Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bozo85
21-03-09, 18:03
kıslar çay koydum gelin içelim kaydirigubbakcemile3

ravzanur
bozo85
hadi bende cerzleri getirimmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bozo85
ravzanur
hadi bende cerzleri getirimmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

ravzanur
21-03-09, 19:03
bozo85
kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3
sen ve esin kac yasinda veya sizler kizlarrr sizlerde yazinn esiniz siz ve kac yillik evlisiniz

fd7
ravzanur
canim 7,5 yoilin 7 senesini biz istemedikk kendimiz oyle uygun goredukk .ve iyikide oyle olmus hic pimsman degilim ben 27 esim29 yasinda bence gayet normal eger turkiyedeki ortamda yasasaydimmm biraz daha erken olurdu sanirimm ama boyle gerkliydi.
ozlemcim kac gun gecti guzelim
tabı hayırlısı canımm..yaşlarızı bencede tam kıvamında,,kadınlar neysede erkek kısmının buyuk olaması gerekıyo anca olgunlaaşıyolar,,hele bı de cocuk kararı alındıysa ama kadınların içinde var yahu annelık,,yaş maş muhum değil bekletmeden gelırr ınşşş bebışınızzz sızee ve bızımkılerde bızeeee
bozo85
ohh valla canımda ıstıyodu da tek başına sevmem içmeyı canımm yanına tuzlu ne varrrr?bışı yoksa ben sımıt yapayım acaayıpp bı sımıt tarıfım varr valla agızda dağılıo yapam mıı:icecream:

bozo85
ravzanur
sen ve esin kac yasinda veya sizler kizlarrr sizlerde yazinn esiniz siz ve kac yillik evlisiniz
ben 24 olucam eşim 31 yaşında 2.5 yıllık evliyim

EU1
ravzanur
canim 7,5 yoilin 7 senesini biz istemedikk kendimiz oyle uygun goredukk .ve iyikide oyle olmus hic pimsman degilim ben 27 esim29 yasinda bence gayet normal eger turkiyedeki ortamda yasasaydimmm biraz daha erken olurdu sanirimm ama boyle gerkliydi.
ozlemcim kac gun gecti guzelim
1gun gectı dundu adetım

bozo85
çayın yanında bisküvi war canım hamur işi yapmıyorum kilo alıyorum acayip takıntım war kiloda folikasit içiyorum zaten iştah açtı :s

Mozijiku
İyiakşamlar kızlar. Nasılsınız? Uzun zamandır bu topiğe yazamamıştım. Son bir haftadır hamiş varmı merak ettim.?

Buarada ben bugün doktordaydım kontrol için. % 90 kızımız olacakmış :ecrin_bebek: Sağlıklı olsunda hiç problem değil gerisi.

EU1
ravzanur
ben 21 esım 26 yasında 2yıllık evlıyız :)

fd7
ravzanur
ben 20 eşim 31 canım 1.8:teytey: yıllık evlıyızz..3 aydır ıstıyoruzz bebeiş..

bozo85
Mozijiku
İyiakşamlar kızlar. Nasılsınız? Uzun zamandır bu topiğe yazamamıştım. Son bir haftadır hamiş varmı merak ettim.?

Buarada ben bugün doktordaydım kontrol için. % 90 kızımız olacakmış :ecrin_bebek: Sağlıklı olsunda hiç problem değil gerisi.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza

EU1
Mozijiku

hayırlı olsun canım yaaa:nazar::1hug:

ravzanur
ozlemacar
1gun gectı dundu adetım
canimm umidini kaybetme idrar testi icin cokk erken daha .. hemde heran hazirlili ol reglinin gelecegine cunku insan kaptirinca cokk kotu oluyoo . ben 1 ay bunu yasadimm ondan sonar hep yari yariya umit verdim kendime..
bozocumm yasiniz tam zamani ancak guzelimm iz erken evlendikk birbirimize uyumumuzu ogrenmeye calistik artikk. bakalimm insallahh olu hepimizin dileklerii :Saruboceq::Saruboceq:

EU1
ayyyy ben eksık yazmısım =)
ben 21 esım 26 yasındayız.
2yıllık evlıyız
ıkı aydır bebuşş istiyoruz..
yarışmacı arkidişlere başarılar diliyorum..
önemli olan sızlerle beraber olmaktıkaydirigubbakcemile3

bozo85
bizde de dedik artık tam zamanı diye
ayy kıslar başım dönüyo bugün ama adetten de olabilir

eylull
ravzanur
kizlarr hamismisiniz yanlismi anladim yoksaaa heeee ya ben arka sayalari okumadim bugun ki haberler n e kizlar eylulcumm sen ne yaptin . ben bu ayyy ilk defa gunum 7 8 gun gectii regl oldumm cumaya randevu aldimm akalimm dr n diyecek
canım napıyım halen adet olcam diye bekliyorum bakalım 11 gün oldu bugün

ravzanur
ay ay ay kiz cocuguu ben cokk istiyorumm kizim olsun allahimm
:1hug:mozojiku canimm allahim saglikla beisini kucagina versinn canimm ya isim dusundunmuu

EU1
ravzanur
canimm umidini kaybetme idrar testi icin cokk erken daha .. hemde heran hazirlili ol reglinin gelecegine cunku insan kaptirinca cokk kotu oluyoo . ben 1 ay bunu yasadimm ondan sonar hep yari yariya umit verdim kendime..
bozocumm yasiniz tam zamani ancak guzelimm iz erken evlendikk birbirimize uyumumuzu ogrenmeye calistik artikk. bakalimm insallahh olu hepimizin dileklerii :Saruboceq::Saruboceq:
zaten ben adet olucam dıyom da kıslar umıtlendırıyo benıkaydirigubbakcemile3

ravzanur
eylull
canım napıyım halen adet olcam diye bekliyorum bakalım 11 gün oldu bugün
allah seni n yapmasinn eeeee yapmadinmii kizzz testt ay allahimm yaaa sen hamissin ozaman guzelimmm
ozlemcimmm cok guldumm yazdiginaakaydirigubbakcemile3

bozo85
benimde hep bi kısım olsun istiyorum eşimde erkek diyo ama ben biliyorum içinden hep kıs geçiyo
aslında eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı olsunda kız erkek hiç farketmez

ravzanur
ozlemacar
zaten ben adet olucam dıyom da kıslar umıtlendırıyo benıkaydirigubbakcemile3
himmmmmm kimmis onu yapankötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Mozijiku
bozo85
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza
ozlemacar
hayırlı olsun canım yaaa:nazar::1hug:
Tşk ederim kızlar. Darısı tez zamanda başınıza inşallah yarebbimmm:Saruboceq::Saruboceq:

ravzanur
ay ay ay kiz cocuguu ben cokk istiyorumm kizim olsun allahimm
:1hug:mozojiku canimm allahim saglikla beisini kucagina versinn canimm ya isim dusundunmuu
Tşk ederim cnm. İsmini babası koyacak. Henüz açıklama yapmadı kendisi. Sır gibi saklıyor kaydirigubbakcemile3

ravzanur
Mozijiku
Tşk ederim kızlar. Darısı tez zamanda başınıza inşallah yarebbimmm:Saruboceq::Saruboceq:

Tşk ederim cnm. İsmini babası koyacak. Henüz açıklama yapmadı kendisi. Sır gibi saklıyor kaydirigubbakcemile3
allahim kismet ederse ben kizimin ismini RAVZA veya RAVZANUR koycamm:Saruboceq:

Mozijiku
ravzanur
allahim kismet ederse ben kizimin ismini RAVZA veya RAVZANUR koycamm:Saruboceq:
anlamı nedir cnm? Ben ilk defa duyuyorum aslında.