Haziran Aynda Aslama Yaptracaklar Burada Konualmm

cingis.pembesi
2-04-09, 11:04
BTRKLC
kızlar bende kendi kendime nazar ettim sanırım.ikigündür yatıyorum grip olmuşum.:bbo:
Aman sakın ilaç alma belki ters etkisi olur. Nane limon kaynatıp içine zencefil koy. Boğazların şişerse bal zencefil karabiber koy ıhlamurun içine. Benimde müthiş bel ağrılarım oluyor. İş yerinde oturarak açlışıyorum bacaklarımda ağrıyor ama ağrı kesici almıyorum bişey olur diye. Gerçi bişey olduğuda yok ama :KK43:((

BTRKLC
Şeniz
cingis.pembesi
Aman sakın ilaç alma belki ters etkisi olur. Nane limon kaynatıp içine zencefil koy. Boğazların şişerse bal zencefil karabiber koy ıhlamurun içine. Benimde müthiş bel ağrılarım oluyor. İş yerinde oturarak açlışıyorum bacaklarımda ağrıyor ama ağrı kesici almıyorum bişey olur diye. Gerçi bişey olduğuda yok ama :KK43:((
bende bol bol ıhlamur,zencefilve kuşburnu çayı içtim.çok moralim bozuldu sormayın bu kadar bebeğime yaklaşmışken umarım bir aksilik çıkmaz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım sanada çok geçmiş olsun.ben yinede şanslıyım en azından evde dinlerniyorum.
aman sende kendini çok yormaŞeniz

DamlaUmut
Denmur
aminn canımm çok acımadı güzel geçti inşallah tutarda hamileyim haberini de yazarım:1hug:
inş.... hadi bakalım... bekliyoruz.. bu listeden bebek haberleri...

DamlaUmut
BTRKLC
Şeniz

bende bol bol ıhlamur,zencefilve kuşburnu çayı içtim.çok moralim bozuldu sormayın bu kadar bebeğime yaklaşmışken umarım bir aksilik çıkmaz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım sanada çok geçmiş olsun.ben yinede şanslıyım en azından evde dinlerniyorum.
aman sende kendini çok yormaŞeniz
geçmiş olsun ikinizedeeeeeeee.. ii bakın kendinize kızlar..........

BTRKLC
ayrederya
geçmiş olsun ikinizedeeeeeeee.. ii bakın kendinize kızlar..........
çok sağol tatlımmmŞeniz

Denmur
BTRKLC
kızlar bende kendi kendime nazar ettim sanırım.ikigündür yatıyorum grip olmuşum.:bbo:
geçmiş olsunn canım bu havalarda dikket et kendinee:1hug:

BTRKLC
çok sağol tatlım ilk kez moralim pozatif olarak bir aşılamam olmuştu.ona sevinirken iki gündür ateş ateş yanıyorum.:çok üzgünüm:

nessel
2-04-09, 12:04
slm arkadaşlar.... benim martta aşılamam oldu nisan da sonuç alıcamm...ama test yaptırmıcam hasta olmayı yada olmamayı beklicemmm...umarım hepimiz en çok istediğimiz bebişlerimize allah kısmet ederse kavuşuruz... herkes hepimiz için dua etsin.. aşılama sonuçlarımızı burdan birbirimize bildirelim ....acaba aşılamadan sonra ne gibi belirtiler oldu sizlerde yazar mısınızzzzz......

nessel
slm.. arkadaşlar.......beni dee alın listeye

angeeeeel87
BTRKLC
çok sağol tatlım ilk kez moralim pozatif olarak bir aşılamam olmuştu.ona sevinirken iki gündür ateş ateş yanıyorum.:çok üzgünüm:
canım hıc bozma moralını ılk hayırlı haberı senden alıcaz ıns.bende ılaclarımı aldım dun :S 20 ıgne adetımı beklıyorum hayırlısıyla bı yaptırsaydım su asılamayı

angeeeeel87
nessel
slm arkadaşlar.... benim martta aşılamam oldu nisan da sonuç alıcamm...ama test yaptırmıcam hasta olmayı yada olmamayı beklicemmm...umarım hepimiz en çok istediğimiz bebişlerimize allah kısmet ederse kavuşuruz... herkes hepimiz için dua etsin.. aşılama sonuçlarımızı burdan birbirimize bildirelim ....acaba aşılamadan sonra ne gibi belirtiler oldu sizlerde yazar mısınızzzzz......
cnm hos geldın aramıza.ıns guzel haberle verırsın sende hayırlısıyla

zero55
merhaba arkadaşlar bugün tüp bebek merkezinden geldim.2.aşılama için gittim ama doktorum herşeyi sil baştan istedi.hastane ve doktor değiştirdim de.rahim filmi haftaya çekilecek onu çekmeden aşılama yapılmasına çok şaşırdı.bir tane kistleşme olduğunu söyledi ilaçlar mı yapıyor ki?(kloben ve prengly iğne)eşimden de bazı tahliller istedi tüm sonuçları değerlendirip bir tedavi yoluna gideceğiz dedi.

nessel
hayırlısıyla aşılamanı yaptırırsın ...inş. bebişinde olur.. ben burda yazılanları oluyorumda ...umarım biri kocaman HAMİLEYİM diye yazarda bizde seviniriz ondan kuvvet alırız..angellll

nessel
2-04-09, 13:04
slm. ilk aşılamanda tüm tahliller yapılmadımı .. rahim filmi çekilmeden aşılama yapılmıyor ki..dr. değişse bile sonuçların vardır. ve onları değerlendirmeliydi. enteresan geldi bana.. benim 1 kere rahim filmim çekildi sonra da hiç istemediler... ama umarım bu uğraşlarımız mutlulukla sonuçlanır... ZEROOOO

nessel
angeeeeel87
cnm hos geldın aramıza.ıns guzel haberle verırsın sende hayırlısıyla

teşekkür ederimm saolasınn yazışalım burdan devamlı...

zero55
merhaba nessel sanırım sen yeni katıldın hoşgeldin.aşılamanı yeni yaptımışsın inşallah oolumlu sonuç alırız hepbirlikte.ben 1 hafta önce ilk aşılama sonucumu negatif olarak aldım ve 11.gün kanda baktırdım.en doğrusu senin yapacağın şey.acele etmeden gününü beklemek;çünkü günü gelmeden bir belirsizlik oluyor yalandan moralin bozuluyor.

DamlaUmut
zero55
merhaba arkadaşlar bugün tüp bebek merkezinden geldim.2.aşılama için gittim ama doktorum herşeyi sil baştan istedi.hastane ve doktor değiştirdim de.rahim filmi haftaya çekilecek onu çekmeden aşılama yapılmasına çok şaşırdı.bir tane kistleşme olduğunu söyledi ilaçlar mı yapıyor ki?(kloben ve prengly iğne)eşimden de bazı tahliller istedi tüm sonuçları değerlendirip bir tedavi yoluna gideceğiz dedi.
1.aşılaman da martta değilmiydi. neden aynı tahlilleri tekrar istiyor. sen hsg yaptırmamışmıydın.. keşke önce yaptırıp sonra aşılama yaptırsaydın. belki de tıkalı dır.
ondan tutmadı. neyse hayırlısı vakti zamanı gelmemişti belkide.... hayırlı haberlerini bekliyoruz. allah güç kuvvet sabır versin hepimize...

DamlaUmut
nessel
hoşgeldin................

cingis.pembesi
2-04-09, 14:04
nessel
slm. ilk aşılamanda tüm tahliller yapılmadımı .. rahim filmi çekilmeden aşılama yapılmıyor ki..dr. değişse bile sonuçların vardır. ve onları değerlendirmeliydi. enteresan geldi bana.. benim 1 kere rahim filmim çekildi sonra da hiç istemediler... ama umarım bu uğraşlarımız mutlulukla sonuçlanır... ZEROOOO
Canım sen ilk aşılamanı nerde yaptırdın? Şimdiki aşılamanı nerde yaptıracaksın?İlk dr senden rahim filmi istemediği için sanırım bu yeni dr güvenmeyip kendi yeniden istiyor tahlilleri.Aşılamada az buz para değil. Normal hamile kalsak bu verdiğim paralarla nerdeyse bi çocuk odası döşenir. Neyse Allah beterinden saklasın.

Aybala42
2-04-09, 14:04
angeeeeel87
aybalacım slm sende konyadasın sanırım asılamanı nerde yaptırıyosun hangı dr yapıyo bende bu ay yaptıracagım
Canım özeline yazdım,bakar mısın?

nayla
2-04-09, 16:04
zero55
slm arkadaşlar benimde rahim filmim yok dr.um istemedi 2. aşilamam yakında ne yapsam acaba benmi istiyeyim eşimle ikimizde sorun yok o yüzden gerek görmemiş olabilirmi

zero55
2-04-09, 17:04
nayla
slm arkadaşlar benimde rahim filmim yok dr.um istemedi 2. aşilamam yakında ne yapsam acaba benmi istiyeyim eşimle ikimizde sorun yok o yüzden gerek görmemiş olabilirmi
canım mutlaka yapılması gerekiyormuş bende de sorun yok ama bugün doktor rahim filmi yapmadan aşılama nasıl yaptı doktorunuz,belki de o nedenle tutmadı dedi.tüplerde tıkanıklık varmı diye kontrol bu bir nevi,bir sorun değil yani.bence yaptırmalısın.

zero55
ayrederya
1.aşılaman da martta değilmiydi. neden aynı tahlilleri tekrar istiyor. sen hsg yaptırmamışmıydın.. keşke önce yaptırıp sonra aşılama yaptırsaydın. belki de tıkalı dır.
ondan tutmadı. neyse hayırlısı vakti zamanı gelmemişti belkide.... hayırlı haberlerini bekliyoruz. allah güç kuvvet sabır versin hepimize...
merhaba nessel,ayrederya sitede sorun vardı yazdım yazdım size bir türlü cevap atamadım.ilk aşılamamda doktor rahim filmi çekmedi ve bende bilmiyordum böyle birşey olduğunu.bugün tüp merkezine gittim rahim filmi adet sonrası çekiliyormuş bakalım herşeyi tamamlayınca aşılamaya geçecekmiyiz?

SEVCAN35
slm bende yeni üye oldum 1 nisanda yaptırdım aşılamamı şimdi sonuç bekliyorum:KK46:

angeeeeel87
2-04-09, 18:04
zero55
canım mutlaka yapılması gerekiyormuş bende de sorun yok ama bugün doktor rahim filmi yapmadan aşılama nasıl yaptı doktorunuz,belki de o nedenle tutmadı dedi.tüplerde tıkanıklık varmı diye kontrol bu bir nevi,bir sorun değil yani.bence yaptırmalısın.
zerocum rahım fılmı cekıldı benım rahımde perde vardı amelıyat gecırdım dr bu yuzden olmayabıecegını soyledı hamılelıgın bebek rahıme tutunamıyomus o durumda onu cekmeden nasıl asılama yaptı sana