Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Sabırsızlanıyorum ...!

Defhne
22-01-09, 12:01
loveli
adet olacam galiba yine bu ay ağrılarım başladı sabırsızlanamıyorum bile içim öyle yanıyor ki ağlamak istiyorum ama gözyaşımm akmıyor başım ağrıyor gözlerim ağrıyor ama yok gözyaşım bile gelmiyor aynı bebeğim gibi annemmm gel artık hayırlısıyla çok üzülüyorum annem kuzum mis kokulum özellikle ablamın kızına sanki anne olsam böyle olcak böyle seveceğim gibi mis kokulu uykusunda onu seyretmek gülüşünü görmek caaanııım sııkkkkıııınnnnnn yaaa
lovelimmmmm yavru kuşummmm daha önce ne konuştuk seninle üzülmek yok hadi bakalım :1hug: bak burdaki arkadaşlar çok cana yakın samimi. çok güzel bir ortam var. konuşup moral buluyoruz. hadi sende üzme kendini hadiiiiiiiiii Şeniz

Trackeki
else
adetim 6 gün gecikince akşam yapmıştım yani ayın 12sinde.13-14 adet oldum zaten.sonra da gelen giden başka bişey yok:çok üzgünüm:
Benimde hamile kalmadan önce adetimin ilk günleri kahverengi gelirdi 2.gün normal gelirdi 4.5.6. günler yine kahverengi gelirdi.
Ben doktoruma sormuştum rahim kendini gebeliğe hazırlıyo demişti ve sonra adet olmadım zaten:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Burkem
Trackeki
Ayy senin işin daha zormuş valla ben enazından evdeyim yanıma stok yaptım artık git gel başa çıkamadım napim:roflol:
Vallaha özendim sana yeme işini gizli saklıda olsa hallediyorumda uykum gelince çok zor oluyor gerçekten şimdi zor tutuyorum başımı mesela masanın üzerinde uyuyacağım nerdeyse o kadar yani.mirmirmirmir

kuzularinannesi
loveli
adet olacam galiba yine bu ay ağrılarım başladı sabırsızlanamıyorum bile içim öyle yanıyor ki ağlamak istiyorum ama gözyaşımm akmıyor başım ağrıyor gözlerim ağrıyor ama yok gözyaşım bile gelmiyor aynı bebeğim gibi annemmm gel artık hayırlısıyla çok üzülüyorum annem kuzum mis kokulum özellikle ablamın kızına sanki anne olsam böyle olcak böyle seveceğim gibi mis kokulu uykusunda onu seyretmek gülüşünü görmek caaanııım sııkkkkıııınnnnnn yaaa
canım benim Allah'ım bize de bebişler vericek inşallah üzme kendini.
kaç yıllık evlisin ki?

loveli
22-01-09, 13:01
2 yıllık evliğim 8 aydır bekliyorum ama ilaç kullanmıştım bir türlü düzelmedim eskisi gibi olmadım geçer dedi dr ama yumurtlamada problem var bence dr göre normal ama adetten 10 gün önce lekelnme yaşıyorum sonra adet oluyorum ilaç etkisi devam ediyor hakkımızda hayırlısı

loveli
doğum kontrol hapı kullandım pişmanım

Kelebek_00
selam kizlar nabersiniz

kuzularinannesi
Trackeki
Benimde adetim 28 günde geliyodu ozaman sende bişiler var hadi bakalım hayırlı haberlerle yarın gelirsin inş.

Sabahı beklemene gerek yok canım idrarını bi kaç saat tut zaten senin varsa bile çıkar kikaydirigubbakcemile5
inşallah canım hayırlı haberler olur.
idrarımı bırak bikaç saati yarım saat zor tutuyorum ki:eek:

Burkem
loveli
2 yıllık evliğim 8 aydır bekliyorum ama ilaç kullanmıştım bir türlü düzelmedim eskisi gibi olmadım geçer dedi dr ama yumurtlamada problem var bence dr göre normal ama adetten 10 gün önce lekelnme yaşıyorum sonra adet oluyorum ilaç etkisi devam ediyor hakkımızda hayırlısı
Lovelicim daha çok yeniymişsin.Acele etme canım zamanı gelince olur İnş.Ben 6 yıllık evliyim bir türlü cesaret edememiştik deneyince de hemen olmuyor zaten.Sabırlı ol ve herşeyin hatırlısını iste canım.

kuzularinannesi
Kelebek_00
selam kizlar nabersiniz
iyiyiz canım sen nasılsın?nerelerdesin?

Burkem
Kelebek_00
selam kizlar nabersiniz
İyiyiz Kelebekcim sen nasılsın?

Kelebek_00
anneme gittim geldim kizlar :) simdi annem bu ay denedigimizi biliyordu gittim gosterdim testi :) hamilesin hamilesin dedi :) ay cok sevindii.

sizler nasilsiniz?

Burkem
Kelebek_00
anneme gittim geldim kizlar :) simdi annem bu ay denedigimizi biliyordu gittim gosterdim testi :) hamilesin hamilesin dedi :) ay cok sevindii.

sizler nasilsiniz?
Anneanne olacak ya sevinmiştir ne güzel:sm_cool:

nerdennereye
Kelebek_00

sizler nasilsiniz?
canım senin adına çook sevindimm..kız ne kadar yeğenim oldu maşşallaahhh.....allahıım sizi nazarlardan korusunn :nazar:

kuzularinannesi
kızlar hepinizin ilk bebişleri galiba di mi?
bayanlara yaş sorulmaz ama kaç yaşındasınız acaba?merak ettim
ben 24 buarada

Kelebek_00
nerdennereye
canım senin adına çook sevindimm..kız ne kadar yeğenim oldu maşşallaahhh.....allahıım sizi nazarlardan korusunn :nazar:
canim benim insallah en kisa zamanda sende anne olursun ..dua etcem senin icin

Trackeki
loveli
Canım karamsar olma bukadar.Gebe kalabilmek için stres yapmaman gerekiyo bunu biliyosundur heralde.Hiç üzülme yüce rabbim en yakın zaman nasip eder sana da inş.
Cennet kokusunu en yakın zamanda duyması nasip eder inş.

Moralini bozma tatlım bizler sizin için dua ediyoruz.

Trackeki
else
ben 24 buarada
Bende 23 yaşındayım ve ilk hamileliğimmmmm:CüvCüv:

Kelebek_00
bende 24 ve ilk hamileligim :)

Trackeki
Burkem
Vallaha özendim sana yeme işini gizli saklıda olsa hallediyorumda uykum gelince çok zor oluyor gerçekten şimdi zor tutuyorum başımı mesela masanın üzerinde uyuyacağım nerdeyse o kadar yani.mirmirmirmir
Allah yardımcın olsun canım bende tv izlerken falan pek bi uyuşuk oluyorum zaten hamile kaldığımı öğrendiğimden beri ev işi falan çok fazla yaptığım yok kaydirigubbakcemile3

nerdennereye
hihoyyytbende 24 yaşındayım ..

nerdennereye
benimde ilk olacak allah izin verirse....

Burkem
else
ben 24 buarada
En yaşlınız benim sanırım 1 ay sonra 30 olacağım.:eek:

Burkem
Trackeki
Allah yardımcın olsun canım bende tv izlerken falan pek bi uyuşuk oluyorum zaten hamile kaldığımı öğrendiğimden beri ev işi falan çok fazla yaptığım yok kaydirigubbakcemile3
En güzeli o aslında bebişine de kendin bakarsın ne güzel.

nerdennereye
:teytey:ben bebişimle hamilelik dönemimi işte geçirecem inşş..doğduktan sonra evimizde olacazzz:teytey::teytey:

Trackeki
Burkem
En güzeli o aslında bebişine de kendin bakarsın ne güzel.
Evet canım bende üniv.mezun olduktan sonra 4 yıl özel bir şirkette muhasebe bölümünde çalıştım.Evlendikten sonra çıkmak zorunda kaldım işyerime evim 1 saat uzaklıkta oldu o yüzden bıraktım.Sonra tekrar eşim iş aradı ama olmadı bide kriz falan girince malum iş falan yok.Bebeğim olursa işi bırakırım demiştim kendim ilgilenmek istiyorum zaten.Anne özlemi çekmesin yavrum.İstediğim de oldu evde kalmak sıkıcı ama şimdi mutluyum alıştım.

loveli
desenize en yaşlınız benim 31 ve bebeğim daha yok ahhh kızlar dua edin bize hamile duası kabul olur

Burkem
nerdennereye
:teytey:ben bebişimle hamilelik dönemimi işte geçirecem inşş..doğduktan sonra evimizde olacazzz:teytey::teytey:
Canım doğumdan sonra işi bırakacakmısın?

Trackeki
loveli
desenize en yaşlınız benim 31 ve bebeğim daha yok ahhh kızlar dua edin bize hamile duası kabul olur
Canım allahım en yakın zamanda sanada bebek nasip eder inş.Tüm isteyenlere nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın AMİN:Saruboceq::Saruboceq:

kuzularinannesi
Trackeki
Evet canım bende üniv.mezun olduktan sonra 4 yıl özel bir şirkette muhasebe bölümünde çalıştım.Evlendikten sonra çıkmak zorunda kaldım işyerime evim 1 saat uzaklıkta oldu o yüzden bıraktım.Sonra tekrar eşim iş aradı ama olmadı bide kriz falan girince malum iş falan yok.Bebeğim olursa işi bırakırım demiştim kendim ilgilenmek istiyorum zaten.Anne özlemi çekmesin yavrum.İstediğim de oldu evde kalmak sıkıcı ama şimdi mutluyum alıştım.
en güzeli bebeğine kendin bakmak bence de çok üzülüyorum başkasına bırakılmak zorunda olan bebeklere.anneler içinde zor aslında ama.
iştekiler hep bana takılıyorlardı bi bebiş olursa ofise koyarız beşiği bakarız burda diye.yeni evli tek ben olduğum için herkes bekliyor tabi,kızlar var abla sen hamile kalırsan besleriz biz seni durmadan diyolar:1rolleyes:

Burkem
loveli
Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin canım.

kuzularinannesi
22-01-09, 14:01
loveli
canım hamile değilim ama bende dua ediyorum inşallah en kısa zamanda Allah'ım sana da nasip eder:Saruboceq:

Burkem
Trackeki
Aslında bende kendim bakmak istiyorum ama eşim memur nasıl idare edeceğiz bilmiyorum çalışmazsam.Küçük bir şehire tayin istese diye bile düşünüyorum yani bebişimi kimselere teslim etmek istemiyorum.

Trackeki
Burkem
Aslında bende kendim bakmak istiyorum ama eşim memur nasıl idare edeceğiz bilmiyorum çalışmazsam.Küçük bir şehire tayin istese diye bile düşünüyorum yani bebişimi kimselere teslim etmek istemiyorum.
Aslında bu şartlarda ev geçindirmek zor tabi.Gerçi allah rızkını verir bebeklerimizin ama gerçi çok büyükde konuşmak istemiyorum.Ben herşeyi ile kendim ilgilenmek istiyorum kimseye emanet edemem ki.Bide kayınvalidem ben bakarım falan dedi bikaç kez fakat istemiyorum çocuğumun kayınvalidemin kültürünü almasını..Bazı kayınvalideler var kendilerine anne dedirtmek istiyolar:eek:klava::eek:klava:

Trackeki
else
en güzeli bebeğine kendin bakmak bence de çok üzülüyorum başkasına bırakılmak zorunda olan bebeklere.anneler içinde zor aslında ama.
iştekiler hep bana takılıyorlardı bi bebiş olursa ofise koyarız beşiği bakarız burda diye.yeni evli tek ben olduğum için herkes bekliyor tabi,kızlar var abla sen hamile kalırsan besleriz biz seni durmadan diyolar:1rolleyes:
Doğum izni olur heralde dimi canım sizde...Evin işyerine yakınsa gidip gelirsin.yerimseniben

Burkem
Trackeki
Aslında bu şartlarda ev geçindirmek zor tabi.Gerçi allah rızkını verir bebeklerimizin ama gerçi çok büyükde konuşmak istemiyorum.Ben herşeyi ile kendim ilgilenmek istiyorum kimseye emanet edemem ki.Bide kayınvalidem ben bakarım falan dedi bikaç kez fakat istemiyorum çocuğumun kayınvalidemin kültürünü almasını..Bazı kayınvalideler var kendilerine anne dedirtmek istiyolar:eek:klava::eek:klava:
Ay sorma işi bırakmasam benimkide öyle diyecek kesin ve çok güvenmiyorum yani bebişimi bana karşı doldurabilecek bir karakteri var daha önce gözlemlediğim durumlar oldu yani.İşi bıraksam geçinemeyiz .Doğum izni de toplamda 4 ay falan sanırım.Daha az değildir İnş.:Saruboceq: