Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

naazenin
22-04-11, 07:04
VENUSTEN

bebişimmmmmm sen azmettin kendine güvendin ve başardın...bu arada yenipte hala sayfada yardımcı olmaya çalışan arkadaşları unutmamak gerekir bende tekrar kutlamak istiyorum yendiniz ama çekip gitmediniz diğerleri gibi Allah herşeyi gönlünüze göre versin....şunuda belirtmek isterimki bazen arkadaşlar haklı olarak sitem ediyor eskileri hep göremiyoruz diye ama şu an kalan arkadaşlar geneli çalışan olduğundan iş dolayısıyla her zaman burada olamayabiliyorlar ama hepsi müsait olduklarında hemen gelip yardımcı oluyorlar yani burada aslında kimsenin yazmadığı sürekli yardımcı olmaya çalışan çok değerli kişiler var ben onlara bir alkış istiyorum unuttuğum olursada affola (harf sırasına göre yazayım kimseye haksızlık olmasın)

16450
ecrin
esra
gülse
jasmin
kelebek
midye
nazlı
naz_85
özüm
pando
ranasena
seremi
smpati
serenceylan
terazi
yaslandım

:KK71::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sen yap yazmak kolay bebişimmmmm
:KK69:

bebişimmmmm vaktim olsa daha neler yazacam ama vaktim olmuyo bu ara çok yoğunum ama yaza doğru rahatlar bizim işler o zaman bol bol yeni şeyler yüklerim :KK8:

aaaaaaa ne demek sadece kocam için istiyorum cinsellik tek taraflı bişey deildirki sen haz aldıkça eşin daha çok haz alır :KK48: öyle deme bebişimmmm sen bu işi hallet bak görcen nasıl mart kedisi gibi dolanıyon ortalıkta :KK62:

canım benim o hemoroid kanamasıdır çünkü diğeri kırmızı deil pembemsi bi şey oluyor sen hissetmiyosun bile ve genelde p....se bulaşıyor hiç üzülme bişey olmamıştır sapa sağlam sahibinin geleceği anı bekliyodur senin vaji :KK34:

lennnnn özümmmmm bu ay hamiş kaldım diyelim sen nası gelcen bana yardıma :KK62::KK62::KK62:ağzın burnunda olcak kıpırdayamayacan zaten :KK60::KK60::KK60:

kızzzzz delüüü plakmı bu geri sarsınnnnnn durmak yok yola devammmm arş marş ileri ileri dönmez geri vaji askeriiiiii sağdan sola soldan sağa salla parmağı vaji üstüneeeeee heyyyyy :13: sanırsam böyle bi marş vardı :21:

canım eğer 3 parmak alıyorsan ve git gel yapıyorsan p...s denemesine hazırsın demektir sana tavsiyem p...s denemesini hangi posiyonda yapacaksan o posizyonda parmakları dene ve hemen p...se geç.... p...s denemesinde mümkün oldukça eşine bırak kendini yani seni o yönlendirsin ve açısını o ayarlasınnn... sennnnn diptesin sondasınnnnn artık güzelimmmmmm :KK64::KK64::KK64::KK64:

kızzz nerdesin sen geçen yazdımda cvp vermedin banaaaa aaaa ayıp oluyo heeeee :KK6:
Teşekkür ederim bitanem sağol.ben de öyle hissetmeye başladım.heralde değildi diyorum.ilk gün çok paniklemiştim saolsun burdaki arkadaşlar moral verdi.işte ne kadar vajiyi yenmek için uğraşsak da gerdek gecesi yaşayamamış olsak da insan o enı eşiyle yaşamak ister hayırlısı herşeyin bitanem.saol desteğin için.öptüm seni.

naazenin
Yaslandim
meraba canim :KK3:bak canim o.bencede arkadaslarin dedigi gibi diger taraftan gelmistir. ama sunu unutma: esinle beraber olunca p.. grinca kirmizi gelicek diye birseyde yok kendini sartlandirma. cünkü bazi arkadaslarda ve benndede yaptigim, egzersizlerden dolayi kirmizi gelmedi. yani kirmizi gelmesse korkma panik olma üzülme. :KK70: egzersislerle kizlik zari ve vajine genisliyor ve aslinda bu isin normalide bu. dr. cem kecenin kitabindada yaziyor [kizlik zari kanamaz, yirtilmaz,delinmez,patlamaz, agri ve aci yapmaz) :nazar:ne.olur bu yazdiklarim icin bana kizma kirilma, bunlari bilmen gerkiyor. kiyamam sana bunlari sana seni üzmek icin söylemedim. simdi bu saskinligi 1tarafa brak kendini hazir hissettiginde bende bazi arkadaslar gib esin altda senin üstde oldugun sekilde denemeni tavsiye ederim. tabi daha önce p... hic denemediysen. eger daha önce önce p.. denemen varsa nasil rahat ediyorsan öyle devam et.tabi kayganlastirici kullanmayi.da ihmal etmiyorsunuz, ikinizde kullanmaniz iyi olur. rabbim yardimcin olsun.
Cnm benim ben de burda okuduklarımla öyle öğrendim hani belki kırmızı gelmeyebilir diye.çünkü pamak egzersizinde elimiz değiyo olabilir zara ve esniyodur belki de.yok hayatım hiç yanlış anlamam.dün çok üzülmüştüm ama bugün rahatım.haftasonu inşallah kocişimle p... denemsi yapıcam.belki ben de bu hafatsonu kurtulurum.ben altta rahat ediyorum.ama yine de senin dedğin gibi de denerim tatlım.çok teşekkürler yazdıkların için.öptüm bitanem

zeynepne
nsn
günaydınn nasılsın
iyiyim sen nasılsın canım.işte kalktım kahvaltı yapıp hemen pc başına oturdum.ya 2 gün giremedik pc bozuk kimler yenmiş. asmin sue arkadaşımız tebriklerrrrrrrrrrr allahım başka sıkıntı yaratmasınnnnn

zeynepne
zeynepne
iyiyim sen nasılsın canım.işte kalktım kahvaltı yapıp hemen pc başına oturdum.ya 2 gün giremedik pc bozuk kimler yenmiş. asmin sue arkadaşımız tebriklerrrrrrrrrrr allahım başka sıkıntı yaratmasınnnnn
pardon A llah başka sıkıntı yaşatmasın diyecektim.

nsn
22-04-11, 08:04
zeynepne
bende iyim canım egz devam.evet bi cok arkadaş yendi darısı diğer arkadaşlara ve de bana:KK1:inş

ozum34
günaydın kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK62::KK62::KK62::KK62: uleynnn ben geldim kimse yok nere kaçtınızzzzzzzzzzzzz:KK62::KK62::KK62:

nsn
ozum34
günaydın kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK62::KK62::KK62::KK62: Uleynnn ben geldim kimse yok nere kaçtınızzzzzzzzzzzzz:KK62::KK62::KK62:
günaydın hayırlı cumalar nasılsın

ozum34
22-04-11, 09:04
nsn
günaydın hayırlı cumalar nasılsın
Hayırlı cumalarrr herkeseee...Rabbim dualarımıızı geri çevirmesin inşallahhhh...:KK71::KK71::KK71:

16450
ozum34
ben çıkıom kıslarr eltime gidiommmmm...şimdi 16540 dicek ne eltiymiş yaww hergün ordasın dicekkkk çağrıolar ne yapimmm:KK60::KK60::KK60::KK60: kendinize iyi bak Allaha emanet olun görüşmek üsereee hoşçakalınnnnnnnn:KK3::KK3::KK3::KK3:
maşallah maşallah Allah bozmasın aranızı:KK9::nazar::nazar:

gulse811
kısssss sennn nerdesinnnnn???? özledimmmm diyommmm leynnnnn.....

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
hemşooom ben de özledim sizi:KK43:beyanname dönemi ya yoğunum baya gelicem fırsatını bulur bulmaz:KK54:

VENUSTEN

bebişimmmmmm sen azmettin kendine güvendin ve başardın...bu arada yenipte hala sayfada yardımcı olmaya çalışan arkadaşları unutmamak gerekir bende tekrar kutlamak istiyorum yendiniz ama çekip gitmediniz diğerleri gibi Allah herşeyi gönlünüze göre versin....şunuda belirtmek isterimki bazen arkadaşlar haklı olarak sitem ediyor eskileri hep göremiyoruz diye ama şu an kalan arkadaşlar geneli çalışan olduğundan iş dolayısıyla her zaman burada olamayabiliyorlar ama hepsi müsait olduklarında hemen gelip yardımcı oluyorlar yani burada aslında kimsenin yazmadığı sürekli yardımcı olmaya çalışan çok değerli kişiler var ben onlara bir alkış istiyorum unuttuğum olursada affola (harf sırasına göre yazayım kimseye haksızlık olmasın)

16450
ecrin
esra
gülse
jasmin
kelebek
midye
nazlı
naz_85
özüm
pando
ranasena
seremi
smpati
serenceylan
terazi
yaslandım

bir harfim bile yok:KK60::KK60::KK60:

16450
ozum34
Hayırlı cumalarrr herkeseee...Rabbim dualarımıızı geri çevirmesin inşallahhhh...:KK71::KK71::KK71:
amiiiiiiinnn hayırlı cumalar

nsn
22-04-11, 10:04
ben bişey sormak istiyorum egz yeniyimya bundanmı biraz sızlama gibi ağrı oluyo 2 parmağa gectiğimde

nickmavi
22-04-11, 12:04
meraba oyle cadoloz :KK3: hangi durumdasiniz :26: biraz kendinizden bahsedin size yardimci olmak isterim :KK16:

karahilal
VENUSTEN
canım benim yaptıkça alışacaksın ara verdikçe tedirgin olman çok normal...her ilişkiye girdiğinde güvenin gelecek ve daha iyi olacaksın merak etme ama şunu düşün nerelerden nereye geldin eskiden bunu başarmanın imkansız olduğunu düşünürdük ama bak çok şükür başardın yarın öbür gün bu günlerinide gülerek hatırlayacaksın...doktorlar bile ilk ilişkiden sonra 1 ay boyunca gün aşırı ilişki yapılmasını öneriyor alışmamız için yani bu demek oluyorki 15 defa dan sonra düzene giriyor...hiç bi sorun yaşamamış normal ilişkiye girmiş kadınlar bile 2-3 ayda ancak alışıyor zamanla her şey oturacak ama seninde boş durmaman gerek biraz çaba gösterip ilişki aralıklarını kısaltırsan farkedeceksin nasıl rayına oturuyor herşey :nazar:
saolasın canım benim biraz bilinçaltıma inemiorum ilk önce egzersiz yapıoruz hala kabullenemiorum parmakla girdikçe sıçruıorum orası çok küçük gibi gelio ilk başta bunu yenmeliyim bu akşam deneyecez canım

karahilal
karahilal
saolasın canım benim biraz bilinçaltıma inemiorum ilk önce egzersiz yapıoruz hala kabullenemiorum parmakla girdikçe sıçruıorum orası çok küçük gibi gelio ilk başta bunu yenmeliyim bu akşam deneyecez canım
hayırlı cumalar canlarrrr

nickmavi
uleyn oyle cadoloz nereye kactiniz.benim gözlerimdemi 1sorun var bilmiyorumki biraz önce baktim en altda ziyaretcide isimleriniz yaziyordu. bende dedim tanisayim 1.baktim pirr kacmislar.bundan sonra ben yazipda kacanlara cevap yazmayanlara kizicam. :KK36::KK36::KK36:

nsn
Yaslandim
uleyn oyle cadoloz nereye kactiniz.benim gözlerimdemi 1sorun var bilmiyorumki biraz önce baktim en altda ziyaretcide isimleriniz yaziyordu. bende dedim tanisayim 1.baktim pirr kacmislar.bundan sonra ben yazipda kacanlara cevap yazmayanlara kizicam. :KK36::KK36::KK36:[/QU

nickmavi
nsn
ben bişey sormak istiyorum egz yeniyimya bundanmı biraz sızlama gibi ağrı oluyo 2 parmağa gectiğimde
zorlaniyorsun ondan oluyordur canim.tek parmakta sorun varmi? güzel seyler düsün güzel 1.hayal kur.panik yaptiysan orayi bulmakta zorlanmiyorsan,aynasiz yap böyle hic aklinda olmadigi 1.zamanda,parmagini koy bakalim.ayakta hic denedinmi?

