forever living bitkisel ürünleri kullanan arkadaşlar var mı?

naz3434
23-03-09, 17:03
forever living bitkisel ürünleri kullanan arkdaşlar var mı?

yuy
1-05-09, 20:05
Arkadaşlar foreverla ilgili olarak size şu kadarını söyleyebilirim kendiniz görmeden inanamazsınız bunun içinde biraz vaktinizi verin ve en azından bir toplantılarına katılın.Dileyen arkadaşlara bu konuda yardımcı olurum.

cocostar
9-05-09, 09:05
ben kullandım...

sıkılaştırıcı set...

yüz temizleme seti...

fatosh21
3-06-09, 16:06
nasıldı

cocostar
3-06-09, 19:06
çok düzenli kullanamadım ama
iyi bence ürünler

DESPO
31-07-09, 10:07
kullandım.kilo verebileceğim vaad edildi.fakat tık yok.maalesef hiç memnun kalmadım.220 tl.ödedim ne diyeyimm....

denzi
31-07-09, 12:07
Kullandınız fakat kullanmaktan kullanmaya fark vardır.siz memnun kalmadınız çünkü size sadece sattılar.nasıl ve ne zaman kullanacağınız kilo vermek için ekstra neler yapacağınız size detaylı anlatımı yapılmamıştır.biz semirlerimizde herşeyi detaylı olarak anlatmaktayız ve bizim amacımız ürün satmak değil.herkes kendi ürününü karsız olarak kendi alsın.isteğe bağlı bir olaydır.

qwert
31-07-09, 18:07
bende kullandım özellikle cilt bakım ürünlerini ama cildimi mahvetti ve hala düzeltmeye çalışıyorum para tuzağından başka birşey değil

sdmrmesa
11-08-09, 17:08
amway ürünleri tamamen bitkisel ve 90 gün tatmin garantili..

sdmrmesa
11-08-09, 17:08
benim sana tavsiyem birde amway ürünlerini dene farkı göreceksin

Pervenche
17-08-09, 17:08
sdmrmesa
benim sana tavsiyem birde amway ürünlerini dene farkı göreceksin
selam
ben amway de kullandım foreverda hatta ikisnede uyeyim
bu nedenle hicbir satıs gayem oladan soyleyebilirimki amway urunlerinden
hic memlun kalmadım yani piyasadaki urunler le arasında cok bir fark yok.
kaliteli urunler ama extra bir ozelligide yok..
ama forever'ın urunleri tamamen saglıklı bir yasam uzerine gelistirilmis ve
her yonden urunlerin dogallıklları anlasılıyor...
piyasaya gore cok az daha pahalı ama konsantre urunler...
bitkisel ve yan etkisi 0
yani ne benim kullanıpta memlun kalmadıgım nede cevremde kullandırdıgım kisilerin memlun kalmadıgı durum asla olmadı...
tabi bilincli kullanım cok onemli...
bu nedenle benim herkese tavsiyem amwayden cok forever urunleridir..

hatice1990
7-03-10, 00:03
ürü hakkında bilgi verin...................

naturelgirl
7-03-10, 03:03
kesinlikle evet yani marketten aldığın bir ürünü bile yüzüme sürsem bu derece kötü etki etmezdi heralde yani bilmiyorum haklarını yiyorum belki ama bana zerre faydası olmadı zararı oldu belkide diyebilirim...

delfinn
23-03-10, 14:03
arkadaslar memnun kalmayanlar neden memnun kalmadiklarini soyleyebilirlermi acaba? Bende bi forever kullancisiyim ve cok memnunum urunler cok etkili olduu icin kullanim sekli cok onemli belki yanlis kullanimdan olmustur? Arkadaslara yanlis bilgilendirme yapmayalim bence..

ecrinsunbul
23-03-10, 22:03
hem üyelik pahallı hem ürünler pahallı

Pervenche
24-03-10, 15:03
arkadaslar kesinlikle urunleri nasıl kullandıgınız cok onemli..
her markada ve heryerde oldugu gibi bu markadada sırf urunu satmıs olmak icin satan
kisiler mevcut tabiki. cildinizin tipine sorununa bakmadan al bak bunu al bak sunu diye urun satılırsa sonuc tabiki husran olacaktır. Bilincli kullanıldıgı taktirde mukkemmel urunler bunlar.aa dedigim gibi malesef size urunu veren tavsiye eden kisinin bu konuda bilgili olması gerekmektedir. yada siz iyice arastırıp urunu almaya ozen gosterin.

cesurveguzel
12-06-10, 09:06
banada temsilci ol diye teklif geldi ama ürünlere baktım çok pahalı nerde millette para öyle
avon ve oriflameye devam :)

NNURDAN
12-06-10, 09:06
ben kullanıyorum aloe veralı kremlerini yanıklarda kullanılan fısfısı ve daha bir çok ürününü ben çok memnun kaldım hatta mavi bi losyonu var bi arkadaşım güneşten kıpkırmızı olmuştu bize geldiğinde onu verdim yarım saatte cildi normale döndü inanamadım.yeşil jel olan da yaralara acayip faydalı hemen iyileştiriyor.dudak lipsleri de çok güzel .

esoesss
14-06-10, 12:06
Ben de birkaç yıl önce Aloe Propolis Cremeini kullanmıştım.Nemlendirme ve sivilce oluşumunu engelleme yönünde çok faydasını görmüştüm. daha sonra almak için kimseyi bulamadığım için kalmıştı, şuan bir arkadşımın annesi satış danışmanıymış yeniden almaya düşünüyorum..
ama güneş koruyucu kreminin çok iyi olmadığını duydum..

sorumvar
22-07-10, 15:07
ayak mantarı için bir ürünü var mı?
bir de siyah noktalara karşı olan epiblac diye bir ürünü varmış kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir misiniz?
bir tane daha, hemoroid için bir ürünü var mı, daha önce bunun için dudak lipsinin kullanıldığını duymuştum bunu deneyen var mı?

sorumvar
22-07-10, 16:07
bilen arkadaş yok mu??:1no2:

Kriza
30-07-10, 12:07
hemoroid için dudak lipsini fitil gibi kullanan bir yakınım vardı çok da memnundu. mantar için de iyi gelen kremleri var aloe gel, propolis krem olabilir. epiblac kremi kullanmadım cilt lekeleri için diye duymuştum.ben de ürün kullanıcısıyım online alışveriş yapabiliyorum istersen sipariş veririm..

psikologpsikolog
9-08-10, 08:08
merhaba
Aloe vera nın yeni kullanıcısım

cilddeki gözenekler ve siyah noktalar var gözeneklerin kapanmasını ve sıkılasmasını istiyorum.

Katalokta iki ürün var

Aloe Fleur de Jouvence 041 kodlu set sanki benim isteklerimi karsılıyor gibi ama yas olarak uygun degil sanırım.

Skin Care Collection 282 kodlu set yasıma uygun ama nemlendirme agırlıklı sanırım gözenekleri kapatma özelligini içeriginde göremedim

Hangi seti kullanmalıyım

Tesekkur ederim...

blackoyster
26-08-10, 11:08
merhaba, forever living ürünlerinin temcilcisi olan bir arkadaş varsa, ben bir propolisli bir yüz kremi kullanıyordum, çok memnumdum , o kremden varmı ve fiyatı nedir, bilgi verebilir misiniz?

Kriza
4-09-10, 13:09
blackoyster
merhaba, forever living ürünlerinin temcilcisi olan bir arkadaş varsa, ben bir propolisli bir yüz kremi kullanıyordum, çok memnumdum , o kremden varmı ve fiyatı nedir, bilgi verebilir misiniz?
ben temsilcisiyim cnm. fiyatı 36 tl. istersen gönderebilirim..

reyhansila
4-09-10, 14:09
ben de foreverdeki ürünlerin içeriğine baktım görünüşte alerji yapıcı bişey yok ama insan yine de huysuzlanıyor. enerji içeceklerinden kullanmaya niyetim var. bunlardan kullanan var mı?

Kriza
5-09-10, 15:09
reyhansila
ben de foreverdeki ürünlerin içeriğine baktım görünüşte alerji yapıcı bişey yok ama insan yine de huysuzlanıyor. enerji içeceklerinden kullanmaya niyetim var. bunlardan kullanan var mı?
enerji içeceği kullanmadım ama arı sütü tableti kullandım, birçok yakınım da hala kullanmaya devam ediyor. içerisindeki vitaminler saymakla bitmiyor, enerji veriyor..

meriy
23-09-10, 07:09
forever living ürünlerini cilt bakımının dışında bazı hastalıkların tedavisi için kullananlar varmış. kardeşimde iltihaplı eklem romatizması var ve bir forever living distiribütörü bana bazı ürünlerden bahsetti . bunları kullandığımız takdirde hastalıktan kurtulabileceğimizi söyledi.bu ürünler şöyle : B12 Folik asitli , kalsiyum (demir ve magnezyum içerikli ), omega 3 , omega 9 , arı sütü ve polen . bu ürünleri hastalık için kullanan , memnun kalan var mı ; yoksa bütün bunlar para tuzağı mı?

Kriza
30-09-10, 11:09
meriy
forever living ürünlerini cilt bakımının dışında bazı hastalıkların tedavisi için kullananlar varmış. kardeşimde iltihaplı eklem romatizması var ve bir forever living distiribütörü bana bazı ürünlerden bahsetti . bunları kullandığımız takdirde hastalıktan kurtulabileceğimizi söyledi.bu ürünler şöyle : B12 Folik asitli , kalsiyum (demir ve magnezyum içerikli ), omega 3 , omega 9 , arı sütü ve polen . bu ürünleri hastalık için kullanan , memnun kalan var mı ; yoksa bütün bunlar para tuzağı mı?
arı sütü ve polenden çok emin değilim ama diğer ürünlerin tedavisine iyi gelebileceğini birçok doktordan, profesörden dinlediğim seminerlerden edindiğim bilgilere göre söyleyebilirm. ama asıl bu ve benzeri rahatsızlıklar için üretilmiş freedom diye bir ürün var. sandalyede namaz kılan bir tanıdığımız şimdi normal namaz kılabiliyor. ayrıca içinde kükürk olan bir de krem var. MSM Krem. eklemlerdeki sıvıyı arttırıyor. o da çok gelir. babama bir tüp yetmişti. özellikle bu iki ürünü isteyin bence. tabi omega ya ilaveten(bu arada omega 3 ve omega 9 aynı kapsülde. ayrı ürünler değiller)

nice89
19-11-10, 21:11
arkadaşlar üyelik ücreti ne kadar bileen var mı

edddasu
13-12-10, 06:12
nice89
arkadaşlar üyelik ücreti ne kadar bileen var mı
200 tl ürürün alınca üye olabiliyosun

nsnnhr
12-01-11, 13:01
ben zayıflama amaçlı forever lean ve royal jelly kullanıyorum ama çok endişeliyim.içmeyi bırakınca verdiğim kiloları tekrar geri alırsam diye.bu konuda bilgisi olan ,bu ürünleri kullanıp işe yaradığını gören varsa beni bilgilendirirse sevinirim:18:

1Sen
25-01-11, 18:01
nsnnhr
ben zayıflama amaçlı forever lean ve royal jelly kullanıyorum ama çok endişeliyim.içmeyi bırakınca verdiğim kiloları tekrar geri alırsam diye.bu konuda bilgisi olan ,bu ürünleri kullanıp işe yaradığını gören varsa beni bilgilendirirse sevinirim:18:
Biraz geç bir cevap olacak fakat en azından diğer merak eden kişilere faydası olur düşüncesiyle yazmak istedim.

Verilen kürünüz eksik verilmiş. Forever lean 'i kullandım hala kullanıyorum. Kilo sabitleyici olarak kullanılıyor. Yediğiniz yemekler yağ depolamıyor. Arı sütü genellikle zayıflama için verilmiyor zayıflarken yüzün çökmemesi ve enerjili olabilmek için veriliyor. Aloe vera Gell , sarı kutu içeçek ve polen lean ile birlikte kullanılırsa ve verilen programa uyularak kullanılırsa gerçekten kalıcı kilo verşlebiliyor. Amaç ilk 3 gün ödem atmak sonraki haftalar yağ yakmak. Bu yğzden doğru bir program kesinlikle.

Ben kullandım ve sonucunu sevinçle gördüm.

Önceleri inanmak güç geliyordu fakat kullandıkça gördüm ; forever ürünlernii , dogru zamanda doğru insan tavsiyesiyle kullanıldıkça bu üründen memnun kalmamak mümkün değil. Çünkü gerçekten ürünler harika.

denizozmengil
3-02-11, 01:02
merhaba arkadaşlar

Balıkyağı ile ilgili şöyle bi yazıyla karşılaştım. yazı içinde Dr Ömer Çelakılıda dinleyince etkilenmedim deil

Omega 3 Hayat Kurtarır! |

1Sen
29-04-11, 20:04
turker
mrh.bizim çocuğumuz olmuyor bunun için bir öneriniz varmı zübeyde
Bununla ilgili ciddi sonuçlar alınıyor. Hangi şehirdesiniz ?

rtornaci
25-06-11, 10:06
valla yok bır fısfısı varmıs ondan aldım.. bacaklarımda yaralar vardı ıyı gelır dedıler propolis krem aldk fıss yok. dıs macunu sonra dudak nemlendırıcısı koltuk altı roll on yaa bır tanesını bıle begenmedım tek bır tane sabunu vardı yesıl renkte banyoda kokusu ferahlıgı cok hosuma gıttı o kadar. koltuk altı roll onda amway harıka. foreverı suruyom suryom zerre kadar ter kokumu engellemedı. parama yazık sımdı yaz geldı hemen amway ıstedım arkadastan

elfidaaa
27-06-11, 22:06
bende forever living distribitörlerindenim arkadaşlar ürünler hakkında detayıl bilgi veririm isteyen olursa şimdilik şunu belirtmeliyimki tamamen bitkisel ve kesinlikle düzenli kullanımlarda inanılmaz sonuçlar alınıyor tam 5 yıldır bu işin içindeyim hem kullanıyorum hem satıyorum ve daha kimseden bir şikayet almadım bilginize dediğim gibi sorularınız olursa cvplarım

elfidaaa
27-06-11, 22:06
sanırım amvay distribitörlerindensin bu kadar ürünleri kullanıpta memnun kalmamak imkansız garanti ederim bunu yani bende amvayın eski distribitorlerindenim ama daha hiç kötüleme gereği duymadım ürünlerini memnun kaldınmı dersen istersen ballı sabunun cildimi ne hale getirdiğinden hiç bahsetmeyeyim istersen bunu yapma bırak insanlar bilgi alsınlar hangisi akıllarına yatarsa onu kullansınlar biryerde yer yapmak için başka bir yeri yıkmaya hiç gerek yok tamamen yardım amaçlı ürüler hakkında bilgi veririm o kadar

kumralimkumral
30-06-11, 14:06
elfidaaa
bende forever living distribitörlerindenim arkadaşlar ürünler hakkında detayıl bilgi veririm isteyen olursa şimdilik şunu belirtmeliyimki tamamen bitkisel ve kesinlikle düzenli kullanımlarda inanılmaz sonuçlar alınıyor tam 5 yıldır bu işin içindeyim hem kullanıyorum hem satıyorum ve daha kimseden bir şikayet almadım bilginize dediğim gibi sorularınız olursa cvplarım
arkadaşım merhaba,
Bende forever lıvıng ın göz altı kremını aldım, ince mimik çizgilerim vardı, arkadaşım bu işi yapıyordu sordum çok methetti.Hatta dudak lipsiyle kullanınca çok etkı ediyor dedi. 2 Haftadır kullanıyorum bir ışıltı var göz çevremde evet ama sence kırışıklıklara bir faydası olur m? ne kadar sürede etki eder bir fikrin var mı? 5 senedir yapıyorum demişsin ya yardımcı olabılırsın diye düşünmüştüm :KK34: teşekkürler şimdiden:92:

R34BL3
1-07-11, 08:07
Merhabalar bana forever livingin Gingko plus ürünü lazım. İstanbuliçi kargoyla gönderebilicek olan var mı aranızda. HAvale ve kargo şeklinde elime geçerse çok makbul olu.r pm bekliyorum

elfidaaa
1-07-11, 21:07
R34BL3
Merhabalar bana forever livingin Gingko plus ürünü lazım. İstanbuliçi kargoyla gönderebilicek olan var mı aranızda. HAvale ve kargo şeklinde elime geçerse çok makbul olu.r pm bekliyorum
istersen ben gönderebilirim

elfidaaa
1-07-11, 21:07
lavinia06
arkadaşım merhaba,
Bende forever lıvıng ın göz altı kremını aldım, ince mimik çizgilerim vardı, arkadaşım bu işi yapıyordu sordum çok methetti.Hatta dudak lipsiyle kullanınca çok etkı ediyor dedi. 2 Haftadır kullanıyorum bir ışıltı var göz çevremde evet ama sence kırışıklıklara bir faydası olur m? ne kadar sürede etki eder bir fikrin var mı? 5 senedir yapıyorum demişsin ya yardımcı olabılırsın diye düşünmüştüm :KK34: teşekkürler şimdiden:92:
sende bilirsinki hemen silmesi imkansınsız ama düzenli kullanmaya devam edersen sonuçlara sende inanamazsın kırışıklar sadece göz çevrendemi gece kremi ve serumuda var denemek istersen ama kesinlikle bir ay sonra sende düzelmeyi farkedeceksin ama hemeen bırakma en az 3 ay ver cildinin yenilenmesi için sana tavsiyem arkadaşından birde gelly krem yada first sprey almandır bunlar hem cildi tazeliyor hemde gözenekleri açıp yapacağın işlem için zemin hazırlıyor çok doğru bir seçim yaptığını bir ay sonra fark etmeye başlayacaksın ve arkadaşına teşekkür edeceksin

kumralimkumral
4-07-11, 10:07
elfidaaa
sende bilirsinki hemen silmesi imkansınsız ama düzenli kullanmaya devam edersen sonuçlara sende inanamazsın kırışıklar sadece göz çevrendemi gece kremi ve serumuda var denemek istersen ama kesinlikle bir ay sonra sende düzelmeyi farkedeceksin ama hemeen bırakma en az 3 ay ver cildinin yenilenmesi için sana tavsiyem arkadaşından birde gelly krem yada first sprey almandır bunlar hem cildi tazeliyor hemde gözenekleri açıp yapacağın işlem için zemin hazırlıyor çok doğru bir seçim yaptığını bir ay sonra fark etmeye başlayacaksın ve arkadaşına teşekkür edeceksin
Evet canım sadece göz çevremde :26: Söylediğin diğer 2 ürünü de araştıracağım, umarım alırım sonucunu 3 hafta oldu , çok teşekkürler yardımın için..:KK23:

elfidaaa
4-07-11, 12:07
rica ederim canım ne demek alacağından eminim başka merak ettiklerin olursa sorabilirsin bu arada ürünleri düzenli kullanmaya çalış mutlaka

blackheartlilith
4-07-11, 19:07
bende jel krem sprey şu kahverengi haplar ve sıvı içeceği ve sabunu var. sivilce için vermişti tanıtan kişi. bi süre sonra bıraktım.. nasıl kullanırsam sonuç alırım yardımcı olursanız ?:KK3:

elfidaaa
5-07-11, 09:07
blackheartlilith
bende jel krem sprey şu kahverengi haplar ve sıvı içeceği ve sabunu var. sivilce için vermişti tanıtan kişi. bi süre sonra bıraktım.. nasıl kullanırsam sonuç alırım yardımcı olursanız ?:KK3:
sprey dedigin first sprey sanırım onu her sabah cildine gözenekleri açaması için yüzüne uygulayabilirsin bu sprey aynı zamanda ilk yardım spreyi diyede satılıyor yaralara faranjite ağrıya çok iyi bir altarnetif ürün sıvı içecek dediğinde aloe vera jel sanırım oda toksin attırıcı sabah ve akşamları aç karnına yemeklerden yarım saat önce içmelisin bu üründe kansere karşı koruyucu zayıflamaya yardımcı birçok hastalıktan koruyucu bir içecek sabunu yüzünü temizlemen için vermiş olmalı kahverengi haplar da propolis olmalı oda doğal antibiyotik arıların yaptığı ve muhteşem bir ürün ama ben sana propolis krem ve aloe nun kremini de öneririm direk cilde uyguluyorsun bu kremleri ve sivilcelerden kurtulman için birde peelingimiz vaz kesinlikle tavsiye ederim verdiğim kişiler bu ürünlerle sivilcelerinden bir ayda kurtuldular istersen bir de aldığın kişiden bu ürünleride isteyebilirsin sabah ve akşam peelingle cildini ölü derilerden kurtarıyorsun ardından yine sabah ve akşam poropolis krem ve aloe jell kremle yüzüne masaj yaparak uyguluyorsun bir ay sonra cildindeki değişikliği mutlaka göreceksin sevgiler

blackheartlilith
5-07-11, 18:07
jell ve krem var.. o zaman peelingi de alayım ben.. cevapladığınız için çok teşekkürler :):KK61:

elfidaaa
5-07-11, 19:07
propolis krem ve gelly krem dimi elindekiler peelingi mutlaka almalısın çünkü cildini temizlemeden yapılan işlemler çok işe yaramaz sevgiler

zurnik
28-09-11, 10:09
Arkadaşlar benimde amcamın kızı f.l. ürünlerini satıyor bende ona sedef hastalığım için başka üye doktor tavsiyesi üzerine 4 ürün sipariş ettim, ürünlerin elime geçmesi zaman alabilir. Ürünler elime geçince tam isimlerini burda belirtirim ve fayda görürsemde yazarım, ben bu hastalıktan bıktım fayda görürsem herkesi yönlendirmek adına yazarım, tavsiye ederim. Kortizonlu ilaçları kullanmayalı çok oldu zaten kullanmak istemiyorum uzun vadede zararları çok çünkü, forever ürünleri pahalı ama napalım, iyi gelicekse feda olsun

zurnik
21-10-11, 12:10
Ürünler geldi 5 gündür kullanıyorum, eğer cidden iyi sonuçlar alırsam bilhassa cilt hastalıkları bölümünde muhakkak paylaşıcam sonuçları, şu an gözle görülür bi gelişme yok,