Güzel Dostlukların Anavatanı , İkinci Yuvamız "Erkek İnfertilitesi"nin Geyik Topiği!!

ZAMBAK 3
29-03-09, 18:03
Fadik

nerdesin sen 2 gündür:mymeka:kaydirigubbakcemile3
hoşgeldin canıma.s.
hiç belli olmaz senin bu kırmızılar elbet birgün gelmeyecekelrdiryerimseniben
belkide bu ay bellimi olur:asigim:
PinkRose
zambak canım inşş gelmez senin kırmızılar da çekeriz halayları..inşşşşşş
aminn kızlarrr allah hepimizeee versinn inşallaaahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
yaa nebiliiyimm biliyormm ben olmayacakk bu ayda ama takmıyorumm vallaaa üzülmemm kırmızılarıı görünceeeşakkıdışakkıdı

ZAMBAK 3
29-03-09, 18:03
tuliny
hehehehee benden de kurtulamazsınız söyliyim.. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden ne güzel oturuyordum.. çay içmeye çağırıyorlarmış komşular.. öptüm seni zambağım.. Şeniz görüşmek üzere... Şeniz

yaaa nereyee gitmeeee
ikicükk laff edelimmm şurda
hem sen bizi şimdidenn bırakıyosunn kızıımmm :çok üzgünüm:

ZAMBAK 3
29-03-09, 19:03
gitttttiiiiiiiii tulinnnn
ya o avatar ne öyle ya adamın içini karartıyosunn :eek:klava::eek:klava:
koy kendinide içim açılsınnn:1rolleyes:

fadigimm nevro neredeymiişş gelmemiş 2gündür dimii

ZAMBAK 3
29-03-09, 19:03
fadikkk pabucu yarımm çık ortaya konuşalımmm

Fadik
29-03-09, 20:03
ZAMBAK 3

canım nevro akşam bir ara gelmiş...onliye görmüştüm...

ZAMBAK 3
fadikkk pabucu yarımm çık ortaya konuşalımmm
kusura bakma bitanem....mesajını yeni gördüm...
yoksa elbette çıkardım....
şimdide sen gitmişsin...

tuliny
29-03-09, 21:03
ZAMBAK 3
yaaa nereyee gitmeeee
ikicükk laff edelimmm şurda
hem sen bizi şimdidenn bırakıyosunn kızıımmm :çok üzgünüm:[/b][/font][/color][/size]
hiçte bile sen daha az giriyosun.. ben hep burdayım cicim.. hazır sende gelmişken kalmak isterdim ama gitmesek ayıp olacaktı.. yarın görüşürüz canım.. Şeniz

ZAMBAK 3

yaaa tabi koyayım da çalsınlar demi.. fotoları da kaldırdım. profildeki duruyormuş dün farkettim değiştim.. kopyalıyorlarmış canım.. o yüzden kaldırdım mecburen.. :1hug:

tuliny
nevrooo beni mi takip ediyosun yavrim.. sengözlerimebaksanab nasılsın... yumoşların nasıl..

nevrosky
tuliny
nevrooo beni mi takip ediyosun yavrim.. sengözlerimebaksanab nasılsın... yumoşların nasıl..
Canım bakınıyorum ancak. Vaktim dar çıkmadan iki göz gezdireyim dedim. Bebişler iyi. Çok sevişiyoruz maşallahh. :nazar: :nazar: :nazar: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

caneylom
30-03-09, 05:03
kızlar hepinize günaydın bugün açılış benden olsun bol hamiş haberli bi hafta bekliyoruz inşallah kızlar bu arada ben heyecanlanmaya başladım tedavime iki ay kaldı artık ama bu aralar hiç vakit geçmiyo çünkü sigarayı yeni bıraktım bira zor oluyo tabi 7 yıldır içiyodum rabbim innşallah hayırlısıyla sağlıklı bebişler verirde bana bi dahada sigara içmem hadi şimdilik hoşçakalın bu arada bu saate pek açılış kalmazdı kızlar ama hayırdır yoksa herkes mart ayının son gününü değerlendiriyim derken fazla mesai yapıp harap ve bitapmı düştükaydirigubbakcemile:ecrin_bebek::KK46:

caneylom
30-03-09, 05:03
canım bademcim bu arada test göstergeleri hamilelik gösteriyo biliyosunki silik bile çıksa eğer hamilelik varsa kan testinde hemen ortaya çıkar bence cumartesi gününe kadar bekleyipte kendini yıpratma inanki çok zor böyle bi bekleyiş en kötü ihtimalden başlayalım eğer hamilelik yoksa bir an önce öğrenip ümitlenmemiş olursun canım onca günden sonra adaha zor oluyo kabullenmek eğer rabbim sana bi bebek gönderdiyse bir an önce sevinmiş olursun beklemeden:CüvCüv: lütfen kendini yorma bir an önce yaptır kan testini umarım hepimizin duymak istediği o sonucu alırsın canım hadi hayırlısı....

sevcangoksel
30-03-09, 06:03

Günaydın kızlar
İnşallah bol hamileli bir hafta olur

Rylai
30-03-09, 06:03
günaydın kızlaaaaaarrrrrrr kaydirigubbakcemile3

cucu-pete
30-03-09, 07:03
günaydinnnnnnnhihoyyyt
beni hic öslemediniz demiiiiiÇok üzgünüm çoook

PinkRose
günaydın canlarımm..

tuliny
herkese günaydın kızlar... bugün nasılsınız bakalım... benim ateş düşmeye başladı canım sıkıldı biraz ama neyse kısmet... tickerda da bebişi götürüyo zaten leylek.. -tatlicadiarzu- rüyamda da 8 günlük bebeğimi kaybetmişim bulamadım bi türlü.. bir sürü şey çıktı karşıma..yılan falan gördüm beni görünce kaçtı.. bugün bi acayip kalktım yani.. en iyisi temizlik yapim biraz kendime gelim.. açık duracak arada bakarım... Şeniz

PinkRose
30-03-09, 08:03
tülinim canım değiştir tickerını tatlım hayırlar getirsinrüyan inşş bu 8 gün 8 hafta içinde hamilelik haberini verirsin bize..kolay gelsin canım..

PinkRose
Adamın karısı hamileymiş.Bir gece yarısı sancılanmış.Çağırılan ebe tam doğuma başlarken elektrikler kesilmiş.Adamcağız mecburen fener tutarak doğuma yardımcı oluyormuş.
Nihayet bebek sağlıkla doğmuş.Ancak ebe bakmış bir bebek daha geliyor.Onu da doğurtmuş.
Bitmemiş ardından bir tane daha..
Adam derhal feneri söndürmüş.Ebe;
-Ne yaptın,yak şu feneri!..
-Olmaz ebe hanım,baksana ışığı gören geliyor!..

Amerika'da zencinin biri, pasaportunu kaybetmiş. Aksilik bu ya, o gün de
Türkiye'ye uçacakmis. Kara kara düşünürken yolda bir pasaport bulmasın mı!

Hemen almış yerden,
bir bakmış ki Leanardo Di Caprio'nun pasaportu. "Ne olursa olsun," demiş ve
şansını denemeye karar vermis. Çıkarmış Leonardo'nun fotoğrafını, kendi
fotoğrafını yapıştırmış. Uçmuş Türkiye'ye. Atatürk Havalimanı'nda görevli
gümrük memuru Temel'in Karşısına
geçmiş.
Temel, almis pasaportu; adamin ismine bakmış:
"Leonardo Di Caprio"; fotoğrafa bakmış ; bir zenci adama bakmış; aynı
zenci.
Birkaç şaşkın bakıştan sonra öbür masaya seslenmiş: "Ula Cemal, bu Titanik batmış mıydı, yanmış mıydı.

nesmit
merhaba

tuliny
PinkRose
tülinim canım değiştir tickerını tatlım hayırlar getirsinrüyan inşş bu 8 gün 8 hafta içinde hamilelik haberini verirsin bize..kolay gelsin canım..

sağol canım.. dokunsalar ağlayacam bugün nedense.. bi acayip oldum.. genelde böyle değilimdir.. bebek özlemi iyice koymaya başladı herhalde.. neyse boşverin beni gelirim kendime... Şeniz Şeniz Şeniz

nesmit
tülincim hoşgeldin.nasılsın?delikafadulden

Rylai
tuliny
herkese günaydın kızlar... bugün nasılsınız bakalım... benim ateş düşmeye başladı canım sıkıldı biraz ama neyse kısmet... tickerda da bebişi götürüyo zaten leylek.. -tatlicadiarzu- rüyamda da 8 günlük bebeğimi kaybetmişim bulamadım bi türlü.. bir sürü şey çıktı karşıma..yılan falan gördüm beni görünce kaçtı.. bugün bi acayip kalktım yani.. en iyisi temizlik yapim biraz kendime gelim.. açık duracak arada bakarım... Şeniz
cnm yaa hayır olsun sıkma kendini :teselli:

