TEST

Yzme Juvederm dolgu yaptrdm :)Oh! Dnya varm

jayjay
20-02-09, 12:02
:bugun doktorum juvederm hyaluronic acid dolgusu yaptı yüzüme
merak edenlere burdan yazabilirim 1 saat önce koyduk

su_deniz
20-02-09, 18:02
jayjay geçmiş olsun dr.un adı nedir ve sana maliyeti ne oldu ? bu arada öncesi sonrası foto eklersen çok sevinirim eklemeyeceksende özelden atabilir misin ? tekrardan geçmiş olsun.bence sen zaten iyi bir sonucu hak ediyordun onca araştırmaya değdi yani.senin adına çok sevindim.

jayjay
20-02-09, 19:02
cok tesekkürler deniz...
ben bugun doktoru bulabılecegımı umut etmemıstım o yuzden malesef aceleyle konusmak ıcın
evden cıktıgımdan foto cekemedım
kesın haftaya kalır dıye dusunmustum
ancak doktor gıttıgımızde tamam yapalım dıyınce mecburen yaptırdım
cunku bulamıyorum kendısını bazen,cok yogun bırı

jeyloo
20-02-09, 19:02
Cok gecmis olsun och iyi yaptin, ne mutlu sana.

Kime yaptirdin? Kaca yaptirdin?
Kac sene dayanacakmis?
Kasin kalktimi bu sayede?

Cok sordum degilmi, ama bende merak ettim resim koysan süper olur.

Ayrica okadar arastirdigina göre aradaki farklari veya buna neden karar verdigini kisaca aciklarmisin?

tskler

jayjay
20-02-09, 22:02
jeyloo
Cok gecmis olsun och iyi yaptin, ne mutlu sana.

Kac sene dayanacakmis?
Kasin kalktimi bu sayede?

Cok sordum degilmi, ama bende merak ettim resim koysan süper olur.

Ayrica okadar arastirdigina göre aradaki farklari veya buna neden karar verdigini kisaca aciklarmisin?

tskler
juvederm 1 yıl dayanıyormus,fakat en iyi kalın dokulu hyaluronic acidmiş
zaten en pahalısı buymus

jayjay
bir de mesela bir ameliyat olmussanız 3 ay gecmisse,yada ameliyat olduktan sonra
3 ay gecmeden dolgu yaptırmayın
cünkü vücut o enjekte edilen dolguyu ordan cekıp,kesi yerini tamir etmek icin kullanıyormus
erirmis dolgunuz.

jayjay
bir de glucosamine e basladım bugun,

eylul77
21-02-09, 00:02
[​IMG][​IMG]

eylul77

eylul77

eylul77

jeyloo
Cevaplarin icin tskler:

ama bu sorularimin cevabini vermemisin:KK43:

Bende merak ettim resim koysan süper olur,daha önceden bi resmin vardir birde yen resim cekilirsen,bizde farki görürüz.

Her sene yeniden mi yapacaksin???

eylul77

jeyloo
Bu son resimde ne fark var ben anliyamadim??? kim bu resimdeki?

EU3
21-02-09, 14:02
burun sanirim...yada onla beraber bir iki baska yer...:)

prenseslerinannesi
22-02-09, 13:02
gecmiş olsunn.bu yaptırdın doktor ankaradamı.adresı verırsen sevınırımm.bende göz kapağımı aldırcam.çok düşüyorr.iyi doktor arıyorum bende.şimdiden tşklerrr

rosenoire
22-02-09, 13:02
Yüzüme juvederm dolgu yaptırdım :)ohh dünya varmış Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba kızlar JAYJAY ALINTI
biliyorsunuz 1 yıldır yüzüme dolgu yaptırmak için didiklemedik doktor bırakmamıstım
maddeleri de cok arastırmıstım
neyse bugun doktorum juvederm hyaluronic acid dolgusu yaptı yüzüme
merak edenlere burdan yazabilirim 1 saat önce koyduk
1 kutudan 2 enjektor cıkıyor, sanırım 1 er cc idi
Merhaba canım .Hayırlı olsun iyi yapmışsın , kişinin kendini iyi hissetmesi çok önemli .Benim sorum kutuda 2 enjektör var demişsin .İki enjektöre ayrı fiyatmı ödedin yoksa toplam bir fiyat mı verdin .Ayrıca ne kadar tuttu .Bir arkadaş Teosyal yaptıracaktı o da hyaloronik asit türevi ve kutuda 2 enjektör var .Tabii doktor bu durumu ,yani kaç enjektör olduğunu ,bildiğini bilmiyordu .Çoğu kişi zaten kutuda kaç enjektör olduğunu hatta yaptırdığı maddenin cinsini ve markasını bilmez.Bu tamamen doktor etiğine kalmış bir durum .Kısaca doktor kutudaki her enjektör için 280 euro istedi .Toplamda 560 euro.Arkadaş yaptırmamış elbette .Çünkü bir yıl kaldığı söylensede çok kısa sürede bu maddeler eriyor.Bu nedenle ilacın kutusuna mı ,yoksa her enjektöre ayrı bir ücret mi ödediğini yazarsan arkadaşlar aydınlanmış olur .Sevgiler..

aysemelissa
9-03-09, 20:03
merhabaaa, jayjay durumun nedir? benim yağ enjeksiyonu ödemim oldukça geç olmakla birlikte indi + bir o kadar hızlı olarak da emildi, yüzüme o yaşlı zayıf ifade geri geldi :KK43:((( ikinciyi yaptırmak için bir kaç ay geçmesini bekliyorum

senin durumun nasıl, şişlik ve kalıcılık hakkında bilgi veriri misin?

petekçem
20-03-09, 15:03
jayjay bi ses ver Allah aşkına nasılsın? memnun kaldın mı bu uygulamadan çok merak ediyorum lütfen cevap ver

lae
23-03-09, 18:03
jay jay dr unun ismi nedir? Ender Saraçla birlikte çalışan Dr. Alper Mamak hakkında bilgisi olan var mı? O da restylane kullanıyor. Doğal görünmesi benim için çok önemli ve en önemli tedirginliğim bu arkadaşlar bir de çevremde bu işleri yaptıran yok güvenilri bir dr nasıl burlurum??? Lütfen yardııımmmm!!!!

ebrusenko
5-04-09, 16:04
JAYJAY geberdik yani meraktan...su doktorun ismini,adresini ve kaca yaptirdigini soylesen artik...CADIARZU

irna
17-04-09, 15:04
jayjay ucmuuşş :eek:

rosenoire
17-04-09, 19:04
irna
jayjay ucmuuşş :eek:
ırnacığım , jayjay sonradan siteye girmemiş .Arkadaşlar merak etmişler ama merak edecek bir şey yok .Juvarderm bir kaç ay dayanan hiyaluronik asit içerikli geçici bir dolgu .Şimdiye kadar Jayjayda kalmamış olabilir .

Lys
18-05-09, 12:05
edit: Üye Jayjay' in talep ve ricası üzerine editlenmiştir....

jayjay
19-06-09, 21:06
ebrusenko
JAYJAY geberdik yani meraktan...su doktorun ismini,adresini ve kaca yaptirdigini soylesen artik...CADIARZU

bana 2 enjektor yaptı bır kutuda 2 enhjektor var zaten
benımkı juvedermdı

jayjay
20-06-09, 00:06
kök hücreyi uygulayan doktorun adı
servet terziler

jayjay
22-06-09, 21:06
kemik iliğinden 1000 kat çok kök hücre varmıs yağ dokusunda

jayjay
22-06-09, 21:06
yağ enjeksiyonu %90 kalıcıdır demiş

oza
23-06-09, 16:06
jayjay bende yüzümdeki çukur( burunumdan ağzıma inen çizği) alnımdaki çizgilerden bende şikayetçiyim.Dolgu ve botoks önerdiler,bir estetik cerahıda yüz germe amalıyatı önerdi.Ben de bu konuda çok araştırma yaptım.estetik amalıyat hem çok pahalı hemde tedirginim.Digeri ise kısa süreli bir işlem,sizin yazınızı okudum.şimdiye kadar yüzüme hiç bir şey yaptırmadım.Antalya' da oturuyorum.sizin söylediğiniz şeyleri umarım burdada yapıyorlardır.siz den tam bilgi alabilirmiyim.Sizin yazınızı okuduğumda mutlu oldum.Sizden bilgi ediniyorum.Bu konuda daha donanımlısınız.TEŞEKKÜR EDERıM.

rosenoire
23-06-09, 19:06
Benim bildiğim yağ enjeksiyonu pek kalıcı değil , bir ara ben de sormuştum kalıcı değil dediler .Kök hücre için de aynı şeyi duymuştum . Bu arada kaç yaşındasın merak ettim .Yanaklara dolguya niçin gereksinim duyuyorsun ŞenizBu konuları çok iyi araştırmak gerekli .Örneğin enjektörle çekilip bekletilen yağlar özelliğini yitiriyormuş .Her seferinde yağ çektirmek minimal bile olsa emboli riski taşıyor.Sevgiler canım .....

aysemelissa
4-07-09, 08:07
sevgili jayjay ,
beim de yaş 30, ben ocak ayında kupkuru yanaklarıma ve maalesef pek ince olan dudaklarıma yağ enjeksiyonu yaptırdım. gerçi önceki mesajlarımda anlatmıştım ama hiç de öyle %90 bir kalıcılık olmadı. Doktorum Tuğrul Maral'dı. kendisi çok iyi bir doktor. yağ enjeksiyonunun yüzde 30 kalıcı olacağını bana baştan söylemişti zaten. yanaklarımda hücreler yüzde30 tutundu tabi hatta görenler sen biraz kilo mu aldın diyorlar, gülme çizgilerim de hafifledi, ama dudaklarımdaki büyüme neredeyse %10a kadar inceldi. Doktorum yağ dışındaki yapay maddelerin kalıcı olmayacağını ama yine de yağ transplantasyonu gibi zahmetli olmadığı için tavsiye debileceğini söylediyse de ben uçup gidicek şeye niye para veriym. son bir kez daha yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum, dediğin gibi vucudun herhangi bir yerinden yağ alınıp santirfüj ile ayrılıyor, ve cilde enjekte ediliyor. diğer dolgu maddelerinden daha çok şişme yapıyor, çünkü sonuçta oraya, misalen, bin tane hücre konuluyor, fazla fazla, yani o şişlik ondan, ki bunların ancak 100 tanesi tutunup yaşayabiliyor. istersen özel mesajla iletişimimizi sürdürebiliriz. ben de bu konuyla oldukça ilgiliyim. bu yaz ikinci bir operasyon yaptırmayı düşünüyorum çünkü.

daylight
10-07-09, 12:07
kalıcı dolgu yaptırın kıslar yazık günahkolay kazanılmıyor biriktirilmiyor hazır para vermışken azıcık fazla verın 10yıllıgına istediginiz göruntuye kavuşun şahsen ben öyle yaptım kaybolma yok zamanla yavas yavas eriyor

aysemelissa
10-07-09, 21:07
sevgili daylight,

5n 1k programı diyorum şimdi ben sana o halde :KK70:

ne yaptırdın?
nerene yaptırdın?
nerede yaptırdın?
ne kadara yaptırdın?
ne zaman yaptırdın?
kim yaptı?

6 hayati soru :KK70: bize bilgi verirsen çok seviniriz

rosenoire
10-07-09, 22:07
daylight
kalıcı dolgu yaptırın kıslar yazık günahkolay kazanılmıyor biriktirilmiyor hazır para vermışken azıcık fazla verın 10yıllıgına istediginiz göruntuye kavuşun şahsen ben öyle yaptım kaybolma yok zamanla yavas yavas eriyor
Canım ben de merak ettim hangi maddeyi yaptırdın :)) Şeniz

selinyildirim
11-07-09, 16:07
aysemelissa
sevgili jayjay ,
beim de yaş 30, ben ocak ayında kupkuru yanaklarıma ve maalesef pek ince olan dudaklarıma yağ enjeksiyonu yaptırdım. gerçi önceki mesajlarımda anlatmıştım ama hiç de öyle %90 bir kalıcılık olmadı. Doktorum Tuğrul Maral'dı. kendisi çok iyi bir doktor. yağ enjeksiyonunun yüzde 30 kalıcı olacağını bana baştan söylemişti zaten. yanaklarımda hücreler yüzde30 tutundu tabi hatta görenler sen biraz kilo mu aldın diyorlar, gülme çizgilerim de hafifledi, ama dudaklarımdaki büyüme neredeyse %10a kadar inceldi. Doktorum yağ dışındaki yapay maddelerin kalıcı olmayacağını ama yine de yağ transplantasyonu gibi zahmetli olmadığı için tavsiye debileceğini söylediyse de ben uçup gidicek şeye niye para veriym. son bir kez daha yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum, dediğin gibi vucudun herhangi bir yerinden yağ alınıp santirfüj ile ayrılıyor, ve cilde enjekte ediliyor. diğer dolgu maddelerinden daha çok şişme yapıyor, çünkü sonuçta oraya, misalen, bin tane hücre konuluyor, fazla fazla, yani o şişlik ondan, ki bunların ancak 100 tanesi tutunup yaşayabiliyor. istersen özel mesajla iletişimimizi sürdürebiliriz. ben de bu konuyla oldukça ilgiliyim. bu yaz ikinci bir operasyon yaptırmayı düşünüyorum çünkü.

merhaba
Bende 6 sene once dudak dolgusu yaptırdım cok guzel oldu ama kalıcılıgı olmadı maalasef
Simdi tekrar dusunuyorum yag enjeksiyonu dusunmuyorum cunku alınacak yag yok:)
Sen ne kadara yaptırdın

daylight
13-07-09, 08:07
rosenoire
Canım ben de merak ettim hangi maddeyi yaptırdın :)) Şeniz
hdry asit su bazlı demek bunun için vücut emiyor zaten hele cilt kuruysa bu daha da hızlı oluyo ben aynı asitin yag bazlı olanını enjekte ettırmıştım benden gören bir kız arkadaşım önce dudaklarına daha sonra da gögüs ve poposuna yaptırdı enfes oldu kız onun üzerıne sevgili yaptı evlendi(bel ınce kaldı ön arka ortaya çıktı meme şeklı zaten mevcuttu dolgunluk yoktu silikon gibi çok sert bır formda da durmuyo çok dogal hissediliyor) bu işlerde güven çok önemli benım doktorum anestezi uzmanı bir kamu kuruluşunun işyeri hekimi,burda 5yıldızlı bir otelın 18yıllık doktoru istikrarını ispatlamış biri muayenehanesi 12yıldır aynı yerde yani gözüm kapalı ne dese yaptırırım iyi araştırın uygulamayı yaptırın derim

jayjay
13-07-09, 10:07
daylight
hdry asit su bazlı demek bunun için vücut emiyor zaten hele cilt kuruysa bu daha da hızlı oluyo ben aynı asitin yag bazlı olanını enjekte ettırmıştım benden gören bir kız arkadaşım önce dudaklarına daha sonra da gögüs ve poposuna yaptırdı enfes oldu kız onun üzerıne sevgili yaptı evlendi(bel ınce kaldı ön arka ortaya çıktı meme şeklı zaten mevcuttu dolgunluk yoktu silikon gibi çok sert bır formda da durmuyo çok dogal hissediliyor) bu işlerde güven çok önemli benım doktorum anestezi uzmanı bir kamu kuruluşunun işyeri hekimi,burda 5yıldızlı bir otelın 18yıllık doktoru istikrarını ispatlamış biri muayenehanesi 12yıldır aynı yerde yani gözüm kapalı ne dese yaptırırım iyi araştırın uygulamayı yaptırın derim

yağ bazlı hyaluronic acid mi?kafamçokkarıştıhic duymamıstım pekı markanın adı ne?

jayjay
aysemelissa
sevgili jayjay ,
aysecim erimis olabılır de burda onemlı olan o dokunun kök hücreden cok yogun olması

jayjay
aysecim ozel mesajı ac sana msn yazıcam yollayamıyorum ozel mesaj sana

ŞaŞKıN
14-07-09, 01:07
dolgu için en iyi çözüm yağ enjeksiyonudur bir kaç tekrarlamadan sonra maximum derecede yüzde kalıcılığı var ama maliyetide ona göre yüksek olur.
jayjay birde sen her gördüğün tekniğe balıklama atlıyorsun inanılmaz bir cesaret gerçekten :)
ben senin yerinde olsam gerçekten bu sorunları bu kadar kafama takıyorsam yüzümü gerdiririm o bölgedeki tüm dokuları normal konumuna getirtir temelli kurtulurum sorunlardan sende o cesaret fazlasıyla var walla :) sonuç olarak dolgu maddeleri ciltdeki sarkıklığı ve düşmüş yağ dokularını toparlamaz sadece çökmüş bölgeleri doldurur kamuflaj yapar adı üstünde dolgu :) ve ömrüde kısa sürdüğü için uzun vadede yüz gerdirme ameliyatına ödeyeceğin ücretden daha pahalıya patlar sana

aysemelissa
14-07-09, 06:07
tamam jayjay açıyorum. şaşkın da doğrı söylüyor ama yaşımız genç olduğu için hemen krediyi tüketmeyelim diye düşünüyorum ben , yani gerdirme için çok erken değil mi sizce de?

daylight
14-07-09, 08:07
jayjay
yağ bazlı hyaluronic acid mi?kafamçokkarıştıhic duymamıstım pekı markanın adı ne?
o zaman ondan da yaptıralım farz oldu valla...
canım ılk kez duydum cıdden cok merak ettım
pekı kac cc oluyor bu ılac?
ve fıyatı ne
mesela juverderm 1 enjektoru 1.2 cc, ve 450 ytl cıvarı oluyor fıyatı
kı genelde 2 enjektor konur yuze-kutudan 2 enjektor cıkıyor kandırmasınlar sızı
yanı 900 gıbı bı fıyat toplamda

pekı bu madde gogse fılan konulduguna gore, daha ucuz olsa gerek
cunku buyuk hacımlerde kullanılıyor sanırsam
bır arkadasım kalca ıcın dolgu arıyordu,acaba ona olur mu??

gogse oyle bı madde konuldugunu ılk kez duydum ama yontem super...

dudagıma bısı yaptırmıcam ınce degıl sonuc olarak
koydurursam fazla sısebılır,bende anlasılır yanı adım estetıklıye cıkar
halbuki benim estetikle filan asla işim olmaz:lepi: :eek:
dogal bır kadınım ben canım:kedi:

pekı bu madde aneztezı yapmak gerekıyor mu yüze ya da vucuda verırken?
ve vucutta dayanma suresı nedır ??
yuzde ne kadar kalıyor
ben dr a gıttım yıne dr bey boyle bır uygulama varmıs
yag koyalım dedım bızde santrfuj cıhazı yok dedı
ben hemen orda uygulama odasında bı spray sıkar uyusturur alır yagı koyar sandım
fakat dr oyle olmaz dedı:kızgın:

bu ısın takıpcısıyım
wAllahi benim agrı eşigim yuksektır ben dudaklarıma yapılırken uyuştucu kremı sürdürmemiştim bile ;çünkü yapay bir yuzey oluşturur salınımı dagılımı engeller diye tabi ki lokal anestezı verılır 5dakıkalık bir iş o ben yaptıralı3,5yıl oldu daha da güzelleşti hafıf erıdi dogallaştı onceden söyluyordum dolgu diye şimdilerde dudaklarıma iltifat aldıgımda sadece teşekkür ediyorum yani meme için 1-2 beden büyüme isteniliyorsa ya da dogum kılo alış-verişten dolayı sıkılık dolgunluk kaybı varsa biçilmiş kaftan derim cerrahı müdahale ne olursa olsun risktır artı hiç silikonlu meme elledın mı bılmıyorum resmen ele geliyo ıcındekı jole gırc gırc edecek gibi duruyo
1cc 100euro o konulan maddeye göre dr zaten paketi onunde açıyo ıteleme kakalama mumkün degil yani ucuzlugundan degil deger oluşundan dolayı yapılır bir kez ver 10yıl kullan drum suan ülke emniyet müdürü olan o zamanlar il valisiydi Oguz Kaan Köksalı30kg zayıflatan kişi işinde 10numara yakın olsanız gelın burda güzelleşin gidin derdim o adamın işinın dolgu oldugunu anlayana verdigi parayı ben geri oderim o kadar yani

aysemelissa
14-07-09, 09:07
sevgili daylight, hangi maddeden yaptırdın adını bize de söyler misin biz de araştırıp yaptıralım? bu kadar büyük miktarlarda yapıldığına göre BıOALCAMıD olsa gerek, çünkü bildiğim kadarıyla birtek BıOALCAMıD o denli büyük miktarlarda uygulanabiliyor? ama o da su bazlı.

şu linke bir göz atın derim: http://www.kozmetikcerrahi.com/estetik_dolgu.htm

ŞaŞKıN
14-07-09, 15:07
jayjaycım birde senin bu tek kaşındaki düşüklük sorunu aynen bendede var çözüm bulamadım dediğin gibi simetriyi çok bozuyor göz kapağınıda neredeyse tamamen kapatıyor yüzün bir tafafına farkı öbür tarafına farklı bir ifade veriyor bendede bir kaç yıldır olan bir problem önceedn çok hafifti belli olmuyordu çok gıcık bişey sen bu konuda daha önce bir çözüm yolu aramışmıydın dolgu dışında başka bir teknikde denedinmi yani o bölgeye ?
ben net bir bilgiye ulaşamadım bir cerrah dediki botox yapılırsa asimetiyi dahada vurgularız olmaz ama endoskopik kaş kaldırmayla düzelir dedi bir başkası botoxla yapabiliriz dedi ünlü bir cerraha netden sormuştum yapılır tabiki ama durumu görmem gerekiyor demişti başka bir ünlü cerrah o da kaş asimetrisinin çözümü hiçbir şekilde yoktur dedi... her kafadan bir ses çıkıyor yani sonra kime güvenipte yaptıracağını bilemiyorsun... ama sen en azından bu konudaki çözümü bulmuşsun anlaşılan şimdi sanırım 6 ay falan oldu senin bu işlemi yaptırdığın şuanki kaşlarındaki simetrinin durumu nedir ? hala o kaşın kalkık ve diğeriyle eşitmi duruyor yoksa tekrar düşüp eski konumuna gerimi döndü ?

daylight
16-07-09, 09:07
aysemelissa
sevgili daylight, hangi maddeden yaptırdın adını bize de söyler misin biz de araştırıp yaptıralım? bu kadar büyük miktarlarda yapıldığına göre BİOALCAMİD olsa gerek, çünkü bildiğim kadarıyla birtek BİOALCAMİD o denli büyük miktarlarda uygulanabiliyor? ama o da su bazlı.

şu linke bir göz atın derim: Estetik Ameliyat, Estetik Cerrahi, Estetik Merkezleri, Ameliyatsız Estetik
inan unuttum ben 2006da yaptırmıştım ;ama istersen ozelden dr ad ve tel vereyım kendisinden bilgi alırsın daha saglıklı olur benı söylersın yardımcı olur

daylight
16-07-09, 09:07
ŞaŞKıN
jayjaycım birde senin bu tek kaşındaki düşüklük sorunu aynen bendede var çözüm bulamadım dediğin gibi simetriyi çok bozuyor göz kapağınıda neredeyse tamamen kapatıyor yüzün bir tafafına farkı öbür tarafına farklı bir ifade veriyor bendede bir kaç yıldır olan bir problem önceedn çok hafifti belli olmuyordu çok gıcık bişey sen bu konuda daha önce bir çözüm yolu aramışmıydın dolgu dışında başka bir teknikde denedinmi yani o bölgeye ?
ben net bir bilgiye ulaşamadım bir cerrah dediki botox yapılırsa asimetiyi dahada vurgularız olmaz ama endoskopik kaş kaldırmayla düzelir dedi bir başkası botoxla yapabiliriz dedi ünlü bir cerraha netden sormuştum yapılır tabiki ama durumu görmem gerekiyor demişti başka bir ünlü cerrah o da kaş asimetrisinin çözümü hiçbir şekilde yoktur dedi... her kafadan bir ses çıkıyor yani sonra kime güvenipte yaptıracağını bilemiyorsun... ama sen en azından bu konudaki çözümü bulmuşsun anlaşılan şimdi sanırım 6 ay falan oldu senin bu işlemi yaptırdığın şuanki kaşlarındaki simetrinin durumu nedir ? hala o kaşın kalkık ve diğeriyle eşitmi duruyor yoksa tekrar düşüp eski konumuna gerimi döndü ?
hafif düşüklükte botox tek geçerim bir kız arkadaşım yaptırmış kaşla beraber halıyle göz kapagı da kalkmış gözler daha açık gözbebekleri daha büyük görünmüş ben bayıldım wAllahi

ŞaŞKıN
16-07-09, 14:07
daylight
hafif düşüklükte botox tek geçerim bir kız arkadaşım yaptırmış kaşla beraber halıyle göz kapagı da kalkmış gözler daha açık gözbebekleri daha büyük görünmüş ben bayıldım wAllahi
botoxlada yapılıyor demekki güzel bir haber :) Birde bende asimetri yanında kaşların iksindede düşüklük mevcut ama birisi diğerine nazaran daha düşük olduğu için asimetriyide bozuyor yani hem kaldırtmak hemde asimetriyi düzeltmek istiyorum.
Kime yaptırmış acaba beni bilgilendirirsen yada arkdaşından bilgi alırsan sevinirim çünkü bazıları asimetri olunca bulaşmak istemiyor arkdaşın sonuçtan memnunsa bende o doktorda yaptırıp bir denemek isterim kaydirigubbakcemile3

daylight
17-07-09, 05:07
ŞaŞKıN
botoxlada yapılıyor demekki güzel bir haber :) Birde bende asimetri yanında kaşların iksindede düşüklük mevcut ama birisi diğerine nazaran daha düşük olduğu için asimetriyide bozuyor yani hem kaldırtmak hemde asimetriyi düzeltmek istiyorum.
Kime yaptırmış acaba beni bilgilendirirsen yada arkdaşından bilgi alırsan sevinirim çünkü bazıları asimetri olunca bulaşmak istemiyor arkdaşın sonuçtan memnunsa bende o doktorda yaptırıp bir denemek isterim kaydirigubbakcemile3
canım ne demek yardımcı olmak isterim tabi ki ben ve arkadaşım Adana'da yaşıyoruz yanı kısaca drda burada ;ama işin ehlı bir dr bul iyi araştır halleder bu konuyu

jayjay
17-07-09, 22:07
ŞaŞKıN
dolgu için en iyi çözüm yağ enjeksiyonudur bir kaç tekrarlamadan sonra maximum derecede yüzde kalıcılığı var ama maliyetide ona göre yüksek olur.
jayjay birde sen her gördüğün tekniğe balıklama atlıyorsun inanılmaz bir cesaret gerçekten :)
ben senin yerinde olsam gerçekten bu sorunları bu kadar kafama takıyorsam yüzümü gerdiririm o bölgedeki tüm dokuları normal konumuna getirtir temelli kurtulurum sorunlardan sende o cesaret fazlasıyla var walla :) sonuç olarak dolgu maddeleri ciltdeki sarkıklığı ve düşmüş yağ dokularını toparlamaz sadece çökmüş bölgeleri doldurur kamuflaj yapar adı üstünde dolgu :) ve ömrüde kısa sürdüğü için uzun vadede yüz gerdirme ameliyatına ödeyeceğin ücretden daha pahalıya patlar sana
canım
ne germesi ne ameliyatı
çok güldüm mesajına :lepi:

jayjay
17-07-09, 22:07
kaşa da uygulanabilir