Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

İlarzu' dan Makyaj Videoları

leylek82
29-03-09, 17:03
Şenizcanım benim tabi haklısın çok zor olmuştur ama bu yüzde bitmiş bi makyaj dehşet durur gerçekten
düğün malzemelerinin kaliteli olması lazım canım çünkü sürekli şapır şupur bi haldesin bi de gelinlik valla hiç bişe kalmıyo yüzde
canım almış fıstık gibi hatunu söyle nişanlına onu da o alsın:jeyyar:
ama şööyle iyice dinlenip ilerki günlerde bitmişini de yap olurmu canıııııııııım benim nooolur :Saruboceq:
ilarzu
çok teşekkür eder
m balım valla ilk video kesik kesik olmuş bazı yerler eksik yapmışız herlde ama anlaşılıyor şimdi ben de baktımmmm

malzemeler gördüğünüz gibi ahım şahım şeyler değil yani elimizedkilerle de gayet güzel makyajlar çıkartabiliriz çiçekler

bi gün de öyle yaparız dadluşumm ama kısa olanınadn yaparız çünkü kanser oolacaktım nerdeysekaydirigubbakcemile3

ilarzu
29-03-09, 17:03
lilyum_5
arzum senin havanı cilveni yisinler emikaydirigubbakcemile3
makyaj yapma kuralları
1. müzik desteee şarthihoyyyt
2. ogünkü takınacagımız yüzü belirliceza.s
3.kulak çıbığımız olcek
4.farları önce üfürüklücez:nazar:
5. son ve altın kural ilarzunun barnaklarını ödünç alcaz :roflol:

evde oldugum bi gün deniyim bakalım..nekadan beceremicemi görürüm barii:lepi:

yayında ve yapımda geçen herkese teşekkürler emegine saglık ilarzu çok begendim yaaa.s.a.s.

allahım:roflol::roflol:

tamam bibeemmm koy bak bekliyorum hem ben de görürüm bakalım anlatabilmişim mi

miracle
tatlım günlük makyaj örneğide koyabilir misin:eek:
tamam canısı kaydirigubbakcemile5

leylek82
Şenizcanım benim tabi haklısın çok zor olmuştur ama bu yüzde bitmiş bi makyaj dehşet durur gerçekten
düğün malzemelerinin kaliteli olması lazım canım çünkü sürekli şapır şupur bi haldesin bi de gelinlik valla hiç bişe kalmıyo yüzde
canım almış fıstık gibi hatunu söyle nişanlına onu da o alsın:jeyyar:
ama şööyle iyice dinlenip ilerki günlerde bitmişini de yap olurmu canıııııııııım benim nooolur :Saruboceq:
güldanem o yapacağımı günlük yapayım o zaman tam makyaj olsun ama biraz zaman geçsin çiçeğimm :ecrin_bebek:

SeYhN
29-03-09, 18:03
Çok güzel olmuss gülüm ellerine kollarına saglık :lepi:
O gülüş o gamzeler tüüü 41 kere maşallah :nazar::nazar:
Devamını takip edicem emeği gecen herkese teşekkürler a.s.

ilarzu
SeYhN
Çok güzel olmuss gülüm ellerine kollarına saglık :lepi:
O gülüş o gamzeler tüüü 41 kere maşallah :nazar::nazar:
Devamını takip edicem emeği gecen herkese teşekkürler a.s.
çok sağol tatlımmm

sabırla bekleye herkese ben de teşekkür ederimm:lepi:

ctkalinka
yav sen makyajsız da taş gibisin mışşalla çok duru bi yüzün var sesini de sezen aksuya benzettimkaydirigubbakcemile3 çok da güldüm ama şahane yani emek veren herkesin ellerine kollarına sağlık:içelim:

propofol
ellerine,emeğine sağlık cnm!!ayrıca yeteneğine hayran kaldım :smiley-cool:

ilarzu
ctkalinka
yav sen makyajsız da taş gibisin mışşalla çok duru bi yüzün var sesini de sezen aksuya benzettimkaydirigubbakcemile3 çok da güldüm ama şahane yani emek veren herkesin ellerine kollarına sağlık:içelim:
sesim de konuşmam da sezen aksu gibi böyle önden önden dişlerden çıkmış gibi çok acayip aslında öyle değil ama neden böyle çıkmış ben de anlamdım çiçeğim

ilarzu
propofol
ellerine,emeğine sağlık cnm!!ayrıca yeteneğine hayran kaldım :smiley-cool:
çok teşekkür ederim canımmm ilgi fazla olunca ister istemez oluyor bi şekildeeehihoyyyt

EU3
masallah cok guzelsiniz anlatigiminizida cok begendim gunluk makyaj videousuda isteriz:)

ilarzu
FERHATINSIRINIYIMBEN
masallah cok guzelsiniz anlatigiminizida cok begendim gunluk makyaj videousuda isteriz:)
ferhatınşirini çok teşekkürler tatlımmmmm

tamam öyle de yapacamhihoyyyt

gulmetre
yaaa süper olmus arzucum elline diline sağlık çok da güzelsın allah nazardan saklasın.
yarın bende hemen alış verişe gidiorum kendime rengarenk farlar ve fırçalar alıcamkaydirigubbakcemile3

ilarzu
gulmetre
yaaa süper olmus arzucum elline diline sağlık çok da güzelsın allah nazardan saklasın.
yarın bende hemen alış verişe gidiorum kendime rengarenk farlar ve fırçalar alıcamkaydirigubbakcemile3
tamam metre metre gülümmm
bize de göster aldıklarını amaaaa

cicekbahcesi20
ay bayıldım hemen makyajını deniycem ben 19 yaşındayım makyajın m sinden anlamıyorum sıfırım yani senden baya şey kaptım bu videolardan bigün deniycem koycam resmimi bakalım beğenicekmisin bayıldımm gerçekten süpera.s.

ilarzu
cicekbahcesi20
ay bayıldım hemen makyajını deniycem ben 19 yaşındayım makyajın m sinden anlamıyorum sıfırım yani senden baya şey kaptım bu videolardan bigün deniycem koycam resmimi bakalım beğenicekmisin bayıldımm gerçekten süpera.s.
sağol balım dene vallaha yardımcı oluyoruz tüm KK olarak çiçğim:enbuyukkk:

gulmetre
tamam canm merak etme koyarımmmŞeniz

EU2
ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

dilegim
canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll

ilarzu
bahtaniye_kolo
ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

valla göreec bitanemm bakalım haber alamazsanın artık bu fatiha ekleyin yazıp şuraya

dilegim
canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll
ooh okuduğum en güzel yazı çiçeğim

makyajsız kendimi çok eksik hissediyorum ama doğal olmayı çok istiyorum şöle makyajsız da :1rolleyes:

Huli81
ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))

deryacox
29-03-09, 19:03
canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz

katikula
kız allah iyiliğini vermesin hacerle ikiniz nasıl konuşuyosunuz öylee sanki karşında biri var gibi :roflol: çokk ta güzelsin hani fıstık Şeniz

kız sen müziksiz yap zıpladın bi ara zıp zıp bende tam anlayamadım benneyaptımki

ilarzu
Huli81
ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))
kaydirigubbakcemile3

deryacox
canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz
:utangac::eek:
ay canım benim yaaa nişanlım da makyajsız daha iyisin diyor ama ben kıskandığından göze batmayayım diye söylüyor sanıyordum...kaydirigubbakcemile3

demek makyajsız da bişeye benziyormuşuz ohh çok sevindim çiçeğimmm

yesilgosluMELEK
kız allah iyiliğini vermesin hacerle ikiniz nasıl konuşuyosunuz öylee sanki karşında biri var gibi :roflol: çokk ta güzelsin hani fıstık Şeniz

kız sen müziksiz yap zıpladın bi ara zıp zıp bende tam anlayamadım benneyaptımki
:roflol::roflol:Şeniz

ayy çiçeğim yaaaa kız ortda zaten bişey yapmıyorum sürüyorum alalade:roflol:

bacaklarımın üzerinde oturuyorum ya tutuldular hareket etmeyince uyuştu iyice acuk da ondan zıpladım öleeeelaelaelaelaelae

kısmend
Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

Makber
canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahh:nazar::nazar:bu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.

yjasmin
İlarzu makyajsızda çok güzelsin çok tatlısın :nazar:
yaptığın makyajda çok güzel olmuş süpersin :nazar::nazar: herzamanki gibi..:

ilarzu
kısmend
Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

allaahhhhh hihoyyythihoyyyt

sırtım yere gelmez benim çiçeğeemmmm çok sağolun kızlar yaaa utandırdınız beüüüüü:eek:

makber_21
canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahh:nazar::nazar:bu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.
dene bebeğim aslında kolay da uğraşmalı birazz

ben bilerek uğraşmalı bşiey yapayım dedim ki lazım olur özel günşerde günlük zaten pek uğraşmadan yapıp çıkıyoruz bu elinizin altında bulunsun dedim.. farklı renklerle denersiniz diyekaydirigubbakcemile5

ilarzu
yjasmin
İlarzu makyajsızda çok güzelsin çok tatlısın :nazar:
yaptığın makyajda çok güzel olmuş süpersin :nazar::nazar: herzamanki gibi..:
çok teşekkür ederim tatlımmm

berylla
Çok gÜzel anlatmıŞsın Çok teŞekkÜrler

ilarzu
güsell
Çok gÜzel anlatmıŞsın Çok teŞekkÜrler
teşekkür ederim canımmmm kaydirigubbakcemile2

Elis
cok guzelsin yaa,,,cok guzelde anlattin,harikasin:lepi::lepi:

dudi
abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki

cancu
29-03-09, 20:03
seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)

sblue
hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:

redlowe
ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5

borulce
canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..

ilarzu
Elis
cok guzelsin yaa,,,cok guzelde anlattin,harikasin:lepi::lepi:
anam senden bu kadar masum bi yorum alacağımı beklemiyordum elisim vallaha şaşırdım ahaaa:1shok:

çok teşekkür ederim çiçeemmmm

dudi
abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki
alışınca gül tikenim amuda da kalksan oluyor vallahaaadelikafadulden

cancu
seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)
:roflol::roflol:

çk sağol bitanesi

sblue
hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:
hee accuk genişim çiçeğim maalesef bedenen dee

göze kaşa da yansımış bak:jeyyar:

gözünü tanıyınca nasıl olursa olsun bi makyaj tarzını tutturuıyorsun dadlumm

redlowe
ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5
dene gülüm dene uğraşmayınca olmazzkaydirigubbakcemile5

borulce
canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..
çok sağol canım çok incesinhihoyyyt