TEST

Göz Kapağı estetiği

winonax
16-01-09, 15:01
Arkadaşlar göz kapağı estetiği olan varmı?burada bir bilgi bulamadım..Daha önce ameliyat olmuş olanlar tecrübelerini ve dr ismi yazabilirmi??teşekkürler

gir-yabar
24-01-09, 17:01
winonax
Arkadaşlar göz kapağı estetiği olan varmı?burada bir bilgi bulamadım..Daha önce ameliyat olmuş olanlar tecrübelerini ve dr ismi yazabilirmi??teşekkürler
Bende aynı dertten muzdaribim ama bir bilgi paylaşımı bulamadım.:1no2:

jayjay
29-01-09, 02:01
kızlar enjeksıyon yaptırın yaslar cok ılerı degılse
benım annem yaptırdı hıc memnun degıl
amac kası kaldırmaksa

ditu
16-03-09, 20:03
merhaba arkadaşlar.. ben de gözkağaüı estetiği yaptırmak istiyorum ama tüm estetik sitelerinde ve forumlarda burun estetiği konuşuluyor.. gerçi burnumu da yaptıracağım ama göz kapağı estetiği hakkında daha zor bilgi ve doktor ismi bulabiliyoruz.. burun estetiği için ufuk bilkay izmirdeki en iyi isim.. gözkapağı estetiğini de ona yaptırmayı düşünüyorum.. yaptırmış olan arkadaşlar varsa maliyeti hakkında bilgi verebilir mi acaba?

seertmece
23-03-09, 22:03
denız akkayanın da gozkapakları estetıklı.. eskı kapaklar dusuk ve şiş..benım gozkapalarımda sıs ve yorgun sert ıfade oluyor yuzde...operasyondan hem korkuyorm hemde ya guzel olmassa sonuc dıe endıselenıorm..bulgurdan olmamak adına:ecrin_bebek:

ditu
20-09-10, 11:09
hiç bulaşmayın bu işlere derim.. sonradan pişman olunca geri dönüşü yok..
benden söylemesi..

resigned
21-09-10, 19:09
ditu
hiç bulaşmayın bu işlere derim.. sonradan pişman olunca geri dönüşü yok..
benden söylemesi..
Canım niye öyle söylüyorsun? Ben oldum gayet de memnunum. Sen nasıl bir sorun yaşadın?

jonquilla
28-09-10, 17:09
arkadaşlar dr. oytun idil'in internet sitesinde faydalı bilgiler gördüm. göz kapağı ve göz çevresi estetiği hakkaında güzel bilgiler yazmış,tavsiye ederim. bir de kendisine ameliyat olan var mı?

perihano
1-10-10, 13:10
Evet canım ben oldum ve çokta memnun kaldım.Bende bir banka memurundan görüp öyle adres almıştım.Zaten yapan doktor çok titiz.Konustuğunuzdada anlıyorsunuz ayrıca çokta basit bir işlem.doktorun ismi Ümit Yaşar Çelemli.İnternete girersen bulursun...

jonquilla
1-10-10, 14:10
perihano
Evet canım ben oldum ve çokta memnun kaldım.Bende bir banka memurundan görüp öyle adres almıştım.Zaten yapan doktor çok titiz.Konustuğunuzdada anlıyorsunuz ayrıca çokta basit bir işlem.doktorun ismi Ümit Yaşar Çelemli.İnternete girersen bulursun...
perihanocum öncelikle sana çok geçmiş olsun, memnun kaldığına çok sevindim. çok pahalı bir ameliyat mı? bir de iyileşmesi ne kadar sürüyor. Sen gözaltı ameliyatı mı yoksa üst göz kapağı ameliyatı mı oldun? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım.

jonquilla
1-10-10, 14:10
perihano
perihanocum öncelikle sana çok geçmiş olsun, memnun kaldığına çok sevindim. çok pahalı bir ameliyat mı? bir de iyileşmesi ne kadar sürüyor.Sen gözaltı ameliyatı mı üst kapak ameliyatı mı oldun? İlgilendiğin için çok teşekkür ederim canım.

perihano
1-10-10, 15:10
jonquilla...teşekkür ederim...Üst göz kapağı uygulamasını geçen sene yaptırdım.Çok kısa sürede iyileşti.Yapan kişide çok önemli bu ameliyatta.Fiyatta gayet uygundu.tel açıp sorabilirsin..

perihano
4-10-10, 13:10
nur_bozkurt hanım...özel mesajdan size cevap atamıyorum...bana tekrar özel mesajdan mailinizi mesaj atarsanız size hem doktorun bilgileri hakkında hemde konuyla ilgili daha net cevap yollıyabılırım..

tugba197
4-03-11, 03:03
perihano
jonquilla...teşekkür ederim...Üst göz kapağı uygulamasını geçen sene yaptırdım.Çok kısa sürede iyileşti.Yapan kişide çok önemli bu ameliyatta.Fiyatta gayet uygundu.tel açıp sorabilirsin..
merhabalar,
sitede göz kapak ameliyati oldugunuzu okudum. ben yurt disindayyasiyorum ve en yakin zamanda tr ye gelip göz kapak ameliyati olmak istiyorum. sitede sizinde bu ameliyati oldugunuzu okudum. ne yazik ki bu ameliyat hakkinda hic bir yerde bir fiyat bilgisi alamiyorum. rica etsem bana göz kapak ameliyati icin ne kadar ödediginizi söyleyebilir misiniz. inanin bu konuda hic bir tahminim bile yok ve doktorlarda ön görüsmeden önce yazmiyorlar maille. bana bu iyiligi yaparsaniz inanin cok sevinirim ve en azindan birazda olsa fiyatlari karsilastirabilirim tr ye geldigimde. simdiden cok tskler.
selamlar tugba

JASPE
14-03-11, 22:03
merhaba herkese,
ben de uzuuuun araştırmalarım sonucunda göz kapağı ameliyatı olmaya karar verdim. Hem alt hem de üst göz kapakları için olucam. kısmetse Cuma günü ameliyatım var. Neticeyi de sizlerle mutlaka paylaşıcam. Benim için dua edin:26:

JASPE
23-03-11, 10:03
eveettttt, 18 martta ameliyat oldum, bugün de gidip dikişlerimi aldırdım. istanbul cerrahi hastanesinde doç dr gürsel turgut yaptı ameliyatımı. ayrıca yüzüme de yağ dolgusu yaptırdım. karnımdan yağ alıp yüzüme enjekte etti. Bu ayrı bir konu. :) ameliyat genel anestezi altında oldu. uyandığımda yüzümde 3.5 saat boyunca taımak zorunda kaldığım kocaman bir bandaj vardı. Bandaj açıldığında gözüme sürülmüş olan pomad yüzünden gözlerimi açmakta zorlandım. Burada çok basit bir ameliyat diyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Evet ameliyat bir dr için basit olabilir ama hasta için o kadar da kolay değil. :KK5: Ameliyat 2 saat sürdü, akşama doğru da hastaneden çıkış yaptık. ameliyat sonrası gözlerde yaşarma oluyor ve kısık gözle bakabildiğim için (gözlerde bant olduğu için gözler fazla açılmıyor) görüş alanım daraldı. her saat başı buz uygulaması yaptım ki morarma ve şişme olmasın diye. Geceleri başım dik olarak yatmak zorunda kaldım ki şişme olmasın. E öyle de uyunmuyor ki kardeşim, çoook zor oldu:KK76: TV izlemek, bilgisayara bakmak çok yoruyor, o yüzden istirahat en iyisi.. Yüze 3 gün boyunca su değmeyecek, yoksa iltihap kapar. Saçımı bile eşim yıkadı :KK30:
3. gün daha iyiydim, gözümü daha fazla açabiliyor, kendi işlerimi görebiliyordum.
Bugün de dediğim gibi bantlar ve dikişler alındı.Halen biraz morluk ve şişlik var, onlar da 1 haftaya kadar geçer dedi dr. Ama 1 hafta boyunca makyaj yasak, lens yasak, göze fazla baskı yapmak yasak, kaş aldırmak yasak..:KK52::KK52:
Tam olarak iyişince tüm aşamalarımın fotolarını albüm yapıp buraya koyarım, yaptıracak olanlar bakıp, ona göre karar verirler.
Ama bana soracak olursanız, eğer göz kapaklarınız sizi çok çok rahatsız etmiyorsa yaptırmayın derim. Neticede bıçak altına yatıyorsunuz, evet sonuç iyi olabilir ama katlanırım diyorsanız olun. Ben o görüntümü gördükten sonra dedim ki "böyle olacağını bilseydim olmazdım". Ayrıca bundan sonra bedava da olsa hiçbir estetik ameliyatı yaptırmam. Allah da mecbur bırakmasın. :KK20:

nur_bozkurt
23-03-11, 10:03
JASPE
eveettttt, 18 martta ameliyat oldum, bugün de gidip dikişlerimi aldırdım. istanbul cerrahi hastanesinde doç dr gürsel turgut yaptı ameliyatımı. ayrıca yüzüme de yağ dolgusu yaptırdım. karnımdan yağ alıp yüzüme enjekte etti. Bu ayrı bir konu. :) ameliyat genel anestezi altında oldu. uyandığımda yüzümde 3.5 saat boyunca taımak zorunda kaldığım kocaman bir bandaj vardı. Bandaj açıldığında gözüme sürülmüş olan pomad yüzünden gözlerimi açmakta zorlandım. Burada çok basit bir ameliyat diyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Evet ameliyat bir dr için basit olabilir ama hasta için o kadar da kolay değil. :KK5: Ameliyat 2 saat sürdü, akşama doğru da hastaneden çıkış yaptık. ameliyat sonrası gözlerde yaşarma oluyor ve kısık gözle bakabildiğim için (gözlerde bant olduğu için gözler fazla açılmıyor) görüş alanım daraldı. her saat başı buz uygulaması yaptım ki morarma ve şişme olmasın diye. Geceleri başım dik olarak yatmak zorunda kaldım ki şişme olmasın. E öyle de uyunmuyor ki kardeşim, çoook zor oldu:KK76: TV izlemek, bilgisayara bakmak çok yoruyor, o yüzden istirahat en iyisi.. Yüze 3 gün boyunca su değmeyecek, yoksa iltihap kapar. Saçımı bile eşim yıkadı :KK30:
3. gün daha iyiydim, gözümü daha fazla açabiliyor, kendi işlerimi görebiliyordum.
Bugün de dediğim gibi bantlar ve dikişler alındı.Halen biraz morluk ve şişlik var, onlar da 1 haftaya kadar geçer dedi dr. Ama 1 hafta boyunca makyaj yasak, lens yasak, göze fazla baskı yapmak yasak, kaş aldırmak yasak..:KK52::KK52:
Tam olarak iyişince tüm aşamalarımın fotolarını albüm yapıp buraya koyarım, yaptıracak olanlar bakıp, ona göre karar verirler.
Ama bana soracak olursanız, eğer göz kapaklarınız sizi çok çok rahatsız etmiyorsa yaptırmayın derim. Neticede bıçak altına yatıyorsunuz, evet sonuç iyi olabilir ama katlanırım diyorsanız olun. Ben o görüntümü gördükten sonra dedim ki "böyle olacağını bilseydim olmazdım". Ayrıca bundan sonra bedava da olsa hiçbir estetik ameliyatı yaptırmam. Allah da mecbur bırakmasın. :KK20:
göz kapağına gızlı dıkıs mı attırdın canım ,ayrıca daha cok yenı belkı ondan boyle dusunuyosun bı 2 hafta felan gecınce daha guzel olacaktır

JASPE
23-03-11, 13:03
hayır cnm gizli dikiş değil, kendimi tamamen dr un tecrübeli ellerine bıraktım, o bildiğini yaptı. 1 hafta bekliycem bakalım, umarım olumlu iyileşme olur.

nur_bozkurt
23-03-11, 14:03
JASPE
hayır cnm gizli dikiş değil, kendimi tamamen dr un tecrübeli ellerine bıraktım, o bildiğini yaptı. 1 hafta bekliycem bakalım, umarım olumlu iyileşme olur.
tamam canım bıze de haber et resımlerını beklıyorum bu arada heycanla

Desibel
29-03-11, 18:03
Arkadaşlar ben de üst göz kağağımdan oldum, 3 ay oldu...Ben lokal anestezi ile oldum, hiç bir acı anlamadım...Gözlerimi de bantlamadı, yalnız ilk 23 saat her saat başı buz koyduk. Bir de antibiyotik damla vermişti. Morarma vs de olmadı. dİKİŞ İZİ de belli değil, inanın 10 yaş atıyorsunuz...Ben tavsiye ederim...:21:

nur_bozkurt
29-03-11, 19:03
Desibel
Arkadaşlar ben de üst göz kağağımdan oldum, 3 ay oldu...Ben lokal anestezi ile oldum, hiç bir acı anlamadım...Gözlerimi de bantlamadı, yalnız ilk 23 saat her saat başı buz koyduk. Bir de antibiyotik damla vermişti. Morarma vs de olmadı. dİKİŞ İZİ de belli değil, inanın 10 yaş atıyorsunuz...Ben tavsiye ederim...:21:
acaba sız kıme oldunuz amelıyatı ,cevaplarsanız sevınırım:KK71:

enfur34
25-04-11, 19:04
bende göz kapağı ameliyatı oldum zannedilenden çok daha kısa süre de iyileşti çokda memnun kaldım işinin ehli birine yaptırıldığı sürece herkez yaptırmalı bence

enfur34
29-04-11, 19:04
nur hanım üst göz kapaklarımı yaptırdım mesajınıza cevap yazamadım

enfur34
30-04-11, 18:04
sorularınızın cevabını özel email den cevaplayabilirim

pembiss
2-05-11, 12:05
enfur memnunmusun sonuctan :) yaa sana özelden yazmak istedim ama yazamdim :S

enfur34
6-05-11, 19:05
çok memnunum tavsiye ederim.

dogscats
7-05-11, 17:05
merhaba herkese.bu ilk mesajım:KK1: ben de en kısa zamanda göz kapağı estetiği yaptırmayı düşünüyorum.göz kapağı estetiğinden çok korkuyorken ,yazılarınızı okuyunca biraz olsun yüreğime su serpildi.sanırım çoğunluk istanbulda yaptırmış.ben antalyada yaşıyorum.göz kapağı estetiği konusunda tavsiye edebileceğiniz bir estetik cerrah var mı? istanbulda seçenek oldukça fazla ,ama kontrollere gelip gitmek zor olucağından mecburen antalyada seçim yapmak zorundayım.

pembiss
25-05-11, 15:05
enfuuurrrrrrr34 :) benim sorularim cook var ama maeself özelden yazamiorum:KK43: beni bulurmusun buralardan yada ne bilim ulassam bi sana üfffff -.-

tias
26-05-11, 10:05
aslında bende istiyorum

nur_bozkurt
26-05-11, 15:05
kızlar 7 hazıran amelıyat olcam:KK52:

pembiss
31-05-11, 14:05
canim umarim iyi gecer ameliyatin hangi doktora olcaksin ameliyat??

nur_bozkurt
31-05-11, 14:05
pembiss
canim umarim iyi gecer ameliyatin hangi doktora olcaksin ameliyat??
ferruh bingüle canım 3 doktora gıttım onun gosterdıgı resımler hosuma gıttı dıger ıkısı abartılı gıbı geldı ,heycanlıyım

hatun23
4-06-11, 11:06
DESİBEL, BEN DE ÜST GÖZKAPAĞI AMELİYATI OLMAK İSTİYORUM, AYRICA AYNI ANADA GIDI ADIRMAK VE POPOYA YAĞ ENJEKSİYONU DA !bunlar için DR. HÜSEYÜN GÜNERe gittim, lokal+seadif le yaparım dedi. güveniyorum, ablama brezilya poposu yaptı, süper... AMA fiyat fazla gedi, 22 bin gibi bi rakam çıkardı.. muayneye gitmişken botoks yaptırdım, 4 ay gider dedi. memnun da kaldım ( botoks için 500 ira ödedim), ancak ben kalıcı bi çözüm istiyorum, yani üst göz kapağı ameliyatı...fiyatı ve dr. adını paylaşır mısın?

pembiss
6-06-11, 16:06
nur_bozkurt
ferruh bingüle canım 3 doktora gıttım onun gosterdıgı resımler hosuma gıttı dıger ıkısı abartılı gıbı geldı ,heycanlıyım
inanirim sana heycan baya bi vardir insan merakdan catlar nasil olcak diye :) heycanini paylasmaktayim :) oldukdan sonra kesin yaz oldumu sonucu merak ediyorum bende..
bilgiler icinde ayrica tsk ederim :KK71:

nur_bozkurt
6-06-11, 17:06
pembiss
inanirim sana heycan baya bi vardir insan merakdan catlar nasil olcak diye :) heycanini paylasmaktayim :) oldukdan sonra kesin yaz oldumu sonucu merak ediyorum bende..
bilgiler icinde ayrica tsk ederim :KK71:
tamam canım yazarım ıns guzel bı sonuc cıkar ortaya yarın sabah olcam :KK70:

rosenoire
8-06-11, 15:06
nur_bozkurt
tamam canım yazarım ıns guzel bı sonuc cıkar ortaya yarın sabah olcam :KK70:

Nur ameliyat oldun mu canım .Sen sadece üst gözkapağımı olacaktın.Haber ve resim bekliyoruz.İnşallah sonuçlar çok güzel olur.

ful77
9-06-11, 09:06
Merhaba arkadaslar,
Ben goz kapagi esteti olmadim fakat kayinvalidem ile eskiden bi is arkadasim yaptirdi...arkadsimin yasi genc cok genc hemde,goz kapagi dusuklugu vardi...uyur gecer gibi bakardi ki ayyyy felaketti yazik..o arkadas oldu,yillik izninde 2 hafta icinde normale donmustu...sonra 3sene evvel kayinvalidem yaptirdi sadece ust gozkapagini duzelttirdi..ilk zamanlar 10 Yas fark edio ama benim pek hosuma gitmedi nebilim gozler farkli bakio yuz barkli gorunuo..yaninda yuz gerdirme yada yag enjeksionu botox yaptirsaydi biraz yuz orantilanabilirdi heralde..
Yasiniz kac bilemiorum ama dr.ile bukonuyu konusmanizi tavsiye ederim,belki exrta mudehaleler gerebilir..benimde cok hafif goz kapagimda dusukluk vardi dr.ile gorustum bana dogalligimi bozmamam gerektigini bu gibi islemlerin ileri yaslarda cesitli ameliyattlarla konbine olabilecegimi soledi bende birdaha dusunmedim.suan elmacik kemiklerime ve yuzumun cesitli yerlerine yag enkesionu yaptirmak istiyorum daha dogru randevu aldim 1 ay sonra oluorum..burda yuzune yag enjekte ettiren bi arkadas vardi bize gelismeleri aktarabilirmi tesekkur ederim

pembiss
10-06-11, 15:06
nurrr bekliyoruuz seni :KK70::KK70: ayy cnim ya umarim ii gecmistir hehe yaz kesin oldumu :KK71::KK71:

pembiss
10-06-11, 15:06
full77 istanbuldami amelyiat olcaksin??

nur_bozkurt
17-06-11, 06:06
merhaba arkadaslar amelıyatı 7 sınde oldum suan cok ıyıyım 5. gün dıkısler alındı ama dıkısler alındıktan sonra 2 gun daha sargıladı doktor dıkısler cok ıyı cok belırsız 1 aya hıc bısey kalmaz galıba doktorda oyle dedı cok memnunum gozumun ustunde kalem artık harıka duruyo ıyı kı yaptırmısım 3. gun bıle baya gezdım ama ılk 2 gun zordu gozumu bı de cok sardılardı ılk 2 gun ,bu arada bana yardımcı olan resıgned,rosenoire ve jaspeye cok cok tesekur ederım:KK71:,tam olarak ödem gıtmedı ama gayet ıyı duruyo,soru sormak ısteyen olursa memnunıyetle cevaplarım

nur_bozkurt
17-06-11, 06:06
şuan şehir dısındayım memlekete dönunce ılk işim resım koymak ama oncekı halımı yakından cektım mı hatırlamıyorum doktordsa vardı ondan alırım ,sizi çok sevıyorum öpüldünüz,yaptıracak arkadaslarda doktorunu ıyı arastırsın ıstedıgı seklı ıyı anlatsın

pembiss
17-06-11, 18:06
nur_bozkurt
şuan şehir dısındayım memlekete dönunce ılk işim resım koymak ama oncekı halımı yakından cektım mı hatırlamıyorum doktordsa vardı ondan alırım ,sizi çok sevıyorum öpüldünüz,yaptıracak arkadaslarda doktorunu ıyı arastırsın ıstedıgı seklı ıyı anlatsın
yuhu iste bu ay canim ya darisi bize hehe :KK70: cok sevindim senin adina coookda gecmis olsun cok merak ediyorum .. :) eski halini ve yeni halini :KK70: üfff cabuk gelllllllllllllllllllllllll :KK43:

kizz az kalem cek :p hehe aman tadini cikar ochhhhhhhh :KK70: hehe yaz gelince oldumu hadi öptüüüümmmmmmmmmmmm:KK54:

ful77
17-06-11, 23:06
pembiss
full77 istanbuldami amelyiat olcaksin??
Merhaba,
Yok istanbulda degil canim,az kaldi operasyonuma eger ilgilniyorsan sana gelismeleri yazarim...

rosenoire
18-06-11, 19:06
nur_bozkurt
Canım hoşgeldin.Ameliyatın iyi geçmesine çok sevindim.Sanırım sadece üst kapaktan oldun.Kimbilir gözler ne güzel açılmıştır kocaman olmuştur.Gerçekten çok sevindim izlerde belli olmuyormuş.Dikişler gizlimiydi yani, tek bir dikişmiydi.Resim bekliyorum canım .Kocaman öptüm.

rosenoire
ful77
Merhaba,
Yok istanbulda degil canim,az kaldi operasyonuma eger ilgilniyorsan sana gelismeleri yazarim...
Canım gelişmelerle hepimiz ilgileniyoruz.Herşey dilerim güzel olur.Merakla bekliyoruz.

nur_bozkurt
rosenoire
Canım gelişmelerle hepimiz ilgileniyoruz.Herşey dilerim güzel olur.Merakla bekliyoruz.
çok tesekur ederım sayenızde:)evet ust goz kapağı sadece ,gözler ve yuz gercekten degısıyo ,izler hafıf var o da 1 aya gecermıs zaten rahatsız olmuyorum cunku kımse bı sey anlamadı ,benım gozum hep sargılıydı dıkısı hıc goremedım ama gızlı dıkıs yap demıstım ,sizin izler 1 aya gecmıstı demı

rosenoire
18-06-11, 22:06
nur_bozkurt
çok tesekur ederım sayenızde:)evet ust goz kapağı sadece ,gözler ve yuz gercekten degısıyo ,izler hafıf var o da 1 aya gecermıs zaten rahatsız olmuyorum cunku kımse bı sey anlamadı ,benım gozum hep sargılıydı dıkısı hıc goremedım ama gızlı dıkıs yap demıstım ,sizin izler 1 aya gecmıstı demı
Canım kimse birşey anlamadığına göre, izler konusunda doktorun çok iyi iş çıkarmış.Evet canım 1 ayda geçer, sonra neredeyse görünmez olur.Zaten önemli olan , gözlerinin güzel olması.Güle güle kullan birtanem :)))

nur_bozkurt
rosenoire
Canım kimse birşey anlamadığına göre, izler konusunda doktorun çok iyi iş çıkarmış.Evet canım 1 ayda geçer, sonra neredeyse görünmez olur.Zaten önemli olan , gözlerinin güzel olması.Güle güle kullan birtanem :)))
izler var hafıf ınsanlar anlamıyo ıns 1 aya kalmaz,çok tesekur ederım bı tanesınız :)ıyı kı varsınız valla sızden cesaret aldım

pembiss
ful77
Merhaba,
yazarsan sevinirim tskler:)

pembiss
nur_bozkurt
izler var hafıf ınsanlar anlamıyo ıns 1 aya kalmaz,çok tesekur ederım bı tanesınız :)ıyı kı varsınız valla sızden cesaret aldım
:KK70: sende iiki varin cnm :KK66: