klomen kullanan arkadaşlar yardım lütfen?

z3yc3
4-02-09, 13:02
arkadaşlar (adet düzensizliği ve hamile kalmak istememden dolayı):uhm: en son kontrolümde doktorum reglin bitsin gel demişti buğün gittim ve klomen verdi 5 gün kullanıp tekrar gelmemi söyledi aranızda bu ilaçı kullanan var mı varsa daha sonraki ilaç kullanımı ve yapılacaklar konusunda aydınlatır mısınız beni? birde cinsel perhiz gerekiyor mu ilaçı kullanırken?:uhm:

yabangülüm
ben kullanıyorum canım.klomeni 5 gün kullanıp kontrole gideceksin.yumurtalarına bakacak büyümüşlermi diye.büyümüşlerse gerek görürse çatlatma iğnesi verecek iğneyi vurunduktan 36 saat sonra ilişki önerecek.hapı kullanırken perhiz yapmanıza gerek yok.doktor ne zaman perhiz olacağını söylecek size..

fatıma
düzenli saatinde al ilacı bi perhiz durumu söz konusu olmayacak yumurta gelişimin için vermiş takibe gideceksin gerekli mm e ulaşıldımı o bakılacak 14.gün falan 18 mm yumurtan olması çok iyiye işaret. sonrası dr a kalmış kimisi çatlatma iğnesi verir çatlatır kimisi doğal haliyle çatlamasını bekler. tavsiyem 10-20 günler arası sık ilişki olsun ilaç yumurta sayını arttırabilir bu sayede gebelik şansında artar.

z3yc3
4-02-09, 14:02
yaban gülüm ve fatıma ikinizede teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için merak ettiğim bir diğer konuda eğerr çatlatma iğnesi ile bir sonuç alınamazsa bu yöntem kaç kez tekrarlanıyor araştırdım ve bazı arkadaşlar 3 aydır kullandığından falan bahsetmiş neye göre bu hap kullanımı uzuyor bilğiniz var mı?

fatıma
şimdi dr bakacak ilaç sende etkili oldumu yumurta geliştimi, bazılarında hiç gelişmiyo sonra 1-2 ay daha ilacın dozunu arttırıp denemelere devam edecek yine olmazsa günlük iğneye geçeceksin. bu ay klomen yumurtalıkları olumlu etkiledi herşey iyi gitti farzedelim 6 ay kullandırabilir bu yaşına yumurta kalitene bağlı kiminde hemen kesip aşılamaya geçiliyo yani senin durum bu ay belli olur. bu arada günlük süt iç.

z3yc3
süt mü neden ki?

fatıma
yumurtanın gelişimine katkısı olur. her gün 1 bardak. bu arada sigara varsa bırak oda gelişimi yavaşlatır.

yabangülüm
4-02-09, 15:02
z3yc3
yaban gülüm ve fatıma ikinizede teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için merak ettiğim bir diğer konuda eğerr çatlatma iğnesi ile bir sonuç alınamazsa bu yöntem kaç kez tekrarlanıyor araştırdım ve bazı arkadaşlar 3 aydır kullandığından falan bahsetmiş neye göre bu hap kullanımı uzuyor bilğiniz var mı?
canım çatlatma iğnesini iğne kullansan ble vurunuyorsun.yumurtan çatlasın diye..valla ben klomeni 4 yıldır aralıklı olarak kullandım kullanıyorumda hala..hapla yumurtaların büyüyorsa hapa devam ediyor..yoksa iğneye geçiyor..

minik kelebek
4-02-09, 15:02
z3yc3
arkadaşlar (adet düzensizliği ve hamile kalmak istememden dolayı):uhm: en son kontrolümde doktorum reglin bitsin gel demişti buğün gittim ve klomen verdi 5 gün kullanıp tekrar gelmemi söyledi aranızda bu ilaçı kullanan var mı varsa daha sonraki ilaç kullanımı ve yapılacaklar konusunda aydınlatır mısınız beni? birde cinsel perhiz gerekiyor mu ilaçı kullanırken?:uhm:
canım,kaç aydır korunmuyosun? ben 4 ay oldu bu ayda olmazsa doktor gel ilaca başlayalım dedi acaba erkenmi die düşünmeye başladıım,ama bir an önce bebeğime kavuşmak istiyoru.ilk bebeğimi 11 haftalıkkken kaybettim.
heralde banada klomen verir,benimde kafam karıştı şimdi:bbo:

z3yc3
4-02-09, 16:02
minik kelebek 5 aya yakın zamandır korunmuyorum hamile kalma açısından bir problemim yok rahim filmimde çekilmişti heralde ben hamile kalmayı çok istediğimden doktorum dedi daha önce bu konu ile ilgili (çatlatma iğnesi aşılama yani) bir bilgim de yoktu hatta doktor aşıma deyince ben şaşırmıştım. bugün klomene başladım ve 5 tablet kullan 6. gün gel dedi bakalım nasıl olcak?

z3yc3
4-02-09, 16:02
yaban gülüm 4 yıldır kullanıyorum demişsin sen hangi aşamadasın ben bu kadar uzun devam edildiğini bilmiyordum bebeğin var mı peki senin ?

bebisim52
4-02-09, 17:02
5 gün kullanıp ama saatler arası tam olsun sabah 8 de alcaksan akşam 8 de mutlaka al çok önemli sonra 3 gün ara verceksin bu arada ilişkiye girmicen sonra yumurtalarına bakılcak istenilen gibiyse çatlatma iğnesi sonra 36 saat sonra ilişki ve sonrasında dr belirlediği güne kadar gün aşırı ilişki sonrada inş bebiş oldumu cnm

z3yc3
4-02-09, 17:02
bebişim doktor bana 5 gün boyunca günde 1 tane almamı söyledi 6. gün için randevu verdi ilişki yasağından bahsetmedi. pazartesi gidicem bakalım neler olucak.... İlacı aynı saatlerde almaya dikkat edicem sağol ilgin için....

fatıma
5-02-09, 13:02
ilişki yasağı yokki bana dr ilaç seni gebe bırakmaz yumurtanı büyütür sen bol bol çalış demişti demekki bu durumda dr dan dr a değişiyo bence rahat ol şartlandırma kendini. günde 1 le başlıcaksın gelişmeler iyiyse 1 taneden devam der yeterli gelmezse diğer ay 2 ye çıkartır

yabangülüm
5-02-09, 13:02
z3yc3
yaban gülüm 4 yıldır kullanıyorum demişsin sen hangi aşamadasın ben bu kadar uzun devam edildiğini bilmiyordum bebeğin var mı peki senin ?
evet canım bi taneyle başladım 2,3 derken 1,5 yıldır günde 4 taneye çıkardık kesin sonuç alabildik yaklaşık 6-7 ay kullandım her ay 2 yumurtam oldu ama gebelik oluşmadı.önceden büyüyor ama geç büyüyorlardı şansımız azalıyordu.bu ay aşılam yaptırdık tutmadı.

z3yc3
6-02-09, 15:02
arkadaşlar merak ettiğim bir konuda aşılama tüp bebek mi oluyo? benim kafam çok karıştı acaba yanlış mı yapıyorum diye doktorumu seviyorum ama acaba başka doktorlara daha mı gitsem. doktorum klomen verdi 5 gün kullan 6. gün gel demişti şimdi pazartesi gitcem ve çatlatma iğnesi yaparsa sonradan pişman olmaktan korkuyorum bu iğnenin bi riskki falan var mı? iğneden önce acaba başka doktorlarlada görüşsem mi ne önerirsiniz?:1no2:

pınar77
6-02-09, 18:02
adetin 5.günü başlayayıp bitiminde dr ye gideceksin
günde 2 kere içtim ben6 ay içtim
2 aydırda içmiyorum

erdi01
7-02-09, 20:02
ben geçen yıl aşılama için imiştim ama olmadı.bu ay da progesteronum düşük olduğu için kullandım.adetin 3.günü başladım günde 2 kez içtim.dr 12.günü yumartama baktı ve o akşam çatlatma iğnesi oldum şimdi de progestan içiyorum.bakalım bebiş gelecek mi?dr iğneden 2 gün sonra 10 gün boyunca beraberlik tavsiye etti.:

