Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

YURDUSUM
29-06-09, 09:06
okur
ayy canlarım benım kahvaltıda 1 küçük kase corba 2 salatalık 1 domates ve 1 dılım ekmek yedım şimdide yarım saat tır hareket edıyorum mÜzık eşlıgınde tugba özaycımla birlıkte ve 2 lıtre su içtimm bu hafta 2 kılo versem ahh ne vaaarrr yawww ESKİŞEHİR DE İZMİR VE İSTANBULDAN KALMAZ GERİDEEE YANIYORR BURALARR DAA
Yansın be güzelim yandığı yere kadar, hayırlısı. Yananı allah görür derler yaopuyorumnanaktan

BEYZUS
YURDUSUM
canım sabah 1 dilim peynir, 2 bardak şekersiz çay içtim.
öğlen: 2 erik, 1 şeftali, 1 kase yoğurt yedim.
akşam: ton balığı salatası ve kiraz(1 kase) yiyeceğim.
Sıcak ta olsa soğukta olsa iştahımız kesilmez be güzelim.Ama ben bayağı bayağı dikkat etmeye çalışıyorum. Dün yaylaya gitmiştim. Neler ikram ettiler yok dedim.Vallahi iradene hayranız dediler.Tatlıya asla yok diyemem, ona bile yooooook dedim.Hayret!
osssnur
ablacım konu su kı kendımı cok halsız hissedıyorum beynimi hazrlayamıyorum neden oldugunu da bılmıyorum 2 gun once dıyetısyenım de aradı moral verdı tam duzeldı dıyorum gene dagılıyorum deli olacagımdelikafadulden
Ossnurcuğum ozaman neden böyle olduğunu saptayıp düzeltene kadar sabır et ve kendini üzmeyi bırak.Sonra toparlanır girişirsin diyete.Hepimizin böyle zamanları oluyor canım sana has değil.Sonuçta insanız sadece beynimiz yok ruhumuzda var.
Biraz relax olmayı dene istersen.Şeniz

osssnur
YURDUSUM
anladım osssnur'cuğum sen aşıksın, aşıksın sen arkadaş. Ama en kısa zamanda toparlanman dileğiyle be güzelim.Az çok zamanla bizim başımızdan da geçti böyle şeyler ama, yinede sen kendine bak canım.Rahmetli annem ne derdi biliyormusun,"er adamı sağ sever, komşu adamı var sever" Er dediğim kişi burda bana göre koca, sana göre sevgilin olabilir. Biz kendimize bakmazsak vallahi onlar başkalarına bakar canım benden abla tavsiyesi
cok haklısın abllacım zaten kılo alırken askım da saolsun sana kılo yakısıyo zayıflarsan yanakların kalmaz bosver dedıkce ıkımız bırden kılo aldık gercı o toplam 10 kılo aldı ben 50 kılo (yuuu dıorum sımdı kendıme 50 mıdelikafadulden yazınca sok oldum)baslangıc sart yarın dıyetısyenımde randevum var kılo vemedım aldım nasıl gıdıcem offff

BEYZUS
YURDUSUM
anladım osssnur'cuğum sen aşıksın, aşıksın sen arkadaş. Ama en kısa zamanda toparlanman dileğiyle be güzelim.Az çok zamanla bizim başımızdan da geçti böyle şeyler ama, yinede sen kendine bak canım.Rahmetli annem ne derdi biliyormusun,"er adamı sağ sever, komşu adamı var sever" Er dediğim kişi burda bana göre koca, sana göre sevgilin olabilir. Biz kendimize bakmazsak vallahi onlar başkalarına bakar canım benden abla tavsiyesi
Gözlerini OYARIM ben onların.Ağızlarını burunlarını KIRARIM.kötükedihüsokötükedihüso:eek:klava::eek:klava:

YURDUSUM
29-06-09, 10:06
BEYZUS
Gözlerini OYARIM ben onların.Ağızlarını burunlarını KIRARIM.kötükedihüsokötükedihüso:eek:klava::eek:klava:
Valla bu devirde acık eli maşalı olmada da fayda var. Yoksa hep ezilen sen oluyorsun canım

BEYZUS
YURDUSUM
YURDUSUM
Valla bu devirde acık eli maşalı olmada da fayda var. Yoksa hep ezilen sen oluyorsun canım
İlk günden kim kimin gözünü oyarsa o kazanıyor vallahi.Sonradan değiştirmesi zor.
Birde oyuk gözüyle ona buna mı bakacakmış?????????????? Oy öteki gözüde...:roflol:

Burda erkek düşmanı gibi bir tavır sergiledim ama öyle değilim canım.Sadece eşi varken başkalarına bakanların gözlerini oymak istiyorum o kadar.Çok şey mi istiyorum.HAYIR.:tomato::eek:klava:

osssnur
BEYZUS
İlk günden kim kimin gözünü oyarsa o kazanıyor vallahi.Sonradan değiştirmesi zor.
Birde oyuk gözüyle ona buna mı bakacakmış?????????????? Oy öteki gözüde...:roflol:

Burda erkek düşmanı gibi bir tavır sergiledim ama öyle değilim canım.Sadece eşi varken başkalarına bakanların gözlerini oymak istiyorum o kadar.Çok şey mi istiyorum.HAYIR.:tomato::eek:klava:
kesınlıkle ablacım oymak lazım gozlerını bız nasıl eslerımıze sevdıklerımıze sadıksak onla da olmak zorunda hem zaten aldatan kendı kaybeder:dilcikar: ya bende ılgınc bır durum var mesela hıc erkek arkadsım benı aldatacakmıs gıbı dusunmuyorum nerden gelıyo bu oz guven anlamıyorum cıtı pıtı kızlar sevgılıyse bulusmadan once bıle ne gıysem sacımı nasıl yapsam hep aynı gorurse sıkılır benden dıyolar ben nıe bu kadar rahatım anlamıyorumgamyoncuiremsu

BEYZUS
osssnur
kesınlıkle ablacım oymak lazım gozlerını bız nasıl eslerımıze sevdıklerımıze sadıksak onla da olmak zorunda hem zaten aldatan kendı kaybeder:dilcikar: ya bende ılgınc bır durum var mesela hıc erkek arkadsım benı aldatacakmıs gıbı dusunmuyorum nerden gelıyo bu oz guven anlamıyorum cıtı pıtı kızlar sevgılıyse bulusmadan once bıle ne gıysem sacımı nasıl yapsam hep aynı gorurse sıkılır benden dıyolar ben nıe bu kadar rahatım anlamıyorumgamyoncuiremsu

İş çıtı pıtı olmakta değil ki;kendine ve sevgine güvenmekte,karşındakinin adam gibi adam olmasında....

Öz güvende ( bizim karekterimizdeki insanlar için) dış görünüşle sınırlı değil.Kafanın donanımı önemli.Değil mi şeker?

secil00
wawwwwwwwwww çıtırlarım mevzu derinnnnnn

en rahatı benimmm özgürlük gibisi varmı yok zemuszemus

secil00
alooooooooooo nie yazmıyonuzyaaaaaa ama ben üzülüyommm ağlarım haa mafoldumben

osssnur
BEYZUS
osssnur

İş çıtı pıtı olmakta değil ki;kendine ve sevgine güvenmekte,karşındakinin adam gibi adam olmasında....