nsn
22-04-11, 13:04
Yaslandim
zorlaniyorsun ondan oluyordur canim.tek parmakta sorun varmi? güzel seyler düsün güzel 1.hayal kur.panik yaptiysan orayi bulmakta zorlanmiyorsan,aynasiz yap böyle hic aklinda olmadigi 1.zamanda,parmagini koy bakalim.ayakta hic denedinmi?
tek parmakta bişey yok zaten ilk denememi tek parkla yaptım bi cesaret ittirdim gitti bigün boyunca öle devam ettim ama 2 ye gecince ilk gün sorun yoktu şimdi biraz ağrı var bide po..altına yastık koyup yapıyorum ayakta değil

nickmavi
nsn sana kizmadim hayatim. nasil tarif edeyim bilmiyorumki, hani bu sayfayi okuyoruz.ya en altda isimler yaziyor biraz önce senin isminle benim ismim yaziyordu. simdi yeni arkadaslar gelmis onlarinda isimleri yaziyor, ya kac dakka oldu bilmiyorum. en altda oyle ve cadaloz diye birilerini gördüm,onlara yardimci olmak icin 1.yazi yazdim. 1.baktim ucmuslar 2.3.kerede bizim burda kizlar öyle yapti dur onlarinda 1.listesini cikarayim kizicam.

nsn
Yaslandim
nsn sana kizmadim hayatim. nasil tarif edeyim bilmiyorumki, hani bu sayfayi okuyoruz.ya en altda isimler yaziyor biraz önce senin isminle benim ismim yaziyordu. simdi yeni arkadaslar gelmis onlarinda isimleri yaziyor, ya kac dakka oldu bilmiyorum. en altda oyle ve cadaloz diye birilerini gördüm,onlara yardimci olmak icin 1.yazi yazdim. 1.baktim ucmuslar 2.3.kerede bizim burda kizlar öyle yapti dur onlarinda 1.listesini cikarayim kizicam.
kız hayatım kız canın saolsun bende sabah dan beri soruya cvp alamayınca üzüldüm biraz da :KK69:bide beni şu vajı cok kasıyoo sinirlerimi bozuyoo 11 ay oldu yaaa

ozum34
offfffffffffffff evi süpürüpp silmem lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:84::84::84::84:

nsn
ozum34
offfffffffffffff evi süpürüpp silmem lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:84::84::84::84:
ben gelip yardım etmek cok isterdim gercekten.yorma kendini cok

ozum34
nsn
ben gelip yardım etmek cok isterdim gercekten.yorma kendini cok
saol canım ama yapmak zorundayımmmm:KK43:((( off uykumda var 11.30 da kalktım ne uykusu bu yaaaa:84::84::84:

nsn
ozum34
saol canım ama yapmak zorundayımmmm:KK43:((( off uykumda var 11.30 da kalktım ne uykusu bu yaaaa:84::84::84:
kıyamam bebek varya ondandır allahım sağlıkla getirsin...herşey olur sen sağlığına dikkat et

ozum34
nsn
kıyamam bebek varya ondandır allahım sağlıkla getirsin...herşey olur sen sağlığına dikkat et
saol canımm....neysee ben bi kalkimmm su evi bi toparlimmm yaw :KK43:(( gelirim arada yazarımmmm

nickmavi
nsn
tek parmakta bişey yok zaten ilk denememi tek parkla yaptım bi cesaret ittirdim gitti bigün boyunca öle devam ettim ama 2 ye gecince ilk gün sorun yoktu şimdi biraz ağrı var bide po..altına yastık koyup yapıyorum ayakta değil
ay sen daha yenisin kiyamam sana :KK70: normal hayatim. insan 1.sonrakine baslayinca zorlaniyor,simdi arkadaslarin dedigi gibi 2.parmagini küs yap.azim vazgecmemek,baktin biraz oluyo giriyor parmagini itmeye devam et biliyorum, söylemesi kolay diyiceksin icinden. 2.parmagin girmesi biraz karisik oluyor,2.parmaginin yarisina kadarda alsan olur.egzersislere baslarken hep rabbimin izniyle basaricam de,aklinla gözüne kiz. valla ben öyle yapiyordum, eskiden benim mantigimla aklim gözüm kesinlikle olmasi münkün deyil diyordu. ama sonunda onlara hükmettim: egzersis yapa yapa bak oluyoo orasi kücük deyil dar hic deyil,dedim. aynanin karsisinda yapa yapa korkularim git gide azaldi ve bitti. aklimla gözüme laf anlatana kadar ömrüm gecti ama sonunda onlarda anladi.) 1.parmagi aldim 2.niye alamayimki, ucun da ölüm yok.diyodum hem kendimle güzel güzel,bazen kizip, konusuyordum. ben de diger kadinlarin yerinde olmak istiyorum onlarin yasadiklarini yasamak istiyorum ayni sekilde onlarin esleriyle yasadiklarini bende esimle yasamak istiyorumm deyip gaza getiriyordum.

nickmavi
ozum34
yerim ben senin uykunu anne hanim, demekki sen bebise bebis sana hic rahat vermiyor. saka yapiyom.benim bildigim sen hep ayaktasin, uyu hayatim uyu hamilelik.de oluyomus böyle.

nickmavi
22-04-11, 14:04
selin arkadas biz senle hic konustukmu. sen ne durumdaydin.

nsn
Yaslandim
ay sen daha yenisin kiyamam sana :KK70: normal hayatim. insan 1.sonrakine baslayinca zorlaniyor,simdi arkadaslarin dedigi gibi 2.parmagini küs yap.azim vazgecmemek,baktin biraz oluyo giriyor parmagini itmeye devam et biliyorum, söylemesi kolay diyiceksin icinden. 2.parmagin girmesi biraz karisik oluyor,2.parmaginin yarisina kadarda alsan olur.egzersislere baslarken hep rabbimin izniyle basaricam de,aklinla gözüne kiz. valla ben öyle yapiyordum, eskiden benim mantigimla aklim gözüm kesinlikle olmasi münkün deyil diyordu. ama sonunda onlara hükmettim: egzersis yapa yapa bak oluyoo orasi kücük deyil dar hic deyil,dedim. aynanin karsisinda yapa yapa korkularim git gide azaldi ve bitti. aklimla gözüme laf anlatana kadar ömrüm gecti ama sonunda onlarda anladi.) 1.parmagi aldim 2.niye alamayimki, ucun da ölüm yok.diyodum hem kendimle güzel güzel,bazen kizip, konusuyordum. ben de diger kadinlarin yerinde olmak istiyorum onlarin yasadiklarini yasamak istiyorum ayni sekilde onlarin esleriyle yasadiklarini bende esimle yasamak istiyorumm deyip gaza getiriyordum.
evet ben yeniyim bilgilerin için saol..ozaman normal hafif acı ve yanma zamanla gecicek ben bişey bardır diye korktum

nickmavi
nsn
evet ben yeniyim bilgilerin için saol..ozaman normal hafif acı ve yanma zamanla gecicek ben bişey bardır diye korktum
yanmayi hatirlamiyorum uzun yillar oldu.ama hep 1.sonraki daha kalini mesela mum yaparsan onun icin söyledim)ben hic mum yapmadim. zorlanmak normal.

ozum34
Yaslandim
yerim ben senin uykunu anne hanim, demekki sen bebise bebis sana hic rahat vermiyor. saka yapiyom.benim bildigim sen hep ayaktasin, uyu hayatim uyu hamilelik.de oluyomus böyle.
ayyyyyyyyyyyy koptu belimmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

canımmmm acayip sakızzz istediiii sakızı olan varmııııııı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

nsn
Yaslandim
yanmayi hatirlamiyorum uzun yillar oldu.ama hep 1.sonraki daha kalini mesela mum yaparsan onun icin söyledim)ben hic mum yapmadim. zorlanmak normal.
bende mum istemiyorum parmakla aşmak istiyorum bide benim ilk gcemede p...s 3cm aldım kırmızı oldu yani..sonrasında kasıldığım için yapamadım korktum

nickmavi
ben cikiyorum kendinize iyi bakin. anne hanim sizde lütfen biraz uyunuz. :KK49: hadi yat biraz hamis hanim. ikinizide öpüyorum :KK54:

