Haziran Aynda Aslama Yaptracaklar Burada Konualmm

maviumutolsun
4-04-09, 17:04
ozgul23
mrb kızlar bende bu ay klomene başladım bugün adetin üçüncü günü çarşamaba yumuşlara bakılacak eğer oluşmuşlarsa iğne yapılacak sonrada aşılama herkez için hayırlısı olsun buda biz e bi umut işte allah belki aşılama ile nasip edecektir bizlere bebişimizi allah hepinizin gönlüne göre versin aşılama olduğumda yazarım gene buraya benim adet tarihim 1 mayıs ekleyin beni de kendinize ii bakın
hadi hayırlı olsun inşallah adet olmaz da haber verirsin hamileyim diye.Allah yardımcın olsun.

GokceRana23
4-04-09, 17:04
maviumutolsun
hadi hayırlı olsun inşallah adet olmaz da haber verirsin hamileyim diye.Allah yardımcın olsun.
amin canım ya inşallah sen aşılama yaptırdın mı canım

maviumutolsun
4-04-09, 18:04
ozgul23
amin canım ya inşallah sen aşılama yaptırdın mı canım
evet canım yaptırdım ama dün gece adet oldum olmadı.eşimde hareket problemi vardı o tedavi olcak sonuca göre yine deneriz aşılamayı temmuz ağustos gibi bekleyişe devam ediyorum yani sizin sorun neydi

angeeeeel87
cingis.pembesi
Arkadaşlar sabah aşılamamı oldum hayırlısı Allahtan. Ayderyacım benimde inş. olmayacağım :Saruboceq: adet tarihim 16 nisan eklersen sevinirim.
canım hadı hayırlısı olsun guzel hberlerını beklıyoruz

GokceRana23
maviumutolsun
evet canım yaptırdım ama dün gece adet oldum olmadı.eşimde hareket problemi vardı o tedavi olcak sonuca göre yine deneriz aşılamayı temmuz ağustos gibi bekleyişe devam ediyorum yani sizin sorun neydi
anlıyorum canım allah inş. nasip eder birgün peki hareket sorunu ne kadardı benim eşimde de hareket ve yapısal bozukluk varda ondan sordum

maviumutolsun
4-04-09, 19:04
ozgul23
anlıyorum canım allah inş. nasip eder birgün peki hareket sorunu ne kadardı benim eşimde de hareket ve yapısal bozukluk varda ondan sordu

canım ileri hareket %15 ,yavaş ileri hareket %5,yerinde hareket %3 morfolojimizde %5 sizin nasıldı canım ilaç falan kullandımı eşin. bi doktora görünsün de hareketimiz artar die umut ediyorum sayı da 1cc de 21 milyon sizin nasıl

GokceRana23
4-04-09, 20:04
maviumutolsun
ozgul23
anlıyorum canım allah inş. nasip eder birgün peki hareket sorunu ne kadardı benim eşimde de hareket ve yapısal bozukluk varda ondan sordu

canım ileri hareket %15 ,yavaş ileri hareket %5,yerinde hareket %3 morfolojimizde %5 sizin nasıldı canım ilaç falan kullandımı eşin. bi doktora görünsün de hareketimiz artar die umut ediyorum sayı da 1cc de 21 milyon sizin nasıl
ileri hareket 4 yavaş ileri harkt 16 yerinde hareket 15 1ccde 15 milyon sperm var bizim size göre daha düşük değerler canım eşim şimdi klomen kullanıyo ama oda sadece fazlalaştırıyo hareketine bi yardımı olmuyo öyle işte canım hayırlısı artık ne diyeyim

piran2105
merhaba sellencim nasıl gidiyor

piran2105
ozgulcüm merhaba bende elazığlıyı sen niye aşılamaya klomenle başladın doktorun sana göbekten iğne vermedimi doktorun kimdi senin ozgulcüm

GokceRana23
4-04-09, 21:04
piran2105
ozgulcüm merhaba bende elazığlıyı sen niye aşılamaya klomenle başladın doktorun sana göbekten iğne vermedimi doktorun kimdi senin ozgulcüm
canım memnun oldum ben ufuk tıp a gidiyorum dr um önce klomen verdi eğer yumurtalar büyümzse iğne vericem dedi daha sonrada çatlatma iğnesi yapıcam dedi

zero55
4-04-09, 21:04
ozgul23
maviumutolsun
ileri hareket 4 yavaş ileri harkt 16 yerinde hareket 15 1ccde 15 milyon sperm var bizim size göre daha düşük değerler canım eşim şimdi klomen kullanıyo ama oda sadece fazlalaştırıyo hareketine bi yardımı olmuyo öyle işte canım hayırlısı artık ne diyeyim
Canını sıkma canım bizimki maviumuttan da senden de daha düşük ilaçlara gelince(klomen)sadece sperm sayısını yükseltiyor hareketliliği hiç etkilemiyor eşim neredeyse 1 yıldır kullanıyor.%7 ileri,%7 yavaş ileri,%84 hareketsiz,sperm sayısı ise 40 milyon.şimdi eşimin yeni doktoru ilaçlarla hiç bir hastanın sperm sayısının çok yükseldiği görülmemiştir dedi.

DamlaUmut
5-04-09, 09:04
sabırlı anne adayları :nazar: en sabırlı en umutlu anne adayları :nazar:
----------------------------------- ----------------------------------------------------

1-cornelia35------ 26/nisan 1- maviumutolsun (yola devam)
2-angeeeeel87
3-RENO
4-BTRKLC------- 14/nisan
5-zero55
6-ilkkad
7-cingis.pembesi-------16/nisan
8-nayla
9-denmur----------22.nisan
10-ayrederya
11-ventamaris
12-karamelek-07
13-zumrut8136
14-blue_eye
15- piran
16- sevcan35..........20/nisan
17- nessel...........10/nisan
18- aybala42
19- sellen
20- armila85-------10/nisan
21- belya
22- özgül23--------1/mayıs

GokceRana23
zero55
ozgul23
Canını sıkma canım bizimki maviumuttan da senden de daha düşük ilaçlara gelince(klomen)sadece sperm sayısını yükseltiyor hareketliliği hiç etkilemiyor eşim neredeyse 1 yıldır kullanıyor.%7 ileri,%7 yavaş ileri,%84 hareketsiz,sperm sayısı ise 40 milyon.şimdi eşimin yeni doktoru ilaçlarla hiç bir hastanın sperm sayısının çok yükseldiği görülmemiştir dedi.
mrb zerocum canım ya hareket felan aslında herşey bahane sıfır spermle hamile kalan var bu topikte de yazıyordu aslında herşey kısmet bence allah nasip etmişse aşılama ile olur yok etmemişse olmaz sende üzülme belki senin ki bizimkinden daha fazla şanslı olur ve tutar bilmiyorum maviumutun kini okuyunca aslında tutmadığıını hevesim gitti açıkcası ama herkesin öyle olmaz die düşünerek umut ediyorum yinede sende umutlu ol hakkımızda hayırlısı olsun çokkk yazdım kusura bakma eemiiii:1hug:

DamlaUmut
ozgul23
mrb kızlar bende bu ay klomene başladım bugün adetin üçüncü günü çarşamaba yumuşlara bakılacak eğer oluşmuşlarsa iğne yapılacak sonrada aşılama herkez için hayırlısı olsun buda biz e bi umut işte allah belki aşılama ile nasip edecektir bizlere bebişimizi allah hepinizin gönlüne göre versin aşılama olduğumda yazarım gene buraya benim adet tarihim 1 mayıs ekleyin beni de kendinize ii bakın
canım listeye ekledim senide. hayırlısı olsun.. aramıza hoşgeldin... allah gönlüne göre versin inşallah..:1hug:

GokceRana23
ayrederya
canım listeye ekledim senide. hayırlısı olsun.. aramıza hoşgeldin... allah gönlüne göre versin inşallah..:1hug:
teşekkür ederim canım sağol umarım hayırlı ve uğurlu bi liste olur inşallah bol hamiş olurr amin...:Saruboceq:

zero55
ozgul23
zero55
mrb zerocum canım ya hareket felan aslında herşey bahane sıfır spermle hamile kalan var bu topikte de yazıyordu aslında herşey kısmet bence allah nasip etmişse aşılama ile olur yok etmemişse olmaz sende üzülme belki senin ki bizimkinden daha fazla şanslı olur ve tutar bilmiyorum maviumutun kini okuyunca aslında tutmadığıını hevesim gitti açıkcası ama herkesin öyle olmaz die düşünerek umut ediyorum yinede sende umutlu ol hakkımızda hayırlısı olsun çokkk yazdım kusura bakma eemiiii:1hug:
yok canım ne kusuru memnun oldum.ben de maviumuttan 1 hafta önce aşılama yaptırmıştım negatif oldu şimdi yeniden kontroller tahliler yapılıyor 2.denemye geçeceğim.dediğin gibi aslında doktor şuanki spermlerle çocuk olabilir normal şartlarda dedi;ama olmayınca olmuyoooooooooor.hepimiz hakkında hayırlısı inşallah

GokceRana23
zero55
ozgul23
yok canım ne kusuru memnun oldum.ben de maviumuttan 1 hafta önce aşılama yaptırmıştım negatif oldu şimdi yeniden kontroller tahliler yapılıyor 2.denemye geçeceğim.dediğin gibi aslında doktor şuanki spermlerle çocuk olabilir normal şartlarda dedi;ama olmayınca olmuyoooooooooor.hepimiz hakkında hayırlısı inşallah
tamam canım umarım herşeyin ahyırlısı olur elimizden başka bişey gelmiyor dua etmekten başka bende aşılama olunca sizlere haber veririm artık senin içinde hayırlısı olsun ikincide daha fazla şans oluyomuş öyle duymuştum inş olur bu kez canım :1hug:

zero55
ozgul23
zero55
tamam canım umarım herşeyin ahyırlısı olur elimizden başka bişey gelmiyor dua etmekten başka bende aşılama olunca sizlere haber veririm artık senin içinde hayırlısı olsun ikincide daha fazla şans oluyomuş öyle duymuştum inş olur bu kez canım :1hug:
evet yapacak olduğumuz şey bol bol dua,inşallah denildiği gibi olur 2.de yakalarım.haberlerini bekliyoruz.

maviumutolsun
5-04-09, 10:04
ozgul23
zero55
canım benim durumuma bakıp umutsuz olma benim aşılama 36 saati geçince yapıldı ve bizim cinsel perhiz süremiz uzundu 6.5 gün bunlar da düşürdü şansımızı süre uzun olunca sperm hareketi azalıyomuş bi de kısmet değilmiş.bölee düşünüp umutsuzluğa kapılmayın üzülürüm:1no2:ara vermemin nedeni de eşim hiç gitmedi daha doktora bi görünsün içimiz rahat olsun die düşünüyoruz yoksa hepimizin değerleri uygun aşılamaya umutlu olun şansınız var

SEVCAN35
5-04-09, 11:04
ozgul23
özgülcüğüm aramıza hoşgeldin.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.senin aşılaman ne zaman olacak?a.s.

SEVCAN35
5-04-09, 11:04
maviumutolsun
ozgul23
canım benim durumuma bakıp umutsuz olma benim aşılama 36 saati geçince yapıldı ve bizim cinsel perhiz süremiz uzundu 6.5 gün bunlar da düşürdü şansımızı süre uzun olunca sperm hareketi azalıyomuş bi de kısmet değilmiş.bölee düşünüp umutsuzluğa kapılmayın üzülürüm:1no2:ara vermemin nedeni de eşim hiç gitmedi daha doktora bi görünsün içimiz rahat olsun die düşünüyoruz yoksa hepimizin değerleri uygun aşılamaya umutlu olun şansınız var
canım çok şaşırdım neden bu kadar uzun ara verdi doktorun aşılama için.bizim 20 saat sonra oldu.çünkü süre uzadıkça hareketlilik azalır.:uhm:

maviumutolsun
5-04-09, 12:04
evet canım şanssızlık oldu iğneyi cumartesi 1 de oldum aşılamam pazartesi 11 gibi oldu aksilik işte araya pazar girdi hastanade yıkama işlemi geç oldu acemiliğimize denk geldi işte olmadı artık bi dahaki sefer

sellen
5-04-09, 12:04
maviumutolsun herseyde vardır bir hayır sıkma canını

nurdannurdan
5-04-09, 13:04
kızlar bugün ben de başlıyorum ilk aşılama tedavime
çok heyecanlıyım
test tarihim 2 mayıs..
hepimiz için en hayırlısı olsun

puregon ve menogon kullancam cumartesi bakcak dr yumurtalara

angeeeeel87
5-04-09, 13:04
nurdannurdan
çok heyecanlıyım
test tarihim 2 mayıs..

canım hosgeldın hayırlı haberler verırsın ıns.bı konyalı arkadasımız daha oldu =).bende konyalıyım

nayla
5-04-09, 14:04
maviumutolsun
ozgul23

arkadaşlar nacizane bir tavsiyem var size biz ilk aşılama öncesi eşimle testlerimiz yapıldı normal çıktı ben yinede şansımızı artırmak için eşime keçi boynuzu kürünü yaptım kısa bir süre içti ve yüzde 15 bir artış oldu hem sayıyı hem hareketi hemde kaliteyi yükseltiyor bence deneyin ne kaybedersiniz herşey bebişlerimiz için deyilmi hayırlı bebişler hepimize:KK46::KK46::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

GokceRana23
5-04-09, 15:04
maviumutolsun
ozgul23
tamam canım sağol ilk olunca ve değerlrini görünce biraz umutsuz oldum ama seninde şansızlık olmuş bu sefer yaparsan umarım bebeğine kavuşursun canım inş hepimiz kavuşuruz
SEVCAN35
özgülcüğüm aramıza hoşgeldin.Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.senin aşılaman ne zaman olacak?a.s.
hoşbulduk canım amin inşallah hayırlısı olur hepimiz için ben dün klomene başladım çarşamba günü biticek yumurtalara bakılacak eğer yumurta oluşmamışsa iğne ile yumurta oluşturulacak ve sonra da aşılama o yüzden tarihini bilmiyorum canım
sen aşılama yaptırdın mı?
SEVCAN35
maviumutolsun
canım çok şaşırdım neden bu kadar uzun ara verdi doktorun aşılama için.bizim 20 saat sonra oldu.çünkü süre uzadıkça hareketlilik azalır.:uhm:
nurdannurdan
çok heyecanlıyım
test tarihim 2 mayıs..

canım hayırlısı olsun inş aminnnn....
nayla
maviumutolsun
arkadaşlar nacizane bir tavsiyem var size biz ilk aşılama öncesi eşimle testlerimiz yapıldı normal çıktı ben yinede şansımızı artırmak için eşime keçi boynuzu kürünü yaptım kısa bir süre içti ve yüzde 15 bir artış oldu hem sayıyı hem hareketi hemde kaliteyi yükseltiyor bence deneyin ne kaybedersiniz herşey bebişlerimiz için deyilmi hayırlı bebişler hepimize:KK46::KK46::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
canım bizde onun pekmezini aldık kullanıyo eşim ama bide klomen kullanıyor eşimde dr verdi bilgin çin sağol teşekkür ederim canım hayırlısı olur hepimiz için inş..:CüvCüv:

nurdannurdan
5-04-09, 16:04
angeeeeel87
canım hosgeldın hayırlı haberler verırsın ıns.bı konyalı arkadasımız daha oldu =).bende konyalıyım

inşallah canım
hangi dr a gidiyosun aşılama yaptırdın mı önceden sende mi ilk yaptırıyosun

nurdannurdan
bu arada kendimden bahsedeyim brazcık
23 yaşındayım 2 senelik evliyim
eşimde hareket ve morfoloji sorunu var ben de de yumurtlama düzensizliği..
eşim klomen kullanıyo
ben ek olarak folik asit,keçiboynuzu pekmezi,e vitamini ve bol tatlı yediriyorum
kendim de bal,çörek otu,tarçın karışımını yiyorum bu ay dikkat etmeye yeni başladık
bu aşılamamız olmazsa yaz tatilinde tüp bebek düşünüyoruz
allahım hepimize anne olmayı nasip etsin inşallah aminnn
artık reklamlardaki bebekleri görmeye bile dayanamıyorum gözlerim doluveriyosenağlama

SEVCAN35
hoşbulduk canım amin inşallah hayırlısı olur hepimiz için ben dün klomene başladım çarşamba günü biticek yumurtalara bakılacak eğer yumurta oluşmamışsa iğne ile yumurta oluşturulacak ve sonra da aşılama o yüzden tarihini bilmiyorum canım
sen aşılama yaptırdın mı?
SEVCAN35
Hadi canım umarım herşey yolunda gider.bebişine kavuşursun.benim aşılamam 1 nisanda oldu.20 nisanda kan tahliliyle sonucumu öğrenicem.cok sabırsızlanıyorum.görüşürüz canım.:1hug:

SEVCAN35
nurdannurdan
çok heyecanlıyım
test tarihim 2 mayıs..

