TEST

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

abrel22
10-07-10, 17:07
abrel22
bynkutluay
ordamıın canım cok kötüyüm bi şeyler yaz moralim cok bozuk bide calışıyorum patron mümkün degil izin vermez ne yapacam rabbim onu verecekse hic bi güc onu alamaz ama onu alacaksa hiç bi güc ou orada tutamaz cok üzgünüm bana dua et ii oldugumuzu yazarım burdan sana inş

GamzeliKiz
duruşah
kızlar merhaba...nasılsınız...benim adetime 3-4 gün var...hcg değerim 15.07 çıktı...ümitlenmeyeyimmi ne dersiniz...bilgilerinize ihtiyacım var
canım aslında baya bir düşük..biliyosuyosun bende temmuz ayını bekleyen topiğinden..
benim de adetimden 3 gün sonra 18.77 cıkmıştıç...ve sonra kimyasal gebelik lduğunu öğrendim.ama kişiden kişiye değişiuor biliyorsun..önemli olan değerin katlaması..ben iki gün sonra baktırdığımda 6.20 düşmüştü ve kanamam geldi zaten sonra..,inşallah meleğin sana tutunur canım..

duruşah
GamzeliKiz
canım aslında baya bir düşük..biliyosuyosun bende temmuz ayını bekleyen topiğinden..
benim de adetimden 3 gün sonra 18.77 cıkmıştıç...ve sonra kimyasal gebelik lduğunu öğrendim.ama kişiden kişiye değişiuor biliyorsun..önemli olan değerin katlaması..ben iki gün sonra baktırdığımda 6.20 düşmüştü ve kanamam geldi zaten sonra..,inşallah meleğin sana tutunur canım..
sağol canım zaten ben kendimi adet olmuş sayıyorum:)))

duruşah
muhtemelen bende p.tesi salı adet olurum

GamzeliKiz
duruşah
muhtemelen bende p.tesi salı adet olurum
canım hiç belli olmaz...önemli olan değerin katlanması..olmassa pazartesi tekrar baktır kana...sonucta benim kanamam geldi ama senin kanaman gelmediği sürece bir umut vardır..inşallah canım senin için dua edicem..

duruşah
GamzeliKiz
canım hiç belli olmaz...önemli olan değerin katlanması..olmassa pazartesi tekrar baktır kana...sonucta benim kanamam geldi ama senin kanaman gelmediği sürece bir umut vardır..inşallah canım senin için dua edicem..
çok sağol bi tanem...ben geçen ayda yaşadım aynı şeyi...o zamanda 8 çıkmıştı ve aynı gün adet olmuştum...o yüzden ümitsizim yani

duruşah
ne olacakki bu halimiz

GamzeliKiz
duruşah
ne olacakki bu halimiz
canım bu halimiz allahımın izni ile inş. hallolucaktır diye düşünüyorum..
sabır ve sabrın sonu selamet..
birde iyi yanından bakmak lazım..en azından hamile kalabiliyoruz..
bu sorunların için bir dr. gitttinmi..tutunması için belki önceden progesteron verir..ben şimdi dr. söylücemki daha önceden önelemini alalım..

duruşah
GamzeliKiz
canım bu halimiz allahımın izni ile inş. hallolucaktır diye düşünüyorum..
sabır ve sabrın sonu selamet..
birde iyi yanından bakmak lazım..en azından hamile kalabiliyoruz..
bu sorunların için bir dr. gitttinmi..tutunması için belki önceden progesteron verir..ben şimdi dr. söylücemki daha önceden önelemini alalım..
biliyo anlattım ama yorum yapmadı...eeğer adet olursam kiiii inşallah olmam tahlillerimi göstereceğim bakalım ne diyecek

canan027
10-07-10, 18:07
abrel22
abrel22
bynkutluay
ordamıın canım cok kötüyüm bi şeyler yaz moralim cok bozuk bide calışıyorum patron mümkün degil izin vermez ne yapacam rabbim onu verecekse hic bi güc onu alamaz ama onu alacaksa hiç bi güc ou orada tutamaz cok üzgünüm bana dua et ii oldugumuzu yazarım burdan sana inş
aprel canım kanama ilk dönemlerde olabiliyo yerleşme kanaması diyolar ama mutlaka dra git düşük tehliken varsa ona göre bir ilaç verir önlemi alınmış olur hem için rahar eder

abrel22
canan027
abrel22
abrel22
aprel canım kanama ilk dönemlerde olabiliyo yerleşme kanaması diyolar ama mutlaka dra git düşük tehliken varsa ona göre bir ilaç verir önlemi alınmış olur hem için rahar eder
bu yerleşme degil ayrıca bu olay dr yanında oldu hiç bi şey demedi aglıklı büyümüş 16 mm olmuş dedi cok üzgünüm dua et
cevap için tşk ederi

papatya4545
5 hafta 3 günlük hamileyim.salı günü gittiğim doktor keseyi göremedi ve dış gebelik olabileceğini söyledi ama kan tahlili 1800 lerde çıkınca olmayabilirde iki gün sonraki değere bakalım dedi.değerin ikiye katlaması gerekiyormuş.
perşembe günkü değerim 2200 çıktı ve tekrar dış gebelik gibi duruyor dedi.sağlıklı bir gebelik değilmiş.ya dış gebelik olduğunu ya da düşeceğini söylüyor.düşük önleyici ilaç verdi.ama alttan muayene de keseyi gördük henüz bebek yok.ölü bebek olabileceğini söylüyor.keseninde gerçek kese olmayabileceğini...
iki gündür mahvoldum ağlamaktan.
sizce doktorumun söylediği gibi dış gebelik olabilir mi,yoksa doktorum çok mu karamsar.
aranızda benzer şeyler yaşayan var mı

bynkutluay
10-07-10, 19:07
abrel22
abrel22
bynkutluay
canımm yaa ne oldu anlamadımm dualarımdasın canımm
inşlalahh hayırlısyla alacan bebeğini canımm üzülme stres yapmaa dikkat et kendine

abrel22
10-07-10, 20:07
bynkutluay
abrel22
abrel22
inşlalahh hayırlısyla alacan bebeğini canımm üzülme stres yapmaa dikkat et kendine
canım
ne zaman geldin eni cok bekledim oradayan yazar mısın bebişlrimiz aynı günü bile sanki
seninle konuşunca içim acılıyo cok kötüyüm üzgünüm acaba idrara sıkışmam mı yaptı bunu anlayamadım şu an yok az leke şeklinde kahverengi kaldı

abrel22
10-07-10, 20:07
bynkutluay
abrel22
abrel22
canım dr bize 16 mm olmuş dedi bu gün izinki kaç mm olmuş normal gidiyomu acaba yazar mısın

bynkutluay
11-07-10, 06:07
abrel22
bynkutluay
abrel22
canım
ne zaman geldin eni cok bekledim oradayan yazar mısın bebişlrimiz aynı günü bile sanki
seninle konuşunca içim acılıyo cok kötüyüm üzgünüm acaba idrara sıkışmam mı yaptı bunu anlayamadım şu an yok az leke şeklinde kahverengi kaldı
abrel22
bynkutluay
abrel22
canım dr bize 16 mm olmuş dedi bu gün izinki kaç mm olmuş normal gidiyomu acaba yazar mısın
canımm bi stres yapmaa tatlımm rahat oll lekelenme olabilir canımm niye bu kadar üzülüyosunn ama doktoru ihmal etme dr git ilaç verir sana kendini yormaa dinlen sürekli şu 3 ayı bi atlatalım hayırlısıyla daha sonrası daha güsel olacakk
ağır işler yapmaa çok uzağa uzanmaa ama idrara da sıkışma canım dikkat et canım 5inde gittiğimde 11mm ydi
18mm olunca bebek gözükürmüşş bak maşalahh size canımm bak kötü düşüncelerden arındır beynini iyi düşün

