Güzel Dostlukların Anavatanı , İkinci Yuvamız "Erkek İnfertilitesi"nin Geyik Topiği!!

nevrosky
23-03-09, 10:03
yabangülüm.
aman allah korusun dikkat et.nede olsa artık 1-2-3 canlısın..:ecrin_bebek:

:KK46::KK46:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bilmiyoruz ya kaç tane hepsini yazdım bende..:CüvCüv::CüvCüv:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cucu-pete
smhsmh
zuzum ne yazıkki öyle
genemi öyle olacak senağlama
oy bitanem,kiyamam ben sana
stres yapma canim...
hormon testleri falan yapildi demi?
sonuclar nasil cikmisti?dr dedimi niye gecikiyormus sürekli?

cucu-pete
nevrosky

Evet canım sabah. Ama öğleden sonra çıkıyor sonuç. Yani gelip haber vermem de akşamı bulabilir. Pozitif olsun da siz beklersiniz ben biliyorum. :1hug: :asigim:
bunca zaman bekledik,bikac saat daha bekleriz insallah melegimmm:dance:
sen hele bi hayirli haberlerle geldee:asigim:
biz burda halaya durup düz sira halinde bekleriz seni,sen gelincede vursun davullar calsin zurnalar:teytey:

PinkRose
yabangülüm.
hiç sorma nevro hemde çok fena hastayım.o kadar grip oldum ama hayatımda böylesini görmedim.mahvetti beni..
yabanım canım çok geçmiş olsun biran önce iyileşirsin inşş..zencefil bal limon tarçın çay kaşığıyla koy sıcak su dök karıştır iç canım birebir geliyo yalnız zencefili 1 çay kaşığını geçirme acı oluyor ama birebir geliyor dene canım tavsiye ederim..a.s.

smhsmh
PİNKROSE buda senin
canım benim çok tatlısın bebişlerde çok güzel ALLAHIM dualarımızı duy sesimizi duy kabul eyle ALLAHIm inşş..amiinn.çok şekerler ayy dayanamıycam ağlıycam ya çok duygulandımm..senağlama
nevrosky

Evet canım sabah. Ama öğleden sonra çıkıyor sonuç. Yani gelip haber vermem de akşamı bulabilir. Pozitif olsun da siz beklersiniz ben biliyorum. :1hug: :asigim:
canım hayırlısıyla dualarımız yarın sizinle güzel haberlerinizi bekliyoruz tatlımmikiziinde pozitif olucak hayırlsıyla inşş.:KK46::KK46::KK46::KK46:

Rylai
yaaaa bende istiyorum o bebeklerden amaa :KK46: :KK46: :KK46:

PinkRose
cucu-pete
durunnn bende anlatayim rüyamikaydirigubbakcemile2
altin rengi bi kafes vardi,yanina oturdum kapisini actim sari ve mavi renklerinde bi sürüüü kanarya girdi icine..o kadar sevimlilerdiki...
sonra bi baktim 2 tanesi disarda kalmis,geri actim kapisini onlarda girdiler
nedir aceppp
çok güzel rüya görmüşsün canım hayırlar olsun inşş bisürü bebek haberi alıcaz inşş..

cucu-pete
kizlarrr bisey sorucam..
ben gecen gün hamileligin ilk evrelerinde icilen bi cay aldim,icinde melissa,limon,nane,lavanta...bi sürü bitki var...
vücut icin gerekli vitamin vs.karsiliyormus 5 aylik olana kadar...
ama öncesinde sonrasinda icilmez diye biseyler yazmiyor..dün ictim ama sizce bi sorun olurmu acaba?

yabangülüm
23-03-09, 11:03
cucu-pete
niye gülüosun bakiiim sensengözlerimebaksanab
kısss öpücük attım sana..
PinkRose
yabanım canım çok geçmiş olsun biran önce iyileşirsin inşş..zencefil bal limon tarçın çay kaşığıyla koy sıcak su dök karıştır iç canım birebir geliyo yalnız zencefili 1 çay kaşığını geçirme acı oluyor ama birebir geliyor dene canım tavsiye ederim..a.s.

