90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

asyatanem
6-05-09, 21:05
nursena
çok geç artıkın net koptu açamayınca mutfağa bi tabak koymaya gittim neskafe ile 2tane galeta ile çıktım iyimi kötümü acep
neskafe şekersiz az normal sütnen yaptım

neyse cok kalorili diil.galeta 1 olsa daaiyiymiş...

yok kız rüya gördüydüm onu yadım özelden allah razı olsun oda cevapladı canım arkadaşlarım benim sanki sen güssünle bizi çekiştirmiyondur heeekaydirigubbakcemile

walla gunamı alma heç çekiştirmem..hep iyi iyi deyu bahsederiz..zaten inanırmısın burda görüşüyok sadece böle bişey olabilirmi...ikimizde lojmandayız aslında bilirsin lojman hattından bedava görüşe biliriz inan ona bile aramıyo bak .ben burdan çıkış yapamıyorum bağlanmıyo o bağlatırsa konuşuyoz..işte öle o gündüz kuşu ben gece ..hakkaten 2 gündürde gelmiyo naptı acep haberim yok..:nazar:

cimcime81
nan kimse beni ti ye almıyo mu ya...valla çok bozuldum ha....size açık açık bişi söylemek istiyorum ..kızmayın kırılmayın...topik böyle kendini bırakmış devam ederse ben aranızdan ayrılmak zorunda kalıcam...çünkü motivasyonum düşüyo gittikçe..

tursari
nursena
bu arda gussum yok ortalarda nerdeki
hakketten yafff nirde benüm gussun aplammm yafff ben citolude özledim yaaa senağlama

cimcime81
tursari
kızdırmayın cimcime aplamııı. ben sana ne yediğimi söyliyeyim sabah sirkeli suyumu içtim kahvaltıda bir greyfurt yedim öğlende kahvaltılık yedim iki dilim kepekle ondan sonrasındada akşam sirkeli su ve ondan sonra bir tabak maydonozlu makarna içerisinde dereotuda vardı daha sonra geceye kadar bişey yemedim hee elma yemiştim ekşüüüü hee bide biraz tepindim :roflol:
iyi etmişsin güzelim...böyle devam et...

paresssss
nursena
nescafe manyağı oldum kesiyo baya çikolata hissi:kahve:ni
kahve manyağı oldum hiç öle isteğimi falan kesmiyo valla aradaacık böle sakinliyo beni ama hiç yani sigarayı bıraktığımdan beri bunlaavunuyom belki ondandır etkilemiyo artık beni
cimcime81
efferim sana sen uyma onlara güzelim..
:1shok::1shok: üzüm yedim kızmadınmı alkisalkisalkis öpçem gel Şeniz hihoyyyt
tursari
kız paresss annenin bi lafı vardı hatırlatırımmm:jeyyar::jeyyar::jeyyar::roflol:
aman sizede bişi demye gelmiyo ha :1ninca: hem benim niyetim bozuk zati ben inkar etmiyomki :dilcikar:

sblue
çok aç hissediyorum kendimi akşam
tarhanayla bir dilim kepek ekmek
azcık makarna yedim
1 litre su içtim
ama açıım midem kkazınıo hiç sevmediğim şeyleri bile cnm istiyo .
ilk hafta daha beter yaa inş ilerki zamnlarda daha iyi olur. dayanmaya çalışıyorum :1no2:

citol
hayy karılar kızlarr
beng eldimm
ggezmedenn
gündüz dünya iş yaptım halılarr falan filann
bacaklarım agrıyooo oyyoyy
biri baga masajj yapsınn loooo

topraksuu
ixsir ya senin bu avatar resmi nasıl bişe hiç yorulmuyomu
ben bayılıyorum ilk gördüğümde öldüm gülmekten :))

sblue
tursari
kızdırmayın cimcime aplamııı. ben sana ne yediğimi söyliyeyim sabah sirkeli suyumu içtim kahvaltıda bir greyfurt yedim öğlende kahvaltılık yedim iki dilim kepekle ondan sonrasındada akşam sirkeli su ve ondan sonra bir tabak maydonozlu makarna içerisinde dereotuda vardı daha sonra geceye kadar bişey yemedim hee elma yemiştim ekşüüüü hee bide biraz tepindim :roflol:
ama sen hiç bişi yememişsin ne güzeeel senağlama bende öyle yapabilcem inşş demi

asyatanem
topraksuu
ooh ooh maşallah koyu bir sohbet kolay gelsin neşeniz bol olsun şekerler :))
hoşgeldin canım ..sende dal içeri sohbetin bi köşesinden..neler yapıyon görüşmeyeli a.s.

paresssss
cimcime81
nan kimse beni ti ye almıyo mu ya...valla çok bozuldum ha....size açık açık bişi söylemek istiyorum ..kızmayın kırılmayın...topik böyle kendini bırakmış devam ederse ben aranızdan ayrılmak zorunda kalıcam...çünkü motivasyonum düşüyo gittikçe..
nereye gidiyon yavgetme :çok üzgünüm: ben zati zor dayanıyom sen gidersen bunlar şoko partisi yapar alimallah -tatlicadiarzu-
ay mardin olayınada bişi demek istemiyorum ha yazıyosunuz aklımageliyo yeniden :kızgın:

tursari
paresssss
kahve manyağı oldum hiç öle isteğimi falan kesmiyo valla aradaacık böle sakinliyo beni ama hiç yani sigarayı bıraktığımdan beri bunlaavunuyom belki ondandır etkilemiyo artık beni

aman sizede bişi demye gelmiyo ha :1ninca: hem benim niyetim bozuk zati ben inkar etmiyomki :dilcikar:
bende inkar etmemiştim kiiiiii:roflol::roflol:kızma kızma aplaaaammmm :1hug:yoksa sen beni sefmiyonmu
:asigim::asigim:

nursena
cimcime81
cimcime devam ediyom da bu bulanık hava can sıkıntısı yapıyo bende mutfakta buluyom kendimi genelde dikkat ediyorum ama

duraklama dönemine girdim ya sinir oluyom ben

sen gidersen acıların çocuğu gibim boynu bükük daolaşırız bak heee
:roflol:

citol
cimcime81
durr gııı sitress yokkk

ama haklısın valla önceden kaçamak yaptıkmıı yazamazdık utanırdık

yada kaçamak yapamazdık yazdıgımız içinn

ama şimdii kaçıran kaçıranaa

yarından itibarenn full kaçamagı yasaklıyorum önce kendimee
sonra sizee tmm mıı

cimcime sitrese girmesin yeterki :1hug:a.s.

cimcime81
paresssss
çukulatadan iyidir...

topraksuu
ixsir
hoşgeldin canım ..sende dal içeri sohbetin bi köşesinden..neler yapıyon görüşmeyeli a.s.
hoş bulduma.s. canım benimde 15 gündür bel fıtığım azmış durumda ne yürüyüş nede egzersiz yapabiliyom

daldım bile canım delikafadulden

tursari
:1hug:
sblue
ama sen hiç bişi yememişsin ne güzeeel senağlama bende öyle yapabilcem inşş demi
yaparsın yaparsın canım benimm:1hug:

sblue
cimcime ben daha yeni geldim valla paralarım haa daha başlamadan biterim yoksa demi ama :kızgın:

asyatanem
topraksuu
ixsir ya senin bu avatar resmi nasıl bişe hiç yorulmuyomu
ben bayılıyorum ilk gördüğümde öldüm gülmekten :))
hee kız sallıya sallıya hem sarkıttı hem küçülttü 2 beden..benimde çok hoşuma gidiyo..deliliği aynı ben..her kez kendine göre bişey koyuyo işte..benide bu ifade ediyo heral kaydirigubbakcemile3

cimcime81
sblue
cimcime ben daha yeni geldim valla paralarım haa daha başlamadan biterim yoksa demi ama :kızgın:
güzelim ...gerçekten eskiden karnım acıktığı zaman gelirdim topiğe yemekten vazgeçeyim unutayım diye...şimdi bi geliyorum herkes yok kebap yedim yok pilav yedim...tok adam bile acıkır...ben motive olamıycaksam ne işim var burda..

sblue
ixsir
hee kız sallıya sallıya hem sarkıttı hem küçülttü 2 beden..benimde çok hoşuma gidiyo..deliliği aynı ben..her kez kendine göre bişey koyuyo işte..benide bu ifade ediyo heral kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :lepi: bende çok gülüyorumm bu avatara

topraksuu
cimcime81
çukulatadan iyidir...
kıslar tatlı krizine karşı eti yeni bir ürün çıkarmış mutlaka bilenleriniz vardır bende arkadaş tavsiyesiyle aldım eti striks diye paket içinde kağıda sarılı 8 çikolata çubuğu var 54-57 kalori naneli-sütlü fıstıklısı var ben arada ondan yiyorum küçük bişe ama çikolata isteğini geçiriyor a.s

paresssss
tursari
bende inkar etmemiştim kiiiiii:roflol::roflol:kızma kızma aplaaaammmm :1hug:yoksa sen beni sefmiyonmu
:asigim::asigim:
seviyom seviyom :eek:
cimcime81
çukulatadan iyidir...
hımm kötünün iyisi diyon senağlama
sblue
nan varsa üzüm yi bak beni kesti acık :1ninca:

cimcime81
ben bu halde yarışmada bile diilken kendime hakim olmaya çalışıyorum sizlere mahçup olmıyım diye...cuma günlerimi olduğu gibi size ayırıyorum..elimden geldiğince herkese destek olmaya çalışıyorum...ama artık kimse diyet yapmak istemiyo gibi sadece sohbet ediliyo...tabiki sohbete edicez..ama ondan önce hepimiz bir amaç için geldik buraya...

aylık liste hazırladım hepinizi toparlamak heveslendirmek için kaç gündür kimse ne oldu ay başı geçti niye yayınlamadın diye sormadı bile...çünkü herkes hedefini unuttu...bu yüzden artık benimde içinden gelmiyo...

paresssss
topraksuu
kıslar tatlı krizine karşı eti yeni bir ürün çıkarmış mutlaka bilenleriniz vardır bende arkadaş tavsiyesiyle aldım eti striks diye paket içinde kağıda sarılı 8 çikolata çubuğu var 54-57 kalori naneli-sütlü fıstıklısı var ben arada ondan yiyorum küçük bişe ama çikolata isteğini geçiriyor a.s
ben o reyondan geçmiyorum uzun süredir :smiley-cool: ama kazara geçersem bakayım baya azmışkalorisi hatta belki üzümden bile azdır ha :1shok: