Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

15beyonce
28-03-11, 16:03
ozum34
boyonece nerde oturuonnnn...aslında muhakkak vardır medikal dee sen farkında değilsindirr bende ultrason jelii arayana kadar farkında değildimm.... hani su boyunluk koltuk değeni bel lik tekerlikli sandalye felan satılıooo hiç önünden geçmedinnmiii vardır muhalkkak....eğer yoksa kalebeğin dediği gibii eczaden rica et getirsinlerr
gerçekten hiç görmedim en iyisi eczaneye sorayımm

nadi
arkadaşlar merhaba bende vajinismusum 6 aylık evliyim uzun zamandır takip edemiyorum forumu son adet tarihimi hatırlayamıyorum sizce ilişkiye girmeden hamile kalınabilirmi çok korkuyorum ben yaaaaaa :KK43: napacam şimdi

15beyonce
nadi
arkadaşlar merhaba bende vajinismusum 6 aylık evliyim uzun zamandır takip edemiyorum forumu son adet tarihimi hatırlayamıyorum sizce ilişkiye girmeden hamile kalınabilirmi çok korkuyorum ben yaaaaaa :KK43: napacam şimdi
kalınabilir elbette ama biraz zor durum testle öğren bu durumdan kurtulmak istemiyrmusun egzersizlere başlaa hemen ne bekliyorsun kii bu ilişki eninde sonundaolcak gayret et azimle hep birlikte yenelim

kelebek00
cnm benim reglin mi geciktiki neden korkuyorsun? bide madem forumu takip ediyorsun egz.falan yaptınmı bak burda hepimiz yeniyoruz benimde 3 ay oldu yeneli neler yaptın ? dr.falan gittinmi vaji için?
nadi

nadi
15beyonce
kalınabilir elbette ama biraz zor durum testle öğren bu durumdan kurtulmak istemiyrmusun egzersizlere başlaa hemen ne bekliyorsun kii bu ilişki eninde sonundaolcak gayret et azimle hep birlikte yenelim
aslında bugün eczaneden test aldım fakat t çizgisi net c çizgisi çok net değildi anlayamadım bu kadar kısa sürede kesin sonuç verirmi bilmiyorum ama offffffff daha vajiyi yenemedenn :KK43:

15beyonce
nadi
aslında bugün eczaneden test aldım fakat t çizgisi net c çizgisi çok net değildi anlayamadım bu kadar kısa sürede kesin sonuç verirmi bilmiyorum ama offffffff daha vajiyi yenemedenn :KK43:
moralini sağlam tut en önemlisi o doktora git kan testi kesin sonuç yarın hemen git hem anladığım kadarıyla sen vajinana yanaştırıyorsun buda güzel basarman kolay olur bak ben dünbaşladım keske okuyana kadar egzersiz yapsaydım diyorum hemen başlaa

nadi
kelebek00
cnm benim reglin mi geciktiki neden korkuyorsun? bide madem forumu takip ediyorsun egz.falan yaptınmı bak burda hepimiz yeniyoruz benimde 3 ay oldu yeneli neler yaptın ? dr.falan gittinmi vaji için?

hayır doktora gitmedim canım burdan takip ettiğim kadarıyla egzersizlerde başarı sağlıyordum araya yarıyıl tatili falan girdi bir ara verdim üyorum çünkü şubat ayını hatırlamıyorumçok iyiydi şimdi gebelik durumum olabilirmi diye düşün

ozum34
28-03-11, 17:03
kıslar saat 8 olmus behlül kaçarrrr:KK60::KK60::KK60: benim koçiş gelcek yemek hazırlayammm şimdilik çıkıommmm kendinize çok çok iyi bakın Allaha emanet olunnnn hayırlı akşamlarrrrr:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

nadi
15beyonce
moralini sağlam tut en önemlisi o doktora git kan testi kesin sonuç yarın hemen git hem anladığım kadarıyla sen vajinana yanaştırıyorsun buda güzel basarman kolay olur bak ben dünbaşladım keske okuyana kadar egzersiz yapsaydım diyorum hemen başlaa
evet vajinin içine biraz alabiliyordum zaten ne olduysa orda oldu en iyisi kan testi sanırım çok şaşkınım

15beyonce
nadi
evet vajinin içine biraz alabiliyordum zaten ne olduysa orda oldu en iyisi kan testi sanırım çok şaşkınım
egzersizlerde ne aşamadasın

kelebek00
cnm evdeki testler bir hafta geçmeden sonuç vermez kan testide regl gününde en iyi sonucu verir senin reglin geçtimiki neden şaşkınsın?
nadi
nadi

VENUSTEN
anofel20
kız ne bozarsın be yaw moralini bende iki gün yapamadım iki gün sonra bi baktım olmuş bitmiş bozma moralini egz. devam
anam sendemi üjjj bejsinnnnn kızzz :KK54:

tacem
venüsüm sormuşun bizi benide teneke sınıfına al ay ben hiç tembel ögrencide olmamıştım Allahtan okulda bu ders yokmuş kalacakmışım da :97:
naz cım kız ne takıyon kocişini onlarla 3gün iyi 1gün kötü olmazsak bukadar yıl geçermi ay biz başlarda niye kavga etmiyoruz biz nebiçim evliyiz diye takardık sonra sorunlar çıktıkça aman neler takılıyo muş Allah büyük dertlerden korusun yuvalarımızı :KK70:
kızlar kolay gelsin size ben acık uyucam busaatte uyunurmu uyunur :KK66::KK58::KK58:
kızzzzzz fırıncı şaziyeeeeeeee öleeee sizin isteğinizle olmuyo o tembel teneke sınıfı ohhh ne güzel ben o sınıfa alayım sizde yayılın yatın ne güzel iş :KK47:yok öyle yağma 2 gün süre sana yat kalk uyu ısın gelir gelmez senin defterini dürecem :KK1: bak bu 2 günü iyi dğerlendir yok popom ağrıyo sol ayağımın iç tarafının ortasında ağrı var falan deme yemezler güzelimmmm :94:

15beyonce
olmadı dün o kadar rahataldığım parmaklarımda zor girdi hemde sıktı olmadı dünkü gibi bide p... boyuutundaa muma pamuk sarıp yapcaktım gıya başı girdi gerisi olmaddı :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:yapamadımmmmmm
canım ara sıra takılmalar olur bizde çok takıldık p...si alıp 1 parmağı alamadığım günler oldu ama noldu başardım o yüzden hiç kıvırmayın başka yolu yok bu iş olacak herkes yapıyo sende yapacaksınnnn :KK45:

nadi
canım şu anda % 50 ihtimal var tabi öncelikle eşin üzerine boşaldımı ne yaptın ne ettin bilmediğimizden olabilir de olmayabilirde benim gibi balık hafıza isen pedi aldığın tarihten bulabilrsin adetini en kötü ihtimal fişlere yada kredi kartın ekstresine bakabilrsin :KK34: benim öyle yaptığım zamanlar oldu :KK16: eğer kocişinle kenardan köşeden kaynatma olduysa ve hamile kalabilecek açılarda bişeyler denediysen tekrar test yap 2. çizgide silik olursa gidip kan testi yaptırabilrsin :KK69:

15beyonce
canım ara sıra takılmalar olur bizde çok takıldık p...si alıp 1 parmağı alamadığım günler oldu ama noldu başardım o yüzden hiç kıvırmayın başka yolu yok bu iş olacak herkes yapıyo sende yapacaksınnnn :KK45:[

ya dün kolay aldım bugün sıktı beni 2 parmak düzelcekdimi bazı arkadaslar yazmış yıllardır yapıyorumdiyekorktumm yaa ben 1hafta demiştim kendime ama sanırımuzarrr

15beyonce
ben nilufer olmuşummmm:KK52::KK52::KK52:

nadi
nadi
bu arada arkadaşlar gebelik testinin son kullanma tarihi şubatmış bende 2.çizgi ne silikti ne de tam netti bu sizce doğru bir sonuç verebilirmi ?

VENUSTEN
nadi
bu arada arkadaşlar gebelik testinin son kullanma tarihi şubatmış bende 2.çizgi ne silikti ne de tam netti bu sizce doğru bir sonuç verebilirmi ?

oooo güzelim sen bence yeni test al onun tarihi geçmiş :KK8:onun verdiği sonuç doğru bile olsa güven olmaz ona :KK19:

kelebek00
nadi
tarihi geçmiş cnm dogru sonuc vermez bence bide reglin nekadar geçti diye sordum cnmcm bir hafta geçmeden sonuc vermez.

15beyonce
yaa bende yani katıldım neden beni merak etmiyorsunuz küstüm işteeee :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

VENUSTEN
ya dün kolay aldım bugün sıktı beni 2 parmak düzelcekdimi bazı arkadaslar yazmış yıllardır yapıyorumdiyekorktumm yaa ben 1hafta demiştim kendime ama sanırımuzarrr[/QUOTE]

canım hiç belli olmuyor bu işler kimisi hiç egzersiz yapmadan p...s deniyor oluyor kimisi 3 günde ilerliyor kimisi 3 ayda bak yine en olumsuz durumu alıp yerleştirmişsin beynine burada bir sürü hemen ilerleyip başaran arkadaşlar var onları niye dikkate almıyon bebişim ?

nadi
VENUSTEN
anam sendemi üjjj bejsinnnnn kızzz :KK54:

kızzzzzz fırıncı şaziyeeeeeeee öleeee sizin isteğinizle olmuyo o tembel teneke sınıfı ohhh ne güzel ben o sınıfa alayım sizde yayılın yatın ne güzel iş :KK47:yok öyle yağma 2 gün süre sana yat kalk uyu ısın gelir gelmez senin defterini dürecem :KK1: bak bu 2 günü iyi dğerlendir yok popom ağrıyo sol ayağımın iç tarafının ortasında ağrı var falan deme yemezler güzelimmmm :94:

canım ara sıra takılmalar olur bizde çok takıldık p...si alıp 1 parmağı alamadığım günler oldu ama noldu başardım o yüzden hiç kıvırmayın başka yolu yok bu iş olacak herkes yapıyo sende yapacaksınnnn :KK45:

canım şu anda % 50 ihtimal var tabi öncelikle eşin üzerine boşaldımı ne yaptın ne ettin bilmediğimizden olabilir de olmayabilirde benim gibi balık hafıza isen pedi aldığın tarihten bulabilrsin adetini en kötü ihtimal fişlere yada kredi kartın ekstresine bakabilrsin :KK34: benim öyle yaptığım zamanlar oldu :KK16: eğer kocişinle kenardan köşeden kaynatma olduysa ve hamile kalabilecek açılarda bişeyler denediysen tekrar test yap 2. çizgide silik olursa gidip kan testi yaptırabilrsin :KK69:
ahhhh ahhhh evettt yeni yeni içeri alıyodum zaten o ara adamcağızın keyfi kaçmasın diye vajina bölgesine boşaldı hatta ozaman dedim naptın sonra düşündüm yumurtlama dönemim değil...ahhhh canım benim hangi kartla aldığımı hatırlasam ok ama onu da hatırlamıyorum ama şu var canım son kullanma tariihi şubatmış testin testi yapınca anladım baktım evet şubattı belki ondan dolayı çift çizgi olabilir yaaaaaaa daha balayııııııı yapmadımmmm karnım burnumdamı yapcammmm tatilliiiiiiii :KK52::KK52::KK52: allahım senelerce olmayana versinnn şimdi sonra da bana versinnn ama şimdi değillllllllllll

UzmaN
Merhaba..

Lütfen konu içlerinde iletişim bilgilerinizi(adres,tel no yada mail adreslerini) paylaşmayınız..Bu durum forumdan sakıncalı ve yasaktır..
İletişim bilgilerinizi özel mesajlar yolu ile birbirinize ulaştırınız..:KK34:

Daha önce verilen iletişim bilgileri silinmiştir lütfen uyarıyı dikkate alınız..

15beyonce
VENUSTEN
ya dün kolay aldım bugün sıktı beni 2 parmak düzelcekdimi bazı arkadaslar yazmış yıllardır yapıyorumdiyekorktumm yaa ben 1hafta demiştim kendime ama sanırımuzarrr

canım hiç belli olmuyor bu işler kimisi hiç egzersiz yapmadan p...s deniyor oluyor kimisi 3 günde ilerliyor kimisi 3 ayda bak yine en olumsuz durumu alıp yerleştirmişsin beynine burada bir sürü hemen ilerleyip başaran arkadaşlar var onları niye dikkate almıyon bebişim ? [/QUOTE]

bide benim içimde sorun mu var acaba sanki 2 yol var gibi anlamadım yaaa bugünkötüydüegzersiz a...ıda oldu bu egzersizle rahimler falandüşmezdeğil mi

mirage9_2
nadi
ahhhh ahhhh evettt yeni yeni içeri alıyodum zaten o ara adamcağızın keyfi kaçmasın diye vajina bölgesine boşaldı hatta ozaman dedim naptın sonra düşündüm yumurtlama dönemim değil...ahhhh canım benim hangi kartla aldığımı hatırlasam ok ama onu da hatırlamıyorum ama şu var canım son kullanma tariihi şubatmış testin testi yapınca anladım baktım evet şubattı belki ondan dolayı çift çizgi olabilir yaaaaaaa daha balayııııııı yapmadımmmm karnım burnumdamı yapcammmm tatilliiiiiiii :KK52::KK52::KK52: allahım senelerce olmayana versinnn şimdi sonra da bana versinnn ama şimdi değillllllllllll
o benim işteeeeeeee
umarım hamile değilsindir evlliğe alışmadan bebek zor belki ama bebek de güzel bişey yaaa

kelebek00
15beyonce
canım hiç belli olmuyor bu işler kimisi hiç egzersiz yapmadan p...s deniyor oluyor kimisi 3 günde ilerliyor kimisi 3 ayda bak yine en olumsuz durumu alıp yerleştirmişsin beynine burada bir sürü hemen ilerleyip başaran arkadaşlar var onları niye dikkate almıyon bebişim ?
bide benim içimde sorun mu var acaba sanki 2 yol var gibi anlamadım yaaa bugünkötüydüegzersiz a...ıda oldu bu egzersizle rahimler falandüşmezdeğil mi[/QUOTE]

kız niye düşsün allah iyiliğini versin...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

15beyonce
bugün neden böle oldukii acele ettim daracık orası yaaaa esner dimi böle yapa yapa doktorda bana çok dar demişti

mirage9_2
15beyonce
bide benim içimde sorun mu var acaba sanki 2 yol var gibi anlamadım yaaa bugünkötüydüegzersiz a...ıda oldu bu egzersizle rahimler falandüşmezdeğil mi[/QUOTE]

senin hayal gücün benden de iyiymiş egz rahime nasıl ulaşacaksın:KK52:

15beyonce
mirage9_2
bide benim içimde sorun mu var acaba sanki 2 yol var gibi anlamadım yaaa bugünkötüydüegzersiz a...ıda oldu bu egzersizle rahimler falandüşmezdeğil mi
senin hayal gücün benden de iyiymiş egz rahime nasıl ulaşacaksın:KK52:[/QUOTE]

hania..ıolmuyodu ama çok darr sıkıştı parmaklarım ama dün hiça..ı yoktuu gıcık oldumm

nadi
15beyonce
yaa bende yani katıldım neden beni merak etmiyorsunuz küstüm işteeee :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
canıııımmmm yaaaaaaaaa sen nekadar zamandır evlisin ahhhhhh ahhhhhh ben 6 aylık evliyim ama daha tık yok tam olacaktııı kiiiiiiiiiii...inşallah başarırsın burası bu konuda uzman diyebilirim çok tatlı insanlar var burada mükemmel rahatlıyorsun :)

15beyonce
28-03-11, 18:03
nadi
canıııımmmm yaaaaaaaaa sen nekadar zamandır evlisin ahhhhhh ahhhhhh ben 6 aylık evliyim ama daha tık yok tam olacaktııı kiiiiiiiiiii...inşallah başarırsın burası bu konuda uzman diyebilirim çok tatlı insanlar var burada mükemmel rahatlıyorsun :)

oluyomu yaniölee egzersiz yapan arkadaşlar bi rahatlatsa benii olanşey bugün neden olmadı dalga mı geçiyoooo benle bu vajiii yaaa oyuncak etti resmen bizi kendine:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

naz8
canlarım bugün parmak egzersizi için deneme yaptım bi türlü parmağı yapamıyordum ama serçe parmak 2 boğumdan fazlasını alabildim içime bi kaç kez denedim bunu ama o kaslar resmen parmağımı sımsıkı sarıp sarmalıyoooooo zamanla alışacak inşallaaaaahhhhhh:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

15beyonce
naz8
canlarım bugün parmak egzersizi için deneme yaptım bi türlü parmağı yapamıyordum ama serçe parmak 2 boğumdan fazlasını alabildim içime bi kaç kez denedim bunu ama o kaslar resmen parmağımı sımsıkı sarıp sarmalıyoooooo zamanla alışacak inşallaaaaahhhhhh:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
açılıcak mı ki beni de öle sardı hemen açılsa

nazli_85
tacem
ay ben kimi kutladım kimi kutlamadım bu yenileri takip edemedim enson nazli yi gördüm canım yenenlere hayırlı olsun bizim gibi eskiyenlere rabbim hayırlısıyla yenmeyi sağlasın
ben grip ti regl di derken iyileştim tekrar muma başladım diye sevinirken 2gündür başım kalkmıyo dün dişlerim aniden zonklamaya başladı bugün dişçiye gittim iki röntgen istedi dişimin altında kocaman apse olmuş heryanım ağrıyo ama dedim güldü dişçim yapar dedi ant ve ağrıkesici bide fısfıs verdi buay benim kullandığım ilacı millet yılda kullanıyodur herhal 1hafta içip çıkcam yine uyumadan bi bakam dedim sizlere ben mola verdim vajıye kafam kalkmıyo mart bana yaramadı (hiç kedide görmedim zaten) :KK53: nisan hayırlı olur inşallah :KK59:
çok geçmiş olsun tatlım sıkma canını Rabbim sağlık sıhhat versin olur yavaş yavaş.sen iyileş kendine gel devam edersin zaten moralin iyi olunca egzersizlerde güzel oluyor.Allah acil şifa versin:KK54::KK54:

BESTEEEE
15beyonce
açılıcak mı ki beni de öle sardı hemen açılsa
devam et sakın bırakma ilk başlarda sarar sarmalar ondan sonra saracak bişe bulamaz etrafında boşlukta yüzer,sabırlı ol egzersizine devam et sen

15beyonce
BESTEEEE
devam et sakın bırakma ilk başlarda sarar sarmalar ondan sonra saracak bişe bulamaz etrafında boşlukta yüzer,sabırlı ol egzersizine devam et sen
esnesin esnesin sımsıkı sarıyor kendimi kasmıyorumnefes alıp veriyorum gene sımsıkı anlamadın ki ıkındım olmadı endişelerimi anlıyorda açılmıyor ama bugün o mumsokmam gerekiyordu yaaa

pamukelma
selamlar.nazlı yenmiş galiba tebrik ederim........ayyy herkesin yenişini izledim valla 2 yıldır şurdayım çıldıracam Allahım bana da nasip et

15beyonce
günde ne kadar olmalı en az egzersizler peki ???