bynkutluay
11-07-10, 09:07
abrelcim daha iyisinidr inşalah canımm

abrel22
11-07-10, 09:07
yeni kalktım adet olacagım gibi karnım agrıyo ve kahverengi cogaldı sabah o kanın birikmesimi bilmiyorum kan yok ama korkuyorum idrara sıkıştırdıgı için mi geldi anlamadım

bynkutluay
11-07-10, 11:07
abrel22
yeni kalktım adet olacagım gibi karnım agrıyo ve kahverengi cogaldı sabah o kanın birikmesimi bilmiyorum kan yok ama korkuyorum idrara sıkıştırdıgı için mi geldi anlamadım
canım ya nden gitmiyosun doktorunaa git canım yaa ihmal etme lütfenn

zeycane
12-07-10, 11:07
gözde kalb nerelerdesiniz kızlar iyimisiniz

ayben85
12-07-10, 11:07
merhaba arkadaşlartüp bebekde bugün 13. gün kan tahlili sonucum 7.07 çok düşük
doktor 2 gün sonra tekrar kan tahlili yaptır dedi,bu durumda olup yükselen arkadaşlar olmuş
fazla umutlanmıyorum ama ümidimide kaybetmek istemiyorum

canan027
12-07-10, 17:07
papatya4545
5 hafta 3 günlük hamileyim.salı günü gittiğim doktor keseyi göremedi ve dış gebelik olabileceğini söyledi ama kan tahlili 1800 lerde çıkınca olmayabilirde iki gün sonraki değere bakalım dedi.değerin ikiye katlaması gerekiyormuş.
perşembe günkü değerim 2200 çıktı ve tekrar dış gebelik gibi duruyor dedi.sağlıklı bir gebelik değilmiş.ya dış gebelik olduğunu ya da düşeceğini söylüyor.düşük önleyici ilaç verdi.ama alttan muayene de keseyi gördük henüz bebek yok.ölü bebek olabileceğini söylüyor.keseninde gerçek kese olmayabileceğini...
iki gündür mahvoldum ağlamaktan.
sizce doktorumun söylediği gibi dış gebelik olabilir mi,yoksa doktorum çok mu karamsar.
aranızda benzer şeyler yaşayan var mı
selam papatya bu dönemde dr seçimin çok önemli o dr öyle diyosa başka dra git bende şimdi 23 haftalık hamileyim ilk dönemlerde 5 haftalıkken ben hastaneye gittim dr bu gebelikten hayır gelmez 3 gün sonra gel alalım dedi başka bi dra gittim 3 gün sonra daha erken kalp atışı için 10 gün bekleyelim dedi 10 gün sonra gittim kalp atışını duyduk geç döllenme olmuş sonra gidip o drla kavga ettim canlı çocuğu alacaktı
umutsuzluğa kapılma sabırla bekle zor bi dönem dilerim dış gebelik değildir değerlerinde yükselmiş seninde geç döllenme olmuş olabilir

abrel22
12-07-10, 18:07
bynkutluay
canım ya nden gitmiyosun doktorunaa git canım yaa ihmal etme lütfenn
tatlım nerdesin özlettin dün
doktora gittim bebegin kalbini dinledik cok güxzel duygu kan yok kesildi ama kasıklarımda
agrı var iiyiz şükür allaha sen nasılsın girmiyosun gözüm yolarda kaldı bebegin kalbini dinledin mi sende meeraktayım girersen yaz canım öptüm

bynkutluay
12-07-10, 21:07
abrel22
tatlım nerdesin özlettin dün
doktora gittim bebegin kalbini dinledik cok güxzel duygu kan yok kesildi ama kasıklarımda
agrı var iiyiz şükür allaha sen nasılsın girmiyosun gözüm yolarda kaldı bebegin kalbini dinledin mi sende meeraktayım girersen yaz canım öptüm
canımm maşallahh size çok şükürr çok sevindim ben henüz dinlemedim canım perşembe günü dinlicemm inşalahh
ayy ya ciddden çok sevindim darısı sağlıklı sıhhatli doğuma inşalahh
bende öptüm canım inşalah hayırlısıyla bende dinlerimm

abrel22
12-07-10, 21:07
bynkutluay
canımm maşallahh size çok şükürr çok sevindim ben henüz dinlemedim canım perşembe günü dinlicemm inşalahh
ayy ya ciddden çok sevindim darısı sağlıklı sıhhatli doğuma inşalahh
bende öptüm canım inşalah hayırlısıyla bende dinlerimm
inş tatlım nasıl kalbi atıo bi görsen senin sat kaçtı hatırlamıorum mahsur gör tatlım yazar mısın

bynkutluay
13-07-10, 10:07
abrel22
inş tatlım nasıl kalbi atıo bi görsen senin sat kaçtı hatırlamıorum mahsur gör tatlım yazar mısın
ayy maşalahh canımm ya 29 mayıss benim canım
bende duyarım inşalahh da benimn canım sıkkın canımö yaa
galiba bizde kan uyuşmazşığı varr eşimin pozitif ben kendi kan grubumu bilmiyorum ama annemle babamınki negatif e büyük ihtimal benimki de negatiff

kalb
duruşah
kızlar merhaba...nasılsınız...benim adetime 3-4 gün var...hcg değerim 15.07 çıktı...ümitlenmeyeyimmi ne dersiniz...bilgilerinize ihtiyacım var
hoşgeldin duruşahcım hamilesin belki geç döllenmedir canım iki gün bekle tekrar yaptır hayırlısı olsun ikiye katlanırsa korkma

kalb
zeycane
gözde kalb nerelerdesiniz kızlar iyimisiniz
canım giremedim üç gündür misafirlerim vardı doktordan geldim bugun cinsiyetimize şu anda büyük ihtimal kız dedi agustosun 17 gün verdi net belli olucak bakalım

zeycane
13-07-10, 11:07
kalb
canım giremedim üç gündür misafirlerim vardı doktordan geldim bugun cinsiyetimize şu anda büyük ihtimal kız dedi agustosun 17 gün verdi net belli olucak bakalım
hadi hayırlısı tatlım allah gönlüne göre versin bende bu ayın 26 sında gitcem o zaman 13 haftalık olcak bakalım belli olcakmı cinsiyetimiz

huysuzoglum
13-07-10, 12:07
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz cuma(9 temmuz) adet günümdü. son adet tarihim ise 11 haziran. adet görmeyince dün yani gecikmemin 4. gününde kan testi yaptırdım ve 452 çıktı. keseyi görebilmek için perşembe günü doktora gideceğz. sizce değerim nasıl? henüz keseyi görmediğimiz için endişeliyim biraz.

ozebus_41
13-07-10, 13:07
bynkutluay
galiba bizde kan uyuşmazşığı varr eşimin pozitif ben kendi kan grubumu bilmiyorum ama annemle babamınki negatif e büyük ihtimal benimki de negatiff
canım yanlıs bılgılendırmekte ıstemem ama sanırm kan uyusmazlıgında erkegın negatıfse kan uyusmazlıgı oluor dıye bılıyorum...
huysuzoglum
merhaba arkadaşlar geçtiğimiz cuma(9 temmuz) adet günümdü. son adet tarihim ise 11 haziran. adet görmeyince dün yani gecikmemin 4. gününde kan testi yaptırdım ve 452 çıktı. keseyi görebilmek için perşembe günü doktora gideceğz. sizce değerim nasıl? henüz keseyi görmediğimiz için endişeliyim biraz.
Hayırlı olsun tebrık ederım... :Endıselenme :))

scuba
kızlar 5 inde 38 çıkan bhcg 13 ünde yani bugün 945 çıkmış dr um 400 600 arası olursa cumaya görürüz demişti. yüksek çıkması problem belirtisimidir yoksa daha erken görebileceğimiz anlamına mı geliyor.

