TEST

Sabırsızlanıyorum ...!

Defhne
28-01-09, 08:01
Kelebek_00
gunaydin hanimlar
nasilsiniz bakem ? valla bende asiri yorgunluk var habire uyuyom ya bu ne is :)
hamişlik uykusudur o bacımmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

else
inşallah canım bu ay senden bekliyoruz artık.
eşime kızamıyorum aslında hak veriyorum.biz kadınlar anne olma duygusunu daha çabuk kabulleniyoruz heralde.zamanı gelince olacak inşallah.
siz bebişleri bir doğurun bizlerle resimlerini paylaşın.onları sevelim ondan sonra da ben size süpriz yaparım belki
hamiş arkadaşlar sana resim konusunda yardımcı olur canım kaydirigubbakcemile3 erkekler öyle be canım. sanki dokuz ay onlar taşıyacak karnında, doğum sancısını onlar çekecek, geceleri onlar uykusuz kalacak :mymeka: bizden çok stres yapıyolar valla.

Kelebek_00
Trackeki
Günaydın canım
Bizler iyiyiz valla sen yoksun ortalarda..
guzel canim. iki gundur mide bulantilar acayip kotu :bbo: giremedim pek.

Kelebek_00
defhene zaten uykumu seviyordum bir o kadar daha tembel oldum kiz.. napcaz :KK70:

Defhne
Kelebek_00
defhene zaten uykumu seviyordum bir o kadar daha tembel oldum kiz.. napcaz :KK70:
uyuyan güzel var ya sende uyuyan güzel hamiş olursun tatlımmm :CüvCüv: :roflol:

Kelebek_00
else
sağol canım inşallah bebişimiz biz karar verdiğimizde bizi hiç bekletmeden gelir,üzmez bizi.siz beni istemiyordunuz bende gelmicem demez:1no2:
gelir gelir canim. Bak senin esin gibi ben bebis istemiyordum..benim esim cok istiyordu.. aslinda istemedigim degilde kendimi tam hazir hissetmiyordum..ama hazir hissettigimde hemen oldu bebis. Merak etme seninde hemen olur ins canim benim. Esine sende biraz zaman ver. Benim esim bana zaman verdi o zaman icerisinde birden kendimi hazir hissettim. :))

kuzularinannesi
hamiş arkadaşlar sana resim konusunda yardımcı olur canım kaydirigubbakcemile3 erkekler öyle be canım. sanki dokuz ay onlar taşıyacak karnında, doğum sancısını onlar çekecek, geceleri onlar uykusuz kalacak :mymeka: bizden çok stres yapıyolar valla.[/QUOTE]

canım ben seni de hamiş görmeyi beklediğim için senin bebişinin resimlerini görcem inşallah.senin sevincine de ortak olcam burda.hepiniz dualarımdasınız hamiş olmanız için,hamiş olanların sağlıkla bebişlerine kavuşması için:1hug:

Kelebek_00
Defhne
uyuyan güzel var ya sende uyuyan güzel hamiş olursun tatlımmm :CüvCüv: :roflol:
alemsin sırnaşık şey :roflol:

Trackeki
Kelebek_00
guzel canim. iki gundur mide bulantilar acayip kotu :bbo: giremedim pek.
Ayyy yazık sana ya.
Bende mide bulantısı yok allah şükür inş. hiç de olmaz...

Kelebek_00
28-01-09, 09:01
insallah olmaz canim..valla cok kotu.

nerdennereye
hamiş olsamdaa kusa kusa bi haall olsaaammm oyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyy:çok üzgünüm::çok üzgünüm::KK46:

Trackeki
Kelebek_00
insallah olmaz canim..valla cok kotu.
Mide bulantısı için yeşil elma bide tuzlu kraker ye canım iyi gelirmiş.
Ben dün gördüm bebişimi resmini de aldık..5 haftalık allaha çok şükür canım çok güzel bir duygu.

Trackeki
28-01-09, 10:01
nerdennereye
hamiş olsamdaa kusa kusa bi haall olsaaammm oyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyy:çok üzgünüm::çok üzgünüm::KK46:
hihhhh delüüüü öyle demesene..Allahtan hayırlısını iste.9 ay boyunca mide bulantın hiç durmaz görürsün ozaman:jeyyar:

nerdennereye
:dilcikar:eek:lsunn kurban olsun annesi onaa....:dilcikar::dilcikar:

kuzularinannesi
nerdennereye
ay deme öyle.nefret ederim mide bulantısından ben.midem bulanınca hep derim heryerim ağrısın ama midem bulanmasın.kesin 9 ay midem bulancak benim bu yüzden:bbo:

Trackeki
nerdennereye
:dilcikar:eek:lsunn kurban olsun annesi onaa....:dilcikar::dilcikar:
ayyyy allahım en yakın zamanda anne olmayı nasip etsin canım benim ya...

Bende dün bebeğimin ilk ultrason resmini aldım ve yatak odamın aynasına yapıştırmış eşim.Sabah uyandık eşimle ikimiz birden bakmaya gidiyoruz bizdede ne çocuk merağı varmış beeehihoyyyt

Trackeki
else
ay deme öyle.nefret ederim mide bulantısından ben.midem bulanınca hep derim heryerim ağrısın ama midem bulanmasın.kesin 9 ay midem bulancak benim bu yüzden:bbo:
Allah korusun canım ya.Bende çok korkarım midemin bulanmasından ama allahıma çok şükür midem bulanma yok inş. olmazzzzz

kuzularinannesi
Trackeki
Allah korusun canım ya.Bende çok korkarım midemin bulanmasından ama allahıma çok şükür midem bulanma yok inş. olmazzzzz
inşallah bulanmaz canım.hepiniz rahat hamilelik geçirirsiniz.hem beni de motive etmiş edersiniz daha çok.
eğer çok zor diye anlatırsanız hergün vazgeçerim ona görekaydirigubbakcemile3

Trackeki
else
inşallah bulanmaz canım.hepiniz rahat hamilelik geçirirsiniz.hem beni de motive etmiş edersiniz daha çok.
eğer çok zor diye anlatırsanız hergün vazgeçerim ona görekaydirigubbakcemile3
Hihh allah korusun sakın vazgeçme ne kadar zor bir dönem olursa olsun hamilelik süresi.
Bir okadarda güzel bir duyguymuş.Önceden yemek yeme düzenim pek yoktu ama şimdi bebeğim için herşeyi yemeğe çalışıyorum.

nerdennereye
Trackeki
ayyyy allahım en yakın zamanda anne olmayı nasip etsin canım benim ya...

Bende dün bebeğimin ilk ultrason resmini aldım ve yatak odamın aynasına yapıştırmış eşim.Sabah uyandık eşimle ikimiz birden bakmaya gidiyoruz bizdede ne çocuk merağı varmış beeehihoyyyt
ayyy cnmm yaaa yesin onu teyzesiii ...nasılda poz verirmiş annesineee .....kaydirigubbakcemile3..kısss ne güzel bi duygudur o nasıl bişeydir durup durup ağlarım herhalde ben....canımın canını içimde taşıyacamm oyy ölürüm yollarında:KK46:..cnmm benim allahımm kucağında resmini çekmeyi nasip etsiinn inşşşş... allahım bekleyen herkese tez zamanda bu duyguyu tattırsınnnn..

Trackeki
nerdennereye
ayyy cnmm yaaa yesin onu teyzesiii ...nasılda poz verirmiş annesineee .....kaydirigubbakcemile3..kısss ne güzel bi duygudur o nasıl bişeydir durup durup ağlarım herhalde ben....canımın canını içimde taşıyacamm oyy ölürüm yollarında:KK46:..cnmm benim allahımm kucağında resmini çekmeyi nasip etsiinn inşşşş... allahım bekleyen herkese tez zamanda bu duyguyu tattırsınnnn..
Sorma canım kalbim ağzıma gelicek zannettim..
Canı varmış onunda kalbinin attığını görülüyodu canım ama kalp atışlarını duymak için 10 şubatta çağırdı çok merak ediyorum.
İlk görüştü aşık oldum ona şimdi 2 tane aşkım var ama ilk görüşte babasınada aşık olmuştum.hihoyyyt
Allahım inş. dediğin gibi kucağımda resim çektirmek nasip olur.
Yüce rabbim en yakın zamanda sanada nasip eder.

Defhne
28-01-09, 11:01
else
canım ben seni de hamiş görmeyi beklediğim için senin bebişinin resimlerini görcem inşallah.senin sevincine de ortak olcam burda.hepiniz dualarımdasınız hamiş olmanız için,hamiş olanların sağlıkla bebişlerine kavuşması için:1hug:
sağol bitanem Allah razı olsun Şeniz canımsın :1hug: inş hamiş olurumda seni resimlere boğarım kaydirigubbakcemile3

Kelebek_00
alemsin sırnaşık şey :roflol:
bak hem çok uyudukça daha da güzelleşirsin kızzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 hamişlik çok faydalı kaydirigubbakcemile3

kuzularinannesi
28-01-09, 12:01
kızlar karnınızı 1.ay-2.ay.......9.ay diye fotoğraflarını çekçek misiniz?çok hoş oluyor bence

Trackeki
28-01-09, 12:01
else
kızlar karnınızı 1.ay-2.ay.......9.ay diye fotoğraflarını çekçek misiniz?çok hoş oluyor bence
Hiç aklıma gelmemişti canım güzel olur aslında.
Ben yaptığım idrar testini sonra dün aldığım ultrason resmini ve ilerki zamanlarda alacağım ultrason resimlerini cd yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı inş.

Kelebek_00
28-01-09, 14:01
else
ay ne guzel fikir cok guzel olur.
Trackeki kiz sende ekle ultrasound resmini cok merak ediyorum :1rolleyes:

Trackeki
Kelebek_00
ay ne guzel fikir cok guzel olur.
Trackeki kiz sende ekle ultrasound resmini cok merak ediyorum :1rolleyes:
Tamam canım eklerim akşama..

Kelebeğim ya senin canın bişeyler çekmeye başladı mı?

Kelebek_00
bebislerimiz kac haftalik kizlar????

benim bugun tam 4 haftalik oldu.

Kelebek_00
Trackeki
Tamam canım eklerim akşama..

Kelebeğim ya senin canın bişeyler çekmeye başladı mı?
bu hafta canim abur cubur cikolata felan cekti adet gunlerimde de genelde oyle oluyorum ama kendimi tutuyorum ..cok kilo alcam bu sefer :KK43:
ya senin canim ?

Trackeki
Kelebek_00
bu hafta canim abur cubur cikolata felan cekti adet gunlerimde de genelde oyle oluyorum ama kendimi tutuyorum ..cok kilo alcam bu sefer :KK43:
ya senin canim ?
Offff bugüne kadar canım bişey çekmiyodu ama bugün şöyle acılı limonlu kısır çekti yaaaaaaa..

Çikolata benim vazgeçilmezlerimin arasında zaten hiç ihmal etmem kendimde hep yerimmm.

gizem84
ne kadar güzel kızlar adınıza çooooook seviniyorum inşallah bende gelicem aranızaaaaa

dua edin banaa kızlar burda konuşuyoruz bir buluşma ayarlayalım msn lerimi alalım görüşelim isterm ben
nedersiniz
bir buluşma ayralayalım ben ayralarım istersenizz????

Kelebek_00
Trackeki
Offff bugüne kadar canım bişey çekmiyodu ama bugün şöyle acılı limonlu kısır çekti yaaaaaaa..

Çikolata benim vazgeçilmezlerimin arasında zaten hiç ihmal etmem kendimde hep yerimmm.
ufff limonlu kisir super olur valla cok severimm

gizem84
28-01-09, 15:01
kızlar ne yazdım okudunuz muu aklınız kısırda bişey düşenemiyosunuz galibaa :))

Trackeki
gizem84
ne kadar güzel kızlar adınıza çooooook seviniyorum inşallah bende gelicem aranızaaaaa

dua edin banaa kızlar burda konuşuyoruz bir buluşma ayarlayalım msn lerimi alalım görüşelim isterm ben
nedersiniz
İnş canım senide en yakın zamanda görmek istiyoruz aramızda.

Buluşma derken yüzyüze mi canım nasıl olcak ki hepimiz ayrı şehirlerdeyizmirmirmirmir

Trackeki
Kelebek_00
Offffff bennnnn bayılırımmmmm valla...Canım çok çekiyoooooo birisi yapsada getirsede kendim yaparım ama üşeniyorumm:roflol:

Defhne
gizem84

nedersiniz
olur canım bana uyar. hamişler şuan aşermekle meşgul kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nerdennereye
Kelebek_00
:eek:klava::eek:klava:yaaaaaaaaaa benimde canım kısır istedii işteee..ben zaten pisboğazımm offf hadi ben neysede siz hamilesiniz kızlar yapın ve yiyin benceee ....
:CüvCüv:

Trackeki
Defhne
olur canım bana uyar. hamişler şuan aşermekle meşgul kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Banada uyar canım da nasıl buluşçaz ki..

Defne ya çok canım istiyo ya hiç böyle olmazdı bugün başladı offfff üşenmiyeyimde yapim bari.kaydirigubbakcemile3

kuzularinannesi
Kelebek_00
ayyy kısır demeyin ya bayılırım.ooff ben diyetteyim demeyin öyle yemekler falan:bbo:

Trackeki
Kelebek_00
bebislerimiz kac haftalik kizlar????

benim bugun tam 4 haftalik oldu.
Benim tam 5+1 oldu canım hehe ne çabuk büyüyolar

nerdennereye
gizem84

nedersiniz
banada uyar şekerimm ilk başta isimlerimizi söylemekle başlayalım bence işe:içelim::içelim:

Trackeki
nerdennereye
:eek:klava::eek:klava:yaaaaaaaaaa benimde canım kısır istedii işteee..ben zaten pisboğazımm offf hadi ben neysede siz hamilesiniz kızlar yapın ve yiyin benceee ....
:CüvCüv:
İyiki canım kısır çekmiş heee herkes hazırmış

Kısır günü mü yapsak ne?:roflol:

Trackeki
else
ayyy kısır demeyin ya bayılırım.ooff ben diyetteyim demeyin öyle yemekler falan:bbo:
elsecim niye diyet yapıyosun sen zaten zayıfsın

kuzularinannesi
nerdennereye
banada uyar şekerimm ilk başta isimlerimizi söylemekle başlayalım bence işe:içelim::içelim:
ilk ben söyliyim o zaman elif

kuzularinannesi
Trackeki
elsecim niye diyet yapıyosun sen zaten zayıfsın
ah canım benim keşke zayıf olsam malesef şişkoyum:KK43:
72 kiloyum düşünsene bi de hamile olduğumu 100ü bulurum heralde

Defhne
Trackeki
Banada uyar canım da nasıl buluşçaz ki..

Defne ya çok canım istiyo ya hiç böyle olmazdı bugün başladı offfff üşenmiyeyimde yapim bari.kaydirigubbakcemile3
Yakın otursak hemen eve gider yapardım sizi de yemeye çağırırıdım ama uzaksın ben tatlım şansına küs kaydirigubbakcemile3

kısırda bişey yok hemencik kalk yap bakalım yeğenimi üzmeee :eek:klava:

nerdennereye
ben tuğba

Trackeki
else
ah canım benim keşke zayıf olsam malesef şişkoyum:KK43:
72 kiloyum düşünsene bi de hamile olduğumu 100ü bulurum heralde
allah seni yok be okadar kilolu değilmişsin boyun uzundur ama dimi

Ben 52 kiloyum bakalım kaç kilo alıcam :CüvCüv::CüvCüv:

Trackeki
Defhne
Yakın otursak hemen eve gider yapardım sizi de yemeye çağırırıdım ama uzaksın ben tatlım şansına küs kaydirigubbakcemile3

kısırda bişey yok hemencik kalk yap bakalım yeğenimi üzmeee :eek:klava:
Oyyy canımsın ya yapmış kadar oldun tatlım çok sağol düşünmen yeter inanki.

Yapıcam valla şimdi zaten akşam olmuş kocamda geliyo 6:30 anca..

Çok canım çekti çooook..delikafadulden

kuzularinannesi
Trackeki
allah seni yok be okadar kilolu değilmişsin boyun uzundur ama dimi

Ben 52 kiloyum bakalım kaç kilo alıcam :CüvCüv::CüvCüv:
nerde 165 boyumda:KK43:
eşimle biz evlendiğimizden beri kilo alma yarışındayız sanki o da 90 oldu.bi de yemek yapmayı beceremiyorum yani.yapsam nolcaz bilmem:uhm:
evlendiğimden beri 9 kilo almışımsenağlama

Defhne
else
ilk ben söyliyim o zaman elif
nerdennereye
ben tuğba
ben ümmühan sengözlerimebaksanab

kuzularinannesi
hani isimleriniz nerde?