canım hoşdeldin.Allah hakkında hayırlısını versin.inşallah bir an önce bebişine kavuşursun.:KK46::KK46::KK46::KK46:

nayla
nurdannurdan
eşim klomen kullanıyo
ben ek olarak folik asit,keçiboynuzu pekmezi,e vitamini ve bol tatlı yediriyorum
kendim de bal,çörek otu,tarçın karışımını yiyorum bu ay dikkat etmeye yeni başladık
artık reklamlardaki bebekleri görmeye bile dayanamıyorum gözlerim doluveriyosenağlama
canım allah gönlüne göre versin aşılamadan sonra çörekotu yememeni tavsiye ederim adet söktürücüdür

angeeeeel87
nurdannurdan
inşallah canım
hangi dr a gidiyosun aşılama yaptırdın mı önceden sende mi ilk yaptırıyosun
canım ben metın capara gıdıyorum ılk asılamam olacak ama gelecek aya kaldı umutlar kucuk bı kıst varmıs onun kaybolması gerekıyomus once sen hangı dr a gıdıyosun nerde yaptırcan asılamanı

zero55
nurdannurdan
eşim klomen kullanıyo
hoşgeldin nurdan inşallah aşılama tutar da tüp bebeğe hiç geçmezsin.benimde ilk aşılamam tutmadı bu ay sonu büyük ihtimalle 2.aşılamyı yaptırcam.eşim de klomen kullanıyor aynı zamanda one day adlı vitamin kullanıyor.keçiboynuzu kürü ve keçiboynuzu pekmezi kullanıyor.benim 2.aşılama da tutmazsa yazın ben de tüp bebek düşünüyorum.

nurdannurdan
5-04-09, 17:04
nayla
canım allah gönlüne göre versin aşılamadan sonra çörekotu yememeni tavsiye ederim adet söktürücüdür
ayy sağol canım ya bilmiyodum bak iyi oldu söylediğin
hatta ben şimdiden keseyim çörekotunu

nurdannurdan
5-04-09, 17:04
zero55
hoşgeldin nurdan inşallah aşılama tutar da tüp bebeğe hiç geçmezsin.benimde ilk aşılamam tutmadı bu ay sonu büyük ihtimalle 2.aşılamyı yaptırcam.eşim de klomen kullanıyor aynı zamanda one day adlı vitamin kullanıyor.keçiboynuzu kürü ve keçiboynuzu pekmezi kullanıyor.benim 2.aşılama da tutmazsa yazın ben de tüp bebek düşünüyorum.
inşallah canım one day dr mu tavsiye etti
sperm hareketllilik sorunu mu var sizde
eşimin sayı 14 milyon hareketlilik %40
morfoloji de %2

zero55
5-04-09, 19:04
nurdannurdan
inşallah canım one day dr mu tavsiye etti
sperm hareketllilik sorunu mu var sizde
eşimin sayı 14 milyon hareketlilik %40
morfoloji de %2
evet doktor tavsiye etti bunu zaten devlet karşılamıyor.hareketlilik sorunu var evet.
sayı 40 milyon hareketlilik % 40.ilaçların pek artırdığını söyleyemicem amcak yine de ilaçlara devam ayrıca keçiboynuzuna devam.

sellen
5-04-09, 21:04
arkadaslar ben girdigimde siz yoksunuz siz girdiginizde ben yokum olmuyor böyle yaa neredesiniz ben sorunlarımla eşimi bıktırdım kapris yapıp duruyorum bu niye öyle şu niye böyle bende niye bu belirtiler var mübarek prof dr sanki ondan umut bekliyorum adam benden kacacak delik arıyoree ne yapıyım bende stresimi bu sekilde atıyorum biraz bana karsı anlayışlı olsa ne olur sanki ama bende biraz sıkıyorum bunun farkındayımbirde su beklemek yokmu insanı cileden çıkarıyor.gel artık bebişim yaaa nerelerdesin sen gel ben sana dünyanın kaç bucak oldugunu gösterecem :roflol:

DamlaUmut
6-04-09, 08:04
:nazar:sabırlı anne adayları :nazar: :nazar: en sabırlı en umutlu anne adayları :nazar:
----------------------------------- ----------------------------------------------------

1-cornelia35------ 26/nisan 1- maviumutolsun (yola devam)
2-angeeeeel87
3-RENO
4-BTRKLC------- 14/nisan
5-zero55
6-ilkkad
7-cingis.pembesi-------16/nisan
8-nayla
9-denmur----------22.nisan
10-ayrederya
11-ventamaris
12-karamelek-07
13-zumrut8136
14-blue_eye
15- piran
16- sevcan35..........20/nisan
17- nessel...........10/nisan
18- aybala42
19- sellen
20- armila85-------10/nisan
21- belya
22- özgül23--------1/mayıs
23- nurdannurdan-----------2/ mayıs

