TEST

Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

btly
12-02-09, 15:02
Bacaklarımda burnumda ve ayağımın altında kaşıntı (ayağımın altinda yanma)
Ayağımda bıçak saplanması gibi batma
Şüpheli ilişkiden 10 gün sonra Önce sol kasığımda iğne batması gibi batma ertesi gün sağ kasığımda ağrı.
Özellikle sol göğsümde ağrı adetime 10 gün filan varken başladı.
Adetime 4-5 gün varken göğüs uçlarımda acı.
Adetime 6-7 gün varken lekelenme pembe 1-2 damla 2 gün üst üste.
Mide bulantısı şüpheli ilişkiden 1 hafta kadar sonra başladı gün boyu.
Kirpik karışması alt kirpiklerim çarpraz çarpraz duruyor.
Baş dönmesi adet günümden 10-11 gün önce.
Adetime 2-3 gün kala adet olacakmışım gibi alt karın bölgemde ağrı ve dolgunluk hissi göğüs uçlarimda acima.
En başından beri uyuma isteği adetime 1 hafta kadar varken yorgunluk halsizlik.
Çok fazla gaz.
Mide yanması.
Stres.
Sol elimde çekilme ağrı.
Ayaklarımda üşüme.
Çok rüya gördüm.
Akıntım çok arttı hatta jinekolog bile muayene sırasında söyledi adetime 6 gün vardı.
Ağzımda kuruluk. Hatta ağız kokusu.
Burnumun üstünde kaşıntı.
BİR ARKADAŞIM BUNLARI YAŞAMIŞ.SİZ NELER YAŞADINIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN.HERKESTE BELİRTİLER FARKLI ÇÜNKÜ:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

cingene00
13-02-09, 06:02
aşırı bel ve bacak ağrısı yaşadım. sanki yaşlanmışımda her yerimde romatizma varmış gibi

aycank
13-02-09, 10:02
ne çok belirti yaşamış o arkadaş da sanki hamileliğin 3, - 4, ayı gibi...

btly
13-02-09, 10:02
herkeste farklı oluyor ben şu anda sadece göğüslerimde acı hissediyorum.başka bişey yok.normalde ne zaman hissedilmeye başlanıyor.

Nagihan
15-02-09, 16:02
arkadaşlar neolur bana cevap yazarsanız sevinirim benim adetim 4gün sürüyordu 2aydır 3güne düştü ve buay da solbacağımdan kalkamıyorum solkasığım çok ağrıyor bacağımı altıma alamıyorum 2aydır ilk kez ğöğüs uçlarım acı var ama sadece adet göreceğim zamanlar anlayamadım tes yapmak istemiyorum

btly
15-02-09, 17:02
inan aynı şeyleri bende yaşıyorum.bugün adetin 22.günü ve dünden beri sanki romatizma hastası gib dizlerim ve bacaklarım ağrıyor.dün bütün gün baş ağrısı yaşadım.ve bu sabah dediğin gibi sol kasığımda bir ağrı vardı.sabah oldu.adet sancısı diyeceğim ama adet sancısı tek taraflı olmaz ve zaten adet için baya erken.bilmiyorumki.inşallah adet belirtisi değildir.senin adetinin kaçıncı günü

nisan13
slm arkadaşlar bugün 24. günüm yaklaşık bir haftadır sol kasığımda ve belinde bacağımda ağrı var 3 4 gün önce farkettim vajinamda bi şişlik var bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi sizce............

_WhitePearl_
benim kasık ağrım ve karnım bıcak saplanması gibi belirtilerim oldu .
göğüslerim çok sonra acımaya basladı

Nagihan
15-02-09, 19:02
arkadaşlar benim adetim dün bitti ama bilmiyorum bacağım çokkötü ve kasığım ağrıyor hani diyorlarya üstte görme acaba öyle olabilirmiyim hamile kalmayı herkes gibi bende çok istiyorum

gundogmadan
15-02-09, 20:02
naagihan bir test yapsan bu supheyle yasamaktansa bir arkadas 2 aylik hamile oldugunu ogrendi gecen gun o da ustune gormus hem de yogun bir sekilde bulnatilardan anlasildi en sonunda.
ama kizlar bacak ve bas agrisi ben de regle belirtisidir hep batmalarda ooyle cok da kaptirmayin, yine de test yapin rahat etsin iciniz. Insallah sizlerde bu belirtiler bebek habercisidir.

scaarlet
15-02-09, 20:02
benim adetten önce ani kalkışlarda bıçak saplanması gibi batma oluyordu sağ tarafımda. bu durumdan dolayı şüphelenip hemen idrar testi yapmıştım günüm geçmeden, çünkü hiçbir zaman kasıklarımda öyle bir batma hissetmiyordum. pozitif çıktı. tek fark buydu. diğer belirtilerim adet gecikmesinden birkaç gün sonra başladı. Allah isteyen herkese nasip etsin.

btly
15-02-09, 21:02
kızlar benim şu anda artık 23.günüm ve benimde özellikle sol kasığımda bugün kramplar olmaya başladı ve dizlerim romatizmalı gibi ağrıyor ve bacaklarımda aynı şekilde ve hepimizin belirtileri birbirine yakın.umarım bu belirtiler hamileliğin belirtisidir.

sofia
8-05-09, 03:05
Kizlar gecen ay bizim ilk denememizdi, ben ne belirti okuduysam basima geldi, normalde goguslerim hic agrimazdi onlar bile agridi, adetim 1 gun gecikti, ama sonunda hasta oldum.
bu ay, o kadar yogundumki sinavlarla dusunemedim, kendimi dinleyemedim. gecen ayki belirtilerin hic birini yasamadim. simdi adetime 5 gun var, bekliyorum bakalim.
bir sorum var hamile olunsada adet sancisi gibi bir sanci yasiyormus bazi kadinlar ilk ay, o sanciyi normal adet olma gunune dogrumu yasiyorsunuz yoksa erken bir zamanmi?

babyroze
8-05-09, 09:05
Arkadaşlar bendeki beliirtiler ise kasıkta iğne batması kıvamında ani ama kısa saplanmalar . .aşırı sinirlilik ve gerginlik ve adetime 3 gün kala adet olcakmışım gibi ağrı . .darısı hayırlısıyla isteyen herkesin başına . .

zeyonu
10-05-09, 17:05
ben de bunların hepsini yaşıyorum daha çok yeni bugün idrar testi yaptım. 2.çizgi hafif çıktı ama eminim ki hamileyim:)

miglena_87
6-11-09, 12:11
arkadaslar mrb benım reglime 15 gun var ama cok karnıma sancı giriyo başım ağrıyo burnum agrıyo midemde hafıf kötü gibi dün idrar testi yaptım negatif cıktı ama bu belırtılr hala devam edıyo acaba hamile olabilirmiyim ve testi ne zaman yapayım yazarsanız sevinirım şimdiden teşekkür ederim ALLAHinş. herkeze verir

miglena_87
6-11-09, 12:11
ilsu bana cevap yazarmısın lütfen

gundogmadan
6-11-09, 14:11
miglena_87
arkadaslar mrb benım reglime 15 gun var ama cok karnıma sancı giriyo başım ağrıyo burnum agrıyo midemde hafıf kötü gibi dün idrar testi yaptım negatif cıktı ama bu belırtılr hala devam edıyo acaba hamile olabilirmiyim ve testi ne zaman yapayım yazarsanız sevinirım şimdiden teşekkür ederim ALLAHinş. herkeze verir
guzelim 15 gun kala daha sen yumurtlamadin bile buyuk ihtimalle testte cikmasi icin en az dollenmeden 10 gun gecmeli yani adete 4 gun kala. o da cikmassa cok cok normal, kandaki testte emin olunur.
yalniz senin hamilelik sandigin sanci yumurtlama sancin yani bugunler iliskiye gir esinle. bir de yumurta catlar ve nerdeyse her kadin 14 gun sonra hastalanir.

miglena_87
6-11-09, 15:11
dün aksam girdik ama benım karnıma cok fazla kramp girdiği için olmadı yani şimdi hamile değilmiyimdir

pinser
6-11-09, 20:11
kızlar ben de çok istiyorum ve çıldırmak üzereyimm:KK43: benim adetime 14 gün kala göğüslerimde acı başladı ve 2 gündür kasıklarımda hafif bir sancı var. adetime 9 gün kaldı. biz adetim (3gün sürdü) bitti 8. gün ilişkiye girdik. 27 günde bir adet oluyorum yumurtlamamdan önceydi. tutmuş mudur dersiniz? cevaplarınız ümidim ...

pinser
adetimin 8. günü ilişkiye girdik.

pinser
şu karına bıçak saplanma hissi bende de var ama ben gaz sancısı diye düşünüyorum..bir de yumurtlamam bittikten sonra sanki tekrar yumurtlamış gibi oldu 2 gün önce akıntı başladı tekrar. ne dersiniz?

miglena_87
7-11-09, 07:11
mrb pinser benimde dün akşam sanki adet olcakmışım gibi karnım belim göğüslerim ağrıdı karnımada zaten sancılar giriyodu

bozo85
7-11-09, 08:11
ben hep kendimi adet olucak gibi hissettim hiç sanmıyordum hamile olduğumu
sadece göğüslerim çok erken şişmişti acıyordu
kasık batmalarım felan hamile olduğumu öğrendikten sonra olmuştu
belim çok ağrıyordu
çok halsizlik vardı
sadece 1 gün çok kötü miydem bulanmıştı yataktan kalkamamıştım üşüttüm sanıyordum
ama malesef kimyasal gebelikmiş
mafoldumben

miglena_87
7-11-09, 08:11
benımkı bi şüphe aslında geri çekme yöntemini kullanıyoruz ama yınede hamile kalma ihtimali varmış bu belırtıler cıkıncada şüphelendim gecen gun ıdrar testı yaptım negatif cıktı ama bıyerde okudum adetıne 1 hafta kala kan testınde cıkıyomuş idrar testı adetten sonra cıkıyomuş yanı aslında düşük bi ihtimal ama insan yinede şüphelenıyo

pinarca
9-11-09, 11:11
ben ılk hamılelıgımde hıc bısey yasamadım farketmedım bıle sadece adetımden önce sancılarım baslamıstı ve 3 gun gecmıstı ama suphelenmemıstım cunku ondan öncekı 2 ay hıc adet görmemıstım gununde hep sapmıstı yıne öle sanmıstım o sekılde tahlıl oldum ve cıktı.. ama son zamanlarda sıddtelı derecede ıdrara cıkıordum neredeyse 10 dkkada bır ve damla damla gelıordu ıdrarım...ıkıncı dusugumdede daha 1 haftalık bıle hamıle deılken asırı derecede ıdrara cıkıordum ondan anlamıstım bende de böle bı etkı yapıo cok ıdrara cıkıorum

PULPY
9-11-09, 13:11
regl tarihime ortalama 5-7 gün var bugün kahverengi bi leke geldi?
hamilelik belirtilerinde böyle birşey var mı?

mysweetbaby
12-01-10, 09:01
evet var:)

BaBy_LoVe
12-01-10, 10:01
2 aylık hamileyim hala bir belirtim yoook..hayır kendimden şüphelenmeye başladım ..allahtan ultrasyon resmi var üçüz bebişlerim karnımda yoksa inanmıycam hamile olduğumuu..
nekadar çok belirti yaşanıyooo..heralde sorun bendee

mız mız
12-01-10, 16:01
slm kızlar bende gecen ayın 29 da adet oldum adetım bıttı ılıskı oldu ama ben bır hafta sonra sankı gene adet olacakmısım gıbı huzuursuz olmaya basladım karnım agrıo adet sancısı gıbı ara ara sırtım kopuyodu kı hala agrıo akıntım basladı erkenden halada var basım cok agrıo halsısım bakalım ne olacak hayırlısı

ama ben adet olmadna ayrım saat once test yaptım negatıf cıktı arkasındna adet oldum ustuen gorme gıbı bırsey zor gıbı yanı ngatıf cıktı ya

Nagihan
12-01-10, 19:01
Arkadaşlar bende hamileyim ama hiç belirtim yok evde test yaptım pozitif çıktı ama belirti olmayınca inanamadım kan da vermiştim sonuçlarım çıktı inandım hamileyim ama sadece göğüslerim şiş acı var o kadar

mız mız
12-01-10, 20:01
mız mız
slm kızlar bende gecen ayın 29 da adet oldum adetım bıttı ılıskı oldu ama ben bır hafta sonra sankı gene adet olacakmısım gıbı huzuursuz olmaya basladım karnım agrıo adet sancısı gıbı ara ara sırtım kopuyodu kı hala agrıo akıntım basladı erkenden halada var basım cok agrıo halsısım bakalım ne olacak hayırlısı

ama ben adet olmadna ayrım saat once test yaptım negatıf cıktı arkasındna adet oldum ustuen gorme gıbı bırsey zor gıbı yanı ngatıf cıktı ya
acaba bendede varmıdır hamıslım ya test yapmak ıstemıyorum

saziye19
arkadaslar.. günüm 5gun gectı ılk test yaptıgımda 2.gün gecmıstı negatıftı hala gelmedı.. belırtılerde adet olacakmış gıbı bı hıs.. arada mıgde agrısı.. bacaklarım bır gün sızladı...yumurtalıklareda tek taraflı sızı arada.. ayakların cooook üşümesi BUNLAR VARMIII?? ve akıntı yumurtalama gününden 1 hafta sonra kadar basladı akıntı yardımcı olursanız sevınırım

bengu38
benimde akşamalrı aşırı ayağım üşüyor bu ara

Nimett07
14-01-10, 08:01
benimde elim ayağım çok üşüyor 3-4 gündür.normalde hiç üşümezdi.kasıklarımda batma gibi his oluyor ara sıra.göğüs uçlarım çok hassas ve rengi normalinden çok açık gibi geliyor.durup durup sürekli ağlıyorum:) adetime de 3-4 gün kaldı.adet belirtisi mi?yoksa hamile miyim?fikri olan var mı :kedi:

btly
14-01-10, 19:01
kızlar bu konuyu açalı neredeyse 1 sene oluyor ve ben şu anda hamile kalmayı başarabildim.herkeste gerçekten belirti değişiyor ama bende bel ağrısı çok şiddetli olmadı.yalnız adetimin 24.günü belim çok ağrımıştı.bu kadar erken adet göremem diye düşünmüştüm.meğerse o zaman rahime tutunmaya çalışıyormuş onun ağrısıymış.bu arada 25 günden önce hiçbir belirti görünmüyor.nagihanın dedği gibi şu anda hamileyim 5 haftalık.ne bel ağrısı ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiçbişey yok.sadece göğüslerim acıyor.

Nagihan
14-01-10, 21:01
btly
kızlar bu konuyu açalı neredeyse 1 sene oluyor ve ben şu anda hamile kalmayı başarabildim.herkeste gerçekten belirti değişiyor ama bende bel ağrısı çok şiddetli olmadı.yalnız adetimin 24.günü belim çok ağrımıştı.bu kadar erken adet göremem diye düşünmüştüm.meğerse o zaman rahime tutunmaya çalışıyormuş onun ağrısıymış.bu arada 25 günden önce hiçbir belirti görünmüyor.nagihanın dedği gibi şu anda hamileyim 5 haftalık.ne bel ağrısı ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiçbişey yok.sadece göğüslerim acıyor.
gözün aydın canım allah kucağına kavuştursun inşallah bende hala bişey yok 5+5 oldum bazen karnım da ağrı oluyor okada

hg24
15-01-10, 15:01
kızlar benım ayaklarım cok sızlıyor transferınım 5.gunu test gune 5 gun var daha ama en cok agrıyan yerler kasıklardakı batmalrım ayaklarımın sızlaması gogus uclarımın hassaslasması ve yanlarının agrıması

Nimett07
16-01-10, 10:01
btly
Gözün aydın canım :)

eylul_16
16-01-10, 15:01
ayyyyy arkadaşlar ne olur yardimcı olun ya adetime 4 gün va cok aşırı derecede karın agrısı var gögüs uclarımda cok acıma ve uclarında belirginleşme var 4 aydır bebek istıyoruz daha öncesınde düşük yaşadım hamile olabılırmıyım ne olur cevap yazın heycan ve ya yoksa diye korku var...t.e şimdiden herkese

lulu55
23-01-10, 01:01
benimde reglim 26 ocak ve 35 günde bir oluyorum 1 haftadır gögüslerim balon gibi şiş dokununca çok acıyor birde 1 haftadır vajinam kup kuru başka zaman ıslanırdı ayrıca vajinam da şişti içi taş gibi,normalde midemde gastrit var o yüzden mi ağrıyor arada anlamadım 22 ocak da test yaptım negatif çıktı bugün yine aldım test ama reglim geçince kullanmayı düşünüyorum ne kadar dayanabilecem bilmiyorum. memlekete de gidecem annemlerin yanına 12 saat yol bir de gebe kalırsam bi zararı olurmu yolda korkuyorum önceden öğrenmek istiyorum ama çıkmıyor testte, uzun yola gitmek zarar verir mi hamiş arkadaşlar bilen varmı?diğer hamilelik belirtilerim yok ne kasığıma bişey saplanıyor ne başım dönüyor ne diğerleri ?benim gibi olup hamile olanlar varmı?bu bizim ilk denememiz o yüzden çok heyecanlıyım inşallah her isteyenlerin bebişleri olur

belinay25
23-01-10, 20:01
ohaoldumsmile
merhabalar,arkadaşlar bugün üye oldum ve siteyi çok beğendim.bizde 4 aydır korunmuyoruz ancak yumurtlamalara çok dikkat edememiştik.bu ay günü gününe takip ettik, yumurtlamam bitti ve ardından bel ağrıları , özellikle geceleri acayip kasık sızlamaları sancıları, başladı ovarken uyuyakalıyorum çoğu zaman.ve çok kötü bir mide rahatsızlığı oldu.ne yesem midemde gaz yapıyor ve afedersiniz geyirirsem rahatlıcakmışım gibi oluyor,haliyle şişkinlik de var.adetime 5-6 gün var.bugün tuvalette peçeteye kahverengimsi ve kırmızımsı karışımı bir akıntı geldi.adetlerim çok sancılı olur ve 1-2 gün öncesinden genelde başlardı bel ağrım falan ama,bu sefer mide hazımsızlığı ve kasık batmaları da olunca şüphem artmaya başladı.inşallah gebelik belirtisidir.bugünkü gelen akıntıdan sonra özellikle ade tyoksa diye korkmaya başladım ama kaç saattirde bir daha tekrarlamadı.benim gibi belirtileri yaşayarak hamile kalan arkaaş varsa lütfen beni bir aydınlatsın:)

krishazel
23-01-10, 20:01
belinay muhtemelen hamilesin. tutunma kanamasi yasamissin. hadi hayirlisi:))

belinay25
23-01-10, 21:01
selam bende aynı zamanda adet oldum ve aynı şekilde ben de de adet olacakmışım gibi ağrılar var ancak haddinden fazla var.özellikle 2 gecedir acayip bir bel üşümesi ısınamıyorum bir türlü,kasık ağrıları ki eşim ovuyor öylelikle uyuyakalıyorum,ne yesem midemde kötü bir gaz rahatsızlığı bel ağrısı vs.inşallah ondandır yaa öyle düşünerek rahatlamaya çalışıyorum bunca ağrılı duruma ,inşallah yok yere değildir bunca şey...

belinay25
23-01-10, 21:01
selam krishazel teşekkür ederim canım inşallah yaa az da olsa içime bir su serptin,belki gereksiz bir tutum içindeyim ama 4 aydır korunyayınca onun öncesinde de hapla değil kendimiz korununca sanki ne yapsak olmuyormuş gbi bir duygu kaplıyor insanı.her defasında inanarak baştan başlıyoruz.umarım bu son olmuştur:)

catdog
2-02-10, 12:02
belinay ne oldu sonuç nasıl?

nurus
2-02-10, 17:02
ya adetten önce sahiden bu kadar belirti oluyormu acaba.ben de 7 aylık evliyim.2-3 aydır bebek istiyoruz ama bizim de maalesef:KK43:( hayırlısı diyorum inşallah isteyen herkese nasip olur

nurus
2-02-10, 17:02
bu arada belinay sonucu bende gerçekten merak ettim...inşallah istediğin gibi çıkmıştır

ESTALRA
2-02-10, 19:02
arkadaslar site cok güzel..
bende bugun nette kasik ve bel agrisi hamilelik belirtisimidir ? diye yazinca karsima cikdi..

benimde adetime 8 gün vardi acayip bi bel ve karin agrisi vardi,heralde erken adet olcam dedim bekledim 3 gün gecti üstünden olmadi...
ara ara geciyo ,bazen ince bi sizi seklinde geliyo
yumurtlama zamaninda iliski olmusdu.
BU SEKILDE BELIRTISI OLUPDA HAMILE OLAN VARSA YAZSIN LÜTFENNNN :KK43:
ayy 3 senelik evliyim ins hamileyimdir cok istiyorum :)

ESTALRA
2-02-10, 21:02
Nimett07
benimde elim ayağım çok üşüyor 3-4 gündür.normalde hiç üşümezdi.kasıklarımda batma gibi his oluyor ara sıra.göğüs uçlarım çok hassas ve rengi normalinden çok açık gibi geliyor.durup durup sürekli ağlıyorum:) adetime de 3-4 gün kaldı.adet belirtisi mi?yoksa hamile miyim?fikri olan var mı :kedi:
ne durumdasin peki simdi,hamilelik varmi :)
bendede buna benzer durumlar varda sositososito