ummahan_d
9-02-09, 18:02
z3yc3 korkma klomen ya da aşılamanın tüp bebekle hiçbir ilgisi yok.Klomen bende kullandım bu ay ve yarın adet günüm sabırsızlıkla bekliyorum inş.. Sende bende olumlu sonuçlar alırız iğneye gelince herhangi bir sakıncası yok.Kendine dert etme.Rahat ol doktorunun sölediklerini uygula gittiğinde direk yumurtana bakıcak oluşmuşmu diye ona göre süre verecek şu kadar sürede ilişki kurun diye sende ona göre hareket edersin canını sıkma şu durumda korkulacak bişey yok.Hayırlısı olsun

z3yc3
9-02-09, 20:02
ummuhan çok teşekkür ederim bende buğün gittim doktora 5 gün kullan gel demişti klomeni. yumurtalar istenilen duruma gelmemiş sanırım doktor 2 gün daha kullan 3. gün dedi çarşamba gidicem bakalım durum ne olacak?

ummahan_d
9-02-09, 21:02
enteresan ben 5.gün başladım 5 gün kullandım ve hastalığımın başlangıcından saydım 13. gün gittim doktoruma ve vardı yumurtam hemde 14 mlm di 2 gün sonra tekrar gittim ve çatlayacak duruma gelmiş.
hayırlısı olsun be tatlım üzme canını.. yarını heycanla bekliyorum dua edin kızlar bana..

z3yc3
10-02-09, 13:02
ummuhan benim doktora gittiğim gün 14. gündü. yumurta takibine aldı beni muayeneden sora yumurtalıkların büyüklüğü ile bir ilgi vermedi senin doktorun ne güzel söylemiş yarın gittiğimde sorucam bakalım ne kadar büyümüş. seninde hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah Allah gönlüne göre verir......

ceylan83
10-02-09, 16:02
z3yc3

canım moralini bozma bu ay eğer büyümese bile önümüzdeki ay günde iki tane verir kesin sonuç alırsın tatlım ama moral bozmamak çok önemli güzelimm

z3yc3
10-02-09, 20:02
doktorda öyle dedi günde 2 hapa çıkarırız diye ama gönül işte hemen olsun istiyo:)

ummahan_d
10-02-09, 21:02
inş. tatlım ikimizde hayırlı haberler alırız sağol z3yc3

btly
11-02-09, 13:02
arkadaşlar merhaba.bende 3 ay klomen tedavisi gördüm.sonuç negatif.sonra klomen ve çatlatma ğnesi kullandım.sonuç yine olumsuz.bu ay aşılama yaptırdık pazar günü artık sonucunu bekliyorum.bu arada size bir uyarıda bulunayım.iğneden sonra verilen 36 saat her zaman doğru olmayabiliyor.çünkü ben pazar sabah 7'de iğneyi yaptırdım.o gün saat 3 gibi özellikle yumurtanın büyüdüğü kasığımda ağrı başladı.hemen doktorumu aradım.hemen gel ultrasonda bakalım dedi.gittim ve yumurta çatlamak üzereydi.yani 36 saati beklemeden 14.saatte aşılamam yapıldı.bunlara dikkat edin.zaten yumurta en fazla 24 saat yaşıyor.36 saat bazen geç olabiliyor

z3yc3
13-02-09, 12:02
slm arkadaşlar en son doktora 2 gün önce gitmiştim bana çok sayıda yumuratam olduğunu söyledi ama istenilen büyüklüğe çatlamasına daha var dedi ve ilaç almamamı ilişkiye girmememizi ve 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi. Bugün gittiğimde ise yumurtaların iyi gelişme gösterdiğini söyledi çok sayıda yumurtam olduğu için hepsini çatlatmaya uğraşacağını bu nedenle iyi beslenmemi protein almamı yumurta süt beynir ve bolca meyve sebze yememi ilişkiye girmememizi dinlenmemi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi. pazartasi kontrole gidicem artık duruma göre yumurtaların çatlaması çarşamba yada perşembe olur dedi. Sizce ben doğru yolda mıyım ?

terazi_5
13-02-09, 20:02
hihoyyyt

terazi_5
13-02-09, 20:02
slm arkadaşlar bende klomen kullandım bittikten 3 gün sonra doktora gittim yumurtalarıma baktı çok sayıda yumurtam olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi verdi yarın akşam onu vurulcam ve sabaha karşı ilişkiye girmemi söyledi 36 saat demedi bana herkes için ve kendim için dua ediyorum herkese bolşans :))

Zehra_s
13-02-09, 21:02
Herkese merhaba bende bu ay klomene başladım. Ekim ayında 10 haftalık bebeğimizi kalp atışı olmadığı için kaybettik. Sonrasında ise 4 ayda 3 kere (40 gün ara ile) adet gördüm. Doktorum yumurtalıklarımın zayıfladığını söyledi. Klomen bittikten sonra kontrole gideceğim.
Allah isteyen herkese bekletmeden göstersin inşallah.. Hepimizin sağlıklı bebekleri olsun....

terazi_5
slm arkadaşlar bende klomen hapı kullandım bittikten 3 gün sonra dr.gittim yumurtalarımın çok olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi verdi yarın akşam onu vurulcam ve sabaha karşı eşinle birlikte ol dedi dr.pazartesi tekrar çağırdı gel bakıyım diye gidicem bakalım herkese bol şans bu arada herkesin sevgililer günü kutlu olsun hoşçakalın :))

terazi_5
üzüldüm zehracım allah yardımcın olsun (hepimiizn ) olur inş moral çok önemliymiş hepimiizn hayırlı haberlerini alırız inş.hoşçakal :teytey::teytey:

Zehra_s
14-02-09, 07:02
terazi_5
üzüldüm zehracım allah yardımcın olsun (hepimiizn ) olur inş moral çok önemliymiş hepimiizn hayırlı haberlerini alırız inş.hoşçakal :teytey::teytey:
Teşekkür ederim canım. Moralimi bozmuyorum biliyorum her işte bir hayır vardır.
Allah seninde çabalarını boşa çıkarmasın inşallah..
En kısa sürede...:CüvCüv:

terazi_5
14-02-09, 09:02
Zehra_s
Teşekkür ederim canım. Moralimi bozmuyorum biliyorum her işte bir hayır vardır.
Allah seninde çabalarını boşa çıkarmasın inşallah..
En kısa sürede...:CüvCüv:
amin canım amin buradaki herkezin çabalarını boş çıkarmasın allah buün çatlatma iğnesi olucam dua edin bana inş.:CüvCüv: böyle olmak istiyorum allahım yarım et:ecrin_bebek:

z3yc3
16-02-09, 10:02
meraba arkadaşlar buğün tekrar doktora gittim. Hafta sonu bel ağrın oldu mu dedi (bel ağrımda olmuştu) oldu dedim ve 2 taraflı yumurtanın çatladığını söyledi. buğün ve yarın için ilişkide bulunun dedi . 2 martta test yap dedi. merak ettiğim şimdi yumurta hafta sonu mu çatlamış eğer o zaman çatladıysa yumurtanın yaşama süresi 24 saat diye biliyorum şimdi benim buğün ilişkiye girme konusunda geç kalmış olmuyor muyum? Kafam karıştı ve çOk endişeliyim. Sonradan aklıma geldiği için doktorada soramadım .... Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar .......

ukla
16-02-09, 11:02
z3yc3
meraba arkadaşlar buğün tekrar doktora gittim. Hafta sonu bel ağrın oldu mu dedi (bel ağrımda olmuştu) oldu dedim ve 2 taraflı yumurtanın çatladığını söyledi. buğün ve yarın için ilişkide bulunun dedi . 2 martta test yap dedi. merak ettiğim şimdi yumurta hafta sonu mu çatlamış eğer o zaman çatladıysa yumurtanın yaşama süresi 24 saat diye biliyorum şimdi benim buğün ilişkiye girme konusunda geç kalmış olmuyor muyum? Kafam karıştı ve çOk endişeliyim. Sonradan aklıma geldiği için doktorada soramadım .... Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar .......

canım bende adetin 3.günü ilaç kullandım 10 gün sonra dr tekrar çağırdı yumurtama baktı 3 adet yumoşum vardı 2 gün sonra tekrar gel dedi gittiğimde yumoşlardan sadece biri gelişmişti zaten 1 tanesi önemli imiş. ben perşembe gitmiştim iğne verdi pazar yap p.tesi salı ilişki, sonrada siz devam edin dedi. pazar iğne oldum 2 gün bişey yoktu çarşambadan bu cumartesine kadar acayip kasık ağrısı çektim dr u aradım normaldir yumrutan ancak çatlamak üzeredir sakın boş geçirip vakit kaybetmeyin dedi. yumurta 24 saat yaşıyormuş zaten spermin oraya ulaşması 6-10 saat arası değişiyor yani gün aşırı ilişki öneriyorlar. sen keşke saha öncesiden ilişkide bulunsaydın umarım olmuştur çünkü sağlıklı spermler 72 saat yaşayabiliyorlar en azından yumurtan çatladığında içerde hazır spermle karşılaşma olasılığı çok yüksek oluyor.
ben şu an 24 şubatı bekliyorum ve çalışmalar devam, inşallah Allahım hepimizin gönlüne göre verir, inşallah sende geç kalmamışsındır canım..:Saruboceq:

terazi_5
16-02-09, 15:02
slm arş buğün doktora gittim yumurtalarım çatlamış herşey normal dedi beklicez artık adet olursanda gel olmazsanda gel dedi çok heyecanlıyım allah hepimizin gönlüne göre versin hepimm heriz hamile olalım 9 ay burada paylaşalım m herşeyimizi inş.dualılarım hepimize hoşçakalın :))

z3yc3
16-02-09, 17:02
slm terazi ben dayanamayıp doktorumu aradım yumurtalarımın bu sabah itibariyle çatladığını söyledi. (çatadı demişti ama hangi zamanı kassettiğini anlamamıştım) buğün ve yarın için ilişkiye girin dedi. testi 2 martta yapıcam sen ne zaman yapıcaksın umarım burda güzel haberlerimizi baylaşırız....

terazi_5
16-02-09, 17:02
:teselli:
z3yc3
slm terazi ben dayanamayıp doktorumu aradım yumurtalarımın bu sabah itibariyle çatladığını söyledi. (çatadı demişti ama hangi zamanı kassettiğini anlamamıştım) buğün ve yarın için ilişkiye girin dedi. testi 2 martta yapıcam sen ne zaman yapıcaksın umarım burda güzel haberlerimizi baylaşırız....
benimkide adetimin zamnaına bağlı normalde 2 martta ama şubat 28 çekiyor birkaç gün geçikebilirmiş hakkımızda hayırlısı inş :CüvCüv: böyle olmak istiyorumm umarım paylaşırız hoşçakal canım sonuçlarımızı sabırsızlıkla bekliyorum....:teselli:

terazi_5
17-02-09, 20:02
Kızlar nerdesiniz yaww yoksunuz neler yaptınız durumlarınız nasıl anlatsanıza ben büyük bir hevesle bekliyorum ama hiç bir ağrım sızım yok normal mi acaba ya kafam karıştı hamile kalanlar kasık ağrısı oluyor kasılmalar oluyo diyolar bende tık yok siz ne durumdasınız :))))

