TEST

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

balum
9-02-10, 07:02
nur_ada
merhaba arkadaşlar benim de sat 24 aralık 1 şubatta ölçtürdüğümde kanda bHCG sonucu 1163 çıktı sizde normal mi?
normal tabi. o zaman bugun ıtıbarıyle hamılelıgın 6 hafta 5 gunlukalkisalkisalkis

mezime
9-02-10, 07:02
erkil
benimde adetime 6gün var buğün baktırdım 0,1 çıktı dr deilsin dedi ama adet olmazsam tkrr yaptırayımmı sizceee
canm bende senın gıbı 1 hafta kala dayanamadm yaptırdım 0.0 cıktı.karın agrım cok olunca dr gıttım adetıme 2 gun vardı beta 6.77 cıktı sonra artmaya devam ettı ...bekle bence biraz daha

balum
9-02-10, 08:02
bence de erkıl bekle. benım adetım 6 gun gecmıstı yıne de cıkmadı. 12 gun gecmıstı doktora gıttım nıye adet olmuyorum dıye. hamılesın dedı:)

erkil
9-02-10, 10:02
mezime
canm bende senın gıbı 1 hafta kala dayanamadm yaptırdım 0.0 cıktı.karın agrım cok olunca dr gıttım adetıme 2 gun vardı beta 6.77 cıktı sonra artmaya devam ettı ...bekle bence biraz daha
30ocakta 2gün süren reglim oldu idrardada baktım negatif ben 30a kadar bekleme kararı aldım beklemek çok zor inş bu ay hayırlısıyla

balum
9-02-10, 10:02
erkil
30ocakta 2gün süren reglim oldu idrardada baktım negatif ben 30a kadar bekleme kararı aldım beklemek çok zor inş bu ay hayırlısıyla
regl ın normal mı oldu yoksa ıkı uc damla fılan mı? ben de 3 gun olmustum adet sandım. damla damlaydı. megerse adetten degılmıs.

erkil
9-02-10, 15:02
balum
regl ın normal mı oldu yoksa ıkı uc damla fılan mı? Ben de 3 gun olmustum adet sandım. Damla damlaydı. Megerse adetten degılmıs.
adet gibiydi cnm ama çokta fazla deildi benim çok olmaz zaten:))neyse 25kadar beklicem artk düşünmemeye çalışıyorummm

aysngrkm
10-02-10, 07:02
kızlar merhaba bana yardımcı olursanız sevınırım 28 gunde bır adet goruyorum ve bu ay 3 gun gectıbugunle beraber dun kad tahlılı yaptırdım ve degerım 1.20 cıktı az once okudum gebe olmayan bı kadının degerım 00.05 olurmus ne olur sızce katlarmı deger

sblkmbsr
10-02-10, 07:02
1,20 çok düşük bi değer ama tam negatifler 0,1 çıkıyo ben iki kere yaptırdım ikisindede böyle çıktı bence 1,20 için negatif diyemeyiz imkanın varsa bugünde bi yaptır artış varmı bakalım canım

yasimur
10-02-10, 09:02
kızlar banada yardımcı olun lütfen pazartesi beta hcg yaptırdım sonuç 85 .68 pazartesi tekrarladık 267.41 iki günde bir tekrarlanıyor bugün yine kan verdim sonuç cıkmadı henüz sizce bu değerler normalmi son sat 10 ocaktı

yasimur
10-02-10, 09:02
kızlar banada yardımcı olun lütfen cuma beta hcg yaptırdım sonuç 85 .68 pazartesi tekrarladık 267.41 iki günde bir tekrarlanıyor bugün yine kan verdim sonuç cıkmadı henüz sizce bu değerler normalmi son sat 10 ocaktı

ilk msjım yanlış oldu düzelttim

balum
10-02-10, 10:02
yasimur
kızlar banada yardımcı olun lütfen cuma beta hcg yaptırdım sonuç 85 .68 pazartesi tekrarladık 267.41 iki günde bir tekrarlanıyor bugün yine kan verdim sonuç cıkmadı henüz sizce bu değerler normalmi son sat 10 ocaktı

ilk msjım yanlış oldu düzelttim
ayy ben de pazartesı den pazartesı ye bır hafta var dıyorum. cvp yazamadım:roflol: degerlerın normal canım mrk etme. bugun 528.82 fılan cıkar sanırım.

yasimur
yanlış yazmışım canım kusura bakma opuyorumnanaktan nette bazı sitelerde değerlerle ilgili bilgiler var kafam karışıktı şimdi rahatladım ama çok teşekkürler canım saol

yasimur
rizelimisin balum sen yoksa

balum
yasimur
rizelimisin balum sen yoksa
evet canım. 7 aydır evlıyım 7 aydır rıze de yasıyorum. istanbulda dogup buyudum ama rize lıyım. buraya gelın geldım merkeze. sen?

yasimur
bende istanbulluyum rizelilere gelin gittim ama izmirde yaşıyoruz çamlı hemşinli benim eşim senin eşin neresinden ve şuan hamilemisin

bat
benim sat tarihim 3 ocak 3 şubatta beta hcg değerim 260 iki gün sonra 436.36 dört gün sonra değerim 1161 3-4 haftalım gebeyim kese henüz görünmedi haftaya inşallah görücem allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın...

balum
yasimur
bende istanbulluyum rizelilere gelin gittim ama izmirde yaşıyoruz çamlı hemşinli benim eşim senin eşin neresinden ve şuan hamilemisin
eşimde ben de çayelindeniz. evet canım hamıleyım. 6 haftalık henuz. benım son satım 29 aralıktı.

yasimur
bat
benim sat tarihim 3 ocak 3 şubatta beta hcg değerim 260 iki gün sonra 436.36 dört gün sonra değerim 1161 3-4 haftalım gebeyim kese henüz görünmedi haftaya inşallah görücem allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın...

allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benim pazartesi 267.41 çıktı bugün adet günüm tekrar yapıldı test sonucu bekliyorum şimdi hepimizn gebeligi yolunda gider inşlh isteyen herkese nasip olsun :KK46:

balum
yasimur
allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benim pazartesi 267.41 çıktı bugün adet günüm tekrar yapıldı test sonucu bekliyorum şimdi hepimizn gebeligi yolunda gider inşlh isteyen herkese nasip olsun :KK46:
valla benım degerlerımde bı sorun var. ben adet gunumden 12 gun sonra baktırmıstım. 178.65 cıkmıstı. cuma gunu tekrar gıdıcem. yalnız bana bebegın telden tutuyo dustu dusecek demıstı. yatıyorum genelde. hep yatıcaksın demıstı ılaclar fılan.

yasimur
balum
eşimde ben de çayelindeniz. evet canım hamıleyım. 6 haftalık henuz. benım son satım 29 aralıktı.

ne güzel hemşeri buldum kendime memnun oldum valla kaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun gebeliğin saglıkla alırsın inşlh kucagına benimde son sat 10 ocak yakınmış gebeliklerimiz herşey yolunda gitsin inşlh:CüvCüv:

balum
yasimur
ne güzel hemşeri buldum kendime memnun oldum valla kaydirigubbakcemile3
hayırlı olsun gebeliğin saglıkla alırsın inşlh kucagına benimde son sat 10 ocak yakınmış gebeliklerimiz herşey yolunda gitsin inşlh:CüvCüv:
amin canım. sana da saglıkla bebegını kucagına almayı nasıp etsın rabbım. ılk cocugun mu senınde?

yasimur
balum
valla benım degerlerımde bı sorun var. ben adet gunumden 12 gun sonra baktırmıstım. 178.65 cıkmıstı. cuma gunu tekrar gıdıcem. yalnız bana bebegın telden tutuyo dustu dusecek demıstı. yatıyorum genelde. hep yatıcaksın demıstı ılaclar fılan.
canım dikkat et o zman kendine yorulma yat devamlı bol bol dua et allahın izniyle bişiy olmaz

yasimur
evt canım ilk bebişim olcak allahın izniyle

balum
yasimur
canım dikkat et o zman kendine yorulma yat devamlı bol bol dua et allahın izniyle bişiy olmaz
dıkat edıyorum zaten. sagolsun herkes yardım edıyo. esım gorumcem kayınvalıdem. benım aılem akrabalarım hep istanbulda.

balum
yasimur
evt canım ilk bebişim olcak allahın izniyle
inş canım. kacta alcan sonucu bugun.

bat
yasimur
sağol yasimurcum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın senin değerin benimkindende iyiymiş testin sonucunu yazarsan sevinirim topiğin ilk sayfadan yazılarını okuyorum herkesin değişik çıkmış değerleri ben haftaya inşallah keseyi görücem sen doktora göründünmü..

yasimur
benimde canım akrabalrım istanbulda ailemde
sonuca netten bakıyorum canım 1 gibi cıkması gerek

balum
yasimur
benimde canım akrabalrım istanbulda ailemde
sonuca netten bakıyorum canım 1 gibi cıkması gerek
ogrenınce paylasırsın bızımle.

yasimur
bat
sağol yasimurcum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın senin değerin benimkindende iyiymiş testin sonucunu yazarsan sevinirim topiğin ilk sayfadan yazılarını okuyorum herkesin değişik çıkmış değerleri ben haftaya inşallah keseyi görücem sen doktora göründünmü..

evt canım herkesin değişik sonuçlar birbirine uymuyo ama bu sorun değil gec yada erken döllenmeden kaynaklanan bir şeymiş önemli olan tekrarlandıgında ikiye katlamasıymış inşlh seninkide katlıcak sıkma canını sakın bugünkü sonucum cıksın yazarım buraya doktorum bin olunca ultrason dedi bini beklicez aartık

yasimur
balum
ogrenınce paylasırsın bızımle.

tabiki canım paylaşırım süreklı giriyorum siteye henüz cıkmamış sonuç heycanlıyım inşlh güzel sonuç alırım

balum
yasimur
tabiki canım paylaşırım süreklı giriyorum siteye henüz cıkmamış sonuç heycanlıyım inşlh güzel sonuç alırım
inş. yalnız ben keseyı gormustum degerlerım azdı ama keseyı gordum. ılk fotografımız elımızde yanı. ıkı tane ultrason goruntum var.

yasimur
degerin kaçtı gördüğünde canım doktorum bana 1000 olunca ultrason dedi senin kaçtı

balum
178.65 dı. ama karından baktıgında gozukmuyodu. vajınal de gozuktu.

bat
Benım doktorum kesenın gÖzÜkmesııÇın deĞerın 2000lerde olması gerektıĞınısÖyledı benım en son hcg dÜn yaptırdım 1161 ıdı ultrasonda beyaz nokta kadar bıŞey gÖzÜktÜ haftaya tekrar bakıcak ınŞ gÖrÜrÜm keseyı benımde bır dÜŞÜĞÜm oldu aĞustosta o yÜzden bıraz korku var..

balum
bat
Benİm doktorum kesenİn gÖzÜkmesİİÇİn deĞerİn 2000lerde olması gerektİĞİnİsÖyledİ benİm en son hcg dÜn yaptırdım 1161 İdİ ultrasonda beyaz nokta kadar bİŞey gÖzÜktÜ haftaya tekrar bakıcak İnŞ gÖrÜrÜm keseyİ benİmde bİr dÜŞÜĞÜm oldu aĞustosta o yÜzden bİraz korku var..
dua et dınlen. benım de dusuk tehlıkem var. dınlenmeye calısıyorum.

yasimur
10-02-10, 11:02
balum
178.65 dı. ama karından baktıgında gozukmuyodu. vajınal de gozuktu.

bayaa erken gözükmüş kese bebişin sabırzsız anlaşılan:)

yasimur
bat
Benİm doktorum kesenİn gÖzÜkmesİİÇİn deĞerİn 2000lerde olması gerektİĞİnİsÖyledİ benİm en son hcg dÜn yaptırdım 1161 İdİ ultrasonda beyaz nokta kadar bİŞey gÖzÜktÜ haftaya tekrar bakıcak İnŞ gÖrÜrÜm keseyİ benİmde bİr dÜŞÜĞÜm oldu aĞustosta o yÜzden bİraz korku var..

korkma canım allahın izniyle bişiy olmaz sen tedbirini al dinlen yorulma dikkat et kendine takdir allahtan o ol derse imkansızlar oluyo inşlh saglıklı hayırlı bi bebiş alırsın kucagınakaydirigubbakcemile3

balum
yasimur
bayaa erken gözükmüş kese bebişin sabırzsız anlaşılan:)
valla pek cozemedım nazlı mı sabırsız mı. ben adetım 6 gun gecıkınce kan testı yaptırmıstım negatıf cıkmıstı dusun yanı. 12 gun gecıktı doktora gıttım bu arada tabı 3 gun az az kanamam oldu. ben onu adet sandım. doktorum ultrasonla o yuzden baktı belkı de. hanı kan testı negatıf deyınce hamılelıge ıhtımal vermedı. ama sasırdı o da ve gebesın dedı.

bat
yasimur
korkma canım allahın izniyle bişiy olmaz sen tedbirini al dinlen yorulma dikkat et kendine takdir allahtan o ol derse imkansızlar oluyo inşlh saglıklı hayırlı bi bebiş alırsın kucagınakaydirigubbakcemile3
ya aslında korkum şu yönde hamile olduğumu öğrendiğim gün kaza geçirdim araba çarptı beni 1 2metre uzağa fırlattı o gün kan tahlili sonucunda öğrendim hamile olduğumu o yüzden korkularım vardı ama allaha şükür bi sorun yok inş keseyi ve kalp atışlarını duyunca dahada bi mutlu olacağım allahın izniyle....

yasimur
balum
valla pek cozemedım nazlı mı sabırsız mı. ben adetım 6 gun gecıkınce kan testı yaptırmıstım negatıf cıkmıstı dusun yanı. 12 gun gecıktı doktora gıttım bu arada tabı 3 gun az az kanamam oldu. ben onu adet sandım. doktorum ultrasonla o yuzden baktı belkı de. hanı kan testı negatıf deyınce hamılelıge ıhtımal vermedı. ama sasırdı o da ve gebesın dedı.

canım gec döllenme olmuş olabilir çünki gec döllenmeler de böyle seyler oluyo
süpriz olmuş sana ne güzel

balum
yasimur
canım gec döllenme olmuş olabilir çünki gec döllenmeler de böyle seyler oluyo
süpriz olmuş sana ne güzel
evet oyle oldu. gercı hala suphem vardı benımde. cunku normalde cok duzenlı adet olurum ve korunmayı bıraktıgım ılk aya mı denk geldı adet duzensızlıgı dıye dusunuyodum. ama yıne de suprız sayılır.

yasimur
bat
ya aslında korkum şu yönde hamile olduğumu öğrendiğim gün kaza geçirdim araba çarptı beni 1 2metre uzağa fırlattı o gün kan tahlili sonucunda öğrendim hamile olduğumu o yüzden korkularım vardı ama allaha şükür bi sorun yok inş keseyi ve kalp atışlarını duyunca dahada bi mutlu olacağım allahın izniyle....

cok gecmiş olsun canım işe bak kaza gecir ve hamile oldugunu ögren
bence bir düşük olsaydı o an olurdu ama tabi bu bilmez ne zman olcagı allah onu korumuştur bundan sonrada sorunsuz olur inşlh sen içini ferah tut rahat ol herşey yolunda gider inşlh

balum
bat
gecmıs olsun canım ya. aksılıge bak. umarım bebegını etkılememıstır.

yasimur
balum
evet oyle oldu. gercı hala suphem vardı benımde. cunku normalde cok duzenlı adet olurum ve korunmayı bıraktıgım ılk aya mı denk geldı adet duzensızlıgı dıye dusunuyodum. ama yıne de suprız sayılır.

senin hemen olmuş ben korunmayı bıraktıktan yaklaşık 1 sene sonra gebe kaldım doktora falan gittim ilaç kullandım olması için çok şükür sonunda rabbim ol dedi

bat
yasimur
cok gecmiş olsun canım işe bak kaza gecir ve hamile oldugunu ögren
bence bir düşük olsaydı o an olurdu ama tabi bu bilmez ne zman olcagı allah onu korumuştur bundan sonrada sorunsuz olur inşlh sen içini ferah tut rahat ol herşey yolunda gider inşlh
balum
gecmıs olsun canım ya. aksılıge bak. umarım bebegını etkılememıstır.
sağolun kızlar allaha şükür bisorun çıkmadı ama bi kaç gün kalmadan yattım çünkümoralmen çok kötü oldum kaza geçirdiğim an ağlama krizine tutuldum hamile olduğum duyunca eşimle sevinemedik bile korkudan ama şimdiherşey yolunda çok şükür... sizler kaç haftalık hamilesiniz ve ne kadardır deniyodunuz normal yollamı hamile kaldınız..

erkil
bat
sağolun kızlar allaha şükür bisorun çıkmadı ama bi kaç gün kalmadan yattım çünkümoralmen çok kötü oldum kaza geçirdiğim an ağlama krizine tutuldum hamile olduğum duyunca eşimle sevinemedik bile korkudan ama şimdiherşey yolunda çok şükür... sizler kaç haftalık hamilesiniz ve ne kadardır deniyodunuz normal yollamı hamile kaldınız..
allahım inş bu ay banada nasip eder:KK43:(((((((((

balum
yasimur
senin hemen olmuş ben korunmayı bıraktıktan yaklaşık 1 sene sonra gebe kaldım doktora falan gittim ilaç kullandım olması için çok şükür sonunda rabbim ol dedi
cok sukur yıne hamılesın. hıc olmayanlara cok uzuluyorum. benım hemen oldu. aslında ılk ay olacagından suphem vardı. korununca korunmayı bıraktıktan sonra bıkac ay suruyo dıyolardı. ama allah zamanı geldı kı yarattı onu karnımda.

balum
erkil
allahım inş bu ay banada nasip eder:KK43:(((((((((
senın durum ne? beklıyosun dımı hala.

erkil
balum
senın durum ne? beklıyosun dımı hala.
dr felan gitmedim beliyorum balum 25felan giderim heralde:KK43:((((((((((

yasimur
bat

gecti o günler artık şimdi tadını cıkarın: dance:
sanırım son adetten hesaplanıyor gebelik haftası öyleyse benim sat 10 ocak otomatik hesaplamalarda 4+3 günlük gebe oluyorum tedavi gördüm ama gebe kaldıgım ay bırakmıştım tedaviyi