Denmur
6-04-09, 08:04
sellen
arkadaslar ben girdigimde siz yoksunuz siz girdiginizde ben yokum olmuyor böyle yaa neredesiniz ben sorunlarımla eşimi bıktırdım kapris yapıp duruyorum bu niye öyle şu niye böyle bende niye bu belirtiler var mübarek prof dr sanki ondan umut bekliyorum adam benden kacacak delik arıyoree ne yapıyım bende stresimi bu sekilde atıyorum biraz bana karsı anlayışlı olsa ne olur sanki ama bende biraz sıkıyorum bunun farkındayımbirde su beklemek yokmu insanı cileden çıkarıyor.gel artık bebişim yaaa nerelerdesin sen gel ben sana dünyanın kaç bucak oldugunu gösterecem :roflol:
selam canım kaç yıllık evlisin ?canım senin kaçıncı aşlaman?

sellen
6-04-09, 09:04
Denmur
selam canım kaç yıllık evlisin ?canım senin kaçıncı aşlaman?
canım benim ilk aşılamam 4.5 yıl oldu evleneli 2 sene önce kendiliginden hamile kaldım 2 aylıkken anne karnında gelişemedi öldü kürtaj oldum ogün bugündür hamile kalamıyorum bakalım bekliyoruz asılama ne sonuç verecek canım senindemi ilk aşılaman sen kac yıllık evlisin sorununuz ne???

Denmur
sellen
canım benim ilk aşılamam 4.5 yıl oldu evleneli 2 sene önce kendiliginden hamile kaldım 2 aylıkken anne karnında gelişemedi öldü kürtaj oldum ogün bugündür hamile kalamıyorum bakalım bekliyoruz asılama ne sonuç verecek canım senindemi ilk aşılaman sen kac yıllık evlisin sorununuz ne???
canım ben 10 yıllık evlıyim.hiç korunmamamıza rağmen olmadı doktorum bi sorun bulamadı. ilk aşılamamı oldum hayırlısıyla beklemedeyim allahım dualarımızı kabul eder inşallah bebeklerimize kavuşuruz:1hug:

sellen
Denmur
canım ben 10 yıllık evlıyim.hiç korunmamamıza rağmen olmadı doktorum bi sorun bulamadı. ilk aşılamamı oldum hayırlısıyla beklemedeyim allahım dualarımızı kabul eder inşallah bebeklerimize kavuşuruz:1hug:
inş canım benim rabbim hepimizin gönlüne göre versin hepimiz sonunda kavusuruz bebişlerimize inş

sellen
benimde ilk asılamam kayın validen olsun kendi annem olsun aman yat kalkma şöyle yap böyle yap bende kendimi otomatikman hamileymişim gibi hissediyorum sonrada olmazsa çok hayal kırıklıgına ugrarım galiba inş adet olmamm allahım herkesin emegini yaglı etsin

Denmur
sellen
inş canım benim rabbim hepimizin gönlüne göre versin hepimiz sonunda kavusuruz bebişlerimize inş
aminnnnnnn:Saruboceq:

sellen
canım sen nezaman test yaptıracan

Denmur
sellen
canım sen nezaman test yaptıracan
22 nisanda allahın izniyle test yapçam hamiş olduğumu öğrencemmmkaydirigubbakcemile3

sellen
6-04-09, 10:04
Denmur
22 nisanda allahın izniyle test yapçam hamiş olduğumu öğrencemmmkaydirigubbakcemile3
bende inş 16 sında test yaptırcam :teytey:

angeeeeel87
6-04-09, 10:04
sellen
canım eynı durumdayız kocaları kacırcaz allah korusun =).benımkıde benı aramıyo nıye olmuyo?ne zmn olcak? sorularında bunaldı adam :S her aradıgında oncelıklı konumuz bu sorun olunca garıbım en ıyısı konusmayalım konustukca sınırlerım gerılıyo dıye dusunuyo sanırım :p

sellen
6-04-09, 11:04
canım bizi idare etmesini bilemiyorlar iki gaz verseler civvvvvvvvvvvv bizim yelkenler suya iner kapris yapıp duruyorlar sekerim:roflol: