce fazlaca vermemiz lazımki dengeleyelim kızlar
Günaydın nursena'cım, nasılsınız canım, afiyet olsun, herhalde herkes verdiği kilodan memnun, kimsenin sesi çıkmıyor.opuyorumnanaktan

rüyanaz
günaydın kızlar...
Günaydın rüyanaz'cığım, nasılsın.opuyorumnanaktan

nursena
rüyanaz
günaydın kızlar...
günaydın şekerimmm
rüyanaz bu aralar spor falan yapmıyonmu yazmaz oldunnnn

okur
günaydın hanımlarr ben yolumu sapıttım iyice dün çok yedım yaa aslında çokta yogundum
ne adar yogun olsam da cok yedımm ve pişmanımm regl olcam oondan mı dır nedır bilmiyorum

en kısa sürede toparlanmak dılıgıylee

YURDUSUM
nursena
günaydın şekerimmm
rüyanaz bu aralar spor falan yapmıyonmu yazmaz oldunnnn
Bende dün doktoruma gittim.Canım sıkıldı biraz.Sürekli haftada bir diyet veriyordu.Dün daha önceki yaptığım diyeti tekrar verdi.Bende ya bunu ikinci kez yapacağım dedim.Olsun devam et diyorlar.Ben ilk başlarken 25 kilo verdireceğiz demişlerdi.Şimdi 80'e düşersen yeter diyorlar.Eğer daha fazla vermek istersen tekrar tedaviye başlarsın dediler.Benim cinler tepeme geldi.Sanki ben parayı sokaktan topluyorum.belkide yanlış anlamış olabilirim bu aralar regl dönemim.Biz başta konuştuk, şimdi neden durduruyorlar bilmiyorum.Bir diyet veriyorlar, hemen önümü kesiyorlar,neyse işte böyle anlayacağınız benim moralim çokkkkk bozuk, verdiği diyeti de yapasım yok şimdi.Biran soğudum gibi.kafamçokkarıştı

nursena
YURDUSUM
Günaydın nursena'cım, nasılsınız canım, afiyet olsun, herhalde herkes verdiği kilodan memnun, kimsenin sesi çıkmıyor.opuyorumnanaktan

Günaydın rüyanaz'cığım, nasılsın.opuyorumnanaktan
teşekkürler iyim valla kuru fasulye haşladım yemeni yapcam hala sallanıyomm ne zaman koycaksam bilemiyommmm sıkıcı bi günnn sallanıyom ya kesin miso gelir heee kalksammmıkiiiiiiiiiiii
YURDUSUM
Bende dün doktoruma gittim.Canım sıkıldı biraz.Sürekli haftada bir diyet veriyordu.Dün daha önceki yaptığım diyeti tekrar verdi.Bende ya bunu ikinci kez yapacağım dedim.Olsun devam et diyorlar.Ben ilk başlarken 25 kilo verdireceğiz demişlerdi.Şimdi 80'e düşersen yeter diyorlar.Eğer daha fazla vermek istersen tekrar tedaviye başlarsın dediler.Benim cinler tepeme geldi.Sanki ben parayı sokaktan topluyorum.belkide yanlış anlamış olabilirim bu aralar regl dönemim.Biz başta konuştuk, şimdi neden durduruyorlar bilmiyorum.Bir diyet veriyorlar, hemen önümü kesiyorlar,neyse işte böyle anlayacağınız benim moralim çokkkkk bozuk, verdiği diyeti de yapasım yok şimdi.Biran soğudum gibi.kafamçokkarıştı
doktor falan vesile ne takıyon iş kafada bitiyo ben ne doktora gittim nede spor yaptımmmm isteyince veriliyomuş valllaaa azimmm

nursena
okur
günaydın hanımlarr ben yolumu sapıttım iyice dün çok yedım yaa aslında çokta yogundum
ne adar yogun olsam da cok yedımm ve pişmanımm regl olcam oondan mı dır nedır bilmiyorum

en kısa sürede toparlanmak dılıgıylee
adet sapıttırıyo helede rejimdeysennn

YURDUSUM
nursena
teşekkürler iyim valla kuru fasulye haşladım yemeni yapcam hala sallanıyomm ne zaman koycaksam bilemiyommmm sıkıcı bi günnn sallanıyom ya kesin miso gelir heee kalksammmıkiiiiiiiiiiii

doktor falan vesile ne takıyon iş kafada bitiyo ben ne doktora gittim nede spor yaptımmmm isteyince veriliyomuş valllaaa azimmm
nursena'cım avatar resmi kızına mı ait? Allah bağışasın inşallah.Yanaklarını ısırarak öpüyorum onun.

nursena
YURDUSUM
nursena'cım avatar resmi kızına mı ait? Allah bağışasın inşallah.Yanaklarını ısırarak öpüyorum onun.
evet benim cadııııııı valla öldürüyo beniii

nursena
benkaçıyommm ablammmmmmm yemeğimi koyammmm

EU1
4-08-09, 08:08
Herkese meraba arkadaşlar. Ben deniz sevgülü Bonus hanımın ulağı kaydirigubbakcemile3 Kendisinden size bir haber getirdim. Bonus hanumefendi şu saat itibariyle tatillerini geçirmek üzere Armutlu ya ulaşmış bulunmakta.. Hepinize çokkkk selamları var. Notlarınız varsa kendisine iletmekle görevliyim

osssnur
4-08-09, 08:08
günaydınn kızlar:)bılıyorum cok nadır ugrayabılıyorum ama bı dıyet ısını ben kıvıramıyorum bı hafta cok ıyı verıyorum bır hafta hepsını gerı alıyorum offf ne yapıcam ınanaın bılmıyorum:KK43:

YURDUSUM
4-08-09, 10:08
osssnur
günaydınn kızlar:)bılıyorum cok nadır ugrayabılıyorum ama bı dıyet ısını ben kıvıramıyorum bı hafta cok ıyı verıyorum bır hafta hepsını gerı alıyorum offf ne yapıcam ınanaın bılmıyorum:KK43:
kızım sen nerdesin,özledim yahu seni.Bir varsın, bir yoksun.Ne oldu motivasyona.Ben anan olarak bu işi götürmeye çalışıyorum, sen tozuttun ha:eek:lmaz: opuyorumnanaktan

Dream
4-08-09, 12:08
YURDUSUM
ablacım moralini bozma.önemli olan snn kararlılığın.ki sen bunu en güzel şekilde yapıosun zaten. yerimseniben

nursena
amanda aman kimler gelmiş
toksin tursarii yurdusum nasılsınızzzzz kızlar

toksin
slm kizlar yurdusum ben zayiflama yerine giderek zayiflamisdim 2001deydi heralde ama benim arkadas ben ne yaparsam yapti ve kilolarini verdi yani saglikli beslenerek kilo veriliyor cnm sporda sart tabiki ben degisik dietlerden hoslanmiyorum neymis 1hafta karpuz yada patates olmuyor dr verdigi her zaman evde olmuyor , ben saglikli beslenerek kilo veriyorum haa o arkadasim zayif hala saglikli besleniyor cnm karisik yazdim ama siz anlamissinizdir zeki citir hatunlarrrr kaydirigubbakcemile3

tursari
selamm kıslarrr nasılsınız bakimmmopuyorumnanaktan ben fena değilim bugün dün sinirden tatlının dibine vurdum ne zamandır yememiştim:kedi: bneysee beni bırakın siz nasılsınız valla süppersiniz bırakmıyorsunuz bizleri burayı harikasınız. bu arada YURDUSUM aplamm sen süpersin hiç canını sıkma bu arada kimse kimseye kilo verdiremez ablacım bu çaba onların çabası değil senin azminle oldu maşallah çok kısa sürede süpper kilo verdin.:lepi:eek:puyorumnanaktan:lepi: ben halaa veremeyenlerdenim zaten diyette hak getire :1no2:

YURDUSUM
dream_life34
ablacım moralini bozma.önemli olan snn kararlılığın.ki sen bunu en güzel şekilde yapıosun zaten. yerimseniben
Teşekkür ederim ablam.Başaracağız inşallah, on a zaten eminimde.....opuyorumnanaktan

nursena
İyiyiz şekerim yedin mi kuru fasulye, yanına birde soğan kıracaksın öfff anam öffff.opuyorumnanaktan

toksin
nursena
ben cok iyiyim cnm mutluyum sen nasilsin sen streslisin ev tasiyorsun rabbim sana yardimci olsun opuyorumnanaktan

nursena
YURDUSUM
Teşekkür ederim ablam.Başaracağız inşallah, on a zaten eminimde.....opuyorumnanaktan

ıyiyiz şekerim yedin mi kuru fasulye, yanına birde soğan kıracaksın öfff anam öffff.opuyorumnanaktan
yememmi valla soğan kokuyom buram burammm amma dolu 1 tabak yedim nası rejim se bayadır yapmıyodum özlemişizzz napalım arada olecekkk

toksin
ben cok iyiyim cnm mutluyum sen nasilsin sen streslisin ev tasiyorsun rabbim sana yardimci olsun opuyorumnanaktan

YURDUSUM
toksin
slm kizlar yurdusum ben zayiflama yerine giderek zayiflamisdim 2001deydi heralde ama benim arkadas ben ne yaparsam yapti ve kilolarini verdi yani saglikli beslenerek kilo veriliyor cnm sporda sart tabiki ben degisik dietlerden hoslanmiyorum neymis 1hafta karpuz yada patates olmuyor dr verdigi her zaman evde olmuyor , ben saglikli beslenerek kilo veriyorum haa o arkadasim zayif hala saglikli besleniyor cnm karisik yazdim ama siz anlamissinizdir zeki citir hatunlarrrr kaydirigubbakcemile3
Çok sağol toksin'im spor elimden geldiğince yürüyüş yapmaya çalışıyorum zaten,Ama insanın morali düzgün olursa daha iyi oluyor.
tursari
selamm kıslarrr nasılsınız bakimmmopuyorumnanaktan ben fena değilim bugün dün sinirden tatlının dibine vurdum ne zamandır yememiştim:kedi: bneysee beni bırakın siz nasılsınız valla süppersiniz bırakmıyorsunuz bizleri burayı harikasınız. bu arada YURDUSUM aplamm sen süpersin hiç canını sıkma bu arada kimse kimseye kilo verdiremez ablacım bu çaba onların çabası değil senin azminle oldu maşallah çok kısa sürede süpper kilo verdin.:lepi:eek:puyorumnanaktan:lepi: ben halaa veremeyenlerdenim zaten diyette hak getire :1no2:
Çok sağol canım iltifatların için, tabii ki insan önce kendisinden sorumlu onu biliyorum.Yine de hayırlısı olsun inşallah.Sağolsun eşim bana evde en büyük destek.Burada sizler desteksiniz.:enbuyukkk: başaracağız allahın izni ile hep beraber opuyorumnanaktan

nursena
tursari seni yolacam artık ama heeee bu ne yawww kızım şu diyet moduna dön artıkınnnn yeter da tatillll kötükedihüso

nursena
seçil nerelerde aceppppp:uhm:

Dream
nys cıtırlarım bn kacıorum simdilik.akşam gelirim öptüm hepinizi

toksin
YURDUSUM
Çok sağol toksin'im spor elimden geldiğince yürüyüş yapmaya çalışıyorum zaten,Ama insanın morali düzgün olursa daha iyi oluyor.

cnm is beyinde bitiyor bende isdemiyordum zayiflamak basladim ama zorla zamanla gram gram verince motive oldum sende verdin baya devam et dra gerek yok cnm opuyorumnanaktan

tursari
4-08-09, 13:08
bu arada sizinle bir şiir paylaşmak istiyorumm

Herşey yarım;Dışarıda sensiz bir pazartesi
Yeniden başlamak lazım;Hatırlamamak en iyisi
Sensiz yarım yaşanacak ne varsa
Bir yarım merhaba diyor sabaha, Zifiri karanlıkta kalmış sensiz yarım
Şarkılar yarım ,susmuş radyolarda aşk ,
Çekip gidişin gibi kapkara büyüyor yokluğun cehennemi, yanıyor tutuşmuş yarım

Resimler yarım, gözlerin yok saçların yok,
El ele gülmüşüz güllerin önünde; Ellerin yok ,
Ağlıyor gülen yanım.

Sözler yarım, Unutulmuş ne varsa sevdaya dair,
En güzel yerinden vurmuşsun aşkı, seni seviyorum desem ne olur,
Lal olmuş söyleyen yarım
Kapılar yarım, Vurup gidişin arkana bakmaksızın;
Bir sızı bırakmışsın acıyor her kapı çalınışta seni bekleyen yarım.

Aşk yarım ben yarım herşey yarım
Dışarıda sensiz bir pazartesi,
Yeniden başlamak lazım, hatırlamamak en iyisi......... ​

[/I]
[/COLOR][/B]

nursena
dream_life34
nys cıtırlarım bn kacıorum simdilik.akşam gelirim öptüm hepinizi
güle güle hayatım görüşürüzzz:içelim:

tursari
kıs nursenam yaa bende girmek istiyorum artık ama gitcezmi klalcazmı bi net bişeye bağlanmadı olay o sinirimi bozuyor anacım yahuu

Dream
nursena
güle güle hayatım görüşürüzzz:içelim:
görüşürüz tatlım:içelim:

nursena
tursari
kıs nursenam yaa bende girmek istiyorum artık ama gitcezmi klalcazmı bi net bişeye bağlanmadı olay o sinirimi bozuyor anacım yahuu
kilo almada neyse istediğin zaman devam ederizzz

şiir gibi rejimide yarım burakmmaaaa:eek:klava:
teşekkürler şiir için bende bazen kendimi gurbette yarım hissediyom bi yarım annemin yanında ama özlüyom sadece gdemiyommmmmmmm:gitme:

tursari
nursena
kilo almada neyse istediğin zaman devam ederizzz

şiir gibi rejimide yarım burakmmaaaa:eek:klava:
teşekkürler şiir için bende bazen kendimi gurbette yarım hissediyom bi yarım annemin yanında ama özlüyom sadece gdemiyommmmmmmm:gitme:
yok anacım diyeti özledim valla yahuu lkilo vermeyi mutlu olmayı mafoldumbenaslında ben denize gitmek istiyorum çünkü ben tam bi su kurbağasıyım hiç denizden sıkmam sıkılaşırım birde karpuz diyeti yaptımmıydı allahın izniyle bir iki kilo vermiş olarak dönerim inşallah buraya ama bir türlü gidemedik yaaa sinirlerim bozuldu ramazanda geliyor napcaz bakalım ben ramazanda kilo almam ama ya alırsam diye korkuyorumm :sinifsinif: bu arada şiir İbrahim sadriden tavsiye ederim ben o adamın şiir okumasına hassssssssssssttttttttttaaaaaaaaaaaaayımmmmmmmmmmm:asigim::asigim:

YENA
selam herkeslere:))

yurdusum bozma moralini..Sen zaten almışsındır işin püf noktasını..

bak ben hiç profesyonel yardım almadım mesela.

Pek istikrarlı değilim..Ama yinede idare eder..
Herşeyden ye az ye..Kesinlikle egzersiz yap..Benim sloganım..

Her hafta veremesemde,yinede fena gitmiyorum..

Sana gelince süper vermişsin..hiiiç canını sıkma..

YENA
ıki dilim kepek ekmeği,peynir,zeytin vs..:))

Şimdi taze fasulye yiyeceğim,yanında bol yeşillik ve yoğurt..

Akşam yemeğinde meyva yerim..

Saat altı gibi yürüyüşüme gideyim..

YURDUSUM
4-08-09, 15:08
YENA
selam herkeslere:))

yurdusum bozma moralini..Sen zaten almışsındır işin püf noktasını..
bak ben hiç profesyonel yardım almadım mesela.
Pek istikrarlı değilim..Ama yinede idare eder..
Herşeyden ye az ye..Kesinlikle egzersiz yap..Benim sloganım..
Her hafta veremesemde,yinede fena gitmiyorum..
Sana gelince süper vermişsin..hiiiç canını sıkma..
Canım zaten bozmuyorum. moralimi, beraber bu yolları aşacağımıza inanıyorum.
Doktorun verdiği diyeti yapmadım.Benim bu günkü menüm:
Sabah bir parça peynir,altınbaşak form bisküvi(5 adet), 1 salatalık yedim.
Öğlen biraz peynir,eti fom bisküvi(geri kalan 5 bisküvi),1 salatalık ve 1 domates
Akşam 2 servis kaşığı bamya ve 1 küçük kase yoğurt yedim.
Benim idealim de 75'e düşsem harika bir şey olur.İnşallah uzun sürsede vereceğime inanıyorum canım opuyorumnanaktan

osssnur
4-08-09, 16:08
YURDUSUM
Canım zaten bozmuyorum. moralimi, beraber bu yolları aşacağımıza inanıyorum.
Doktorun verdiği diyeti yapmadım.Benim bu günkü menüm:
Sabah bir parça peynir,altınbaşak form bisküvi(5 adet), 1 salatalık yedim.
Öğlen biraz peynir,eti fom bisküvi(geri kalan 5 bisküvi),1 salatalık ve 1 domates
Akşam 2 servis kaşığı bamya ve 1 küçük kase yoğurt yedim.
Benim idealim de 75'e düşsem harika bir şey olur.İnşallah uzun sürsede vereceğime inanıyorum canım opuyorumnanaktan
ablacım sakın moralını bozma sen zaten zoru başarmıssına.s.zaten artık duzenlı beslenmeyı ogrenmıssın bence dıyetısyenın yapacagı ıs bıtmıs bıle cunku sen kendını ıdare etmeyı ıradenı tutmayı bılıyorsun durmak yok yola devam dıorum sanaopuyorumnanaktan

toksin
4-08-09, 17:08
bu güm yediklerimi yazayim
sabah:1dilim ekmek,1kahve,1tabak corpa
ölen :5kasik menemen,1kahve,3biber( bahcemden )birazda maydonoz,1büyük fincan soya sütü
ara:2armut
aksam:1ufak tabak kabak kavurmasi.2tabak tavuk corbasi (kepekli unlu)

Dream
4-08-09, 20:08
slm cıtırlarım kimsecikler yok mu :uhm:

EU3
merhaba nasılsınız gıremedım bı ıkı gundur ?

okur
iyi akşamlar kızlarr

nasılsınızzz

nasıl gıdıyor dıyetlerr

okur
yemekteyize bakan varmı aramızdaa

okur
anam iki gundur yazıyorum kımsecıkler cvb yazmıyo
neler oluyor bızeee:uhm:

Dream
ewt okurcum kimsecikler olmuyo topicte yaz olduğu için.bnde üzülüyorum :KK43:

YENA
okuuurrr,nasılsın..:))

Sen nereleri okuyorsun öyle..Suç üstü..:))

osssnur
okur
anam iki gundur yazıyorum kımsecıkler cvb yazmıyo
neler oluyor bızeee:uhm:
ben ızlıyorum canımm

YENA
dream_life34
ewt okurcum kimsecikler olmuyo topicte yaz olduğu için.bnde üzülüyorum :KK43:

Arkadaşın nasıl..Toparlandımı biraz..

YENA
osssnur, nasıl gidiyor diyet demiyeyimde antipatik olmasın..:))
Dikkat etme..
Benim kilo vermem durdu bu sıralar..Hatta şöyle bir durum var..
Bir hafta veriyorsam diğer hafta ya vermiyorum yada alıyorum..

osssnur
4-08-09, 21:08
tatlım benım dıyet berbattı 3 gundr ıyı ya moralım cok bozuk toparlayamıyorum kendımı 3 gundr toparlar gıbıyım ama olmayacak bılıyorum:KK43:

Dream
YENA
Arkadaşın nasıl..Toparlandımı biraz..
nasıl olsun ki ablacım.dün fln evleri taziye için kalabalık olduğundan pek farkında değil gibiydi.acısı çok fazla tabiki nede olsa babasıydı.çok üzgün.kabullenmek çok zor onun için.dün babasının cenazesinde rahmetli babasına cok üzüldüm,arkadaşıma bakıp ayrı üzüldüm.bianda onu nasıl ayakta tutucağımızı düşündüm.umarım ii bi şekilde destek olabilirim ona :KK43::KK43:

osssnur
canım basınız saolsun.(allah mekanını cennet eder ınsallah

Dream
osssnur
canım basınız saolsun.(allah mekanını cennet eder ınsallah
amin cnm inşallah :Saruboceq:
dostlar sağolsun cnm :KK43:

YENA
dream_life34
nasıl olsun ki ablacım.dün fln evlerine taziye için kalabalık olduğundan pek farkında değil gibiydi acısı çok fazla tabiki nede olsa babasıydı.tabiki çok üzgün.kabullenmek çok zor onun için.dün babasının cenazesinde rahmetli babasına cok üzüldüm arkadaşıma bakıp ayrı üzüldüm.bianda onu nasıl ayakta tutucağımızı düşündüm.umarım ii bi şekilde destek olabilirim ona :KK43::KK43:

Offfffki ne offff...
Ateş düştüğü yeri yakar..:KK43:(