Ceylin_naz
cucu-pete
günaydinnnnnnnhihoyyyt
olurmu hiç öyle şeyyy Şeniz
tuliny
hayırlara gitsin rüyan tulinycim bebekle bende kafayı bozdum bu aralar bende dün gece bebiş kıyafetleri gördüm ipte asılı hayırlara varsın rüyalarımız
bende temüzlük kolu başkanıyım bugün evde bu belle ne kadar yapabilirsem artıkın -tatlicadiarzu-

tuliny
sağol canım.. dokunsalar ağlayacam bugün nedense.. bi acayip oldum.. genelde böyle değilimdir.. bebek özlemi iyice koymaya başladı herhalde.. neyse boşverin beni gelirim kendime... Şeniz Şeniz Şeniz
bende bendeeeeee senağlamasenağlamasenağlama

Fadik
30-03-09, 09:03
cucu-pete
günaydinnnnnnnhihoyyyt
sen kimsin...pardon tanıyamadım:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
ayyy canım olurmu öğle şey:1hug:Şeniz
özledik tabikiŞeniz

tuliny
hayırdır inşallah....

tuliny
:teselli::1hug:ŞenizŞeniz

Ceylin_naz

PinkRose
tuliny
tülinim a.s.canım benim seni böle görmeye alışık değiliz ya tatlım bende hüzünlendim şimdi..bak güzel rüyalar görmüşsün hayırlısıyla bebişin gelivericek bigün hepsini unutucaksın hayırlısıyla bitanem..insanız arada hüzünlenmek boşlukta gibi hissetmek te bizim için elbet canım..zaman her şeyin ilacıdır bu günlerde geçicek ve bebişlerimize kavuşucaz hayırlısıyla İNŞALLAH...:1hug:

casper33
slm kızlar burdasınız demek

rapunzell_82
merhaba kızlar...kendımı bır toparlayım ınsalalh geyıklerınıze katılacagım..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
bılıyosunuz henuz adet olmadım onun cok etksı var...
bugunlerde agresıfım ve komplekslıyım..delikafaduldendelikafadulden
bu arada aksam yazılanları okudum..ben hamıs oolunca hep burdaydım..delikafadulden
ama hala burdayımdelikafaduldendelikafadulden-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

tuliny
30-03-09, 10:03
nesrinsavas
tülincim hoşgeldin.nasılsın?delikafadulden
hoşbulduk canım.. iyiyim sen nasılsın... buldun kocişi unuttun bizi bee.. :mymeka:

Rylai
cnm yaa hayır olsun sıkma kendini :teselli:
inş bebişim.. hsg yi yeni çekildim diye bu ay iyice umut tavan yapmıştı bende.. ateşte süper gidiyordu.. bi baktım bugün düşmüş.. kötü oldum bi an.. temizlik iyi geldi iyiyim biraz daha.. hihoyyyt hihoyyyt Şeniz

Ceylin_naz
olurmu hiç öyle şeyyy Şeniz

hayırlara gitsin rüyan tulinycim bebekle bende kafayı bozdum bu aralar bende dün gece bebiş kıyafetleri gördüm ipte asılı hayırlara varsın rüyalarımız
bende temüzlük kolu başkanıyım bugün evde bu belle ne kadar yapabilirsem artıkın -tatlicadiarzu-

saol ceylincim.. senin rüyan daha güzelmiş.. ben pek fazla rüya görmem.. çok korktum üzüldüm bebeği bulmuşken kaybettiğime.. Şeniz

Fadik
hayırdır inşallah....

saol fadiğimm... iyiyim şimdii.... Şeniz
PinkRose
tülinim a.s.canım benim seni böle görmeye alışık değiliz ya tatlım bende hüzünlendim şimdi..bak güzel rüyalar görmüşsün hayırlısıyla bebişin gelivericek bigün hepsini unutucaksın hayırlısıyla bitanem..insanız arada hüzünlenmek boşlukta gibi hissetmek te bizim için elbet canım..zaman her şeyin ilacıdır bu günlerde geçicek ve bebişlerimize kavuşucaz hayırlısıyla İNŞALLAH...:1hug:
saol pinkim.. yazdıklaarım gibi işte.. şimdi daha iyiyim canım.. bazen insan boşluğa düşüyor işte.. Rabbim hepimize tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarımızı göndersin inş.. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

rapunzell_82
merhaba kızlar...kendımı bır toparlayım ınsalalh geyıklerınıze katılacagım..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
bılıyosunuz henuz adet olmadım onun cok etksı var...
bugunlerde agresıfım ve komplekslıyım..delikafaduldendelikafadulden
bu arada aksam yazılanları okudum..ben hamıs oolunca hep burdaydım..delikafadulden
ama hala burdayımdelikafaduldendelikafadulden-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
lafımız sana değil zaten rapunzelim.. çok kişi gitti mi gelmiyor.. demirbaşlarımız var neyse ki.. bizler birbirimize yetiyoruz yinede... Şeniz

tuliny
30-03-09, 11:03
çıkın ortaya yaaa ... çıkamazlar ki gelemezler ki ... lülülülülülü lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

Rylai
30-03-09, 12:03
tuliny
çıkın ortaya yaaa ... çıkamazlar ki gelemezler ki ... lülülülülülü lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü
geldik geldik :eek:

PinkRose
30-03-09, 14:03
ben geldim kimse kalmamış..:sm_confused:

smhsmh
30-03-09, 14:03
hatunlarım Şeniz Şeniz Şeniz

butterfly 's'
30-03-09, 16:03
ben de geldim kimse yok. :sm_confused:
o zaman da giderim...:dilcikar:

Fadik
smhsmh
hatunlarım Şeniz Şeniz Şeniz
bende seni öpeyimŞenizŞeniz
bitanem bu rubela testinin tam olarak kayıttaki adını açıkça yazabilirmisin....
bakayım ben de yaptırmışmıyım...

butterfly 's'
ben de geldim kimse yok. :sm_confused:
o zaman da giderim...:dilcikar:
hoşgeldin canımŞeniz
bak ben geldimsositososito

smhsmh
FADİK CANIM
mikrobiyoloji-enfeksiyon lab. demişler
Rubella lgG REFERANS A NEGATİF DEMİŞLER
AMA BENDE POZİTİF ÇIKMIŞ
DR NORMAL DEDİ
HERHALDE GEÇİRDİĞİM ANLAMINA GELİYO
GEÇİRMEDİYSEM ARTIK AŞIMI YAPIYOLAR NE YAPIYOLAR AÇIKCASI BİLMİYORUM

butterfly 's'
hoşş buldum. a.s.
kızlar nevronun hamiş haberinden sonra topikler darmadağın oldu. kafamçokkarıştı
hepimiz hamiş moduna girdik galiba............kaydirigubbakcemile3

Fadik
smhsmh
FADİK CANIM
mikrobiyoloji-enfeksiyon lab. demişler
Rubella lgG REFERANS A NEGATİF DEMİŞLER
AMA BENDE POZİTİF ÇIKMIŞ
DR NORMAL DEDİ
HERHALDE GEÇİRDİĞİM ANLAMINA GELİYO
GEÇİRMEDİYSEM ARTIK AŞIMI YAPIYOLAR NE YAPIYOLAR AÇIKCASI BİLMİYORUM
anladım canım....
bende anti-kardiologin IgM ve anti-kardiologin IgG var....ama bunlar değil galiba...
çünkü bunlar olsaydı rubellada yazması gerekirdi....
canım ben kızamıkçık geçirmişim hatta 3 gün hastanede yatmışım...
ama bu konu bu kadar önmeli iken neden bana hiç sormadılar...veya test istemediler şaşırdım doğrusu...

butterfly 's'
hoşş buldum. a.s.
kızlar nevronun hamiş haberinden sonra topikler darmadağın oldu. kafamçokkarıştı
hepimiz hamiş moduna girdik galiba............kaydirigubbakcemile3
ondanmı oldu acabakaydirigubbakcemile3
gerçekten bu günlerde topiklerin ikiside biraz durgun:çok üzgünüm:

tuliny
30-03-09, 18:03

elinizi ayağınızı iyi yıkayıp girin buraya.. hade bakem.. :roflol::roflol::roflol:

tuliny

ağaca bakın hele memesini de düşürmüş... :roflol::roflol::roflol::roflol:

tuliny

tüüüüüü utanmaz örmüş bi de ... :roflol::roflol::roflol:

tuliny

bunlarda napıyo ki böyle fisfisfissırnaşık şey:sm_confused::roflol::roflol::roflol:

tuliny

:roflol::roflol::roflol:

tuliny

neye benziiiiiii :roflol:

smhsmh
30-03-09, 19:03
tuliş gene çoşmussun yawrummmmmmm

ZAMBAK 3
30-03-09, 19:03
tuliny
hiçte bile sen daha az giriyosun.. ben hep burdayım cicim.. hazır sende gelmişken kalmak isterdim ama gitmesek ayıp olacaktı.. yarın görüşürüz canım.. Şeniz

CANIMM MİSAFİRLERİM VARDI YATILI ONDAN GİREMEDİMMMŞeniz

yaaa tabi koyayım da çalsınlar demi.. fotoları da kaldırdım. profildeki duruyormuş dün farkettim değiştim.. kopyalıyorlarmış canım.. o yüzden kaldırdım mecburen.. :1hug:
CANIM NASILSINN BAKALIMM RÜYAN HAYIR OLSUNN İNŞALLAHHH
YA KENDİİ FOTONU KOYMASAN BİLE DAHA CANLII KOMİKK BİŞEYLERR KOYY AMA NE BU BÖYLEE HIII:mymeka:
YA KIZLARR TOPİKK HİÇÇ FORMUNDA DEGİLL NİYEKİİ KAÇÇ SAYFA İLERLERDİKK AMA YOOKKK:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Fadik
30-03-09, 21:03
kız tüliyn omlar ne öğle:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
allah iyiliğini versin senin:roflol::roflol:

nevrosky
Diğer topiğin geçmişini bitirmiştim ya kızlar. Bir burası kaldı. :teytey: :teytey: :teytey:

Site içinde görevlerimi de toparladım. Sadece okumam gerekli 2200 mesaj var görevle ilgili. Arada yapıyorum. Buradaki mesajları da bir ara gözden geçireceğim. Muhabbetiniz bol olsun inşallahh. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Fadik
nevrosky
Diğer topiğin geçmişini bitirmiştim ya kızlar. Bir burası kaldı. :teytey: :teytey: :teytey:

Site içinde görevlerimi de toparladım. Sadece okumam gerekli 2200 mesaj var görevle ilgili. Arada yapıyorum. Buradaki mesajları da bir ara gözden geçireceğim. Muhabbetiniz bol olsun inşallahh. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
kolay gelsin bitanemŞenizŞenizŞeniz

Rylai
31-03-09, 06:03
günaydınnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

cucu-pete
31-03-09, 06:03
günaydin kizlar,nasilsiniz bugün??
rüyamda gebelik testi yaptiriyordum..rakamlar bile hala aklimda...
263.8 cikmisti...az kaldi,,,hayirlisi insallah

tuliny
31-03-09, 08:03
smhsmh
tuliş gene çoşmussun yawrummmmmmm
birazcık hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ZAMBAK 3
CANIM NASILSINN BAKALIMM RÜYAN HAYIR OLSUNN İNŞALLAHHH
YA KENDİİ FOTONU KOYMASAN BİLE DAHA CANLII KOMİKK BİŞEYLERR KOYY AMA NE BU BÖYLEE HIII:mymeka:
YA KIZLARR TOPİKK HİÇÇ FORMUNDA DEGİLL NİYEKİİ KAÇÇ SAYFA İLERLERDİKK AMA YOOKKK:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
valla dün baktım hatta ama beğenmedim vazgeçtim canım.. değişcem senin için söz.. kaydirigubbakcemile5

Fadik
kız tüliyn omlar ne öğle:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
allah iyiliğini versin senin:roflol::roflol:
neler ne :roflol::roflol::roflol: dondurmaaaaaaa :roflol::roflol::roflol:

cucu-pete
günaydin kizlar,nasilsiniz bugün??
rüyamda gebelik testi yaptiriyordum..rakamlar bile hala aklimda...
263.8 cikmisti...az kaldi,,,hayirlisi insallah
abooovvvv rabbimm hayırlara çıkarsın inş cücüm.. senin yumoşların hepsi tutmuş rüyanda.. Allah yüzünü güldürsün canım az kaldı sonuca... :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selam yavriler... bugün hava güzel güneş güzel.. ben güzelim havam yerinde.. kimseye karamsarlık izni vermiyorum... hadee bakemmmm gelin buraya... hihoyyythihoyyythihoyyytsositosositosositosositosositososito