Garnier 3 bir arada(Temizleme, Peeling, Maske)

LayLayLomHop
21-03-09, 20:03
çikolata21
evet canım üstünde yağlı yada karma cildiniz varsa size uygun yazıyo
yani sadece alnım kuru benim birazda burun :nazar: kullanamazmıyım yani

çikolatagelin
tatlım bime biraz daha uygun geliyo ama arada 1 milyon anca fark eder yani çok değil

çikolatagelin
tatlm valla bilmiyorum tam ama deneyebilirsin çok kuru değilse

LayLayLomHop
22-03-09, 11:03
evet kullananlar düşünceleriniz nedir bu konuyla alakalı

Afro
ay bende olay kullanıyorum ama hem bunun fiyatı cok uygun hemde cok etkılyımıss bende alcm ınsalahh en kısa zamanda kulananlar nasıl bakalım

çamaşırsuyu
ben her yerde fiyatını araştırdım, en uygun fiyat bim de ama zaten çok pahalı da değil, arada 2milyon farkediyor en ucuz ve en pahalı satan yer arasında

Afro
çamasırsuyu sen aldın mı cnm etkılımı ya bıde böle cıldı kurutuyomu merak edıyorum

çikolatagelin
22-03-09, 12:03
kızlar ben 4 gundur kullanıyorum cok ferahlatıyo yumusatıyo ama sadece dudak cevremde kuruma yaptı hemen krem surdum arkonun fındıklısından simdilik memnunum

mylilapause
kızlar yaglı ve karma ciltler için yazıyo üstünde kuru ciltler kullanmasın bence kurutuyo çnkü ben karmayım beni bile kuruttu burun dudak ve çene bölgesi felan bepanten sürüyorum ama yaglı ciltler için mükemmel bi temizleyicii ben 9.90 a aldım

Afro
farketmezzcım sen hetgun mu kullanıyosun yoksa bı kac günde bır mı cnm

mylilapause
22-03-09, 13:03
wala kuzum ilk aldıgımda görmemiş gibi saldrdım hergün kullandm yüzüm soyulunca bıraktım elifümm şimdi 3 günde 1 sürüp hemen yıkıyorum

Afro
FARKETMESS
wala kuzum ilk aldıgımda görmemiş gibi saldrdım hergün kullandm yüzüm soyulunca bıraktım elifümm şimdi 3 günde 1 sürüp hemen yıkıyorum
saol sekerım bende ılk bı ürürn aldıgımda dibine kadar kullanırım :nazar::1hug:

LayLayLomHop
benlik değil o zaan bu çünkü zaten soyuluyo cildim kuruluktan

çikolatagelin
22-03-09, 14:03
canım kuruysa kullanma cunku benimki karma ve dudak kenarlarım baya kurudu

çamaşırsuyu
22-03-09, 17:03
eliffffffffffffffffffffff
çamasırsuyu sen aldın mı cnm etkılımı ya bıde böle cıldı kurutuyomu merak edıyorum

yok canım ben almadım ama yorumlardan sonra almayı da pek düşünmüyorum, çünkü benim cildim kuruya dönük karma...gerçi havalar ısınınca kuruluk gidiyor ama olsun...sben sabah ve akşam temizleyici ile yıkamazsam rahat edemem..günlük kullanım için birşey gerek bana..ben zaten vıchy kullanıyorum ama bunun fiyatı çok çok iyi vıchye göre..eğer iyiyse alayım dedim...

morciii
22-03-09, 21:03
kızlar merak ettiğim bir şey var bu tarz ürünler gözenekleri genişletiyor o yüzden bende uyguladıktan sonra hemen yıkarım böyle bir etki gören var mı?

çikolatagelin
22-03-09, 21:03
yok canı oyle bişey farketmedim zaten gozeneklerim biraz acık

echoo
23-03-09, 09:03
kızlar bnm yüzümde tek tük ivilce cıkardı.bir haftadır kullanıyorum ürünü sivilcelerim arttı belki gecer zamanla öyle umut ediyorum.cildim karma temizledigini hissediyorum ama dudak ve burun kenarlarımı kuruttu.yinede temzlk hissi veren bir ürün.özellkle yüzünüze peeling yapıp maske seklinde kuutunca yüzümde tatlı bi renk oluyo-tatlicadiarzu-r.

daylight
23-03-09, 10:03
FARKETMESS
kızlar yaglı ve karma ciltler için yazıyo üstünde kuru ciltler kullanmasın bence kurutuyo çnkü ben karmayım beni bile kuruttu burun dudak ve çene bölgesi felan bepanten sürüyorum ama yaglı ciltler için mükemmel bi temizleyicii ben 9.90 a aldım
tatlım normal/kuru ciltler için ayrı serisi var zaten( yeşil ambalajı olan):enbuyukkk:

eylultamer
23-03-09, 12:03
bende dün 3ü bir arada olan temizleyicisini aldım arkadaşlar , ilk günden tabii bişi demek çok zor ama
cidden iyi temizledi yaa , 2 dk beklettim peeling yapıp , yıkadıktan sonra cildimin rengi baya güzel görünüyordu , inşh ters bi etkisini görmeyiz , sivilce falan yaparsa :KK43: kötü

biraz daha kullanayım yazarım yine ..

RoseAngeL
24-03-09, 09:03
bende 3 haftaya yakın oldu kullanalı yüzüne sürünce ciltte bir ferahlama oluyor salatalık kokuyor ayrıca burnumun üzerindeki siyah noktaları azalttı ben genelde duşta kullanıyorum sıcak su ve buhar gözenekleri açtığı için garnieride kullanınca bütün siyah noktalar çıkıyor haftada birde maske olarak kullanıyorum şimdilik memnunum....

sewal84
27-03-09, 22:03
bugün bime garnier ürünleri 6.99 tl den geldi tonik,nemlendirici,göz makyaj temizleme losyonu,jel çok ucuz ..kaçırmayın

braest
28-03-09, 20:03
benim cildim bu ara çok kuru ve pul pul ama alnımda ve yanak kısımlarımda kızarıklıklar oluyo sizce bu ürün banada ii gelirmi arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim meleklerim.....:lepi:

çikolatagelin
sanmıyorum canım iyce kurutur

SipidiGonzales
bende aldım 3 gündür kullanıyorum.. şimdilik memnunun güzel temizliyor.. zaten bir temizleme ürününden mucize beklememek gerekir.