Öz güvende ( bizim karekterimizdeki insanlar için) dış görünüşle sınırlı değil.Kafanın donanımı önemli.Değil mi şeker?
kesınlıkle haklısın ablacım nedense bende ozguven tavan yapmıs bu kıloda olmama ragmen ve erkk akadsım kılo vermemı cok da ıstemıyo verınce cok cok daha guzel olacaksın cok kıskanıyorum senı vermesende olur dıo :kedi:dedım :eek:

osssnur
secil00
oyyy oyyy kıyamam ben sana:gitme:

BEYZUS
osssnur
osssnur
BEYZUS
kesınlıkle haklısın ablacım nedense bende ozguven tavan yapmıs bu kıloda olmama ragmen ve erkk akadsım kılo vermemı cok da ıstemıyo verınce cok cok daha guzel olacaksın cok kıskanıyorum senı vermesende olur dıo :kedi:dedım :eek:
Ahanda bizi bitiren konuda bu işte.Bende bu lafları işite işite bu hale geldim.DİKKAT....

BEYZUS
secil00

Kısksngaç bebeğim benim.Gel bakem sabah dövmüştüm seni.Sinirim geçti öpücem şimdi....Şenizopuyorumnanaktan

secil00
BEYZUS
secil00

Kısksngaç bebeğim benim.Gel bakem sabah dövmüştüm seni.Sinirim geçti öpücem şimdi....Şenizopuyorumnanaktan
:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: evet evet öp beni ablacığımmmmmmm gamyoncuiremsu

osssnur
BEYZUS
osssnur
Ahanda bizi bitiren konuda bu işte.Bende bu lafları işite işite bu hale geldim.DİKKAT....
ablacım bılerek mı bıze bunu yapıyolar yoksa:1shok:yanı amaclar nedır anlamıyorum aslında kılo verıncede cok guzel oldun dıe ıltıfata baslıyolar bu erkeklere guven olmaz yurdus ablacıgım sana katıldım sımdı:1hug:BU ERKEKLERE GUVEN OLMAZkötükedihüso

BEYZUS
29-06-09, 12:06
secil00
secil00
BEYZUS
:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: evet evet öp beni ablacığımmmmmmm gamyoncuiremsu
ŞenizşlapsssŞenizşlapssopuyorumnanaktan

YENA
Konu kadın erkek..
Derin mevzular bunlar ve konuş konuş bitmez mevzular..:))
Allah herkesin gönlüne göre versin..

YENA
BEYZUS
Günaydın canım...
İstanbul da yanıyor canım...Fark yok.Bakma sen tv de dolu yağdı dediğine.5 dakka yağdı.15 dakka sonra bir cehennem sıcağı bastı.
Sıcaklar işe yarasa da bizi biraz eritse ne güzel olur.:sm_cool:

Ayyy ne güzel olurdu ya.:)))

osssnur
herkese tünaydın:)kk nın gelecek yıl mankenleri:)sızlerı cok ozledim.(secil gibi beni de dövermisiniz :çok üzgünüm: diyetımı bır gun yapıyorum sonra kı gun yıyorum spo yapamıyorum offf ne oldu bana kızlar mativeye ıhtıyacım var daha ne kadar kılo alabilirim ya almak ıstemıyorum:1no2:

Canım aynı kendimi görüyorum.şu an..Daha doğrusu tüm şişmanların..
Öncelikle strese sokma kendini..Taktıkça daha çok yiyesi oluyor insanın..
Şimdiye kadar yedikte ne olduk diye aynaya bakıyorum ben..

YURDUSUM

Çok güzel bir söz..tuttum:))

BEYZUS

Burda erkek düşmanı gibi bir tavır sergiledim ama öyle değilim canım.Sadece eşi varken başkalarına bakanların gözlerini oymak istiyorum o kadar.Çok şey mi istiyorum.HAYIR.:tomato::eek:klava:[/QUOTE

a.sa.s

YURDUSUM
YENA
Konu kadın erkek..
Derin mevzular bunlar ve konuş konuş bitmez mevzular..:))
Allah herkesin gönlüne göre versin..
ya ortaya bir konu çıktı.Söyle söyleyebilirsen, buradan okuyanlarda benim kocacımı kötükötükedihüso zannedecek valla.

