İnatla bir gün ANNE olacağım !

nicole78
16-06-09, 15:06
benden de herkese hayırlı akşamlar...yarın görüşmek üzere...sehercim sanada hayırlı yolculuklar....

zeytin1007
17-06-09, 04:06
günaydın kızlar nasılsınız aylincim evlilik yıldönümün kutlu olsun nice bol bebişli yıllara canım
ay yine mi maç yaaaaaaa dün benimkide gitti kızlar maça
ben kartı görecem kızlar leke gelmeye başladı yani srı kartı gördüm ikinci sarı kartla kırmızıyı görecem
neyse gününde geliyo hiç olmazsa
hiç tepki vermedim suratta yapmadım bidaha gitmicem falan dedi ama masla her maçtan sonra aynı şeyi söyler şu adetim bitsin gösterecem ona maçı
hepinizi tek tek öpüyorum aylin ne yaptın yıldönümünde merak ettim şimdi
byeeee

nicole78
17-06-09, 05:06
günaydın kızlar...
sinem hayırlısı olsun canım...bu ay kırmızı kartı bekliyodun zaten...önümüzdek ay hakemin gözüne gir de göstermesin kart mart...

ssengun
günaydın kızlar ben ve kızım her zamanki gibi erkenciyiz gene o anakucanda dönencesiyle konuşuyo bende bu arada size bakayım dedim çünkü biradan zırlar

cancer
günaydınnn kızlarrr ooo kocalar çekiştirilmiş kayganalar bitmişşşş valla bende dert yanayım benimkide ben küseyim anındaaa oda küsecek bi durum bulur şöleee ağız tadıyla küsememm kaydirigubbakcemile3

sehercimm ya ben kaçırmışım köy nerede?

sinemcimm bak buay geçtiğini azçok tahmin ediyorduk ama önümüzdeki aya sıkı çalışmazsan sölimmm listede tek kalırsınn herkes buay hamiş sende kocişin yok diye böle oldu napcan anacım..kimse kocasını MAÇA yollamasın..kaydirigubbakcemile

myhope ayşeee nerde kız az kaldı doğurcak ayyyyy heyecan bastıı..

adaşımm günaydınnnnn yarın kontrol günü ay ben her gittiğimden heyecanlanıyorummŞeniz

nicole78
günaydın seher günaydın adaşım...
ne zaman yolculuk seher?köy nerde bi de?bursada mı?
evet adaşım yarın buluşacam oğlumla heyecanlıyım...ayşeyi bende merak ediyorum ne zaman doğum acaba?bi haber verse gelip...
yaa adaşım senin yaptığın takvim çıkmıyo dünden beri neden acaba?ne yapmam lazım?

ssengun
köy bileciğin söğüt ilçesinde bi yerde anacım 3 . 5 saata yakın şahsi arabayla uzaklıkta bursaya kısmetse yarın çıkıca yola eşim gelemiyo malesef bende kızçele beraber gidiyorum birada korkuyorum üşütmese die

bbaran
günaydın kızlar

dualarınıza çok ihtiyacım var yıkılmış durumdayım pazartesi akşamı kanamam oldu hemen acile gittik doktor düşük tehlikesi var dedi ilaç verdi evdeyim şimdi dinleniyorum fazla kalkmamaya çalışıyorum umarım herşey iyi olur

cancer
aa evet adaşım çıkmıyor geçenlerde benimkide çıkmamıştı ama sonra gelmişti sana yeni takvim yapmak lazımm opuyorumnanaktan

seher evet ya dikkat et cidden oralar biraz daha soğuktur dağ havası yarasın selene bol bol uyusun ins çok mu kalıcan özlicez kızz?

beyzacım neredesin bakayım sen yoktun

ssengun
beyacım korkma canım allahın izniyle bışey olmaz bendede olmuştu ilçlarını kullan doktorun dediğini yap yeter caım ve en önemlissi sakın moralini bozma en önemli o
valla pazara kadar kalcaz canım 4 gun yani bende sizleri özlicem

nicole78
bbaran
günaydın kızlar

dualarınıza çok ihtiyacım var yıkılmış durumdayım pazartesi akşamı kanamam oldu hemen acile gittik doktor düşük tehlikesi var dedi ilaç verdi evdeyim şimdi dinleniyorum fazla kalkmamaya çalışıyorum umarım herşey iyi olur
korkma sakın canım..benim 1 ay arayla 2 defa kanamam oldu..hem de 2.cisi ne kanama..düşürdüm diye ağladım hep...ama rabbim almadımı almıyor canım....bak oğluşum benimle...dinleneceksin canım...dr rapor yazsın sana...bide progestan takviyesi al...ama hep yat...sakın bişey yapayım deme...ve dua et...rabbim meleğinden ayırmasın seni....

nicole78
sehercim belki kızçen babannesinin memleketinde biraz sakinler...tebdili mekanda ferahlık vardır derler...belki iyi gelir ikinize de...
adaşım biraz bekliim bakalım gelmezse elinden öpecek gene kuzeyin takvimi :)))

ssengun
mervecim aslıdan hiç haber var mı bu kız unuttu bızı
ayşede yok 2 gundur acaba bişeymi oldu kız ayşe insan bi ce der her gun
aylin naptı acaba akşam

cancer
beyzacımmm allah korusun bitanem aklına getirme allaha emanet olsunn rabbim korusun meleğiniii yeterki yazılmamış olsunn.. dualarımız seninlee..:Saruboceq:

cancer
tamam cnm benimm öle yapalım..sehercim valla aslının facede resimleri varmış oğluşunla ama bize uğramıyoo :1no2:

ayşede bugünde gelmezse ararız bakalım ne yapmış

ssengun
17-06-09, 06:06
demekki unuttu bizi artıkın nese
ben temizliğide bitirdim selen uyurken bu gunude atlattık sayılır bi kahvaltım kaldı onuda edeyim bali benım huysuz uyanmadan akşama doğru aksi nemrut bişey oluyo benim kız uyku yuzunden valla

nicole78
afiyet olsun sehercim...bende birazdan o işi halledicem...

ssengun
sağol canım sanada afiyet oolsun anca napalım kızçeden ne aman zaman kalırsa iş yap yemekye oluyo genelde uyku desen evlere şenlik ama 2 gecedir kucuk hanım koynumda uyuyo iyice uykuya dalana kadar sonra beşiğe gidiyo eşim diyo yandık bi bu kızla köşe kapmaca oynucaz dio kaydirigubbakcemile3

cancer
inatçı bebişlere kavuşmayı bekleyenler

27 haziran.... aylint
28 haziran......asiş
2 temmuz....cetrefilli
7 temmuz... nevgül
12 temmuz ....zeytin1007
17 temmuz... raziş
.................... alabama
.................. ...rahel

bebişlerini kucağına almayı bekleyenler
myhope ... Alperen
nicole78 ... 16 Ağustos - Kuzey
melankolia.. 16 Ekim - Ela Merve
cancer .... 31 Aralık
bahtusa...
bbaran......11 Şubat

bebişlerini kucağına alanlar

Boddim … Batuhan Bebiş (13.02.2009)
Emelyucel … Yiğit Bebiş (14.03.2009)
RUMELıLı… ıdil Bebiş (24.03.2009)
nazers … ? Bebiş
ssensun ... Selen Bebiş (27.04.2009)
aslımmm.. ..Mehmet Can (13.05.2009)

cancer
cidden zor yaa allah yardım etsin işte her bebe bir olmuyor bakalım bizimkiler nası olucak

ssengun
valla inşallah sakin olur lar gerçi sakin bebekta buyuyunce fena oluyomuş

nevgul61
günaydın kızlar.

ssengun
gülsüm raziş elma dersem çıkın elmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ssengun
günaydın oynak beyimiz nasılsın dünden beri

nevgul61
ssengun
günaydın oynak beyimiz nasılsın dünden beri
yaw ne bilim kafamçokkarıştı

nicole78
günaydın gülsümüm...ne o kaymış bi haldesin..

ssengun
abow gene ne oldu kız maça mı gitti yoksa eşin

Rahel
kızlarrrr hepinizin günü aydın olsun.....:)) umarım herkes iyidir...
Ben yine hastaneye gittim o nedenle sık gelemiyorum.. Dün herşeyi konuştum ve Temmuz ayına kaydım yapıldı :))) Bu ay sonu iğnelerime başlıyorum kızlar.. Bana uzun protokol uygulanacak..o nedenle sonuç almam 1 ayı bulur.. umarım temmuz sonu güzel haberler vereceğim size Allahımın izniyle..
benden haberler bunlar..sizlerde ne var ne yok ?

nevgul61
ya göğüsler acıyor akşam adet olacakmışım gibi karnım ağırdı.koçamada kızdım.dün dedim arkadaşıma gidelim dedimde istemedi.işten gelip bir yere gidemem diyo.dün geldi dedim çocuklar halısaha maçı ayarlamışlar yemek yiyiptemi gidicen yemedenmi.hemen atladı saat kaçta maç dedim 8-8 bucuk yiyeyim az bişey diyo.şimdi gitmezsem çocuklara ayıp olur diyo.dedim bana ve arkadaşıma ayıp olmuyomu işine geldiği gibi davranıyosun.dedim maç falan yok ama maksadını öğrendim yeterr.:dilcikar:

asiş
Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin inşallah
Canım beyzacım üzülme cnm doktorun dediklerini yap yat sakın uzanma ve kendini zorlama bebeğini düşün benim arkadaşıma da olmuştu kanama dediler düşük tehlikesi var ama 1 ay yattı sadece tuvalete kalkıyordu ama şu an bebeği yanında kendine dikkat et tatlım Allah ım bebeğini sana bağışlasın

Emelcim hayırlısı ile bi yola giriyosun inşallah temmuz sonunda kutlayacaz burada bebeklerini :)))) tüp bebek yapcan ya belkim 2 tan e beben olur diye dedim kaydirigubbakcemile3 Allah ım yardımcım olsun zor bi süreç ama inşallah sen sakin yapılı birisin en iyi şekilde atlatacağını düşünüyorum cnm benim

razis
günaydın kızlar dün ne kadar çok kaynatmışsınız maşallah
aylincim umarım kocişin sana süpriz yapmıştır maça gideceğini seni üzmek için sölemiştir gelde haber ver bize
bbaran
günaydın kızlar

beyzam geçmiş olsun üzülme canım meleğin seninle inşallah dinlen bitanem kalkmadan yat dr dediklerini yap kötü düşünme sakın

nevgul61
beyzam geçmiş olur inşallah.bak sorun değilmiş dinlenmen yeterli olur inşallah bitanem.

Rahel
Allah iyiliğini versin emi Gülsüm senin :)))))))))) Valla güldürdün beni...:))))
Sağol Asiyecim çok teşekkür ederim.. Umarım hepimiz sırayla bebeklerimize kavuşuruz..ınşallah bir sorun yaşamadan bende bu süreci atlatırım..

Rahel
Beyzacım geçmiş olsun.. Allahın izniyle bebeğin sana sıkıca tutunur inşallahhh...
Günaydın Raziyecim.. Sancıların geçtimi ?

nevgul61
Rahel
Allah iyiliğini versin emi Gülsüm senin :)))))))))) Valla güldürdün beni...:))))
Sağol Asiyecim çok teşekkür ederim.. Umarım hepimiz sırayla bebeklerimize kavuşuruz..ınşallah bir sorun yaşamadan bende bu süreci atlatırım..
hehee yermi ömerin işlerini tonyalı gülsüm.demiştir içinden bu nası kadın.:jeyyar:

asiş
Ama iyi kandırmışsın kocanı niyetini öğrenmişsin iyi olmuş. Gülsüm sen bize çarpıcı fikirler ver öle bizimkilerde dize gelsin biraz

ssengun
ilahi güsüm az değilsin canım
emelcim inşallah herşey yolunda gider canım temmuz sonu bebişgelir
ben tek ele düştüm kızlar selen uyandı çünkü
raziim asişim hoşgeldiniz

nicole78
emel senin adına çok seviniyorum canım...inşallah sonu da güzel olacak bu sürecin...güzel haberler vereceksin bize pınar gibi sende...ve minik kuzucuğunu kollarına alacaksın hayırlısıyla inşallah...allahım yolunu açık etsin canım...

gülsümcüm sen kendi keyfine bak...stres baş düşmanı bebişin biliyosun demi?bak gelmez sonra haaa...

razis
ssengun
gülsüm raziş elma dersem çıkın elmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
burdayım iştehihoyyythihoyyyt
Rahel
kızlarrrr hepinizin günü aydın olsun.....:)) umarım herkes iyidir...
Ben yine hastaneye gittim o nedenle sık gelemiyorum.. Dün herşeyi konuştum ve Temmuz ayına kaydım yapıldı :))) Bu ay sonu iğnelerime başlıyorum kızlar.. Bana uzun protokol uygulanacak..o nedenle sonuç almam 1 ayı bulur.. umarım temmuz sonu güzel haberler vereceğim size Allahımın izniyle..
benden haberler bunlar..sizlerde ne var ne yok ?
ayy emelcim inşallah gelecek bebişlerin canım çok heyecanlandım sanırım seninle kaderim aynı güzelim benimde sonum tüpbebek olacak gibi hayırlısı olsun rabbim hayırlısıyla versin bebişlerimizi inşallah:Saruboceq:
nevgul61
ya göğüsler acıyor akşam adet olacakmışım gibi karnım ağırdı.koçamada kızdım.dün dedim arkadaşıma gidelim dedimde istemedi.işten gelip bir yere gidemem diyo.dün geldi dedim çocuklar halısaha maçı ayarlamışlar yemek yiyiptemi gidicen yemedenmi.hemen atladı saat kaçta maç dedim 8-8 bucuk yiyeyim az bişey diyo.şimdi gitmezsem çocuklara ayıp olur diyo.dedim bana ve arkadaşıma ayıp olmuyomu işine geldiği gibi davranıyosun.dedim maç falan yok ama maksadını öğrendim yeterr.:dilcikar:
ah bu erkekler onlarsız da olmuyor böyle bizi yiyorlar kaydirigubbakcemile3benimkininde dün akşam kıskançlık yaptı beni kızdırdı saat 11 de işten ayrılan bir arkadaş vardı erkek onla konuştum msnden niye yazıyor bu saatte diye kızıyor sonra bende kızdım gittim yanından geldi yanıma beni kızdırma dedim ya sanki kötü bişey konuşuyomuşuz gibi hoş bana kızmıyor arkadaşa kızıyor delü bunlar yaww-tatlicadiarzu-
Rahel
Beyzacım geçmiş olsun.. Allahın izniyle bebeğin sana sıkıca tutunur inşallahhh...
Günaydın Raziyecim.. Sancıların geçtimi ?
günaydın emelim allaha çok şükür geçti bitanem gece hafif oldu uyandım wc ye gittim biraz durdum sonra geçti allaha şükür:Saruboceq:

nevgul61
nicole78
emel senin adına çok seviniyorum canım...inşallah sonu da güzel olacak bu sürecin...güzel haberler vereceksin bize pınar gibi sende...ve minik kuzucuğunu kollarına alacaksın hayırlısıyla inşallah...allahım yolunu açık etsin canım...

gülsümcüm sen kendi keyfine bak...stres baş düşmanı bebişin biliyosun demi?bak gelmez sonra haaa...
bu ay gelmicek zatende şu hap bitmeden hasta olmak istemiyorum.

nevgul61
ssengun
ilahi güsüm az değilsin canım
emelcim inşallah herşey yolunda gider canım temmuz sonu bebişgelir
ben tek ele düştüm kızlar selen uyandı çünkü
raziim asişim hoşgeldiniz
kadının fendi erkeği yendi:roflol:

nicole78
valla raziyecim benimki de olsa kızardı...çok kıskançtır...evlenmeden önce daha fenaydı..şimdi elindeyim artık ya biraz daha duruldu :))) ama yine de öyle konularda kök söktürür alimallah bana...

razis
ayşeler aylin pınar da yok şebnem unuttu bizi sinemde gelmiyor acaba odamı dr da tüp bebek için oda tedavi görüyordu ya yiğitin annesi sen nerdesin aslı gülşen nazmiye bunlarda unuttu bizi gelin hadi kızlar

nicole78
nevgul61
bu ay gelmicek zatende şu hap bitmeden hasta olmak istemiyorum.
sen zaten istemiyorsun ki...dimi? :umursamaz:

nevgul61
17-06-09, 07:06
nicole78
sen zaten istemiyorsun ki...dimi? :umursamaz:
eveeeeeööötttt:umursamaz::eek:lmaz:

nevgul61
raziye benimki olsa direk pc yi kapatır kolumdan tutar sandelyeden kaldırır.kaydirigubbakcemile3

ssengun
nevgul61
raziye benimki olsa direk pc yi kapatır kolumdan tutar sandelyeden kaldırır.kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 benımkinin yapıcağıda bu olurdu

razis
hadi ya demekki normal diyorsunuz ne bileyim önce böyle yapmazdı ama tanıdığı birisi anlamadım ayy aslında hoşumada gitmedi değil :kedi:

razis
kızlar bugün sabah ateş ölçmeye başladım ya ne zman başlanıyordu unuttum umarım hergün unutmadan çölçeceğim ya bide şunu soracağım hergün aynı saatte ölçmem gerekmiyor demi

nicole78
razis
hadi ya demekki normal diyorsunuz ne bileyim önce böyle yapmazdı ama tanıdığı birisi anlamadım ayy aslında hoşumada gitmedi değil :kedi:
kız sende az değilsin haa...adamı kızdır sonrada hoşuma gitti de...benimkide aynını yapardı valla....