TEST

Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

raebzeh
31-05-09, 18:05
daisy_81
bende bende alkisalkisalkisbeni de eklermisin listeye ???:teytey: hihoyyyt
canım tabiki eklerim..aramıza hoşgeldin canım...a.s.tarihini ver ekleyeyim..inşallah listemiz sana uğurlu gelir..amiiinn:Saruboceq:..hadi kızlar hamiş listemiz çoğalsın inşallah hayırlısıyla..amiiinn:Saruboceq:

daisy_81
1-06-09, 06:06
raebzeh
canım tabiki eklerim..aramıza hoşgeldin canım...a.s.tarihini ver ekleyeyim..inşallah listemiz sana uğurlu gelir..amiiinn:Saruboceq:..hadi kızlar hamiş listemiz çoğalsın inşallah hayırlısıyla..amiiinn:Saruboceq:

bugün adetimin 4. günü.seropheneninde 2. günü.bi dahaki adet tarihim belli olmuyo düzensizlik var.a.s.

daisy_81
1-06-09, 08:06
kızlar bişey soracağım.bu ilacı kullandığınız süreçte ekstra olarak aldığınız yiyecek içecek varmı.mesela incir gibi.incir yumurtalıklara çok faydalıymış saracoğlunun sitesinde de kürü varya.bilgisi olana varmı?cokacimcoook

honeycim
1-06-09, 09:06
maksimen
ya kızlaaaaaaar bu bir şok benim için
dr.bu ay kesinlikle olmaz demişti
ama hamişimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
rabbim hepinize nasip etsin inş.
ya şunu anladım Allah ol deyince hiç birşey engel olmuyor
canım çok sevindim hayırlı olsun bebişin.tebrik ederim

nergis55
1-06-09, 11:06
daisy_81
kızlar bişey soracağım.bu ilacı kullandığınız süreçte ekstra olarak aldığınız yiyecek içecek varmı.mesela incir gibi.incir yumurtalıklara çok faydalıymış saracoğlunun sitesinde de kürü varya.bilgisi olana varmı?cokacimcoook
Canım ben kullanmıyorum bence sende kullanma çünkü bu sefer de aşırı büyüyp kiste dönüşebiliyo. KK daki başka topikteki bi bayanın öyle olmuş, o yüzden aşılaması bile ertelenmiş.

nelke
1-06-09, 12:06
nergis55
canım inşallah tutar ama yinede çok ümitlenme.Geçen ay bende senin gibiydim, ilk kullanışımdı çok ümitliydim ve olmadı,yıkıldım tabiii.. İnşallah senin ilk seferde tutar canım. Bide adet olursan eğer doktora git mutlaka çatlayıp çatlamadığına baksın kiste dönüşebiliyomuş. Senin kaç yumurtan oldu canım ve kaç mm biliyomusun.
canım bana sağda ve solda yumurtalar olmuş dedi sadece büyüklükleri dedim napacaksın dedi çoğul gebelik olabilir dedi :) 18 mm olmuşlar dedi. iki taneye baktığını gördüm herhalde iki tanesi 18mm olmuş...

nelke
maksimen canım seni çok tebrik ediyorum allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı isteyen herkesin başına...

nelke
nergis benimde serophene den sanırım karnımda inanılmaz şişlik var.4 aylık hamile göbeğim var artık hahahaha hamile takliti yapıyorum. ama şaka bir yana patlayacak gibi şiş ve inanılmaz rahatsız ediyor...ya hamile olunca ya da adet gelince geçecektir elbet...:KK46:

nergis55
1-06-09, 13:06
nelke
canım bana sağda ve solda yumurtalar olmuş dedi sadece büyüklükleri dedim napacaksın dedi çoğul gebelik olabilir dedi :) 18 mm olmuşlar dedi. iki taneye baktığını gördüm herhalde iki tanesi 18mm olmuş...
mm si güzelmiş canım .İnşallah tutar bu ay. Sizde de morfoloji problemi vardı değilmi.?

nelke
nergis benimde serophene den sanırım karnımda inanılmaz şişlik var.4 aylık hamile göbeğim var artık hahahaha hamile takliti yapıyorum. ama şaka bir yana patlayacak gibi şiş ve inanılmaz rahatsız ediyor...ya hamile olunca ya da adet gelince geçecektir elbet...:KK46:

Ay sorma canım. Ama benim karnım düne göre biraz daha indi sanki. İnşallah hamileyizdir.

daisy_81
1-06-09, 15:06
nergis55
Canım ben kullanmıyorum bence sende kullanma çünkü bu sefer de aşırı büyüyp kiste dönüşebiliyo. KK daki başka topikteki bi bayanın öyle olmuş, o yüzden aşılaması bile ertelenmiş.
çok saol.bende bugün gidip incir almayı düşünüyordum.zaten küçük melek gelmek istiyorsa incir yemeden de gelir..:KK46:

snur42
1-06-09, 17:06
daisy_81
evet aşırı büyümeside iyi değil
ama ekstra olarak süt iç yoğurt ye yinede
ben öyle yapmiştım geçen ay

snur42
1-06-09, 17:06
kadus
canım çok sevindim hayırlı olsun bebişin.tebrik ederim
allah razı olsun hepinize versin RABBİMMM

daisy_81
2-06-09, 07:06
maksimen
allah razı olsun hepinize versin RABBİMMM
yumoşlarının gelişmediği doktora gittinmi?ne dicek acaba merak ettim.

nelke
3-06-09, 06:06
yok nergiscim bizde hiç problem yok.doktora kalsa bekleyecek hala hiç bişey yapmadan herşey normal boşuna stres yapıyorsun stresten kurtul yoksa olmaz diyor.doktor diyorda diyor ama gel bana sor beklemek nasıl zor.rahat olmak mümkünmü:KK43:

TATLI BELA
3-06-09, 08:06
merhaba kızlar bende serophene kullanıyordumilacım dün bitti bugün dr gittim yumurtalarım 20mm gelişmiş drçok iyi dedi çatlatma iğnesi yapıldı inşallah bu ay olur arkadaşlar

TATLI BELA
kımse yokmu kızlar

nelke
inşallah olur canım yaaa...ilacın bittiği günün ertesinde 20 mm süper yaaa
hadi hayırlısı bakalım...iyi haberlerini alırız inşallah.

daisy_81
3-06-09, 09:06
TATLI BELA
merhaba kızlar bende serophene kullanıyordumilacım dün bitti bugün dr gittim yumurtalarım 20mm gelişmiş drçok iyi dedi çatlatma iğnesi yapıldı inşallah bu ay olur arkadaşlar
inşallah hayırlısı.Darısı başımıza.benimde serophene 4. günüm .bakalım nolcak?

TATLI BELA
3-06-09, 11:06
daisy_81
inşallah canım sennde yumurtaların gelişir ve bu ay ikjimizede bu ilaç ugur getirir
:1hug:

daisy_81
3-06-09, 12:06
TATLI BELA
inşallah canım sennde yumurtaların gelişir ve bu ay ikjimizede bu ilaç ugur getirir
inşallah canım güzel haberler verelim.Hakkımızda Hayırlısı Olsun

nergis55
4-06-09, 12:06
nelke
yok nergiscim bizde hiç problem yok.doktora kalsa bekleyecek hala hiç bişey yapmadan herşey normal boşuna stres yapıyorsun stresten kurtul yoksa olmaz diyor.doktor diyorda diyor ama gel bana sor beklemek nasıl zor.rahat olmak mümkünmü:KK43:
canım stres yapma o zaman olur merak etme canım. Belki bu ayki hamişimiz sen olursun belli mi olur.

TATLI BELA
Canım aramıza hoşgeldin. Tedavin hayırlı olsun.İnşallah bu ay sende hamile kalırsın.
daisy_81
Canım doktordan gelince bizide haberdar et.

raebzeh
4-06-09, 16:06
selam kızlaaarr..nasılsınız bakalım..temizlik yaptım,pek giremedim nete..TATLI BELA aramıza hoşgeldin canım..tedavin hayırlı olsun canım..ben bu ay tedaviye ara verdim..1-2 ay sonra tekrar başlıycaz..öptüm canlarııımmm...

nelke
5-06-09, 08:06
valla nergiscim adetime çok az kaldı ve belirtiler başladı.karnımda sancı var ve benim adete yakın bağırsaklarım hızlı çalışır :KK43: maalesef herşey normal değişiklik yok ümitte yok yani.beklicem bakalım pazartesi neler olacak.

nergis55
5-06-09, 10:06
hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LıSTEMıZhihoyyythihoyyythihoyyyt

a.s.a.s.Serophene ile hamiş kalmak isteyen anne adaylarıa.s.a.s.

daisy_81......................?

julyet........................?

myedebiyat.................?

nelke...........................8 Haziran

nergis55......................17 Haziran

nezihemmm................?

raebzeh.......................25 Haziran

TATLI BELA.....................?

a.s.a.s.Serophene ile hamiş kalan anne adaylarımız:nazar:a.s.a.s.

maksimen:nazar::nazar:alkisalkisalkis

ali_ye:nazar:alkisalkisalkis

kadus:nazar:alkisalkisalkis
[/COLOR]

nergis55
5-06-09, 10:06
nelke
valla nergiscim adetime çok az kaldı ve belirtiler başladı.karnımda sancı var ve benim adete yakın bağırsaklarım hızlı çalışır :KK43: maalesef herşey normal değişiklik yok ümitte yok yani.beklicem bakalım pazartesi neler olacak.
canım inşallah hamilesindir.Kiminde hiç belirti olmayabiliyormuş, belki seninkide öyledir.

nelke
5-06-09, 11:06
nergis55
canım inşallah hamilesindir.Kiminde hiç belirti olmayabiliyormuş, belki seninkide öyledir.
kısmet canım yaaa..hayırlısı olur inşallah hepimiz için allahım bir an önce bizleride bebişlerimize kavuştursun....

daisy_81
5-06-09, 12:06
bugün öğlen yemek arasında doktoruma gittim.serophenenin son günü.muayene etmedi ayak üstü konuştuk.ben sordum yumurtaların gelişip gelişmediğine bakmayacakmıyız diye.şimdilik gerek yok dedi çatlatma iğnesinide yapmayacakmış önce doğal yollardan bekleyeceğiz dedi.tekrar adetin gelmezse gel test yapıcaz dedi.adetin gelmez ve yine hamile değilsem yine ilaçla (farlutal) adetimi getirip serophene devam...
Ama hiç umutsuz ve karamsar değilim.hep Allah'tan hayırlısını diliyorum..

nergis55
5-06-09, 13:06
daisy_81
bugün öğlen yemek arasında doktoruma gittim.serophenenin son günü.muayene etmedi ayak üstü konuştuk.ben sordum yumurtaların gelişip gelişmediğine bakmayacakmıyız diye.şimdilik gerek yok dedi çatlatma iğnesinide yapmayacakmış önce doğal yollardan bekleyeceğiz dedi.tekrar adetin gelmezse gel test yapıcaz dedi.adetin gelmez ve yine hamile değilsem yine ilaçla (farlutal) adetimi getirip serophene devam...
Ama hiç umutsuz ve karamsar değilim.hep Allah'tan hayırlısını diliyorum..
Canım çok güzel hep böyle moralimizi yüksek tutalım. Senin doktorun ilk olarak şansı arttırmak istemiş olabilir. O yüzden takibe gerek duymamıştır.Belkide bu ay hamile kalırsın, inşallah bu serophen vesilesiyle hamiş oluruz
:Saruboceq::Saruboceq:

ozlemcano
5-06-09, 13:06
slm arkadaslar beni yeni katildim araniza bende tedavi goruyorum ama ben yurtdisindayim hollanda dan serophene ne oluyo ne ise yariyor beni aydinlatirsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim

nergis55
5-06-09, 14:06
ozlemcano
slm arkadaslar beni yeni katildim araniza bende tedavi goruyorum ama ben yurtdisindayim hollanda dan serophene ne oluyo ne ise yariyor beni aydinlatirsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim
Canım serophen yumurta sayısını arttıran bi ilaç.Adetin 5.günü 5 gün boyunca içiliyo. Daha sonra doktor gerek görüyorsa çatlatma iğnesini vuruyo. Bu şekilde yani.Sandamı serophen verdi doktorun canım.

daisy_81
5-06-09, 14:06
ozlemcano

hoşgeldin...serophene yumurtalıkları geliştirmeye yardımcı bir ilaç.adetin 3. günü başlayıp 5-6 gün kullanıyorsun.adet döneminde yumurtalıkları yeteri kadar gelişme göstermeyen bayanlar kullanıyor benim bildiğim kadarıyla.benimde çünkü yumurtalarım gelişmiyor.
sorunun nedir? senin tedavin nasıl?

nelke
9-06-09, 10:06
Kızlar benim adetim gelmedi hala bugünde gelmezse yarın test yapacağım.Bana dua edin :ecrin_bebek:

SBLBAYRAM
9-06-09, 12:06
nergis55
[sıze="2"]hihoyyythihoyyythihoyyytuğur listemizhihoyyythihoyyythihoyyyt

a.s.a.s.serophene ile hamiş kalmak isteyen anne adaylarıa.s.a.s.

Daisy_81......................?

Julyet........................?

Myedebiyat.................?

Nelke...........................8 haziran

nergis55......................17 haziran

Raebzeh.......................25 haziran

tatlı bela.....................?

a.s.a.s.serophene ile hamiş kalan anne adaylarımız:nazar:a.s.a.s.

Maksimen:nazar::nazar:alkisalkisalkis

[/color][/sıze]
bende varımmmmmmmmm.......................

SBLBAYRAM
9-06-09, 12:06
nelke
kızlar benim adetim gelmedi hala bugünde gelmezse yarın test yapacağım.bana dua edin :ecrin_bebek:
inşallah hamilesindir canım......

nergis55
9-06-09, 16:06
FONT="Comic Sans MS"]hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LİSTEMİZhihoyyythihoyyythihoyyyt

SBLBAYRAM.............?

[/COLOR]
[/FONT]

Tamam canım ekledim senideopuyorumnanaktan

nergis55
9-06-09, 16:06
nelke
Kızlar benim adetim gelmedi hala bugünde gelmezse yarın test yapacağım.Bana dua edin :ecrin_bebek:
Canım kaç gün geçti adetin.Daha varsa yapma hemen çıkmayabilir.

snur42
9-06-09, 19:06
kızlar rabbim hepinizin yardımcısı olsun inş
bebişleriniz en kısa zamanda gelsinnnnnn
ben malesef bu aralar miğdemden çok çekiyorum
serumla ayaktayımm.uzuuuuuun bi süre giremicm k.k.
annemin yanında kalıcam birazz.
koçişim içinde çok zor oluyor hem iş hen ben
ama dualarım sizlerlee.bida geldiğimde listemiz dolup taşşın inş.
yaaaa bide bana herkez ikizin olucak diyor.içlerine doğuyormuş
belli olunca haber ederim.......ALLAHA EMANET OLUNNN

daisy_81
10-06-09, 06:06
maksimen

kendine çok dikkat et.bize de bol bol dua et hamilelerin duası kabul olurmuş.haberlerini beklicez.

TATLI BELA
10-06-09, 07:06
nelke hayırlı haberini dört gözle bekliyoruz inşallah rabbim dualarımızı kabul eder bende buay ilk defa serophene kullandım ama aksigibi eşim tam yumurta çatlama döneminde rahatsızlandı ilaç falan aldı inşallah ilaçlar spermi etkilemez bende 16 haziranda günüm ama o günü unutmak istiyorum inşallah hasta olmam

nelke
Arkadaşlar çok teşekkür ederim.pazar günü gelmesi gerekiyordu hala yok.serophene den gecikmiş olabilir diye bir iki gün bekleyeyim diyorum test yapmaya korkuyorummmmmmmmmmmm

raebzeh
selam kızlaarr nasılsınız??nelke test yapmadın mı canım?bak 3 günün geçmiş..olmazsa hafta sonuna kadar bekle o zaman yap..aynı korkuları ben her ay yaşıyorum..inşallah hamilesindir..müjdeli haberlerini bekliyoruz..öptüm canlarıımm...

sblbayram,tatlı bela aramıza hoşgeldiniz kızlar..inşallah bu topik sizlere uğur getirir..amiiiiinn...

SBLBAYRAM
10-06-09, 10:06
raebzeh
selam kızlaarr nasılsınız??nelke test yapmadın mı canım?bak 3 günün geçmiş..olmazsa hafta sonuna kadar bekle o zaman yap..aynı korkuları ben her ay yaşıyorum..inşallah hamilesindir..müjdeli haberlerini bekliyoruz..öptüm canlarıımm...

sblbayram,tatlı bela aramıza hoşgeldiniz kızlar..inşallah bu topik sizlere uğur getirir..amiiiiinn...
raebzeh canım çok sağollll...... Büyük allahım hepimiz için hayırlısını versin inşallah..... Aminnnnn

SBLBAYRAM
nergis55
FONT="Comic Sans MS"]hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LİSTEMİZhihoyyythihoyyythihoyyyt

SBLBAYRAM.............?

[/COLOR]
[/FONT]

Tamam canım ekledim senideopuyorumnanaktan
ÇOK TEŞEKÜR EDERİM CANIMMMMM......:1hug:

nergis55
maksimen
Canım inşallah en yakın zamanda mide bulantıların geçer.Kendine çok dikkat et. İkiz olduğu için belki o kadar çok bulanıyordur kaydirigubbakcemile5. Hayırlısı neyse o olsun canım.

SBLBAYRAM
nelke
arkadaşlar çok teşekkür ederim.pazar günü gelmesi gerekiyordu hala yok.serophene den gecikmiş olabilir diye bir iki gün bekleyeyim diyorum test yapmaya korkuyorummmmmmmmmmmm
canım sakın korkma inşallah hamilesindir ama olmazsada üzülmeee zamanı geldiğinde hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alıcazz inşallah...

nergis55
nelke
Arkadaşlar çok teşekkür ederim.pazar günü gelmesi gerekiyordu hala yok.serophene den gecikmiş olabilir diye bir iki gün bekleyeyim diyorum test yapmaya korkuyorummmmmmmmmmmm
Canım inşallah hamişsindir. Testde çıkarmı ki acaba. :ecrin_bebek::KK46:

TATLI BELA
11-06-09, 06:06
canım ben
16 haziran 24 aydırda bebek istiyorumilkdefa serephone kullandım inşallah hayırlısı olur
nelke nerdesin kaç gün oldu bizi merakta koydun

nelke
11-06-09, 07:06
Geldim arada yazdım hayatım ama görmedin demekki.
Bugünde tam geldim.Maalesef olmadı kızlar sabah geldi adetim :KK43:
Serophene kullancam bu ay yine bakalım kısmet ne zamansa o zaman olur herhalde.
Allah yardımcımız olsun.:Saruboceq:

nelke
11-06-09, 07:06
Ya kızlar bu normalmi ilaç kullanınca hep böyle gecikiyormu?

SBLBAYRAM
11-06-09, 09:06
nelke
ya kızlar bu normalmi ilaç kullanınca hep böyle gecikiyormu?
nelke bende bu ay ilk defa kullandım.. Bitti şimdi hatta yarın çalışmalara başlıcaz :)))) ilacın birkaç gün geciktirme yaptığını duydum bende.. Sende de öyle olmuş olabilir....