Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

İnatla bir gün ANNE olacağım !

razis
2-06-09, 06:06
nicole78
hoşbuldum hayatım...ineklerinizin satılmasına üzüldüm ama yeni hayatınıa için gerekliydi dimi? inşallah güzel bi bebecik gelir yeni evinize....inan senin kadar çok istiyorum bunu...
bende çok üzüldüm mervecim gerekli olduğu için satıldı artık hayırlısı olsun inşallahallahım bir kapıyı kapatıp diğerini açar inşallah onlarda benim bebeklerim gibiydi miniklere ben bakıyordum isim anneleriydim üstelik artık keni bebişmle ilgilenirim rabbim tez zamanda verir inş.:Saruboceq:
zeytin1007
afiyet olsun merviş
raziş nasılsın canım
iyiyim sinemcim sen nasılsın
ssengun
olmaz mı merve 2 sabah 6 dan beri kucaktayız ama akşam fazla sıkıntısı olmadı kuzumun şükür
sinem hayırlısı hadi bakam yumoşlar buyuyomu
kızlar harf hatasından dolayı ozur çünkü selenle anca tek el bu kadar
ben dedim sehercim kızçen büyüyor artık sana güldü de bak artık uslu kız olcak annesini yormayacak fazlaopuyorumnanaktan

aylint
günaydınlar hepinize fıstıklaropuyorumnanaktan

ssengun
inşallah kızlar sizinde bebişler olunca burayı aksatmak yok ona göre haaaaaa

cancer
günaydınnn aylincimmmm... insallah yeterki gelsinn bebişler aksatmayızzzzzzzz.ozaman topiğin başlığını inatla anne olduk diye çeviririz..zemuszemus

aylint
ssengun
kızlar ilk kez kızım güldüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
yaşasın yaşasın oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyykaydirigubbakcemile2 alkisalkisalkis hihoyyyt sositososito :lepi: :sm_cool: :nazar:
myhope
hoşbulduk canımmm iyi inşallahhhhhhh gezinip duruyo şimdii göbişim şekilden şekile giriyoooookaydirigubbakcemile3
nicole78
kızlar kahvaltı yapıcam...kuzey acıktı tepinip duruyo...
oy maşallah bebecikleree:nazar:opuyorumnanaktan
ssengun
inşallah kızlar sizinde bebişler olunca burayı aksatmak yok ona göre haaaaaa
ben de eve hemen bi internet edinirim inşallah,ah hayırlısıyla gelsin bi o günler:dance:
cancer
günaydınnn aylincimmmm... insallah yeterki gelsinn bebişler aksatmayızzzzzzzz.ozaman topiğin başlığını inatla anne olduk diye çeviririz..zemuszemus
di mi kısvereliniortak

asiş
2-06-09, 07:06
Günaydın kızlar nasılsınız bakim gününüz aydın olsun

aylint
asiş
Günaydın kızlar nasılsınız bakim gününüz aydın olsun
günaydın fıstık nabersin?

asiş
sağol aylincim iyiyim dün amcamın kızını aradım menegon iğne onların bi tanıdığında çokmuş bana bedavaya vereceğini söledi. Bide çatlatma iğjnesi de varmış onu da alacağım sevinçliyim. Doktorum rapor yazmadığı için parayla alacaktım menegon iğne 125 tl. Şükürki tanıdıklardan buldum doktordan bana fayda yok.Süt çiyorum çörekotu karışımı yiyorum yumoşlar büyüsün diye

aylint
kızlar microsoft.com sayfası açılıyor mu bi deneyip söyleyebilir misiniz??

aylint
asiş
sağol aylincim iyiyim dün amcamın kızını aradım menegon iğne onların bi tanıdığında çokmuş bana bedavaya vereceğini söledi. Bide çatlatma iğjnesi de varmış onu da alacağım sevinçliyim. Doktorum rapor yazmadığı için parayla alacaktım menegon iğne 125 tl. Şükürki tanıdıklardan buldum doktordan bana fayda yok.Süt çiyorum çörekotu karışımı yiyorum yumoşlar büyüsün diye
çok sevindim canım ya alkisalkisalkis
inşallah gönlünce olsun herşey

ssengun
asiş nasıl canım hoş geldin

cancer
aylint
kızlar microsoft.com sayfası açılıyor mu bi deneyip söyleyebilir misiniz??
canım açıldı bende opuyorumnanaktan

ssengun
bendede açılıyo aylin

asiş
iyiyim sehercim yarın doktor randevum var işte yumoşlar büyüdü mü merak ediyorum biraz...

Seninde bebeğin iyi mi cnm ben geçmişi okuyamadım kaçak göcek baktığım için

nevgul61
günaydın canlarım ciğerlerim nasılsınız ben evdeyim.dün işten izin aldım annem bağırsak filmi çekinecek yanında gidicem.dualarınızı bekliyorum.seher maşallah kızına.dilerim rabbim ona huzur verirde hep böyle güldüğünü görürsün.bu arada ben hala kirlenmedim :roflol:

aylint
cancer
canım açıldı bende opuyorumnanaktan
ssengun
bendede açılıyo aylin
sağolun güzeller, benim pcde sorun o zaman, virüs mü girdi yabenneyaptımki neyse
nevgul61
günaydın canlarım ciğerlerim nasılsınız ben evdeyim.dün işten izin aldım annem bağırsak filmi çekinecek yanında gidicem.dualarınızı bekliyorum.seher maşallah kızına.dilerim rabbim ona huzur verirde hep böyle güldüğünü görürsün.bu arada ben hala kirlenmedim :roflol:
hoşgeldin gülüm, çok geçmiş olsun, annenin sonucu çok iyi çıkar inşallah.. neden çekiliyo? kansızlık falan var da nedenini mi araştırıyolar?

cancer
ooh ohh gülsüm hiiiiç kirlenme emiii yüklüüüüüüüüü olllllllllllllllll........

asiyecim seninde yumuşların inşallah kendiliğinden kıvama gelir nekadar pahalı ya ilaçlarr :KK43:

asiş
Geçmiş olsun gülsümcüm iyi sonuçlar alır tez zamanda iyileşir inşallah cnm

asiş
Mervecim ilaçlar pahalı ama raporla veriliyo benim doktorum rapor veremiyorum dedi özel muayenehane ya çalıştığı hastane kabul etmemiş o yüzden parayla almak zorunda kalacaktım onuda başka bebek isteyen elinde ilacı fazla olan birinden temin ediyorum. Bana yardım etti sağolsun Allah ım onada tez zamanda verir bebek inşallah..

nevgul61
aylint
sağolun güzeller, benim pcde sorun o zaman, virüs mü girdi yabenneyaptımki neyse

hoşgeldin gülüm, çok geçmiş olsun, annenin sonucu çok iyi çıkar inşallah.. neden çekiliyo? kansızlık falan var da nedenini mi araştırıyolar?
sağol aylinim inşallah.evet kansızlıkta var bide hemoroid de varmı yokmu onada bakıcaklar annemin dediğine göre

nevgul61
asiş sağol.mervem kirlenecem o bi kesinde çünkü sancılarım aynı geçen ayki gibi ara ara girip çıkıyo.

razis
gülsümcüm annene çok geçmiş olsun bitanem yoksam sen yüklümüsün kız kirlenmediğine göre ayyy inşallah

cancer
aylin kız sen avukatsın bana bi cümle söylesene yazayım rapora.şimdi ben bir rapor hazırladımda bu raporun resmi evraklarda kullanılmayacağını ve geçerli olmayacağını belirtcem şööle afilli bir cümle alsam:)))

cancer
nevgul61
asiş sağol.mervem kirlenecem o bi kesinde çünkü sancılarım aynı geçen ayki gibi ara ara girip çıkıyo.
bak ne diyooo halaaaa kız beni ne çabuk unuttunuz sizz yaafffffff hiç anlayamazsın bikere bebekten miii reglden mi şekercimm opuyorumnanaktan bebekten diyoz biz

zeytin1007
slm asiş aylin gülsüm merviş beyza raziş
gülsüm adet oldun mu

nevgul61
2-06-09, 08:06
zeytin1007
gülsüm adet oldun mu
hoşgeldn selvi boylum regl olmadım canım.valla içimde ne oluyo(içimde ne var)allah bilir.ama ben bugünü ve yarınada bekliyom çünkü geçen ayda 2 gün gecikmişti.ve hatırlıyosanız sizinle testten mestten bahderkene bi bakmışım aaa olduda bitti maşallah.:roflol:

asiş
gülsüm adet olmamış hala inşallah hamiştir.

nevgul61
mervem inşallah dediğin gibidir ne deyim.

aylint
nevgul61
sağol aylinim inşallah.evet kansızlıkta var bide hemoroid de varmı yokmu onada bakıcaklar annemin dediğine göre
geçmiş olsun, benim de akrabamda aynısı oldu da ordan biliyorum, çabucak iyi olur inşallah
cancer
aylin kız sen avukatsın bana bi cümle söylesene yazayım rapora.şimdi ben bir rapor hazırladımda bu raporun resmi evraklarda kullanılmayacağını ve geçerli olmayacağını belirtcem şööle afilli bir cümle alsam:)))
gülüm ne raporu? kullanılmasını men etmek mi istoyon yoksa geçerliliği/yeterliği mi yok resmi evrak için?
zeytin1007
gülsüm adet oldun mu
selam sinemm

nevgul61
asiş
gülsüm adet olmamış hala inşallah hamiştir.
inşallah ama ne bilim içimden gelmiyo öle ümitlenmek.ama her zaman kesinlikle diyorum dr bilmez allah bilir.

bbaran
slm kk'nın güzelleriii

ben biraz geciktim

mervecim sınavımı sormuşsun bana iyi geçmemiş gibi geliyordu ama iyi geçmiş :)) çalıştığım 3 dersin cevaplarını yazmıştım sınvda (gizli gizli yasak da) bugün cevap anahtarı aöf nin sitesinde verildi bende ordan kontrol ettim çok şükür çalıştığım 3 dersten geçtim diğerleri de Allah kerim artık sonuçlar açıklansında bütte çalışırım artık :) sırada var bebek

nevgul61
inşallah aylin ya. bende şuan annem önceki akşamdan beri yemek yemiyo yasak.bugünde 1 bucukta çekenicek filmi.

bbaran
gülsümcüm anneye de çoook geçmiş olsun Allah şifa versin inş

ssengun
gülsümcüm allah annene acil şifalar versin canım
beyzacım sınavının iyi gecmesine sevindim canım

aylint
bbaran
slm kk'nın güzelleriii

ben biraz geciktim

mervecim sınavımı sormuşsun bana iyi geçmemiş gibi geliyordu ama iyi geçmiş :)) çalıştığım 3 dersin cevaplarını yazmıştım sınvda (gizli gizli yasak da) bugün cevap anahtarı aöf nin sitesinde verildi bende ordan kontrol ettim çok şükür çalıştığım 3 dersten geçtim diğerleri de Allah kerim artık sonuçlar açıklansında bütte çalışırım artık :) sırada var bebek
canım çok sevindim,hadi gözün aydın, bu başarını bebek çalışmalarında da gösterirsin inşallahyerimseniben
nevgul61
inşallah aylin ya. bende şuan annem önceki akşamdan beri yemek yemiyo yasak.bugünde 1 bucukta çekenicek filmi.
canım inşallah bi sorun çıkmıcak, kansızlık için ilaç verirler, şunlara dikkat et derler, iyileşir annecin Allahın izniyle

cancer
cnm ya personel üzerinde yapılan bir ölçüm raporu. firmada bi işçi ölmüş ve bizim raporumuzu mahkemede falan kullanmasınlar diye.