okur
YURDUSUM
anladım osssnur'cuğum sen aşıksın, aşıksın sen arkadaş. Ama en kısa zamanda toparlanman dileğiyle be güzelim.Az çok zamanla bizim başımızdan da geçti böyle şeyler ama, yinede sen kendine bak canım.Rahmetli annem ne derdi biliyormusun,"er adamı sağ sever, komşu adamı var sever" Er dediğim kişi burda bana göre koca, sana göre sevgilin olabilir. Biz kendimize bakmazsak vallahi onlar başkalarına bakar canım benden abla tavsiyesiayy ablacıgım benımde korkularımdan birisi bu yaa ALLAH ıma şükür kocam o yollu deıl ama erkek mılletı ah bir zayıf olsammmm:çok üzgünüm:

YURDUSUM
okur
YURDUSUM
anladım osssnur'cuğum sen aşıksın, aşıksın sen arkadaş. Ama en kısa zamanda toparlanman dileğiyle be güzelim.Az çok zamanla bizim başımızdan da geçti böyle şeyler ama, yinede sen kendine bak canım.Rahmetli annem ne derdi biliyormusun,"er adamı sağ sever, komşu adamı var sever" Er dediğim kişi burda bana göre koca, sana göre sevgilin olabilir. Biz kendimize bakmazsak vallahi onlar başkalarına bakar canım benden abla tavsiyesiayy ablacıgım benımde korkularımdan birisi bu yaa ALLAH ıma şükür kocam o yollu deıl ama erkek mılletı ah bir zayıf olsammmm:çok üzgünüm:
canım kendine güven, merak etme, güzel allahım doğru yollarından şaşırmasın,

okur
29-06-09, 13:06
YURDUSUM
okur
canım kendine güven, merak etme, güzel allahım doğru yollarından şaşırmasın,
amin ablacım aminn bu gun sabah çok güzel başladım spor yaptım biraz su içtim az yedım falan ama duydugum ufacık bı kelıme (söylenın ne umrunda nede benım canımım sıkıldıgının farkında) benım bırazcık abur cubur tıhhmama mafoldumben sebeb oldu bi de bunun için cnm sıkıldı bi topiye gireyim neşem yerıne gelsın dedım yawww

YENA
Öğlen yemeği olarak bezelyeli pilav yedim...Akşamda karpuz yemeyi düşünüyorum..

Birşey sorucam neden kimse egsersiz yapmıyor..?

Yürüyüş yapalım arkadaşlar..Çok faideli.:)))Mutluluk hormonu salgılıyornuş hemide..:))
Bu hafta eşim geç geliyor..O yüzden oğlanı koyucam pusete..Kızımda gelmek isterse..
Çıkıp öyle yürüyeceğiz..

YURDUSUM
YENA
Öğlen yemeği olarak bezelyeli pilav yedim...Akşamda karpuz yemeyi düşünüyorum..

Birşey sorucam neden kimse egsersiz yapmıyor..?

Yürüyüş yapalım arkadaşlar..Çok faideli.:)))Mutluluk hormonu salgılıyornuş hemide..:))
Bu hafta eşim geç geliyor..O yüzden oğlanı koyucam pusete..Kızımda gelmek isterse..
Çıkıp öyle yürüyeceğiz..
YENA cığım vallahi ben 10 gündür İstanbuldaydım.Taksimden Beşiktaşa,Beşiktaştan Ortaköye yürüdüm hep daha ne spor yapayım güzelim

YURDUSUM
neyse canlarım bu günde akşam oldu.Yine görüşmek üzere hoşçakalın,kendinize iyi bakın.Kimseye çatmayın.Yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

osssnur
29-06-09, 16:06
YENA'cım cok haklısın canım yedık de ne oldu:KK43:ama toparlanamayınca olmuyor ıste sanırım benım kı regl oncesı sendromuymus bu gun oldum ve de rahatladım oh bee zemuszemus bırde canım ben yuruyusu cok sevıyorum ama cok kılo aldıgım ıcın dısarıya yurumeye cıkınca sankı herkes bana bakıyormus gıbı gelıyor hos bakanlarda cok ya neyse:KK43::nazar:

secil00
29-06-09, 20:06
sabah peynir 2 zeytin domates salatalık ç. ekmeği yedim öğlen tost yedim akşamda dışardaydım simit krem peynir çay sizceee çokmudur ??

YENA
Selam,

Melekler korusun diye bir dizi var..
ızleyeniniz varmı bilmiyorum..Ben bayılıyorum...Çok hoş ,çok güzel..
Hümeyra döktürüyor yine..:)))

Seçil bence çok değil..
Simit'i zaten doktorlar bir öğün olarak öneriyorlar..

YENA
osssnur
YENA'cım cok haklısın canım yedık de ne oldu:KK43:ama toparlanamayınca olmuyor ıste sanırım benım kı regl oncesı sendromuymus bu gun oldum ve de rahatladım oh bee zemuszemus bırde canım ben yuruyusu cok sevıyorum ama cok kılo aldıgım ıcın dısarıya yurumeye cıkınca sankı herkes bana bakıyormus gıbı gelıyor hos bakanlarda cok ya neyse:KK43::nazar:

ossnur'cum bende regl öncesi ve ortası (ne hikmetse) öyle oluyorum..Sonra düzeliyorum..
İyi bak rahatlamışsın..Sevindim..:)

Bakmaya gelince..Kötü niyetle bakanların..Gözü çıksın ne diyeyimm..
Sanki şişman olmak bizim çok hoşumuza gidiyor..
:kızgın::

osssnur
YENA
ossnur'cum bende regl öncesi ve ortası (ne hikmetse) öyle oluyorum..Sonra düzeliyorum..
İyi bak rahatlamışsın..Sevindim..:)

Bakmaya gelince..Kötü niyetle bakanların..Gözü çıksın ne diyeyimm..
Sanki şişman olmak bizim çok hoşumuza gidiyor..
:kızgın::
kesınlıkle katılıyorum canım sankı ben bayılıyorum boyle olmaya :KK43:

okur
YENA
Selam,

İzleyeniniz varmı bilmiyorum..Ben bayılıyorum...Çok hoş ,çok güzel..

Seçil bence çok değil..
ceyarsın sennn bayılıyorum valla yawwkaydirigubbakcemile2zemuszemushihoyyyt:teytey:

YENA
okur
ceyarsın sennn bayılıyorum valla yawwkaydirigubbakcemile2zemuszemushihoyyyt:teytey:

Sence iyimi yaptı ceyar'ı seçmekle...?

BEYZUS
secil00
sabah peynir 2 zeytin domates salatalık ç. ekmeği yedim öğlen tost yedim akşamda dışardaydım simit krem peynir çay sizceee çokmudur ??
şimdi tereciye tere satmak gibi olmasın ama bence iyi.Sakat bir şey yok.Umarım tostun fazla yağlı değildir....Gerçi sen en iyisini biliyorsun hayatım...Bizim sana sormamız lazım.İdolüm benim.opuyorumnanaktan

BEYZUS
secil00
YENA
Selam,

İzleyeniniz varmı bilmiyorum..Ben bayılıyorum...Çok hoş ,çok güzel..

Çok güzel bir dizi canım haklısın.Mesajları çok güzel.Hem ana babalar hemde evlatlar izlemeli...
Seçil bence çok değil..
Sokak simidinin kalorisi çok yüksek değilmiş yeterki susamları mideye dokunmasın.Yoksa çok güzel bir besin.Yağda fazla değil içinde.

YENA
BEYZUS
Sokak simidinin kalorisi çok yüksek değilmiş yeterki susamları mideye dokunmasın.Yoksa çok güzel bir besin.Yağda fazla değil içinde.

Bende sokak simidini seviyorum..:)
Mideme dokunduğu halde..Her seferinde midemde yanma oluşuyor..
Ama yiyorum işte..:))