TEST

Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

çikolatagelin
29-03-09, 11:03
bana 2 hafta oldu sanırım memnunum arkadaslar

Sineks
30-03-09, 12:03
sewal84
bugün bime garnier ürünleri 6.99 tl den geldi tonik,nemlendirici,göz makyaj temizleme losyonu,jel çok ucuz ..kaçırmayın
banada almıslar bundan karma ve normal ciltler için olandan hem tonik hemde nemlendirici.. bi kac gündür kullanıyorum ama ne etkietti yada eder bilemiyorum.. sizler memnun kaldınızmı.. ve ne kadar süredir kullanıyorsunuz...

matematikci
31-03-09, 15:03
canlarım benim anlamadığım bişi var. siz bu ürünlerinin 3 ünüde kullanıyormusunuz? yaada hangisini kullanıyorsunuz. :uhm:

epaq
31-03-09, 15:03
matematikci
canlarım benim anlamadığım bişi var. siz bu ürünlerinin 3 ünüde kullanıyormusunuz? yaada hangisini kullanıyorsunuz. :uhm:
Canım ürün bir tane.Etkisi üç tane.

çikolatagelin
31-03-09, 16:03
QUOTE=matematikci;6032763]canlarım benim anlamadığım bişi var. siz bu ürünlerinin 3 ünüde kullanıyormusunuz? yaada hangisini kullanıyorsunuz. :uhm:[/QUOTE]

:lepi:sırnaşık şey

matematikci
31-03-09, 18:03
karalahana

SAF VE TEMİZ Serisi: Yağlı ve Karma ciltler için öneriliyor. Siyah nokta ve yağlanmaya karşı harika bir seçim. Beyaz kil ve çinko gibi mineraller içeren Arındırıcı peeling (9.99 TL) Temizleme jeli (9.99 TL), Sıkılaştırıcı tonik (9.99 TL) ve salatalık içeren Günlük nemlendirici (10.99 TL) ‘den oluşuyor.

ESAS BAKIM Serisi: Karma ciltler ve Hassas ciltler olmak üzere 2 farklı türü mevcut. İçerisinde üzüm ekstresi bulunan yeşil ambalajlı seri, normal ve karma ciltlere öneriliyor ( Göz makyaj temizleyici,7,99 TL, Jel Temizleyici, 7,99 TL, Tonik, 7,99 TL ve Koruyucu krem,9,99 TL) Pembe renkli, gül içeren seri ise kuru ve hassas ciltler için kullanılıyor. (Makyaj Temizleme Sütü, 7,99 TL, Koruyucu krem,9,99 TL)

STAR ÜRÜN: Akıllı ürün diye ben buna derim, yağlı ve akneye yatkın ciltlere önerilen 3′ü 1 arada, temizleme işlemiyle ayrı ayrı uğraşmak istemeyenler yani üşengeçler için ideal. Temizleme+Peeling+Maske olarak kullanılabiliyor. (10.99 TL)

burdan hiç bitane gibi görünmüyor bilmem anladınız mı?

epaq
31-03-09, 22:03
matematikci
burdan hiç bitane gibi görünmüyor bilmem anladınız mı?
Başlık son ürünle ilgili olduğu için öyle demiş olabilirim.
Yoksa eminim Garnier ürün katalogunda bir çok 3 in 1 ürün vardır.
Bilmem anlamış mıyım?

eylultamer
2-04-09, 07:04
ya bende kullanıyorum 2 haftadır aynen memnum gibiyim , herşeyden önce çok pratik , ayrıca peeling ve maske için ayrı ayrı şeylere gerek yok tam bana göre:dance:

eftalyaa
2-04-09, 13:04
bende dun bımden 6bucuk tl ye jel temızleyıcısını aldım bı kere kullandım ve sonuctan memnun kaldım
ama bunun tonıgınımı peelıng yerıne kullanabılıyosunuz arkadaslar orasını anlayamadım:uhm:

eylultamer
2-04-09, 14:04
eftalyaa
bende dun bımden 6bucuk tl ye jel temızleyıcısını aldım bı kere kullandım ve sonuctan memnun kaldım
ama bunun tonıgınımı peelıng yerıne kullanabılıyosunuz arkadaslar orasını anlayamadım:uhm:
canım benim kullandığım 3 ü 1 arada yani hem yıkama jeli hem peeling hemde maske olarak kullanabilen üründen 1 tüp yani , ayrı ayrı değil yani , tonik ayrı bişey ...

Jiklipaff
4-04-09, 17:04
ben bu ürünü yeni bitirdim yaklaşık 1ay gitti bi işede yaramadı =) hatta üstüne sivilcelerim bile çıktı :KK70: ama peeling özelliği gerçekten çok güçlü çünkü cildim pul pul oldu :KK70: hep soyuldu =)

matematikci
4-04-09, 19:04
eftalyaa
bakınız benim gibi anlamayanlar varmış

loveyou
5-04-09, 07:04
bu jeli yüzünüze sürdükten sonra kaç dk durdurup yıkıyosunuz .

çikolatagelin
5-04-09, 08:04
maske yaparken 3 dk canım 2 3 gunde bi yapılıyo hergun yaptığımız peelingde bekletmiyoruz

daylight
6-04-09, 12:04
Jiklipaff
ben bu ürünü yeni bitirdim yaklaşık 1ay gitti bi işede yaramadı =) hatta üstüne sivilcelerim bile çıktı :KK70: ama peeling özelliği gerçekten çok güçlü çünkü cildim pul pul oldu :KK70: hep soyuldu =)

bu ne hız tatlım ürün çıkalı ne kadar oldu ki 1tüpü 1ayda bitirebilmek için hergün kullanmak gerekir o da ne kadar yağlı olursa olsun cilt tavsiye edilmez sürekli kazınma sürtünme işlemine maruz kalan ten hırpalanır :eek:klava::eek:klava: tabi ki pul pul olur
üzgünüm ; ama bence sen yanlış uygulamışsın

sier
6-04-09, 12:04
Ben Garnier için değilde tüm ürünler için 1 ay da normalde bitmesi imkansız diyorummm...hergün peeling ve maske yapılmaz.cildi acayip yorar ve dengesini alt üst eder ne yaptın sen arkadaşım..peelingi ve maskeyi ben haftada bir yaparım her zaman hiç te bi sorunla karşılaşmam çok ta güzel olur cildim..yani ne kullanırsan kullan cildin tabiiki öle olurr..:1no2:

eminik
8-04-09, 15:04
ben de bugün garnierin esas bakım serisinden temizleme sütünü ve besleyici kremini aldım.son zamanlarda cildim pul pul oluyodu bunları tavsiye ettiler.bi deneyeyim dedim.ilk defa kullanıyorum bu markayı işe yarar mı ki CADIARZU

April
8-04-09, 18:04
Ben de bu sabah denedim 3ü 1 arada olanını, dergiden numune çıktı gamyoncuiremsu

Kokusu, kıvamı çok güzel, temizleyiciliği de bence fena değil...ben başka bir ürün kullanıyorum gerçi ama deneyim dedim, fiyatına göre bence başarılı a.s

Ablama kremini almıştım denesin diye, karma cilt için olanı, süper bir etkisi yok, ortalama nemlendirci o da...=)a.s

cgdmaymn
8-04-09, 19:04
ben pazar günü antalyada seleklerden 6.50ye aldım süper indirim wardı kullanıorum şimdilik güzell :)

Jiklipaff
Ben Garnier için değilde tüm ürünler için 1 ay da normalde bitmesi imkansız diyorummm...hergün peeling ve maske yapılmaz.cildi acayip yorar ve dengesini alt üst eder ne yaptın sen arkadaşım..peelingi ve maskeyi ben haftada bir yaparım her zaman hiç te bi sorunla karşılaşmam çok ta güzel olur cildim..yani ne kullanırsan kullan cildin tabiiki öle olurr
ben maske olarak kullanmadım.. temizleyici olarak kullanıldığı için yüzümde bekletmedim zaten e doğal olarak her gün yıkadım kısacası temizleyici olarak kullandım .. .
ürünün arkasında kullanım şeklinde temzileme için her gün,maske için haftada 2 3 kez yazıyor zaten.

