Esim neden benim yerime bunu tercih ediyor?

kibirli
20-02-09, 12:02
yeniden merhaba arkadaşlar..daha öncede eşimle ilgili konu açmıştım...o sorunun üstesinden geldik ama başka sorunlarımız var.sizinle bunuda paylaşmak istedim.bu nekadar doğru olur bilemiyorum..aslında cinselliğe giriyor bu konu ama o bölüm kapatılmış..eğer bir sorun varsa bu konum silinebilir...üstü kapalı anlatacağım..benim durumumda olanlar varsa lütfen çekinmeden yazsınlar..eşimle düzenlü cinsel hayatımız yok denilebilecek kadar az..ayda 3 kez..onun dışında eşim kendi kendini tatmin ediyor.sabahları duş alırken.bunu çok rahat anlayabiliyorum..geçen gün bunun üzerine tartıştık..neden dedim benimle ilişki yaşamak varken neden kendi kendini tatmin ediyorsun dedim..ben bunun yıllardır farkındayım ama hiç bişi söylemedim ona çekindim çünkü..sonunda bende dayanamayıp PATLADIM..çünkü bu beni çok rahatsız ediyor..kendimde sorun aramaya başladım..hergün bunu düşünmekten ne evimle nede oğlumla ilgilenebiliyorum.ruh gibi oldum..bana dediği seni çok seviyorum çok beğeniyorum..ama bunu neden yaptığımı bilmiyorum dedi.birdaha olmayacak dedi.bende dedimki elbette kendi kendini tatmin edeceksin ama önce beni mutlu etmesini bileceksin.ayda bir,6 ayda bir herneyse kendi kendini tatmin etmek çok normal.ama bu alışkanlık haline gelmiş.resmen beni buna tercih ediyorsun dedim.tmm birdaha olmayacak çok haklısın dedi.ama bu hafta yine aynı şeyi yaptı...1 haftadır ilişkimiz yok...çok kötü hissediyorum arkadaşlar bildiğiniz gibi değil çok onur kırıcı..evliliğin temel taşıdır sevgi,saygı ve cinsellik.ama biz cinselliği yaşayamıyoruz düzenli şekilde..bir süre sonra sevgide,beraberinde saygıda kalmayacak...çok ciddi sorunlara sebep olacak bu..​

fırtınanınkızı
kaç yıllık evlisiniz..

melekberke
Canım sen ona yaklaşmaya çalıştın mı hiç? yani sen baştan çıkarıcı hareketlerde bulunsan, karşı tarafttan beklemeden diyorum.. Tepkisi ne olur acaba?

kibirli
4 yıllık.......................

Laale
Üzüldüm...:nazar:
Alışkanlık olmuş demek ki..
Belki cinsel beraberliğinizi sıklaştırsanız,siz daha istekli görünseniz bir işe yarıyabilir..fisfisfis

kibirli
beni yok sayım bunu tercih etmesi..benim ona yaklaşmamı hep engellemiştir...

kibirli
............................

Kömür Prenses
görmezden gelsen harekete geçirecek şeyler üretsen

devamlı farklı çıksan yatak odasında karşısına belki işe yarar

böyle şeyler denedin mi hiç?

kibirli
benim hiç fantazi tarzı geceliklerim iç çamaşırlarım yok..
çünkü eşim bu tür şeyleri beğenmiyorum demişti bana evliliğimiz ilk yılları.
bende hiç almadım..

deniz_gunes
Cinsel hayatınızı tekdüzelikten kurtarmak, renklendirmek için farklı birşeyler yapın diycem..

Bu alışkalnlıktan vazgeçirmek için tek yol bu bence..

deniz_gunes
kibirli
bende hiç almadım..
Erkeklerin geneli böyle şeylere bayılır bildiğim kadarı ile..

Sen bakma ona, git al giy, dikkatini çek..Heyecan kat olaya..

kibirli
20-02-09, 13:02
......................

Kömür Prenses
kibirli
bende hiç almadım..

canım benim hangi erkek beğenmez belki iğrenç geliyodur ona ama sende
üç beş çeşit yerine bitane al hem fikrini öğren hem denemiş ol
baktın niye aldın diye tepki gösteriyor
ilgini çekmek seni kendi tatmininden uzaklaştırmak istedim dersin dene bi kere ne çıkaryerimseniben

Kömür Prenses
kibirli
farklı ne gibi şeyler...elimden geleni yapıyorum cinsellik yaşarken
cinsellik bölümümüz kapanmasaydı yararlanabilirdin oradan
yazık:teselli:

kibirli
deniz_güneş
Erkeklerin geneli böyle şeylere bayılır bildiğim kadarı ile..

Sen bakma ona, git al giy, dikkatini çek..Heyecan kat olaya..
..............................

Kömür Prenses
kibirli
öyle düşünüyorum ama kendimi tuhaf hissetmekten korkuyorum...
veşim farklı düşünür diye korkuyorumm

eşin o senin ne tuhaf hissedeceksin kendini
sen güven KK hatunlarına dene bi

Laale
İlla ki açık saçık geceliğe bile gerek yok bence..
İçinizde her zamankinden farklı sadece bir alt iç çamaşırınızın olduğunu sezdirseniz belki heyecanlandırır onu..:1rolleyes:
Çok bu açık oldu ya:mymeka:

kibirli
bana acımasından çekiniyorum aslında..kendine çekmek için gitti kendine böyle şeyler aldı demesinden çekiniyorum..bunu bana direk söylemez ama..içinden öyle geçirir.ayyy iyice paronaya oldum..
denicem kızlar en kısa zamanda..ama hiç sanmıyorum bu alışkalık onda.

Laale
kibirli
bana acımasından çekiniyorum aslında..kendine çekmek için gitti kendine böyle şeyler aldı demesinden çekiniyorum..bunu bana direk söylemez ama..içinden öyle geçirir.ayyy iyice paronaya oldum..
Hiç öyle düşünmeyin bence..
Eşiniz de aklınıza getirmez inşallah..
Bunlar hayatın,evliliğin renkleri..naniknanik
Elbette en farklı ve hoş halimizle çıkacağız onların karşısına..
Biz kendimizi beğenirsek,onlar zaten beğenir bizi..yerimseniben

Kömür Prenses
kibirli
aklındaki bütün negatiflikleri sil ve bunu sadece kendin istediğin için yap
sen kötü düşünme kendini çok beğen ve bunu eşine hissettir
sonucunda yanıldığını göreceksin

kibirli
..................................................

Kömür Prenses
kibirli
kendimi herzaman güzel buluyorum..sakın yanlış anlamayın kendimi met etmeyi hiç sevmem..
çavremdekilerde çok beğenirler beniii.kilomda yok..fiziğim çok düzenli..bunu kendide söylüyor..ama neden böyle....
sorun sende değil eşinin alışkanlığından kaynaklanıyor sen sadece ilgi yönlendirme yapıcaksın o kadar

kibirli
...................

Kömür Prenses
bi yerde okumuştum haftada kaç olduğu değil önemli olan süresiymiş canım

essmeralda
haftada bir ilişki çok da az değil aslında.
1-2 ay hiçbir ilişkide bulunmasanız ve o sadece kendini tatmin yoluna gitse garip olur tabiki de.
peki siz sorduğunuzda gerekçe sunuyor mu size?

kibirli
....................................

EcMeL
kibirli arkadaşım haftada 1 olur 3 olur rakamlara takılma sakın.
İlla 3-4 olacak diye bi kural yok ki. Arkadaşların da dediği gibi biraz değişiklik iyi gelir.
Yok ilişkiye zorluyormuşum gibi düşüncelere de kapılma. Bakma ben öle şeyler sevmem etmem diyen erkeklere bayıla bayıla severler hemide.
:nazar:

kibirli
..................

essmeralda
bence haftada 3 kere görev gibi olacağına hafta 1, hatta 10 günde bir karşılıklı isteyerek olmalı.

yanlış anlamayın sakın haftada 3 kere de görev olsun diye yapılıyodur demiyorum kesinlikle.

belki eşiniz kendini çok yorgun hissediyor ama rahatlamaya ihtiyacı olduğundan bu yolu seçiyordur. sadece bir fikir tabiki benimki.

ilişkiye zorluyormuşum gibi de düşünmeyin bence.
nasıl siz içinizden gelmese zorla yapmazsanız eşiniz de içinden gelmiyor olsa zaten birlikte olmaz bence.

Kömür Prenses
güzelim çok sorguluyosun farkında mısın ?
istese de yap istemese de
belki umduğunun üstünde tepkiyle karşılaşıcaksın sevineceksin çok takılma herşeye

essmeralda
kibirli
istese kendi demez mi..git kendine fantazi bişiler al demezmi kii..
yok bence demez.
erkekler nedense bu tarz şeylerden hoşlandıklarını dile getirmezler ama karşılarında görünce de bayılırlar kaydirigubbakcemile3

EU3
iletisim problemi var aranizda
bence bunlar konusularak cozulur
sen tahmin etmeye calisiyorsun surekli soyle mi dusunur boyle mi dusunur
evliligin basinda bisey demis (fantazi camasir sevmem diye)
hala onu uyguluyorsun
2 insan evlenmis ayni hayati paylasiyorlar hatta cocuk yapiyorlar
ama bu konulari konusamiyorlar
bana cok ilginc geliyor

EcMeL
essmeralda
yok bence demez.
erkekler nedense bu tarz şeylerden hoşlandıklarını dile getirmezler ama karşılarında görünce de bayılırlar kaydirigubbakcemile3
Demezler canım demezlerr. :1rolleyes:
Sen al giy bak bakim en basiti iç çamaşırlarını değiştirdiğinde
yanında üzerini değiştirdiğin zaman bak bakalım neler oluyoo.:bbo:
O kovalıyacak sen kaçacaksın. Kendini hiç ihmal etme arkadaşım.

kibirli
....................

burbuk
Mastürbasyona alışmış olabilirmi acaba. Belki alışkanlıklarından kurtulamıyordur.

meltem44
bencede hiçbir erkek stringle veya tangayla vereceğin bir frikiğe dayanamaz:jeyyar:

EU3
kibirli
neden konuşamayalım tabiki çözüm bulmak adına bunları oturup konuşuyoruz.aramızda iletişim bozukluğu da ayrıca...ben herzaman çözüm bulma yoluna giderim,konuşurum.ama o bana bunu birdaha yapmayacağım dediği halde bu hafta tekrar yaptı...bunu yapması aramızdaki iletişim bozukluğu var anlamına gelmez...ki
ben anlattigin kadariyla cikardigim sonucu soyledim
dogru olur olmaz, onu en iyi sen bilirsin
dogru buldugun yorumlari degerlendirmeye alirsin

ilona
gül gibi karısı durukken neden yaparlarki:mymeka:
ellerine acı biber sür kız :kızgın:

kibirli
....................................

kibirli
,,,,,,,,,,,,,

EU3
bence tahrik edici davranışlarda bulun istedğini belirtir

ilarzu
kibirli
bende buna buna bir anlam veremiyorum neden ben varken bunu yapıyorun..ne kadar onur kırıcı bir kadın için...ona dedim ki bende ozaman kendikendimi tatmin edeceğim.benim neler hissettiğimi gör ddim..bunu demem bile onun zoruna gitti....

bence de devam ederse ben de yanında yapardım canım nasıl oluyormuş görsün yaniiiikafamçokkarıştı

bedaliza1674
arkadaşım sorununun aynısı hatta daha fazlası benimde başımda var bende 3 yıllık evliyim eşiminde erken boşalma sorunu var başlarda bunu sorun etmedim heyecanın etkisi nasıl olsa düzelir dedim ama gün geçtikçe baktım ki hiçbirşeyin düzeldiği yok hatta dahada kötüye gidiyor arkadaşların dediği gibi ben baştan çıkarmaya çalıştıkça o benden kaçtı ve hatta biz şubat ayında evlendiğimiz için balayımızı temmuzda yaptık balayında bana hiç elini sürmediği gibi banyoda kendini tatmin ederken yakaladım kavga ettik defalarca özürler diledi hep tamam aşkım hallolacak dedi doktora gitti ama sadece bir seans çok yardım ettim rahatlasın diye diller döktüm ama nafile hatta özgüveni yerine gelsin diye çocuk bile yaptım olmadı olmadı gitgide uzaklaştı bende bir süre sonra beni istemediğini düşünmeye başladım olaylar o kadar büyüdü ki artık bende onu istemez oldum geçen hafta evlilik yıldönümümüzdü ve ben onu istemediğimi kutlanacak birgün olmadığını belirttiğimde tekrar tutuştu özürler havada uçuştu şimdimi son bir şans istedi bilmem kaçıncı son şansıda verdim bu akşam beraber psikoloğa gideceğiz ama hiç umutlu değilim

JJuLiEtt
canım yapman gereken
güzel bir iç çamasırı almak
sonra üstüne onları ve vucüt hatlarını belli edecek kıyafet giymek
sonra o tv izlerken yakınına hiç onu umursamadan tv izlemek
eminimki yanına gelecektir :jeyyar: :jeyyar:

beste2006
20-02-09, 14:02
kibirli
bende buna buna bir anlam veremiyorum neden ben varken bunu yapıyorun..ne kadar onur kırıcı bir kadın için...ona dedim ki bende ozaman kendikendimi tatmin edeceğim.benim neler hissettiğimi gör ddim..bunu demem bile onun zoruna gitti....
canım bence daha fazla konuşma bu konuyu eşinle

ters tepki yapar aynı şeyleri sürekli duymak..

çok çeşitli iç çamaşırların olsun

sexy kokulu bir dui jeli kullan( belki kullanıyorsun bilmiyorum)

farklı ortamlarda birlikte olmayı dene..salon, oturma odası, vs:))))

belkide banyoda tahrik oluyordur eşin..su içinde filan

sende duşa girdiğin zaman eşini sırtına lif yapma bahanesiyle çağırıp orda bir bakarsın duruma..:jeyyar:

bedaliza1674
sade_kahve
iletisim problemi var aranizda
bence bunlar konusularak cozulur
sen tahmin etmeye calisiyorsun surekli soyle mi dusunur boyle mi dusunur
evliligin basinda bisey demis (fantazi camasir sevmem diye)
hala onu uyguluyorsun
2 insan evlenmis ayni hayati paylasiyorlar hatta cocuk yapiyorlar
ama bu konulari konusamiyorlar
bana cok ilginc geliyor
ilginç gelmesin arkadaşım kadın konuşmak istedikçe bunların konuşularak çözüleceğini söyledikçe erkek kaçarsa yapacak birşey yok seksi gecelik meselesine gelince ben aldım bir sürü gecelikte ne oldu hiç diyorum ya yapılabilecek herşeyi yaptım bunu kendide diyor sen elinden geleni yaptın diye ama çözüme gelince tık yok

ilarzu
erotik film izliyor ben de izliyorum dedin onunla..
izledin mi acaba nelerden hoşlanıyor sana demiş ki ben hoşlanmıyorum o tür kıyafetler ama o filmde belki öyle kadınlar onu cazip ediyor belki böyle çözebilirsin onun izlediklerine dikkat ederek ama bu işin sonu psikolok bedalizanın dediği gibiii

bedaliza1674
kibirli
haftada 1 ilişki normalmi sizce.....
haftada bir oluyorsa bu o kadar sorun değil bence ben 3 yıllık evliliğimde toplasan 10 kez birlikte oldum ve hepsi başarısızdı

EU3
bedaliza1674
ilginç gelmesin arkadaşım kadın konuşmak istedikçe bunların konuşularak çözüleceğini söyledikçe erkek kaçarsa yapacak birşey yok seksi gecelik meselesine gelince ben aldım bir sürü gecelikte ne oldu hiç diyorum ya yapılabilecek herşeyi yaptım bunu kendide diyor sen elinden geleni yaptın diye ama çözüme gelince tık yok
dogrudur kardesim
bu erkekler halledemedikleri seyi bosverirler ne diyim

haftada bir oluyorsa bu o kadar sorun değil bence ben 3 yıllık evliliğimde toplasan 10 kez birlikte oldum ve hepsi başarısızdı
daha neler duyacagim yahu ben de evlilerin hepsi bu isi gayet duzenli goturuyor saniyordum
bu sekilde evliligin ne anlami var o zaman kisenağlama

EcMeL
bedaliza1674
Arkadaşım senin durumunla kibirlinin durumu aynı değil ama.
Sen eşinin erken boşalma sorunu olduğunu söylüyorsun. Eşin kendini yetersiz gördüğü için sana yaklaşmıyordur. Gecelikle çamaşırla olacak iş değil canım seninki. Bir uzmandan yardım almanız lazım ki sende söylemişsin zaten. Umarım en kısa zamanda sorununuzu halledersiniz.
kibirlinin eşi alışkanlık haline getirmiş onu alışkanlığından caydırmaya çalışıyo. Denemekle ne kaybederki dimi...