ozebus_41
Degerının katlanarak yukselmesı normal canım,doktorunun sana verdıgı deger aralıgı en düşük sınır cnm tahmınımce...

scuba
13-07-10, 15:07
ozebus_41
Degerının katlanarak yukselmesı normal canım,doktorunun sana verdıgı deger aralıgı en düşük sınır cnm tahmınımce...
çok çok teşekkürler canım. dr umla konuştum cuma olan randevuyu p.tesi ye kaydırdık. direk karından görebiliriz dedi. heycanlı bekleyiş devam ediyor. rabbim hepimizin kucaklarını sağlıklı mutlu bebeklerle doldursun amin

abrel22
13-07-10, 16:07
bynkutluay
canım ya o cok kötü bak bebek kanı anneden alıyo ve devir daim yapıo yani pozitifle negatig bir biriyle karışınca kan hücreleri yapışıyo ve hücrelerini bozuyo ama bunun igneleri var bildigim kadarıyla aman bunu hiç ihmal etme
sanırım henüz devir daim başlamadı dr muhakkak ilgilen ama inan korkacak bi şey yok merak etme tatlım lütfenn

abrel22
13-07-10, 16:07
bynkutluay
bak tatlım karnındaki bebek seninde kanını alabilir bu durumda hiç sorun olmuyo yani illa bbabadan almaz annedende alabilir sen dr konuş ama sorun degil korkma

bynkutluay
15-07-10, 05:07
ozebus_41
canım yanlıs bılgılendırmekte ıstemem ama sanırm kan uyusmazlıgında erkegın negatıfse kan uyusmazlıgı oluor dıye bılıyorum...

Hayırlı olsun tebrık ederım... :Endıselenme :))
canım çok araştırdımmm eş pozitifse sorun olurmuşş hadi hayırlsıı canımm inşalahh sorun çıkmazzz
abrel22
canım ya o cok kötü bak bebek kanı anneden alıyo ve devir daim yapıo yani pozitifle negatig bir biriyle karışınca kan hücreleri yapışıyo ve hücrelerini bozuyo ama bunun igneleri var bildigim kadarıyla aman bunu hiç ihmal etme
sanırım henüz devir daim başlamadı dr muhakkak ilgilen ama inan korkacak bi şey yok merak etme tatlım lütfenn
abrel22
bak tatlım karnındaki bebek seninde kanını alabilir bu durumda hiç sorun olmuyo yani illa bbabadan almaz annedende alabilir sen dr konuş ama sorun degil korkma
kıslarr çok sağolunn inşalahh bi sorun çıkmadan bebeğimi sağklıklık sıhhatli alırım kucağımaa hamileliğimin tadını çıkaramadan acabalar sardıı yaaa
inşalahh kanım pozitiftirr yaaa bugün kalp atışını dinlemeye gidicez ne olur dua edinn

burcuist
15-07-10, 07:07
GÜZEL HABERLER ALIRSIN İNŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq:

Ah_kalBiM
15-07-10, 07:07
merhaba arkadaşlar.. ben tüp bebek yaptırdımda .bugün tahlil yaptırdım pozitif çıktı:) bebek 15 günlük şimdi sonuç 143 felan çıkmı normalmiii??

ozebus_41
15-07-10, 12:07
bynkutluay
canım çok araştırdımmm eş pozitifse sorun olurmuşş hadi hayırlsıı canımm inşalahh sorun çıkmazzz

kıslarr çok sağolunn inşalahh bi sorun çıkmadan bebeğimi sağklıklık sıhhatli alırım kucağımaa hamileliğimin tadını çıkaramadan acabalar sardıı yaaa
inşalahh kanım pozitiftirr yaaa bugün kalp atışını dinlemeye gidicez ne olur dua edinn
canım ıyı yapmıssın yanlıs bılgılendırmek ıstemem cunku hadı hayırlısı olsun ınsallah
scuba
çok çok teşekkürler canım. dr umla konuştum cuma olan randevuyu p.tesi ye kaydırdık. direk karından görebiliriz dedi. heycanlı bekleyiş devam ediyor. rabbim hepimizin kucaklarını sağlıklı mutlu bebeklerle doldursun amin
Allah sana da sagsalım kucagına lamayı nasıp etsın cnmm

gulimus
15-07-10, 12:07
arkaaşlar merabalar herkese ben siteye yeni katıldım. beni bir konuda aydınlatabilirmisiniz ben ilk kez aşılama yaptırdım. ama çalıştığım için hiç dinlenemedim.temmuzun 5 şinde yapıldı. sonucunu bekliyorum acaba ne mazan hcg yaptırsam sizce?akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

ozebus_41
15-07-10, 13:07
cnm asılamada nasıl olur bılemıyorum ama adete 2-3 gun kala kanda ogrenebılırsın... ben ne olur ne olmaz dıye adetımın gectıgı 3.gun yapmıstım cnm kanda...

abrel22
15-07-10, 16:07
bynkutluay

tatlım ii haberler bize inş bekliyorum görürsen yaz öptüm

kalb
20-07-10, 08:07
huysuzoglum
slm canım degerin gayet güzel tebrik ederim allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin

kalb
20-07-10, 08:07
silay
arkaaşlar merabalar herkese ben siteye yeni katıldım. beni bir konuda aydınlatabilirmisiniz ben ilk kez aşılama yaptırdım. ama çalıştığım için hiç dinlenemedim.temmuzun 5 şinde yapıldı. sonucunu bekliyorum acaba ne mazan hcg yaptırsam sizce?akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
aşılamanın 12 gününde belli oluyormuş canım

zeycane
20-07-10, 09:07
kalb nasılsın tatlım inş herşey yolundadır pazar günü leke geldi hemen doktorumu aradım istirahat verildi inş bişey olmaz bu hafta bebeğimi görcem inş cinsiyeti belli olur çok merak ediyorum

kalb
20-07-10, 12:07
zeycane
kalb nasılsın tatlım inş herşey yolundadır pazar günü leke geldi hemen doktorumu aradım istirahat verildi inş bişey olmaz bu hafta bebeğimi görcem inş cinsiyeti belli olur çok merak ediyorum
canım pek iyi degil pazar hastaneye gttim çok sancım vardı doktorum yatış verdi dün çıktım çok gazım varmış şimdi herşey yasak bana inşallah bişey olmaz canım dualarım seninle inşallah belli olur fıstıklarımız:KK46:

zeycane
kalb
canım pek iyi degil pazar hastaneye gttim çok sancım vardı doktorum yatış verdi dün çıktım çok gazım varmış şimdi herşey yasak bana inşallah bişey olmaz canım dualarım seninle inşallah belli olur fıstıklarımız:KK46:
amin cnm dikkat et kendine fazla gaz yapıcı şeylerden uzak dur ilk zamanlar bende gaz sancısından duramıyodum sonra düzeldi şimdide kanamadan korku başladı bu arada gözde yine kayboldu görünmüyo onuda merak ediyorum

aysu87
merhaba kızlar
bende bugün kan testi yaptırdım ve beta hcg 152.9 iimi sizce?

zeycane
aysu87
merhaba kızlar
bende bugün kan testi yaptırdım ve beta hcg 152.9 iimi sizce?
hayırlı olsun değerin iki gün sonra ikiye katlarsa gayet iyi