İlarzu' dan Makyaj Videoları

gulmetre
29-03-09, 18:03
tamam canm merak etme koyarımmmŞeniz

EU2
ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

dilegim
canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll

ilarzu
bahtaniye_kolo
ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

valla göreec bitanemm bakalım haber alamazsanın artık bu fatiha ekleyin yazıp şuraya

dilegim
canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll
ooh okuduğum en güzel yazı çiçeğim

makyajsız kendimi çok eksik hissediyorum ama doğal olmayı çok istiyorum şöle makyajsız da :1rolleyes:

Huli81
ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))

deryacox
29-03-09, 19:03
canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz

yesilgosluMELEK
kız allah iyiliğini vermesin hacerle ikiniz nasıl konuşuyosunuz öylee sanki karşında biri var gibi :roflol: çokk ta güzelsin hani fıstık Şeniz

kız sen müziksiz yap zıpladın bi ara zıp zıp bende tam anlayamadım benneyaptımki

ilarzu
Huli81
ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))
kaydirigubbakcemile3

deryacox
canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz
:utangac::eek:
ay canım benim yaaa nişanlım da makyajsız daha iyisin diyor ama ben kıskandığından göze batmayayım diye söylüyor sanıyordum...kaydirigubbakcemile3

demek makyajsız da bişeye benziyormuşuz ohh çok sevindim çiçeğimmm

yesilgosluMELEK
kız allah iyiliğini vermesin hacerle ikiniz nasıl konuşuyosunuz öylee sanki karşında biri var gibi :roflol: çokk ta güzelsin hani fıstık Şeniz

kız sen müziksiz yap zıpladın bi ara zıp zıp bende tam anlayamadım benneyaptımki
:roflol::roflol:Şeniz

ayy çiçeğim yaaaa kız ortda zaten bişey yapmıyorum sürüyorum alalade:roflol:

bacaklarımın üzerinde oturuyorum ya tutuldular hareket etmeyince uyuştu iyice acuk da ondan zıpladım öleeeelaelaelaelaelae

kısmend
Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

Makber
canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahh:nazar::nazar:bu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.

yjasmin
İlarzu makyajsızda çok güzelsin çok tatlısın :nazar:
yaptığın makyajda çok güzel olmuş süpersin :nazar::nazar: herzamanki gibi..:

ilarzu
kısmend
Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

allaahhhhh hihoyyythihoyyyt

sırtım yere gelmez benim çiçeğeemmmm çok sağolun kızlar yaaa utandırdınız beüüüüü:eek:

makber_21
canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahh:nazar::nazar:bu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.
dene bebeğim aslında kolay da uğraşmalı birazz

ben bilerek uğraşmalı bşiey yapayım dedim ki lazım olur özel günşerde günlük zaten pek uğraşmadan yapıp çıkıyoruz bu elinizin altında bulunsun dedim.. farklı renklerle denersiniz diyekaydirigubbakcemile5

ilarzu
yjasmin
İlarzu makyajsızda çok güzelsin çok tatlısın :nazar:
yaptığın makyajda çok güzel olmuş süpersin :nazar::nazar: herzamanki gibi..:
çok teşekkür ederim tatlımmm

berylla
Çok gÜzel anlatmıŞsın Çok teŞekkÜrler

ilarzu
güsell
Çok gÜzel anlatmıŞsın Çok teŞekkÜrler
teşekkür ederim canımmmm kaydirigubbakcemile2

Elis
cok guzelsin yaa,,,cok guzelde anlattin,harikasin:lepi::lepi:

dudi
abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki

cancu
29-03-09, 20:03
seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)

sblue
hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:

redlowe
ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5

borulce
canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..

ilarzu
Elis
cok guzelsin yaa,,,cok guzelde anlattin,harikasin:lepi::lepi:
anam senden bu kadar masum bi yorum alacağımı beklemiyordum elisim vallaha şaşırdım ahaaa:1shok:

çok teşekkür ederim çiçeemmmm

dudi
abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki
alışınca gül tikenim amuda da kalksan oluyor vallahaaadelikafadulden

cancu
seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)
:roflol::roflol:

çk sağol bitanesi

sblue
hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:
hee accuk genişim çiçeğim maalesef bedenen dee

göze kaşa da yansımış bak:jeyyar:

gözünü tanıyınca nasıl olursa olsun bi makyaj tarzını tutturuıyorsun dadlumm

redlowe
ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5
dene gülüm dene uğraşmayınca olmazzkaydirigubbakcemile5

borulce
canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..
çok sağol canım çok incesinhihoyyyt

_serez_
ilarzu ellerine sağlık makyajını izledim bayıldım ama keşke aynısını yapabilsek her zman tutturamıyorum ben makyajları

ilarzu
_serez_
ilarzu ellerine sağlık makyajını izledim bayıldım ama keşke aynısını yapabilsek her zman tutturamıyorum ben makyajları
olur bebeğim yaa yapa yapa bi ortasını tutturursun canısı

_serez_
ilarzu
olur bebeğim yaa yapa yapa bi ortasını tutturursun canısı
inşallah canım denicem ama bayılırım makyaj yapmaya.hatta arkadaşlarım akrabalarım falan bana yaptırırı ama bu kadarını yapmamıştım:nazar:

redlowe

denememmi senin o resimlerle anlatığın 31. sayfadaki makyajı yapmaya çalıştım sonuç felaket :roflol: gözün en tepesine sürdüğün kırmızıyı o kadar fazla sürmüşümki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok kötü oldu :eek:

ilarzu
_serez_
inşallah canım denicem ama bayılırım makyaj yapmaya.hatta arkadaşlarım akrabalarım falan bana yaptırırı ama bu kadarını yapmamıştım:nazar:
ooooooo görmek isterim ben de makyajlarını bebeğimmmmm

en kısa sürede ekle bebişimm

ilarzu
redlowe

denememmi senin o resimlerle anlatığın 31. sayfadaki makyajı yapmaya çalıştım sonuç felaket :roflol: gözün en tepesine sürdüğün kırmızıyı o kadar fazla sürmüşümki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok kötü oldu :eek:
yapma yaaaaa:roflol:

gülüm bi dahakine daha iyi olur çok ağırlardan çko renklilerden yapma yeni başladıysan çiçeğim accuk daha basit smokey eyes tarzlarını dene bitanesi olacak olacak hadi pes etmek yokkkk
kuaförlere para yedirmicezz:teytey:

EcinniliBarones
ilarzu buraları yıkılıyo senden yıkılıo :dance:
maşşallah :nazar:

ilarzu
EcinniliBarones
ilarzu buraları yıkılıyo senden yıkılıo :dance:
maşşallah :nazar:

çok sağol bebeğimmmmmm

çok tatlısın yaawwww
:teytey:

MeDuSa
29-03-09, 21:03
Bebişim bu ne güzellik maşallah dicek kelime bulamıyorum delikafadulden

Allah nazarlardan saklasın seni

Maşallah ilarzum :nazar: Şeniz

ilarzu
hülyalı
Bebişim bu ne güzellik maşallah dicek kelime bulamıyorum delikafadulden

Allah nazarlardan saklasın seni

Maşallah ilarzum :nazar: Şeniz
ayy çok sağol hülyaammmmm çok incesinnn çiçeğimmmmm sarı paptyammmdelikafadulden

ilarzu
kızlarr ben de gidiimm iyi gecelerrr hepinizeeeeeee

almagester06
ilarzucum ellerine sağlık a.s.emek vermişsin çok güzel olmuş valla makyaj bölümü neşelendi sayenizde böyle video falan ekleyince.delikafaduldendelikafadulden ama herşey bi tarafa sen çok güzel ve tatlısın maşallah:nazar::nazar:

redlowe
ilarzu
yapma yaaaaa:roflol:

gülüm bi dahakine daha iyi olur çok ağırlardan çko renklilerden yapma yeni başladıysan çiçeğim accuk daha basit smokey eyes tarzlarını dene bitanesi olacak olacak hadi pes etmek yokkkk
kuaförlere para yedirmicezz:teytey:

:roflol:çok güzel motive ediyosun cnm yaa :1hug: mavi makyajı yapabildim bi tek onu yapabildim :lepi: :ecrin_bebek:

duyguud
mrb ilarzuu çok güzel makyaj yapıyosun allah nazarladan saklasınn gözlerinde çok hoşş sendee bayıldımmm makyajınaa:):)

Elis
29-03-09, 22:03
dua et bu kadarini dedim vallah:mymeka:bi el bile sallamadin bana,cok kirildim inan tesuf ederim yane:dilcikar:

Dağ Çiçeğim
29-03-09, 22:03
ilarzuuuuuuuuuuu,Maşallah sana ,becerine hayran kaldım...:nazar:
sabah ilk iş evdeki ve eldeki malzemelerle yapmaya çalışacağım..
devanımı almak gerekiyor artık..:roflol:
hani Baban içeri girdiye aniden:1shok:..aha dedim ilarzu gitti,,Allahdan ışığı söndürmeye gelmiş..bazen benim eşimde ben gece tv izlerken ışıkları söndürme bahanesi ile gelir...:roflol:Şeniz
çalışmalarının devamını bekliyoruz..yerimseniben

turkuazz_81
29-03-09, 23:03
valla süpersin bayıldım keşke bende böyle güzel makyaj yapabilsem marifet işte eller ne hızlı çalışıyor öyle benim eller makyaj yaparken zangır zangır titriyor valla çok teşekkürler en kısa zamanda deniycem

Efla
zor olan işler genelde çok güzel bir sonuçla tamamlanır. işte ispatı...

çok çok güzel olmuş cnm. fotoda renkler farklı çıkıyor, videodan daha net anlaşıldı.
sana, makyajına, tonlamalarına, tekniğine bayıldım. :asigim:

:nazar: :nazar: :nazar:

Şeniz

zeynep215
arzucum bi defa ciddi anlamda bi el becerin var canım pratikliğin harika
renk uyumu süper sen bu işi biliyosun
lakin söylemem gereken bişey var daha önce ki makyaj paylaşımında da söylemiştim o göze o yüze ne yapsan yakışır diye
kaş aralığı ve yüksekliği gözlerin birbirine olan orantısı göz kapaklarının belirginliği yapılan makyajı harika kaldırıyor
göz kapağı düşük kaşları birbirine çok yakın ve düşük birine o makyajı yapsan sende ki kadar güzel durmaz her bakışımda diyoum Rabbim seni nazarlardan esirgesin
çok güzel bi kızsın inşallah hayatında yüzün kadar güzel olur tatlım herşey gönlünce olsun
bu arada bende güzel göz makyakı yaparım herkes beğenir ama eline su bile dökemem valla

sehnsucht06
sana kocaman kocaman kocaman maşallah canım hem çok güzelsin hem çok yeteneklisin ve bence en önemlisi çok doğal ve şirinsin...süperde anlatmışsın bide arada kesilmeseymiş... baka baka yapmaya çalışcam becerebileceğimi sanmıyorum ya hayırlsı, teşekkürler bu arada uğraştırdık baya seni

Ferza
30-03-09, 00:03
Bebeem bakıyorum da; meşhur olma yolunda yavaş ve emin adımlarla ilerliyosun... Aman "maşşallah" diyim nazar değmesin sana..

Allaaam seni kem gözlerden korusun... Gül yüzüne güzellik katsın, arada bize de ikram etsin.. Çöl devesi gibi kalmayalım yanında soonna :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt

ilarzu
30-03-09, 06:03
almagester06
ilarzucum ellerine sağlık a.s.emek vermişsin çok güzel olmuş valla makyaj bölümü neşelendi sayenizde böyle video falan ekleyince.delikafaduldendelikafadulden ama herşey bi tarafa sen çok güzel ve tatlısın maşallah:nazar::nazar:

çok teşekkür ederim almagasterim benimmmmdelikafadulden

duyguud
mrb ilarzuu çok güzel makyaj yapıyosun allah nazarladan saklasınn gözlerinde çok hoşş sendee bayıldımmm makyajınaa:):)

teşekkür ederim hayatımhihoyyyt

Elis
dua et bu kadarini dedim vallah:mymeka:bi el bile sallamadin bana,cok kirildim inan tesuf ederim yane:dilcikar:

tamam nan saa el sallıcam bi dahakine

Dağ Çiçeğim
ilarzuuuuuuuuuuu,Maşallah sana ,becerine hayran kaldım...:nazar:
sabah ilk iş evdeki ve eldeki malzemelerle yapmaya çalışacağım..
devanımı almak gerekiyor artık..:roflol:
hani Baban içeri girdiye aniden:1shok:..aha dedim ilarzu gitti,,Allahdan ışığı söndürmeye gelmiş..bazen benim eşimde ben gece tv izlerken ışıkları söndürme bahanesi ile gelir...:roflol:Şeniz
çalışmalarının devamını bekliyoruz..yerimseniben
ayy canım orda ben de koptum babamın ne yapacağı belli olmaz girer bakar benle uğraşır yok benim de bııkları kes bilmemn ne diyebilir diye endişelendimkaydirigubbakcemile3

turkuazz_81
valla süpersin bayıldım keşke bende böyle güzel makyaj yapabilsem marifet işte eller ne hızlı çalışıyor öyle benim eller makyaj yaparken zangır zangır titriyor valla çok teşekkürler en kısa zamanda deniycem
sağol bebeişimmmmmkaydirigubbakcemile5

bambusi
zor olan işler genelde çok güzel bir sonuçla tamamlanır. işte ispatı...

çok çok güzel olmuş cnm. fotoda renkler farklı çıkıyor, videodan daha net anlaşıldı.
sana, makyajına, tonlamalarına, tekniğine bayıldım. :asigim:

:nazar: :nazar: :nazar:

Şeniz
,
evet canım kamera da farklı fotoda farlklı çıkıyor aslında orjinaline yakını yok bile yaniigamyoncuiremsu

zeynep215
arzucum bi defa ciddi anlamda bi el becerin var canım pratikliğin harika
renk uyumu süper sen bu işi biliyosun
lakin söylemem gereken bişey var daha önce ki makyaj paylaşımında da söylemiştim o göze o yüze ne yapsan yakışır diye
kaş aralığı ve yüksekliği gözlerin birbirine olan orantısı göz kapaklarının belirginliği yapılan makyajı harika kaldırıyor
göz kapağı düşük kaşları birbirine çok yakın ve düşük birine o makyajı yapsan sende ki kadar güzel durmaz her bakışımda diyoum Rabbim seni nazarlardan esirgesin
çok güzel bi kızsın inşallah hayatında yüzün kadar güzel olur tatlım herşey gönlünce olsun
bu arada bende güzel göz makyakı yaparım herkes beğenir ama eline su bile dökemem valla
çok teşekkür ederim bitanesi ama bence en önelisi gözünü iyi tanımak yinede:delphin:

sehnsucht06
sana kocaman kocaman kocaman maşallah canım hem çok güzelsin hem çok yeteneklisin ve bence en önemlisi çok doğal ve şirinsin...süperde anlatmışsın bide arada kesilmeseymiş... baka baka yapmaya çalışcam becerebileceğimi sanmıyorum ya hayırlsı, teşekkürler bu arada uğraştırdık baya seni
tamam bebekkk sonra bize de göster amaaa:jeyyar:

Ferza
Bebeem bakıyorum da; meşhur olma yolunda yavaş ve emin adımlarla ilerliyosun... Aman "maşşallah" diyim nazar değmesin sana..

Allaaam seni kem gözlerden korusun... Gül yüzüne güzellik katsın, arada bize de ikram etsin.. Çöl devesi gibi kalmayalım yanında soonna :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt
:roflol::roflol:

meeşur olmuşek biz kızım seni tanır mıyım artıg ben yaaaahuuu

çok teşekkürler bebişimmmmm

PasakliMinikTanrica
arzucum dün gece açtım videonu izledim ve pratikliğine hayran kaldım
bi ara eşim geldi yanıma bakiim ne izliyosun dedi
dedim ki hani KK'da bi arkadaşım vardı ya göz makyajı yapıyordu bende denemiştim şimdi de video eklemiş sözlü anlatıyo dedim
eşimde geldi yanıma beraber izledik :roflol:
ben çok beğendim makyajını gerçekten el becerin ve pratikliğine bayıldımm
gözlerini iyi tanıyorsun ki böyle güzel makyajlar yapıyorsunn
maşallah sana :nazar:

ilarzu
PasakliMinikTanrica
arzucum dün gece açtım videonu izledim ve pratikliğine hayran kaldım
bi ara eşim geldi yanıma bakiim ne izliyosun dedi
dedim ki hani KK'da bi arkadaşım vardı ya göz makyajı yapıyordu bende denemiştim şimdi de video eklemiş sözlü anlatıyo dedim
eşimde geldi yanıma beraber izledik :roflol:
ben çok beğendim makyajını gerçekten el becerin ve pratikliğine bayıldımm
gözlerini iyi tanıyorsun ki böyle güzel makyajlar yapıyorsunn
maşallah sana :nazar:
ay allahım yaaa
millet eşiyle çoluğuyla çocuğuyla izlemiş anam yaaaa

amma gülmüşlerdir bana çiçeğim yaaaaa

manyak bu kız diyeeedelikafadulden

PurpleRain
çok hoş ya :nazar:, şimdi izledim bayıldım makyajına a.s.

kuzum
Henüz izlemedim, ama izlesemde bişe değişmez. Amaaaan:dilcikar:

Hüsnüüüü, öğlen arasında izliycem malum işteyim la:nazar:

ilarzu
tuce
çok hoş ya :nazar:, şimdi izledim bayıldım makyajına a.s.
çok teşekkürler çiçeem

kuzum
Henüz izlemedim, ama izlesemde bişe değişmez. Amaaaan:dilcikar:

Hüsnüüüü, öğlen arasında izliycem malum işteyim la:nazar:
sen izlesen de bişey değişmez kuzu kapama delikafaduldendelikafadulden

bana bak izleyince yaz izledim de bana pamuğumcokacimcoook

ravzaaa84
30-03-09, 07:03
allah nazarlardan saklasın kaş göz süper bide el becerisi olunca duble güzel ellerine emeğine sağlık harika olmuş çokda güzel anlatmışsın :nazar::nazar:a.s.