Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

akayyy
19-09-11, 17:09
[
ficklebird
çıkarken zorlanmıyorum dediğin gibi kayarak çıkıyo sanki içerden bişey ittiriyo fakat çıkarırken biraz panik oluyorum dediğim gibi oram da çıkıvericekmiş gibi :KK53: ben ıkınınca canım acıdı onun için hiç ıkınmıyorum ne girerken ne çıkarken.şuan da sızı var alışıcam inşallah zamanla.
ıkınınca daha kolay olması lazım canım yaa.. :26:

ArzuSunrise
Bitsin artık istiyorummm

Bazan oyle pozisyonlar oluyor ki- iki parmak bile acıtmıyor- ama sonra aynı pozisyonu tutdutramıyorum((
Egzersizleri hic aksatmadan yapiyorum.. İki parmak kalinligindan o yana gecemedim ama daha(

Bi de bi şey sorucam kızlar- Aparata gecirdiyimiz prezervatif her gün yenilenmeli mi?
Ya nasıl?
canım hergün yenilesen hijyen açısından iyi olur.. Bim'de ucuz prez.ler var, ben onlardan aldım egzersizde önemli değil diye, hergün yenileyip kullanıyorum.. aynısını tekrar kullanırsan enfeksiyon gelişebilir.

ezgimm87
19-09-11, 18:09
akayyy
Egzersizimi yaptım kızlar.. biraz daha kalınlaştırdım aparatımı.. çok kez çıkarıp tekrar tekrar aldım.. gitgel az yaptım bugün, içimde biraz beklettim genişlesin diye.. sonra daha da kalınlaştırıp p...s boyutuna getirdim aparatı, ama baktım işler beni bekliyor, bugünlük bu kadar dedim.. yarın p....s boyutu almaya çalışcam inşallah.. alamazsam bugünkü kalınlıkta devam etcem.
aparat belli bir noktadan sonra girmeyecek gibi olduğunda, kendimi kasıyomuyum diye dinliyorum vücudumu, kasmıyorum artık hiç.. sonra bir de düşüncelerimi dinleyim dedim, bi de baktım ki, aparat girmeyecek gibi hissettiğimde, bi yerde takıldığında zihnimde hiç de iyi düşünceler olmuyor meğer.. 'daha ittirirsem zarar veririm kendime, çok kanamam olur' falan gibi düşünceler geçiyor aklımdan.. bunu hissettiğimde derin bir nefes alıp, hayır hiçbirşey olmayacak diye telkin veriyorum kendime içimden.. ve o esnada ıkınıyorum, ıkınmak çok işe yarıyor, ve bugün çok iyi farkettim ki, o duvar gibi takıldığı yerde biraz düşüncelerine hakim olup ittirince kayıp gidiyor.. ve aslında duvar yok, itsek gidecek ama orda duvar var gibi bekliyoruz.. belki önceden kasıldığından oluyordu etten duvar ama artık kasma problemim kalmadı çok şükür.. inşallah p....s de aparat gibi kayıp gider..

bu arada bugün geçmişi okumak hiç yormadı, giren pek olmamış gündüz nedense.. inşallah iyilerdir..
akaycım biliyo musun su an denesen su an girer ve inan bana hiç acımaz. anladığım kadarıyla baya kalın aparatlarla calısıyorsun,o aparatlar vajiyi öyle esnetmiştir ki kanama olmıcak bile o düşünceyi at kafandan. sen aparata dayanabiliyorsan p...si dünden alırsın. cünkü cok daha yumusak bir yapı ve hiiiiiç acı vermiyor. ilk girişte fark etmedim bile o derece acısız bişey. bence beynini hazırla p....s denemesine cünkü son asamayı bile gecmişsin sen.

gulsevdam
19-09-11, 19:09
ficklebird
aynen girerken o kadar paniklemiyorum ama çıkrıcaam zaman ııyyy..korkuyorum.yeni bi aparat yapıcam kendime dediğin gibi yapıcam bu sefer.
regl bıtsın kafamdakı en boyutuna kadar ılerledıgım an artık dırek p.. denemesı yapıcam
o panıgı duyguları at kafandan p.. denemsınde boyle olmucagını ıyıce sartla kafana
ve bak gor pamuk ve kagıt havlu ıle daha rahat olcak :)
burcum86
Şu an ezan okunuyor Allah hepimizi bu dertten tez zamanda kurtarsın inşallah.
amin allah razı olsun inşAllah..

ArzuSunrise
Bitsin artık istiyorummm

Bazan oyle pozisyonlar oluyor ki- iki parmak bile acıtmıyor- ama sonra aynı pozisyonu tutdutramıyorum((
Egzersizleri hic aksatmadan yapiyorum.. İki parmak kalinligindan o yana gecemedim ama daha(

Bi de bi şey sorucam kızlar- Aparata gecirdiyimiz prezervatif her gün yenilenmeli mi?
Ya nasıl?
panıkleleme ve yılma bazen vajı bıze küsüyor ama bız onu ıkna edıyoruz :)
nasılmı bıraz zaman tanıyıp tekrar denıyerek
dıger soruna gelınce hergun yenıle canım kesınlıkle
hıjyen ıcın cok onemlı ya mıkrop kaparsak
bızımın kendı pre.. lerı kayganlastırıcılımı bılmıyorum ucuzlar evet okeyınkıler cok pahalı
ama yenelımde hıc bırı umrumda değil..

minelcetin
ficklebird
dediğin gibi yapıcam canım allah razı olsun.ay çok seviyorum hepinizi.insan görmediği tanımadığı kişileri böyle sever mi ya???ne garip...
evet canım bende sizleri çok seviyorum ve en kısa zamanda benim erdiğim huzura ermenizi istiorum. üzerimden büyük bir yük kalktı. sakin bir insana dönüştüm:nazar::21::21:

ficklebird
minelcetin
evet canım bende sizleri çok seviyorum ve en kısa zamanda benim erdiğim huzura ermenizi istiorum. üzerimden büyük bir yük kalktı. sakin bir insana dönüştüm:nazar::21::21:
ne güzel maşallah.rabbim başka sıkıntı vermesin inş en yakın zamanda bebişlerin de olur :KK46:

minelcetin
19-09-11, 20:09
ficklebird
ne güzel maşallah.rabbim başka sıkıntı vermesin inş en yakın zamanda bebişlerin de olur :KK46:
amin canımmm.hepimize inşallah Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin.:KK46::nazar:

minelcetin
19-09-11, 20:09
merhaba arkadaşlar. daha öncede söylemiştim haziran ayında egzersizlere başladım. haziran ayında adet olmuştum. temmuzda hiç olmadım. normalde 30 günde bir olurdum. sonra doktorun verdiği ilaç ile ağustos ayında adet oldum. eylül ayı bitecek neredeyse hala gelmedi. test yaptım negatif çıktı. 7 gün geçmiş durumda şu an. şu egzersizler tarihi değiştirmiş olabilir mi ? ne yapmalıyım sizce.

miskamber
20-09-11, 05:09
günaydın hatunlar dün giremedim varmı gelişmeler vede yasinler ne oldu okuyan oldumu:126:

miskamber
20-09-11, 05:09
toplam 6 ziyaretçi 1 üye 5 ziyaretçi .ziyaretçiler gelinde az dertleşelim ya bizim kızlardan kimse yok sessiz sessiz okumaktan sıkılmadınızmı:KK31:

Albuneaa
20-09-11, 07:09
Günaydın kızlarr:))

Naber, nasılsınız, iyimisiniz? İşlerim o kadar yoğunki giremiyorum internete bile. Var mı güzel haberleri olanlar?

Aybice, canım, benim reglim dün bitti, inşalalh bugün okumaya başlıycam Yasin' leri. Annem de Cumaya kadar bitirecek.

fairymm
20-09-11, 08:09
albuneaa cnm cevap yazdım ama mesaj kutun doluymuş gitmedi
aybice nerelerdesin cnm yasin ler senin için mi yeni okudum ben de eğer okunacak varsa okuyabilirim ben de

naz8
20-09-11, 08:09
byn_ukala
Kızlar dun yıne cesaretlendımm yok dedım bu boyle olmazz nereye kadar krem yada kas gevestıcıler kullanabılırım kıı en azından bebek dusunuyosak bunlar gebe kalmama engel dıye dusundumm ve ne kremler ne ılac hıc bırsey kullanmadan ya olacak ya olacak dedım sonunda olum yok yaa dedım korkunun ecele faydası yokkı ne olursa olsun bunu yapmak zorundayım dedım hıc mı yasadıklarımızdan canımız acımadı dedım hem ne kadar ne derece acıyabılır kı dıye dusundumm ve derın derın nefes alıp vermek oldu tek yaptıgımm yapmamız gereken tek sey buu bunu farkettımm ve olduu nefes alıp verırkenn bırde bakıyosunuzz p..s ıcerıye kayıyorr ucunun gırmesı yeterlı sankı ıcerde vakum varmıs gıbı p..sı ıcerı cekıyoo hıc korkulacak saplantı halıne getırelecek bısı yok kızlarrr ben bu ısı basardıysamm sızlerdee basaracaksınızz bılıyorsunuz hem panık atak hem tasıkardı sorunum varr dıı ben buna ragmenn gayet rahat hıc bır acı sızı hıc bısı hıssetmeden bunu yaptıysam sızde yuapacaksınızz
tebrik ederim canım inşallah bizlerde başarabiliriz.

kızlar artık o kadar sabırsızımki aklıma estikçe hadi pe... denemesi yapalım diyorum. sonuç hep hüsran olsada ben inanıyorumki birgün olacak... tahammülüm kalmadı artık.

gulsevdam
20-09-11, 09:09
çoğumuz regl olunca topık sessizleşmiş:)
yasinleri daha okuyamadım regl sonu okucam 5 tane almıştım aramızda yasin almıyan varsa 2 tane verebilirim
yoksa regl bitimi okurum

minelçetincim egsersizde yeni olduğum için ben bişey diyemicem umarım bu konuda bilgili bir arkadaş cevap verir

buseumut
20-09-11, 10:09
pati22
çoğumuz regl olunca topık sessizleşmiş:)
yasinleri daha okuyamadım regl sonu okucam 5 tane almıştım aramızda yasin almıyan varsa 2 tane verebilirim
yoksa regl bitimi okurum

minelçetincim egsersizde yeni olduğum için ben bişey diyemicem umarım bu konuda bilgili bir arkadaş cevap verir
canm ben alabilirim 2tane çünkü burda yasin dağıtıldığında ben yoktum hatta 3ünüde alablirim:KK34:

scarlet82
20-09-11, 11:09
minelcetin
merhaba arkadaşlar. daha öncede söylemiştim haziran ayında egzersizlere başladım. haziran ayında adet olmuştum. temmuzda hiç olmadım. normalde 30 günde bir olurdum. sonra doktorun verdiği ilaç ile ağustos ayında adet oldum. eylül ayı bitecek neredeyse hala gelmedi. test yaptım negatif çıktı. 7 gün geçmiş durumda şu an. şu egzersizler tarihi değiştirmiş olabilir mi ? ne yapmalıyım sizce.
Benim tarihlerimde herhangi bir değişme olmamıştı canım,gebelik testlerinde 15 güne kadar çıkmayabiliyor,bence 1 hafta sonra regl olmazsan tekrar test yap,zaten ona göre de sonrasında kan testi yaptırırsın kesinleşmesi için.Hamilelik belirtileri var mı peki?:KK49:

gulsevdam
20-09-11, 12:09
buseumut
canm ben alabilirim 2tane çünkü burda yasin dağıtıldığında ben yoktum hatta 3ünüde alablirim:KK34:
tamam 3 taneyı sana verıyorum ozman regl sonrası ıkı taneyı ben okucam kımseye vermem daha :)

minelcetin
20-09-11, 12:09
scarlet82
Benim tarihlerimde herhangi bir değişme olmamıştı canım,gebelik testlerinde 15 güne kadar çıkmayabiliyor,bence 1 hafta sonra regl olmazsan tekrar test yap,zaten ona göre de sonrasında kan testi yaptırırsın kesinleşmesi için.Hamilelik belirtileri var mı peki?:KK49:
belirti bi şey yok. geçen ayda bir ay ötelemişti adet. galiba dengeyi şaştı tarihlerim. vajiyi yeneli daha 5 gün oldu zaten. ama 10 gün öncesindede sadece ucu girdiğinde sperm girmiş olabilir. bilemedim. bakalım hayırlısı olur inşallah.streste ötelermiş diye okudum bir yerde. çok sağol canım bilgi verdiğin için:KK3:

buseumut
20-09-11, 13:09
pati22
tamam 3 taneyı sana verıyorum ozman regl sonrası ıkı taneyı ben okucam kımseye vermem daha :)
tamam canm 3tane ben okuorum ozaman :KK34:işallah bu dertten hepimiz kurtuluruz en kısa zamanda:KK19::KK19:

firstNur87
20-09-11, 14:09
Beenn Bugnn p...s Denemesii Yapcaamm ArkadaşLArrr... Umarımm yarınn ii HAberlerLEe GeLirimm Sizee.. Duaa Edinn BAnaa.. Yeter Artıkk Çook bunaLdmm Olsunn artkk...

miss.figo
minelcetin
belirti bi şey yok. geçen ayda bir ay ötelemişti adet. galiba dengeyi şaştı tarihlerim. vajiyi yeneli daha 5 gün oldu zaten. ama 10 gün öncesindede sadece ucu girdiğinde sperm girmiş olabilir. bilemedim. bakalım hayırlısı olur inşallah.streste ötelermiş diye okudum bir yerde. çok sağol canım bilgi verdiğin için:KK3:
canlar bende dun gece ruyamda hamile oldugumu gordum :KK49: daha cok ufakmıs ama yenihamileymişim acaba allah tarafından bir işaretmiydi bilemiyorum gercek gibiydi yarıon adet olmam gerekiyor ama bakalım artık :KK61: esim bugun test alcak birlşkte bakuıcaz artık bu kacıncı testimiz olcak bilmiyom benden daha hevesli hadi tetst yapalım diyip duruyo :KK9: işten de cıkarıolar beni hepsi ust uste gelio gerci işimden memnun degildim bazen gece bile gidiyorum esimden uzak :KK58: hayırlısı olsun diyorum insallah ama gariptirki kendimi hamile gibi hissediyorum bu sefer dger hissettiklerimden daha farklı ne bileyim karnım hiç doymuyor arada kasıklarımda sancı oluyo ama adet sancısı gibi degil bide belim agrıo geceleri :KK31: acaba hamilemiyim bende bilemiyorumki ?

egzersiz yapanlar nerelerde bakalımm regl dneminde olanlara tavsiyemdir eski sayfaları okuyun mutlaka ...

miss.figo
firstNur87
Beenn Bugnn p...s Denemesii Yapcaamm ArkadaşLArrr... Umarımm yarınn ii HAberlerLEe GeLirimm Sizee.. Duaa Edinn BAnaa.. Yeter Artıkk Çook bunaLdmm Olsunn artkk...
dualarım seninle canım. unutma nefes egzerinizini yap ve neresinde olursa olsun hissettiğin o yanma diye dusundugun duygu en cok o hissettiğin kadar olacak buda zamanla gececek.. haydi bakalım denemeye gecemek bile yolun yarısından cogudur..:KK9:

miss.figo
buseumut
tamam canm 3tane ben okuorum ozaman :KK34:işallah bu dertten hepimiz kurtuluruz en kısa zamanda:KK19::KK19:
buseumut. allah kabul etsin dularınıız kızlar ama egzersizede devam ediyosunuz degilmi?

KUZUCK
Merhaba bayanlar ben yeni üye oldum bu siteye 29 yaşında 5 aylık evli bir bayanım ama hala kadın olamadım vajinismusum çünki doktora gittim bana bi ilaç verdi kas gevşeltici ve rahatlatıcı ama bende hiçbir rahatlama ve gevşeme olmuyo biraz yazışmaları okudum bi aparattan bahsediliyo o nedir ne yapmam gerekiyo lütfen yardım edin bana.... Eşim çok anlayışlı birisi hiçbizaman zorlamadı beni zamanla olucağına inanıyo ama ben inancımı yitirmeye başladım eşimi mutlu etmek evliliğimin tadını çıkarmak istiyorum artık lütfen yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim ilgilenen hanımlara şimdiden.... :KK59:

minelcetin
miss.figo
canlar bende dun gece ruyamda hamile oldugumu gordum :KK49: daha cok ufakmıs ama yenihamileymişim acaba allah tarafından bir işaretmiydi bilemiyorum gercek gibiydi yarıon adet olmam gerekiyor ama bakalım artık :KK61: esim bugun test alcak birlşkte bakuıcaz artık bu kacıncı testimiz olcak bilmiyom benden daha hevesli hadi tetst yapalım diyip duruyo :KK9: işten de cıkarıolar beni hepsi ust uste gelio gerci işimden memnun degildim bazen gece bile gidiyorum esimden uzak :KK58: hayırlısı olsun diyorum insallah ama gariptirki kendimi hamile gibi hissediyorum bu sefer dger hissettiklerimden daha farklı ne bileyim karnım hiç doymuyor arada kasıklarımda sancı oluyo ama adet sancısı gibi degil bide belim agrıo geceleri :KK31: acaba hamilemiyim bende bilemiyorumki ?

egzersiz yapanlar nerelerde bakalımm regl dneminde olanlara tavsiyemdir eski sayfaları okuyun mutlaka ...
missfigocum inşallah çift çizgiyi görürsün :81:

miss.figo
KUZUCK
Merhaba bayanlar ben yeni üye oldum bu siteye 29 yaşında 5 aylık evli bir bayanım ama hala kadın olamadım vajinismusum çünki doktora gittim bana bi ilaç verdi kas gevşeltici ve rahatlatıcı ama bende hiçbir rahatlama ve gevşeme olmuyo biraz yazışmaları okudum bi aparattan bahsediliyo o nedir ne yapmam gerekiyo lütfen yardım edin bana.... Eşim çok anlayışlı birisi hiçbizaman zorlamadı beni zamanla olucağına inanıyo ama ben inancımı yitirmeye başladım eşimi mutlu etmek evliliğimin tadını çıkarmak istiyorum artık lütfen yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim ilgilenen hanımlara şimdiden.... :KK59:
Canıms elam cok sanslısınki bu forma geldin burada kendi kendine yenen o kadar insan oldu ki bunlardan briide bendim istedigin zaman buradan yazabilirsin herkes cevap yazacaktır emin ol. bende yardım edebilirim. oncelikle egzersiz yapmadan bunun ilac vs gibi cozumu yok canım ister kendin ister es parmagı ile istersende aparat(burada kızlar kulak cubugu vs gibi seyler denedi ) yardımıyla bu egzersizleri yapabilirsin.. birde kegel egzersizi var aynı zamanda bunu herkes yapmalıymıs aslında , vajinadaki kasların calısmasını ve farkına varmamızı saglarmıs tıpku tuvalette idrarını yapıp bırakıp tutarmıs gibi yapabilirsin istediğin heryerde arabada ottrutken vs.. neyse oncelikle ana egzersiz olan ilk bahsettiğimi yapmalısın. bu hepimize ilk basta itici geldi ama sonra oraya bir sey girebildigini beynine kabullendirince ps. denemesine geciyosun ve bu eggzersizini aksatmazsan maximum 2 yada 3 haftada yeniyorsun canım. ne durumdasın birde onu paylaş istersen ? hiç mi giriş olmuyor egzersizden bilgin varmı? ne durumdasınız onu soylersen daha detayı yardımcı olabilriiz:KK70:

miss.figo
minelcetin
missfigocum inşallah çift çizgiyi görürsün :81:
canım cok sagol :KK71::KK71:
darısı yenemeyen herkesin basına insallah :KK70:

minelcetin
KUZUCK
merhaba canım. ben ramazan ayında bu siteye girmeye başladım. 15 eylülde yendim. doktora gitmiştim ilk aparat denemeyi doktor eşliğinde yapmış olsamda bu sitenin çoook büyük faydasını gördüm. öncelikle kendini kasmayacaksın. ilişki haricindede otururken genelde bacakların açık oturmaya çalış. bir çok arkadaşımız ilk olarak bir ayna alarak vajinin içine kulak karıştırma çubuğuna streç film sararak jel sürerek sokuyorlar. içeriye girebildiğini göreceksin. burnundan nefes al ağzından ver. sonrasında serçe parmağına prez. geçirip jelleyip deneyebilirsin. kayganlaştırıcı su bazlı jel al canım. hadi başarılar inşallah:nazar:

missbon
bende yenmek istiyorum 5 sene oldu şuan ağlıyorum sinirden dr a gitmeyi düşünüyorum parmaklar tamam 3 parmağa kadar oluyor ama ne eşimin parmağı nede mumdan biraz kalın kısa bi aparat var onlada olmuyor ama p..si yarıya kadar kendim yerleştirip alıyorum nedengesizliktir bu yaa yaşım olmuş 31 çocuk istiyorum ama tıkandı kaldı durum çıkmazdayım gidip parayı bastıracam en sonunda dr a %100 diolar ama dayanışmanız çok güzel ama ben çok umutsuzumm bu arada ne kan ne bişi hiç bişi gelmedi acaba zardamı sorun var:KK43:((((

miskamber
kızlar cumartesi kadın doğumcuya gidecem .fizyolojik bi problem varmı diye korkmaya başladım ya gidenler deyin bakam bu doktor ne yapacak bana ne edecek:18::18::18::18: pufffff ya bana biraz cesaret verin:18::18::18::18::18::18::18::18:

miskamber
Albuneaa
Günaydın kızlarr:))

Naber, nasılsınız, iyimisiniz? İşlerim o kadar yoğunki giremiyorum internete bile. Var mı güzel haberleri olanlar?

Aybice, canım, benim reglim dün bitti, inşalalh bugün okumaya başlıycam Yasin' leri. Annem de Cumaya kadar bitirecek.
canım bende işlerden çok giremiyorum ya bu yoğunlukta bunalttı ayyy

miss.figo
missbon
bende yenmek istiyorum 5 sene oldu şuan ağlıyorum sinirden dr a gitmeyi düşünüyorum parmaklar tamam 3 parmağa kadar oluyor ama ne eşimin parmağı nede mumdan biraz kalın kısa bi aparat var onlada olmuyor ama p..si yarıya kadar kendim yerleştirip alıyorum nedengesizliktir bu yaa yaşım olmuş 31 çocuk istiyorum ama tıkandı kaldı durum çıkmazdayım gidip parayı bastıracam en sonunda dr a %100 diolar ama dayanışmanız çok güzel ama ben çok umutsuzumm bu arada ne kan ne bişi hiç bişi gelmedi acaba zardamı sorun var:KK43:((((
canım moralini bozma sakın sen digerlerine gore cok ilerdesin .. bir kere eger yarısını alabiliyosan bu cok cok iyi.. sana onerim dra o kadar paralar dokme sadece biraz cesaret et eger ps i yarıya kadar alabiliosan yavas yavas git gellerle devam edin bu esnada sende nefes egzersizleri yap ve goreceksin bir bakmıssınız oluvernmiş bende hep yarıdaydım bi gun kendimi rahat bıraktıggım bi anda tamamı oldu.. sadece o esnada sunu dusundum sanada oneririm herkes aynısını soyluyor o anda hissedilenden daha cok bi agrı yada yanma olmuyor canım ben bbunu dusundum hep o anlarda ve gercektende oyle oldu.. nolur uzme kendini bak ne kadar ilerdesin ustelik sen..

miss.figo
aybice
canım bende işlerden çok giremiyorum ya bu yoğunlukta bunalttı ayyy
haklsıınız canlar bende aynıyım girebildigim zamanda ilk bu topiğe sonra digerlerine giriyorum ama ozluyorum sizi :KK71:

miskamber
fairymm
albuneaa cnm cevap yazdım ama mesaj kutun doluymuş gitmedi
aybice nerelerdesin cnm yasin ler senin için mi yeni okudum ben de eğer okunacak varsa okuyabilirim ben de
fairymm canım aynı zamanlarda girip görüşemiyoruz ya. özledim kıs yasinleride hepimiz için dağıtmıştım canım.hepsi dağıtıldı

miss.figo
20-09-11, 15:09
aybice
kızlar cumartesi kadın doğumcuya gidecem .fizyolojik bi problem varmı diye korkmaya başladım ya gidenler deyin bakam bu doktor ne yapacak bana ne edecek:18::18::18::18: pufffff ya bana biraz cesaret verin:18::18::18::18::18::18::18::18:
aybice cim senin korkmana hiç gerek yok cunku sen bildigim kadarıyla egzersiz yapabiliyosun ben kendim o bolgeye hiç bi egzersiz yapmadım dr zaen senin yaptıgın ergzersiz gibi ufak bi cubuk la bile bakabilir bu yuzden aynı egzersiz gibi dusun korkma bide zaten dra sen bu derdini anlattıgında nazik olacaktır merak etme canım..sen git tecrubelerini anlatırsın burada :KK71:

miskamber
miss.figo
aybice cim senin korkmana hiç gerek yok cunku sen bildigim kadarıyla egzersiz yapabiliyosun ben kendim o bolgeye hiç bi egzersiz yapmadım dr zaen senin yaptıgın ergzersiz gibi ufak bi cubuk la bile bakabilir bu yuzden aynı egzersiz gibi dusun korkma bide zaten dra sen bu derdini anlattıgında nazik olacaktır merak etme canım..sen git tecrubelerini anlatırsın burada :KK71:
canımcım çok teşekkür edrim verdiğin bilgiler için. bide aklıma geldi sen ilk girdiğinde çizelgen ikinci ayı gösteriyordu demi zamn ne kadar çabuk geçiyor ya değilmi.bu doktor işi beni korkudan öldürecek yaaaaaaa:84::84::8

miskamber
missbon
canım öncelikle hoşgeldin burayı takip et zamanla alışırsın . sıkıntılı olduğun noktalarda sorunu sor bilen mutlaka cevap verir. sen hiç doktora gitmedinmi.

akayyy
ezgimm87
akaycım biliyo musun su an denesen su an girer ve inan bana hiç acımaz. anladığım kadarıyla baya kalın aparatlarla calısıyorsun,o aparatlar vajiyi öyle esnetmiştir ki kanama olmıcak bile o düşünceyi at kafandan. sen aparata dayanabiliyorsan p...si dünden alırsın. cünkü cok daha yumusak bir yapı ve hiiiiiç acı vermiyor. ilk girişte fark etmedim bile o derece acısız bişey. bence beynini hazırla p....s denemesine cünkü son asamayı bile gecmişsin sen.
canımm çok sağol ne kadar cesaretlendirdin beni:KK55: kalın aparatla çalışıyorum ama henüz p..s boyutuna bugün gelcem inşallah tatlım. p...s boyutunda aparatla biraz çalıştıktan sonra da denemelere geçcem Allah izin verirse.:KK16:

firstNur87
canım dualarımız seninle.. dua etcem akşam sana..Allah yardımcın olsun:KK70:

miss.figo

tatlım inşallah pozitif çıkar, sana da dua edelim:13:

missbon
canım hiç ağlama n'olur.. ne güzel yarıya kadar alıyomuşun.. doktora gitmeye ne gerek var.. sen bize göre çok iyisin.. önemli olan girmesi, zamanla hepsi de gircektir.. sen bence kendine p...s boyutunda bi aparat hazırla ve hergün onunla egzersiz yap, 3-4 güne hatta belki o kadar bile sürmez, sorunun kalmaz bence..aparat yapamam diyorsan p...sle yap.. yarısı girmesi çok büyük bir gelişme, oraya kadar giriyorsa, ilerlemiyor diye çıkarmayın, doğru nefes alıp vererek devam ettirin, bizim duvar sandığımız hiçbirşey yok orda gerçekten, ittirsen gidecek ama korkuyoruz ya bişey olursa diye.. ben bunu aparat yaparken çok iyi anladım.. şimdi p..s boyutu aparata geçtim, bugün deniicem o boyutu inşallah.. senin üzülmen gereken hiçbişey yok, üzülme nolur

akayyy
aybice
canım doktordan korkmana gerek yok, bana hiç bişeyle bakmadı, sadece iki eliyle iyice açıp gözle kontrol etti. 2 doktora gittim ikisi de aynı şekilde baktı, kızsın bişey sokamayız dediler. sende ne fizyolojik problem olacak kız p...si yarıya kadar alan benmiyim:KK60:

miskamber
akayyy
canım doktordan korkmana gerek yok, bana hiç bişeyle bakmadı, sadece iki eliyle iyice açıp gözle kontrol etti. 2 doktora gittim ikisi de aynı şekilde baktı, kızsın bişey sokamayız dediler. sende ne fizyolojik problem olacak kız p...si yarıya kadar alan benmiyim:KK60:
:KK1:ayyy akayy güldürdün ha beni deli gibi nette araştırma yapıyordum doktor ban ne edeck diyee.kendi kendime gülüp duruyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:doğru yarıya kadar almıştım:kk77:

akayyy
aybice
:KK1:ayyy akayy güldürdün ha beni deli gibi nette araştırma yapıyordum doktor ban ne edeck diyee.kendi kendime gülüp duruyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:doğru yarıya kadar almıştım:kk77:
insan doktora gitmeden önce korkuyo geriliyor anlıyorum seni.. git tabii ama fizyolojik problem falan yoktur korkma, doktorunu iyi seç, biliyosun benim başıma gelenleri. doktor çok korkutmuştu zarın kalın diye, hiç aslı yokmuş,başka dr açığa çıkardı.. düşün dr iki parmak alamazsın sen çok zor demişti, ben şimdi p..s boyutuna geldim:KK60: iki eline gazlı bez gibi bişey alıyo onlarla tutup iki yana açıyo, ışık tutarak gözüyle iyice kontrol ediyo, sakın korkma ok hiçbişey olmuyo.. hadi ben çıkıyorum tatlım işim var..:90:

miss.figo
aybice
canımcım çok teşekkür edrim verdiğin bilgiler için. bide aklıma geldi sen ilk girdiğinde çizelgen ikinci ayı gösteriyordu demi zamn ne kadar çabuk geçiyor ya değilmi.bu doktor işi beni korkudan öldürecek yaaaaaaa:84::84::8
evet canım cok sukur 2 aylık evli iken bu sorunu cozmustum ben.. bende jinekologa gitmek istiyıorum ama egzersiz yapmadıgım için korkuyorum aslında senin korkmana gerek yok goreceksin bak ben arastırmıstım zaten en cok 2-3 dk da orayı kontrol ediomus sen bide egzersiz yapıon. hiç korkma canım..

missbon
ben aparatla yapamıyorum çünkü girmiyor p..sten küçük olsa bile sanki duvar aşağı yukarı falan yapıorum yok taş mübarek ama işte 1 senedir falan p..s yarını yapabiliyorum hiç ilerleme yok yani nefes alıp veriyorum bu aparat hiç ilerlemio ona canım sıkılıyor neden yani ne var orda zorluyorum biraz sanki yaylı bişi var geri atıo komediyaaa

miss.figo
missbon
ben aparatla yapamıyorum çünkü girmiyor p..sten küçük olsa bile sanki duvar aşağı yukarı falan yapıorum yok taş mübarek ama işte 1 senedir falan p..s yarını yapabiliyorum hiç ilerleme yok yani nefes alıp veriyorum bu aparat hiç ilerlemio ona canım sıkılıyor neden yani ne var orda zorluyorum biraz sanki yaylı bişi var geri atıo komediyaaa
canım o yaylı bişi var sanki duvar gibi diyorsun ya ozaman kasıomusun kendini? kasarsan oyle olur cnku? bence yarıya kadar ps alabiliosan aparatı gec direk apartatın o olsun derim.. yarısı da olsa milim milim olacak bu iş ikinizinde sabırlı olması lazım

missbon
bidehiç gitgel yapamıorum sadece parmakla oluyor 2 parmakla sonuna kadar git gel oluyor ama p..s girince kıpırdama diorum eşimeöksürme falan acı gibi bişi nebu anlamadım zaten p..side ben yerleştirirsem kırk kere nefes al ver anca giriyor oda

miss.figo
missbon
bidehiç gitgel yapamıorum sadece parmakla oluyor 2 parmakla sonuna kadar git gel oluyor ama p..s girince kıpırdama diorum eşimeöksürme falan acı gibi bişi nebu anlamadım zaten p..side ben yerleştirirsem kırk kere nefes al ver anca giriyor oda
canım dogru yoldasın emin ol hepimiz oyleydik ama burada onemli olan git gel yapmak yavas yavas.. hatta sana sunu soylim ben kendim git gel istiyodum dururken acıodu cunku :KK1: ps yerleştirtirirken bole zorlanman normal ben de yeneli 2 ay kadar oldu ama hala yerleştirirken korkuyom zor oluyo.. hani kıpırdama vs dediğin zmanlar var ya o noktada işte onu dememek için tut kendini yavas ol de esine birlikte hareket edelim de ve sen burnundan nefes alırken git yapın agzından nefes verirken gel yapın :KK9: cok faydasını goreceksin canım ama sakın dur yapma vs deme git gel olsun ama en ufak bi kotu hissetmende cıkmasın sadece durun ve sonra ine aynen devam edin. bakın bole bole oalcak emin ol..

gazel81
20-09-11, 18:09
ayın 8 inde hasta olmam gerekiyordu hala hastalanmadım. adet düzensizliklerim oluyordu ama bu çok fazla oldu. korunmak için önceleri hap kullanıyordum ama zararlı die bıraktım bi de vajinusmus olmanın rahatlığıyla umursamadım ama 3 keredir eşimle birleşmeyi başardık prezarvatifle yapamam die onuda kullanmadık eşimde soğuk bakıyor zaten prezarvatife. yaa ben daha yeni yendim vajiyi ve biraz bu duruma alışmak istiyorum 3 gün önce test yaptım negatif çıktı. inşallah hamile değilimdir çok korkuyorum hazır değilim henüz. ayyy yaa çok stres yaptım. doktora gitmek içinde erken gb geliyor dua edin çok erken şimdi. hamile olmayayım. :26:

miss.figo
20-09-11, 18:09
gazel81
ayın 8 inde hasta olmam gerekiyordu hala hastalanmadım. adet düzensizliklerim oluyordu ama bu çok fazla oldu. korunmak için önceleri hap kullanıyordum ama zararlı die bıraktım bi de vajinusmus olmanın rahatlığıyla umursamadım ama 3 keredir eşimle birleşmeyi başardık prezarvatifle yapamam die onuda kullanmadık eşimde soğuk bakıyor zaten prezarvatife. yaa ben daha yeni yendim vajiyi ve biraz bu duruma alışmak istiyorum 3 gün önce test yaptım negatif çıktı. inşallah hamile değilimdir çok korkuyorum hazır değilim henüz. ayyy yaa çok stres yaptım. doktora gitmek içinde erken gb geliyor dua edin çok erken şimdi. hamile olmayayım. :26:
canım bilmiyorum ama bir arkadasım bana ole hemen olmuyo ben 5 aydır deniyom anca oldu dedi.. bende 4 aylık evliyim 2aylıkda yeni gelinim :KK9: ama hep suphe ettim kac test yaptım hepsi negatifti..birde yenie vlilerde adet dyuzeni degişebiliyormus canım..

minelcetin
20-09-11, 19:09
gazel81
canım bende 15 eylülde yendim. 13 eylülde adet olmam gerekirken hala olmadım. sanırım egzersizler ve stres adetimizi geciktirdi. bende test yaptım negatif çıktı. sebebi stres bence.:KK52:

snowflakeN
slm kızlar yaklasık 1 saattır gecmısı okuyorum 2 gunluk haftasonu kacamagı yaptık bı kısa tatıle cıktık ayrıca reglıyımde soz bıdaha aksatmıcam sızleri:KK9::KK9:
yarın reglım bıtıyo ama ıcımde tuhaf bı heyecan var 3 gun egzersız yaptım ve reglı olunca resmen basımdan kaynar sular dokuldu:KK66: yarın bıtıyo o kadar azımlıyımkı anlatamam ıcımde gram korku yok kesınlıkle denıcem ve allahın ıznıyle basarıcam zaten zar olayını asmıstım bır yıl once 1kere ılıskıye gırdıgım ıcın sızlere o kadar cokdua edıyorumkı ıyıkı varsınız ıyıkı burdasınız bızımlesınız bu kadar azmımım nedenı sızsınız o kadar doktora gıtım o kadar akıl veren oldu bu kadar hırslanmamıstm ne olur dua edn bana 1 ay sonra evlılık yıldonumum cok acelecıyım ama:KK17:hedıye olarak bebek mujdesı vermek tek ıstedıgım bunun ıcın yarın dısımı sıkıcam tek ıstegım dua ve gaz kızlar:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

gazel81
miss.figo
canım bilmiyorum ama bir arkadasım bana ole hemen olmuyo ben 5 aydır deniyom anca oldu dedi.. bende 4 aylık evliyim 2aylıkda yeni gelinim :KK9: ama hep suphe ettim kac test yaptım hepsi negatifti..birde yenie vlilerde adet dyuzeni degişebiliyormus canım..
inşallah öyledir. çünkü daha yeni yendim ve alışma devresindeyken hamileliği kaldıramam. 30 yaşına geldim ama hamilelik fikri beni çok korkutuyor. çocukları çok seviyorum ama şimdi vajiyi yeni yenmişken çok zor bir süreç olur. 2 gün sonra yine test yapıcam bakalım. benim her ilişkide kanamam oldu 3 kere denenik üçündede kan geldi kızlık zarından dolayı galiba acaba onunlada bir ilgisi olabilir mi? bilmiyorum. bakalım kader.