nsn
Yaslandim
ben cikiyorum kendinize iyi bakin. anne hanim sizde lütfen biraz uyunuz. :KK49: hadi yat biraz hamis hanim. ikinizide öpüyorum :KK54:
sen de kendine iyi bak hoşcakal

nickmavi
ozum34
ayyyyyyyyyyyy koptu belimmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

canımmmm acayip sakızzz istediiii sakızı olan varmııııııı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
ay keske komsun olsaydim. hemen kosar sana sakiz almaya giderdim.hadi yat artik,uykum var diyodun ne oldu öptüm sizi ben cikiyorum.

ozum34
Yaslandim
ay keske komsun olsaydim. hemen kosar sana sakiz almaya giderdim.hadi yat artik,uykum var diyodun ne oldu öptüm sizi ben cikiyorum.
saol canımmm...ne uyuması kıs bir sürü işim var evi süpürdüm az mola verdim simdi paspas sonra gene az molaaa sonnrada toz alcam sonra tam mola vercemmm:KK53::KK53::KK53:

ozum34
22-04-11, 15:04
uleynnnnnnnnnnnnnnn gene kimse yok yawwwwwwwwwwwww:KK53::KK25::KK25::KK25:

karahilal
22-04-11, 15:04
ozum34
uleynnnnnnnnnnnnnnn gene kimse yok yawwwwwwwwwwwww:KK53::KK25::KK25::KK25:
ben varımmm canımm

15beyonce
22-04-11, 16:04
regl bitti napcam ben çok heyecanlıyım nasıl olcak uffffff stres stressssssss neöneriyorsunuz napıcam yardımm

midye
VENUSTEN

16450
ecrin
esra
gülse
jasmin
kelebek
midye
nazlı
naz_85
özüm
pando
ranasena
seremi
smpati
serenceylan
terazi
yaslandım

sen yap yazmak kolay bebişimmmmm
:KK69:

bebişimmmmm vaktim olsa daha neler yazacam ama vaktim olmuyo bu ara çok yoğunum ama yaza doğru rahatlar bizim işler o zaman bol bol yeni şeyler yüklerim :KK8:

aaaaaaa ne demek sadece kocam için istiyorum cinsellik tek taraflı bişey deildirki sen haz aldıkça eşin daha çok haz alır :KK48: öyle deme bebişimmmm sen bu işi hallet bak görcen nasıl mart kedisi gibi dolanıyon ortalıkta :KK62:

canım benim o hemoroid kanamasıdır çünkü diğeri kırmızı deil pembemsi bi şey oluyor sen hissetmiyosun bile ve genelde p....se bulaşıyor hiç üzülme bişey olmamıştır sapa sağlam sahibinin geleceği anı bekliyodur senin vaji :KK34:

lennnnn özümmmmm bu ay hamiş kaldım diyelim sen nası gelcen bana yardıma :KK62::KK62::KK62:ağzın burnunda olcak kıpırdayamayacan zaten :KK60::KK60::KK60:

kızzzzz delüüü plakmı bu geri sarsınnnnnn durmak yok yola devammmm arş marş ileri ileri dönmez geri vaji askeriiiiii sağdan sola soldan sağa salla parmağı vaji üstüneeeeee heyyyyy :13: sanırsam böyle bi marş vardı :21:

canım eğer 3 parmak alıyorsan ve git gel yapıyorsan p...s denemesine hazırsın demektir sana tavsiyem p...s denemesini hangi posiyonda yapacaksan o posizyonda parmakları dene ve hemen p...se geç.... p...s denemesinde mümkün oldukça eşine bırak kendini yani seni o yönlendirsin ve açısını o ayarlasınnn... sennnnn diptesin sondasınnnnn artık güzelimmmmmm :KK64::KK64::KK64::KK64:

kızzz nerdesin sen geçen yazdımda cvp vermedin banaaaa aaaa ayıp oluyo heeeee :KK6:
ismimii gorunce cooook duygulandım bı kısıye bıle faydamız olmussa bı yuvanın daha mutlu olmasına vesıle olabılmıssek ne mutlu bıze. dedıgın gıbı venustencım calıstıgımız ıcın her zaman gelemıyoruz ama ınan kı her aksam ugramaya calısıyoruz bı seyler yazmasakta en azından okuyoruz neler oluyor dıye. ınsallah her zaman gelmeye calıscam burdakı meleklerle tanısmasamda hepınızı coooooooooooooooooook sevıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:sevıldıgımıde bılıyorum

midye
15beyonce
regl bitti napcam ben çok heyecanlıyım nasıl olcak uffffff stres stressssssss neöneriyorsunuz napıcam yardımm
sekerım hıc streslenme benım ılkı oldu dıger gun hemen adet oldum 2. yapamamıstık 1 hafta ara verınce streslenmıstım bende ama ınankı cok kolay oluyor yapacagın tek sey bı oncekı egzersızı 10-15 dk tekrar etmek bunu gerı donus olarak degerlendırme sadece rahatlatma olarak dusun ok

ozum34
15beyonce
canımmm hiç stres yapmaa normal hayatına devam ett ..ben her egsersizde adet oluncaa eyvahh derdim yaa başa dönersem derdimm ama hiçde başa dönülmedii..regl sonrası daha kolay oluyor bence asmincan öle yendi..bende p...s yarısını regl hemen sonra yarısından tmamını hiç bişi anlamadan almıştımm şok olmustum olmaz regl sonrası deyip...stres yapma durmak yok yola devammmmmm:21:

kelebek986
Yaslandim
kelebek986 nasil gidiyor :26: hayatim 1.korkun endise varmi :KK50: heyecan varmi sana yardimci olmak isterim.:KK16:
sagol canım 1defap...s tam alabildim ondan sonra tekrar denedik olmadı şimdilik ara verdik adet olucam ondan sonra tekrar denicem

15beyonce
midye
sekerım hıc streslenme benım ılkı oldu dıger gun hemen adet oldum 2. yapamamıstık 1 hafta ara verınce streslenmıstım bende ama ınankı cok kolay oluyor yapacagın tek sey bı oncekı egzersızı 10-15 dk tekrar etmek bunu gerı donus olarak degerlendırme sadece rahatlatma olarak dusun ok
yani p..sten önce egzersiz değil mi yapmak iyi gelir
ozum34
canımmm hiç stres yapmaa normal hayatına devam ett ..ben her egsersizde adet oluncaa eyvahh derdim yaa başa dönersem derdimm ama hiçde başa dönülmedii..regl sonrası daha kolay oluyor bence asmincan öle yendi..bende p...s yarısını regl hemen sonra yarısından tmamını hiç bişi anlamadan almıştımm şok olmustum olmaz regl sonrası deyip...stres yapma durmak yok yola devammmmmm:21:
nasıl olucak önce egzersiz yaparım sonra üstte denerim sonra benalta geçerim öle plan yaptım çok heyecanlıyım yaa anlatamam

hfz_kubra
iyi akşamlar kızlarr nasılsınız bakalımm? :KK70:

ozum34
hfz_kubra
iyi akşamlar kızlarr nasılsınız bakalımm? :KK70:
iyi akşamlarrrr:KK3: hamd olsun seni sormalı ?

midye
15beyonce
yani p..sten önce egzersiz değil mi yapmak iyi gelir

nasıl olucak önce egzersiz yaparım sonra üstte denerim sonra benalta geçerim öle plan yaptım çok heyecanlıyım yaa anlatamam
tabı canım kesınlıkle egzersız kendıne olan guvenını getırır

hfz_kubra
ozum34
iyi akşamlarrrr:KK3: hamd olsun seni sormalı ?
iyiyim canım bende çok şükür uğraşıyoruzz.. :) forumda olmasa sıkıntıdan patlıcamda işde çok şükür burası var

ozum34
22-04-11, 17:04
hfz_kubra
iyiyim canım bende çok şükür uğraşıyoruzz.. :) forumda olmasa sıkıntıdan patlıcamda işde çok şükür burası var
aynennn dertleşioz birbirimizi anlıoz en azındannn

cancanek
22-04-11, 19:04
kızlar ben misafirim de bişey sorabilirmiyim parmak egzersizi sırasında zara bir zarar olur mu bilginiz var mı