çikolatagelin
ben epeydir kullanıyorum fiyatına gore çok iyi bi urun

bitter
9-04-09, 07:04
bende bu markanın temizleyici jel ve nemlendiricisini kullnıyorum çook memnunum daha önce dove sabunla temizleyip boşuna bozmuşum cildimin dengesini

feRhuNde_
10-04-09, 10:04
bende dove dan sonra garnier ın temizleyici jelini aldım ama bu üçü bi arada olan ürününü bulamadım halaa

çikolatagelin
canım bulursan al ben çok memnunum duzenli kullanıyorum siyah noktam kalmadıkaydirigubbakcemile2

feRhuNde_
çikolata21
canım bulursan al ben çok memnunum duzenli kullanıyorum siyah noktam kalmadıkaydirigubbakcemile2
tamam teşekkürler inşallah bulursam alacam.

busemim
15-04-09, 12:04
Kızlar aknelı bı yÜzÜm var ÇarŞamba ve pazar gÜnlerı maske olarak kullanıyorum. Normalde sabah akŞam bununla yıkıyorum zararı olurmu sız nasıl kullanıyosunuz?

çikolatagelin
16-04-09, 08:04
canım sivilceli cilde peeling yapılmaz hele aksam sabah sakın yapma yıpranır canım sivilcen varsa bence gecene kadar peeling olarak kullanma ama haftada 2 maske yapabilirsin canımcım

busemim
20-04-09, 14:04
CANIM AMA SABAH AKŞAM YIKIYORUM ÇOK MEMNUNUM AYRICA TEMıZLEME DE HERGÜN ISLAK YÜZÜNÜZE SÜRÜN DıYO BENCE ZARARI YOK BEN MEMNUNUM VE AYRICA MASKESıNı 10 DK BEKLETıYOM ÖLE FAYDASI OLDU VALLA :))))))))):eek:

akasyafb
1-05-09, 09:05
bu ürünü en az kaç yaşdan kullanabiliriz.. ben 14 yaşındayım.. bi sakıncası olurmu sizce?

çikolatagelin
1-05-09, 09:05
canım kullanabilirsin bide tonik kullanırsan yeter senin için tatlım ama sivilcen varsa peelig uygun olmaz cildini çok yorma

smeagol
1-05-09, 12:05
Ben 2-3 haftadır kullanıyorum..Yeşil şişede olan esas bakım temizleme jelini..Cildim karma ve sadece bu jelle yıkıyorum yüzümü..Ayrıca birkaç günde bir Neutregena nın peelingini uyguluyorum.Alnımda ki fisiriklerden şikayetçiydim bayağı işe yaradı,artık hiç kalmadı gibi birşey.Yalnız uygulamadan sonra bepanthene krem de sürüyorum nemlendirmesi için..Ve de cildim yumuşacık oldu.Tavsiye ediyorum..:)

akasyafb
1-05-09, 12:05
çok teşekür ederim (=

maviss
6-05-09, 15:05
Bunu sadece yikama olarak kullanacagiz dimi kizlar sabun gibi bunlami yikicagiz yani?

maviss
6-05-09, 15:05
benim neden meslegim egitimim flan cikmio?

daylight
8-05-09, 08:05
akasyafb
bu ürünü en az kaç yaşdan kullanabiliriz.. ben 14 yaşındayım.. bi sakıncası olurmu sizce?
tam zamanı şimdiden tedbirini al sonra bizizm gibi sivilceden kalan izlerle uğraşırsın akne,komedon olmazsa izi de kalamaz degil miyasakkelimeyasakkelime

MATMAZEL87
8-05-09, 17:05
hım güselmiş

tripolog
9-05-09, 18:05
ben de meraktan aldım ama bana biraz sert geldi. oysa ki yağlıdır aknelidir cildim. çok gerdi. ama iyi temizliyor.

matematikci
19-05-09, 13:05
1 haftadır kullanıyorum hiç bi değişikli yok

Rana_Yurdanur
21-05-09, 16:05
Ben dün aldım. Az önce burnumun üzerindeki siyah noktalara denedim. Çok güzel yaptı ve ferahlık verdi.
Cildim de sivilce yok, sadece burnumun üzerinde siyah noktalar var, bütün yüzüme uygulayabilirmiyim, bi zararı olur mu ?

Sonra tonik ve nemlendirici kullanmalımıyım ?
Her gün mü kullanmalıyım ?
Yardım ederseniz sevinirim.

fatma18
29-05-09, 16:05
ben de alcam inşallah,yalnız yaşım 15 ama lekelenme olmaya başlamış,kontrol ettitdik de..tabi ne kadar doğru bilemiyorum..umarım cildime bir zarar vermezz..kullanıp etkisini yazarım :-)

mrw1988
4-06-09, 19:06
meraba arkadşlar yeni üye oldum siteye ve yazıklarınızı okudumda ben estetisyenim aynı zamanda ve bu ürün temizleme jeli olarak kullanıldığında mutlaka tonik ve sonra cilde uygun nemlendirici krem kullanılmalıdır. pleeng olarak kullanıldığında da aynı işlem yapılmalıdırr çünkü cilt temizlendikten sonra gerginleşir nemlendirmek en doğrusudur

mrw1988
4-06-09, 20:06
[kızlar bnm yüzümde tek tük ivilce cıkardı.bir haftadır kullanıyorum ürünü sivilcelerim arttı belki gecer zamanla öyle umut ediyorum....

bazı ürünler ilk olarak alttaki siyah noktaları ve sivilceleri çıkarırlar içeriğini bilmiyorum ama bu üründe böyle olabilir ilk sivilcelerinizin çıkması daha sonra bırakmayın kullanmayı tam tedavi aşamasında bırakmış gibi olabilirsiniz. ama pleeng yerine kullandığınızda ve tabi siyah noktalarda gittiğinden gözenekler açılır gözenekleri sıkılaştırmk için etkili bir tonik kullanmamız çok önemli delik delik kalır gözenekler yoksa:KK46:

arztez
4-06-09, 21:06
kızlar bnde aldım garnıer 3 ü biraradayı da hepınız 6.50 fılan demişiniz ben 13 e aldım ya kazıklanmışım galıba=)denıcem bakalım sonuç için yazarım

EU2
5-06-09, 16:06
denemek amaçlı kullanıyım bakıyım,kendim yaparım maskelerimi,ama merak ettim şimdi..
fiyatıda uygun deneyince tecrübelerimi belirtirimzemuszemus

kardelen18
6-06-09, 20:06
müşterimizin isteği üzerine getirttik güzel kokulu bir ürün bakalım faydası olacak mı

arztez
7-06-09, 00:06
ben 2 gun kullandım temızlık için yüze ferahlık veriyo.ve süper yumuşaklık saglıyo.maskesını daha yapmadım ama üründen cok memnun kaldım.bakalım sıyah noktalara iyi gelcekmı

birmelek
9-06-09, 21:06
Ben sadece siyah noktalar için olanından almıştım..kuaförüm getirtti ama 15 ytl verdim..şimdi anlıyorum ki garnier ürünleri pahalı değil ve ben boşbulunup başka yerlere filan bakmadan dalmışım ürüne. :KK43:

daylight
10-06-09, 05:06
arztez
kızlar bnde aldım garnıer 3 ü biraradayı da hepınız 6.50 fılan demişiniz ben 13 e aldım ya kazıklanmışım galıba=)denıcem bakalım sonuç için yazarım
NıSAN AYINDA BıM 6,5liraya bir kampamya yapmıştı yeşil serisinde(normal/kuru ciltler) hatta şimdi de garnierin güneş koruyucusnu 19,90na satıyor aynısını ben 26,6a almıştım
bizim bahsettigimiz 3ü birarada olan ürün senın dedigin fiyat kazıklanmadın yani şekercim

Tatli_Civciv
21-06-09, 09:06
siyah noktaları da gideriyomu ki

çikolatagelin
22-06-09, 10:06
evet canım