Zehra_s
17-02-09, 22:02
terazi_5
Kızlar nerdesiniz yaww yoksunuz neler yaptınız durumlarınız nasıl anlatsanıza ben büyük bir hevesle bekliyorum ama hiç bir ağrım sızım yok normal mi acaba ya kafam karıştı hamile kalanlar kasık ağrısı oluyor kasılmalar oluyo diyolar bende tık yok siz ne durumdasınız :))))
Allah gönlüne göre versin canım inşallah hamile kalırsın bu ay yerimseniben
Ben yarın doktora kontrole gidiyorum bakalım klomenin faydası olmuşmu..
inşallah hepimiz peşpeşe müjdeler veririz:Saruboceq:

terazi_5
18-02-09, 09:02
:nazar:amin canım ya hepimiz inş allah gönlümüze göre versin......:1hug:

inş olmuştur faydası çatlatma iğnesi olucan sonraeer herşey yolundaysa :KK46:

:CüvCüv:hepimiz böyle oluruz inş.byeee :CüvCüv: hihoyyyt

z3yc3
18-02-09, 17:02
slm kızlar bende beklemedeyim sabırsızlıkla 2 martı bekliyorum. şuan için hiç belirtim yok. zaten tuttuysa şuan 3 gün oldu. bakalım artık ve lütfen her anı büyün belirtileri paylaşalımmmmkaydirigubbakcemile5

SINEMSE
19-02-09, 12:02
Merhaba
Ben 4 aydır Klomen benzeri Ganophen kullanıyorum.Adetin 3.Günü başlayıp 5 gün ,günde 3 defa kullanıyorum.Bu ay 4 yumurtam oldugunu söyledi doktor.Çatlama iğnesi oldum.Aşılama yapalım dedi ama bana çok pahalı geldi birde aşılama ile şansı sadece %12 artırıyormuş.Aşılamayı kabul etmedik. Doktor bize çatlama iğnesinden sonra 38.saat birlikte olun dedi ama biz kaçırdık.72.saatte oldu:KK43:
Birde adetin 22.günü başlayıp 6 gün içtiğim bir ilaç var .O da bebek varsa zarar görmesini engelliyormuş.bebek yoksa düzenli adet görmeni sağlıyormuş.Doktor bana adetin 3.Günü gel bakalım.Yumurtalarını atamazsan kist oluşmasın dedi.Umarım bir de o çıkmaz başıma.
Dün ilacın 6.Günüydü.Adet olacakmışım gibi çok ağrım oldu.Ve akşam kahverengi bir sıvı geldi biraz.O kadar.Bugün hala birşey yok.Çok merak ediyorum.Doğru dürüst bir belirti hissetmiyorum.Hayırlısı...
Umarım hepimiz için hayırlısı olur.
Sevgiler...

Zehra_s
19-02-09, 16:02
Merhaba arkadaşlar dün doktordaydık sağ tarafta 21 milim boyutunda yumurtam gelişmiş :) Bugünde çatlatma iğnesi oldum. Yarın denemelere başlıcaz bakalım. Yanlız 12. günde oldu çatlatma iğnesi bana erken gibi geldi ama doktor öyle istedi bir bildiği vardır herhalde.. Pazarteside progynex'e başlıcaz günde üç defa..
Allah hepimizin hakkında hayırlısını göstersin.

Zehra_s
19-02-09, 16:02
Sınemse hamile olabilirsin bence yerleşme lekelenmesi olabilir. Test yaptınmı?

terazi_5
19-02-09, 21:02
Zehra_s
Merhaba arkadaşlar dün doktordaydık sağ tarafta 21 milim boyutunda yumurtam gelişmiş :) Bugünde çatlatma iğnesi oldum. Yarın denemelere başlıcaz bakalım. Yanlız 12. günde oldu çatlatma iğnesi bana erken gibi geldi ama doktor öyle istedi bir bildiği vardır herhalde.. Pazarteside progynex'e başlıcaz günde üç defa..
Allah hepimizin hakkında hayırlısını göstersin.

a.s.a.s.a.s.a.s. :KK46::KK46:
SLM ZEHRA HERŞEYİN HAYIRLISI ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞ.ÇATLATMA İĞNESİNİN ADI NE BEN PIRENGYLİ DİYE (YANLIŞ YAZMIŞTA OLABİLİRİM HARFLERİ) BİR İĞNEYDİ BENİMKİSİ ÇOK ZOR BULDUM HATTA DR.2 ADET VURUL DEDİ BEN SADECE BİR ADET BULDUM VE ARTIK ÜRETİLMİYORMUŞ BU İĞNE ECZA DEPOSUNDA ÇALIŞAN ARK.VAR O SÖYLEDİ PROGYNEX HAPI NEİŞE YARIYOR BANA ÖYLE BİR HAP VERMEDİ DR.BENDE İĞNE GEÇEN HAFTA VURULDUM BANA HAP FALAN VERMEDİ NE İŞE YARIYOR ACABA İÇTİĞİN HAP BİLGİN VARMI BYEEE:CüvCüv::CüvCüv:a.s. a.s.

SINEMSE
20-02-09, 07:02
Zehra_s
Sınemse hamile olabilirsin bence yerleşme lekelenmesi olabilir. Test yaptınmı?
Merhaba Zehra s test yapmadım.Bugün karnım gurul gurul hafif kasıklarımda ağrı var gibi.Hala adet kanaması yok.Dün akşam yine çok az kahverengi bir sıvı geldi.Bekliyorum.Dün geceyide çok huzursuz geçirdim.Bugün son adettimden sonraki 29.gün.Hani Hamileler hisseder derlerya .Ben öyle birşey hissetmiyorum.
Yarın da adet görmezsem bir test yapacağım bakalım.
Hayırlısı...
Sevgiler...

Zehra_s
20-02-09, 10:02
terazi_5
a.s.a.s.a.s.a.s. :KK46::KK46:
SLM ZEHRA HERŞEYİN HAYIRLISI ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞ.ÇATLATMA İĞNESİNİN ADI NE BEN PIRENGYLİ DİYE (YANLIŞ YAZMIŞTA OLABİLİRİM HARFLERİ) BİR İĞNEYDİ BENİMKİSİ ÇOK ZOR BULDUM HATTA DR.2 ADET VURUL DEDİ BEN SADECE BİR ADET BULDUM VE ARTIK ÜRETİLMİYORMUŞ BU İĞNE ECZA DEPOSUNDA ÇALIŞAN ARK.VAR O SÖYLEDİ PROGYNEX HAPI NEİŞE YARIYOR BANA ÖYLE BİR HAP VERMEDİ DR.BENDE İĞNE GEÇEN HAFTA VURULDUM BANA HAP FALAN VERMEDİ NE İŞE YARIYOR ACABA İÇTİĞİN HAP BİLGİN VARMI BYEEE:CüvCüv::CüvCüv:a.s. a.s.
Sağol canım amin inşallah emeklerimizin karşılığını alırız..
Bana Ovıtrelle diye bir iğne yazdı doktorum dün öğlen 12 de vurdular. Karından yapılıyor. ancak bugün mide bulantım var sabah uyanır uyanmazda çıkardım.. Prospektüsünü okudum yan etkilerinin içinde bulantı var. Devam ederse doktoru arayacağım.
Progynexide hamilelik olursa rahimi kalınlaştırsın ve düşüğü önlesin diye yazdı. Ama bebek sağlıklıysa hiçbişey olmuyor korkma bu sadece bir tedbir. a.s.

Zehra_s
20-02-09, 10:02
SINEMSE
Merhaba Zehra s test yapmadım.Bugün karnım gurul gurul hafif kasıklarımda ağrı var gibi.Hala adet kanaması yok.Dün akşam yine çok az kahverengi bir sıvı geldi.Bekliyorum.Dün geceyide çok huzursuz geçirdim.Bugün son adettimden sonraki 29.gün.Hani Hamileler hisseder derlerya .Ben öyle birşey hissetmiyorum.
Yarın da adet görmezsem bir test yapacağım bakalım.
Hayırlısı...
Sevgiler...
Hakkında hayırlısı olsun canım. Seni umutlandırmak istemem tabi ama herkesin belirtileri farklı farklı oluyor. Geçirdiğim hamileliğimde bende de ilk olarak çok fazla kasık ağrısı vardı. Ama dediğim gibi kafanı karıştırıp seni umutlandırmak istemem. Allah hayırlısını göstersin canım..:Saruboceq: