TEST

Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

berenboz
17-03-09, 16:03
MERHABA,AYIN 12SİNDE ADET OLMAM GEREKİYORDU,HALA OLAMADIM.ADET BELİRTİSİ DE YOK.İKİ GÜNDÜR GÖĞÜSLERİM ACIMAYA BAŞLADI VE AKINTIM VAR.TEST YAPIYORUM,NEGATİF.BENİM GİBİ OLAN VAR MI,İDRAR TESTİNDE NEGATİF ÇIKAN SONRA HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR MIIIII:çok üzgünüm:

aysima_85
canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

berenboz
aysima_85
canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.
cevap verdiğin için teşekkür ederim..ya,okuyorum,adet günü çift çizgi görenler var.benim 6 gün oldu,test hala negatif...hiç böyle olmamıştı.sen hamile misin

ebruli22
bir kan testi yaptır cnm..kesin çikar orda...inşallah hamişsın :KK46:

semaaanurrr
17-03-09, 18:03
en doğrusu kanda çıkıo için ozamn rahat eder bekle braz daha 10 gün olsun canım benimde öle 12sinde olmuştum en son adet aynı dediğin gibi göğüslerim falan çok kötü olmuştu ama bugün oldum hayırlısı ne yapalım canımmmmmm inşallah sen hamilesindir

herwood
17-03-09, 23:03
bende gögüslerimden hamile olduğumu anlamıştım çok sancı yapıyordu birde akıntım çoğalmıştı inşallah hamilesindir benimde ilk idrarda çıkmamıştı geç döllenme olabiliyormuş kanda kesin çıkar tahlil yaptırıp bizede haber ver

firuze-1524
18-03-09, 06:03
cnm kan tsti yaptır en güvenilir olan o
mutlaka çıkar
inş hamilesindir

rzme
klişe olacak ama kan testi yaptır güzelim.....:ecrin_bebek:

ebru1987
cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir

berenboz
18-03-09, 07:03
ebru1987
cnm kardeşim seni korkutmak istemem aama benimde adet tarihim 4 marttı ve hala olmadım 13 marta kadar ara ara test yaptım gebeligi istiyorum ya belki geç döllenmedir diye bekledim hep sonra 13 marta kan tahliline gittim dr kandan önce muayene edelim seni dedi oldum ve 36x28mm büyüklüğünde nur topu gibi kir kistimin oldugunu öğrendim benim adetim çok düzenli idi bu ilk gecikmem ve dr lar strese baglıyor bu kisti şimdi adet söktürücü ve sogan suyu içiyorum bakalım ne zaman adet olabileceksem demen o ki sende bir an önce git dr belkide kisttir
sağol canım.benimde korkum o...bu kadar gecikmezdi hiç.testlerde negatif.sanırım bir sorun var.:çok üzgünüm:

eftelyaaa
18-03-09, 09:03
canım konuyu henüz gördüm bende idrar testi yapmıştım hemde defalarca ama hep negatifti dedim kesin hamile değilmi başka bir sorun var doktora gittim test yapıldı ve ultrasonda minicik bi kese gördük şimdi 22. haftamdayım yani umutsuzluğa kapılma canım hemen bir kan testi yaptır

moonrose
18-03-09, 09:03
bende 14ünde adet olmam gerkiyodu olmadım 16sında test yaptım negatif adet belirtisi hiç bişey yok bende korkmaya başladım ama dr gitmeyi düşünüyorum artık

eftelyaaa
18-03-09, 10:03
canım neden korktun anlamadım birkaç gün daha bekle istersen bi daha test yap yada kan testi yaptır çünkü kanda kesin çıkıyor

moonrose
18-03-09, 10:03
ne adet belirtileri var nede hamilelikle ilgili belirtiler var anlamadım gitti onun için
hiç belirti olmadan hamile kalan varmı acaba

eftelyaaa
18-03-09, 11:03
canım bi arkadaşım var birkaç ay adet görmüyor hiçbir belirtiside yok o da ha bugün ha yarın gelir diye bekliyor neyse görümcesi hamile kontrolde doktor diyoki ya gel bide sana bakalım acaba neden adet olmuyorsun benim arkadaş yaklaşık 3 aylık hamileymiş yani hiçbir belirti olmayabilir canım

berenboz
18-03-09, 16:03
eftelya,kaç gün geçmişti adetin.bugün 7.gün,yine test yaptım yine negatif.sanırım dr gitmem gerek yaa:KK43:

yakamoz12
18-03-09, 22:03
berenboz
eftelya,kaç gün geçmişti adetin.bugün 7.gün,yine test yaptım yine negatif.sanırım dr gitmem gerek yaa:KK43:
canım senle tam aynıyız bende 12 sinden beri misafirlerimi bekliyorum gelmediler test yaptım negatif sıkmıstı
ama ben bugün dr gittim ultrasonla baktı bisey göremedi normal gözükmeyebilir kücükse gözükmez dedi kan testi yaptık yarın gidicem tekrar ona göre bakıcaz artık hamis degilsem ne oldugunu ögrenicem allah korusun kist varsada erkenden ögrenmis olurum
sende bi baktır canım istersen bi kan testi yaptır

berenboz
18-03-09, 23:03
yakamoz12
canım senle tam aynıyız bende 12 sinden beri misafirlerimi bekliyorum gelmediler test yaptım negatif sıkmıstı
ama ben bugün dr gittim ultrasonla baktı bisey göremedi normal gözükmeyebilir kücükse gözükmez dedi kan testi yaptık yarın gidicem tekrar ona göre bakıcaz artık hamis degilsem ne oldugunu ögrenicem allah korusun kist varsada erkenden ögrenmis olurum
sende bi baktır canım istersen bi kan testi yaptır
inşallahhh pozitif olur sonucun..:CüvCüv:bende yarın ya da cuma gitmeyi düşünüyorum.allah hepimizin dileğini versin:KK46:

DerinSu
19-03-09, 00:03
berenbozcum ilk önce moralini bozma diyecegim canım...inşallah da hamilesindir tabiii...kötü düşünceleri kafandan at bi...kist bile olsa korkma artık bunlar ilaçla eritilebiliyor yani bu kadar endişe etme canım benim...bak benimde bir arkadasım var hatta bu konuyu görse hemen yazar sana olayı...onun da hamileligi testlerde çıkmadı...kanda gösteriyor sadece...herkesin bir degil...çıkmayabilir varsada.tabii sen yinede doktora gitmeyi ihmal etme de...ama diyecegimm illa testlerde kesin çıkar diye birşey söz konusu degil canım...
hatta bir arkadasımız var o da yeni hamiş.adeti 18 gün geçti testte negatifti 28 inci günü yine yaptı anca o zaman silik çizgi çıkmıştı..böyle olan da var..
haberini bekliyoruz cnm.inşşşş vardır hadi bakalım.

DerinSu
19-03-09, 00:03
berenbozcum ilk önce moralini bozma diyecegim canım...inşallah da hamilesindir tabiii...kötü düşünceleri kafandan at bi...kist bile olsa korkma artık bunlar ilaçla eritilebiliyor yani bu kadar endişe etme canım benim...bak benimde bir arkadasım var hatta bu konuyu görse hemen yazar sana olayı...onun da hamileligi testlerde çıkmadı...kanda gösteriyor sadece...herkesin bir degil...çıkmayabilir varsada.tabii sen yinede doktora gitmeyi ihmal etme de...ama diyecegimm illa testlerde kesin çıkar diye birşey söz konusu degil canım...
hatta bir arkadasımız var o da yeni hamiş.adeti 18 gün geçti testte negatifti 28 inci günü yine yaptı anca o zaman silik çizgi çıkmıştı..böyle olan da var..

yakamoz12
19-03-09, 01:03
berenboz canım insallah ikimizde hamisizdir
sonucunu haber vermeyi sakın unutma ben sabahı bekliyorum karısık duygular icindeyim gercekten hamile olabilirmiyim diyorum bakalım hayırlısı neyse o olsun....

berenboz
19-03-09, 08:03
DerinSu
teşekkür ederim canım,içim o kadar rahatlıyor ki mesajları okudukça.1-2 gün daha bekleyeceğim.ben 3 negatif aşılama geçirdim ve hepsinde de çok yıkıldım.bu bebek çok önemli bizim için,4 yıl önce kardeşimi kaybettim.annem ve babam torun istiyor.hem beni,hem annemi babamı hayata bağlayacak,ayağa kaldıracak.çok üzülüyorum negatif olunca bu yüzden işte.senağlama

berenboz
19-03-09, 08:03
yakamoz12
sonucunu haber vermeyi sakın unutma ben sabahı bekliyorum karısık duygular icindeyim gercekten hamile olabilirmiyim diyorum bakalım hayırlısı neyse o olsun....
inşallah arkadaşım yaa..birbirimizi en iyi bizler anlıyoruz.inşallah sonucun pozitiftir,inan kendim kadar herkes içinde istiyorum.her gece dua ediyorum,''Allah ım benim gibi bebek isteyen herkese ve bana hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip et'' diye..allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

berenboz
19-03-09, 09:03
yakamoz12
ne zaman alacaksın canım sonucu?bekliyorum haberini:Saruboceq::CüvCüv:

berenboz
19-03-09, 11:03
yakamoz,ne yaptın sonucu aldın mı.merak ediyorum çok.inşallah güzel haberler verirsin

DerinSu
19-03-09, 12:03
berenboz
teşekkür ederim canım,içim o kadar rahatlıyor ki mesajları okudukça.1-2 gün daha bekleyeceğim.ben 3 negatif aşılama geçirdim ve hepsinde de çok yıkıldım.bu bebek çok önemli bizim için,4 yıl önce kardeşimi kaybettim.annem ve babam torun istiyor.hem beni,hem annemi babamı hayata bağlayacak,ayağa kaldıracak.çok üzülüyorum negatif olunca bu yüzden işte.senağlama
canım benim inşallah olacak hiç ümidini kaybetme...olacagına inanıyorsan sorun yoktur zaten zamanını bekle sadece.bende 3.buçuk yıllık evliyim.benimde bir düşügüm oldu..inan bana negatifi görmek benim için daha iyi o düşükten sonra...olacaksa hayırlısı olsun...pozitifi görüp sevinip sonra kaybetmek daha acı tatlım hiç üzme kendini..inşallah çok yakında pozitifi görürüsün ve melegin hep seninle olur...anacıgın.babacıgın hepsi sevinir...kardeşine de RABBİM BOL BOL RAHMET EYLESİN:KK43:((

berenboz
19-03-09, 15:03
DerinSu
canım benim inşallah olacak hiç ümidini kaybetme...olacagına inanıyorsan sorun yoktur zaten zamanını bekle sadece.bende 3.buçuk yıllık evliyim.benimde bir düşügüm oldu..inan bana negatifi görmek benim için daha iyi o düşükten sonra...olacaksa hayırlısı olsun...pozitifi görüp sevinip sonra kaybetmek daha acı tatlım hiç üzme kendini..inşallah çok yakında pozitifi görürüsün ve melegin hep seninle olur...anacıgın.babacıgın hepsi sevinir...kardeşine de RABBİM BOL BOL RAHMET EYLESİN:KK43:((
merhaba canım sağol..kan testi yaptırdım,malesef negatif.çok kötüyüm şu an.yine olmadısenağlama

DerinSu
19-03-09, 16:03
berenboz
merhaba canım sağol..kan testi yaptırdım,malesef negatif.çok kötüyüm şu an.yine olmadısenağlama
üzülme şekerim nolursun...iyi şeyler düşün olumlu düşün olumlu olsun herşey...inşallah yakındır inşşş.üzülme tatlım.

jinepss
9-12-09, 08:12
kizlar yaa benimde 11 gün oldu kan testide yaptim ama sonuc negatif ama hala hastalanmadim.hic böyle olmamisti düzenliydi adetlerim

jinepss
10-12-09, 11:12
aysima_85
merkaba aysima arkadasinin oglu idrar testindemi göstermedi yoksa kandami.benimde adetim gecikti tüm testleri yaptim sonuc negatif doktorum 2 hafta daha beklememi söyledi ama simdiden 130 gün gecti 11 günde kan testi yaptim oda negatif cvp verirsen sevinirim.

bilgi25
11-12-09, 16:12
slm bazen gebelik testleri geç çıkıyor.benim adetim 5 gün geçmişti kan testi yaptım çıkmadı.20 gün sonra çıktı benimde zamana bırak hayırlısı olsun.

esma85
7-02-10, 22:02
slm benimde 18 gün geçti test yaptım negatif çıktı geçen ayda bi ay gelmemişti ama sonra hasta olmuştum.mirmirmirmir

mirage1983
8-02-10, 08:02
Kızlar benımde 8 gÜn geÇtı sadece 3 gÜn geÇınce yaptım negatıf yarın doktora gıdıecem bakalım nıye gecıkıyo

kdr_44
8-02-10, 09:02
kızlar benimde 7 gün geçti az önce test yaptım negatif çıktı. yıkıldım gene off off

zarifecikk
8-02-10, 13:02
yaa kızlar benim tam 3 hafta geçti hayatımda ilk kez adet söktürücü kullandım beklemedeyim, doktora gittim ne bi sorun var çok şükür ama ne de bebek hayırlısı inş, Allah hapimize güç, kuvvet, sabır versin inş....

pikepolat
8-02-10, 21:02
Merhabalar, siteyi bir süredir takip etmekteyim ve yeni üye oldum... Bir soru'mu paylasmak istiyorum, cevap yazarsaniz simdiden tesekkur ederim...
Çok düzenli (yumurlama zamanina göre) iolmasada 3-4 aydir hamile kalmayi deniyoruz.. Ben son 2 ay öncesine kadar düzenli adet oluyordum.. Yalniz 2 ay önce 7 gün ve enson 12 gün olmak uzere adet gecikmesi yasamaya basladim.. Doktor kontrolunde hicbir problem (kist vb.) sorun görünmedi.. Doktor bir sorun yok, arada olmasi normal dedi.. Bunun benzeri bir sorun yaşayan oldu mu aranizda? ilgi ve alakaniza tekrar tesekkurler...

zarifecikk
9-02-10, 10:02
pikepolat
Merhabalar, siteyi bir süredir takip etmekteyim ve yeni üye oldum... Bir soru'mu paylasmak istiyorum, cevap yazarsaniz simdiden tesekkur ederim...
Çok düzenli (yumurlama zamanina göre) iolmasada 3-4 aydir hamile kalmayi deniyoruz.. Ben son 2 ay öncesine kadar düzenli adet oluyordum.. Yalniz 2 ay önce 7 gün ve enson 12 gün olmak uzere adet gecikmesi yasamaya basladim.. Doktor kontrolunde hicbir problem (kist vb.) sorun görünmedi.. Doktor bir sorun yok, arada olmasi normal dedi.. Bunun benzeri bir sorun yaşayan oldu mu aranizda? ilgi ve alakaniza tekrar tesekkurler...
bende de bu ay oldu cnm, çok benzer senle üstelik benimki gayet düzenli bir adet döngüm var ama adetim 3 hafta gecikti bugün oldu hiç bir problem yok çok şükür heralde stresten. bi de bebek yer arıyor diyorlar :)) inş hayırlısıyla öyledir....

kdr_44
10-02-10, 13:02
benim bugün 9. günüm 7. gün test yapmıştım ama negatifti. bekliyorum yeniden ne kan nede idrar testi yapmaya cesaretim yok. bilmiyorum ne olacak. ve göğüslerim ağrıyor sabahları azda olsa midem bulanıyor belki psikolojik ama yokk yokk yokk.

pikepolat
10-02-10, 19:02
cevap yazan arkadaşlara en içten sevgi ve tesekkurlerimi gonderiyorum.. :)))

sal1982
11-02-10, 16:02
benimde 3 gün geçti test yaptım nbegatiff çok moralim bozuk.benimde adet döngüm 28-29 idi.şimdi 31 gecikiko

sal1982
12-02-10, 18:02
gerek kalmadı teste filan adet oldum bugün:KK43: bebek deneyeli 2 ay oldu,kürtaj olalı 4 ay. bu ay çalışmalara devam edicez artık.benim ilk düşen bebeğim ilk denememde hamöile kalmıştım.o yüzden
bu kadar hayal kırıklıgı yaşıuyorum.napalım hayırlısı hee bide 10 aralık 11 0cak 12 şubat ovalasyon ne zaman olur acaba.nasıl bi yol izlesemm bilmiorummm üffffffffff

seviyom86
8-03-10, 06:03
ilk bebek isterken adetim gecikimce hemen sevinirdim hamilemiyim diye.
şimdi 1 tane çocugum var 1 yaşında.
adetim gecikti hamilemiyim diye korkudan aklım çıkıyor. ilk 4 gün geçtiginde test yaptın negatif çıktı bugün gecikeli 6 gün oldu hala adet olmadım. ilk bebegimde 2 gün gecikmişti test yapmıştım pozitif çıkmıştı.
negatif çıkmasına ragmen hamile olabilirmiyim....

RABBİM BEBEK İSTEYEN HEKESE ANNELİK DUYGUSUNU TATTIRSIN..... HEPİNİZİN KUCAĞI DOLSUN İNŞALLH...banada rabbim kaldıramacagım yükü vermesin amiiiiiinn..

glarify
9-07-10, 09:07
adetim 6 gün gecikti.hamile olma ihtimalim nerdeyse sıfır.benim sorunum şu.tatile çıkacağız pazar günü.geciktirici kullanayım dedim ama bugüne kadar da olurum diye kullanmadım.ama artık iki gün sonra yola çıkıyoruz.ve tatilimin zehir olmasını istemiyorum.geciktirici adetten en az 3 gün önce kullanılırmış.
ee benim adet zaten gecikti.bugün ilaca başlasam bi faydası olur mu3 gün önce kullanmak gerekmiş ama ben ne zaman adet olacağımı bilmiyorum ki bu ay.6 gün gecikti çünkü.
ay bi akıl verin nolur

mavidora
19-10-10, 23:10
berenboz
cevap verdiğin için teşekkür ederim..ya,okuyorum,adet günü çift çizgi görenler var.benim 6 gün oldu,test hala negatif...hiç böyle olmamıştı.sen hamile misin
aysima_85
aysima bende 11 geciktim,test yaptım tek çizgi.kan testindende bişey çıkmadı.bi sorun da yokmuş kist falan.kafam çok karışık.arkadaşın 2 ay boyunca ken testi yada başka testler denedimi.doktor hap verdi 1 hafta daha olmassan kullan diye,kullanmaktan çekiniyorum.:bbo:

ZANBAK
12-01-11, 12:01
slm benim adetimm 6 gün gecşikti 4 . günde test yaptım negatifşimdi yine test yapmak istiyorum ama cesaret edmiyorum eğer yoksa üzülürüm

meldanya
17-01-11, 21:01
Merhaba Arkadaşlar ; Bende 4 gün geciktim hatta 5 gün oldu diyelim.. Bugün test yaptım negatif çıktı bende pico vardı ama kilolu fln değilim hatta çok zayıfım doktorum senin hamile olmaman için bir neden yok dedi ama 5 aydır korunmama rağmen hamile kalamadım inşallah bu sefer hamileyimdir. Dualarınızı bekliyorum :KK43: Yarın doktora gitmeye karar verdim uyku bile uyuyamıyorum acabalardan Rabbim isteyen herkese versin inş. çok zor bişey böyle beklemek.... Size sorum testte çıkmamasına rağmen hamile olabilirmiyim ? Yada pico lu iken de hamile kalınır mı ?

bahanem2011
17-01-11, 21:01
meldanya
Merhaba Arkadaşlar ; Bende 4 gün geciktim hatta 5 gün oldu diyelim.. Bugün test yaptım negatif çıktı bende pico vardı ama kilolu fln değilim hatta çok zayıfım doktorum senin hamile olmaman için bir neden yok dedi ama 5 aydır korunmama rağmen hamile kalamadım inşallah bu sefer hamileyimdir. Dualarınızı bekliyorum :KK43: Yarın doktora gitmeye karar verdim uyku bile uyuyamıyorum acabalardan Rabbim isteyen herkese versin inş. çok zor bişey böyle beklemek.... Size sorum testte çıkmamasına rağmen hamile olabilirmiyim ? Yada pico lu iken de hamile kalınır mı ?
insallah en yakın zamanda hamıle kalırsın canım benım daha 5 aydır denıyormuşsunuz..sakın kafanı takma..pozıtıf dusun ..en son kasım ayında adet gorup adetım bıttıkten sonra hep kendı kendıme ben hamıleyım ben hamıleyım dedım...o gun bugun hala adet olmadım ..eczaneden test aldım yaptım bısey cıkmadı bakalım bende yarın doktora gıdecem bende ne cıkacak ..hayırlısı

gelbebekgel
19-01-11, 08:01
meldanya
arkadaşım nasılsın?dr a gidebildin mi?sonuç inş gönlüne göre olmuştur.

nazliselim
19-01-11, 08:01
arkdaşlar bende 5 gündür hastalanmaddım acaba hamile olabilirmiyim ne zaman kan tahlili yaptirim.

pnrokn
19-01-11, 11:01
nazliselim
arkdaşlar bende 5 gündür hastalanmaddım acaba hamile olabilirmiyim ne zaman kan tahlili yaptirim.
canım idrar testinde hemen çıkmayabiliyo ama kanda çıkar 5 gün geçiktiyse