90-99 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

tursari
23-09-09, 21:09
BEYZUS
Teşekkür ederim.Bak şimdi benim Tursarim oldun.
sen dersinde ben değiştirmezsmiyim aplammmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Amannnn boz niyeti kız booooooozzz....Bu niyeti bozmak kötü değildir.....Önlemini al yeter.
Bu gece bir terbiyesizlik var benim üzerimde.Allah islah etsin inşallah.
:roflol::roflol::eek:klava::eek:klava:kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
:roflol::roflol::roflol:zatii bu citol hepimizi abdest almaya zorluyor şikayet etcem sonunda :roflol::roflol::roflol::roflol:

tursari
23-09-09, 21:09
nesee aplalarım kardeşlerim öpüyom hepiciğinizi ben kaçıyom ii gecelerrropuyorumnanaktan

kediruhlu
23-09-09, 22:09
ben geldim herkese merhaba canlarım özledim vallahi hepinizi Şeniz
ben kendimi çok kötü hissediyorum ve size karşı mahçubum:kedi: bayramda çikolatanın dibine vurdum regl olmamda bunun bahanesi oldu 3 kilo almış çıkıyorum tartıda :sinifsinif:
umarım en kısa zamanda normale dönerim yoksa psikolojim mahvolcak nasıl vercem stresinden mafoldumben

kediruhlu
23-09-09, 22:09
bu arada arkadaşlar bizim puanlar kalp olarak döndü bence bize avatarımın altında bişey yoktu puanımı alıp kalp vermişlernaniknanik

YURDUSUM
24-09-09, 05:09
günaydın sevgili hanım arkadaşlarım.
Akşam bayağı bir konuşma yapılmış yine takip etmiyor değiliz haa,
Neyse bugün yiyeceklerimi yazmakla başlayayım dedim.
sabah: 2 adet kayısı ve bir bardak sıcak su,4 adet diyet bisküvi, 1 bardak çay
öğlen: simit ve ayran (veya yoğurt ve salatalık)
akşam: yeşil fasulye ve yanına salata mı olur ne olur bilmiyorum(ALLAH nasip ederse tabii ki)opuyorumnanaktan

okur
24-09-09, 06:09
YURDUSUM
akşam: yeşil fasulye ve yanına salata mı olur ne olur bilmiyorum(ALLAH nasip ederse tabii ki)opuyorumnanaktan

gunaydınn yrduşş balımm afıyet olsun canımm

okur
kediruhlu
bu arada arkadaşlar bizim puanlar kalp olarak döndü bence bize avatarımın altında bişey yoktu puanımı alıp kalp vermişlernaniknanik

kız sen soyleyınce fark ettım benımde 2 tane kalbım olmuşş
ne kadar dıkkatsızım
sen soylemesen hala aberım yokkkaydirigubbakcemile3

yagmurgozlu
YURDUSUM
Günaydın afiyet olsun canım bende girmişken yazayım sonra işe dalıp unutuyorumkaydirigubbakcemile3
kahvaltı
1 dilim dil peyniri
1 dilim çavdar ekmeği
5 tuzsuz zeytin
şekersiz çay

öğlene pazı kavurması (anneciğim yollamış memleketten tazecik)
yoğurt
çavdar ekmeği
akşama belli değil hele bir eve gideyim Allah ne verdiyse yaparım bişeylerkaydirigubbakcemile3

YURDUSUM
okur
gunaydınn yrduşş balımm afıyet olsun canımm
günaydın okur'um, nerelerdesiniz yahu.opuyorumnanaktan
yagmurgozlu
Günaydın afiyet olsun canım bende girmişken yazayım sonra işe dalıp unutuyorumkaydirigubbakcemile3
kahvaltı
1 dilim dil peyniri
1 dilim çavdar ekmeği
5 tuzsuz zeytin
şekersiz çay

öğlene pazı kavurması (anneciğim yollamış memleketten tazecik)
yoğurt
çavdar ekmeği
akşama belli değil hele bir eve gideyim Allah ne verdiyse yaparım bişeylerkaydirigubbakcemile3
günaydın yagmurgozlum, pazı bayılırım valla afiyet olsun canım, kendine iyi bak.opuyorumnanaktan

BEYZUS
okur
kız sen soyleyınce fark ettım benımde 2 tane kalbım olmuşş
ne kadar dıkkatsızım
sen soylemesen hala aberım yokkkaydirigubbakcemile3
Ayıptır göstermesi benimkiler 3.....

3.....3....Bak bak ismimin altında.Gördünmü? He onlar işte.Demem o ki benimkiler 3

Yanlış anlaşılmasın diye= yazıyla üç........

Şaka şaka tatlım....Öpüyorum....
:roflol::roflol::roflol:

YURDUSUM
24-09-09, 07:09
BEYZUS
Ayıptır göstermesi benimkiler 3.....
3.....3....Bak bak ismimin altında.Gördünmü? He onlar işte.Demem o ki benimkiler 3
Yanlış anlaşılmasın diye= yazıyla üç........
Şaka şaka tatlım....Öpüyorum....
:roflol::roflol::roflol:
Yakışır be anacım sana, 3'de, 5'de hayırlı olsun kalplerin.:sm_cool:

BEYZUS
YURDUSUM
YURDUŞUM günaydın;:asigim:

Bayıldım ifadene.Sevgili hanım arkadaşlarım ha....:roflol::roflol::roflol:Aramızda dolaşan ve kendini akıllı sanan erkekleri ayrı tuttuğun iyi olmuş.

Bende sabah 1 simit ve peynirle kahvaltı ettim.
Öğlen 3 parça ızgara tavuk
1 kase yoğurt.
Ekmek yok.Sabah simit yenildi....ceza....
Akşam bakacağız bakalım hafif birşeyler.....

ElmaSalyangozu
herkese günaydın hanımlar;

nasılsınız bu sabah?? hala bayram yorgunluğunu atamadım üstümden. kızım düzelmeye başladı. bayramdaki halinden eser yok gibi, geceleri hariç. umarım tekrarlamayız çok yorucu oluyor çünkü. işe de başlayınca yorgunluğum arttı.. sizler neler yapıyorsunuz?? henüz geçmişe bakamadım. önce günaydın diyeyim sonra bakarım değil mi ama ??? zemuszemus

YURDUSUM
namem
herkese günaydın hanımlar;

nasılsınız bu sabah?? hala bayram yorgunluğunu atamadım üstümden. kızım düzelmeye başladı. bayramdaki halinden eser yok gibi, geceleri hariç. umarım tekrarlamayız çok yorucu oluyor çünkü. işe de başlayınca yorgunluğum arttı.. sizler neler yapıyorsunuz?? henüz geçmişe bakamadım. önce günaydın diyeyim sonra bakarım değil mi ama ??? zemuszemus
günaydın namem'ciğim valla ben iyiyim canım, beişi kocaman şaaaaap diye benim yerime öp olur mu annesi.:KK46: ısır şöyle çıtır çıtır.

ElmaSalyangozu
@YURDUSUM : öperim söz hatta geçen sefer söylediğinde bacağından öptüm emzirirken söyledim de senden olduğunu ama ısıramam kıyamıyorum :kedi: ama her dediğinde öpüyorum öperimde opuyorumnanaktan

BEYZUS
24-09-09, 08:09
YURDUSUM
Yakışır be anacım sana, 3'de, 5'de hayırlı olsun kalplerin.:sm_cool:
Oyyyy YURDUŞUM benim çok sağol canım.Hepiniz çok güzellikleri hak ediyorsunuz.

Kalp konusu şaka tabii.Bendeki; tek kalbe sahip çıkabilmek yeter bana.24 senedir tek

uğraştığım kalp o......
:asigim::asigim::asigim:

Bonus
24-09-09, 10:09
ixsir
tursarim ordamısın loooo
nolmuş bu puanların hali haberin varmı şok oldum be yaa

Ne hain karısın lem o kadar ixir dedik ses yok puanları duyunca burda bittin :mymeka: :mymeka:

Bonus
24-09-09, 10:09
Öhöm acuk sinirlendimde :1closedeyes:

Oy benim canlarumm ballarum -tatlicadiarzu- Yemek düzenimi pek düzeltemedim ama düzelticem inşallah :hulya:

Hepiniz iyisinizdir inşallah bende iyiyim şükür opuyorumnanaktan evde iş güç vakit geçiyo işte kalkim yemek yapim dimi zemuszemus

YURDUSUM
24-09-09, 11:09
Bonus
Öhöm acuk sinirlendimde :1closedeyes:
Oy benim canlarumm ballarum -tatlicadiarzu- Yemek düzenimi pek düzeltemedim ama düzelticem inşallah :hulya:
Hepiniz iyisinizdir inşallah bende iyiyim şükür opuyorumnanaktan evde iş güç vakit geçiyo işte kalkim yemek yapim dimi zemuszemus
iyiyiz iyi olmaya şeker Bonusum, bizde yemek düzenini düzene sokamadık hala
İnşallah bu hafta da geçsin daha sonra elele verelim, bitirelim şu işi.kaydirigubbakcemile

nursena
24-09-09, 11:09
slm kızlar nasılsınız dün kocam nöbetciydi laptop gitti malesef öldüm sıkıntıdan valla sabaah kızı okula götürdüm geldim 1 bardak çayımı koydum oturdum tam yudumlucam telefon kreşten kızınız afedersiniz istifra etti kahvaltısını yedikten sonra ağlıyo kıyafet yetiştir aksi ya adamda nöbetten gelmedi aman koş okula kızım niye kustun anne burda zeytin peynir yediriyolar öğretmen taabak bitecek dedi bende hepsini yedim ondan çıkartttım herkez bana baktı ben gitmicem neyse zar zor soktum kocam geldi okul mazemesini almaya çarşı ya gittim bi tel daha öğlen anne ben seni özledim gittim okula neoldu kızım eee anna öğle yemeği yicektik yememek için yaptım aman napacaksam cadıyla allahım anasına bak kızına bak ben zaten kahvaltı etmedim ordanda çarşıya gittim okulda bebelerin önünde tabak tabak yemekleri utanmasam götürcektim oracıkta valla ilk gün macerası yaşadık bakalım yarın ne olacak halimiz allahım az benim iştahımdan alıp kızıma versen yarabbimkaydirigubbakcemile5
bayramda herkez gibi bende cozuttum bide dün adet olduk bayramdan klaln çikolataları pc de olmayınca allahıma bin şükür girdim çıktım yedim ohhhhh yaradı maşşallah tartıya çıkasım gelmiyo napacaksam halim harap bu hafta deilde haftaya normal moda dönsem bariii

tursari
24-09-09, 12:09
zemuszemusAllahımm topikimin şekerleri geri dönmüşşşzemuszemusee naparsınız kıslarr ben evdeyim pazara kadar ama sonra gidecem ama dediğim gibi sizleride yanımda götürecem yaa kaydirigubbakcemile3 ben daha bu diyet moduna giremedim daha düzelemedim yahu sırtımda feci ağrıyor nedense.nesee işte bir bakayım dedim nörüyonuz deenn:hulya::roflol:

tursari
nursena
slm kızlar nasılsınız dün kocam nöbetciydi laptop gitti malesef öldüm sıkıntıdan valla sabaah kızı okula götürdüm geldim 1 bardak çayımı koydum oturdum tam yudumlucam telefon kreşten kızınız afedersiniz istifra etti kahvaltısını yedikten sonra ağlıyo kıyafet yetiştir aksi ya adamda nöbetten gelmedi aman koş okula kızım niye kustun anne burda zeytin peynir yediriyolar öğretmen taabak bitecek dedi bende hepsini yedim ondan çıkartttım herkez bana baktı ben gitmicem neyse zar zor soktum kocam geldi okul mazemesini almaya çarşı ya gittim bi tel daha öğlen anne ben seni özledim gittim okula neoldu kızım eee anna öğle yemeği yicektik yememek için yaptım aman napacaksam cadıyla allahım anasına bak kızına bak ben zaten kahvaltı etmedim ordanda çarşıya gittim okulda bebelerin önünde tabak tabak yemekleri utanmasam götürcektim oracıkta valla ilk gün macerası yaşadık bakalım yarın ne olacak halimiz allahım az benim iştahımdan alıp kızıma versen yarabbimkaydirigubbakcemile5
bayramda herkez gibi bende cozuttum bide dün adet olduk bayramdan klaln çikolataları pc de olmayınca allahıma bin şükür girdim çıktım yedim ohhhhh yaradı maşşallah tartıya çıkasım gelmiyo napacaksam halim harap bu hafta deilde haftaya normal moda dönsem bariii
anacım Allah kolaylık versin inşallahh zr gerçektende:1no2:ama bir haftada düzelir eğer devam ederse bu huysuzluklarına ve öğretmenlerden şikayet ederse bence bi bak okulun durumuna bazen çocukları dinlemek gerekiyor a.sbenim kardeşlerimde anaokulu öğretmeide ondan biliyomm :1rolleyes:

tursari
eeee bu arada aplalarım naparsınız bakemmm nasıl gidiyor ilk iş günleriniz opuyorumnanaktanAllah kolaylıklar versin bu arada :Saruboceq:

tursari
herkes bi yanlara dağılmış bakıyomda :gitme: benimde işime geliyor açıkcası bu durum bnsiz kaynatmamış olursunuz işim vardıda sırnaşık şey

YURDUSUM
24-09-09, 13:09
nursena
Canım benim allah kolaylık versin, ilk zamanlar böyle şeyler olur, aman ne güldüm ne güldüm, allah iyiyliğini versin.opuyorumnanaktan
tursari
zemuszemusAllahımm topikimin şekerleri geri dönmüşşşzemuszemusee naparsınız kıslarr ben evdeyim pazara kadar ama sonra gidecem ama dediğim gibi sizleride yanımda götürecem yaa kaydirigubbakcemile3 ben daha bu diyet moduna giremedim daha düzelemedim yahu sırtımda feci ağrıyor nedense.nesee işte bir bakayım dedim nörüyonuz deenn:hulya::roflol:
Takma hayatım ya bizde diyety moduna giremedik daha, hayırlısı olsun, allah sağlığımıza bir şey vermesin.İlerki tarihlerde olur yavaş yavaş opuyorumnanaktan

YURDUSUM
24-09-09, 13:09
tursari
eeee bu arada aplalarım naparsınız bakemmm nasıl gidiyor ilk iş günleriniz opuyorumnanaktanAllah kolaylıklar versin bu arada :Saruboceq:
Biraz önce iş yerinde kimse yok, aldım elime börülce ve taze fasulyeleri temizledim, eve varınca hazır yemeklikler canım, ne yapalım valla. :dance:

yagmurgozlu
24-09-09, 14:09
İyi akşamlar güzeller mesai bitiyor görüşürüzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tursari
24-09-09, 16:09
YURDUSUM
Biraz önce iş yerinde kimse yok, aldım elime börülce ve taze fasulyeleri temizledim, eve varınca hazır yemeklikler canım, ne yapalım valla. :dance:
ohh hamarat kadının hali belli bizde napsakta bu can sıkıntısından kurtulsak diyoruz daha doğrusu nben diyorum :kedi:bazen hiçbir işe yaramadığımı düşünüyorum mafoldumbennesee benimde uğraşım oğlum işte onla oyalanıyorum işte naparsın :KK46:oda olmasa zaten naparım bilmem :hulya:

citol
25-09-09, 06:09
günaydın kızlar
sabah itibari ile 107.7 dir kilom
geçmiş olsun bana

yagmurgozlu
günaydınnnnnnnnnlarrrrrr kızlarrrrrrrr hayırlı cumalar hayırlı işler

YURDUSUM
citol'üm,
yagmurgozlum günaydın canlar nasılsınız,
kilo filan bildirirmi yapmıyorum zaten baskülüm bozuldu, cazibeme dayanamadı.opuyorumnanaktan

YURDUSUM
tursari
ohh hamarat kadının hali belli bizde napsakta bu can sıkıntısından kurtulsak diyoruz daha doğrusu nben diyorum :kedi:bazen hiçbir işe yaramadığımı düşünüyorum mafoldumbennesee benimde uğraşım oğlum işte onla oyalanıyorum işte naparsın :KK46:oda olmasa zaten naparım bilmem :hulya:
en güzel uğraş acısı ile tatlısı ile canım, allah canlarını sağ etsin yavrularımızın.
Senin uğraşın daha güzel boşver bizi unumuzu elemiş, eleğimizi asmışız:dance:

ElmaSalyangozu
herkese günaydınnn;

hayırlı cumalar hanımlar. nasılız bu sabah??
ben ölüyorum yorgunluktan uykusuzluktan. malum benim küçük hanımım name uyumuyor ya... dün de 2:30'da kalkıp sabahladık :KK46: sabaha karşı uyudu yatırdım derken yarım saat sonra geri kalktı. yani yine zombi gibiyim -tatlicadiarzu-

yagmurgozlu
YURDUSUM
citol'üm,
kilo filan bildirirmi yapmıyorum zaten baskülüm bozuldu, cazibeme dayanamadı.opuyorumnanaktan
Günaydın canım nasılsın baskül bozulmakla en iyisini yapmışkaydirigubbakcemile3 ben tartıldım moralim çok bozuldu + bekliyordum ama 3 kg hiç beklemiyordumakannehirakannehirakannehiroklavaylamı :eek:klava::eek:klava:döversiniz topiktenmi kovarsınız bilemiyorum:kedi::kedi::kedi:hakettim çünki yaa ramazan boyunca gram almadımda bayramda noldu bana:mymeka::mymeka:

yagmurgozlu
başlangıç...117,100
geçen hafta..110
bu hafta...113:kedi:
hedef..90(çooookkkk zorrrrrr)

YURDUSUM
namem
herkese günaydınnn;
ben ölüyorum yorgunluktan uykusuzluktan. malum benim küçük hanımım name uyumuyor ya... dün de 2:30'da kalkıp sabahladık :KK46: sabaha karşı uyudu yatırdım derken yarım saat sonra geri kalktı. yani yine zombi gibiyim -tatlicadiarzu-
Eeeee namem'cim böyle evlatlara emek çek ne zorluklarla büyüt, senin kıyamadığın çiçeklerine el alem kıysın, içim yanık içim
yagmurgozlu
Günaydın canım nasılsın baskül bozulmakla en iyisini yapmışkaydirigubbakcemile3 ben tartıldım moralim çok bozuldu + bekliyordum ama 3 kg hiç beklemiyordumakannehirakannehirakannehiroklavaylamı :eek:klava::eek:klava:döversiniz topiktenmi kovarsınız bilemiyorum:kedi::kedi::kedi:hakettim çünki yaa ramazan boyunca gram almadımda bayramda noldu bana:mymeka::mymeka:
Boş ver güzelim hepimizin hemen hemen aynı, ramazanda kilo almadık ama bayramda cozuttuk.
Gelecek haftalarda düzeltiriz inşallah. :dance:

BEYZUS
TÜRKıYE'ye Uzakdoğu'dan sokulan ve orijinal adı ‘La Jiao Shou Shen’ olan Meksika biberi çekirdeği esanslı zayıflama hapı kullanan 110 kilo ağırlığındaki 28 yaşındaki Ferhan Yılmaz, evinde ölü bulundu. Polis, yatağının başucunda 3 kutu zayıflama hapı bulurken, yakınları ve komşuları Ferhan Yılmaz'ın uzun süredir zayıflamak için alternatif zayıflama metodları üzerinde araştırma yaptığını söyledi.

Olay bu sabah Bayındır Mahallesi'nden gelen bir ihbarla ortaya çıktı. 340 Sokak Kuzucu Apartmanı'nın 5'inci katında yalnız oturan, internet kafe işletmeciliği yapan Ferhan Yılmaz'ın kapısını çalan komşuları, yanıt alamayınca polise haber verdi. Gelen polis, çilingire açtırdığı kapıdan girdiğinde, 110 kilo ağırlığındaki Ferhan'ı, yatağında ölü buldu. Yatağının başucunda da 3 kutu zayıflama hapı bulundu. Ölümü şüpheli görülen genç için Olay Yeri ınceleme ekipleri çağrıldı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası dedektiflerinin de geldiği evden polis ekipleri, ‘La Jiao Shou Shen’ adlı zayıflama haplarını alarak ayrıldı. Yakınları ve komşuları Ferhan Yılmaz'ın uzun süredir zayıflamak için alternatif zayıflama metodları üzerinde araştırma yaptığını söyledi. Komşuları, “Herhangi bir hastalığı yoktu. Sadece, fazla kilo sorununu çözmek için hap kullandığını duyduk. Çevresinde çok sevilen bir gençti” dedi.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğü'nün Türkiye'de üretim izni vermediği zayıflama hapını kullanan Ferhan Yılmaz'ın kesin ölüm nedeninin Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporla belirleneceği ifade edildi.

Piyasada kutusu 40 TL'den başlayan fiyatlarla satışı kaçak yollarla yapılan ‘Meksika Biberi’ hapının kullanımı ile ilgili olarak internet sitelerinde de uyarılar bulunuluyor. Hamile, gebe ve emzirenlerin kesinlikle kullanamayacakları vurgulanan hapın, ayrıca karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar ile yüksek tansiyonlu kişiler, ülser veya gastrit şikayeti olanların kullanmasının hayati tehlike oluşturacağı belirtiliyor. Alkol ile birlikte kullanımının da zararlı olduğu belirtilen uyarılarda hapın mutlak surette doktor kontrolünde alınması gerektiği de özellikle vurgulanıyor. Dünyada sadece Rusya ve Çin'de resmi olarak satışı yapılan bu hapın Türkiye'de sahtelerinin de üretildiği iddia ediliyor.

AMAN ARKADAŞLAR LÜTFEN DıKKAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ElmaSalyangozu
25-09-09, 07:09
YURDUSUM
Eeeee namem'cim böyle evlatlara emek çek ne zorluklarla büyüt, senin kıyamadığın çiçeklerine el alem kıysın, içim yanık içim

Boş ver güzelim hepimizin hemen hemen aynı, ramazanda kilo almadık ama bayramda cozuttuk.
Gelecek haftalarda düzeltiriz inşallah. :dance:
haklısın hayatım... senin durumunun ne zor olduğunu anlayabilirim. benim kız kardeşimde bir hayırsıza kapılmıştı. o zamanda neler yaşadığımızı bir ben bilirim bir de allah...

kilolarınıza gelince nasılsa haftaya düzelir. sıkmayın canınızı. ben daha başlayamadım bile. bugün spor yapacağım diyorum kızım cozutuyor. bugün şunu yapacağım diyorum yine kızım sahneye çıkıyor bakalım kim pes edecek akannehir

Bonus
nursena

Tabağını bitirmesine çok güldüm ya :roflol: benimki gidemedi daha yeni öğretmen pazartesi gelicekmiş artık pazartesi gidicez gamyoncuiremsu

namem
herkese günaydınnn;

Canım ya :teselli: çok iyi anlıyorum seni gece sabahlamayı bilirim insan sabah aynen bu sıfatta oluyo -tatlicadiarzu-

Bonus
Günaydın demeyi unutmuşum yav -tatlicadiarzu- Günaydınnn buyrunnnnnnnnn bugünkü kilolarınızı yazıcam ama pek bi derece olamıycak doğal olarak :ecrin_bebek:

yagmurgozlu
namem
haklısın hayatım... senin durumunun ne zor olduğunu anlayabilirim. benim kız kardeşimde bir hayırsıza kapılmıştı. o zamanda neler yaşadığımızı bir ben bilirim bir de allah...

kilolarınıza gelince nasılsa haftaya düzelir. sıkmayın canınızı. ben daha başlayamadım bile. bugün spor yapacağım diyorum kızım cozutuyor. bugün şunu yapacağım diyorum yine kızım sahneye çıkıyor bakalım kim pes edecek akannehir
İnşallah canım eee annesi ilgiyi nasıl çekecek küçük hanımefendi ben o günleri yaaşayalı çok oldu sen yazdıkça eski günlerim aklıma geliyor hepsi geçiyor unutuluyor askere gidecek bir aslanım var hey gidi günler heyy çok zor şartlarda büyüttüm mafoldumben

ElmaSalyangozu
@Bonus : valla öyle ama ne yapalım. canımız feda onlara. ecinni gibi kalkıyorum ama gülmüyor mu sıpa sabah sabah ne yorgunluk ne dert ne tasa :kedi:

@yagmurgozlu : allah bağışlasın evladını.. hep zor şartlarda büyütülüyorlar sanırım ama haklısın her şey unutuluyor. allah onlara can sağlığı versin... aslanında askere sağlıcakla gidip sağlıcakla dönsün umarım...

yagmurgozlu
25-09-09, 08:09
namem
@Bonus : valla öyle ama ne yapalım. canımız feda onlara. ecinni gibi kalkıyorum ama gülmüyor mu sıpa sabah sabah ne yorgunluk ne dert ne tasa :kedi:

@yagmurgozlu : allah bağışlasın evladını.. hep zor şartlarda büyütülüyorlar sanırım ama haklısın her şey unutuluyor. allah onlara can sağlığı versin... aslanında askere sağlıcakla gidip sağlıcakla dönsün umarım...
AMİNNNNNNN canım ALLAH acılarını göstermesin :Saruboceq:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

BEYZUS
YURDUSUM
citol'üm,
Günaydın....Mersinden doğan güneş.....Boşver baskülü...Aynaya bak...Eminim çok güzel görünüyorsun.....
namem
herkese günaydınnn;

Günaydın canım...Senin küçük prenses Name yapıyordur ismi gibi.Azıcık nazlanmak istemiştir anacığına.Kolaylıklar diliyorum....

yagmurgozlu
Amaaaan canım bilmem ki kim kimi dövsün....Hepimiz bayram sonu dökülüyoruz galiba...
Kara bir cuma yaşayacağız sanırım....
Bonus
Günaydın demeyi unutmuşum yav -tatlicadiarzu- Günaydınnn buyrunnnnnnnnn bugünkü kilolarınızı yazıcam ama pek bi derece olamıycak doğal olarak :ecrin_bebek:
Günaydın canım.......
Derece mi???????? o ne ki......??

BEYZUS
Hepinize günaydın hanımlar.......

Büyük bir mahçubiyetle kilomu bildiriyorum: 86.00

Aferin deyin bana,aşağılayın ve kınayın lütfen.......
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

YURDUSUM
BEYZUS
İstanbul'da bir gün doğdu, tam doğdu diyorlar.
Sanırım o doğan günBEYZUSHanımdır.
Her doğan günün bizlere sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dileği ile canımopuyorumnanaktan

tursari
25-09-09, 10:09
citol
günaydın kızlar
sabah itibari ile 107.7 dir kilom
geçmiş olsun bana
kısıımmm sen neleri aşmış kadınsın beaa bunuda aşarsınn yürü yafyummmmmmmarkandan geliyorum ama aşağılara doğru yürü yukarı doğru değil :kedi:kaydirigubbakcemile3
YURDUSUM
en güzel uğraş acısı ile tatlısı ile canım, allah canlarını sağ etsin yavrularımızın.
Senin uğraşın daha güzel boşver bizi unumuzu elemiş, eleğimizi asmışız:dance:
ohh aplam ohh inşallah bigün bize oralara ulaşırızz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

namem
herkese günaydınnn;

Allahımm sen anlatıyon ben gülüyorum birden bizimki canlandı gözümde ne uğraştım ben onunla inatla bi düzen oturtmaya çalıştım bir senen boyunca ve çok şükür şimdi düzenimiz hep aynı gidiyor maşallahhh:nazar:bak ne dicem bilmem nazara inanırmısın eminim böyle bir elma şekeri yoktur etrafınızda bayramdan beridir böyle olduğuna göre belki nazar değdi elma şekerine tabii giydirdin cicileride görenin aklı uçtu demee bide kız bebek Allahım niyet bozdurur bu bebişler adama Şenizsen onu güzel bi şekilde oku herzaman yada etrafınızda okuyan babannesi yada anneannnesi falan varsa onlkarda iyi bilir bu işleri onlara okut bide babasıda biliyorsa okusun bir ayetelkürsi Allah korusun bu nazar adamı çatlatır vallaa :Saruboceq:benim oğlumada bazen olurdu çocuk inanılmaz derecede korkarak uyanırdı ödüm patlardı babası bir ourdu hemen uyurdu ardından inan buna bak yerimsenibenama şuda bir gerçek anne babanın nazarı değmiyorsa bir çocuğa başkasının değmöesi mümkün değil çünkü ne çok bizler seviyoruz yavrularımızı:KK46:
BEYZUS

balım aplamm gelmiş yaa o bir kilo senin köpeeenn olsun aplammmmmmm seni değil o canii vurdumduymaz alçak kalleş kiloları kınıyorum benimkileride kınayın canlarımmm :eek:klava:

YURDUSUM
İstanbul'da bir gün doğdu, tam doğdu diyorlar.
Sanırım o doğan günBEYZUSHanımdır.
Her doğan günün bizlere sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dileği ile canımopuyorumnanaktan
Allahım bir insan bu kadarada açık anlatılmazki canımmm diyecek başka lafım yokkk opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tursari
bu arada tünaydınlarr hayırlı cumalar:kedi:

tursari
ben bu bayramıda ramazanıda Allahıma şükür yarım kiloyla kapattım aslında bir kilo aldım ama ramazandan önce yarım kilosunu almıştım ramazandada bir kiloya tamamladım şu an 90 kiloyum yineee mafoldumben vermem gerekirken az kilo aldığıma şükreder hale geldim yaa gerçi buda benim için önemli kaç ay oldu demekkkikilolarımı sağlıklı bir şekilde vermişimki almadım yoksa normal yemek yadim ramazandada sıkmadım hiç kendimi bu sevindiriyor beni ama bide vermeyede başlasam artıkınnn mafoldumben

YURDUSUM
tursari
bu arada tünaydınlarr hayırlı cumalar:kedi:
canım inşallah her yeni güne umutla başlayalım hep,
sağlığımız yerinde olursa, herşeyin üstesinden geliriz evel allah.opuyorumnanaktan