90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

BEYZUS
26-06-09, 11:06
YENA
Kocaman bir alkış sana..

Tebrikler..a.s.

Ahh ahh o tatlılar..Meyve yemekten başka seçeneğimiz yok..Arada dondurma.yerimseniben
Cııııssssssssssssssssss hiç olurmu YENAcığım dondurma mı o???? Kalsiyum..Kalsiyum.:icecream::icecream::sm_cool:

osssnur
kızlar benım kılom bu hafta aynı :KK43:bonuscum 126 yazarsın gene olur mu:KK43:

YURDUSUM
osssnur
kızlar benım kılom bu hafta aynı :KK43:bonuscum 126 yazarsın gene olur mu:KK43:
osssnur'cuğum ne haber canım, ben İstanbulu gezdim geldim.Yinede 1,5 kg vermişim.Sende bu hafta ilerleme yok sanırım

YURDUSUM
26-06-09, 12:06
BEYZUS cuğum ne haber ya.Ben pazartesi günü işbaşı yapacağım.İstanbul çok sıcaktı be canım.Bizim Mersin'de çok sıcak şu an işe başlamadan biraz ev işleri yapayım dedim.Ter kı......dan aktı valla.Kızımı mezun ettik,oğlumun yaz okulu daha devam ediyor.ben gelince bayağı üzüldüler doğrusu.Bende kendimi ağlamamak için zor tuttum.Ne çabuk 10 gün geçti anne yahu diyorlar.Sen nasılsın canım,izine filan çıkmıyormusun?

BEYZUS
26-06-09, 12:06
YENA
Kocaman bir alkış sana..

Tebrikler..a.s.

Ahh ahh o tatlılar..Meyve yemekten başka seçeneğimiz yok..Arada dondurma.yerimseniben
YURDUSUM
BEYZUS cuğum ne haber ya.Ben pazartesi günü işbaşı yapacağım.İstanbul çok sıcaktı be canım.Bizim Mersin'de çok sıcak şu an işe başlamadan biraz ev işleri yapayım dedim.Ter kı......dan aktı valla.Kızımı mezun ettik,oğlumun yaz okulu daha devam ediyor.ben gelince bayağı üzüldüler doğrusu.Bende kendimi ağlamamak için zor tuttum.Ne çabuk 10 gün geçti anne yahu diyorlar.Sen nasılsın canım,izine filan çıkmıyormusun?
YURDUSUMcuğum iyiyim canım.....Sağol.
Çocukların haklı ne evlada doyulur ne anaya am ne yapacaksın hayat yolu bazen ayrılığı getiriyor.Allah gönül ayrılığı vermesin.Ne mutlu evlatçıklarının mürvetlerini görüyorsun .Allah daim etsin inşallah:Saruboceq:
Senin şansına bu dönem İstanbul çok sıcak oldu gerçekten.Sen alışıksın ama yinede çok etkileniyor insan.

6 Temmuz da izne çıkıp 17 sinde dönüyorum canım.Sonra 20 daha iznim var onlarıda bir kısmını temmuz ortası bir kısmınıda bayram sonrası kullanırım diye düşünüyorum.

Bu arada verdiğin kilo gözümden kaçmadı canım....alkisalkisalkisa.s.

kalemtraş
26-06-09, 13:06
selam kızlar ..benkilomu yazmayı unuttum . eğer geç kalmadıysam bu hafta 109,8 olmuşum çok şaşırdım zemuszemus

Bonus
kalemtraş
selam kızlar ..benkilomu yazmayı unuttum . eğer geç kalmadıysam bu hafta 109,8 olmuşum çok şaşırdım zemuszemus

Yettin gari :)) tam hesap yapıyodum senide ekledim efferim sağa haftaya bi yamukluk istemiyom lem oğa göre :jeyyar:

kalemtraş
Bonus

Yettin gari :)) tam hesap yapıyodum senide ekledim efferim sağa haftaya bi yamukluk istemiyom lem oğa göre :jeyyar:
inşallah anacım bütün gayretim bunu için olucak kaydirigubbakcemile3

kalemtraş
spor listesini de sen mi tutuyon banusumm azıcık yürüdüm de -tatlicadiarzu-

Bonus
Yok onu ossnur tutiyi seçille -tatlicadiarzu-

Bu arada seçil telefon etti telefon hatlarında bir sorun varmış interneti yokmuş merak etmiş listeyi...bende meraklanma hallediyom dedim.

Seçilim kusuruma bakma valla zor konuştum seninle çocuk arkadan habire karpuz diye çığırıyodu -tatlicadiarzu- ne sünnetti be iyice şımardı :1closedeyes:

Seçil dedi tursarinin hepimize selamı varmışş :gitme:

Bonus

19 - 26 Haziran haftası dereceleri -tatlicadiarzu-

1. kalemtraş :1shok: opuyorumnanaktan :hooray:

2. citol :jeyyar: opuyorumnanaktan :hooray:

3. YURDUŞUM, asirenkler buyrunnnnnnnnn :hooray:

4. de benem -tatlicadiarzu- zemuszemus

Ah cimcimem ahhh gör ne hallere düştüm :nazar: opuyorumnanaktan​

Bonus
ıxsirim seni listeden çıkarmak haddime değil duruyon zaten ama niye gelmedin merak ediyom valla yoksa senin pc ye de mi çocuklar bişiler soktu -tatlicadiarzu-

EU3
26-06-09, 14:06
96.5 :KK46:

YENA
Bonus

19 - 26 Haziran haftası dereceleri -tatlicadiarzu-

1. kalemtraş :1shok: opuyorumnanaktan :hooray:

2. citol :jeyyar: opuyorumnanaktan :hooray:

3. YURDUŞUM, asirenkler buyrunnnnnnnnn :hooray:

4. de benem -tatlicadiarzu- zemuszemus

Ah cimcimem ahhh gör ne hallere düştüm :nazar: opuyorumnanaktan​

Bonus eline sağlık..
Kilo verenleri tebrik ediyorum...
alkisalkisalkis

YENA
BEYZUS
Cııııssssssssssssssssss hiç olurmu YENAcığım dondurma mı o???? Kalsiyum..Kalsiyum.:icecream::icecream::sm_cool:

ayyy pardon ya,bende hiiçbirşey bilmiyom yaw..:roflol::roflol:

YENA
Mıcheal Jackson,ölmüş yaaa...
Genç kızlığımın idolüydü..

Allah rahmet eylesin..

okur
26-06-09, 16:06
YENA
Mıcheal Jackson,ölmüş yaaa...
Genç kızlığımın idolüydü..

Allah rahmet eylesin..
başınız saolsun cicimm

Dream
26-06-09, 18:06
aSkiTo
dream canim moralini bozma.
seni cok iyi anliyorum ama yapabileceginde birsey yok su an icin.
insallah seneye veya bir kac ay sonra tekrar bulusursunuzda sende vermis oldugun kilolarla gögüsünü gere gere gidersin.. diyetini düsün ve azimle devam et.

bilmiyorsan sanada söyliyeyim ben 3 ayda 17 kilo verdim.
olmayacak birsey degil. gecen yil bu zamanlar 95 kiloydum :teytey:
allah yolumuzdan sasirtmasinn :lepi:
inşallah cnm inan bnde çok istiyorum zayıflamayı..:KK43:
bilmiyodum ve çok takdir ettim cnm helal olsun sana çok iyi bi zamanda çok fazla kilo vermişsin maşallah.daim olur inşallahalkisalkisalkis
bide nasıl verdin banada sölersen çok memnun olurum:kedi:

tursari
kıslarr bu sizlere son mesajım canlarımmm opuyorumnanaktan şimdiklik tabiki 20 gün sonra burdayımm inşallahhhhhhhhhopuyorumnanaktan sizleri seviyorummmmmmmmmmmmmmm:asigim::asigim::asigim:
hayırlı yolculuklar.iyi tatiller cnm benim:a015:

slm canlarım.bnde 1 kilo vermişim.kilom 95.50 zemuszemuszemuszemus
bu arada bugün regl oldum sonunda.önümüzdeki hafta kilo veremeyebilirim ama olsun bu hafta bile kilo vermem beni motive etti:sm_cool:zemuszemus

BEYZUS
26-06-09, 18:06
Kilo veren ve vermeyen herkesi kutluyorum.Gayretimizi kutluyorum.....alkisalkisalkis

Bonuscuğum ellerine sağlık bebeğim.İşlerinin arasında senide yoruyoruz.Sağol canım.opuyorumnanaktana.s.

asirenkler
26-06-09, 19:06
SeLam hanımlar kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum
bonus sanada liste icin teşekkürler emeğine sağlık
herkes inş dilediği kiloya ulaşır hoşcakalın

pinaripekci
26-06-09, 20:06
YENA
Tebrikler...a.s.

Pınarcım neden acaba.? Dikkat etmiyormusun..
etmedm yenacğm etmedim ahhhh ahhhh:1no2::1no2:ben böleym işte 7-8 kilo verir sonra vazgeçer sonra o kiloları geri alır bi daha uğraşırm.2 ileri bir geri yaniiii uff uf ....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

YENA
26-06-09, 21:06
Mutlu hafta sonları diliyorum,hepinize..:))

Dream
26-06-09, 22:06
sanada ablacım:))
ablacım diyorum ama bir mahsuru varmı onuda bilmiyorum:eek:

aSkiTo
26-06-09, 23:06
dream_life34
inşallah cnm inan bnde çok istiyorum zayıflamayı..:KK43:
bilmiyodum ve çok takdir ettim cnm helal olsun sana çok iyi bi zamanda çok fazla kilo vermişsin maşallah.daim olur inşallahalkisalkisalkis
bide nasıl verdin banada sölersen çok memnun olurum:kedi:

[/FONT][/B][/COLOR]
öncelikle verdigin kilo icin tebrikler.
düzenli spor (hizli yürüyüs ve mekik+ yüzme)
ve en önemlisi kalori saydim. günde 1000 kaloriden fazla yemedim canim.
keske simdide yapabilsem.
bu gece tartildim yine bir kilo fazla ciktim. haftaya 74 olursam sasirmicam !!!:mymeka:

batuhanim
27-06-09, 00:06
selam kizlar banada yer acin
tam kilomu bilmiyom ama varimdir 110:))))
artik sykildim bu halimden
nasil kilo verdiniz banada yardimci olun nolur :KK43:((((