Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Güzel Dostlukların Anavatanı , İkinci Yuvamız "Erkek İnfertilitesi"nin Geyik Topiği!!

cucu-pete
25-03-09, 11:03
Rylai
aa noldun tatlım sen yaa :teselli: yat yat tamam seni ayırıyorum ama diğerleri bi gelsin sorcam onlara :eek:klava:
hic valla,kafayi yedi dengem:eek:klava:
oh oh yirttim ben dayaktan demiinaniknanik

nesmit
25-03-09, 12:03
BENDE BUYDAYIMMMkaydirigubbakcemile5

Fadik
25-03-09, 14:03
nesrinsavas
PıNKıM BıZLER DE ıYıYıZ SAĞOL... DAHA FIKRALARA BAŞLAMADIK CANIM BıRAZDAN EKLERıM GENE. BU ARADA EVET BALKAFAYI ÖZLEDıK ACABA NEVRODAN HABER ALABıLMıŞ Mı? MERAKTA KALMASIN YAVRUCAKsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyFADıK KOCASI EVDE GALıBA GELıR BıRAZDAN:sm_confused: OFF OFF BıZıM ORDA DA PAZAR VAR VE BEN ÇIKAMIYORUM ERKEN... KOCıŞE SÖLEYEYıM O GıTSıN KAYINVALıDE ıLE:1rolleyes:
canım bugün kociş yok...ama işlerim vardı o yüzden gelemdedim....
bizim buranının da bugün pazarı...bende şimdi pazara gidiyorum....
nescincim eşin daha gitmeyecekmi....

PinkRose
Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş. -Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır. Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış. Kız hemen "çocuğumuzun adı ne olsun" demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine "çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" gençte yine bir şey yok genç kızla sevişmeye başlamış kız "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş. Genç kalkmış prezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış "Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun....:roflol::roflol:
kızlar fıkraların hepsi güzeldi ama buna bittimsırnaşık şeysırnaşık şey

nesmit
25-03-09, 14:03
Fadik
canım bugün kociş yok...ama işlerim vardı o yüzden gelemdedim....
bizim buranının da bugün pazarı...bende şimdi pazara gidiyorum....
nescincim eşin daha gitmeyecekmi....
yok canım daha gitmicek inşallah maddi olarak çok sıkışmazsak:teselli:

ozlem82do
25-03-09, 15:03
nesrinsavas
eeee özloşşş az kaldı cumaya... Eşin mi izin alacak?
bitanem bilmiyorum yaa bi arkadaşım var onu arıyacağım ama çokta bişey olcağını sanmıyorum yaa hsg gibi olucak sanırım .çok bişey olcağını sanmıyorum taksiye atlar giderim.eşime izin vermiyolar biliyosun onlar kritik krizden dolayı

ozlem82do
Kaynanamlarada bıŞey sÖylemek ıstemıyorum . BıŞey var sanırlar kendınde var bızım oĞlumuza sÖlÜyo derler onları bılmıyomuyum ben. AŞılama 3 yıla ÇıkmıŞ dedımde ınanmadılar sankı masus sÖlÜyom

casper33
aşılama 3 yıla çıkmışmı nasıl yaniiiii

ozlem82do
casper33
aşılama 3 yıla çıkmışmı nasıl yaniiiii
evet canım 3 yıllık evlilik istiyo ssk

tuliny
cucu-pete
zambakcimm tülini titrete titrete bi hal oldum..
kayinvalidesi gitmeden bize rahat yok,tüline kavusamicazkaydirigubbakcemile3
PinkRose
tülini bende çok özledim yaw..
gözümüz aydın canlarım yarından itibaren sahalara dönüyorum.. hem de sabah erken kalkacam inş.. yalnız bırakmayın beni haaa.. özledim hepinizi yaaa Şeniz

ozlem82do
Kaynanamlarada bİŞey sÖylemek İstemİyorum . BİŞey var sanırlar kendİnde var bİzİm oĞlumuza sÖlÜyo derler onları bİlmİyomuyum ben. AŞılama 3 yıla ÇıkmıŞ dedİmde İnanmadılar sankİ masus sÖlÜyom
özlemim keşke yakın olsakta ben gelsem.. inş bi çaresini bulursun canım.. yalnız gitme sakın..

ozlem82do
tuliny
gözümüz aydın canlarım yarından itibaren sahalara dönüyorum.. hem de sabah erken kalkacam inş.. yalnız bırakmayın beni haaa.. özledim hepinizi yaaa Şeniz

özlemim keşke yakın olsakta ben gelsem.. inş bi çaresini bulursun canım.. yalnız gitme sakın..
SAĞOL BİTANEM GELMİŞ KADAR OLDUN ÇOK SAĞOL:1hug:

tuliny
25-03-09, 16:03
neden kimse yok.. diğer topikte geyik yapmayın artık bakim.. :eek:klava:

cornelia35
hepsi orda kuzuşş

cornelia35
tuliny
hem ben varım görmuonmu heeee :eek:klava:kımlerı arzu ederdınıss:dilcikar::dilcikar:

tuliny
ne ediyorlar ki orda bi gelem bakem ..

smhsmh
napıyosunuz nasılsınız bacılarım

tuliny
cornelia35
hem ben varım görmuonmu heeee :eek:klava:kımlerı arzu ederdınıss:dilcikar::dilcikar:
görmedim kiiiiii :çok üzgünüm: zaten diğer topikte alıntı yapmıştım hep kapatmışım dalgınlıkla..

tuliny
gelen biişey çiziyo gidiyo yaaa... semiha nereye kaçtın... kaydirigubbakcemile

smhsmh
burdayım ayol
gene mutfaktayım ben
anlat nasılsın neler yapıyosun tulişim
hayrola duruldun

PinkRose
pişşşt ben geldimm..

PinkRose
kzılar nasılsınız bakem..eşim gelmek üzere birazan ayrılıcam aranızdan okiş..

cucu-pete
tuliny
:dilcikar::dilcikar:

tuliny
smhsmh
burdayım ayol
gene mutfaktayım ben
anlat nasılsın neler yapıyosun tulişim
hayrola duruldun
sende hep mutfak işini geç saate bırakıyosun yaa... iyiyim sağlıklıyım şükür.. kayınvaldemler var ya kızım giremedim 1 haftadır doğru düzgün.. yarın kavuşuyorum size... sositososito sositososito durulmam ben.. araştırmalarımı yapıcam teknik destekle...

hoşgeldin pinkim nasılsın.. yerimseniben

PinkRose
cucum nasılsın tatlım nasıl gidiyor yormuyorsun kendini dimi canım

tuliny
cucu-pete
:dilcikar::dilcikar:
kesecem o dilini senin gör bakalım bi daha çıkarabilcen mi.. kötükedihüso

PinkRose
tülincim seni ve araştırmalarını özlemle vede merakla bakliyoruz ekipman topladınm ı çatılardan mart bitiyoda:roflol:

cucu-pete
ozlem82do
bitanem bilmiyorum yaa bi arkadaşım var onu arıyacağım ama çokta bişey olcağını sanmıyorum yaa hsg gibi olucak sanırım .çok bişey olcağını sanmıyorum taksiye atlar giderim.eşime izin vermiyolar biliyosun onlar kritik krizden dolayı
gecmis olsun canim...iyi haberlerle gelirsin insallah

tuliny
25-03-09, 17:03
PinkRose
tülincim seni ve araştırmalarını özlemle vede merakla bakliyoruz ekipman topladınm ı çatılardan mart bitiyoda:roflol:
yok henüz toplamadım canım.. olmamıştır belki diyenler yeniden şansını deniyorlar.. bitsin toplayacam hepsini.. kaydirigubbakcemile3

smhsmh
tuliny
sende hep mutfak işini geç saate bırakıyosun yaa... iyiyim sağlıklıyım şükür.. kayınvaldemler var ya kızım giremedim 1 haftadır doğru düzgün.. yarın kavuşuyorum size... sositososito sositososito durulmam ben.. araştırmalarımı yapıcam teknik destekle...

hoşgeldin pinkim nasılsın.. yerimseniben
sanane kızım:mymeka:
fırına hem ıspanaklı hem peynirli börek attım pişti bile ohhhhhhhhh
sefam olsun
dışarı çıkmıştım
hemde üşengeçliğimden geçe kalıyo napıyımmmmm

belli zaten sessizliğinden
dedim hayrola
aman gelde dağıt ortalığı kafam bin para çatlıyo zaten
bu gidişlen psikolojik desteğe ihtiyacım olabilir başımda ağrıyo
artık psikoloğum olursun olurmu :uhm:

cucu-pete
PinkRose
cucum nasılsın tatlım nasıl gidiyor yormuyorsun kendini dimi canım
yoruyorum aslinda:kızgın:
kiz bana kiz,hakediyorum...
ders calismam gerek,dünde kaynim gelecek diye bi sürü is falan yaptim,onlada disarda bulustuk geri..e hal böyle olunca gec geldik,yoruldum...
bugün yarim saat yattim öglen..
varsa bebisim Allaha emanet zaten,napiyim:Saruboceq:
sende ne var ne yok cicimmmŞeniz

tuliny
kesecem o dilini senin gör bakalım bi daha çıkarabilcen mi.. kötükedihüso
zaten kedilerden alamadigin hincini benden al zaten:tomato:
elime düsersinnn caduuuuulülülülülülü

cucu-pete
25-03-09, 19:03
aaa kimsecikler yokk yine..
unuttunuz kizlar topigimizi demiii-tatlicadiarzu-

smhsmh
25-03-09, 20:03
hep ben yokken burdasınız
şimdi kimsecikler yok :mymeka:

PinkRose
25-03-09, 21:03
ya ben geldim yoksunuz hade kıslar toplanın bakem..

PinkRose
25-03-09, 21:03
43 dakikadır kimse gelmedi giderim bende o zaman..:dilcikar:

Ceylin_naz
25-03-09, 23:03
aaaaa burası yenimi yeni farkettim :1shok:
ne zaman açtınız yeni tükkanı yaaaww delikafadulden

tuliny
26-03-09, 05:03
smhsmh
sanane kızım:mymeka:
fırına hem ıspanaklı hem peynirli börek attım pişti bile ohhhhhhhhh
sefam olsun
dışarı çıkmıştım
hemde üşengeçliğimden geçe kalıyo napıyımmmmm

belli zaten sessizliğinden
dedim hayrola
aman gelde dağıt ortalığı kafam bin para çatlıyo zaten
bu gidişlen psikolojik desteğe ihtiyacım olabilir başımda ağrıyo
artık psikoloğum olursun olurmu :uhm:
işler zamanında yapılacak buraya geç kalınmayacak ona göre .. :eek:klava: afiyet olsun sindirdin dışarı attın bile şiimdiye kadar... kaydirigubbakcemile3 evettt artık döndüm.. hemde bakın bu saatte... :sm_cool: :sm_cool: sen ne olmamı diyosan onu olurum no problem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 psikologluk bişey olmasın bak haaaa :kızgın:

cucu-pete
zaten kedilerden alamadigin hincini benden al zaten:tomato:
elime düsersinnn caduuuuulülülülülülü
bana karşılık verme bana karşılık verme :eek:klava: ben ne diyosam uu laelaelaelaelae Şeniz

Ceylin_naz
aaaaa burası yenimi yeni farkettim :1shok:
ne zaman açtınız yeni tükkanı yaaaww delikafadulden
ceylincim gel bacıım yeni burası.. tam açılış yapılmadı.. bakalım ne zamana.. senide bekleriz kaydirigubbakcemile Şeniz

tuliny
26-03-09, 05:03
[​IMG] [​IMG]

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNN .. HEPıNıZı PEK SEVıYORUM BEN YAAAA.... Şeniz

Herkes nerdeee... çabık kalkın iştima başlayacak.. kalkamayanı yakarım... kötükedihüso