canım benim çok tatlısın bebişlerde çok güzel ALLAHIM dualarımızı duy sesimizi duy kabul eyle ALLAHIm inşş..amiinn.çok şekerler ayy dayanamıycam ağlıycam ya çok duygulandımm..senağlama

canım hayırlısıyla dualarımız yarın sizinle güzel haberlerinizi bekliyoruz tatlımmikiziinde pozitif olucak hayırlsıyla inşş.:KK46::KK46::KK46::KK46:

teşekür ederim canım..denerim :içelim::içelim:

smhsmh
cucu-pete
oy bitanem,kiyamam ben sana
stres yapma canim...
hormon testleri falan yapildi demi?
sonuclar nasil cikmisti?dr dedimi niye gecikiyormus sürekli?
herşey normal dedi:nazar:
Rylai
yaaaa bende istiyorum o bebeklerden amaa :KK46: :KK46: :KK46:
ben sana senin gibi tatlı bebk gönderdim ya canım önceki sayfalara bak
cucu-pete

buda benden hepimiz icinnn gelsinn:1rolleyes:
teşekkürler bitanemm
inşallah:Saruboceq:

cucu-pete
smhsmh
herşey normal dedi:nazar:

ben sana senin gibi tatlı bebk gönderdim ya canım önceki sayfalara bak

teşekkürler bitanemm
inşallah:Saruboceq:
himm...
bence o zaman stres yapma,bi daha gidcekmissin zaten
insallah bi sorun cikmayacaktir canim benim:Saruboceq:

yabangülüm.
kısss öpücük attım sana..

teşekür ederim canım..denerim :içelim::içelim:
heeee anladim sekercimm,bende dedim acaba hasta olan yabangülüm degilmiydi yanlismi yazdimkaydirigubbakcemile3

nesmit
aymes
Nesrincim canım gözün aydın ne güzel hasret gidermişsiniz Allah büyük ayrılıklar vermesin bunlar ufak aşkınızını dahada tetikleyici şeyler.:1hug:
ozlem82do
bitanemmmm gözün aydın canımmm Rrabbim bi daha ayrılık vermesin ohh akşama eve koşa koşa gidersin artıkin hihoyyytsırnaşık şey
ZAMBAK 3
nesrinnn gözünnaydınnn büyükbuluşma gerçekleşmişşşşş:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
allah mutlulugunuzu bozmasınnn inşallahhhhhh:asigim:

nevrosky
Canım gözün aydınnn. :dance: Ne güzel zaman geçirmişsiniz maşallahh. :nazar: Allah muhabbetinizi , mutluluğunuzu bozmasın inşallahh. :Saruboceq: İşin yarım kalması kötü olmuş yawww. kaydirigubbakcemile3

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKİDİŞLERİM SAĞOLUNNNa.s.
smhsmh küstüm sana bana bebiş yok mu?senağlamaçok istiyorum bende bi bebiş yaa. kayınpeder bile hadi oğlum ne işin var burda karının yanına git torun isterim diyor.ölmeden gtmiyim gözüm arkada kalır bi senin çocuğunu görmedim dio. bide eşim tek erkek çocuk yaa daha da kıymetli kayınpederee:çok üzgünüm:

rapunzell_82
kızlar gecmıse azda olsa okudum sız fıkralara ve karıkaturlerı koptum:roflol::roflol:
ama nesrının yengesıne tum bayııldım:roflol::roflol:
nesrıncım gozunaydın kocısın gelmıs..hihoyyyt:jeyyar::jeyyar:

aysem sen dur bakalım ne kaplıcası bebk felan vardır mazallah...
bana zaten moral vvermek amaclı bak bebk ıyıkıde yok olsaaa gormustunsengözlerimebaksanab
hem burayada gelemezdın dedıler..:dilcikar::dilcikar::dilcikar:
bende gercı cok meraklı degıldım ama neyse..delikafadulden
ayse fadık ve zuzu bende gelrım ona gore nereye gıdecksınız:eek::eek:
bu arad kızlar ozur dılerım kaplıca konusnda sızı kıskandırdıysam...:1ninca::1ninca:

gıttım ama herıfe dolu sey dedım..bıze spermlerın lazım cok sıcaga gırme dıye..oda benım ınadıma saunaya gırmıs:mymeka::mymeka:

yabangülüm
Midesi ağrıyan Temel,doktora gider.tanıdık olan doktor,Temel ile biraz dalga geçmek için,kısa bir muayeneden sonra hemen teshisi koyar:
-Temel,sen hamilesin.
Temel kendi kendine söylenir;
-ne yaptın fadime,sana kaç kere'sevisirken üstüme cıkma'demiştim.
önceden eklendiyse kusura bakmayın..:)))

cucu-pete
nesrinsavas
ÇOK TEŞEKKÜR EDERıM ARKıDıŞLERıM SAĞOLUNNNa.s.
smhsmh küstüm sana bana bebiş yok mu?senağlamaçok istiyorum bende bi bebiş yaa. kayınpeder bile hadi oğlum ne işin var burda karının yanına git torun isterim diyor.ölmeden gtmiyim gözüm arkada kalır bi senin çocuğunu görmedim dio. bide eşim tek erkek çocuk yaa daha da kıymetli kayınpederee:çok üzgünüm:
sende deseydin kiz yengem aramasa yapicazdaaa diye:roflol:
ay canim saka bi yana adam hakli,gezmeyin bakayim birazcik kapanin evinizee aaaalülülülülülü

yabangülüm
nesrinsavas
canım üzülme bi bakarsın uğurlu gelir bu kavuşma hııı ne dersin:jeyyar::jeyyar:
temelleri atılmıştır..:ecrin_bebek::ecrin_bebek: :KK46:

Fadik
nesrinsavas
tekrardan merhabalar herkese...

evet kızlar kocişim cumartesi akşamı gece 2 de geldi... sözde uyumadan onu bekleyecektim ama televizyonun karşısında uyuya kalmışım. aslında uykum çok ağırdır ama eşim kapıyı açar açmaz fırladım koltuktan.uyku sersemi ile birden kalkınca tansiyonum düştü galiba,eşimin kucağına düştüm o kadar komikti oturduk saatlerce güldük... o kadar çok özlemişim kiiiiiiii:eek::eek::eek::eek: yatağımda yatıyorum 2 gündür meğersem ne kadar rahatmış yatağımmm... dün de alışverişe gittik birlikte geldik evde yemek hazırladık, sonra sinemaya gittik süpperdii yaaa. sanki balayında imişiz gibi. ilk evlendiğimiz günün sabahında şeylerin aynısını tekrardan yaşadık. bizi görenler cumartesi evlendik sanarlar vallaaa... yapışık ikizler gibi hiç ayrılmadık. bir ara eşim berbere gittik traş olmaya.kayınpeder hemen laf soktu eşime. gitsene karının yanına,ne işin var burda onu bunu bırak sen torun isteriz diyip kahkaha atıyor ha bire...:roflol: bi de dün gece saat 12 de tam iş üzerinde iken mutlu sona yaklaşmısız telefonum çalıyor neyse ilkinde boşverdik kalan yerden devam ettik,ikinciye birdaha çalınca önemli bişi vardır dedik gittik yengem arıyor yarın doktora gelcem ya hatırlatım dedim diyo,bene tam zamanında aradın valla unutmam unutmam dedim ama yatağa girdik tabii bütün heves kaçtı napalım bizde sarıldık uyuduk :roflol::roflol::roflol:
canım gözün aydına.s.
rabbim mutluluğunuzu tatlı bir bebişle daim etsin:asigim:

cucu-pete
durunnn bende anlatayim rüyamikaydirigubbakcemile2
altin rengi bi kafes vardi,yanina oturdum kapisini actim sari ve mavi renklerinde bi sürüüü kanarya girdi icine..o kadar sevimlilerdiki...
sonra bi baktim 2 tanesi disarda kalmis,geri actim kapisini onlarda girdiler
nedir aceppp
hayırdır inşallah canım...

smhsmh
FADİK imide unutmayım:asigim:

canım benim:asigim::asigim:Şeniz
çok teşekkürlerŞeniz
yabangülüm.
hiç sorma nevro hemde çok fena hastayım.o kadar grip oldum ama hayatımda böylesini görmedim.mahvetti beni..
çok geçmiş olsun canıma.s.tez zamnda atlatırsın inşallah...

smhsmh
zuzum ne yazıkki öyle
genemi öyle olacak senağlama
bitanem benim:1hug: rabbim yardımcın olsun...inşallah kısa zamnda düzene girer...

cucu-pete
kizlarrr bisey sorucam..
ben gecen gün hamileligin ilk evrelerinde icilen bi cay aldim,icinde melissa,limon,nane,lavanta...bi sürü bitki var...
vücut icin gerekli vitamin vs.karsiliyormus 5 aylik olana kadar...
ama öncesinde sonrasinda icilmez diye biseyler yazmiyor..dün ictim ama sizce bi sorun olurmu acaba?
bitanem ben bilmiyorum:sm_confused:

smhsmh
nesrin al bebişimm
olurmu hiç öyle
bide hepimiz için göndermiştim yaa
herşey gönlünce olsun

yabangülüm
nesrinsavas

işallah rabbim iki tane sağlıklı hayırlı bebişler nasip eder sana..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Fadik
herkese hayırlı günler canlarıma.s.
benim şimdilik çıkmam lazım
sonra görüşürüz inşallaha.s.

yabangülüm
fadik canım teşekür ederim işallah atlatırım çabucak.

nesmit
Temel Fransada gezerken, herkes toplanmis bir dükkanin basina bir papagani dinliyor. Temel hemen sormus "Bu nedir burada ne oluyor ?" Demisler ki "Bu papagan özeldir, insanlarin karakterini biliyor, gelecegini okuyor"

Temel tam papaganin yanina gidecek, papagan bunu görmüs ve "Salak" demis. Temel sagina soluna bakmis, tekrar papagana dönmüs, papagan tekrar Temel'e "Salak" demis.

Temel "ulan bildi helal olsun" demis ve papaganin sahibine gidip onu satin almak istemis. Tabi adam satmak istememis ama israrlar sonucu 3 adet yumurtasi oldugunu ve onlari verebilecegini söylemis. Temel hemen parasini ödemis ve düsmüs yollara. Trabzona gelmis ve herkese anlatmaya baslamis; yakinda zengin olma hayalleriyle herkese papaganin herseyi bildigini anlatmis. Tüm ahali merakla beklemis ve zaman gelmis. Birinci yumurta çatlamis, bir bakmislar içinden bir güvercin, bir zaman sonra ikinci yumurta, bundanda bir serçe. Üçüncü yumurtadan da bir kirlangiç çikmis. Tabi bizim Temel o hisimla hemen Fransanin yolunu tutmus. Papagan bunu görünce "SALAK" diye bagirmis. Temel hemen yanina gitmis ve papagana demis ki;

"Benim salak oldugumu sadece sen biliyorsun ama senin orospi oldugunu bütün Trabzon biliyor"

:roflol::roflol:

Rylai
smhsmh
, Rylai+ bu tatlışta sana

ayy nası görmemişim ben bunu :eek: benimde bebişim var artık kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

nesmit
Bir gün hastaneden bir deli kaçar. Radyolarda anons yapılır çok tehlikeli bir deli kaçmıştır diye. Bunu duyan berber bugün kazanacağım kadar para kazandım en iyisimi ben iş yerini kapatıyım der...

Tam o sırada içeri entarili biri girerek müsaitmisin kardeş der.. Bizim berber bakarki bu o deli tabi abi der...

Berber deliye sorar abi nasıl traş ediyim der ... delide kafamın tam ortasını kazı der.. berber olurmu ağbi böle der.. deli yap ülen der...Berber delinin kafasının ortasını kazır ve başka bi arzun warmı abi diye sorar...

Deli şu sobanın üzerindeki közden biraz koy der.... berber koyar... deli berbere sorar söyle lan şimdi neye benzedim ben der...

Berber deliye abi kusura bakma ama nargileye benzedin der... Delide eteğini kaldırıp o zaman şu nargileyi biraz höpürdet der:roflol::roflol:

Fadik
smhsmh canım bu bebeklerden senin olsun...
biraz fazla ama...allah yardımcın olsunkaydirigubbakcemile3

yabangülüm
nesrinsavas
Temel Fransada gezerken, herkes toplanmis bir dükkanin basina bir papagani dinliyor. Temel hemen sormus "Bu nedir burada ne oluyor ?" Demisler ki "Bu papagan özeldir, insanlarin karakterini biliyor, gelecegini okuyor"

Temel tam papaganin yanina gidecek, papagan bunu görmüs ve "Salak" demis. Temel sagina soluna bakmis, tekrar papagana dönmüs, papagan tekrar Temel'e "Salak" demis.

Temel "ulan bildi helal olsun" demis ve papaganin sahibine gidip onu satin almak istemis. Tabi adam satmak istememis ama israrlar sonucu 3 adet yumurtasi oldugunu ve onlari verebilecegini söylemis. Temel hemen parasini ödemis ve düsmüs yollara. Trabzona gelmis ve herkese anlatmaya baslamis; yakinda zengin olma hayalleriyle herkese papaganin herseyi bildigini anlatmis. Tüm ahali merakla beklemis ve zaman gelmis. Birinci yumurta çatlamis, bir bakmislar içinden bir güvercin, bir zaman sonra ikinci yumurta, bundanda bir serçe. Üçüncü yumurtadan da bir kirlangiç çikmis. Tabi bizim Temel o hisimla hemen Fransanin yolunu tutmus. Papagan bunu görünce "SALAK" diye bagirmis. Temel hemen yanina gitmis ve papagana demis ki;

"Benim salak oldugumu sadece sen biliyorsun ama senin orospi oldugunu bütün Trabzon biliyor"

:roflol::roflol:

nesrinsavas
Bir gün hastaneden bir deli kaçar. Radyolarda anons yapılır çok tehlikeli bir deli kaçmıştır diye. Bunu duyan berber bugün kazanacağım kadar para kazandım en iyisimi ben iş yerini kapatıyım der...

Tam o sırada içeri entarili biri girerek müsaitmisin kardeş der.. Bizim berber bakarki bu o deli tabi abi der...

Berber deliye sorar abi nasıl traş ediyim der ... delide kafamın tam ortasını kazı der.. berber olurmu ağbi böle der.. deli yap ülen der...Berber delinin kafasının ortasını kazır ve başka bi arzun warmı abi diye sorar...

Deli şu sobanın üzerindeki közden biraz koy der.... berber koyar... deli berbere sorar söyle lan şimdi neye benzedim ben der...

Berber deliye abi kusura bakma ama nargileye benzedin der... Delide eteğini kaldırıp o zaman şu nargileyi biraz höpürdet der:roflol::roflol: