Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nazli_85
10-09-11, 20:09
sezase
Merhabalar herkese . çoktandır siteye üyeyim ama ilk defa yazıyorum.Bende 6 yıllık vajinismus hastasıyım .Şuan yazılanların bir çoğunu gözyaşlarımla okudum eşim çok anlayışlı diyordum bir zamanlar bende , ama çok uzun sürmemiş bu durum cinsellik olmasada duygusal olarak aldatılmışım hamileyken hemde. (dışarı boşalma ile hamile kalmıştım ) suan oğluşum 14 aylık eşimle aynı evdeyim hala o kadar güçsüz hissediyorum ki kendimi vajinismusu yenmek için hazırlık yaparken evliliğimi bitirmek üzereyim gerçi onuda beceremedim ya eşimi seviyorum onunda sevdiğini biliyorum ama hata affedilir gibi değil ne onunla ne onsuz yapabileceğim su an yaptığım tek sey zaman kazanmak sonunu bilmediğim bir yolda ilerlemek , o kadar yıllık sevgi bittimi yani şimdi 9 yıl flört 6 yıl evlilik toplam 15 yılım boşamı gitti boşuna mı yasandı o güzellikler oysa ne kadar çok güvenmiştim ne kadar çok şey hayal etmiştim, bittimi şimdi hayallerim hayatım

ağlamaktan daha fazla yazamıyacağım ama sunu söylemek istiyorum burdaaki tüm vajinismulu arkadaşlara ben hep erteledim hayatımın hatasını yapmısım lütfen kimse ertelemesin hayatını bir an önce tedavinizi olun arkadaşlar benim düştüğüm duruma düşmeyin.
canım ne denir bilmem bu durumda ama erkeklerin çoğu böyle...geçenlerde benimde eşimle aramda sorunlar oldu.ben benimle ilgilenmiyor vaktini bana ayırmıyor diye ağlarken o sanal alemlere dalmış.Rabbim öyle büyükkü bi şekilde görmemi sağladı.o kadar kararlıydım ki baba evine dönmeye zor ikna etti.çok şükür fazla ileri gitmeden yakalandı.ama eşim kendini ele verdi vicdan azabı yaptı bende bişiler olduğunu anladım.şimdi çok şükür iyi üstüme düşüyor,ilgileniyor...eğer eşin özür dilediyse sevdiğini söylediyse bir şans daha ver derim.ama tabi bu yine sende biter şuan biz anlattığın kadarını biliyoruz neler yaşadığını sen bilirsin Rabbime sığın dua et en hayırlı kararı vermeni nasip etsin...

SY16
arkadaşlar ben sabah orta parmağımı soktum demiştim şimdi baş parmağımıda sokamıyorum yani yarısı banca giriyo halbuki sabah orta parmağımı soktum bide dolandırdım içinde acaba neden yapamıyorum aramı vermem gerekiyodu 1 gün sonramı denemem gerekiyodu
ne olur cvp yazarmısınız

SY16
poeticcry
kızlar 2 yıllık evliydim.ben d tık yoktu.ama burayı keşfettim ve şükürler olsun başardık.ilk tek parmak sonra 2 parmak derken mutlu son....
canım tbr ederiz bizede dua et bizde başaralım inş

minelcetin
SY16
kızlar orta parmağımın tamanın aldım yuppiii içeri çok mutluyum ya orası ne kadar da geniş bi yer miş o kadar çok git gel yaptım ki parmağımla ayrıcada çok da zevkli:):KK66::KK66::KK66:
:76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76:
süpersin bi de zevkine varmışsın. az kaldı az :)

minelcetin
SY16
inanki dün oraya hiç bişey girmez derken kulak çubuğundan başka bişey sokamam ben oraya dedim ama önce işaret parmağımın tamamını sonra orta parmağımın tamaını sonrada mum vardı ama mumn ucu orta parmağından daha dar dı ama yine onuda denedim oldu ama parmak kadar rahat değildim onda sert diye mi acaba? (prezervatifle deniyorum bu arada)
aparatları nerden alabilirim shoplardan mı?
buradan bir arkadaş erotik shoplarda vardır dedi.

minelcetin
maviaraba
kızlar tekrar mrb,biraz önce formda dolaşırken dr ulusoy tekniimiymiş neyi ordaki yazıları okudum biraz,doktor şöyle iyi böyle iyi 1,5 günde çözüyo falan ama tedavi yöntemini soranlara cevap vermiyolar,bi de kızıyolar biz nasıl anlatalım hipnozu falan diye,bana biraz saçma geldi yani sanki özellikle birileri gelmiş orda reklam yapıyo,kendi kendine egzersiz yapanları falan küçümsüyolar,bana tuhaf geldi ,madem adam bu kadar süper 1,5 günde çözüyo anlat tedavi yöntemini yardımcı olmak istiyorsan gerçekten yanlış mı düşünüyorum sizce?bilginiz var mı bu doktorla ilgili?
boşver sen onları adamın reklamını yapıyorlar. adamın sitesinde görmüştüm. kadına kaldır elini diyor. kaldırıyor. iğne batırıyor kadın hissetmiyor. nasıl yapmış onu anlayamadım.

maviaraba
minelcetin
boşver sen onları adamın reklamını yapıyorlar. adamın sitesinde görmüştüm. kadına kaldır elini diyor. kaldırıyor. iğne batırıyor kadın hissetmiyor. nasıl yapmış onu anlayamadım.
evet cnm ben de öyle düşünüyorum zaten bi fikrinizi alayım dedim,napytın cnm sendeki gelişmeler nasıl,hangi aşamadasın?

minelcetin
maviaraba
ya bak sen anlatıyosun nasıl hipnoz yapıldığını,ordakiler tek kelime etmemişler ne var ki hipnozu anlatmada ,özellikle okudum sayfaları neymiş yaptığı yöntem diye hiçbişey yok,bir de birisi yazmış dr da okuyomuş bu forumu yani onların sayfalarını,aman neyse ya olabilir çözebilir ona bişey demiyorum ama tedavisi nasıl diye soranlara aşırı tepki veriyolar ve kendi kendine egzersiz yapanları küçümsüyolar,o yüzden kıllandım yani,neyse boşverin kızlar biz kendi kendimiz telkin edelim en önemlisi o
canım banada hipnoz yaptı doktor. anlatmam kimseye diyordum bende ama anlatmak zorundayım herkes o kadar para verecek güçte değil sonuçta. bizde bilezik bozduk ödedik. doktor öncelikle rahat bir koltukta kendini gevşet rahat otur diyor. kafanı arkana yaslayarak. parmağını tuttu gözüme yakın bir yakınlaştırıp bir uzaklaştırdı.söylediklerimi tekrarlayacaksın dedi. üçer defa. birde kendini güzel bir yerde düşün kuş sesi dalga sesleri düşün dedi.ben vajinismusu yeneceğim. ben eşimi seviyorum. sağlıklı cinsel hayatımız olacak. benim diğer kadınlardan bir farkım yok. pileli etek gibi. file gibi açılan bir organ. oradan bebek iki el genişliğinde bebek çıkıyor. şeklinde. önce sağ elini sık dedi. sonra sol elini sık dedi. sonrada aç gözlerini dedi bu kadar. ben pek transa geçtiğimi sanmıyorum. ama sonrasında en küçük boy aparatı o gün taktı. ben ki bacaklarımı eşime açamazken doktora izin verebildim.

minelcetin
10-09-11, 21:09
SY16
arkadaşlar ben sabah orta parmağımı soktum demiştim şimdi baş parmağımıda sokamıyorum yani yarısı banca giriyo halbuki sabah orta parmağımı soktum bide dolandırdım içinde acaba neden yapamıyorum aramı vermem gerekiyodu 1 gün sonramı denemem gerekiyodu
ne olur cvp yazarmısınız
canım vaji girişini ve parmağına kayganlaştırıcı sür bolca

ficklebird
melish83
çok sevindim eğer egzersizlere başlayıp uygularsanız bu iş bitmiş demektir..ben de kısa süre yaşadım bu durumu ......öselden isteyen arkadaşlarıma neler yaptıklarımı anlatabilirm..bu arada anestol çok az tesirli bi ilaç................yerel anestesik yani...emla krem alın ve bi fındık tanesi kadar içine sıkın arkadaşlar ve bi hafta mühlet verin kendiize her gün azar azar deneyin...........haa çok kötü durumda olanlar isee ilk öncee eşinizle aranızdaki sıcak teması kesmeyin, mesela bi gün boyunda eşinizle kucaklaşın , sırtnı okşayın , aklınıza o an olacak diye düşünmeyin..sonra da o egzersizlerre geçin önce siz sonra da eşiniz yapsın bunu,,,en son aşama ilişki...egzersizler oluyorsaaa ilişki olmuş bilin ,,bol şanslarr .............
size özelden ulaşmaya çalıştım ama bi türlü olmadı.bu belayla ben de uğraşıyorum yardımcı olabilir misiniz :KK43:( doktora gittim bana vajinismus olmadığımı söyledi.fakat aynı belirtiler ben de de mevcut ne yapacağımı şaşırdım...

ficklebird
EU3
çaresız deılsın bende öyleydım ve ilerledım özel msjına bak anlattım ecenur
ne olur bana da yardım edin çok mutsuzum

ficklebird
a_d_a
merhaba arkadaşlar 1 yıl önce bende sizler gibi bu illetle mücadele ediyordum ki hatta vajinismus kadını hamile kalabilirmi die konu açmıştım görmüşsünüzdür. fakat artık böle bi sorunum yok çok şükür. sitenin birine yönlendirildim oraya üye olduktan sonra 1 haftada bu iş bitti ne çekmişim ya çok kolaymış meğer.hamile kaldım ve oğlum dünyaya geldi 3 buçuk aylık ve dünyalar benim oldu allah kimseye yaşatmasın. aksamadan yapılan egzersizlerle kesin çözüm...
ya allah aşkına nasıl çözdünüz bize de anlatın.dayanamıyorum artık psikolojim öyle bozuk ki.1 haftada nasıl yendiniz???

maviaraba
minelcetin
canım banada hipnoz yaptı doktor. anlatmam kimseye diyordum bende ama anlatmak zorundayım herkes o kadar para verecek güçte değil sonuçta. bizde bilezik bozduk ödedik. doktor öncelikle rahat bir koltukta kendini gevşet rahat otur diyor. kafanı arkana yaslayarak. parmağını tuttu gözüme yakın bir yakınlaştırıp bir uzaklaştırdı.söylediklerimi tekrarlayacaksın dedi. üçer defa. birde kendini güzel bir yerde düşün kuş sesi dalga sesleri düşün dedi.ben vajinismusu yeneceğim. ben eşimi seviyorum. sağlıklı cinsel hayatımız olacak. benim diğer kadınlardan bir farkım yok. pileli etek gibi. file gibi açılan bir organ. oradan bebek iki el genişliğinde bebek çıkıyor. şeklinde. önce sağ elini sık dedi. sonra sol elini sık dedi. sonrada aç gözlerini dedi bu kadar. ben pek transa geçtiğimi sanmıyorum. ama sonrasında en küçük boy aparatı o gün taktı. ben ki bacaklarımı eşime açamazken doktora izin verebildim.
doğrudur cnm,doktor seni telkin etmiş beni de siz telkin ettiniz,ben buraya girmeden sizden yardım almadan önce vajinanın yerini bilmiyodum,daha önce de söylemişimdir egzersizden önce mutlaka buraya girip okuyorum yazıyorum sonra egzersiz yapıyorum,yani siz beni telkin ediyosunuz,zaten bizim sorunumuz beynimizde ,kafamızda duvarları yıktık mı gerisi zaten kolay ,yani benim kızdığım anlatmamaları,sanki sihirli bi değnek varmış gibi detayını anlatmıyolar,amaçları başka,yani zaten hepimiz zor durumdayız ,insanların zor durumlarından faydalanıyolar,neyse ya kapatalım bu konuyu

unzilee
ficklebird
ya allah aşkına nasıl çözdünüz bize de anlatın.dayanamıyorum artık psikolojim öyle bozuk ki.1 haftada nasıl yendiniz???
merhaba yeni katıldın sanırım..doktora gittinmi hiç?egzersiz yaptınmı? önce sen bi kendini yaptıklarını yapamdıklarını anlat canım bizde ona göre bildiğimiz kadar seni yönlendirelim olurmu

minelcetin
merhaba kızlar.dün akşam demiştim ya sabah saatlerinde erkeklerinde ereksiyon hali daha etkin oluyormuş diye. sonrasında 12 ye kadar kahvaltı falan yaptık. 12:30 da ben egzersize başlayayım dedim. egzersiz sonrasında penise geçeriz dedim. iki parmak ebatındaki aparatı taktım. ara sıra ileri geri yaptım. burada geçen gün bir arkadaş kendi doktorunun egzersizini anlatmıştı onun gibi uygulayayım dedim. 12:30 da taktığım aparatı tuvaletim gelene kadar çıkarmayayım dedim. 13:00 te çıkardım. wc gidip geldim. tekrar taktım. 13:30 da çıkardım. ( sık wc gitmek geliyor egzersiz zamanında ) sonra tekrar taktım 13:45 te çıkardım. eşime hadi dedim. yatağım yüksek ve sürekli orada deniyoruz diye bir fobi oluştu gibi bende dün nursenada demişti yatağı yere indir diye ( yanlış hatırlamadıysam ) bazanın üzerindeki yatağı yere indirdik. sonra üste geçtim ters oturur şekilde ucu giriyor ama devamı gelmiyordu.sonra eşime doğru döndüm ucu içerde ama tam rahat bırakamıyordum kendimi. eşim ucunda hafif ileri geri yaptı sonrasında boşalınca pat diye içeri girdiğini ikimizde hissettik :KK62: biraz o şekilde ileri geri denedik. spermli şekilde kayganlaştırıcıdan daha rahat oldu sanki. ama tabi kısa sürdü. yarım saat kadar sonra cesaret geldi ya bana makyaj koltuğu oluyor ya yatak odasında ona eşimi oturttum yüz yüze şekilde yine ucundan içeri alabildim.sanki ileride gidiyordu ama tam emin değilim. sonra ben sırtüstü yattım bacaklarımı açtım. ( tabi bu arada okey kayganlaştırıcı jeli arada bir sürüyoruz. ) yine ucu rahat girdi. ben kendimi gevşettikçe eşime tamam diyordum içeri itiyordu. ben dur deyince durdu. ben derin nefes burnumdan alıp ağzımdan verdim. tamam dedikçe itti. ama birde başladım sayıklamaya o sırada dikkatimi başka yere dağıtıcam ya.( ben çetinimi seviyorum. bizim çocuğumuz olacak. biz vajinismusu yendik. orası pileli etek gibi. orası file gibi açılıyor. gün geçtikçe bende zevk alıcam diye ) eşim beni zorlamamak için tamamını içeri kadar sokmuyordu ama yarısını sokuyordu. mis.figonun dediği gibi bundan daha fazla acımayacakki düşüncesini hep aklımda tuttum. ünzilenin dediği gibi ellerimi başımın altına koydum. hatta bir ara iki elimle çarşafı sıkıp yüzümü kapadım. eşimde ya yüzünü görmüyorum olmuyor böyle diyo :21: sonra açtım yüzümü ama yinede ter içinde kaldık. tabi bende zevk diye bir şey olmadı. ama zamanla olur herhalde. bebeğimde olsun istiyorum. iki defa sperm içime girdi. ya tutarsa diye bacaklarımı dolaba dayadım havaya kaldırdım.hatta içeri iyice girsin spermler diye aldım aparatı içeri doğru ittirdim :KK24: birde bayağı bir kayganlaştı ya eşimin tek parmağını içeri soktuk bugün. artık güveniyorum eşime. bana zarar vermeyeceğine. ben dur dedikçe duracağına. buradaki tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. hepinizin söylediğ hep aklımda. dün venüsten e 150 gelin olmak istiyorum demiştim. ama şimdi ben bilemedim :KK1::KK1::KK1: spermliyken tak diye içeri girdi kaydı. ama sonrasında yarıya kadar itiyordu eşim. ne oldu şimdi ben gelin oldum mu :KK16:

maviaraba
minelcetin
merhaba kızlar.dün akşam demiştim ya sabah saatlerinde erkeklerinde ereksiyon hali daha etkin oluyormuş diye. sonrasında 12 ye kadar kahvaltı falan yaptık. 12:30 da ben egzersize başlayayım dedim. egzersiz sonrasında penise geçeriz dedim. iki parmak ebatındaki aparatı taktım. ara sıra ileri geri yaptım. burada geçen gün bir arkadaş kendi doktorunun egzersizini anlatmıştı onun gibi uygulayayım dedim. 12:30 da taktığım aparatı tuvaletim gelene kadar çıkarmayayım dedim. 13:00 te çıkardım. wc gidip geldim. tekrar taktım. 13:30 da çıkardım. ( sık wc gitmek geliyor egzersiz zamanında ) sonra tekrar taktım 13:45 te çıkardım. eşime hadi dedim. yatağım yüksek ve sürekli orada deniyoruz diye bir fobi oluştu gibi bende dün nursenada demişti yatağı yere indir diye ( yanlış hatırlamadıysam ) bazanın üzerindeki yatağı yere indirdik. sonra üste geçtim ters oturur şekilde ucu giriyor ama devamı gelmiyordu.sonra eşime doğru döndüm ucu içerde ama tam rahat bırakamıyordum kendimi. eşim ucunda hafif ileri geri yaptı sonrasında boşalınca pat diye içeri girdiğini ikimizde hissettik :KK62: biraz o şekilde ileri geri denedik. spermli şekilde kayganlaştırıcıdan daha rahat oldu sanki. ama tabi kısa sürdü. yarım saat kadar sonra cesaret geldi ya bana makyaj koltuğu oluyor ya yatak odasında ona eşimi oturttum yüz yüze şekilde yine ucundan içeri alabildim.sanki ileride gidiyordu ama tam emin değilim. sonra ben sırtüstü yattım bacaklarımı açtım. ( tabi bu arada okey kayganlaştırıcı jeli arada bir sürüyoruz. ) yine ucu rahat girdi. ben kendimi gevşettikçe eşime tamam diyordum içeri itiyordu. ben dur deyince durdu. ben derin nefes burnumdan alıp ağzımdan verdim. tamam dedikçe itti. ama birde başladım sayıklamaya o sırada dikkatimi başka yere dağıtıcam ya.( ben çetinimi seviyorum. bizim çocuğumuz olacak. biz vajinismusu yendik. orası pileli etek gibi. orası file gibi açılıyor. gün geçtikçe bende zevk alıcam diye ) eşim beni zorlamamak için tamamını içeri kadar sokmuyordu ama yarısını sokuyordu. mis.figonun dediği gibi bundan daha fazla acımayacakki düşüncesini hep aklımda tuttum. ünzilenin dediği gibi ellerimi başımın altına koydum. hatta bir ara iki elimle çarşafı sıkıp yüzümü kapadım. eşimde ya yüzünü görmüyorum olmuyor böyle diyo :21: sonra açtım yüzümü ama yinede ter içinde kaldık. tabi bende zevk diye bir şey olmadı. ama zamanla olur herhalde. bebeğimde olsun istiyorum. iki defa sperm içime girdi. ya tutarsa diye bacaklarımı dolaba dayadım havaya kaldırdım.hatta içeri iyice girsin spermler diye aldım aparatı içeri doğru ittirdim :KK24: birde bayağı bir kayganlaştı ya eşimin tek parmağını içeri soktuk bugün. artık güveniyorum eşime. bana zarar vermeyeceğine. ben dur dedikçe duracağına. buradaki tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. hepinizin söylediğ hep aklımda. dün venüsten e 150 gelin olmak istiyorum demiştim. ama şimdi ben bilemedim :KK1::KK1::KK1: spermliyken tak diye içeri girdi kaydı. ama sonrasında yarıya kadar itiyordu eşim. ne oldu şimdi ben gelin oldum mu :KK16:
cnm tebrikler ,bitmiş işte çok sevindim süper ya çok da güzel detaylı anlatmışsıın,gelin olmuşsun işte valla süper darısı hepimiziin başına:KK64:

nuray181
minelcetin

Tebrik ediyorum canım sende kurtuldun bu illetten darısı kurtulamayanların başına artık.sanıyorum bana gerek kalmadı sorun çözüldüyse.ama yardım isteyen arkadaşlarımın hep yanındayım elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım bu illeti yenmiş biri olarak.tekrardan tebrik ediyorum

ficklebird
unzilee
merhaba yeni katıldın sanırım..doktora gittinmi hiç?egzersiz yaptınmı? önce sen bi kendini yaptıklarını yapamdıklarını anlat canım bizde ona göre bildiğimiz kadar seni yönlendirelim olurmu
iyi geceler evet yeni katıldım.10 aylık evliyim ve hala ilişkiye giremedik.ilk zamanları deneyebiliyodum artık korkudan deneyemiyorum da...evliliğimin birinci ayında doktora gittim alttan muayene etti ve vajinismus olmadığımı söyledi fakat belirtilere baktığımda aynı sıkıntıları yaşıyorum ön sevişmede bi problem yok fakat ilişkiye girme esnasında inanılmaz kasılıyorum.ilginiz için çok teşekkürler...

minelcetin
maviaraba
cnm tebrikler ,bitmiş işte çok sevindim süper ya çok da güzel detaylı anlatmışsıın,gelin olmuşsun işte valla süper darısı hepimiziin başına:KK64:
sağol canım. inşallah devamı gelir. önemli olan beynimizdeki doğru bildiğimiz yanlışlarımızı düzeltmek. bu site bizim için bir psikoterapi merkezi. dediğim gibi içinde bekletip denemek lazımmış.bugünden sonrada öyle yapıcam.taaki alışana kadar.doktorda sağolsun ilk aparatı taktı ama buradaki arkadaşlar kadar detaylı bilgi vermedi.bu siteyi kuranada buraya katılıp bilgi verenede Allah istediği her türlü hayırları versin. :KK19:

minelcetin
nuray181
Tebrik ediyorum canım sende kurtuldun bu illetten darısı kurtulamayanların başına artık.sanıyorum bana gerek kalmadı sorun çözüldüyse.ama yardım isteyen arkadaşlarımın hep yanındayım elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım bu illeti yenmiş biri olarak.tekrardan tebrik ediyorum
sağol canım Allah razı olsun. yinede bizden tecrübeli olduğundan fikirlerine ihtiyacımız olacaktır. mesela hala tam gevşetemiyorum kendimi

unzilee
minelcetin
sağol canım. inşallah devamı gelir. önemli olan beynimizdeki doğru bildiğimiz yanlışlarımızı düzeltmek. bu site bizim için bir psikoterapi merkezi. dediğim gibi içinde bekletip denemek lazımmış.bugünden sonrada öyle yapıcam.taaki alışana kadar.doktorda sağolsun ilk aparatı taktı ama buradaki arkadaşlar kadar detaylı bilgi vermedi.bu siteyi kuranada buraya katılıp bilgi verenede Allah istediği her türlü hayırları versin. :KK19:
canım benim tebrikkkk ederimmmmm çok sevindimmmmm gelin olmuşssun artık :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: devamıda gelir merak etme..ama eminim sende şimdi benim gibi taktın ilk oldu acaba 2.si olucakmı diye :) yani bende öyle olmuştu..dün tekrar denedik 2.yi yani ilk başta olmadı ve bi anda dünyam karardı dedim yok olmamış olmayacak sonra kendiimi sakinleştirdim dedim hadi yine egzersiz yapalım sınra p...geçelim..serçe parmaktan başladık ve olmadı alamadım içime çünkü kasılmıştım beynim yine bana hükmediyodu..sonra uzandım derin nefes aldım verdim ellerimide başımın altına koydum ve parmak oldu :) sonra p..geçtik bu defa ben üste geçtim ve tamamını aldım :) korkum 3.nasıl olacak bu hep böyle sürmez umarım :)

minelcetin
birde kırmızı falan gelmedi ama çok fazla kayganlaştırıcı sürüyorum ondan olsa gerek. aman olmasada olur yeterki başaralım da. eşim bunun bilincinde biz önceden aparatlarla parmakla genişlettiğimiz için kırmızı gelmeyebilir.

mika58
slm herkese bende bu hastalığı yeneli baya oldu arkadaslar ama lütfen inancınızı kaybetmeyin çok kolay inanın yapacagınıza ve yenin o kadar kolay ki ....

minilya
sezase
Merhabalar herkese . çoktandır siteye üyeyim ama ilk defa yazıyorum.Bende 6 yıllık vajinismus hastasıyım .Şuan yazılanların bir çoğunu gözyaşlarımla okudum eşim çok anlayışlı diyordum bir zamanlar bende , ama çok uzun sürmemiş bu durum cinsellik olmasada duygusal olarak aldatılmışım hamileyken hemde. (dışarı boşalma ile hamile kalmıştım ) suan oğluşum 14 aylık eşimle aynı evdeyim hala o kadar güçsüz hissediyorum ki kendimi vajinismusu yenmek için hazırlık yaparken evliliğimi bitirmek üzereyim gerçi onuda beceremedim ya eşimi seviyorum onunda sevdiğini biliyorum ama hata affedilir gibi değil ne onunla ne onsuz yapabileceğim su an yaptığım tek sey zaman kazanmak sonunu bilmediğim bir yolda ilerlemek , o kadar yıllık sevgi bittimi yani şimdi 9 yıl flört 6 yıl evlilik toplam 15 yılım boşamı gitti boşuna mı yasandı o güzellikler oysa ne kadar çok güvenmiştim ne kadar çok şey hayal etmiştim, bittimi şimdi hayallerim hayatım

ağlamaktan daha fazla yazamıyacağım ama sunu söylemek istiyorum burdaaki tüm vajinismulu arkadaşlara ben hep erteledim hayatımın hatasını yapmısım lütfen kimse ertelemesin hayatını bir an önce tedavinizi olun arkadaşlar benim düştüğüm duruma düşmeyin.
öncelıkle mrb arkadasım..yaşadıkların cokta ıc acıcı bı durum dııl senı anlıyorum.suan ıcıme bı sıkıntı gırdı kendımı senın yerıne koydum ustelık bebegınde var...ayrıl kurtul demek kolay fakat bunun terazısını sen tutmalısın oyle sıkı dusun kı arkana baktıgında sakın pişman olma..
bende 2 yıl vajınusmus belasını cekmıs bırı olarak cok kusku duydum eşımden acaba dedım yapar mı yaptı mı heepp kendı kendımı yedım eşime sonsuz guvenım var fakat bazen seytan araya gırdımı olanlar oluyor..dedıgım gıbı bunun muhasebesını sen tutacaksın sonucta eşini sen tanırsın gercekten bı anlık bıseyse affet derım zor bısey hee sor sen affedermıydın de?yaşamadan bılınmez...fakat bunu sana bebısın var dıye soluyorum bıraz buyusun bebegın kendını bı toparla onu affedemıysan aynı seylerı hala teakrarlıyorsa herşey eskısı gıbı degılse bı eksık bı fazla ne farkederse?o zaman ayrıl maddı olarak ta bıseyler yapmaya calıs tutunacak dalın olsun cunku hepımız anne babalarımızın bırer bebegıgız fakat evlenıp ayrıldıktan sonra gıttıgımızde her seye alıngan darılgan oluruz..şansımız olsaydı erkek dogardık yaa o hesap..
neyse cnm kendını sıkma üzme bak yıne soluyorum sen bı annesın kendınden once bebegını düşün ve üzülme..Allah korusun sütten kesılme..kendını kısa zamanda toparlarsın ıns...

unzilee
ficklebird
iyi geceler evet yeni katıldım.10 aylık evliyim ve hala ilişkiye giremedik.ilk zamanları deneyebiliyodum artık korkudan deneyemiyorum da...evliliğimin birinci ayında doktora gittim alttan muayene etti ve vajinismus olmadığımı söyledi fakat belirtilere baktığımda aynı sıkıntıları yaşıyorum ön sevişmede bi problem yok fakat ilişkiye girme esnasında inanılmaz kasılıyorum.ilginiz için çok teşekkürler...
öncelikle formu takip etmeni öneririm burası çok iyi geliyor..rahatlıyorsun..olacağına kendini inandırıyorsun...ben regl döneminde yaklaşık 10 gün kadar takip ettim ve ilk denememde başardım...egzersizlere başlamanı öneririm..acıdan korkuyorsan eğer eczaneden cathejel var onu kullanabilirsin..hem kayganlaştırıcı hem uyuşturucu etkisi var..onu sürüp serçe parmağa prezervatif geçirsin eşin..ve yavaş yavaş girişi denesin..sonra işaret parmak sonra iki parmağa geçin bu şekilde vaji esniyor ve sende acı olmadığını anlıyorsun kasılmıyorsun..egzersiz esnasında burnundan nefes al ağzından ver..vaji yolunu keşfettinizmi popoya doğru buda önemli yukarı değince ağrı olabiliyor..giriş esnasında ıknırsan vaji daha çok açılıyor..bildiklerim bunlar..umarım işine yarar..hadi boş durmayın hemen egzersize başlayın...

SY16
10-09-11, 22:09
minelcetin
inanki çok sevindim canım tebrik ediyorum seni inş darısı başımıza

maviaraba
minelcetin
cnm yenmişsin ne güzel,kendini kasma bundan sonrası daha kolay senin için inş,güzel şeyler düşün en zorunu atlattın artık,bundan sonrası tamamen alışma,bu arada aparatı bayağı uzun tutmuşsun içerde,bunun faydası oldu anladığım kadarıyla bende bundan sonraki egzersizlerimde öyle deneyeyim ,sanırsam uzun tutunca iyice rahatlıyo içerisi,genişliyo,yapmakta fayda var

minelcetin
maviaraba
cnm yenmişsin ne güzel,kendini kasma bundan sonrası daha kolay senin için inş,güzel şeyler düşün en zorunu atlattın artık,bundan sonrası tamamen alışma,bu arada aparatı bayağı uzun tutmuşsun içerde,bunun faydası oldu anladığım kadarıyla bende bundan sonraki egzersizlerimde öyle deneyeyim ,sanırsam uzun tutunca iyice rahatlıyo içerisi,genişliyo,yapmakta fayda var
dünmüydü önceki günmüydü bir kız yazmış burada doktor bir günde başarmasını sağlamış. iki üç defa takmış hastanede. sonra wc geldikçe çıkarmış. içine taktırmış eve göndermiş. eve gidince çıkar eşinle p..s dene demiş ve başarmış. etkisinde kaldım tabi.inşallah tam anlamıylada başarırım. sende diğer arkadaşlarda başarır inşallah.

minelcetin
SY16
inanki çok sevindim canım tebrik ediyorum seni inş darısı başımıza
inşallah canım dualarım tüm vajinismuslularla. benden tavsiye yeni gelen arkadaşlara 6500 sayfadan başlasınlar okumaya. 1. sayfadan başlarlarsa güncele gelemezler. bende bir iki gün içinde tekrar deneyeceğim. hala inandıramıyorum kendimi bir kezde olsa içeri girebildiğine. ama çok kaygan olması gerekiyor sanki.

ficklebird
unzilee
öncelikle formu takip etmeni öneririm burası çok iyi geliyor..rahatlıyorsun..olacağına kendini inandırıyorsun...ben regl döneminde yaklaşık 10 gün kadar takip ettim ve ilk denememde başardım...egzersizlere başlamanı öneririm..acıdan korkuyorsan eğer eczaneden cathejel var onu kullanabilirsin..hem kayganlaştırıcı hem uyuşturucu etkisi var..onu sürüp serçe parmağa prezervatif geçirsin eşin..ve yavaş yavaş girişi denesin..sonra işaret parmak sonra iki parmağa geçin bu şekilde vaji esniyor ve sende acı olmadığını anlıyorsun kasılmıyorsun..egzersiz esnasında burnundan nefes al ağzından ver..vaji yolunu keşfettinizmi popoya doğru buda önemli yukarı değince ağrı olabiliyor..giriş esnasında ıknırsan vaji daha çok açılıyor..bildiklerim bunlar..umarım işine yarar..hadi boş durmayın hemen egzersize başlayın...
vajen yolunu da yeni duydum.nasıl yani ilişkiye girerken dik bi şekilde olmicak mı aşağı doğru mu bastırması gerekiyo offf ne çok ayrıntısı varmış cahilliğin gözü kör olsun.ilk etapta direk parmak egzersizi ile mi başlamak gerekiyo??

minelcetin
ficklebird
vajen yolunu da yeni duydum.nasıl yani ilişkiye girerken dik bi şekilde olmicak mı aşağı doğru mu bastırması gerekiyo offf ne çok ayrıntısı varmış cahilliğin gözü kör olsun.ilk etapta direk parmak egzersizi ile mi başlamak gerekiyo??
canım direk parmakla başlama bak SY16 isimli arkadaş dün ilk kez denedi. o da bilemedi ne yapacağını. bende ona kulak karıştırma çubuğuna streç film geçir dedim. önce aynayı eline al. vaj. a bak ıkın. delik göreceksin oraya biraz sokmayı dene dedim.kayganlaştırıc jel sür. sonra prez..e jel sür serçe parmağını sok. baktın oluy diğer parmaklarla dene. sonra iki parmak birden dene. ama dikkat et tırnakların uzun olmasın. eğer tırnakların uzunsa peçete veya pamuk koy parmak ucuna prez. geçir kayganlaştırıcı sür. baktınki yapıyorsun mum al muma prez geçir kayganlaştırıcı sür onunla dene. ünzile parmağı denediği ilk gün eşiyle başardı. sana örnek olsun. hadi bol şans.

ficklebird
minelcetin
canım direk parmakla başlama bak SY16 isimli arkadaş dün ilk kez denedi. o da bilemedi ne yapacağını. bende ona kulak karıştırma çubuğuna streç film geçir dedim. önce aynayı eline al. vaj. a bak ıkın. delik göreceksin oraya biraz sokmayı dene dedim.kayganlaştırıc jel sür. sonra prez..e jel sür serçe parmağını sok. baktın oluy diğer parmaklarla dene. sonra iki parmak birden dene. ama dikkat et tırnakların uzun olmasın. eğer tırnakların uzunsa peçete veya pamuk koy parmak ucuna prez. geçir kayganlaştırıcı sür. baktınki yapıyorsun mum al muma prez geçir kayganlaştırıcı sür onunla dene. ünzile parmağı denediği ilk gün eşiyle başardı. sana örnek olsun. hadi bol şans.
inanın doktordan daha iyi yardımcı oluosunuz.allah razı olsun.yarın denicem bakalım yapabilicek miyim.şu an düşüncesi bile ürkütüyo ama burada yazılanları gördükçe içim rahatladı.ne olur siz de tecrübelerinizle bizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyin çok teşekkür ederim

minelcetin
10-09-11, 23:09
ficklebird
inanın doktordan daha iyi yardımcı oluosunuz.allah razı olsun.yarın denicem bakalım yapabilicek miyim.şu an düşüncesi bile ürkütüyo ama burada yazılanları gördükçe içim rahatladı.ne olur siz de tecrübelerinizle bizi bilgilendirmeyi ihmal etmeyin çok teşekkür ederim
canım okumuşsundur belki iki yıla yakın zamandır ben bu illetle uğraşıyorum .bugün eşimle ilk kez bir defa bile olsa içeri girebildi. ama hala inanamıyorum. ikinci kez olunca inanıcam sanırım. yoksa hala şoktayım. sık dişini. nelere katlanıyoruz hayatta. hiç diş çektirmedinmi. yakınından bile geçmiyor. çünkü öyle acıyanı hiç duymadım. bol jelle bi şeycik olmaz. ben buralardayım elimden geldiğince yardımcı olurum. birbirimize destek olarak yeneceğiz. ben 2500 doktora verdim. dediğin gibi doktor bana böyle detaylı anlatmıyor ki. kızlar maşallah bana çok yardımcı oldular fikirler verdiler. birde evde otururken bile elinden geldiğince iki bacağını açarak oturmaya çalış bağdaş kurarak falan. bacaklar açılmaya alışsın. bizim diğer kadınlardan farkımız yok unutma. bende bu siteyi bulana kadar sıyıracağımı sanmıştım. kimseye anlatamıyorsun. sorduklarında neyin var suratsızsın diye. anlatamıyorsun. hızır gibi yetişti bu site. Allah sonsuz razı olsun diyorum buradaki tüm arkadaşlardan. çok ağladım. eşimle gereksiz sebeplerden çok tartışmalar çıkardım. hepsinin altındaki sebep buydu. kendime güvenmiyordum. ki hala tam anlamıyla güvenmiyorum. sürekli eşimi takip halindeyim gözleri nereye baktı die. ahh ahh hepimiz aynıyız sanki klonlamışlar bizi. sadece basamakları yavaş çıkıyoruz. bak benden kırmızı gelmedi. ama bunu bile problem etmez olduk. sonuçta biz kendimizi biliyoruz. esnettik orayı.

ficklebird
ficklebird
ya ilk geceden bıktırmak istemiyorum ama bi şey daha sorucam parmak (ya da kulak çöpü)egzersizine başlamadan önce nefes egzersizi yapmak gerekiyo mu ??ilk aşamadan itibaren ayrıntılı anlatır mısınız??

ficklebird
evet ya aynı sorunları şu an ben yaşıyorum hayattan tad almıyorum durduk yere tartışma çıkarıyorum..bi de üstüne insanlar çocuk sormuyolar mı allahım :KK43:(( sinirlerim fena yıpranmış durumda ama yine de güçlü olmaya çalışıyorum allah beterinden saklasın..

minelcetin
ficklebird
ya ilk geceden bıktırmak istemiyorum ama bi şey daha sorucam parmak (ya da kulak çöpü)egzersizine başlamadan önce nefes egzersizi yapmak gerekiyo mu ??ilk aşamadan itibaren ayrıntılı anlatır mısınız??
bir kaç kez burnundan nefes al ağzından ver. gevşemen için. ben ilk başlarda deliği aynada bulduktan sonra içeri takarken bakmıyordum gözlerimi kapatıyordum. sende öyle yapabilirsin

minelcetin
ficklebird
evet ya aynı sorunları şu an ben yaşıyorum hayattan tad almıyorum durduk yere tartışma çıkarıyorum..bi de üstüne insanlar çocuk sormuyolar mı allahım :KK43:(( sinirlerim fena yıpranmış durumda ama yine de güçlü olmaya çalışıyorum allah beterinden saklasın..
amin canım herşeyin başı sağlık. biz önce beynimizi rahatlatalım sonrası gelecek.

belit06
11-09-11, 07:09
kız yenmişsin maşallah çok sevindim. ara verme soğutma olmuş bitmiş işte canım benim bak inanınca oluyor darısı hepimizin başına.:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

zeynepne
günaydın herkese nasılsınız arkadaşlar

minelcetin
nursena06
kız yenmişsin maşallah çok sevindim. ara verme soğutma olmuş bitmiş işte canım benim bak inanınca oluyor darısı hepimizin başına.:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
katkın çok canım. Allah senden razı olsun. yarın yine deneyeceğim inşallah olur yine.hala emin olamıyom oldu bi şeyler ama . ikincisinde emin olucam:KK9:

zeynepne
minelcetin
katkın çok canım. Allah senden razı olsun. yarın yine deneyeceğim inşallah olur yine.hala emin olamıyom oldu bi şeyler ama . ikincisinde emin olucam:KK9:
minel canım ne kadar egzersiz yaptın ve nler anlatsana bize içimiz rahatlasın biraz bir de ne kadarlık evliydin

minelcetin
zeynepne
minel canım ne kadar egzersiz yaptın ve nler anlatsana bize içimiz rahatlasın biraz bir de ne kadarlık evliydin
canım ben bir buçuk yıllık evliyim. aslında biraz geciktim doktora gidenler daha çabuk yeniyorlarmış. ben haziran ayında doktora gittim. vaj. ya ben bir şeyin girebileceğine inanmıordum orada delik bile yok diyordum. sonra doktor serçe parmak kalınlığında aparatı bebe yağı ve fito krem ile içeri taktı. tabi ilk denemede hafif baskı oluyor. ama bu benim için büyük gelişmeydi. doktorun demesine göre vajina genişleyen bir organ. ne kadar rahat olursan o kadar genişler. burnundan derin nefes al ağzından ver dedi. sonra ikinci boyuta geçtik. sonra üçüncü boyuta iki parmak genişliğinde. araya ramazan girdi. doktor ikidebir aradı gel bitir artık şu işi diye. ama ben tembellik yaptım. ağustos ayında bu siteye girdim bir daha çıkamadım. arkadaşlar doktordan daha ayrıntılı detayla bilgi verdikleri için bir de aynı duyguları yaşadıkları için içim rahatladı. doktorun dediği gibi bizim diğer kadınlardan bir farkımız yok. pileli etek gibi file gibi genişler. ordan bebek çıkıyor. yeni başlayanlar kulak çubuğuna streç film sarsınlar. jellesinler.öyle denesinler ayna karşısına geçip ıkınsınlar. sonra serçe parmağa sonra daha kalın parmağa geçsinler. mumdan aparat yapsınlar. ben 6500 sayfadan sonra takibe başlamıştım. sizde öyle yapabilirsiniz. başarılar inşallah. Dünya üzerinde bir vajinismuslu kalmasın inşallah.

melek2000
11-09-11, 08:09
kızlar allah aşkına gittiğiniz doktor isimlerini yazın özellikle psikaytr olanları.
Birde cenk kiper'e giden var mı?özeldende yazabilirsiniz.

canser
11-09-11, 09:09
melek2000
kızlar allah aşkına gittiğiniz doktor isimlerini yazın özellikle psikaytr olanları.
Birde cenk kiper'e giden var mı?özeldende yazabilirsiniz.
canım ben ankarada süleyman eserdağa gittim memnunda kaldım insanlara yaklaşımı bilgisi falan çok çok iyi.işinin ehli yani ınternettende araştırabilirisin ama ücret biraz fazla 4 günde kurtuldum ben..ama doktora gitmeden önce biraz kendin uğraş derim..gerçi durumunu bilmiyorum ama..

melek2000
11-09-11, 09:09
canser
canım ben ankarada süleyman eserdağa gittim memnunda kaldım insanlara yaklaşımı bilgisi falan çok çok iyi.işinin ehli yani ınternettende araştırabilirisin ama ücret biraz fazla 4 günde kurtuldum ben..ama doktora gitmeden önce biraz kendin uğraş derim..gerçi durumunu bilmiyorum ama..

canım ben İstanbul'dayım..benimki fiziksel değil psikolojik..biz yaklaşık 20-25 kere birlikte olduk ama..her girdiğinde kasılıyorum.zevk almıyorum..canım yanıyor..sogumaya başladım..psikiyatra gitmek istiyorum..cok sagolll

SY16
11-09-11, 10:09
minelcetin
süpersin bi de zevkine varmışsın. az kaldı az :)
akşam eşime bak yaptım diyecektim ama denedim yapamıyorum yani hissediyorum girdiğini azıcık giriyodu şaşırdım halbuki sabah süperdi hiç anlamadım sinrlerim bozuldu tekrar eyvah bak yapamıyorum işte demeye başladım yine tekrar tekrar denedim bu sefer parmağımı çıkartırken tuhaf oluyodum neyse girdi sonunda ama istediğim gibi olmadı sabahki başarım süperdi bugün tedirginim denemeye ya olmazsa yine dün geceki gibi başta zorlanırsam diyorum.
biraz kendimi rahatlattıkta sonra denicem eşimde diyoki sen hemen olsun diye mi bekliyosun biraz sabırlı ol diyo bu kadar aşabildiysen süper diyo

gerçekten hepinie çok tşk ederim :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

SY16
ficklebird
canım bende senin gibiyim yeni başladım egzersize ben önce incele derim vajiyi ordaki delik sanada çok küçük gelebilir ama genişlediğini sende görüceksin
ben ilk ün pamukl çubuğu denedim azıcık girdi çok olmadı ama girdi ya bişey tm dedim kendi kendime
dünde baş pamakla denedim ilk çok cesaret geldi bana bi baktım parmağın ucu giriyo yolu var zaten orda parmağın ucu derken tamamını birden aldım içeri şaşıdım ben ve prmak diyorum kendime kendime (çünkü ben 5 yıllık evliyim hatta 6 ya giricez )aa iyice gaza geldim orta paramğı denicem biraz daha kalın ve uzun dedim aa onunda tamamı girdi hatta gel git yaptım zevk bile aldım anlıyacağın şaırdım kendime olucak yani hiç sıkma canın herşeyde sorabilirsin bak bizde başlardayız daha yardımcı oluruz sanada

minelcetin
SY16
akşam eşime bak yaptım diyecektim ama denedim yapamıyorum yani hissediyorum girdiğini azıcık giriyodu şaşırdım halbuki sabah süperdi hiç anlamadım sinrlerim bozuldu tekrar eyvah bak yapamıyorum işte demeye başladım yine tekrar tekrar denedim bu sefer parmağımı çıkartırken tuhaf oluyodum neyse girdi sonunda ama istediğim gibi olmadı sabahki başarım süperdi bugün tedirginim denemeye ya olmazsa yine dün geceki gibi başta zorlanırsam diyorum.
biraz kendimi rahatlattıkta sonra denicem eşimde diyoki sen hemen olsun diye mi bekliyosun biraz sabırlı ol diyo bu kadar aşabildiysen süper diyo

gerçekten hepinie çok tşk ederim :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
canım çiğnemeden lokma yutulmuyor malesef. o yüzden acele etme.bende mesela yarın yine deneyeceğim tam hazır olamazsam bile stres yapmayacağım çünkü oraya bir şeyin girdiğini artık biliyoruz. başaracaksın merak etme.

minelcetin
minelcetin
canım çiğnemeden lokma yutulmuyor malesef. o yüzden acele etme.bende mesela yarın yine deneyeceğim tam hazır olamazsam bile stres yapmayacağım çünkü oraya bir şeyin girdiğini artık biliyoruz. başaracaksın merak etme.
buradaki arkadaşların dediğine göre bir hafta hergün egzersiz yapan kişi mutlaka yeniyormuş. ara vermeyelim arkadaşlar egzersize devam

SY16
ficklebird
ah be canım onu biz fazlasıyla yaşıyoruz maalesef çocuk yokmu diye sorucaklar diye kimseyle bir yere gitmek istemiyorum ama haklılar aslında 5 yıl koskaca 5 yıl arkadaşlarımın 2.ciye oldu büyüttüler ben daha kadın olamadım ki çocuk düşüneyim maalesef canım ama artık umutluyum çok şükür inanki okadar dr gittimki artık bıraktım
burdaki kızlar seni adım adım biliyolar çünkü aynı şeyleri kendileri yaşamış o yüzden aynı dilden konuşabilioruz sede hiç canını sıkma herkes yenicek bu hastalığı inşşşşş
herşey sorabilirisn herkese